دوشنبه ۲۸ خردادساعت ۱۷:۰۳Jun 2024 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهرداری اردبیل»

سبلان ما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۰۹:۳۹    
رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اردبیل از برپایی رواق خدمت علوی در پارک معلم اردبیل خبر داد. به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری تحلیلی سبلان ما ...
سبلان ما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۸:۳۱    
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اردبیل از ریزش ساختمان تجاری در محدوده میدان شریعتی خبر داد. به گزارش خبرنگار اجتماعی سبلان ما ، علی ایمانی امروز در جمع خبرنگاران از ریزش ساختمان تجاری در محدوده میدان شریعتی خبر داد. ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۳:۲۲    
معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی استان اردبیل از آموزش 10 رشته صنایع دستی با همکاری سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل خبر داد.
سبلان ما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۱:۲۵    
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اردبیل گفت: سومین دستگاه سنجش هوا توسط شهرداری اردبیل برای سنجش آلودگی هوا به زودی در مرکز شهر نصب خواهد شد. حسن قاسم پور در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سبلان ما گفت ...
شیوا بیان   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۰۷:۱۸    
با موضوع جوانان با همکاری ارشاد اسلامی و اداره ورزش و جوانان و شهرداری اردبیل در فرهنگسرای بانوان از تاریخ 10خرداد 1403 الی 20 خرداد 1403 دایر گردید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۷:۳۷    
رئیس سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل و نقل شهرداری اردبیل گفت: جرم خیابان ها عامل اصلی دیده نشدن خط کشی خیابان های سطح است و عدم مقرون به صرفه بودن رنگ دوجزیی و عدم سازگاری رنگ گرم با وضعیت آب هوایی، رنگ سرد در خط کشی خیابان مورد استفاده قرار می گیرد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۷:۴۹    
رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اردبیل گفت: از ابتدای خرداد ثبت درخواست سرویس حمل و نقل دانش آموزی در سامانه سپند آغاز شده و ثبت نام در این سامانه برای استفاده از این خدمات الزامی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۳:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اردبیل گفت: از ابتدای خرداد ثبت درخواست سرویس حمل و نقل دانش آموزی در سامانه سپند آغاز شده و ثبت نام در این سامانه الزامی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۱:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
اردبیل- رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اردبیل گفت: از ابتدای خرداد ثبت درخواست سرویس حمل و نقل دانش آموزی در سامانه سپند آغاز شده و ثبت نام در این سامانه الزامی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۲:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
موزه شهرداری اردبیل با گنجینه ای بالغ بر 40 هزار اشیا و اسناد جزو موزه های برتر کشور شد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۰۹:۵۲    
میراث فرهنگی استان اردبیل و سازمان فرهنگی شهرداری اردبیل در راستای هم افزایی به منظور فرهنگسازی برای معرفی میراث فرهنگی به نسل جوان تفاهم نامه همکاری منعقد کردند.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۷:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اردبیل گفت: بعدازظهر روز گذشته انفجاری مهیب در منطقه دروازه آستارا اردبیل رخ داد که منجر به مصدومیت 2 نفر شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۸:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- سخنگوی شورای اسلامی شهر اردبیل گفت: مدیریت هزینه های جاری در تفریغ بودجه شهرداری اردبیل نسبت به سال های قبل کاملا مشهود است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - شهرداری اردبیل از برگزاری مسابقه طراحی ویژه باغ مفاخر واقع در محدوده بین میدان بسیج و میدان ارتش خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۲:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل با بیان اینکه درجات شهرداری ها در بهره مندی بیشتر آن ها از اعتبارات و منابع ملی اثرگذار است، از ارتقای درجات شهرداری های هیر، قصابه، نمین، اسلام آباد، بیله سوار، پارس آباد و گیوی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۱:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - نمایشگاهی آثار کاریکاتور با موضوعات ترافیک، نظافت شهری، مدیریت زباله، تکریم سالمندان و خانواده به همت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل گشایش یافت.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۲۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
شهردار اردبیل گفت: تمام حق و حقوق کارگران و پاکبانان شهرداری اردبیل قبل از پایان هر ماه واریز می شود و قدردان زحمات شبانه روزی پاکبانان شهرداری هستیم.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۶:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری اردبیل از راه اندازی سامانه مدیریت هوشمند پارک حاشیه ای خودرو خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۳:۵۹    
اردبیل - ایرنا - رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری اردبیل از راه اندازی سامانه مدیریت هوشمند پارک حاشیه ای خودرو در خیابان های اصلی این شهر خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۵:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اردبیل از راه اندازی ایستگاه های ورزش همگانی در 13 نقطه شامل مجموعه های ورزشی، پارک ها و فضاهای سبز شهری اردبیل خبر داد.
سبلان ما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۲۱:۵۲    
مدیرعامل سازمان حمل ونقل بار و مسافر شهرداری اردبیل گفت: افزایش 40 درصدی کرایه تاکسی ها در این شهر به دلیل تورم، افزایش استهلاک خودرو و افزایش هزینه نیروی کار بوده است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۵:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: شورا و شهرداری اردبیل باید در معرفی شهر اردبیل به عنوان شهر نیکان یاریگر این نهاد انقلابی باشند.
انصاف نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۰:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
عصرایران ؛ علی اکبر روح نواز – ویدئویی در شبکه های اجتماعی وایرال شده نشان می دهد پاکبانی در اردبیل با ورود مخاطره آمیز و غیراصولی به داخل کانال فاضلاب با عمق بیش از یک و نیم متر و با دستان خالی در حال رفع انسداد فاضلاب است. ...
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۷:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
در اقدامی فداکارانه، یکی از پاکبانان شهرداری اردبیل در جریان بارش های سیل آسای عید فطر و آبگرفتگی معابر، با ورود به جوی آب و باز کردن مسیر عبور آب، از بروز آبگرفتگی شدید و خطرات جانی برای مردم جلوگیری کرد که این اقدام ارزشمند توسط آیت الله سیدحسن عاملی ...
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
شورای شهر اردبیل از اقدام فداکارانه یک کارگر خدماتی برای بازگشایی معابر آبگرفتگی تقدیر کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۰۹:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل مدیر سازمان پسماند شهرداری اردبیل گفت: سگ های بلاصاحب با 2 اکیپ گشتی خودرویی توسط ماموران به صورت روزانه و مستمر زنده گیری شده و به محل نگهداری انتقال می یابند.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۲۱:۴۹    
حوزه/در اقدامی فداکارانه، یکی از پاکبانان شهرداری اردبیل در جریان بارش های سیل آسای عید فطر و آبگرفتگی معابر، با ورود به جوی آب و باز کردن مسیر عبور آب، از بروز سیل و خطرات جانی برای مردم جلوگیری کرد که این اقدام فداکارانه با تقدیر امام جمعه اردبیل روبرو شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۲۰:۵۵    
در مراسمی از پاکبان وظیفه شناس اردبیلی که ویدیوهایش از پر بازدید های این روز ها در فضای مجازی شده، تجلیل شد.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۵:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: یک کارگر شهرداری در حالی کانال آب در اردبیل را تمیز می کند که خودش سختی زیادی را از این بابت متحمل می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۲:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
شهرداری اردبیل با صدور اطلاعیه ای مکان های جابجایی نمازگزاران عید فطر را اعلام کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۳:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل رئیس سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل و نقل شهرداری اردبیل گفت: 500 کیلومتر از معابر سطح شهر اردبیل با 18 میلیارد تومان اعتبار در سال جاری خط کشی خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۱:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل سخنگوی شورای اسلامی شهر اردبیل گفت: لایحه شهرداری اردبیل در خصوص نرخ پیشنهادی کرایه ناوگان حمل و نقل عمومی بار و مسافر در سال 1403 به تصویب شورای شهر اردبیل رسید.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۰۸:۲۰    
اردبیل - ایرنا - موزه عمارت شهرداری اردبیل با تجهیز به غرفه ها، اقلام و اشیای تاریخی کم نظیر و تازه جمع آوری شده، از گردشگران و مسافران نوروزی استقبال می کند و بازدید رایگان و تنوع بخش های دیدنی آن، توجه مخاطبان و مردم را جلب کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۱۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل ضمن اشاره به تصویب بودجه سه هزار و 320 میلیارد تومانی شهرداری اردبیل برای سال 1403، از اختصاص 34 میلیارد تومان برای سامانه های هوشمند و ترافیک شهر اردبیل خبر داد و گفت: 300 میلیارد تومان سهم توسعه و نگهداری فضای سبز است.
وجدان سبز   ۱۴۰۲/۱۲/۲۵ - ۲۰:۰۴    
در پی اعتراض و دغدغه مندی فعالان محیط زیست، شهرداری اردبیل دیدگاه نهایی خود را در خصوص مخالفت با ایجاد پارکینگ در حریم رودخانه اعلام کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۵ - ۱۰:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - سخنگوی شورای شهر اردبیل از اختصاص190 میلیارد ریال به برنامه های فرهنگی شهرداری اردبیل در بودجه سال 1403 خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۲۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
شهردار اردبیل از امضاء تفاهم نامه اجرای پروژه ملی فیبر نوری منازل و کسب و کارها بین شهرداری اردبیل و شرکت ارتباطات مبین نت به عنوان شرکت مجری خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۵:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل- ایرنا- رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اردبیل گفت: 200 نفر نیرو در قالب هفت ایستگاه به مناسبت چهارشنبه سوری در حالت آماده باش کامل هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۴:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اردبیل گفت: 7 ایستگاه آتش نشانی در راستای ارائه خدمات به شهروندان در ایام نوروز در آماده باش کامل قرار دارند.
سبلان ما   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اردبیل تأکید کرد: باتوجه به نتایج تلخ حوادث چهارشنبه سوری همشهریان به سمت ترقه های دست ساز نروند و نوجوانان مواد قابل اشتعال و کپسول های منفجره را در داخل آتش نیندازند.
سیتنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۱۶:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
تفاهم نامه اجرای پروژه ملی فیبر نوری منازل و کسب وکار ها (FTTx)، فی مابین شرکت ارتباطات مبین نت و شهرداری اردبیل به امضا رسید. همچنین آیین بهره برداری از اینترنت فیبر نوری مبین نت در شهر نیر انجام گردید.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۱۵:۲۴    
اردبیل- ایرنا- رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اردبیل از تجهیز این مجموعه به سیستم اطفای حریق پیشرفته ای.اف.تی (AFT) کوله ای و چرخدار خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۱۴:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
اردبیل - رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اردبیل گفت: 2 دستگاه سیستم اطفا حریق پیشرفته کوله ای و چرخدار جهت مجهز شدن آتش نشانی اردبیل خریداری شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۱۷:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- ایرنا- تفاهم نامه اجرای پروژه ملی فیبر نوری منازل و کسب و کارها (FTTx) بین شهرداری اردبیل و شرکت ارتباطات مبین نت به عنوان شرکت مجری به امضا رسید و عملیات اجرایی آن آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ - ۱۹:۱۹    
همزمان با 15 اسفند روز درختکاری باغ مابین میادین بسیج و ارتش تملک و در اختیار شهرداری اردبیل قرار گرفت؛ این باغ با نام پارک مشاهیر تحویل شهروندان می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۴:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اردبیل از برگزاری آیین معنوی استقبال از ماه رمضان در اردبیل خبر داد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۰:۴۵    
– اخبار ورزشی – به گزارش خبرگزاری تسنیم، سیزدهمین دوره لیگ برتر تیراندازی در هفته سوم و چهارم روزهای 14 و 15 آذرماه در محل سالن 80 خط فدراسیون تیراندازی برگزار می شود. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۳:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل- ایرنا- شهردار اردبیل گفت: این مجموعه از 2 نامزد انتخابات نمایندگی دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی به دلیل تخلف در تبلیغات به دادستانی عمومی و انقلاب مرکز استان شکایت کرده است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۳:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
شهردار اردبیل گفت: با کسانی که زیبایی شهر را برهم می زنند، تعارف نداریم و در این راستا از دو نامزد انتخاباتی که پوست هایشان بر روی پل قدس نصب شده بود، به مراجع قضایی شکایت کردیم.
سیاست فردا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۰:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
شهردار اردبیل از تصویب تعرفه عوارض و بهای خدمات سال 1403 شهرداری اردبیل خبر داد.