چهارشنبه ۱۰ خردادساعت ۱۹:۲۶May 2023 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهرداری اردبیل»

شهرخوان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۴:۰۵    
شهردار اردبیل با بیان این که پل بسیج بزرگترین پروژه شهرداری اردبیل است، اظهار کرد: عملیات عمرانی پل بسیج علی رغم این که پروژه به صورت رسمی کلنگ زنی نشده ولی هم اکنون به پیشرفت فیزیکی 10 درصدی رسیده است.
فرماندار اردبیل با اشاره به بدهی 50 میلیارد و 250 میلیون ریالی شهرداری اردبیل به کتابخانه های عمومی گفت: کتابخانه های عمومی به منظور توسعه فضاهای کتابخانه ای در مناطق حاشیه شهر و شهرک های جدیدالتأسیس و همچنین به روز رسانی تجهیزات و منابع مکتوب نیازمند منابع مالی هستند و شهرداری اردبیل باید در تخصیص ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۹:۰۶    
تملک و بازگشایی باغ 8 هکتاری شریعت حدفاصل میدان بسیج و ارتش اردبیل آغاز شد؛ تغییر کاربری برای استفاده عموم مردم و خیابان کشی از اولویت های شهرداری اردبیل است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۴:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
شهردار اردبیل با اشاره به یکی از اولویت های مهم شهرداری اردبیل جهت توسعه فضای سبز شهری گفت: احداث پارک 5 هکتاری با طراحی زیبا و تحقق توسعه کمی و کیفی فضای سبز شهری به زودی اجرایی می شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
جشن بزرگ خواهر خورشید به مناسبت ولادت حضرت معصومه(س) و روز دختر با همکاری بهزیستی استان و شهرداری اردبیل در پارک مسکن مهر میراشرف اردبیل، دوم خردادماه و با حضور پرشور هزار نفری مردم برگزار شد که بخش هایی از این مراسم تقدیم حضور مخاطبان عزیز ایکنا می شود.
سبلان ما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۷:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
شهردار اردبیل از احداث پل بسیج در شهرستان اردبیل خبر داد و گفت: این پروژه به عنوان بزرگترین پروژه شهرداری اردبیل به زودی کلنگ زنی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۷:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
جشن خواهران خورشید با حضور بیش از هزار نفر به مناسبت روز دختر در پارک مسکن مهر میراشرف، و به همت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اردبیل برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اردبیل گفت: ساختمان ویژه جهت آموزش و پیشگیری آتش نشانی اردبیل در مرکز استان به بهره برداری رسید.
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۲:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - یوسف خدادادی با اشاره به اینکه پرونده های اجرای احکام ماحصل تلاش خیلی از مجموعه ها و افرادی است که برای مقابله با تخلفات ساختمانی تلاش می کنند ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل گفت: مجموعه شورای اسلامی و شهرداری اردبیل مصمم به توسعه فضای سبز به عنوان یکی از دغدغه های شهروندان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۲۰:۲۷    
نشست تخصصی اعضای کمیسیون های ماده صد شهرداری اردبیل در تالار جلسات استانداری برگزار شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۵:۳۹    
در این بسته خبری از اجرای 34 عنوان برنامه به مناسبت روز شهرکرد تا الکترونیکی شدن ارتباط شهرداری اردبیل با نظام مهندسی و تنظیم ضوابط تشویقی با هدف نوسازی در عمق بافت فرسوده شهری کرمان را بخوانید.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل شهردار اردبیل گفت: ارتباط بین شهرداری اردبیل و سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل الکترونیکی می شود.
انعکاس اردبیل   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۰۹:۳۷    
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اردبیل از خرید تجهیزات انفرادی برای آتش نشانان اردبیل در روزهای اخیر خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل معاون امور زیربنایی شهرداری اردبیل در خصوص آبگرفتی پل نیایش گفت: آبگرفتگی پل نیایش اردبیل با هدایت آب های سطحی به رودخانه بالیقلو رفع خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل معاون محیط زیست و خدمات شهری شهرداری اردبیل گفت: واحدهای صنفی سطح شهر اردبیل که منجر به سد معبر شده اند مدیریت و ساماندهی می شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۹:۰۶    
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین و نایب رئیس مجلس از طرح های عمرانی در حال اجرای شهرداری اردبیل بازدید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۲۳:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل شهردار اردبیل گفت: ساماندهی وانت بارهای میوه فروش با همکاری راهنمایی و رانندگی و با ایجاد بازارچه های روز در دستور کار شهرداری اردبیل است.
سبلان ما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۲۱:۲۲    
رئیس سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری اردبیل با بیان اینکه جنایت سبزوار نتیجه سیاست زن، زندگی، آزادی است که درصدد بود جامعه را به قهقرا ببرد گفت: جوانان غیرتمند، امروز نیازمند پشتوانه قانونی قابل الاجرا برای انجام امر به معروف هستند.
انعکاس اردبیل   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۰:۰۲    
رئیس سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری اردبیل گفت: آئین افتتاح ایستگاه های تندرستی در پارک معلم اردبیل برگزار شد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۱:۵۹    
کارگران پاکبان شهرداری اردبیل نگران ثبت عناوین شغلی غیرواقعی در لیست بیمه ای خود هستند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۱:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل عضو شورای شهر اردبیل گفت: سعی می کنیم هزینه های نهضت ملی مسکن را روز به روز کاهش دهیم تا اقشار کم درآمد بتوانند از این طرح بهره مند شوند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۸:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل شهردار اردبیل گفت: مطالبات و مشکلات کارگران و پاکبانان زحمتکش شهرداری اردبیل بررسی و پیگیری می شود.
شهرخوان   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۲۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
شاید با قدرت بتوان گفت که مهم ترین حرکت در اکو 2023 که فرصت بزرگی برای اردبیل فراهم خواهد کرد همین سفر سفیر چین به اردبیل و مقدمات مشارکت در شهر اردبیل باشد که امید است ابتر نماند.
انعکاس اردبیل   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اردبیل از نجات زنی حدود 55 ساله از داخل چاه در محله ایران آباد خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۸:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری اردبیل از اتصال این شهرداری به پنجره واحد خدمات الکترونیک خبر داد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۵:۰۷    
همزمان با مراسم افتتاحیه رویداد 2023 اردبیل، جشنواره خانوادگی پرواز بادبادکها به همت کمیته توسعه فعالیت بدنی کودکان هیات ورزشهای همگانی استان اردبیل وسازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل برگزارشد.
همگردی   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
ایلنا/ براساس آخرین اخبار منتشر گشته، تاکید بر خواهر خواندگی و ارتباط موثر شهرداری اردبیل با شهرداری های تاجیکستان صورت پذیرفت. نظام الدین زاهدی (سفیر تاجیکستان در ایران) در جریان رویداد اردبیل 2023 و در نشست با استاندار اردبیل اظهار کرد ...
استانداری اردبیل   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۱۹:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
استاندار اردبیل با بیان این که تاریخ و فرهنگ ایران و تاجیکستان آمیخته به هم هستند، بر همکاری های فرهنگی و هنری، افزایش سهم استان از مناسبات اقتصادی و ارتباط میان شهرداری اردبیل با شهرداری های تاجیکستان تأکید کرد. ...
سبلان ما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۰۸:۴۶    
رئیس سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل گفت: جشنواره خانوادگی پرواز بادبادکها در اردبیل برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۲۰:۵۲    
شهرداری اردبیل برای میزبانی شایسته و هرچه بهتر رویداد 2023 طرح زیباسازی شهر را اجرا کرده است.
شهرخوان   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۷:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
شهرام جوادزاده به عنوان مدیر منطقه 4 شهرداری اردبیل منصوب شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۱۱:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل معاون امور زیربنایی و حمل ونقل شهری شهرداری اردبیل گفت: اجرای پروژه های عمرانی در مناطق کم برخوردار و حاشیه شهر جزو برنامه های کاری شهرداری در سالجاری است که به جد توسط شهرداری پیگیری می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۷:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
یک کارمند شهرداری اردبیل در اقدامی خیرخواهانه یک ششم حقوق ماهانه خود را به مدت 2 سال برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد اهدا کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: کتاب ها و قرآن های خطی نماد اصالت و هویت شهر هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۰۹:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
نمایشگاه قرآن های خطی در موزه شهرداری اردبیل با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل افتتاح شد.
برترین ها / مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۱:۰۴   + ۱۴ سایت دیگر  
پس از پخش صحبت های نوجوان روشن دل حافظ کل قرآن و آرزوی او برای موافقت با انتقالی پدرش از شهرداری اردبیل، فروزنده معاون شهرداری تهران از انجام هماهنگی و موافقت با انتقالی پدر این حافظ قرآن به تهران خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۲۳:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل- شهردار اردبیل گفت: نمایشگاه قرآن های خطی به توصیه نماینده ولی فقیه در استان و همزمان با ماه مبارک رمضان در موزه عمارت شهرداری اردبیل افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، آئین گرامیداشت یاد و خاطره هنرمند موسیقی استان و نوازنده تار، مرحوم عبدالله جهانگیری با حضور امیر رجبی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در سالن فرهنگسرای بانوان اردبیل و به همت هنرمندان موقام و اوزان لار مجلسی و سازمان فرهنگی شهرداری ...
اردبیل رسا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۲:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اردبیل از انفجار یک منزل مسکونی در محله ابوطالب این شهر خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۹:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل و نقل شهرداری اردبیل از برنامه ریزی ها جهت افزایش تعداد چراغ راهنمایی و رانندگی در تقاطع های شهر اردبیل خبر داد.
انعکاس اردبیل   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۰۹:۱۵    
بنابر اعلام شهرداری اردبیل، موزه عمارت شهرداری اردبیل میزبان نمایشگاه قرآن های خطی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۰۸:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
به مناسبت ماه مبارک رمضان، نمایشگاه قرآن های خطی با مشارکت شهروندان و به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اردبیل در موزه شهرداری برپا می شود؛ تاکنون 50 جلد قرآن کریم برای برگزاری نمایشگاه به صورت امانی تحویل عمارت بلدیه اردبیل شده است؛ سازمان فرهنگی ...
انعکاس اردبیل   ۱۴۰۲/۰۱/۲۳ - ۰۹:۲۷    
شهرداری اردبیل نوسازی 2 کیلومتر از چمن مصنوعی دور شورابیل را با هزینه کرد بالغ بر 30 میلیارد ریال در سال 1401 انجام داده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۲۰:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیر سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری اردبیل از ساماندهی و بهسازی سردر و ورودی تمامی آرامستان های سطح شهر در سال جاری خبر داد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۶:۵۱    
اردبیل(پانا) - جشن روزه اولی ها با شرکت بیش از 500 نفر از روزه اولی ها به همت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اردبیل و معاونت تعلیم و تربیت و ناحیه مقاومت بسیج سپاه حضرت عباس(ع) اردبیل در محل بقعه شیخ صفی الدین اردبیلی برگزار شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۶:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
جشن روزه اولی ها با هدف آشنا کردن نسل جدید با معارف دینی و ترویج اخلاق اسلامی بین نوجوانان به همت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اردبیل و معاونت تعلیم و تربیت و ناحیه مقاومت بسیج سپاه حضرت عباس(ع) اردبیل در محل بقعه شیخ صفی الدین اردبیلی برگزار شد.
انعکاس اردبیل   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۳:۳۲    
شهرداری اردبیل در اطلاعیه ای اعلام کرد: افزایش کرایه تاکسی تا اول اردیبهشت ماه تخلف محسوب می شود.