شنبه ۱۵ آذرساعت ۰۰:۳۷Dec 2020 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کد بورسی»

پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۶:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/یزد مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد از سهامدارانی که روش غیرمستقیم را برای مدیریت سهام عدلت خود برگزیده اند، خواست تا در بازه یک ماهه نسبت به ثبت نام در سامانه سجام و دریافت کد بورسی خود اقدام کنند.
جام جم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۵:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
تعداد 35میلیون سهم شرکت صنایع چوب خزر کاسپین، با نماد معاملاتی "چخزر" در فرابورس عرضه و هر سهم این شرکت 2500 تومان کشف قیمت شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۳:۳۸    
گروه استان ها- معاون اقتصادی استاندار قزوین گفت: افرادی که روش غیرمستقیم را برای فروش سهام عدالت خود انتخاب کرده اند، سهامدار شرکت های سرمایه گذاری استانی تلقی می شوند و برای بهره برداری از سهامشان باید کد بورسی دریافت کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۲:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان کرمان با بیان این که یک میلیون و 400 هزار نفر از دارندگان سهام عدالت در استان روش غیرمستقیم را برای مدیریت سهام خود انتخاب کرده اند، گفت که این افراد برای مدیریت سهام خود باید تا پایان آذرماه جاری در سامانه ی سجام ثبت نام کنند و کد بورسی دریافت کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
اخبار پر بازدید و جذاب امروز سه شنبه 11 آذر ماه 1399 سایت باشگاه خبرنگاران جوان کرمان را اینجا مشاهده کنید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۴:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان کرمان گفت: افرادی که مدیریت سهام عدالت خود را به روش غیر مستقیم انتخاب کرده اند باید تا پایان آذرماه سال جاری در سامانه سجام ثبت و احراز هویت شوند و کد بورسی دریافت کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۳:۳۲    
مدیرکل امور اقتصادو دارایی استان کرمان گفت: افرادی که کد بورسی ندارند سود سهام عدالت به آن ها تعلق نمی گیرد و به حساب آن ها مبلغ سود، واریز نخواهد شد.
وزارت امور اقتصادی و دارایی   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۳:۲۸    
نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان تهران گفت: با توجه به برنامه دولت در خصوص شرکت های سرمایه گذاری سهام عدالت استانی و آزادسازی سهام عدالت، سهامداران و صاحبان سرمایه این شرکت ها باید به منظور بهره مندی از مزایای این سهام، نسبت به ثبت نام در سامانه سجام و دریافت کد بورسی اقدام کنند.
فرارو   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۲:۴۳   + ۳۲ سایت دیگر  
معاملات ثانویه صندوق سرمایه گذاری پالایشی یکم (پالایش) از امروز در بورس اوراق بهادار تهران آغاز می شود. به گزارش ایسنا، صندوق پالایشی یکم از امروز قابل معامله می شود و تمامی اشخاص دارنده واحد های صندوق، برای انجام معاملات ثانویه باید با طی فرآیند های مربوطه، اقدام به اخذ کد بورسی کنند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۱:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها-مدیرکل دارایی استان کرمان گفت: دریافت کد بورسی توسط سهامداران سهام عدالت اجباری است و اگر کد بورسی نگیرند سود سهام به حساب آنها واریز نمی شود.
برترین ها / صدا نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۳:۲۵   + ۳۲ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوالی در خصوص نتیجه جلسات برگزار شده در باره بورس گفت: قاعدتاً ما نباید به بازاری مانند بورس ورودکنیم اما در جایی که احساس می کنیم در حال تبدیل شدن به یک بحران اجتماعی امنیتی است از زاویه حفاظت از کلیت جامعه و منافع ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۴:۰۱    
افرادی که روش غیر مستقیم را برای مدیریت سهام عدالت خود انتخاب کردند با داشتن کد بورسی می توانند از خدمات و مزایای سهام خود بهره مند شوند.
ناطقان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
روز چهارشنبه (12 آذرماه) سهام شرکت پوب خزر کاسپین با نماد چخزر عرضه اولیه خواهد شد و به هر کد بورسی حداکثر 7 سهم خواهد رسید.
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۹:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
روز سه شنبه ( 11 آذر ماه 99) تعداد سهام قابل عرضه 35000000 معادل 175 درصد از کل سهام شرکت صنایع چوب خزر کاسپین با نماد ” چخزرا” در فرابورس عرضه می شود. حداکثر سهام قابل خرید برای هر کد بورسی 20 سهم و سقف قیمت 25،000 ریال و کف قیمت 24،000 ریال است. ...
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : سریع ترین سامانه ثبت نام در بورس آخرین گزارش ها نشان می دهد بیش از 9 میلیون نفر در هفت ماه اول سال جاری به جمعیت سرمایه گذاران بورس اضافه شده اند ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۳:۲۷   + ۴۳ سایت دیگر  
سرپرست سازمان خصوصی سازی گفت: حدود 30 میلیون نفر از سهام داران سهام عدالت روش غیر مستقیم را برای مدیریت سهامشان انتخاب کردند که لازم است هر چه زودتر در سامانه سجام ثبت نام و کد بورسی دریافت کنند تا از مزایای سهامشان بهره مند شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۹:۲۶    
مشمولان سهام عدالت استان کرمان در " روش غیر مستقیم" باید تا 14 آذر با مراجعه به سامانه سجام و احراز هویت، کد بورسی دریافت کنند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۱:۰۹   + ۴۶ سایت دیگر  
30 میلیون از سهامداران عدالت که روش مدیریت غیرمستقیم را برگزیده اند برای فروش سهام خود باید حتماً کد بورسی بگیرند.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۷:۰۳    
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان رضوی گفت: برای واریز سود سهام عدالت ، افراد باید دارای کد بورسی باشند و صرفا داشتن کد بورسی سرپرست خانوار کفایت نمی کند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مسعودفر گفت: آن دسته از مشمولان سهام عدالت که روش غیرمستقیم را برای خرید و فروش سهام عدالت انتخاب کرده اند جهت دریافت کد بورسی تا 15 آذر در سامانه سجام ثبت نام کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان گفت:مشمولان سهام عدالت در استان که روش غیر مستقیم را انتخاب کردند باید با مراجعه به سامانه سجام و احراز هویت کد بورسی دریافت کنند.
اقتصاد آنلاین / اکو فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۱:۴۸   + ۷۶ سایت دیگر  
براساس اطلاعیه نظارتی بورس اوراق بهادار تهران، مدیریت نظارت بر بازار از اقدام به مسدود کردن چهار ایستگاه معاملاتی و 18 مورد دسترسی برخط سهامداران در روز جاری خبر داد.
عصر بانک   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۵۲   + ۱۶ سایت دیگر  
احراز هویت، تنها شرط خریدوفروش سهام دولت موسوم به ای.تی.اف هاست که اپلیکیشن آپ در گزینه سجام و احراز هویت خود به همه علاقه مندان این حوزه خدمات غیرحضوری ارائه می کند. ...
اقتصاد ایران: دریافت غیرحضوری کد بورسی و ثبت نام آنلاین کارگزاری، تجربه سرمایه گذاری در بازار سهام را دل نشین تر کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۸:۳۲    
مشمولان سهام عدالت مازندرانی برای دریافت کد بورسی به سامانه سجام مراجعه کنند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
امروز مطالبی همچون گزارش بورس امروز شنبه 1 آذر 99، رشد نرخ دلار در مرز 26 هزار تومان، قیمت سکه طرح جدید 1 آذر 99، اعتماد سرمایه گذاران به بورس چه زمانی باز می گردد؟، کارمزد دریافت کدبورسی از بانک چقدر است؟، واریز حقوق آبان ماه بازنشستگان کشوری ...
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۲:۱۳   + ۳۱ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : طبق اعلام بانک مرکزی بخشنامه تغییرات اعمال شده در کارمزد خدمات بانکی به بانک ها ابلاغ شده است و از اول آذر ماه اجرا می شود.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۷:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: سرپرست تالار بورس کرمانشاه گفت: در حال حاضر تعداد سهام دارانی که در بورس هستند وکد بورسی دارند 604هزار نفر در کل استان کرمانشاه است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- قائم مقام کمیته امداد استان سمنان بابیان اینکه طرح شتابا ایتام را تحت پوشش خود دارد، گفت: 206 یتیم تحت پوشش کمیته امداد استان کد بورسی گرفتند.
عصر بانک   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۵:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
به جرات می توان گفت که احراز هویت سجام بهترین نمونه ای در کشور است که در زمینه احراز هویت دیجیتال و غیرحضوری اجرایی شده است. سرویس یوآیدی نیز به عنوان اولین راهکار احراز هویت دیجیتال در ایران، در کنار سایر راهکارها، مسئولیت احراز هویت الکترونیکی متقاضیان دریافت کد بورسی را بر عهده دارد ...
شاخص کل بورس دیروز 1/8 درصد دیگر نزول کرد و به محدوده 27 خرداد رسید. هر چند به نظر می رسد سرعت اصلاح سهام کاهش یافته اما در حقیقت کُمای معاملاتی در کنار محدودیت حجم مبنا و دامنه نوسان مسبب آن بوده؛ جایی که ارزش معاملات خرد سهام به کمترین سطح در 10 ماه اخیر رسیده و خریداری در بازار پیدا نمی شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
دریافت کدبورسی و شروع فعالیت در بورس، آنلاین و غیرحضوری شده و دیگر مانند گذشته نیازمند مراجعه حضوری به شرکت های کارگزاری بورس نیست.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۰۸:۰۴   + ۷۰ سایت دیگر  
ایسنا: مدیر امور ناشران شرکت سپرده گذاری مرکزی از امکان معامله صندوق پالایشی یکم برای افرادی که حساب سجامی دارند و کارگزار ناظر خود را انتخاب کرده اند، خبر داد. ...
زاگرس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۰:۲۸   + ۳۱ سایت دیگر  
از روز شنبه صندوق پالایشی یکم در پرتفوی تمام سرمایه گذارانی که کد بورسی فعال دارند قرار می گیرد و این صندوق ETF از این روز قابلیت معامله در بازار سرمایه کشور پیدا می کند.
بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۱:۳۰   + ۳۰ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، آمارها حاکی از آن است که تا سال 1391، 6 میلیون و 488 هزار کد، تا سال 1392، 7 میلیون و 362 هزار کد، تا سال 1393، 7 میلیون و 996 هزار کد، تا سال 1394، 8 میلیون و 841 هزار کد، تا سال 1395، 9 میلیون و 348 هزار کد، تا سال 1396، 9 میلیون و 965 هزار کد ...
رکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۲۳:۲۵    
اقتصادی رکنا: برای دریافت کد بورسی بایستی به مراجع رسمی و قانونی مرتبط با این امر مراجعه نمود. این مراجع کارگزاران بورس و اوراق بهادار هستند.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۵:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس آمارهای به دست آمده از شرکت سپرده گذاری مرکزی، در 7 ماه نخست سال جاری 9 میلیون و 515 هزار کد معاملاتی جدید صادر شده تا مجموع دارندگان کد بورسی به21 میلیون و 173هزار نفر افزایش پیدا کند.
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۲۲:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
تمامی اشخاصی که نامشان در گواهی انحصار وراثت به عنوان وراث درج شده برای ثبت نام و اخذ کد بورسی به سامانه سجام مراجعه کنند.
قلم نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
در معاملات امروز بورس بیش از 600 کد معاملاتی مسدود شد.
طبق بخشنامه بانک مرکزی از ابتدای آذرماه کارمزد خدمات بانکی از جمله کارت به کارت افزایش خواهد؛ ضمن اینکه اخذ کد بورسی در شعب بانکی نیز با بخشنامه جدید بانک مرکزی مشمول کارمزد 5 هزار تومانی می شود.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۰:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : اخذ کد بورسی در شعب بانکی، با بخشنامه جدید بانک مرکزی مشمول کارمزد 5 هزار تومانی شده است.
پلیس فتا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۰۶   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا استان قم هشدار داد : مجرمان سایبری همچنان با معرفی و ساخت سایت ها و آدرس های جعلی سامانه سجام، به دنبال کلاهبرداری از کاربران بورس متقضی سایت سجام هستند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۴۶   + ۲۵ سایت دیگر  
امکان احراز هویت غیرحضوری نابینایان و کم بینایان در بازار سرمایه بوسیله اپلیکیشن سیگنال فراهم شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۰۳    
دریافت کد بورسی از این به بعد پنج دقیقه بیشتر وقت نمی گیرد. همچنین از شر دردسر مراجعه حضوری و پذیرفتن ریسک ابتلا به کرونا هم خلاص می شوید.
خبرگزاری فارس: معاون بیمه و بانک وزیر امور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه باقیمانده سهام دولت در سه بانک ملت، تجارت و صادرات در قالب دارا سوم، آبان ماه ارائه می شود، گفت: 20 درصد تخفیف برای هر کد ملی تا سقف 5 میلیون تومان در نظر گرفته شده است. ...
ارانیکو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۰:۵۵   + ۲۰ سایت دیگر  
درحالی که در 5 ماهه نخست سال حدود 7 میلیون کد بورسی صادر شده است، تامین مالی از طریق بازار سرمایه نسبت به سال قبل 7 برابر شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۰:۲۵   + ۲۷ سایت دیگر  
درحالی که در 5 ماهه نخست سال حدود 7 میلیون کد بورسی صادر شده است، تامین مالی از طریق بازار سرمایه نسبت به سال قبل 7 برابر شده است.