پنجشنبه ۰۱ آبانساعت ۰۳:۴۴Oct 2020 22

جدیدترین‌های «کانون صرافان»

اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
بازار ارز همچنان مسیر کاهشی را طی می کند؛ طبق آنچه که کانون صرافان اعلام کرده قیمت هر اسکناس دلار آمریکا در بازار آزاد امروز به 27700 و یورو به 32400تومان رسید.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۲۶    
طبق آنچه کانون صرافان اعلام کرده، امروز قیمت دلار نسبت به روز گذشته 3000تومان ارزان شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۵۵    
کانون صرافان ایرانیان نرخ انواع ارز در بازارهای امروز را اعلام کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۰۸    
کانون صرافان ایرانیان نرخ انواع ارز در بازارهای امروز، شنبه 27مهر ماه را اعلام کرد.
اقتصاد آنلاین / دنیای معدن   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۵:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
با فاصله 2000تومانی نرخ خرید و فروش ارز در صرافی ملی، هم اکنون (بعدازظهر سه شنبه 22 مهر) دلار در بازار آزاد با قیمت 31750تومان خریدوفروش می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۰۲    
طبق اعلام کانون صرافان ایرانیان، دلار در بازار آزاد امروز با قیمت 31750 و یورو به 37000تومان فروخته می شود.
اقتصاد آنلاین / خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۷:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
روز سه شنبه زمانی برای کوتاه شدن بازه نوسان دلار بود. اسکناس آمریکایی در این روز در دامنه ای 200 تومانی تغییرات محدودی را به ثبت رساند؛ حال آنکه روز دوشنبه دامنه نوسان بازار بیش از هزار تومان بود.
رییس کانون صرافان با بیان اینکه توافق دیروز رئیس کل بانک مرکزی با عراق بر سر آزادسازی منابع بلوکه شده ایران، سیگنال مثبتی را به بازار ارز مخابره کرد، گفت: دغدغه تامین اسکناس صرافی ها رفع شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
کانون صرافان ایرانیان نرخ انواع ارز در بازار های امروز را اعلام کرد.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیئت موسس کانون صرافان مهمترین دلیل افزایش نرخ ارز و دلار را تفاوت نرخ تورم و و بیکاری در ایران و کشور های حوزه دلار عنوان کرد و گفت: جو روانی حاصل از عملکرد غلط مسئولین اقتصادی کشور نیز بر این وضعیت دامن می زند.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۲۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
آخرین نرخ دلار در صرافی ملی 29200 تومان ثبت شده و بر اساس آنچه کانون صرافان اعلام کرده، قیمت دلار در بازار آزاد در آخرین روز کاری هفته اخیر، 29560 تومان بوده است. احتمالا این قیمت روز شنبه 19 مهر 99 چه روندی را در پیش خواهد گرفت؟
خبرگزاری مهر: رئیس کانون صرافان با بیان اینکه مطابق با دستورالعمل های بانک مرکزی، معاملات صراف با صراف در سامانه نیما ممنوع است، گفت: ایجاد ممنوعیت و محدودیت، چرخه تعاملات بازار ارز را دچار مشکل می کند. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
سلطانی زاده، رئیس شورای عالی کانون صرافان ایران گفت: چیزی به نام صرافی غیر رسمی در کشور وجود ندارد بلکه تمامی صرافی ها تحت نظر بانک مرکزی هستند.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۷:۲۵   + ۲۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: براساس این اطلاعیه واریز و یا پرداخت وجوه متعلق به صرافی در حساب های شخصی همچنین هرگونه واسطه گری در معاملات غیر رسمی ممنوع است. در اطلاعیه کانون صرافان آمده است: ...
جهان نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۵:۵۰   + ۲۶ سایت دیگر  
کانون صرافان در اطلاعیه ای هر گونه معامله ارز بدون درج قیمت در اپلیکیشن این نهاد را ممنوع اعلام کرد.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۴:۵۵   + ۵۷ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: کانون صرافان در اطلاعیه ای هر گونه معامله ارز بدون درج قیمت در اپلیکیشن این نهاد را ممنوع اعلام کرد. کانون صرافان در اطلاعیه ای هر گونه معامله ارز بدون درج قیمت در اپلیکیشن این نهاد را ممنوع و اعلام کرد ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۳:۴۳    
کانون صرافان نرخ انواع ارز در بازار امروز هشتم مهر ماه را اعلام کرد.
پیام فوری   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۱:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
سمیعی گفت:سامانه نیما یک جاده ممنوعه محسوب می شود که تنها صرافان اجازه ورود به آن را دارند. به گزارش پیام فوری،سمیعی رئیس اسبق کانون صرافان ایران در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۳:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
کانون صرافان نرخ انواع ارز در بازار امروز، شنبه پنجم مهر ماه را اعلام کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۴۰    
کانون صرافان نرخ انواع ارز در بازار امروز دوم مهر ماه را اعلام کرد.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیئت موسس کانون صرافان بیان کرد: دلیل اصلی آنکه قیمت دلار روز به روز رو به افزایش است تفاوت معنی داری است که میان نرخ تورم در کشور ما و کشور های حوزه دلار مشاهده می شود و همانطور که می دانید، افزایش حجم نقدینگی به طور فاحش از دیگر عوامل افزایش قیمت دلار است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۶:۵۶    
قیمت انواع ارز در اولین روز مهر ماه توسط کانون صرافان اعلام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۲:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اسبق کانون صرافان ایران چند نرخی بودن نرخ ارز در کشور را عامل افزایش قیمت دلار دانست.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۷:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
طبق آنچه کانون صرافان از آخرین قیمت ارز اعلام کرده، هم اکنون نرخ دلار در بازار آزاد 27030 و یورو 31800تومان است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۵:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
طبق اعلام کانون صرافان محدودیت ها از سوی بانک مرکزی برداشته شده و خرید و فروش ارز توسط صرافی ها به روال سابق بازگشته است.
ارانیکو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۲۰:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
در حالیکه پیش از این بانک مرکزی محدودیت هایی برای سهمیه 2200 دلاری سالانه هر فرد به منظور جلوگیری از فعالیت های سفته بازانه در بازار ارز ایجاد کرده بود، اکنون طبق اعلام کانون صرافان این محدودیت ها از سوی بانک مرکزی برداشته شده و خرید و فروش ارز توسط صرافی ها به روال سابق بازگشته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۸:۰۱   + ۴۷ سایت دیگر  
در حالیکه پیش از این بانک مرکزی محدودیت هایی برای سهمیه 2200 دلاری سالانه هر فرد به منظور جلوگیری از فعالیت های سفته بازانه در بازار ارز ایجاد کرده بود، اکنون طبق اعلام کانون صرافان این محدودیت ها از سوی بانک مرکزی برداشته شده و خرید و فروش ارز توسط صرافی ها به روال سابق بازگشته است.
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۰۰:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
براساس تصمیمات بانک مرکزی فروش اسکناس ارز به دارنده هر کارت ملی تا سقف 2000 یورو، تا اطلاع ثانونی پرداخت نمی شود کانون صرافان ایرانیان اعلام کرد به استناد تصمیمات متخذه از سوی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران فروش اسکناس از محل سایر کد (24) تا اطلاع ثانوی از سیستم سنا حذف شد ...
خرداد نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۲۰:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
خرداد: براساس تصمیمات بانک مرکزی فروش اسکناس ارز به دارنده هر کارت ملی تا سقف 2000 یورو، تا اطلاع ثانونی پرداخت نمی شو کانون صرافان ایرانیان اعلام کرد به استناد تصمیمات متخذه از سوی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران فروش اسکناس از محل سایر کد (24) تا اطلاع ثانوی از سیستم سنا حذف شد ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۶:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
خبرآنلاین: براساس تصمیمات بانک مرکزی فروش اسکناس ارز به دارنده هر کارت ملی تا سقف 2000 یورو، تا اطلاع ثانونی پرداخت نمی شود. کانون صرافان ایرانیان اعلام کرد به استناد تصمیمات متخذه از سوی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران فروش اسکناس از محل سایر کد (24) تا اطلاع ثانوی از سیستم سنا حذف شد ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۵:۴۷    
رییس کانون صرافان ایرانیان گفت: امروز فاصله نرخ ارز در صرافی ها و بازار آزاد به 3500تومان رسیده و همچنین قیمت دلار در نیمه کانال 25هزار تومان قرار گرفته است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۵:۴۲    
رییس کانون صرافان ایرانیان گفت: امروز فاصله نرخ ارز در صرافی ها و بازار آزاد به 3500تومان رسیده و همچنین قیمت دلار در نیمه کانال 25هزار تومان قرار گرفته است.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۴:۳۶    
بازار ارز در پنجمین روز هفته با ثبات قیمت دلار در صرافی های بانکی و مجاز همراه شده است. در این میان، کانون صرافان ایرانیان خبر از منتفی شدن فروش ارز به هر دارنده کارت ملی در سال داده است.
برترین ها / تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۲۳:۰۹   + ۷۱ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: همزمان با افزایش چشم گیر قیمت ارز و ورود دلار به کانال های جدید قیمتی، صف های خرید ارز نیز مقابل صرافی های بانکی طولانی تر از قبل تشکیل و حتی در مواردی باعث دعواهای زرگری هم شد. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۵:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
رییس کانون صرافان ایرانیان با اعلام انواع نرخ ارز در بازار امروز گفت: در جریان معاملات امروز بازار ارز، نرخ دلار در صرافی های رسمی به 23271تومان و در بازار آزاد به 23410تومان رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۰۷:۴۰   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس اسبق کانون صرافان ایران گفت:در حال حاضر برخی کشور ها هنوز طلا را پشتوانه ارزش پول ملی می دانند، ولی بهترین پشتوانه برای پول ملی همان اعتبار است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۲۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
رییس اسبق کانون صرافان گفت: نرخ دلار در اثر بی تفاوتی و اهمال ما بیش از حد بالا رفته و حالا ما می خواهیم تا حباب را تخلیه و قیمت ها را کاهش دهیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۰۸:۰۷   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس اسبق کانون صرافان گفت:زمانی که دلیل علمی و اقتصادی برای ریزش قیمت ها پیدا نشود و باز هم شاهدریزش قیمت ها باشیم، معلوم می شود که مسئله دستوری و مصنوعی است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۰۹:۱۳   + ۲۳ سایت دیگر  
علی اصغر سمیعی، رییس اسبق کانون صرافان در خبرآنلاین نوشت: این روزها خیلی سوال می شود که آیا دلار زیر 20 هزار تومان می آید؟ سوال خوبی است، ولی سوال بهتر این است که اگر آقایان کاری بلد هستند که قیمت ها را پایین بیاورند، چرا از اول اجازه می دهند قیمت ها بالا برود؟
رئیس کانون صرافان گفت: بانک مرکزی تا کنون هیچ مجوزی برای خرید و فروش ارز دیجیتال صادر نکرده است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۲۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
رییس اسبق کانون صرافان درباره افزایش قیمت ارز در بازار توضیح داد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۶:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
علی اصغر سمیعی رئیس اسبق کانون صرافان کشور در خصوص نرخ ارز اظهار کرد: فرض کنید یک توپ در سرازیری به سمت انتهای یک دره بسیار عمیق روان باشد، اگر بخواهیم از سرعت سقوط آن بکاهیم می بایست مسیر آن را عوض کرده و توپ را از سرازیری به مسیری هموار و مسطح هدایت کنیم. ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۴:۵۸   + ۱۶ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: رئیس کانون صرافان گفت: در حال حاضر تفاوت بین نرخ ارز در صرافی ها و بازار 300 تومان است و زمانی که درب صرافی ها شلوغ می شود یعنی این تفاوت بیشتر شده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۳:۲۰    
رییس اسبق کانون صرافان ایرانیان، سرکوب نرخ ارز با حراح خزانه ارزی را بدترین راه کنترل قیمت دلار دانست و گفت: بهترین حالت برای متعادل نگه داشتن نرخ ارز افزودن روزانه یک در هزار قیمت، به نرخ ارز است.
فرارو   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۳:۲۶   + ۱۵ سایت دیگر  
نرخ ارز در سامانه نیما امروز ششم ماه مرداد اعلام شد. نرخ ارز نیمایی امروز اعلام شد و بر این اساس قیمت خرید دلار 18 هزار و 443 تومان و قیمت خرید یورو 20 هزار و 735 تومان تعیین شد. ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۰۹:۳۷   + ۳۲ سایت دیگر  
خبرآنلاین: رییس اسبق کانون صرافان گفت: اگر کنترل بازار ارز با مدیریت صحیح انجام شود، حتی با نرخ تورم 40 درصدی، در این زمان که 120 روز از سال می گذرد، هنوز می باید دلار زیر 20 هزار تومان می بود. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۱۱:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
دبیر کل کانون صرافان ایران اظهار داشت: دفاتر غیرمجاز نسبت به انتقال ارز از کشور اقدام برای خرید ملک خارجی اقدام می کنند و عده ای در کنار شغل دیگری مانند سکه فروشی وارد فعالیت حواله جات شده اند که فعالیت آن ها هم غیر مجاز محسوب می شود.
دبیر کانون صرافان در گفتگو با مجری و کارشناس خبری تهران من، مواردی را در رابطه با ارز و علل افزایش قیمت آن در بازار برای مخاطبان رادیو تهران بازگو کرد.