سه شنبه ۰۱ خردادساعت ۲۳:۲۵May 2024 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شبکه المنار»

جام جم   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۲:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ازروابط عمومی جشنواره، این نشست تخصصی که امروز، یکشنبه در پردیس سینمایی ملت برگزار می شود، به بررسی ابعاد مختلف جنایات رژیم صهیونیستی و حامیان آن در غزه و نقش رسانه ها در بازنمایی حقایق آن اختصاص دارد. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۰۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، خلیل الحیه رئیس دفتر روابط اسلامی و عربی حماس به شبکه المنار لبنان گفت: برای مدتی طولانی توان مقاومت در برابر دشمن هستیم. وی افزود: پس از گذشت هشت ماه از حمله به غزه و با وجود جنایت متعدد رژیم اشغالگر و کمک آمریکا دشمن در نابودی مقاومت شکست خورده است. ...
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۰۰:۱۷   + ۵۱ سایت دیگر  
خلیل الحیه رئیس دفتر روابط اسلامی و عربی حماس در گفت وگو با شبکه المنار لبنان: دشمن صهیونیست می خواهد اسرای خود را با زور نظامی آزاد کند؛ اما در بمباران ها باعث کشته شدن 70 درصد آنها شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۰۲:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
فارس : شبکه المنار بامداد چهارشنبه از حملات مکرر جنگنده های رژیم صهیونیستی به مناطقی در جنوب لبنان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۰۶:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون دبیرکل حزب الله لبنان در گفت وگو با شبکه المنار گفت که حمله ایران به اسرائیل نشان داد که این کشور در مقابل هرگونه اقدام خصمانه ای ساکت نمی ماند.
شبکه اطلاع رسانی دانا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۰۲:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ شیخ نعیم قاسم معاون دبیرکل حزب الله لبنان گفت پس از هفت ماه جنگ در غزه، رژیم صهیونیستی نتوانست به استحکامات مقاومت نفوذ کند و آن ها را از بین ببرد و گروه های مقاومت فلسطین اطمینان دادند که می توانند ماه ها در مقابل دشمن به جنگ ادامه دهند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۲۲:۴۹   + ۱۵ سایت دیگر  
یکی از رهبران جنبش حماس در مصاحبه با شبکه المنار لبنان تاکید کرد: حمله زمینی به رفح موجب توقف مذاکرات خواهد شد.
دولت بهار   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۰۱:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
شبکه المنار بامداد پنجشنبه گزارش داد که مناطق اطراف شهرک های مارون الراس ، حولا و یارون چندین مرتبه هدف حملات اشغالگران قرار گرفتند.
شیعه نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
شبکه المنار گزارش داد که جنگنده های رژیم صهیونیستی در 14 نوبت حومه شهرکهای عیتاالشعب و رامیا و نیز جبل بلاط در جنوب لبنان را بمباران کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۲۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
شبکه المنار گزارش داد: استعفای آهارون هالیوا رئیس اداره اطلاعات نظامی رژیم صهیونیستی بر عرصه سیاسی و امنیتی این رژیم سایه افکنده است.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۰۹:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
رکنا سیاسی : شبکه المنار بامداد امروز ( سه شنبه ) از حملات هوایی و توپخانه ای شدید رژیم صهیونیستی به مناطق جنوبی لبنان خبر دادند.
حامیان ولایت   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
شبکه المنار گزارش داد که مناطق اطراف شهرک های بیت لیف، عیتا الشعب، یارون، المحمودیه، العیشیه و ارتفاعات جبل ابو راشد هدف حملات اشغالگران قرار گرفتند.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۱:۱۴   + ۱۹ سایت دیگر  
شبکه المنار لبنان به نقل از گردان های حزب الله عراق اعلام کرد که عملیات علیه نظامیان آمریکایی در خاک عراق را از سر خواهد گرفت.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۵:۱۱   + ۲۲ سایت دیگر  
وزیر خارجه اسرائیل این اظهارات را پس از حمله موشکی ایران به پایگاه های هوایی نواتیم و نقب بیان کرده است؛ عملیاتی که شبکه المنار به نقل از منابع ویژه خود درباره آن خبر داده بود به پایگاه هوایی نواتیوم دست کم 15 موشک اصابت کرده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۰:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی بامداد امروز از وارد آمدن خسارت به یک پایگاه نظامی در جنوب فلسطین اشغالی اعتراف کرد. شبکه المنار نیز سحرگاه امروز به نقل از منابعی ویژه گزارش داد دست کم 15 موشک مستقیما به پایگاه هوایی نواتیم در جنوب فلسطین اشغالی اصابت کرده و این پایگاه از مدار خدمت ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۰۹:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
شبکه المنار خبر داد در حمله موشکی سپاه به سرزمین های اشغالی خسارات سنگینی به پایگاه هوایی نواتیم در جنوب فلسطین اشغالی وارد شده است.
پایگاه خبری 361   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۰۹:۰۶   + ۵۴ سایت دیگر  
شبکه المنار ، سحرگاه امروز (یکشنبه)، به نقل از منابعی ویژه گزارش داد دست کم 15 موشک مستقیما به پایگاه هوایی نواتیم در جنوب فلسطین اشغالی اصابت کرده است.
عصر امروز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۰۷:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
شبکه المنار خبر داد در حمله موشکی سپاه به سرزمین های اشغالی خسارات سنگینی به پایگاه هوایی نواتیم در جنوب فلسطین اشغالی وارد شده است.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۵:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
همچنین شبکه المنار در گزارشی به راهپیمایی گسترده روز جهانی قدس پرداخت و نوشت که هزاران نفر در نقاط مختلف ایران در این راهپیمایی شرکت کرده و شعارهایی در حمایت از غزه و فلسطین سر دادند.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
شبکه المنار در گزارشی به راهپمایی روز قدس در ایران پرداخت.
پیام فوری   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۰۷:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پیام فوری به نقل از تسنیم، جنگنده های رژیم صهیونیستی، شهرک خربه سلم در منطقه بنت جبیل در جنوب لبنان را بمباران کردند که در نتیجه آن دستکم چهار عضو یک خانواده شامل پدر، مادر و دو فرزند آنها به شهادت رسیدند. ...
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۲۰:۰۷    
کانال تلگرامی تنهایی دسته جمعی نوشت به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران ، یمنی ها که در این چند روز کولاک کرده اند. یک تنه سطح مقاومت در جهان اسلام را در این چند روز چند پله بالاتر برده اند. ...
رسا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
به گفته معاون خبر شبکه المنار لبنان، رژیم صهیونیستی از بیم قطع منافع و شریان های حیاتی خود زیر حملات موشکی مقاومت از ورود به جنگ فراگیر با لبنان فرار می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۶:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون اداره اخبار شبکه المنار گفت: مقاومت در پی جنگ نیست اما اگر نبردی به وجود آید همیشه آماده و حاضر است و ممکن است رژیم صهیونیستی را غافلگیر کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۷:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون خبری شبکه المنار لبنان گفت: وظیفه ماست در رسانه ها برای مردم توضیح دهیم اسراییلی ها چگونه می توانند از وسایل عمومی مانند دوربین موبایل سوء استفاده کنند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۸:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
شبکه المنار بامداد یکشنبه گزارش داد که یک هواپیمای بدون سرنشین اشغالگران، دو موشک به شهرک میس الجبل شلیک کرد.
فاش نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۰۹:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
فاش نیوز - منابع خبری گزارش دادند که دست کم 11 نظامی صهیونیست از جمله یک افسر در کمین دقیق و حساب شده مقاومت فلسطین در خان یونس در جنوب نوار غزه به هلاکت رسیده اند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۰۱:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
شبکه های المنار و المیادین بامداد سه شنبه گزارش دادند که توپخانه ارتش رژیم صهیونیستی مناطق اطراف تله الحمامص ، بیت لیف و رامیه را گلوله باران کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۰۱:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
شبکه المنار بامداد دوشنبه گزارش داد که هواپیماهای جنگی نیروی هوایی اشغالگران، 3 مرتبه به شهرک های مارون الراس و یارون حمله کردند.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۰۰:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
شبکه العربی قطر به نقل از منابع خود خبر داد که 9 راکت به سمت پایگاه نظامیان آمریکایی در استان دیرالزور شلیک شده است. شبکه المنار هم می گوید که صدای چند انفجار از این پایگاه شنیده شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۸:۰۰    
مردم در فلسطین اشغالی، اردن، یمن، بحرین، تونس، ایتالیا، بلژیک، هلند، اسپانیا، آلمان، کنیا و آمریکا در حمایت از غزه تظاهرات اعتراضی برگزار کردند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۰۹:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
شبکه المنار بامداد سه شنبه از تکرار حملات تجاوزکارانه ارتش رژیم صهیونیستی به مناطقی در جنوب لبنان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۰۲:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
شبکه المنار بامداد سه شنبه از تکرار حملات تجاوزکارانه ارتش رژیم صهیونیستی به مناطقی در جنوب لبنان خبر داد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۱۴:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
خبرنگار شبکه المنار لبنان، با انتشار تصویری در شبکه اجتماعی ایکس ، رییس شهرک صهیونیست نشین مارگالیوت را به تهدیدهای اخیر این صهیونیست، واکنش نشان داد.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۰۲:۴۸    
شبکه المنار گزارش داد که توپخانه ارتش رژیم صهیونیستی، حومه شهرک های مجدل زون ، عیتا الشعب ، یارین و خراج زبقین را هدف قرار داده است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۱۰/۲۶ - ۰۸:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
شبکه المنار بامداد سه شنبه گزارش داد که جنگنده های رژیم صهیونیستی با دو موشک به حومه شهر مارون الرأس در جنوب لبنان حمله کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۲۶ - ۰۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
شبکه المنار بامداد سه شنبه گزارش داد که جنگنده های رژیم صهیونیستی با دو موشک به حومه شهر مارون الرأس در جنوب لبنان حمله کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۰۲:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
شبکه المنار بامداد یکشنبه گزارش داد که ارتش صهیونیستی مناطق مختلفی در جنوب لبنان از جمله حومه شهرک های میس الجبل و کفرشوبا را رگبار سنگین مسلسل و توپخانه هدف قرار داده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۲۰ - ۰۲:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
شبکه المنار بامداد چهارشنبه از تداوم حملات هوایی و توپخانه ای رژیم صهیونیستی به مناطقی در جنوب لبنان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۲۰ - ۰۱:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
جمعی از رزمندگان حزب الله طی نامه ای خطاب به دبیرکل جنبش مقاومت اسلامی لبنان، بر وفاداری خود به آرمان مقاومت و مقابله با دشمنان تاکید کردند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۱۰/۱۸ - ۱۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
رژیم اسرائیل در حملات بامدادی امروز به جنوب لبنان، در شهرک میس الجبل از بمب های فسفری استفاده کرد. شبکه المنار لبنان گزارش داد که ارتش رژیم اسرائیل به حملات توپخانه ای خود به چند شهرک واقع در جنوب لبنان ادامه می دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۱۴ - ۰۴:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
شبکه المنار بامداد پنجشنبه گزارش داد که صهیونیست ها با استفاده از توپخانه، به اطراف شهرک های کفرکلا ، الطیبه و همچنین شهر الخیام و دشت مرجعیون حمله کردند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۱۰/۱۳ - ۰۲:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: شبکه المنار بامداد چهارشنبه گزارش داد که جنگنده ها و توپخانه های رژیم صهیونیستی، به مناطق نزدیک رب ثلاثین ، مرکبا و حولا حمله کردند.
فرارو   ۱۴۰۲/۱۰/۱۳ - ۰۱:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی شبکه المنار لبنان اعلام کرد که صالح العاروری نایب رئیس دفتر سیاسی حماس در حمله تروریستی رژیم صهیونیستی به بیروت به شهادت رسیده است. ...
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۱۰/۱۲ - ۲۱:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
منابع محلی از حملات چندباره هواپیماهای جنگی رژیم صهیونیستی به جنوب لبنان خبر می دهند. شبکه المنار گزارش داد که حومه الناقوره در جنوب لبنان 4 مرتبه هدف حملات پهپادی قرار گرفته است. ارتش اسرائیل همچنین مناطق اطراف شهرک های رامیه و علما الشعب در جنوب لبنان را با چند موشک هدف قرار داد./تسنیم
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۲ - ۱۱:۱۲    
شبکه المنار لبنان از حمله هوایی ارتش اسرائیل به شهرک مارون الراس در جنوب این کشور خبر داد.