شنبه ۲۶ خردادساعت ۱۵:۱۷Jun 2024 15
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تابلوهای شهری»

ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۹:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
طرح های جدید تابلوهای شهری اصفهان با محوریت گره ای که گشوده شد علاوه بر طراحی بصری جذاب به صورت فیزیکی نیز متفاوت است و با یک طراحی سه بعدی، گره را برای بیننده تداعی می کند.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
محمد حسین جعفری گفت: آثار برگزیدگان در مسابقات عکاسی فردیس در تابلوهای شهری اکران می شود. مدیر زیباسازی شهرداری فردیس با اشاره به اینکه اولین مسابقه عکاسی در فردیس با موضوع فردیس شهر زندگی برگزار می شود، افزود : این مسابقه با هدف بالابردن نشاط اجتماعی شهروندان در شهر فردیس برگزار می شود ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۱ - ۱۳:۳۷    
مدیر مجموعه میراث جهانی کاخ گلستان از نصب تابلوهای شهری راهنمای گردشگران بر اساس استانداردهای بین المللی برای تسهیل در دسترسی به این مجموعه میراث جهانی خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره توسعه فرهنگ شهروندی شهرداری اصفهان گفت: سه طرح با موضوع صرفه جویی در مصرف آب به مدت 10 روز روی 70 تابلوی شهری این کلان شهر نقش بست.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره توسعه فرهنگ شهروندی شهرداری اصفهان گفت: چهار طرح به درخواست دانشگاه علوم پزشکی و مرکز سوانح و سوختگی امام موسی کاظم (ع) تا بیست وسوم اسفند سال جاری در راستای جلوگیری از حوادث احتمالی آخرین چهارشنبه سال، روی تابلوهای شهری این کلان شهر نقش بسته است.
یزد فردا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۱۴:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
یزدفردا: رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر یزد گفت: یکی از سیاست های شورای اسلامی شهر ساختن شهری زیبا با جلوه های بصری چشم نواز است که بخشی از آن مربوط به طراحی، رنگ آمیزی و ابعاد تابلوهایی است که در سطح شهر دیده می شود.
شهرداری یزد   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۱۳:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
شهردار یزد گفت: در سال جاری با تکمیل نصب 4000 تابلو، معادل حدود 11 سال فعالیت شهرداری در زمینه ساماندهی تابلوهای شهری اقدام شده است. به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد - ابوالقاسم محی الدینی در گفتگوی زنده با برنامه رادیویی نسیم صبح در روز یکشنبه سیزدهم اسفندماه در پاسخ به ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۳:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره توسعه فرهنگ شهروندی شهرداری اصفهان گفت: شش طرح درباره مشارکت شهروندان در انتخابات مجلس با موضوعات مختلف از جمله پیشرفت، موفقیت، همدلی، تکامل و وطن دوستی در کنار عبارت کلیدی جا خالی نکنیم به مدت 10 روز روی تابلوهای شهری اصفهان نقش بست.
به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر ، به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 22،مسعود نصرتی گفت: استفاده از خودروی بالابر برای شستشوی المان ها، تابلوهای شهری و پل های عابر پیاده در این منطقه به اجرا در می آید و طبق برنامه ریزی صورت گرفته از سوی معاونت خدمات شهری و محیط [...]
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۱:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس اداره توسعه فرهنگ شهروندی شهرداری اصفهان گفت: در این کلان شهر فعالیت هایی با محور فرهنگ سازی برای استفاده شهروندان از خطوط اتوبوس تندرو انجام می شود که گالری شهری نخستین اقدام بود و اتوبوس تندرو تا پایان بهمن روی تابلوهای شهری نقش بسته است.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام سید ناصر حیدری در گفتگو با خبرنگار مهر درباره ساماندهی تابلوهای شهری با اشاره به اینکه بخشی از این تابلوها برای معرفی معابر است، اظهار کرد: بررسی ابتدایی این تابلوها ما را با مشکلاتی مواجه کرد از جمله اینکه ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۶:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اداره تبلیغات شهرداری اصفهان با اشاره به فضاسازی این کلان شهر در آستانه دهه فجر انقلاب اسلامی گفت: بنرهایی به مناسبت آغاز دهه فجر با عنوان عاشقانه های برای وطن با هدف حفظ انقلاب جمهوری اسلامی ایران روی تابلوهای شهری اصفهان نقش بست.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۵:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که تابلوهای شهری اصفهان چند روزی است با عنوان نه به پلاستیک ضرورت استفاده کمتر از پلاستیک را فرهنگ سازی می کنند، یکی از روزنامه های اصفهانی اصل چنین تبلیغی را روی بنرهایی از جنس پلاستیک نقض غرض دانسته بود.
پسماند ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۲۱:۴۲    
رئیس اداره توسعه فرهنگ شهروندی شهرداری اصفهان گفت: یکی از مهمترین موضوعات تابلوهای شهری این روزهای اصفهان، تفکیک زباله و استفاده از سامانه اصپاک توسط شهروندان است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۴:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره توسعه فرهنگ شهروندی شهرداری اصفهان گفت: یکی از مهمترین موضوعات تابلوهای شهری این روزهای اصفهان، تفکیک زباله و استفاده از سامانه اصپاک توسط شهروندان است.
وقت صبح   ۱۴۰۲/۱۱/۰۶ - ۰۹:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش وقت صبح ، تصاویری از بنرهای جدید شهرداری تحت عنوان زدیم به برق درباره تاکسی های برقی جدید تهران منتشر شد. در حالی که کارشناسان در موفقیت این طرح تردید دارند، شهرداری تهران در اقدامی عجیب، تابلوهای شهری را به نمایش این کار اختصاص داده است. کد خبر : 225065 06 بهمن 1402 - 09:29 ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۲ - ۰۷:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره توسعه فرهنگ شهروندی شهرداری اصفهان گفت: در حال فرهنگ سازی با موضوع اهمیت پرداخت عوارض هستیم که نصب طرح های آن از پایانه های شهر اصفهان آغاز شده است و در نهایت روی 230 تابلوی شهری نقش می بندد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۳ - ۱۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
این روزها تابلوهای شهری اصفهان که در نقاط مختلف نصب شده است نه به پلاستیک را برای شهروندان فرهنگ سازی می کند تا آن ها با اهمیت این اقدام آشنا شوند و همکاری لازم را در زمینه استفاده نکردن از پلاستیک و جایگزینی کیسه های پارچه ای برای رسیدن به اصفهانی زیست پذیرتر داشته باشند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۷ - ۱۱:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیریت شهری ششم اصفهان از ابتدای فعالیت خود توجه به بافت تاریخی این کلان شهر را در دستور کار خود قرار داد و سازمان نوسازی و بهسازی به عنوان متولی این امر طی دو سال گذشته پیرامون میدان تاریخی حضرت امام خمینی (ره) پروژه های زیادی اجرا کرد که بعضی از آن ها، این روزها روی تابلوهای شهری نقش بسته است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۶ - ۱۵:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
ششم دی دهمین سالگرد ارتحال مرحوم استاد سیدعلی اکبر پرورش است، انسان والایی که آن طور که باید برای نسل جدید شناخته شده نیست، از این رو این روزها تابلوهای شهری اصفهان که در نقاط مختلف نصب شده است، بعضی زوایای شخصیت این مرد مجاهد را به شهروندان گوشزد می کند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۶ - ۱۴:۱۴    
بیرجند - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: با توجه به مصوبه پاسداشت هویت ایرانی و فارسی شورای فرهنگ عمومی استان، شهرداران و فرمانداران باید پیوست فرهنگی تبلیغات محیطی و تابلوهای شهری را رعایت کنند.
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۹ - ۱۵:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
اگرچه پیشرفت تکنولوژی و وجود نقشه های الکترونیکی کار را برای مسیریابی، بسیار راحت تر کرده است، اما هنوز هم وجود تابلوهای راهنما در معابر سطح شهر، می تواند بسیار راهگشا باشد؛ این در حالی است که سالانه تعدادی از این تابلوها بر اثر اصابت ترقه دچار خسارت می شود. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۲۳:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
وام ازدواج زیر 25 ساله ها 350 میلیون شد. دهنوی، عضو کمیسیون تلفیق مجلس گفته: در لایحۀ بودجه سال آینده، وام ازدواج برای پسر زیر 25 سال و دختر زیر 23 سال 350 میلیون و برای سایر متقاضیان 300 میلیون تومان پیشنهاد شده؛ و تابلوهای شهری که آغاز بکار ایستگاه متروی پرند با نگارش تامل برانگیزی خبر دادند ...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۷:۱۲    
همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی، تابلوی راهنمای مسیر برای 19 کتابفروشی قدیمی شهر مشهد نصب شد و این طرح تا نصب تابلوی راهنمای مسیر برای همه کتابفروشی های شهر ادامه خواهد داشت.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۴:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس ; شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که به ویژه در شب ها زمانی که در خیابان های سطح شهر عبور کنید با تابلوهای هدایت مسیر و تابلوهای راهنمایی مواجهه شوید که دچار رنگ سوختگی، تخریب نوشته ها و کاهش شفافیت آن ها روبرو شده باشید. ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۵ - ۱۰:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
این روزها تابلوهای شهری اصفهان که در نقاط مختلف نصب شده، سامانه هوشمند جمع آوری پسماند خشک با عنوان اصپاک در بستر سامانه اصفهان من را به شهروندان معرفی می کند تا آن ها با اهمیت این اقدام آشنا شوند و همکاری لازم را در زمینه تحویل پسماندهای خشک برای رسیدن به اصفهانی زیست پذیرتر داشته باشند.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۲/۰۷/۲۲ - ۰۱:۴۴    
پرتال ها و تابلوهای شهری استان بوشهر همزمان با هفته ملی کودک رنگ و بوی کودکی به خود گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۶:۰۳    
نوشهر- ایرنا- فرمانده سپاه کربلای استان مازندران گفت : در این استان با عظمت دیار علویان سزاوار نیست در فضاهای محیطی شهرهایشان، تصاویری از نماد و مفاخر بومی دیده نشود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۲:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
رسانه های اصلاح طلب با استناد به یک پیج فیک، مدعی شدند بابک حمیدیان سیمرغش را در اعتراض به استفاده از تصاویرش در تابلوهای شهری پس می دهد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۰:۵۱    
اگر به خوبی به در و دیوار پایتخت بنگریم با تابلوهای دست نخورده بسیار قدیمی مغازه ها و کسب و کارها مواجه می شویم که متعلق به نیم قرن پیش و بیشتر است و بعضی از آنها با وجود تعطیلی کسب و کار یا تغییر کاربری، همچنان بر جای مانده اند و روایتگر تاریخ شده اند ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره توسعه فرهنگ شهروندی شهرداری اصفهان گفت: باتوجه به اینکه مهرماه امسال جشنواره فیلم کودک و نوجوان را در پیش داریم، تابلوهای شهری با گونه های انیمیشن و فانتزی به این جشنواره اختصاص پیدا می کند.
کارنامه دو ساله وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از طریق تابلوهای شهری سازمان زیباسازی شهرداری تهران در اختیار مردم قرار گرفت.
رئیس گروه رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: طرح های تبلیغات محیطی برای اکران در تابلوهای شهری و نمایشگرها باید مراحل اخذ مجوز را طی کنند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۱۲:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
تابلوهای شهری اصفهان که در نقاط مختلف نصب شده است، این روزها تقویم جمع آوری زباله ها در منازل را به شهروندان گوشزد می کند تا آن ها با اهمیت انجام این اقدام در حفظ پاکیزگی و سلامت محیط زیست شهری آشنا شوند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۱۸:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
این روزها تابلوهای شهری اصفهان که در نقاط مختلف نصب شده، بعضی زوایای پروژه خط دو متروی این کلانشهر را به شهروندان نشان می دهد تا آن ها با اهمیت اقدامات در حال انجام در این پروژه بزرگ که زیر زمین شهر در حال احداث است، آشنا شوند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۴ - ۱۰:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره هنری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان ضمن تشریح ویژه برنامه های عاشورایی این سازمان گفت: عکس هایی از سقاخانه های مطرح شهر اصفهان با شعرهایی از شاعران معاصر به دست هنرمندان خطاط اصفهانی تزئین شده است که در تابلوهای شهری به نمایش درمی آید.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۲/۰۴/۲۹ - ۱۷:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان نوسازی و بهسازی شهر اصفهان گفت: عملیات اجرایی اصلاح سیما و منظر ضلع غربی چهارباغ عباسی توسط این سازمان آغاز شد و در مرحله نخست، حذف زوائد و اصلاح نازیبایی های 100 متر ابتدایی شمال این مسیر انجام می شود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۱۸:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
کرج- رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی شورای اسلامی شهر کرج گفت: پاکسازی نمادهای غربی از تابلوهای شهری در اولویت مدیریت شهری باشد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۱۰:۴۲    
تصویری از جدیدترین طرح تابلوهای شهری اصفهان درخصوص ترویج حجاب را ببینید.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۰۲:۵۴    
در این مطلب شاهد تصویری از جدیدترین طرح تابلوهای شهری اصفهان درخصوص ترویج حجاب و عفاف خواهید بود که به سوژه رسانه ها بدل شده است.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۴/۲۰ - ۱۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
تصویری از جدیدترین طرح تابلوهای شهری اصفهان درخصوص ترویج حجاب را ببینید.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۲/۰۴/۰۵ - ۱۷:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
دادگستری اصفهان در پی گلایه مندی جمعی از خبرنگاران نسبت نصب بنرهایی در سطح شهر اصفهان با موضوع رسانه شهر ، دستور جمع آوری تابلوهای شهری را با موضوع رسانه صادر کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۰۳ - ۱۲:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
اصفهان – بر اساس اعلام روابط عمومی دادگستری کل استان اصفهان دستور جمع آوری تابلوهای شهری اصفهان با موضوع رسانه صادر شد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۶ - ۰۹:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
رکنا: مدیرکل حمل و نقل عمومی و امور مناطق شهرداری تهران از تجیمع تابلوها و المان های ترافیکی شهر تهران خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۸:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
نشست هم اندیشی طرح ارتقای نگهداشت ترافیکی شهر تهران با حضور مدیران و کارکنان اداره کل حمل و نقل عمومی و امور مناطق و روسای ادارات نظارت و اجرای مناطق 22 گانه شهرداری در محل معاونت حمل و نقل و ترافیک برگزار شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۴:۳۰    
یک کارشناس شهرسازی گفت: مهم ترین کاربرد تابلوهای راهنمای مسیر در معابر شهری، مسیریابی سریع رانندگان برای انتخاب کوتاه ترین و بهترین مسیر جهت کاهش زمان سفر و دسترسی آسان تر به مقصد است، این تابلوها باید از استانداردهای بین المللی تبعیت کند تا مورد استفاده مراجعان سایر کشورها قرار گیرد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۲:۰۸   + ۳۲ سایت دیگر  
اعضای شورا تصویب کردند که نام ایستگاه مترو خط چهار و منطقه پنج واقع در تقاطع خیابان آیت الله کاشانی و بزرگراه علامه جعفری به نام علامه محمدتقی جعفری تغییر کند.
نجف آباد نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۲:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
شهرداری نجف آباد: مدیر روابط عمومی شهرداری نجف آباد گفت: در جشنواره نوروزی سال 1402 برنامه هایی مانند فضاسازی شهری، اطلاع رسانی رخدادهای مربوط به جشنواره نوروزی باغ شهر صفوی ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۵:۰۹    
جلسه ساماندهی و ایمن سازی تابلوهای شهری استان البرز، در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی این استان برگزار شد.