یکشنبه ۱۶ بهمنساعت ۱۵:۱۹Feb 2023 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تابلوهای شهری»

صبح قزوین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۰۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
تابلوهای شهری اثرگذاری بالایی در تبلیغ دارند، مناظر شهری نباید القاکننده فرهنگ غیر دینی باشد، خداوند کسانی را که برای شعائر الهی ارزش قائل می شوند و نگاه مردم را به چیزهای خوب جلب می کنند نیز تشویق می کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۶:۴۹    
ایسنا/قزوین نماینده ولی فقیه در استان قزوین در جلسه شورای فرهنگ عمومی گفت: گاهی اثرگذاری تابلوهای شهری بر روی افکار و رفتار مردم بیش از اثرگذاری تلویزیون است، بنابراین مناظر شهری نباید القاکننده فرهنگ منفی یا ضد دینی باشند.
محمدمهدی اسماعیلی با اشاره به عدم توجه لازم به پاسداشت زبان فارسی در مواردی چون تابلوهای شهری و اسامی اقلام و کالاها گفت: ساختار دبیرخانه شورای هماهنگی پاسداشت زبان فارسی می بایست تقویت شود تا این دبیرخانه بتواند در اعمال قوانین و رسیدگی به حوزه تخلفات با قدرت بیشتر وارد میدان شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۰۳ - ۰۰:۵۴   + ۱۳ سایت دیگر  
صدا و سیما اعلام کرد: طبق اعلام وزارت اطلاعات برخی از این افراد به گروهک منافقین وصل هستند، برخی افکار بهاییت داشتند و چند نفری هم جز فرقه های نوظهور می باشند. ظهور هستند. مشکل حل شد؟ / نام شهید آرمان علی وردی بر پیشانی میدان شهرک اکباتان نشست + عکس ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۸ - ۱۴:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: سازمان زیباسازی شهرداری تهران در یک اقدام ارزشمند، تصاویر زیبایی از میراث فرهنگی و مناطق گردشگری ایران را در تابلوهای شهری به نمایش گذاشته است.
آنا / خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۸ - ۱۳:۱۰   + ۲۱ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: سازمان زیباسازی شهرداری تهران در یک اقدام ارزشمند، تصاویر زیبایی از میراث فرهنگی و مناطق گردشگری ایران را در تابلو های شهری به نمایش گذاشته است.
آنا / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۲۷ - ۲۱:۴۱   + ۲۴ سایت دیگر  
صبح امروز بررسی صحنه جرم جنایت منتهی به شهادت شهید آرمان علی وردی با حضور بازپرس پرونده، تیم تشخیص بررسی صحنه جرم قوه قضائیه و پلیس آگاهی تهران بزرگ در شهرک اکباتان انجام شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۶:۴۱    
ایسنا/زنجان شهردار قیدار از آغاز عملیات ساماندهی تابلوهای معرفی معابر شهری خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۲:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری سارق تابلوهای راهنمای معابر در محدوده قلعه نو و اعتراف او به 10 فقره سرقت خبر داد.
تیتر نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ - ۱۰:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
تصاویر منتشر شده در شبکه های مجازی حاکی از تغییر نام شهرک اکباتان تهران به شهید آرمان در تابلوهای شهری با اسپری و از سوی افراد ناشناس است.
برترین ها   ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ - ۰۹:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
طی روزهای اخیر، برخی تصاویر منتشر شده از تغییر نام شهرک اکباتان به شهید آرمان در تابلوهای شهری منتهی به این شهرک با اسپری و از سوی افراد ناشناس حکایت دارد.
سلام نو / آفتاب یزد   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۱۴:۱۶   + ۳۰ سایت دیگر  
به گفته علیرضا نادعلی سخنگوی شورای شهر تهران، تغییر نام شهرک ها به عهده شورای شهر نیست و این موضوع بر عهده هیات امنای شهرک است.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۱۴:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
برخی تصاویر منتشر شده از تغییر نام شهرک اکباتان به شهید آرمان در تابلوهای شهری با اسپری و از سوی افراد ناشناس حکایت دارند.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۱۳:۲۱   + ۲۳ سایت دیگر  
برخی تصاویر منتشر شده از تغییر نام شهرک اکباتان به شهید آرمان در تابلوهای شهری با اسپری و از سوی افراد ناشناس حکایت دارند.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۷/۲۷ - ۱۱:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
براساس گفته رئیس مرکز سامانه 137 پلاس، موضوعاتی همچون شعارنویسی، سطل های زباله و تابلوهای شهری در دسته تماس های پرتکرار شهروندان در ناآرامی های اخیر تهران قرار دارد.
جماران   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۲۱:۳۰   + ۲۱ سایت دیگر  
تسنیم نوشت: برخی تجمع کنندگان در این مناطق ضمن سر دادن شعارهایی، اقدام به واژگونی و آتش زدن سطل های زباله کرده و به برخی تابلوهای شهری آسیب وارد کردند؛ پلیس از طریق پرتاب گاز اشک آور با آنها مقابله کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۱۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری یزد با هدف ساماندهی و رفع نواقص تابلوهای شهری و ارتقای سطح دسترسی به معابر، بالغ برد 2500 تابلو شناسایی معابر سطح شهر ساخته شده است.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور گفت: طرح های تبلیغات محیطی برای اکران در تابلوهای شهری و نمایشگرها باید مراحل اخذ مجوز را طی کنند.
خمام نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۲۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
شهردار خمام از جمع آوری تابلوهای فاقد مجوز از سطح شهر توسط واحد سد معبر در راستای اجرای طرح ساماندهی تابلوهای شهری خبر داد.
آفتاب یزد   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
‭ ‬رئیس‭ ‬کمیته‭ ‬ایمنی‭ ‬و‭ ‬مدیریت‭ ‬بحران‭ ‬شورای‭ ‬شهر‭ ‬تهران‭ ‬در‭ ‬این‭ ‬باره‭ ‬به‭ ‬آفتاب‭ ‬یزد‭ ‬گفته‭ ‬که‭ ‬برای‭ ‬مقابله‭ ‬با‭ ‬سرقت‭ ‬اموال‭ ‬شهری‭ ‬از‭ ‬جمله‭ ‬تابلوها،‭ ‬شهرداری‭ ‬به‭ ‬فکر‭ ‬به‭ ‬کار‭ ‬گرفتن‭ ‬پیمانکار‭ ‬برای‭ ‬نظارت‭ ‬افتاده‭ ‬است
ایران آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۱:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران آنلاین، هم زمان با فرارسیدن ایام ماه محرم مردم شیعه و اهل سنت افغانستان مانند سال های گذشته شهر و دیار خود را مزین به علامات و نقوش مربوط به عزاداری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین نمودند. ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان گفت: تابلوهای شهری در اختیار کانون های آگهی و تبلیغاتی مجوزدار از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار می گیرد و سازه های تبلیغاتی بین این کانون ها به مزایده گذاشته می شود.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۴:۲۳    
وقتی صداوسیما با تابلوهای شهری سریالش را تبلیغ می کند: وقتی ظفر مهدی کارشناس جنجالی و انگلیسی زبان صداوسیما توییت فارسی می زد! (تصویر) جنجال جدید صداوسیما: این بار ماجرای ترجمه ظفر مهدی !
نواندیش   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۰۶:۱۱    
وقتی صداوسیما با تابلوهای شهری سریالش را تبلیغ می کند:
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۱۷:۱۰    
در برخی خیابان ها و پیاده روهای شهر جانمایی تابلوهای شهری به شکل نامناسبی درآمده است. این تابلوها به علت ساخت و سازها و یا پیاده روسازی های جدید در سطح معابر به شکل مناسبی جانمایی نشده و در بسیاری از اوقات این تابلوها به جای اطلاع رسانی خطرآفرین هم شده اند. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۳/۱۹ - ۰۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : توفان عصر روز سه شنبه تهران، 9 نفر را مصدوم کرد. به گفته یحیی صالح طبری، رئیس مرکز اورژانس تهران گفت: توفان پایتخت 9 مصدوم به جا گذاشت که 6 نفر از آنها به مراکز درمانی منتقل شدند. شدت توفان تهران به اندازه ای بود که در برخی نقاط شهر موجب شکسته شدن درخت ها و کنده شدن تابلوهای شهری شد ...
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
هک پشت هک و اختلال پشت اختلال! یک روز دوربین زندان، یک روز پمپ بنزین ها، یک روز صداوسیما ، یک روز هم سیستم های شهرداری از تابلوهای شهری گرفته تا دستگاه های شارژ بلیت مترو؛ حتی بلندگوی فلان پاساژ در مشهد هم هک می شود و جالب اینکه کسی نگران این همه هک نیست!
همشهری   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۲۰:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی امروز در ناحیه غرب تهران وزش باد شدید و خیلی شدید پیش بینی کرده بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۳/۰۹ - ۱۵:۱۳    
گروه استان ها مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت: از دوستداران ادب فارسی می خواهیم به ما در مقابله با هجمه ای که به زبان فارسی در اصناف، تابلوهای شهری و نام گذاری اماکن مختلف در استان وجود دارد، کمک کنند که بتوانیم این معضل را حل کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۰۸ - ۱۶:۵۵    
با تلاش ماموران پلیس ، سارق حرفه ای تابلوهای شهری در دزفول دستگیر شد .
ایثار   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۰۰:۱۲    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران خدابنده، از پایش و به روزرسانی همه تابلوهای شهری شهدای این شهرستان خبر داد.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۶ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
چاپ بنر، یکی از ابزارهایی است که شرکت های مختلف برای تبلیغات محیطی و استفاده از خدمات بنر روی تابلوهای شهری از آنها استفاده می کنند. مراکز مختلفی این خدمات را ارائه می دهند، که می توان از آن برای سفارشات کوچک و جزئی استفاده کرد؛ اما در مورد چاپ بنرها، داستان متفاوت است! ...
ایثار   ۱۴۰۱/۰۱/۲۸ - ۰۹:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خدابنده از پایش و بروزرسانی همه تابلوهای شهری شهدای این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۱/۲۵ - ۱۸:۴۱    
شهردار کرمان گفت: استفاده از فضای تبلیغاتی تابلو های شهری برای ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در برنامه شهرداری کرمان قرار دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۱/۲۳ - ۱۰:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
آثار نقاشی هنرمندان استان قم با موضوعات مرتبط با انقلاب اسلامی هم زمان با هفته هنر انقلاب اسلامی در قالب تابلوهای شهری قم در معرض دید عموم قرار گرفته است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۸ - ۱۰:۵۶    
شهرداری پراگ جمهوری چک به تازگی، تابلوهای شهری هدایتگر را برای راهنمای مسافران در استفاده از حمل ونقل عمومی نصب کرده است که هدف آن جلوگیری از سردرگمی افراد در مناطق پرتردد است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۲/۲۰ - ۱۱:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با اشاره به مسدود شدن محور نایین_ اردکان توسط پلیس راه گفت: وزش تندباد سبب بروز خسارت به تابلوهای شهری و جاده ای و سقوط تعدادی از درختان، پایه های برق، سقف های کاذب در منطقه شرق و جنوب استان شد.
راه دانا   ۱۴۰۰/۱۱/۱۶ - ۱۸:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
صداقت گفت: به منظور مرور خاطرات انقلاب و مبارزات یزدی ها در آن دوران، تصاویران دوران انقلاب یزد در تابلوهای شهری به نمایش درآمد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۰:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت: طبق نظرسنجی صورت گرفته در سطح کشور 20 درصد مردم جامعه اطلاعات دینی و مناسبت های مذهبی را صرفاً از روی تابلوهای شهری متوجه می شوند ...
ربیع   ۱۴۰۰/۰۹/۲۳ - ۱۷:۲۰    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، علی قاسم زاده، با اشاره به اینکه در لایه های اول و دوم مدیرانی که باید، تغییر کرده اند و آن دسته از مدیران قبلی که سر کار بوده اند مورد تائید ما هستند ادامه داد ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۹ - ۱۴:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: به هر طریق ممکن نباید اجازه داد نیروگاه ها سوخت مازوت که آلودگی بسیار بالایی دارد مصرف کنند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۶ - ۰۱:۱۵    
سخنگوی شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به اختلال روز سه شنبه هفته جاری در پمپ بنزین های کشور و تابلوهای شهری اصفهان گفت: رضایت، آرامش و احترام مردم محور اصلی کنترل این بحران بود.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۸:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
تعدادی از تابلوهای شهری و تابلوهای پمپ بنزین های اصفهان امروز هک و مطالب غیر اخلاقی روی آن درج شد. تعدادی از تابلوهای شهری اصفهان و همچنین تابلوهای جایگاه های سوخت در این استان امروز به دلیل هک شدن سراسری مطالب غیر اخلاقی را منتشر کرد. ...
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۶:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
تعدادی از تابلوهای شهری در برخی شهرها و همچنین تابلوهای جایگاه های سوخت امروز به دلیل هک شدن سراسری مطالبی را منتشر کردند.
سلام نو / باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۵:۰۰   + ۱۷ سایت دیگر  
سید علی معرک نژاد مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اصفهان، از هک شدن بیلبوردهای تبلیغاتی خبر داد.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۵:۰۹   + ۲۵ سایت دیگر  
مهر: همزمان با قطع شدن بنزین در جایگاه های سوخت، تعدادی از تابلو های شهری در برخی شهر ها از جمله کرج و اصفهان و همچنین تابلو های جایگاه های سوخت امروز به دلیل هک شدن سراسری مطالبی را منتشر کرد. ...
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۶:۰۹    
با همراهی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری رشت، نمایشگرهای سطح این شهر در کنار سینماهای شهری همزمان با هفته ملی کودک به درج تصاویر پوسترها و معرفی فعالیت های این هفته و کودکان اختصاص یافته است.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۰:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس به تشریح اقدامات سازمان حمل ونقل و ترافیک شهرداری قم در راستای خط کشی معابر، نصب تابلوهای شهری و ایمن سازی پرداخت و اظهار داشت: از سال 94 نهضتی در شهرداری و سازمان ترافیک در جهت استانداردسازی تابلوها به راه افتاده و هرساله حدود یک هزار مترمربع تابلو راهنمای مسیر تعویض و نصب می گردد ...
شهر فردا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۷ - ۱۵:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری قم از رونمایی طرح یکسان سازی تابلوهای معرفی رسانه های قم خبر داد و گفت: این تابلوهای شهری مقابل دفاتر این رسانه ها نصب می شود.