یکشنبه ۱۷ اسفندساعت ۱۲:۱۹Mar 2021 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آیت الله عبدالکریم عابدینی»

دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۴:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
آیت الله عبدالکریم عابدینی گفت: گل و گیاه دانشگاه معارف الهی و انسان شناسی است و خدا این عالم را مدرسه قرار داده و همه آن چیزی که می بینیم لوازم درک معارف الهی است.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
ایرنا: نماینده ولی فقیه در استان قزوین و امام جمعه شهر قزوین گفت: حفظ اهداف و آرمان های شهدا در جامعه ضروری است، چرا که شهدا به انقلاب اسلامی حیات و عزت بخشیدند. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله عبدالکریم عابدینی گفت: تمام مادران، همسران و دختران شهدا و جانبازان، طعم شهادت و ایثارگری و استقامت را چشیده اند.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۵:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
آیت الله عبدالکریم عابدینی گفت: کارها و اقداماتی که ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) انجام می دهد، آبروی نظام و گره گشای مشکلات مردم است.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۱:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
آیت الله عبدالکریم عابدینی با بیان اینکه همنشینی با قرآن ما را در مسیر تمدن واقعی قرار می دهد، گفت: اگر روح حکمت در کالبد تمدن زندگی مادی دمیده نشود این زندگی یک اسکلت خطرناک است و این اسکلت بوی ظلم و ستم می دهد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۵:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
آیت الله عبدالکریم عابدینی گفت: زنان رکن اصلی خانواده ها هستند و باید محکم باشند و با حکمت زندگی کنند. فاطمه زهرا(س) سراسرِ وجودش حکمت بود و بهترین الگو برای همه بانوان است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۶:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
آیت الله عبدالکریم عابدینی گفت: انقلاب اسلامی تحقق آرمان های انبیا الهی بود و اتفاق های وابسته به آن بسیار عظیم و حائز اهمیت است.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۱۶:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
آیت الله عبدالکریم عابدینی گفت: خدای متعال در قرآن کریم به این نکته تاکید کرده و رهبر معظم انقلاب نیز مکررا فرموده است که دشمنان ما قابل اعتماد نیستند، اما یک عده ای اصرار داشتند که همه مشکلات ما با مذاکره و برجام حل می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۳:۱۹    
نماز جمعه این هفته شهر قزوین به امامت آیت الله عبدالکریم عابدینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین اقامه می شود.
برترین ها / انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۲۲:۳۹   + ۳۰ سایت دیگر  
ایرنا: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین گفت: ویروس کرونا نباید بهانه ای برای برگزار نشدن مراسم های بزرگداشت دهه مبارک فجر شود بلکه این برنامه ها باید با توجه به رعایت دستورالعمل های بهداشتی و دستورات ستاد کرونا برگزار شود. ...
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۶:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
آیت الله عبدالکریم عابدینی گفت: دفاع مقدس گنجینه سبک زندگی دینی، ایمانی و اسلامی است و این فرهنگ غنی که فداکاری، اخلاص، ایمان و از خود گذشتگی در آن موج می زند باید در جامعه فرهنگ شود.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۶:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
آیت الله عبدالکریم عابدینی گفت: بدانیم زشتی، تباهی و سیاهی امریکا با رفت و آمد احزاب این کشور تغییری نمی کند و این کانون ظلم و فساد در حال افول است و ارزشی ندارد فکر کنیم آنها برطرف کننده مشکلات ما هستند.
دانا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۶:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
آیت الله عبدالکریم عابدینی گفت: این ایام شاهد حواشی برگزاری انتخابات در آمریکا بودیم که روسیاهی برای مسئولان کاخ سفید رخ داد و نشان داد که درون کنگره امریکا سیاهی و تاریکی موج می زند و استکبار جهانی در نگاه مردم بسیار منزجرکننده شده است.
دانا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۵:۵۲   + ۱۴ سایت دیگر  
آیت الله عبدالکریم عابدینی گفت: مساجد، هیئات مذهبی، مراکز و اجتماعات دینی به عنوان مهمترین مراکز ارتقا دهنده سرمایه های اجتماعی محسوب می شوند.
دانا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۲۰:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
آیت الله عبدالکریم عابدینی گفت: الگوی ما رهبر معظم انقلاب است که رفتار ایشان با مسئولان از روی نصیحت و دلسوزی است، نصیحت به معنای خیرخواهی است و ما باید ناصح مسئولان باشیم و خیر آنها را بخواهیم.
دانا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۵:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
آیت الله عبدالکریم عابدینی گفت: ظرفیت های استان قزوین در عرصه های هنری بسیار بالاست و هر چه بتوانیم ظرفیت های استان را فعال تر کنیم، جلوه های عظیم تری از هنر را در این خطه شاهد خواهیم بود.
دانا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۱۶:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
آیت الله عبدالکریم عابدینی گفت: سردار سلیمانی علمدار انقلاب است و از خدای متعال می خواهیم که عمر ما را مثل این شهید عزیز کیفی قرار دهد و بعد سردار سلیمانی بتوانیم به گونه دیگری به دنیا نگاه کنیم.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۴:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: سردار سلیمانی شعائر الهی را با عظمت مطرح کرد که راهپیمایی میلیونی اربعین از آثار به جامانده از این شهید بزرگوار است؛ کاری که شاید هیچکدام از ما تصور نمی کردیم اتفاق بیافتد، لذا این بصیرتی بود که در شهید سلیمانی وجود داشت. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۰۸:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان قزوین در دیدار مسئول بسیج فرهنگیان کشور گفت: معلم و خانواده دو رکن مهم در پرورشِ دینی و مسجدی جوانان است. آیت الله عبدالکریم عابدینی در دیداردکتر قاسمی تبار مسئول بسیج فرهنگیان کشور اظهار کرد ...
ستاد اقامه نماز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۰۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز، آیت الله عبدالکریم عابدینی در مراسم تکریم و معارفه امام جمعه سگزآباد بیان کرد: نماز خواندنی نیست بلکه اقامه کردنی است ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۱۵:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
آیت الله عبدالکریم عابدینی گفت: رهبر معظم انقلاب فرمودند خنثی کردن تحریم ها مسیری برای رفع تحریم هاست. خنثی کردن تحریم ها یعنی نگاه به داخل، ممانعت از خام فروشی، جلوگیری از قاچاق و تقویت اقتصاد مقاومتی و در این صورت است که اقتصاد ما رشد می کند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۰۹:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
آیت الله عبدالکریم عابدینی در دیدار مدیرعامل بنیاد فرهنگی خاتم الاوصیاء(ص) کشور گفت: نیروهای مؤمن، انقلابی و جهادی استان قزوین از ظرفیت بالایی برخوردار هستند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۱۵:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
آیت الله عبدالکریم عابدینی گفت: مجلس تصمیم گرفت کشورهای طرف مقابل در برجام را وادار کند که تمام تحریم را بردارد و مفاد مربوط به برجام را عمل کند یا اینکه ما رفتار دیگری خواهیم داشت، امیدواریم مجلس در این رفتار عاقلانه و شجاعانه بایستد.
جام نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۴:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش جام نیوز ، آیت الله عبدالکریم عابدینی نماینده ولی فقیه در استان قزوین در مراسم تکریم و معارفه فرمانده انتظامی استان قزوین که با حضور سردار رضایی جانشین فرمانده نیروی انتظامی کشور برگزار شد، با اشاره به شهادت دانشمند برجسته کشورمان شهید فخری زاده ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۴:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - آیت الله عبدالکریم عابدینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر قزوین روز شنبه در پیامی شهادت دانشمند فاخر هسته ای شهید محسن فخری زاده را تبریک و تسلیت گفت.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۶:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
آیت الله عبدالکریم عابدینی تقویت روح ایمانی و انقلابی را مهمترین ویژگی بسیجی عنوان کرد و گفت: تقویت روح ایمانی و انقلابی برای بسیجیان حرف اول را می زند، همان گونه که سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس این مهم را با جدیت دنبال کردند و منشأ اثر شدند.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۲۱:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر قزوین گفت:مردم کشور فرانسه به سرعت در حال روی آوردن به اسلام هستند و همین موضوع موجب خشم و عصبانیت سرمداران آنها شده است. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: رهبری اصرار دارند که باید نمونه و الگوی تمدن اسلامی را در خانواده و در یک جامعه کوچک ایجاد کنیم و سپس آن را در یک جامعه بزرگ بسط داده و به مردم دنیا نشان دهیم. ...
هشدار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۲۳:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش به نقل از دفتر نماینده ولی فقیه در استان قزوین، آیت الله عبدالکریم عابدینی در دیدار والدین شهدای مدافع حرم استان قزوین، که همزمان با هفته دفاع مقدس برگزار شد ...
افق نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۹ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
نماز ظهر عاشورا امروز همزمان با عاشورای حسینی در قزوین به امامت آیت الله عبدالکریم عابدینی نماینده ولی فقیه در قزوین برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۹ - ۱۴:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
قزوین – ایرنا - نماز پرفیض ظهر عاشورا روز یکشنبه به امامت آیت الله عبدالکریم عابدینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر قزوین در خیابان سپه اقامه شد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۷ - ۱۵:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
آیت الله عبدالکریم عابدینی در برنامه سروش آسمانی گفت: مدیران و مسئولان همه محتاج صداقت و جوانمردی هستیم، سیدالشهدا به ما درس جوانمردی و آزادگی دادند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله عبدالکریم عابدینی گفت: علی رغم تحریم و محدودیت ها، مردم بسیار امیدوار هستند و به مرحله ای رسیده ایم که با تکیه بر امکانات و نیروی انسانی داخلی مشکلات برطرف می شوند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۲:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
آیت الله عبدالکریم عابدینی در مراسم تجلیل از پیرغلامان حسینی و رونمایی از کتاب شهد شهادت گفت: پیرغلامان حسینی سرمایه عظیمی برای قزوین کهن محسوب می شوند.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله عبدالکریم عابدینی به مناسب هفته احیا امر به معروف و نهی از منکر در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در قزوین اظهار داشت: امام حسین(ع) یکی از برجسته ترین هدف های خود را در قیام عاشورایی از هنگام خروج از شهر مکه تا عاشورای سال 61 هجری “امر به معروف و نهی از منکر” قرار دادند. ...
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۰۸:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله عبدالکریم عابدینی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در قزوین درباره ی عزاداری ماه محرم در ایام شیوع کرونا اظهار داشت: امسال در آستانه ماه محرم و عزای حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و اصحاب مظلوم آن حضرت، با محدودیت هایی مواجه هستیم. ...
ایثار   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۰۹:۰۳    
قزوین - ایرنا - آیت الله عبدالکریم عابدینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر قزوین در پیامی درگذشت پدر شهیدان عبدالله و علی زال بیگی را تسلیت گفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۵:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - آیت الله عبدالکریم عابدینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر قزوین در پیامی درگذشت پدر شهیدان عبدالله و علی زال بیگی را تسلیت گفت.
دانا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۳ - ۱۶:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله عبدالکریم عابدینی گفت: در تهدید هواپیمای مسافربری در شب گذشته اشرار امریکایی رعب و وحشت را در دل افراد مسلمان ایجاد کردند و با این اقدام تمام جهان از آن ها منزجر شده و توقع ما را برای خروج امریکا از منطقه برحق می دانند، عملیات مرصاد نیز نسخه مقابله با آن ها است
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۱۴:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین بر ضرورت استفاده از ظرفیت های مهارت آموزی برای حل معضل اشتغال تاکید کرد و گفت : افراد با مهارت در جامعه بیکار نمی مانند، هرچه شرایط اشتغال با مشکل مواجه باشد فرد با مهارت می تواند برای خود ایجاد اشتغال کند. ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۲۲:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با آیت الله عابدینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین دیدار و گفت و گو کرد . آیت الله عبدالکریم عابدینی در دیدار دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور که در دفتر نماینده ولی فقیه در استان قزوین برگزار شد ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۱۶:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
آیت الله عبدالکریم عابدینی امام جمعه قزوین گفت: ما اگر بخواهیم با تحریم های امریکا مقابله کنیم آنچه از رهنموردهای امام راحل و رهبری یاد گرفته ایم دو کلمه است، ابتدا باید تولید داخلی را رونق دهیم و جهش تولید در جامعه دیده شود و دوم نگاه مواساتی داشته باشیم.
دانا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۵:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله عبدالکریم عابدینی گفت: حرکت مواساتی مردم در کمک به نیازمندان و همچنین حضور فداکارانه و جانانه تیم پزشکی بیمارستان ها در مقابله با کرونا همان مصداق اقامه نماز بود .
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۷:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
آیت الله عبدالکریم عابدینی روز چهارشنبه در بازدید از مؤسسه ی خیریه بنیان ازدواج استان قزوین افزود : الحمدالله مؤسسه ی بنیان ازدواج با همت خیرین موقعیت ویژه ای پیدا کرده و برای زوج های جوان مشکل گشا شده است ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۷:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
آیت الله عبدالکریم عابدینی در دیدار تشکل های دانشجویی گفت: جریان مواسات با رویکرد مفسده ستیزی ادامه پیدا کند.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۰۳:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله عبدالکریم عابدینی در دیدار حجت الاسلام روح الله حریزاوی معاون راهبری استان ها و ارتباطات سازمان تبلیغات اسلامی کشور، افزود: نباید درگیرشدن به روزمرگی ها ما را از اهداف و رسالت های اصلی بازدارد، بلکه باید مشکلات و مفاسد رصد شده و با دغدغه دینی و آرمانی که وجود دارد برای حل مشکلات پیشقدم شد ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۰۰:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
آیت الله عبدالکریم عابدینی روز شنبه در نشست ماهانه ائمه جمعه استان قزوین که این هفته در دفتر امام جمعه آوج برگزار شد، با تبریک هفته قوه قضائیه از اقدامات دستگاه قضایی در برخورد با مفاسد قدردانی کرد و اظهار داشت ...
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۰۶ - ۲۱:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
نماز جمعه قزوین، جمعه 6 تیر بعد از 4 ماه تعطیلی به علت شیوع کرونا، به امامت آیت الله عبدالکریم عابدینی در مسجدالنبی (ره) قزوین با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برپا شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۶ - ۱۶:۰۶    
نخستین نماز جمعۀ قزوین در سال 1399 و پس از شیوع بیماری کرونا، ظهر امروز و با رعایت موازین و پروتکل های بهداشتی، در مسجدالنبی(ص) و به امامت آیت الله عبدالکریم عابدینی نماینده ولی فقیه و امام جمعۀ قزوین برگزار شد.