سه شنبه ۰۸ فروردینساعت ۰۳:۴۵Mar 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آیت الله عبدالکریم عابدینی»

استانداری قزوین   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۸:۴۳    
نماینده ولی فقیه در استان قزوین در جمع مردم آوج و آبگرم ؛ به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ، به مناسبت گرامی داشت دهه مبارک فجر صورت گرفت نماینده ولی فقیه در استان قزوین در جمع مردم آوج و آبگرم ؛ ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۰۷:۱۳    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین گفت :برخی با امکانات و سرمایه این مملکت مروج افکار پوسیده و مشرکانه اجانب هستندو این مطلب به هیچ عنوان در مکتب ایرانی اسلامی پسندیده نیست.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۹:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
آیت الله عبدالکریم عابدینی نماینده ولی فقیه در استان و محمد مهدی اعلایی استاندار قزوین از تلاش های بازیکنان ، کادر فنی و مدیریت باشگاه شمس آذر قزوین قدردانی کردند.
پانا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۰۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
قزوین (پانا) - امام جمعه قزوین در خطبه های نماز جمعه قزوین گفت رمز پیروزی در 22 بهمن وحدت و همبستگی اقشار و اقوام بود، موضوعی که دشمنان در ماجراهای اخیر آن را نشانه گرفتند و تلاش داشتند تا انسجام اقوام ایرانی از جمله فارس، ترک، کرد، بلوچ و لر را در هم بشکنند. ...
فاخته نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۰۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه قزوین: آیت الله عابدینی گفت: حیوانات دسته اول فریب و نیرنگ بلد نیستند، اما حیوانات دسته دوم با قانون خواری و باندبازی به مردم خیانت می کنند و با پررویی هم بین مردم زندگی می کنند. 1401-11-13 08:33 ...
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۲۱:۵۹   + ۳۳ سایت دیگر  
امام جمعه قزوین گفت: خرید و فروش سگ های خانگی یا سگ هایی که افراد با خود به اماکن عمومی می برند، حرام است.
سایت قنوت   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله عبدالکریم عابدینی در جلسه ستاد اقامه نماز استان قزوین اظهار کرد: در فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی در اجلاسیه نماز چند محور دیده می شد، نخست اینکه ما باید فرصت نماز را برای ایجاد وحدت پایدار، امنیت و محبت بین مردم قدر بدانیم ...
صبح قزوین   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۱۴:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
آیت الله عبدالکریم عابدینی با حضور در کلیسای رفیع قزوین ضمن دیدار با خانواده های ارامنه شهر قزوین، میلاد حضرت مسیح (ع) و آغاز سال نو میلادی را تبریک گفت.
صبح قزوین   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۱۲:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله عبدالکریم عابدینی گفت: حاج قاسم سلیمانی تمام عمرشان به دنبال کسب رضای خدا بودند، امام حسین (ع) پیش از اینکه از مدینه خارج شوند، بر مزار پیغمبر رفته و دست به دعا برداشتند و فرمودند خدایا برای برای من آن چیزی را انتخاب کن که خودت و پیغمبرت راضی باشید.
صبح قزوین   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۱۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
آیت الله عبدالکریم عابدینی گفت: آن چیزی که اکنون می تواند جامعه ما را به نابودی بکشاند، دو قطبی سازی است، دو قطبی سازی بین قومیت ها، فعالان سیاسی و باحجاب و بدحجاب خطرناک است و قرآن و دین ما را از پرداختن به آن نهی کرده است.
آنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۱۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله عبدالکریم عابدینی گفت: همه علوم برای انسان ها مفید نیست و باید علمی را تولید و ترویج کرد که به نفع مردم و جامعه باشد.
صبح قزوین   ۱۴۰۱/۱۰/۰۹ - ۱۵:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
آیت الله عبدالکریم عابدینی گفت: دولت سختی های زیادی را پشت سر گذاشته و می گذارد، هر ماه میلیاردها تومان بدهی گذشته را می پردازد، این کار سختی است اما در عین حال از دولت به خاطر مسئولیتی که پذیرفته، انتظار داریم خیلی جدی تر به امر معیشت و سفره مردم بپردازد.
صبح قزوین   ۱۴۰۱/۰۹/۲۷ - ۱۱:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
آیت الله عبدالکریم عابدینی گفت: عزیزان ما پای کار ساخت انبوهی از ساختمان های در حال پیشرفت هستند، امیدواریم بانک ها نیز به تعهدات خود عمل کنند و صاحبان ملک ها بتوانند به موقع سهم خود را بپردازند.
صبح قزوین   ۱۴۰۱/۰۹/۲۵ - ۱۶:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
آیت الله عبدالکریم عابدینی گفت: اکنون ما در دنیا در میدان جنگ علمی قرار داریم اما برخی نمی خواهند ما از نظر علمی پیشرفت کنیم و به بهانه برجام هر چه توانستند ما را متوقف نگه داشتند، این ها خواستند جلوی پیشرفت ما را بگیرند.
صبح قزوین   ۱۴۰۱/۰۹/۲۴ - ۱۲:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
آیت الله عبدالکریم عابدینی گفت: خداوند می فرماید ما هرگز راهی برای تسلط کافران بر مؤمنان قرار ندادیم؛ این مهم شامل همه حوزه ها می شود ما در حوزه های علمی، تکنولوژی، فضا و سلاح نباید کاری کنیم دشمن دست برتر نسبت به ما داشته باشد.
صبح قزوین   ۱۴۰۱/۰۹/۲۰ - ۱۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله عبدالکریم عابدینی گفت: خداوند در غدیر فرمود امروز دین شما کامل شد و نعمت بر شما تمام شد، یعنی اصل نعمت ولایت است، حضرت زهرا (س) نیز در خطبه فدکیه از نعمت ولایت سخن گفت و حمایت کرد.
صبح قزوین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۸ - ۱۵:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
آیت الله عبدالکریم عابدینی با بیان اینکه همراهی دولت و ملت موجب رفع مشکلات معیشتی می شود، گفت: بنابراین دولت و ملت باید دست در دست هم کاری کنیم که مشکل معیشت جامعه حل شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۲۰:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
مهر : آیت الله عبدالکریم عابدینی گفت: دیکتاتور یعنی رضاخان و محمدرضا شاه که در سال 53 گفت هر ایرانی باید عضو حزب رستاخیز شود؛ اگر نشود باید از ایران خارج شود یا باید در زندان بماند و این تفسیر واقعی دیکتاتوری است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۹:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله عبدالکریم عابدینی نماینده ولی فقیه و امام جمعه قزوین با دبیران ستاد اقامه نماز دستگاه های اجرایی استان قزوین دیدار و گفت وگو کرد.
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۶:۵۳    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان قزوین، بیست و چهارمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان پنجشنبه دهم آذر ماه برگزار شد. آیت الله عبدالکریم عابدینی نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهر قزوین در جشنواره خیرین مدرسه ساز استان قزوین اظهار کرد ...
فرارو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۲۰:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
امام جمعه قزوین گفت: با توجه به نقش مهم و انسان ساز نماز در مدارس و واحدهای آموزشی باید ساخت و توسعه نمازخانه ها در مدارس از سوی سازمان توسعه و نوسازی مدارس جدی گرفته شود. ...
برترین ها / نواندیش   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۳:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
آیت الله عابدینی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر قزوین گفت: ما در زمین واقعی بازی، گل های زیادی به آمریکا زده ایم که یکی از آن ها حرکت بزرگ و باشکوه اربعین است.
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۰:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان قزوین و به نقل از پایگاه خبری دفتر نماینده ولی فقیه و و امام جمعه قزوین، آیت الله عبدالکریم عابدینی در مورخه 7 آذر 1401 در برنامه کاروان نماز در دیدار دانش آموزان مدارس پسرانه که همراه با نماز ظهر و عصر در مسجد امام حسن عسکری (ع) کوثر برگزار شد ...
هشدار نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۲۲:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش هشدارنیوز به نقل از مهر، آیت الله عبدالکریم عابدینی بعد از ظهر دوشنبه در دوره آموزشی جهادگران تبیین ویژه سر شبکه های تبلیغی و تبیینی تبلیغات اسلامی قزوین اظهار کرد ...
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۱:۲۲    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان قزوین و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه، آیت الله عبدالکریم عابدینی در جلسه تفسیر روزهای یکشنبه گفت: در همه کارها از دستورات قرآن پیروی کنیم. ...
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان قزوین و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه استان قزوین در مورخه 3 آذر ماه آیت الله عبدالکریم عابدینی در اجلاس سالانه مجمع بسیج استان قزوین ضمن تبریک هفته بسیج اظهار کرد ...
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۸:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: بودجه های مصوب دولت به هیچ وجه نمی تواند همه نیازهای ایثارگران را برطرف کند و با وجود افزایش 100 درصدی بودجه بنیاد شهید همچنان در تحقق بسیاری از مطالبات اولیه ایثارگران عقب ماندیم. ...
صبح قزوین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۷:۳۳    
آیت الله عبدالکریم عابدینی گفت: در استان قزوین مردم به دلیل بروز تبعیض هایی از سوی برخی از مسئولان گذشته دچار آسیب شدند و زمین های درجه یک کشاورزی ما به ویلاهای آن چنانی تبدیل شد و این ها اعتماد مردم به مسئولان را دچار آسیب کرد.
صبح قزوین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۱:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
آیت الله عبدالکریم عابدینی در دیدار سردار رستمعلی رفیعی آتانی فرمانده و جمعی از معاونان سپاه صاحب الامر (عج) استان گفت: بسیج الگوی اخلاقی و دینی برای نسل جدید است.
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۳:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
آیت الله عبدالکریم عابدینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین گفت: خداوند فرموده اگر به بندگان خدا قرض نیکو دهید، خدا برای شما چندین برابر گرداند و این برکت، وعده قرآنی و الهی است که ضروری است این معنا در میان مردم ترویج شود.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۰۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرانا و به نقل از روابط عمومی دفتر امام جمعه قزوین ، آیت الله عبدالکریم عابدینی روز سه شنبه با حضور در دبیرستانه پسرانه شاهد رجایی قزوین ضمن پاسخ به سوالات و شبهات دانش آموزان، در خصوص علت دشمنی آمریکا با ایران اظهار داشت: ما پیش از انقلاب کشوری [...]
مهدی رمضانی، دبیرکل نهاد در ادامه سفرهای استانی خود به استان قزوین، و هیئت همراه با آیت الله عبدالکریم عابدینی امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استان قزوین دیدار و گفتگو کرد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۱۱:۱۸    
آیت الله عبدالکریم عابدینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین همزمان با روز شورای فرهنگ عمومی با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین دیدار و درخصوص مسائل مختلف فرهنگی استان گفتگو کرد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۰۳:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرانا به نقل از دفتر نماینده ولی فقیه در قزوین، آیت الله عبدالکریم عابدینی روز پنجشنبه در دیدار با مسوولان حوزه پدافند غیرعامل استان قزوین اظهار کرد: امنیت مردم و امنیت نظام هدفی است که ما در پدافند غیرعامل، ستاد بحران و همه فعالیت های دیگر به دنبال آن هستیم و [...]
صبح قزوین   ۱۴۰۱/۰۸/۰۴ - ۱۴:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله عبدالکریم عابدینی گفت: بهترین زمین های کشاورزی در استان ما تبدیل شد به عامل ثروت افزایی افرادی که از مناصب خود سوءاستفاده کردند.
صبح قزوین   ۱۴۰۱/۰۷/۲۷ - ۰۸:۰۹    
نماینده ولی فقیه در استان گفت: خواص جامعه نباید کانون اختلاف شوند و باید از فرهنگ، بصیرت و شناخت وحدت توحیدی برخوردار باشند و آن را در جامعه اظهار کنند که این همدلی و وفاق قلبی بدون ایمان امکان نخواهد داشت.
پانا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۶ - ۲۲:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
قزوین(پانا)- نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت قرآن زکات را فلاح معرفی می کند و آن را عاملی برای تعالی، رستگاری، موفقیت و پیشرفت در عرصه های گوناگون ازجمله مسائل اقتصادی و اجتماعی تعریف می کند. ...
امام جمعه قزوین در دیدار با رئیس عقیدتی سیاسی لشکر 16 زرهی: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر قزوین گفت: در کنار نبوغ و خلاقیت هایی که در حوزه نظامی داریم لازم است در حوزه های معنوی نیز به خلاقیت توجه داشته باشیم. ...
صبح قزوین   ۱۴۰۱/۰۷/۲۲ - ۱۵:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
آیت الله عبدالکریم عابدینی گفت: مؤمن هیچگاه مؤمن دیگر را خوار و ذلیل نمی کند ولو اینکه یک مؤمن اشتباهی را مرتکب شود و اگر کسی اشتباه تراشی کرد تا مؤمنی را ضایع کند، این کار باعث می شود انسان در قیامت نتواند پاسخگوی این عمل اشتباه خود باشد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۷/۲۲ - ۱۴:۵۱    
آیت الله عبدالکریم عابدینی گفت: کمک در زمان گرفتاری مانند گرفتاری های مالی از حقوق مومنان نسبت به یکدیگر است.
صبح قزوین   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۵:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
آیت الله عبدالکریم عابدینی با تاکید بر حفظ وحدت در جامعه اسلامی گفت: تعصبات قومی قبیله ای و وابستگی های حزبی و جناحی وحدت مردم و اقتدار کشور را به مخاطره می اندازد.
صبح قزوین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۱۶:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله عبدالکریم عابدینی گفت: از دستگاه قضایی خواستاریم با کسانی که فتنه گری را در پشت صحنه مدیریت می کنند برخورد قاطع کنند و آنها را از خدشه به اموال عمومی پشیمان کنند.
صبح قزوین   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۷:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله عبدالکریم عابدینی گفت: امروز قدرت امریکا طبل توخالی هم نیست و به برکت بازوان توانای رزمندگان و سند ایمانی پیشکسوتان دفاع مقدس هیچ قدرتی ندارد.
شعار سال   ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۱۳:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله عبدالکریم عابدینی امام جمعه محترم قزوین مدعی شده است که برخی کارکنان و کارمندان ادارات استان در روز های اخیر بازداشت شده اند. این افراد بخشی از پرونده های افراد مجرم را در ازای دریافت پول می دزدیدند و نابود می کردند ...
پانا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۲۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
قزوین(پانا)-آیت الله عبدالکریم عابدینی امام جمعه قزوین در دوره تربیتی تشکیلاتی طلایه داران فردا در جمع دانش آموزان اتحادیه انجمن های اسلامی استان قزوین گفت جوانمردی در دوران جوانی هنر است. ...
صبح قزوین   ۱۴۰۱/۰۶/۱۱ - ۱۵:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
آیت الله عبدالکریم عابدینی با بیان اینکه استان قزوین نمره بالایی در خدمت رسانی به زائران اربعین دارد، گفت: همه اقشار جامعه برای بهتر برگزار شدن حماسه اربعین پای کار بیایند.
صبح قزوین   ۱۴۰۱/۰۶/۰۴ - ۰۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله عبدالکریم عابدینی گفت: البته عملکرد مدیر فعلی جهاد کشاورزی استان قزوین در مبارزه با زمین خواری را مشاهده کرده ایم اما لازم است تشویق بیشتری برای سرعت یافتن آن صورت بگیرد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۳ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین گفت: وزارت جهاد کشاورزی در مقابله با تغییر کاربری ها و صیانت از زمین های کشاورزی مرغوب باید جدیت ببشتری به خرج دهد. ...
صبح قزوین   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۱۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله عبدالکریم عابدینی گفت: آب به شکرگزاری نیاز دارد و شکر آن مصرف بهینه و توزیع عادلانه آب است.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۱۲:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
امام جمعه قزوین در دیدار با مدیر جدید شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان قزوین، گفت: ان شاءالله نگاه دینی و ایمانی الگوی نهادهای اقتصادی در جامعه قرار گیرد و خداوند به فعالیت های این بانک برکت دهد. ...