چهارشنبه ۰۹ خردادساعت ۰۹:۵۶May 2024 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مساجد زنجان»

ایبنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۰۹:۲۹   + ۱۳ سایت دیگر  
زنجان- مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد استان زنجان گفت: مسابقه کتابخوانی سید محرومین ویژه اعضای کانون های مساجد زنجان برگزار می شود.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۰:۱۷    
جمعی از هنرمندان تئاتر کانون فرهنگی هنری مصطفی خمینی(ره) مسجد چهارده معصوم امجدیه زنجان با اجرای نمایش گیلدا و تولدی برای خاله عطیه در مساجد سطح شهر هنرنمایی کردند.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۴:۱۰    
نمایش نمایش زخم به یادگار اثری از هنرمندان کانون فرهنگی هنری مسجد حضرت علی اصغر(ع) با موضوع دفاع مقدس در مسجد چهارده معصوم(ع) اسلام آباد، مسجد حضرت علی اصغر(ع) و مسجد الهادی زنجان اکران شد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
دبیر کانون خدمت آستان قدس رضوی در زنجان از برگزاری کرسی های تلاوت رضوی همزمان با دهه کرامت در مساجد این استان همراه با میزبانی از کاروان زیر سایه خورشید و سفیران کریمه خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد زنجان گفت: برپایی 10 محفل قرآنی، پخش صلوات خاصه از بلندگوهای مساجد و برگزاری جشن از برنامه های کانون های مساجد در دهه کرامت است.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۱۴:۲۲    
به مناسبت آغاز چهارمین همایش تئاتر مردمی بچه های مسجد، نمایش عروسک کوکی به کارگردانی زری کرمی در مساجد ولیعصر(عج) و چهارده معصوم(ع) زنجان به نمایش درآمد.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۱۱:۵۷    
زنجان- مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان زنجان گفت: همزمان با دهه کرامت، مسابقات خاطره گویی و کتابخوانی در کانون های مساجد زنجان برگزار می شود.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
زنجان- مدیر ستادهماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان زنجان از استمرار طرح پایش کتابخانه های مساجد استان زنجان در سال جاری خبر داد و گفت: این طرح به منظور به روزرسانی کتاب های کتابخانه های مساجد و رفع کتاب های مستهلک شده در این کتابخانه ها اجرا می شود.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۳:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیر ستاد کانون های مساجد زنجان گفت: همزمان با آغاز دهه کرامت، با همکاری کانون های فرهنگی - هنری مساجد استان زنجان، جشن های دهه کرامت در مساجد استان برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۴:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد زنجان از تشکیل باشگاه های کتابخوانی کودک و نوجوان در 12 باب از کتابخانه های کانون مساجد این استان خبر داد.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۳:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
زنجان- مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد استان زنجان گفت: باشگاه کتابخوانی در 12 باب از کتابخانه های کانون های مساجد استان تشکیل می شود.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۴:۳۹    
طرح نشاط و تعالی مسجد و محله ستاد کانون های مساجد زنجان قرار است در 60 مسجد استان زنجان به صورت مسجد پایه و خانواده محور اجرا شود.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر ستاد کانون های مساجد زنجان از مشارکت کانون های مساجد این استان در پویش سراسری حمایت از مردم فلسطین خبر داد و گفت: بچه های مسجدی می توانند حمایت خود از مردم فلسطین را در قالب های مختلف از طریق راه های ارتباطی شبکه افق ارسال کنند.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۰۹:۵۸    
اسلامی از برپایی چهار محفل قرآنی در مسجد امیرالمومنین(ع) بهارستان، حسینیه شهرک مهدیه، مسجد جامع روستای اژدهاتو و مسجد جامع شهر نیک پی در ماه مبارک رمضان خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
با آغاز ماه مبارک رمضان، مساجد حال و هوای دیگری به خود می گیرد، روزه داران در این ایام زمان بیشتری را در مسجد سپری می کنند، ختم دسته جمعی قرآن کریم و برپایی افطاری ساده، زینت بخش مساجد در این ایام است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مردم مومن و خداجوی زنجان با توجه به نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان برای استقبال از ماه مهمانی خدا مساجد را غبار روبی و عطرافشانی کردند.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۱۶:۰۳    
گروه نمایشی کانون های فرهنگی هنری مساجد زنجان با کسب رتبه های برتر در بخش های مختلف نخستین جشنواره ملی تئاتر شبستان، افتخار دیگری را برای استان به ارمغان آورد.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۱۴:۱۱    
به مناسبت 18 اسفند، سالروز تاسیس ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد، محفل انس با قرآن کریم به همت کانون نورالمهدی در مسجد مسلم بن عقیل و کانون مصباح الهدی در مسجد ولیعصر زنجان برگزار می شود.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۲۱:۲۲    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با همراهی معاونین و مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد زنجان با آیت الله خاتمی امام جمعه زنجان دیدار کردند.
ایبنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۹:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
زنجان- مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد استان زنجان گفت: کتابخانه های تخصصی کانون های مساجد برای ارائه کتاب های مذهبی و دینی ایجاد می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۷:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان از فعالیت 386 باب کانون فرهنگی هنری مساجد در این استان خبر داد و گفت: در زمان حاضر بیش از 15 هزار در این کانون ها عضو هستند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۳:۱۸    
زنجان - ایرنا - نشست های تبیینی در ایام دهه فجر امسال با حضور محسن افشارچی، استاندار زنجان در مساجد برگزار می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۰:۰۳   + ۱۵ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - رئیس کمیته مساجد ستاد بزرگداشت دهه فجر استان زنجان با تشریح برنامه های دهه فجر در این کمیته گفت: همزمان با ایام الله دهه فجر جشن های انقلاب با محوریت مساجد و به صورت مردمی برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۰۵ - ۱۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
زنجان-مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان از آغاز مراسم معنوی اعتکاف در استان زنجان خبر داد و گفت: در این مراسم مساجد استان میزبان 7000 معتکف خواهند بود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۶ - ۱۲:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد زنجان با اشاره به برپایی کرسی تلاوت قرآن کریم در کانون بهشت شهر قیدار گفت: این محفل در راستای اجرای طرح مسجد، پایگاه قرآن در کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۱۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
در حکمی از سوی حجت الاسلام و المسلمین خداداده؛ مدیر ستاد کانون های مساجد زنجان به عنوان رئیس کمیته مساجد ستاد بزرگداشت دهه فجر استان منصوب شد.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۰/۱۱ - ۱۱:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
اسلامی با تشریح برنامه های گرامیداشت سالروز شهادت سردار سلیمانی و شهدای مقاومت در کانون های فرهنگی هنری مساجد استان زنجان از برگزاری رویداد فرهنگی ما و سردار خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۹/۳۰ - ۱۲:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
در راستای تداوم نهضت خدمات مومنانه 17 هزار بسته به مناسبت شب یلدا با محوریت مساجد زنجان میان خانواده های بی بضاعت و کم برخوردار در سطح استان توزیع می شود.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۳:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
زنجان - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان با بیان اینکه کانون های مساجد گسترده ترین شبکه فرهنگی کشور هستند، گفت: تاسیس کانون های تخصصی خواهران اقدامی ارزشمند در راستای تقویت جایگاه زن و خانواده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۲:۵۸    
حجت الاسلام فرجی گفت: یکی از برنامه های مستمر و هفتگی دادگستری زنجان حضور مسئولان قضایی در مساجد و دیدار عمومی است که در این دیدارها تلاش می شود مشکلات قضایی و منطقه ای مردم برطرف شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۵:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
زنجان-مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد زنجان از برگزاری دوره آموزشی مدیران این کانون ها ویژه خواهران با هدف الگوسازی، انتقال تجربیات و توانمندسازی مدیران خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ - ۱۳:۱۱   + ۱۴ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان زنجان گفت: 98 باب کانون فرهنگی هنری در مساجد استان دارای کتابخانه است که یک ظرفیت مطلوب در حوزه امور فرهنگی محسوب می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۹ - ۱۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا- مدیر ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد استان زنجان از فعالیت 6 کانون فرهنگی هنری ویژه خواهران در مساجد این استان خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۸/۰۴ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت سالروز رحلت حضرت فاطمه معصومه(س) مراسم عزاداری و سخنرانی با حضور نمازگزاران و اهالی محلات امشب بعد از نماز مغرب و عشاء در مساجد زنجان برگزار می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۷ - ۰۹:۳۱    
زنجان - ایرنا - مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان گفت: اعتبار اختصاص یافته به مساجد استان پاسخگوی هزینه های آنها نیست و از کمک های مردمی برای تامین نیازهای مالی و معنوی این اماکن استفاده می شود.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۷/۱۵ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
اسلامی از ارسال 10 اثر از کانون های فرهنگی هنری مساجد استان زنجان به جشنواره پانتومیم خانواده و مردم خبر داد و گفت: این جشنواره در حاشیه دومین جشنواره بین المللی پانتومیم زنجان برگزار می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۴ - ۰۹:۱۹    
زنجان - ایرنا - مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری زنجان گفت: 66 درصد مساجد زنجان محل مناسبی برای حضور بانوان دارای عذر شرعی، ندارد و باید برای رفع این مشکل، برنامه ریزی لازم صورت گیرد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۷/۱۱ - ۰۱:۱۸    
به مناسبت میلاد باسعادت پیامبر گرامی اسلام، حضرت محمد مصطفی(ص) و امام جعفر صادق(ع) مراسم جشن و سرور به همت کانون های مساجد استان زنجان در مساجد و با حضور عموم مردم برگزار می شود.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۲:۳۵    
حجت الاسلام ناصر از تشکیل شورای امر به معروف و نهی از منکر در مساجد خبر داد و گفت: مهمترین مکانی که می توان برای پایداری و استحکام خانواده ها کار کرد، مساجد هستند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۰۹:۲۶   + ۱۳ سایت دیگر  
اسلامی گفت: به مناسبت روز جهانی مسجد، مسابقه عکس موبایلی خانه دوست در بین اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد استان زنجان برگزار می شود.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۱۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
به گفته اسلامی، موکب امام محمدباقر(ع) از طرف ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان زنجان با همراهی کانون باقرالعلوم(ع) از 5 شهریورماه به مدت 10 روز به زائران اربعین حسینی در نجف اشرف خدمات ارائه خواهد کرد.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۰۸:۳۷    
زنجان- مدیر ستاد کانون های هماهنگی مساجد استان زنجان با اشاره به آغاز کلاس های تابستانی کانون مساجد با حضور 8 هزار نفر گفت: آموزش قرآن، قصه گویی، شعر و سرود ویژه گروه سنی کودک، آموزش تجوید، حفظ قرآن و قرائت، خطاطی و داستان نویسی از عناوین کلاس های کانون مساجد است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۳ - ۱۲:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زنجان با اشاره به انجام بازدیدهای فنی از همه هیات های مذهبی و مساجد زنجان گفت: با توجه به در پیش بودن چند مراسم عزاداری مهم نیروهای آتش نشانی در آماده باش کامل هستند و همه مرخصی ها لغو شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۱۰:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان گفت: در راستای ارائه خدمات بهتر به عزاداران، همه مساجد زنجان در روز یوم العباس( هشتم محرم) باز خواهد بود.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام کرمی از اجرای طرح شمیم حسینی در راستای کمک به هیئات مذهبی، حسینیه ها و زینبیه ها در محرم امسال خبر داد و گفت: 15 مبلغ اعزامی از قم در مساجد زنجان حاضر می شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۱۲ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
زنجان-مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد استان زنجان از اجرای طرح ملی اوقات فراغت در 250 باب از کانون های مساجد زنجان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۱۲ - ۰۰:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد استان زنجان از برگزاری طرح ملی اوقات فراغت تابستانی در 250 باب از کانون های مساجد استان زنجان خبر داد و گفت: پیش بینی می شود 8 هزار نفر از اعضای کانون های مساجد استان از این برنامه ها بهره مند شوند.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۸ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
زنجان- مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان زنجان با اشاره به پیگیری های انجام شده در بحث اختصاص 10 درصد اعتبارات فرهنگی شهرداری ها و سه درصد اعتبارات دهیاری ها برای اجرای برنامه های فرهنگی گفت: در تلاش هستیم از این ظرفیت برای توسعه فعالیت های کانون های مساجد استفاده کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۷ - ۱۷:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا- مدیر ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد استان زنجان از آغاز طرح اوقات فراغت با عنوان مسجد، کانون نشاط از هفته آینده در کانون های فرهنگی هنری مساجد استان خبر داد و گفت: پیش بینی می شود حدود هشت هزار نفر در این برنامه ها شرکت کنند.