سه شنبه ۱۲ اسفندساعت ۲۱:۱۱Mar 2021 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سنگ نوردی»

خبرگزاری صدا و سیما   ۲ ساعت پیش    
سالن جدید سنگ نوردی شهر گرگان به بهره برداری رسید.
خبرگزاری ایسنا: پس از ایجاد درگیری بین سنگنوردان و افرادی ناشناس در کوه سفید درچه، رئیس هیات کوهنوردی اصفهان حضور بانوان سنگنورد را به دلیل حساسیت های موجود به سالن های این شهر محدود کرد. ...
ایمنا   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس هیات کوه نوردی استان اصفهان گفت: بانوان کوه نورد و سنگ نورد فعلا به دلیل حساسیت های ایجاد شده نمی توانند از سایت سنگ نوردی درچه استفاده کنند و باید به سالن شهید حریری مراجعه کنند تا در آینده ای نزدیک بتوانیم با کمک شهرداری درچه مسیر و فضای جدید و متفاوت از مسیر اصلی بسازیم.
خرداد نیوز   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
خرداد: در پی حمله ماموران لباس شخصی به زنان و مردان سنگ نورد در شهر درچه اصفهان و اعتراض امام جمعه این شهر به کوهنوردی زنان، هیات کوهنوردی اصفهان از باشگاه های این رشته ورزشی خواست تمرینات زنان را داخل سالن برگزار کنند. ...
دانا   ۹ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
فدراسیون جهانی صعودهای ورزشی اسامی طراحان برگزیده سنگ نوردی در سال 2021 را اعلام کرد.
فدراسیون جهانی صعود های ورزشی (IFSC) اسامی طراحان برگزیده سنگ نوردی در سال 2021 را اعلام کرد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۶:۳۲    
دبیر هیئت کوهنوردی آذربایجان غربی گفت: جشنواره سنگ نوردی ماکو بهترین فرصت برای معرفی ظرفیت های گردشگری آذربایجان غربی است که نباید از آن غفلت ورزید.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
محمدعلی آقا داودی از اصفهان در مسابقات سنگ نوردی جام فجر به مقام سوم رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها-دبیر هیئت کوهنوردی آذربایجان غربی گفت: متاسفانه اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی و ارومیه از بیش از 10 سال گذشته، دیواره سنگ نوردی ارومیه را به علت فعالیت های هیات تیراندازی متوقف کرده است.
شبکه ورزش   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۸:۳۴    
مجله ی تلویزیونی کوه گشت ؛ بخش های مختلف برنامه هفتم اسفند ماه 1399: ⬅️ اخبار ⬅️ پدرانه ⬅️ سنگ نوردی جام فجر ⬅️ صعودهای پدر و فرزندی ⬅️ اکسیژن ⬅️ آموزش کوهپیمایی ⬅️ باهمنوردان / عکس های ارسالی ⬅️ باهمنوردان / ویدئوهای ارسالی ⬅️ پیامک ها ⬅️ معرفی تازه های نشر ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
دبیر فدراسیون کشتی گفت عدم جابه جایی دیواره سنگ نوردی از سالن توفیق بار دیگر این محل را در معرض تخریب و مشکل قرار داده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۲:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- سرپرست کارگروه صعودهای ورزشی هیات کوه نوردی خراسان رضوی گفت: احسان اسرار سنگ نورد خراسان رضوی در رشته سرعت بیستمین دوره مسابقات سنگ نوردی کشور به مقام دوم دست یافت و نایب قهرمان شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
تخریب سالن سنگ نوردی در مجموعه ورزشی شهید شیرودی که در مجاورت سالن کشتی قرار دارد، انتقاد مسئولان فدراسیون کوهنوردی و این سالن را به دنبال داشته است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۳:۳۰    
سالن سنگ نوردی استادیوم شیرودی تخریب شد. سالنی که در مجاورت سالن کشتی قرار دارد و گفته می شود از سوی فدراسیون کشتی تخریب شده است. هرچند طرح انتقال سالن سنگ نوردی از استادیوم شیرودی به کبکانیان از مدتی قبل آغاز شده بود، اما به نظر می رسد فدراسیون کشتی برای تخریب سالن سنگ نوردی این استادیوم عجله دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
در سال های دور سنگ نوردی در فضای باز انجام می شد اما رفته رفته برگزاری این مسابقات، به داخل سالن کشیده شد. این اتفاق به خاطر قرار نگرفتن سنگ نوردان در شرایط جوی بد و آب و هوای نامساعد، افتاد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۰:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس هیات کوهنوردی مهاباد گفت: تیم مهاباد در مسابقات سنگ نوردی آذربایجان غربی در هر 2 رشته "بولدرینگ" و "سرطناب" عنوان قهرمانی را به خود اختصاص داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۰۸:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
بیستمین دوره مسابقات سنگ نوردی جام فجر و قهرمانی خراسان رضوی یادواره مدافعان سلامت و شهدای خدمت در مشهد برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۰۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- بیستمین دوره مسابقات سنگ نوردی جام فجر و قهرمانی خراسان رضوی در مشهد برگزار و نفرات برتر مشخص شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۲۱:۰۱    
مسابقات سنگ نوردی قهرمانی استان انتخابی رقابتهای کشوری به میزبانی مهاباد برگزارشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
افراد برتر مسابقات سنگ نوردی قهرمانی استان معرفی شدند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۶:۰۹    
هیات کوهنوردی و صعود های ورزشی استان آذربایجان شرقی طی اطلاعیه ای شرایط شرکت در بیستمین دوره مسابقات سنگ نوردی جام فجر را تشریح کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
رییس هیات کوهنوردی استان کردستان گفت: امکانات و تجهیزات سالن های سنگ نوردی در بسیاری از شهرستان ها نیازمند بروزرسانی و بازسازی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۰۹:۲۵    
رئیس فدراسیون کوهنوردی گفت: تغییر جابجایی احداث سالن سنگ نوردی بجنورد به شیروان از سوی فدراسیون صورت گرفت و ربطی به مسائل سیاسی ندارد.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۲۳:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
رضا زارعی روز شنبه در حاشیه مجمع انتخاباتی هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی خراسان شمالی در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: صعود اولین ایرانی و کوهنورد استان به قله کی2 موجب شد تا یکی از نشریات آمریکایی از آقای بهمنیار به عنوان کوهنوردی قدرتمند یاد کند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۸:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- تندیس و یادمان کوهنورد، ایران شناس، نویسنده و عکاس فقید مشهدی زنده یاد عباس جعفری روز یکشنبه با حضور مسوولان کشوری و استانی در منطقه نمونه ملی گردشگری هفت حوض مشهد رونمایی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
نفرات برتر نخستین دوره رقابت های سنگ نوردی در شاخه بولدرینگ جام نقش جهان در بخش مردان معرفی شدند.
ارتش جمهوری اسلامی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۰:۲۵    
مسابقات سنگ نوردی قهرمانی کارکنان ارتش برگزار شد
شبکه ورزشی لحظه   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۷:۳۱    
سنگنوردی پروژه انتقال سالن سنگ نوردی داوودی از مجموعه ورزشی شهید شیرودی به مجموعه ورزشی شهید کبکانیان آغاز شد. به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ، زارعی رئیس فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی با حضور در مجموعه ورزشی شهید شیرودی با جلائیان مدیرمجموعه دیدار و گفتگو کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۰:۰۷    
یکی از مزیت های سایت ورزشی "کوچکه ره ش" سنندج این است که دسترسی همگان به آن آسان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۴:۵۰    
بیستمین دوره مسابقات سنگ نوردی جام فجر در دو بخش بانوان و آقایان برگزار می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۶:۱۰    
ایسنا/خراسان شمالی سرپرست هیات کوهنوردی و ورزش های صعودی خراسان شمالی گفت: خراسان شمالی پتانسیل خیلی بالایی در رشته سنگ نوردی دارد اما متاسفانه کمبود زیرساخت ها تبدیل به یک معضل برای سنگ نوردان استان شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مسئول باشگاه کوهنوردی و سنگ نوردی بتون سرایان از افتتاح باشگاه کوهنوردی با هدف استعداد یابی جوانان خبرداد.
فرهیختگان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۰۸:۱۳    
تمام سعی ما از گذشته تا به همین امروز هم این بوده که زحمات دانشگاه آزاد اسلامی را با به دست آوردن مقام های درخور شان جبران کنیم. ما در دوره گذشته لیگ سنگ نوردی با اختلاف قهرمان شدیم و این قول را به مدیران تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی می دهیم
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۰۸:۴۷    
ایسنا/خراسان رضوی یک ورزشکار سنگ نورد گفت: در گذشته نیشابور یکی از قطب های سنگ نوردی کشور بود و نفرات زیادی از این شهرستان در تیم ملی حضور داشتند، اما در حال حاضر خیلی ها از نیشابور رفته اند چون ما امکاناتی در نیشابور نداریم که حتی بتوانیم در داخل کشور رقابت کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
افتخاری دیگر برای سنگ نوردی ایران در بخش بین الملل کسب شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۵:۰۲    
سنگ نوردی نوعی ورزش و تفریح است که افراد با استفاده از طناب و دیگر وسایل از صخره های طبیعی و سالنی بالا می روند.
هنر صدا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۳:۲۲   + ۱۲ سایت دیگر  
سریال رادیویی برنده با موضوع ماجرای دوپینگ در سنگ نوردی ، برای پخش از شبکه های رادیویی نمایش و ورزش آماده شد. به گزارش هنرصدا به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مصداق خوب کسانی اند که از موانع زندگی گریزی ندارند و به مثابه فرصت برای صعودهای موفقیت آمیز از آنها بهره می گیرند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۰۹:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
رییس هیأت کوهنوردی خراسان رضوی گفت: عملیات ساختمانی مجموعه ورزشی 15 خرداد را اداره کل تحویل داده و پس از 13 سال تکمیل شده است؛ اما منتظر نصب دیواره هستیم که در تعهد فدراسیون بوده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۰:۴۷    
قهرمان سنگ نوردی و صخره نوردی اعتقاد دارد باید کسانی در این رشته مدیریت کنند که دغدغه اش را دارند.
ساعت24   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۰۸:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
ساعت 24- الناز رکابی جزء آن دسته از ورزشکاران زن خودساخته ای است که خیلی نامی از او در ورزش بانوان کشور نبوده است. او سال هاست با هزینه شخصی و در سکوت خبری به مسابقات سنگ نوردی آسیا و جهان اعزام می شود؛ به امید اینکه بتواند روزی مزد زحماتش را با حضور در بازی های المپیک بگیرد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۰۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیئت کوهنوردی استان همدان گفت: مسیرهای جدید صعود در سایت سنگ نوردی شهید آریافر شهر سرکان بازگشایی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۰۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
ملی پوش جوان سنگ نوردی کشورمان گفت که حدود چهل روز دیگر باید در مسابقات کسب سهمیه المپیک قاره آسیا شرکت کند که آخرین شانس وی برای ورود به این بازی هاست.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۲:۱۱    
4 ساله بود که آموختن شنا را شروع کرد و کم کم طی سال ها تلاش در این رشته، مدال های رنگارنگ را در داخل و خارج کشور به گردن آویخت. قایقران 21 ساله محله زرتشت مدتی هم توانایی هایش را در رشته سنگ نوردی امتحان کرد و در این رشته هم حائز مقام هایی شد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۰۰:۰۳    
معصومه حق جو 4 ساله بود که آموختن شنا را شروع کرد و کم کم طی سال ها تلاش در این رشته، مدال های رنگارنگ را در داخل و خارج کشور به گردن آویخت. قایقران 21 ساله محله زرتشت مدتی هم توانایی هایش را در رشته سنگ نوردی امتحان کرد و در این رشته هم حائز مقام هایی شد ...
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۵:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
خلیج فارس:اردوی انتخابی المپیک تیم ملی سنگ نوردی در رشته های کامباین (بانوان و آقایان) و سرعت ساحلی مردان به میزبانی هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان زنجان و با همکاری فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی کشور و همچنین اداره ورزش و جوانان زنجان در محل مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۴:۲۳    
اردوی انتخابی المپیک تیم ملی سنگ نوردی در رشته های کامباین (بانوان و آقایان) و سرعت ساحلی مردان به میزبانی هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان زنجان و با همکاری فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی کشور و همچنین اداره ورزش و جوانان زنجان در محل مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۰:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
اردوی انتخابی تیم ملی سنگ نوردی در رشته های کامباین (بانوان و آقایان) و سرعت ساحلی مردان که با حضور برترین ورزشکاران حال حاضر کشور تشکیل شده بود با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.