دوشنبه ۳۰ فروردینساعت ۰۴:۲۱Apr 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طلای قاچاق»

ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۸:۱۷   + ۱۷ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان بناب از کشف 910 گرم طلای خارجی قاچاق در این شهرستان به ارزش 10 میلیارد و 150میلیون ریال خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۳:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - فرمانده انتظامی البرز از کشف یک شمش طلای قاچاق یک کیلوگرمی به ارزش بیش از 10 میلیارد ریال در این استان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۶:۱۹    
گروه استان ها دبیر ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز کردستان گفت: در 10ماهه نخست سال جاری 2356متهم در زمینه قاچاق کالا در استان دستگیر شدند.
سازمان تعزیرات حکومتی   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۴:۰۴   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات حکومتی از صدور حکم قطعی برای قاچاقچیان طلا در استان اردبیل خبر داد .
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۷:۰۳    
مشهد- ایرنا- دبیر کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز خراسان رضوی گفت: حجم طلای قاچاق در این استان به میزانی نیست که تاثیر معناداری بر میزان تولید زیورآلات طلایی داشته باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۷:۲۸    
رئیس اتحادیه طلا و جواهر مشهد ادعا می کند در بازار طلای مشهد، طلای قاچاق وجود ندارد اگر هم باشد میزانش بسیار پایین است این درحالی است با مراجعه به طلا فروشی های سطح شهر خلاف این موضوع ثابت می شود و برخی فعالان این عرصه از ورود طلا، از دبی و ترکیه خبر می دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۱:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
مدت هاست بسیاری با قبول ضرب المثل مرغ همسایه غاز است تیشه به ریشه تولید داخل می زنند و به دلیل سودی که به واسطه فروش طلای قاچاق نصیب شان می شود، چشمان شان را در مقابل بیکار شدن جمع زیادی از هموطنان می بندند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۲۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی استان خراسان رضوی از کشف طلای قاچاق به ارزش 14 میلیارد و 9 میلیون و 40 هزار ریال در حوزه استحفاظی هنگ مرزی تایباد خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۸:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- فرمانده مرزبانی خراسان رضوی گفت: سه کیلو گرم شمش طلا توسط مرزبانان هنگ تایباد در شرق این استان کشف و ضبط شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۷:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی استان خراسان رضوی گفت: نیرو های مرزبانی مستقر در پاسگاه ایست و بازرسی 17شهریور مرز دوغارون موفق به کشف این میزان طلای قاچاق شدند.
خبرگزاری پلیس   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۲:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
گروه ناجا- فرمانده مرزبانی استان خراسان رضوی از کشف طلای قاچاق در ایست و بازرسی 17 شهریور، توسط مرزداران هنگ مرزی تایباد خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۱۵:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
چند سالی است که دولت به منظور حمایت از تولید کنندگان طلا در کشور اقدام به تصویب قانونی مبنی بر ممنوعیت فروش طلای خارجی کرده است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۴۰    
اقتصاد ایران: رئیس پلیس فرودگاه های کشور از کشف بیش از 9میلیارد تومان ارز و طلای قاچاق در فرودگاه حضرت امام (ره) خبر داد.
خبرگزاری پلیس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۰۴   + ۴۸ سایت دیگر  
گروه ناجا فرمانده پلیس فرودگاهِ پلیس پیشگیری ناجا، از کشف بیش از 90 میلیارد ریال ارز و طلای قاچاق توسط پلیس فرودگاه حضرت امام (ره) خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۱:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی در جریان ارزیابی مأموران گمرک 775 گرم طلای قاچاق از داخل چمدان ها و کیف های همراه دو مسافر ورودی کشف شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - فرماندار ورزقان از کشف و ضبط بیش از 16 هزار و 280 کیلوگرم خاک طلای قاچاق و سرقتی در 6ماهه نخست امسال در ورزقان خبر داد و گفت: این خاک قاچاق از حفاران غیرمجاز کشف شد که برای کاهش این جرم باید تدابیر جدی اندیشیده شود.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۴:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان اصفهان گفت: پرونده کشف 605 گرم طلای قاچاق که توسط مامورین نیروی انتظامی مستقر در فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان از یک مسافر که قصد خارج کردن طلاها به یک کشور خارجی را داشت ، به شعبه ششم رسیدگی به تخلفات قاچاق تعزیرات حکومتی اصفهان ارجاع شد
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۰:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی فرمانده مرزبانی استان خراسان رضوی گفت: مرزبانان این فرماندهی در هنگ مرزی تایباد موفق به کشف مقادیری طلای قاچاق به ارزش 3 میلیارد و 677 میلیون و 232 هزار ریال شدند.
خبرگزاری پلیس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۲:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
گروه استان ها _ اصفهان _ رئیس پلیس فرودگاه استان، از کشف 503 گرم طلای آب شده قاچاق به ارزش 5 میلیارد ریال که در چمدان یکی از مسافران جاساز شده بود، خبر داد.
خبرگزاری پلیس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۳:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
گروه ناجا - فرمانده مرزبانی استان خراسان رضوی از توقیف خودروی حامل بیش از 3 کیلوگرم شمش طلای قاچاق توسط مرزبانان هنگ مرزی تایباد خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۹:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی فرمانده مرزبانی خراسان رضوی گفت: مرزبانان هنگ مرزی تایباد در بازرسی خودروهای ورودی موفق به کشف 3 کیلو و 288 گرم طلای قاچاق در قالب شمش شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۷:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی خراسان رضوی گفت: 3 شمش طلای قاچاق در ایست و بازرسی توسط مرزبانان هفده شهریور هنگ تایباد کشف شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۰۲:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل استاندارد کردستان گفت: طی 4 ماه نخست امسال بیش از 171 گرم طلای قاچاق در استان کشف و قیچی شد.
خبرگزاری پلیس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۱:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها – قزوین – فرمانده انتظامی استان از کشف بیش از 2 کیلو گرم شمش طلای قاچاق خبر داد.
خبر ماکو   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۹:۲۱    
با تلاش ماموران گمرک 2248 گرم طلا از چهار نفر مسافر ورودی کشف و ضبط شد. به گزارش پایگاه خبری خبر ماکو، مدیر کل گمرک بازرگان گفت: ماموران گمرک بازرگان در حین کنترل مسافران ورودی و خروجی در مرز بازرگان به این مسافران مشکوک شدند. ...
خبر ماکو   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۳:۴۵    
مدیر کل گمرک بازرگان از کشف 531 گرم طلای قاچاق از یک مسافر ورودی در بازرگان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری خبر ماکو؛ معصومی مدیر کل گمرک بازرگان گفت ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۳:۴۹    
ایسنا/کردستان مدیرکل استاندارد استان کردستان، گفت: در سه ماه اول سال 99 در کل شهرستان ها 12 گشت برگزارشده که از 60 مرکز، 55 گرم مصنوعات طلای قاچاق قیچی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل استاندارد کردستان گفت: از ابتدای سال گذشته تا کنون 450 گرم طلای قاچاق در بازرسی از 643 واحد عرضه مصنوعات گرانبها در استان کشف و قیچی شده است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ - ۲۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
سازمان ملل متحد می گوید میزان تولید و فروش طلا در کشور کنگو به طور منظم ثبت و گزارش نمی شود و قاچاق این فلز گران بها از این کشور آفریقایی افزایش یافته است.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۲۲:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
رکنا: سردار علیرضا مرزبانی فرمانده مرزبانی استان کردستان با اعلام خبر کشف شمش طلا و ارز قاچاق در مرز مریوان، در این رابطه اظهار کرد: در اجرای طرح کنترل نوار مرزی و مقابله با ورود و خروج کالای ممنوعه و کسب اخبار و اطلاعاتی مبنی بر احتمال خروج محموله طلا و ارز قاچاق از کشور ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۱۵:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی استان کردستان از کشف بیش از 6 کیلوگرم شمش طلای قاچاق و 4 میلیون و 480 هزار دینار ارز عراقی به بیش از 52 میلیارد ریال در مرز مریوان خبر داد .
آمد خبر   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۱۵:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) : یک مقام مسئول از کشف 10 کیلوگرم طلای قاچاق خبر داد. به گزارش خبرگزاری مهر ، به نقل از ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، قهرمان شاهی با بیان اینکه 10 کیلوگرم طلای قاچاق در شهرستان پاوه کشف شده است ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۱/۳۰ - ۰۴:۰۵   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- شاهی گفت:10 کیلوگرم طلای قاچاق در شهرستان پاوه کشف شده است. تاریخ انتشار: 04:00 - 30 فروردین 1399 - کد خبر: 613425
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۱:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیرکل استاندارد کردستان گفت: 400 گرم طلای قاچاق سال گذشته در بازرسی از 583 واحد عرضه مصنوعات گرانبها در این استان کشف و قیچی شد.
تابناک اصفهان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۲۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس فرودگاه شهید بهشتی اصفهان گفت: مأموران مستقر در گیت بازرسی فرودگاه شهید بهشتی اصفهان حین بررسی وسایل بار یکی از مسافران خروجی با تعدادی شمش طلا و سکه بهار آزادی مواجه شده و موضوع را مورد بررسی قرار دادند.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۵:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
سردار علیرضا مرزبانی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در راستای کنترل و رصد مرزهای استان، مرزبانان استان طی سال گذشته در چندین ماموریت و عملیات منسجم مرزی، 830 هزار 216 نخ سیگار خارجی، 744 هزار و 260 لیتر مواد سوختی ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - فرمانده انتظامی استان زنجان گفت: مقدار 954 گرم و سه سوت طلا از سوی عوامل پلیس آگاهی شهرستان ایجرود از توابع این استان کشف و ضبط شد.
آمد خبر   ۱۳۹۸/۱۲/۱۰ - ۱۲:۳۳    
به گزارش رکنا،سردار رحیم جهانبخش فرمانده انتظامی استان زنجان در این باره اظهار داشت: ماموران انتظامی شهرستان ایجرود در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز به یک دستگاه سواری پژو مشکوک و آن را تحت نظر قرار دادند. ...
سلام نو   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۱:۳۸    
به گزارش سلام نو، دبیر ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز کردستان گفت: طی 10 ماهه امسال بالغ بر 29 کیلوگرم طلای قاچاق در استان کردستان کشف و ضبط شده است. ...
شهر فردا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۰:۲۰    
دبیر ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز کردستان گفت: طی 10 ماهه امسال بالغ بر 29 کیلوگرم طلای قاچاق در استان کردستان کشف و ضبط شده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۲۰:۳۴    
آتش سوزی ساختمان مسکونی 4 طبقه در میدان ابوذر/ کشف محموله بزرگ شمش طلای قاچاق در مرز باشماق/ پلیس پول بیمارستان پسر مالباخته را تقبل کرد/ حریق در ساختمان یک شرکت بیمه/ دستگیری 12 مدعی نفوذ در شورای نگهبان/ کافه رستوران خیابان فرودسی پلمپ شد/ طناب دار در انتظار گرگ پیر ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۳:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی ناجا از توقیف یک دستگاه خودرو و کشف 20 کیلوگرم شمش طلای 24 عیار قاچاق در منطقه مرزی باشماق کردستان خبر داد. به گزارش ایسنا، سردار قاسم رضایی با تایید خبر توقیف محموله طلا در شهرستان مریوان اظهار کرد: مرزبانان استان کردستان با اشراف و رصد اطلاعاتی از حوزه استحفاظی ...
فردا نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
ماموران گمرک باشماق با همکاری هنگ مرزی موفق به کشف یک محموله بزرگ شمش طلا شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۰:۲۶   + ۲۰ سایت دیگر  
ماموران گمرک باشماق با همکاری هنگ مرزی موفق به کشف یک محموله بزرگ شمش طلا شدند.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۰۹:۴۰   + ۳۱ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی از توقیف یک دستگاه خودرو و کشف 20 کیلوگرم شمش طلای 24 عیار قاچاق در منطقه مرزی باشماق کردستان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۰ - ۲۰:۲۶   + ۲۱ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: با هوشیاری ماموران ایست و بازرسی شهرستان عسلویه یک خودروی سواری با 702 گرم طلای قاچاق متوقف و یک نفر متهم دستگیر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۱۰ - ۰۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مراسم عزاداری شهادت حضرت زهرا (س) در بازار اصفهان، توقیف محموله طلای قاچاق در فرودگاه شهید بهشتی اصفهان، بررسی نقشه راه بانوی مسلمان در مکتب فاطمی، داستان ادامه دار میزبانی سپاهان در آسیا و انزجار مردم اصفهان از طرح معامله قرن، عناوین پربازدیدترین خبرهای روز گذشته خبرگزاری فارس اصفهان بودند.
به گزارش اقتصادآنلاین ، بر اساس اعلام پایگاه خبری پلیس سرهنگ ذبیح اله دلاور اظهار داشت: ماموران پلیس مستقر در گیت بازرسی فروگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان با دقت نظر و هوشیاری بالای خود حین کنترل و بازرسی وسایل بار یکی ازمسافران خروجی متوجه مورد مشکوکی در آن شده و بلافاصله وسایل بار این مسافر را ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۱۶ - ۱۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
دبیر کمیسیون قاچاق کالا و ارز کردستان گفت: در 9 ماهه امسال 54 باند قاچاق کالا و ارز در کردستان متلاشی شده است.
کیهان   ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۲۱:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان کردستان از توقیف خودروی سواری ال 90حامل بیش از 9 کیلو گرم طلای قاچاق با اشراف اطلاعاتی و هوشیاری ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان خبر داد.