جمعه ۳۱ شهریورساعت ۱۹:۱۰Sep 2023 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مشاور تیم مذاکره کننده»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۷:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
مشاور تیم مذاکره کننده ایران در مذاکرات هسته ای گفت: مهم ترین موضوع برای تهران، آزادی اسیرانش نزد آمریکاست که به صورت ظالمانه و غیرعادلانه بازداشت شده بودند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۲۲:۲۱   + ۱۵ سایت دیگر  
مشاور تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان با اشاره به اجرای توافق تبادل زندانیان تصریح کرد که ایران منتظر گام های بزرگ تری از سوی واشنگتن است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۲۱:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
به گفته مشاور تیم مذاکره کننده ایران، عامل اصلی که در موفقیت توافق مبادله زندانیان دخیل بود، تنگنایی است که واشنگتن در سطح بین المللی با آن مواجه شده و بازگشت به مذاکرات هسته ای به تصمیم آمریکا بستگی دارد.
مشاور تیم مذاکره کننده ایران روز دوشنبه در مصاحبه ای گفت که تهران منتظر گام های بزرگتری از سوی آمریکاست.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۱۶:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
روز گذشته تهران و واشنگتن، برای تبادل زندانیان و همچنین آزادسازی 6 میلیارد دلار از پول های ایران در کره جنوبی توافق کردند. در همین راستا، مشاور تیم مذاکره کننده ایران گفت که تهران به تمام دارایی های آزادشده دسترسی کامل و مستقیم دارد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۱۱:۴۱    
مشاور تیم مذاکره کننده هسته ای در وین با بیان اینکه، عده ای از هر موفقیت دیپلماتیک ایران تفسیر به ذلت می کنند گفت: آمریکا تا چند دهه پیش بالغ بر 50 تا 60 درصد اقتصاد کل جهان را به خود اختصاص می داد، اما امروز نهایتاً در 14 - 13 درصد از اقتصاد جهان سهم دارد.
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۰۸:۱۰    
کانال نواندیش: تنها چند روز پس از آنکه اصولگرایان محمد مخبر معاون اول دولت را مورد انتقاد قرار دادند که حرفهای او درباره تحریم، اذعان به کدخدایی آمریکاست، حالا سیدمحمد مرندی مشاور تیم مذاکره کننده درباره پولهای در شرف آزاد شدن ایران در کره جنوبی، گفته است: ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۰۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مشاور تیم مذاکره کننده هسته ای در وین با بیان اینکه، عده ای از هر موفقیت دیپلماتیک ایران تفسیر به ذلت می کنند گفت: آمریکا تا چند دهه پیش بالغ بر 50 تا 60 درصد اقتصاد کل جهان را به خود اختصاص می داد، اما امروز نهایتاً در 14 - 13 درصد از اقتصاد جهان سهم دارد.
برترین ها / عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۲۰ - ۱۵:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
روز گذشته تهران و واشنگتن، برای تبادل زندانیان و همچنین آزادسازی 6 میلیارد دلار از پول های ایران در کره جنوبی توافق کردند. در همین راستا، مشاور تیم مذاکره کننده ایران گفت که تهران به تمام دارایی های آزادشده دسترسی کامل و مستقیم دارد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۵/۲۰ - ۱۴:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
مشاور تیم مذاکره کننده به بیانیه وزارت خارجه کره جنوبی درباره توافق ایران و آمریکا درباره آزادسازی پول های ایران واکنش نشان داد.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۰ - ۰۹:۴۹   + ۳۶ سایت دیگر  
مشاور تیم مذاکره کننده هسته ای ایران با رد برخی ادعاها و شائبه ها در مورد فرایند تبادل زندانیان میان تهران و واشنگتن و آزادسازی چند میلیارد دلار از دارایی های ایران گفت: ایران به تمام دارایی های آزادشده دسترسی کامل و مستقیم دارد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۱۰:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
مشاور تیم مذاکره کننده هسته ای ایران گفت که نه آمریکا و نه اروپا مفاد توافق هسته ای را اجرا نکردند.
سلام نو / انتخاب   ۱۴۰۲/۰۴/۱۱ - ۱۳:۱۵   + ۵۱ سایت دیگر  
سید محمد مرندی، مشاور تیم مذاکره کننده هسته ای، از معاونت بین الملل دانشگاه تهران کنار گذاشته شد.
مشاور تیم مذاکره کننده ایران درباره اخبار منتشره مبنی بر مذاکرات مستقیم ایران و آمریکا ضمن رد این ادعاها گفت: مذاکرات بین دو طرف به صورت غیرمستقیم و از طریق طرف سومی مانند عمان و یا سازمان ملل صورت گرفته است.
اقتصاد آنلاین / انتخاب   ۱۴۰۲/۰۳/۲۲ - ۱۱:۴۶   + ۴۱ سایت دیگر  
مشاور تیم مذاکره کننده هسته ای ایران اخبار منتشر شده مبنی بر مذاکرات مستقیم و محرمانه تهران و واشنگتن را تکذیب کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۲۱ - ۱۵:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
مشاور تیم مذاکره کننده ایران در شبکه اجتماعی توئیتر نوشت که علی واعظ دیگر عضو تیم مذاکراتی آمریکا نیست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۲۳:۵۶   + ۴۷ سایت دیگر  
مشاور تیم مذاکره کننده هسته ای ایران تأکید کرد که تهران تا زمانی که همه پرونده های ادعایی آژانس اتمی حل و فصل نشود، توافقی را امضا نخواهد کرد.
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۷:۲۹   + ۳۱ سایت دیگر  
مشاور رسانه ای تیم مذاکره کننده ایران گفت: وقتی ما در آستانه توافق بودیم و متحد نزدیک آمریکا نسبت به خواسته ایران اظهار نظر مثبتی می کند، دیگر بهانه ای دست غربی ها و آمریکایی ها نیست. بورل فردی نیست که در برابر دولت آمریکا حرف خلافی بزند. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۲۲:۰۶    
در حالی که نشانه ها از وجود تحرکاتی برای احیای مذاکرات احیای توافق هسته ای حکایت دارد، مشاور امنیت ملی کاخ سفید گفته که امریکا همچنان به دنبال راه حل دیپلماتیک درباره برنامه هسته ای ایران است، ولی از ذکر اینکه منظور او از راه حل دیپلماتیک، احیای برجام است یا توافقی دیگر خودداری کرده است ...
جهت پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۱۲:۴۰    
اظهارات مرندی مشاور تیم مذاکره کننده هسته ای درباره آمادگی ایران برای پذیرش متن یک سال قبل بار دیگر مورد سوء استفاده برخی جریان های سیاسی قرار گرفت تا ایران را متهم به عدم توافق کنند!
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۰۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
محمد مرندی، مشاور تیم مذاکره کننده ایران در مذاکرات وین گفته که ایران همچنان آماده توافق هسته ای براساس متن پذیرفته شده سال قبل است. او این موضوع را در گفتگو با شبکه خبری المیادین اعلام کرده ...
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۶:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
محمد مرندی، مشاور تیم مذاکره کننده هسته ای در گفت وگو با شبکه المیادین: ایران همچنان آماده توافق هسته ای و پذیرش متن مورد توافق سال گذشته است، این آمریکاست که از اراده سیاسی لازم برای امضای چنین توافقی برخوردار نیست. ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۲:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
شبکه خبری المیادین در خبری فوری از آمادگی ایران برای احیای برجام بر اساس متن پذیرفته شده سال گذشته خبر داد.
جماران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۲:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
محمد مرندی، مشاور تیم مذاکره کننده هسته ای گفت: واشنگتن دارای اراده سیاسی برای امضای این توافق نیست، زیرا بایدن می ترسد که آن را امضا کند و دشمنانش از آن، علیه او در انتخابات آتی استفاده کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۱:۳۴   + ۱۶ سایت دیگر  
مشاور تیم مذاکره کننده ایران در مذاکرات لغو تحریم با بیان اینکه ایران همچنان از احیای برجام استقبال می کند، گفت بایدن از امضای توافقنامه احیای برجام به دلایل انتخاباتی هراس دارد.
اقتصاد آنلاین / انتخاب   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۲:۰۴   + ۲۷ سایت دیگر  
شبکه خبری المیادین از آمادگی ایران برای احیای برجام بر اساس متن پذیرفته شده سال گذشته خبر داد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۲۳:۱۵    
مهمترین سخنی که محمد مرندی به عنوان مشاور تیم مذاکره کننده هسته ای طی یک سال و نیم گذشته مطرح کرده است، طرح ادعای زمستان سرد اروپا بود؛ موضوعی که در شهریور ماه سال گذشته و زمانی که همه منتظر توافق دوباره و احیای برجام بودند، طرح شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۹:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
نامه نیوز : حقیقت پور درباره تیم مذاکره کننده گفت: اگر رویکرد تیم مذاکره کننده تغییر کند می توانند مثبت عمل کنند اما اگر نه، به نتیجه نمی رسند. من پیشنهاد می کنم آقای عراقچی به عنوان مسئول تیم مذاکره کننده یا حداقل به عنوان مشاور تیم مذاکره کننده به کار گرفته شود .
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۰۹:۳۵   + ۳۳ سایت دیگر  
مشاور تیم مذاکره کننده کشورمان گفت: کارهایی که ایران قرار بود انجام دهد، انجام داد. اول مشکل درون آمریکا، یعنی انتخابات میان دوره ای آمریکا بود و سپس آشوب ها بود. آنهایی که مستقیم یا غیر مستقیم تشویق به آشوب کردند، کار توافق را عقب انداختند ...
جهت پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۱:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
سید محمد مرندی با بیان اینکه متن نهایی توافق در حال حاضر آماده است، یعنی از ماه ها پیش این متن نهایی شده است، گفت: آمریکایی ها به توافق نیاز دارند و متن هم که آماده است و مرتب هم پیام ارسال می کنند.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۲۱:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
مرندی مشاور تیم مذاکره کننده هسته ای در توئیتی در واکنش به اظهارات مشاور زلنسکی در باره حمله به اصفهان نوشت: آیا زلنسکی واقعاً می خواهد قدرت تخریب پهپادها، موشک ها و سایر سلاح های ایرانی را تجربه کند؟
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۲۰:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
مرندی مشاور تیم مذاکره کننده هسته ای در توئیتی در واکنش به اظهارات مشاور زلنسکی در باره حمله به اصفهان نوشت: محمد مرندی مشاور تیم مذاکره کننده ایرانی نوشت: به نظر می رسد یکی از مشاوران زلنسکی به دست داشتن اوکراین در حمله پهپادهای اسرائیلی به اصفهان اشاره کرده است! ...
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۲۰:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
مرندی مشاور تیم مذاکره کننده هسته ای در توئیتی نوشت: به نظر می رسد یکی از مشاوران زلنسکی به دست داشتن اوکراین در حمله پهپاد های اسرائیلی به اصفهان اشاره کرده است! آیا زلنسکی واقعاً می خواهد قدرت تخریب پهپادها، موشک ها و سایر سلاح های ایرانی را تجربه کند؟ او قطعا از چنین حماقتی پشیمان خواهد شد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۹:۵۹   + ۳۰ سایت دیگر  
محمد مرندی کارشناس و مشاور رسانه ای تیم مذاکره کننده هسته ای ایران طی پیامی در صفحه توئیتر خود با اشاره به عملیات ناموفق پهپادی شب گذشته در نزدیکی اصفهان نسبت به عواقب چنین اقداماتی هشدار داد.
آنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۱۰:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
مشاور تیم مذاکره کننده هسته ای ایران با بیان اینکه متن توافق هسته ای آماده است، گفت: آمریکایی ها می دانند شرایط چیست و اگر اراده داشته باشند توافق فورا حاصل می شود.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ - ۰۸:۳۵   + ۲۸ سایت دیگر  
مرندی، مشاور تیم مذاکره کننده ایران در مذاکرات وین: من نه پاسپورت آمریکایی و نه سوگند وفاداری برای آمریکا خورده ام
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۰/۰۳ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : مشاور تیم مذاکره کننده هسته ای ایران تاکید کرد ماه ها از مذاکرات گذشته و غرب ساکت است. چرا؟ دروغ می گفتند. اگر ایران به دنبال سلاح هسته ای بود، یک سال پیش ساخته بود.
برترین ها / تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۰/۰۱ - ۱۹:۵۱   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امنیت ملی در مجلس دهم درباره تحلیل های برخی از سیاستگذاران در حوزه سیاست خارجی کشور، می گوید که شاهد غافلگیری مسئولان سیاست خارجی جمهوری اسلامی در مقابل واقعیات عرصه بین الملل هستیم.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۴ - ۱۳:۵۶   + ۳۴ سایت دیگر  
مشاور تیم مذاکره کننده ایران در مذاکرات وین در پیامی به اظهارات نماینده آمریکا در سازمان ملل درباره لغو عضویت ایران در کمیسیون وضعیت زنان سازمان ملل واکنش نشان داد.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۵:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
محمد مرندی مشاور تیم مذاکره کننده ایران: ما نزدیک توافق بودیم امتیازات قابل توجهی را به دست آوردیم، متن اتحادیه اروپا با نکاتی که ایران لحاظ کرد، به تأیید اروپا هم رسید و اگر آمریکایی ها امضا کنند و بپذیرند، توافق اجرا خواهد شد. ...
عصر تبریز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۳:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
محمد مرندی مشاور تیم مذاکره کننده ایران گفت: ما نزدیک توافق بودیم امتیازات قابل توجهی را به دست آوردیم، متن اتحادیه اروپا با نکاتی که ایران لحاظ کرد، به تأیید اروپا هم رسید و اگر آمریکایی ها امضا کنند و بپذیرند، توافق اجرا خواهد شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۰۷:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
محمد مرندی، مشاور تیم مذاکره کننده وین دیدگاه خود درباره توقف مذاکرات برجام را مطرح کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۰۸:۳۹   + ۱۵ سایت دیگر  
مشاور تیم مذاکره کننده ایران در مذاکرات وین با اشاره به پیشینه آمریکا و شرکای اروپایی آن در جنگ ایران و عراق، از ادعاهای حقوق بشری آن ها علیه ایران انتقاد کرد.
برترین ها / انتخاب   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۱:۱۰   + ۴۹ سایت دیگر  
مشاور رسانه ای تیم مذاکره کننده هسته ای ایران با اشاره به بحران انرژی که هم اکنون اروپا با آن مواجه است، در توئیتر نوشت: پیشتر به غربی ها هشدار داده بودم که زمستان در راه است.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۱:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
سید محمد مرندی، مشاور تیم مذاکره کننده ایران در مذاکرات وین، در پی تصویب قطعنامه ای علیه ایران در شورای حقوق بشر، در صفحه توییترش نوشت...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۰:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
مشاور تیم مذاکره کننده ایران در مذاکرات وین در پیامی از صدور قطعنامه ای علیه ایران در شورای حقوق بشر سازمان ملل انتقاد کرد.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۲۲:۱۳   + ۴۲ سایت دیگر  
وزیر خارجه آمریکا با اشاره به برگزاری جلسه ویژه شورای حقوق بشر سازمان ملل درخصوص ایران مدعی شد که واشنگتن به حمایت از مردم ایران ادامه خواهد داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۸:۲۰   + ۲۶ سایت دیگر  
مشاور تیم مذاکره کننده ایران در مذاکرات وین، آغاز غنی سازی 60 درصدی در تاسیسات فردو را که در پی قطعنامه ای انتقادی درباره ایران در شورای حکام انجام شد، پاسخ ایران به تحریکات و تهدیدات غرب تلقی کرد.
برترین ها / دیار میرزا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۰۸:۳۰   + ۴۴ سایت دیگر  
مشاور تیم مذاکره کننده ایران در مذاکرات وین در صفحه توییترش به اظهارات برجامی اخیر نماینده ویژه آمریکا در امور ایران واکنش نشان داده و از موضع غرب در قبال مسئله هسته ای ایران انتقاد کرد.
سلام نو / مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۴:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
سید محمد مرندی مشاور تیم مذاکره کننده ایران، در پاسخ تندی به اظهارات مداخله جویانه نخست وزیر کانادا در امور ایران گفت: جاستین ترودو اصلا شرم نمی کند.