شنبه ۱۲ فروردینساعت ۰۲:۰۹Apr 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «گروهکهای»

بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۶:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
دو نفر از شهروندان بوکانی و مهابادی توسط گروهکهای تروریست و تجزیه طلب کردی به قتل رسیدند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۸:۳۵    
گروهکهای تروریست و تجزیه طلب کردی که در تشویق مردم به پیوستن به اغتشاشات ناکام ماندند، این بار از کودکان استفاده کردند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۲۱:۳۵    
سران و اعضای گروهکهای تروریست کومله و دمکرات بر سر ائتلاف با سلطنت طلبان و منافقین به جان هم افتادند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۳:۳۳   + ۲۳ سایت دیگر  
اولین دور مذاکرات امیرعبداللهیان با فواد حسین، وزیر خارجه عراق، روز چهارشنبه سوم اسفند ماه در وزارت امور خارجه عراق برگزار شد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۹:۰۰    
رئیس جمهور سابق آمریکا از گروهکهای ضد انقلاب خواست در صحنه بمانند و به فعالیت های شرارت آمیز خود ادامه دهند و آمریکا هم حامی آنها خواهد بود.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۱۷:۲۵    
خالد عزیزی سخنگوی حزب منحله دمکرات کردستان ایران با جان بولتون دیدار کرد و از او خواست تا از گروهکهای تجزیه طلب و تروریست کردی، همچنان حمایت کند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۲۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرنگاران سعودی بیش از یک هفته است که به دعوت اقلیم کردستان عراق عازم شمال عراق شده و میهمان اردوگاه های اصلی گروهکهای ضد انقلاب هستند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۷:۳۵    
کمپین من وکالت می دهم که سلطنت طلب ها و طرفداران رضا پهلوی به راه انداخته بودند و امید داشتند که موجب اجماع و اتحاد گروه ها و افراد اپوزیسیون شود، خیلی زود به محل نزاع و درگیری جدیدشان تبدیل شد، در مقابل این اقدام، کمپین من وکالت نمی دهم به راه افتاد و از کمپین من وکالت می دهم نیز استقبالی نشد ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۲۰:۳۵    
پس از تبلیغ سیاستهای رضا ربع پهلوی در تلویزیون ایران اینترنشنال، گروهکهای تروریست کردی با خبرنگار این شبکه سعودی درگیر شدند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۲۰:۳۰    
ماموستایی که از اغتشاشگران حمایت کرده و از تریبون مقدس نماز جمعه برای خواندن سرود گروهکهای تروریست کردی استفاده کرده بود، دستگیر شد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۶:۲۱    
بحث تجزیه کشور موجب تنش و درگیری در بین سران گروهکهای تجزیه طلب کردی شد!
هفته نامه شما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۱:۵۲    
فتنه 1401 از داخل کشور شروع یا مدیریت نشد، از خارج توسط استکبار جهانی، ( آمریکا – انگلیس – فرانسه – صهیونیست ها – سعودی ها، و حمایت و اجرا توسط گروهکهای منافقین – کومله و دمکرات، و سایر عوامل مرتبط با آمریکا طراحی شد برای براندازی نظام جمهوری اسلامی، از طریق کودتای شهری، اغتشاشات، تبلیغات ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۶:۲۰    
در تصاویر و فیلم های بیرون آمده از پشت پرده تجمعات گروهکهای ضد انقلاب در خارج از کشور، نشانی از اتحاد مورد ادعای سران ضد انقلاب دیده نمی شود.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۱۸:۵۵    
گزارشات زیادی در خصوص استفاده از کودکان بر خلاف قانون از سوی گروهکهای تروریست و تجزیه طلب کردی منتشر شده است.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۱۶:۲۰    
عناصر گروهکهای کردی مستقر در اقلیم کردستان، مردم کردستان را بخاطر برخورد با دختر بی حجاب، افرادی مذهبی و عقب افتاده خواندند!
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۱۵:۳۵    
دولت آمریکا از تمام گروهکهای تروریست کردی و غیر کردی خواسته تا با هم وارد ائتلاف شوند در غیر اینصورت از آنها حمایت نخواهد کرد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۰۶ - ۱۹:۲۵    
سرکرده گروهک تروریستی و تجزیه طلب حزب آزادی کردستان به صراحت از توطئه گروهکهای کردی برای تجزیه کشور سخن گفت.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۰۵ - ۱۷:۵۰    
گروهکهای کردی آخرین استوری حسین سعیدی را منتشر و تلاش کردند از او یک چهره مظلوم بسازند، اما نکته قابل توجه این است که این فرد، در آخرین استوری مورد اشاره گروهکهای ضد انقلاب، با سلاح و چندین قبضه خشاب، دیده می شود که برای مدافعان امنیت، خط و نشان می کشد!
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۰۱ - ۰۹:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
در حالی که رسانه های فارسی زبان در تلاش بودند عملیات موشکی و پهپادی سپاه علیه گروهکهای ضدانقلاب مستقر در کردستان عراق را مخدوش کنند، تصاویر منتشره توسط یک تلویزیون اروپایی باعث رسوا شدن این دروغ ها شد
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۲۸ - ۱۸:۵۰   + ۳۸ سایت دیگر  
وزیر خارجه عراق با اشاره به فعالیت گروهک های تروریست کرد ایرانی در شمال عراق و اقدامات بغداد و اربیل برای جلوگیری از فعالیت این گروه ها، تأکید کرد که ایران نباید از خاک عراق هدف حمله قرار بگیرد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۲۱ - ۲۱:۰۵    
در چند روز اخیر، گروهک تروریستی کومله، بار دیگر همسران دو جاسوس دستگیرشده کومله را جلوی دوربین ظاهر کرد تا از این افراد برای فریب افکار عمومی، استفاده کند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۲۰ - ۱۷:۲۶    
عناصر گروهکهای کردی: ما نمی خواهیم کردستان، چشم و چراغ ایران باشد!
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۷:۴۵    
اظهارات متناقضی در خصوص حضور نیروهای ارتش عراق در مرزهای اقلیم کردستان برای جلوگیری از فعالیت گروهکهای تروریست کردی، بیان می شود.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۹:۲۰    
یکی از رهبران ائتلاف الفتح عراق گفت: اخراج احزاب مخالف ایران و ترکیه از عراق نیازمند یک برنامه دراز مدت است.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۹:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
عناصر گروهکهای تروریست کردی در کردستان، کامیون داران و رانندگان را در صورت پایبند نبودن به اعتصاب اجباری، به مرگ تهدید می کنند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۷:۳۰    
علی رغم انتشار ویدیوی عذرخواهی مغازه دار سنندجی از عوامل گروهکهای ضد انقلاب بخاطر دادن شیرینی به رئیس جمهور، وی باز هم تهدید شد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۷:۱۰    
گروهکهای ضد انقلاب، دیدار صمیمی رئیس جمهور با ماموستاهای استان کردستان را بر نتابیده و در حالیکه تا یک روز قبل از این دیدار، ماموستاها را حامی خود می خواندند، بعد از این دیدار، آنها را خائن و سزاوار مجازات دانستند!
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۴:۰۰   + ۱۴۷ سایت دیگر  
ایلنا نوشت:شورای امنیت کشور اعلام کرد بررسی های مراجع ذی ربط نشان می دهد: در نتیجه مجموع آشوبگریهای یاد شده تاکنون بالغ بر 200 نفر جان خود را از دست داده اند که می توان آنها را به اقسام: شهدای امنیت، شهدای مردمی در اقدامات تروریستی، افراد بی گناه قربانی پروژه کشته سازی گروهکها ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۷:۴۵    
گروهکهای تروریست کردی از سفر رئیس جمهور به استان کردستان، بشدت عصبانی و ناراحت هستند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۶:۱۰    
سخنگوی دولت اقلیم در گفتگو با کردستان 24،اعتراف کرد که اردوگاه هایی که در اختیار گروهکهای کردی در اقلیم قرار دارند، اهدایی از سوی رژیم بعث عراق هستند.
سلام نو / بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۸:۱۴   + ۲۰ سایت دیگر  
عراق به این جمع بندی رسیده که در منطقه ای به طول 200 کیلومتر در مرز عراق و ایران نیروهای ارتش در کنار نیروهای مرزبانی مستقر شوند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو حزب دمکرات کردستان از گروهکهای تروریست کردی خواست به فعالیت و حضور خود در اقلیم کردستان پایان دهند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۸:۲۱    
گروهکهای تروریست کردی بیش از 2 ماه است به هر بهانه ای، در شهرهای کردنشین کشورمان، فراخوان اعتصاب می دهند و همین مسئله باعث بروز مشکلات بسیار جدی در معیشت کسبه شده است.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
گروهکهای تجزیه طلب و تروریست کردی در تلاش هستند، کردستان 1401 را به کردستان 1357 برگردانند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۷:۲۵    
گروهکهای تروریست کردی شهروندان را تهدید می کنند، باید اعتصاب کنند، در غیر اینصورت، آنها را مجازات نخواهند کرد!
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۸:۲۴    
یکی از دلایل عدم همراهی مردم کردستان و غرب کشور با این افراد در روزهای اخیر شناخت دیرینه آنها از گروهک های تروریستی است که در دهه شصت روی پسر یا دختر بودن جنین زنهای بار دار شرط می بستند و شکم مادر را می دریدند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۲۱:۲۵    
14 آبان ماه 1401، خبری در بولتن نیوز با این تیتر منتشر شد شورای روحانیت کردستان پاسخ دهد؛ پیش نماز مسجد ننله سنندج، سرود رسمی گروهکهای تروریست کردی را در نمازجمعه خواند
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۲۱:۳۵    
شهر مهاباد، شب گذشته، پر تلاطم بود، بازاریان برای پنجمین روز متوالی از ترس حمله عناصر وابسته به گروهکهای ضد انقلاب، مغازه هایشان را بستند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۱۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
اغتشاشگران وابسته به گروهکهای کردی مستقر در اقلیم کردستان عراق، در روز روشن، چند مامور را به طرز دلخراشی زجرکش کرده و شهرهای کردنشین را ناامن کرده اند.
صدا نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
عربستان سعودی دوشادوش تلویزیون فارسی زبان خود(ایران اینترنشنال) رسما از تروریستها حمایت کرده و حملات جمهوری اسلامی ایران را بشدت محکوم کرد!اردن، آمریکا،فرانسه، انگلیس و رژیم صهیونیستی نیز پس از عربستان سعودی با تروریستها ابراز همدردی کرده و حملات سپاه را به اردوگاه تروریستها محکوم کردند! ...
آنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۸:۰۵   + ۵۷ سایت دیگر  
حجت الاسلام خطیب گفت: در اغتشاشات، حدود 100 عنصر وابسته به منافقین و بیش از 150 عنصر گروهکهای تروریستی دستگیر شده اند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۱۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
یکی از امامان جمعه کردستانی، در هنگام اقامه نماز جمعه، اقدام به خواندن سرود گروهک های تروریست کردی در مسجد کرد!
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۲ - ۱۷:۲۵    
اخیرا درگیری های درون گروهی بین گروهکهای تجزیه طلب کردی شدت گرفته است، کومله و دمکرات از یکسو و پژاک و حزب منحله آزادی کردستان از سوی دیگر، داعیه دار رهبری بر کردهای ایران هستند!
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۲ - ۱۷:۲۵    
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به حکومت اقلیم کردستان اولتیماتوم داد تا گروهکهای تروریست کردی را خلع سلاح و از خاک عراق اخراج کنند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ - ۲۲:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی مدیرکل اطلاعات آذربایجان غربی، 11 آبان ماه در هشتمین نشست صمیمی خود با اصحاب رسانه، خبرنگاران و فعالین فضای مجازی با تحلیل حوادث اخیر کشور، این وقایع را ناشی از چهار پیشران عمده دانست که در وجود کسی که مرگ او بهانه ناآرامیها شد، متبلور بود.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ - ۱۷:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
شهر مهاباد، به کانون اغتشاشات تبدیل شده و حضور پررنگ گروهکهای ضد انقلاب در این اغتشاشات، غیرقابل انکار است.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۱۹:۴۵    
مصطفی هجری سرکرده گروهک تروریستی و تجزیه طلب حزب دمکرات کردستان ایران که عضو مرکز همکاری احزاب منحله کردستان ایران است، در پیامی ویدیویی، از مردم کردستان خواست در تجمعات، از خشونت استفاده نکنند و به اموال عمومی و دولتی آسیب وارد نکنند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۲۰ - ۱۷:۵۰    
با وجود دروغ های عجیب و شاخدار گروهکهای تروریست کردی به سردمداری ایران اینترشنال، من و تو و بی بی سی فارسی، نه کردستان میلیتاریزه شده و نه نیروهای مسلح به سمت خانه های مردم عادی تیراندازی کرده اند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۹ - ۱۹:۲۵    
مطالبه ملت ایران، تحریم گسترده اقلیم کردستان عراق، بخاطر حمایت مقامات اقلیم از گروهکهای ضد انقلاب است.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۶ - ۱۷:۳۵   + ۲۷ سایت دیگر  
سپاه پاسداران، آخرین فرصت را به مسئولان اقلیم برای برخورد با تروریست ها داد و هشدار داد اگر ضد انقلاب دوباره شرارت کنند، حملات را شروع خواهند کرد.