یکشنبه ۰۶ فروردینساعت ۰۱:۲۰Mar 2023 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شبکه سعودی»

باشگاه خبرنگاران   ۲ ساعت پیش    
رفتارهای عجیب رئیس جمهور آمریکا در شبکه سعودی ام بی سی مورد تمسخر قرار گرفت.
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۲۰:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
فیلمی از مسخره کردن بایدن در شبکه سعودی ام بی سی را مشاهده می کنید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۵:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
شبکه سعودی ام بی سی که پیشتر حواس پرتی ها و گاف های رئیس جمهور آمریکا را به سخره گرفته بود، بار دیگر در قالب یک برنامه کمدی جو بایدن را مسخره کرد.
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
شبکه سعودی ایران اینترنشنال که تا چندماه پیش با تمسک به فیک نیوز و طرح گزاره های مضحکی همچون تفاهم نامه ایران با ونزوئلا برای فرار مقامات جمهوری اسلامی به کاراکاس، لحظه براندازی را برای مخاطبان خود در نزدیکترین زمان ممکن تصویر می کرد حالا برای زنده نگه داشتن این باور ...
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۹:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
یکی از کاربران فضای مجازی در واکنش به صحبت های بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیتسی در مصاحبه اختصاصی با شبکه سعودی اینترنشنال، توئیتی را منتشر کرد.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۰:۲۰   + ۱۸ سایت دیگر  
پس از توافق جمهوری اسلامی ایران و عربستان برای ازسرگیری روابط دیپلماتیک میان دو کشور، وزیر خارجه سعودی با لحنی آشتی جویانه در قبال سوریه تاکید کرد که کشورهای عربی ناگزیر به گفت وگو با دولت سوریه هستند. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۱:۵۲    
کارشناس شبکه سعودی اینترنشنال در رابطه با اعلام احیای روابط ایران و عربستان گفت: "صلح و یا نزدیکی ایران و عربستان شکستی برای سیاست های نتانیاهو است؛ علی رغم اطلاع آمریکا از روند مذاکرات، اما دولت نتانیاهو از آن بی اطلاع بود! "
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۵:۵۵    
رضا عباسی خبرنگار و فعال رسانه ای نوشت: عربستان سعودی متعهد شده تنش آفرینی توسط شبکه سعودی اینترنشنال در امور داخلی ایران را متوقف سازد!
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۲:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
این فرد که از کارکنان بیمارستان لارستان است با رهاسازی گاز در مدارس لارستان برای شبکه سعودی فارسی زبان فیلم تهیه می کرد.
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۱:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
استوری دانشجویی که از جلیلی درباره مسمومیت دانش آموزان سوال پرسید، خطاب به شبکه ایران اینترنشنال را ببینید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۴:۳۱   + ۴۴ سایت دیگر  
سخنگوی دولت گفت: نباید فکر کنیم که کسی از بیرون کشور به فکر و دلسوز ما است. اگر قبلاً آن ها هزینه می کردند که برای صدام موشک تأمین کنند، امروز شبکه سعودی تروریستی را ایجاد می کنند و واقعاً هر دو این ها، یکی است.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۴:۳۳   + ۴۲ سایت دیگر  
نخست وزیرعراق با اشاره به اینکه نیرو های امنیتی این کشور مرز ها با ایران و ترکیه را کنترل می کنند گفت که بغداد پیام رسان تهران و واشنگتن نیست بلکه در این زمینه صاحب ابتکارعمل است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۲:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
نخست وزیر عراق با بیان اینکه گفت و گوهایی میان این کشور و ایران و ترکیه در خصوص آب در جریان است، تصریح کرد عراق نیازی به نیروی رزمی هیچ کشوری ندارد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۲۱:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
اظهارات اخیر سردار حاجی زاده درباره دستآوردهای موشکی ایران بازتاب گسترده ای داشت و رسانه های عربی بلافاصله به این موضوع پرداختند. شبکه سعودی "الحدث" در این ارتباط گفت: ایران به دنبال زمان مناسب برای رونمایی از موشک هایپرسونیک فرا صوت خود است! ...
شیعه نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۰۸:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
یکی از خبرنگاران شبکه سعودی اینترنشنال گفته است: پس از این که وزیر اطلاعات ایران آن شبکه را سازمان تروریستی خواند ترس شدیدی بین کارکنان ما ایجاد شد که در ابتدا در حد حرف های درگوشی افراد بود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۰۰:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
شبکه های معاند بعداز عقب نشینی اروپا و جوزف بورل از تحریم سپاه عصبانیت خود را بروز دادند.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۲۳:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
گزارش شبکه سعودی "الحدث" در پی هدف قرار گرفتن یک کشتی اسرائیلی می گوید: علی رغم تلاش های بین المللی برای مهار برنامه پهپادی و موشکی ایران از جمله تحریم و افزایش فشار دیپلماتیک، ایران توسعه و تقویت توان موشکی خود را ادامه داد و این دلیلی بر محدودیت تأثیر تحریم های اقتصادی است. منبع: نسیم آنلاین
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۰:۴۵    
شبکه سعودی اینترنشنال با وقاحت تمام سعی می کند طرح های تجزیه طلبان خود را تبلیغ کند.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
شبکه ای که دستور به قتل، خون ریزی و براندازی در ایران می داد حال به اذعان خودش به دلیل خطر امنیتی به واشنگتن فراری شده است. علی اصغر رمضان پور، مدیر شبکه سعودی اینترنشنال می گوید که به دلایل امنیتی مجبور به تعطیلی دفتر در لندن شده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۱:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، شبکه سعودی اینترنشنال روز شنبه با انتشار خبری در تارنمای خود اعلام کرد که برای حفظ امنیت روزنامه نگاران و همکاران خود، پخش برنامه های این شبکه را از شامگاه جمعه از لندن متوقف و همه بولتن های خبری 24 ساعته خود را به واشنگتن منتقل کرد. ...
جهت پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۲۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
شبکه سعودی اینترنشنال حامی اصلی براندازان و تجزیه طلبان فرار را برقرار ترجیح داد.
برترین ها / مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۲۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
کانال فارس پلاس در واکنش به انتقال برنامه پخش 24 ساعته شبکه سعودی ایران اینترنشنال واکنش نشان داد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۱۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
شبکه سعودی اینترنشنال اعلام کرد به دلیلی تهدیدات امنیتی پخش برنامه های 24 ساعته خود را به واشنگتن منتقل کرده است.
روز پلاس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۱۰:۵۵   + ۲۷ سایت دیگر  
شبکه سعودی اینترنشنال با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که برای حفظ امنیت روزنامه نگاران و همکاران خود، پخش برنامه های این شبکه را از شامگاه جمعه از لندن متوقف و همه بولتن های خبری 24 ساعته خود را به واشینگتن منتقل کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۱۹:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
خواننده و آهنگساز غربی در گفتگوبا شبکه سعودی اینترنشنال گفت: خارجیان نمی توانند برای وضعیت ایران تصمیم بگیرند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مجریان شبکه سعودی اینترنشنال افغانستان نیز مانند مابقی مجریان این شبکه، دروغ های عجیبی را در رسانه مطرح می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۰۸:۵۰    
فهیمه فرسایی طی مصاحبه ای جنجالی وضعیت حقوق زنان در زمان محمدرضا پهلوی را در شبکه سعودی اینترنشنال مطرح کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۰۹:۴۱    
زارعی گفت: همان طور که اعدام در عربستان سعودی در حال افزایش است، بودجه شبکه سعودی اینترنشنال هم افزایش می یابد.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
سوتی عجیب و غریب آنتن زنده سعودی اینترنشنال سوژه رسانه ها شد. ، شبکه سعودی اینترنشنال که چند سالی هست با حمایت مالی عربستان سعودی علیه جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۲۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرنگاران سعودی بیش از یک هفته است که به دعوت اقلیم کردستان عراق عازم شمال عراق شده و میهمان اردوگاه های اصلی گروهکهای ضد انقلاب هستند.
رجا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۰:۴۲    
عبدالله آزربار عضو دفتر سیاسی حزب تروریستی کومله به گفت وگو با شبکه سعودی العربیه نشست.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
تلاش و فعالیت شبکه سعودی اینترنشنال در پی به ثمر نشاندن عبارت دروغگو کم حافظه است ؛ چندی پیش حضور برخی دانش آموزان در اعتراضات را به روش های مختلف پررنگ جلوه می دادند اما اکنون حضور دختران در جشن تکلیف در حضور رهبر انقلاب را سوءاستفاده توصیف می کنند!
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۷:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
عبدالله آزربار عضور دفتر سیاسی حزب تروریستی "کوموله" در گفتگو با شبکه سعودی "العربیه" گفت: "هرگز تسلیم تصمیمی که خواهان خلع سلاح و زندگی اجتماعی ما در پایگاه های سازمان ملل است، نخواهیم شد؛ ما مستقیما با دولت اقلیم کردستان در ارتباط هستیم نه دولت مرکزی عراق!!"
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۰:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
کارشناس شبکه سعودی اینترنشنال: آمریکا فقط حرف می زند و هنوز به روش های مختلف به ایران التماس می کند که سر میز مذاکره برگردد و توافق هسته ای را به پیش ببرد.
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۰:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
عصبانیت مزدوران شبکه سعودی اینترنشنال از التماس غربی ها و آمریکا برای مذاکره با ایران را در فیلم زیر ببینید. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۲۳:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
احمد الصحاف سخنگوی وزارت امور خارجه عراق ، شامگاه امروز (چهارشنبه)، در گفت و گو با شبکه سعودی الشرق درباره مسائل مختلفی از جمله حملات ترکیه به شمال عراق و سفر فؤاد حسین وزیر خارجه این کشور به آمریکا توضیحاتی ارائه کرد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۲۰:۳۵    
پس از تبلیغ سیاستهای رضا ربع پهلوی در تلویزیون ایران اینترنشنال، گروهکهای تروریست کردی با خبرنگار این شبکه سعودی درگیر شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
خبرنگار شبکه تلویزیونی الحدث عربستان سعودی به تازگی به یکی از مخفیگاه های گروه های تروریستی در مناطق مرزی اقلیم کردستان عراق با ایران، راه یافته و گزارشی مفصل از آنها تهیه نموده است.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
گزارش شبکه سعودی الحدث از حضور تروریست های حزب دموکرات در یک کیلومتری مرزهای ایران علی رغم تکذیب حضور این شبه نظامیان در اقلیم کردستان از سوی مقامات اقلیم خبر می دهد.
برترین ها / تجارت امروز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۰:۳۴   + ۱۸ سایت دیگر  
وزارت منابع آبی عراق از برگزاری گفت وگو میان ایران و عراق در خصوص مشکلات آبی در اواسط ماه آینده میلادی خبر داد.
برترین ها / جهت پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۱:۳۶   + ۱۴ سایت دیگر  
مسیح علینژاد در گفتگو با اینترنشنال می گوید: کاخ سفید و دفتر مکرون و رهبران کشوران غربی از من می پرسند، الان انقلاب شما تمام شده و کسی در خیابان نیست، پس چرا نباید به میز مذاکره برگردیم؟
فرهیختگان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
تیم ملی فوتسال بانوان ایران که قهرمان تورنمنت کافکا شده هنوز به تهران نرسیده هدف تیر انتقام اینترنشنال قرار گرفت. شبکه سعودی چند ساعت بعد از قهرمانی دختران ایران بدون اشاره به موفقیت آنها فیلمی از چند بازی قبل را منتشر کرد تا آنها را به حاشیه ببرد. ...
جهت پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۰:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
ویدئویی از گفت وگو و بحث اپوزیسیون باهم دیگه در شبکه سعودی اینترنشنال را تماشا می کنید. جماعتی که حرف هم دیگه را نمیخواهند که بفهمند چطور میخواهند حرف مردم را گوش دهند!
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۱:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
فرهاد خسرو خاور جامعه شناس و تحلیلگر در شبکه سعودی اینترنشنال گفت: سازماندهی جنبش در ایران غیرممکن است و حرکت “زن، زندگی، آزادی” در بحران بوده و در حال عقب رفتن است؛ اپوزیسیون در حال دریدن یکدیگر هستند. همین صحبت ها موجب شد تا سخنان کارشناس این شبکه قطع شود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۷:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
فرهاد خسرو خاور جامعه شناس و تحلیلگر در شبکه سعودی اینترنشنال: سازماندهی جنبش در ایران غیر ممکن است و حرکت "زن زندگی آزادی" در بحران بوده و در حال عقب رفتن است.
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۴:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
عصبانیت عمله های مزدور سعودی اینترنشنال از عقب نشینی جوزف بورل در موضوع تحریم سپاه و خط و نشان کشیدن برای اروپا را در این ویدیو مشاهده می کنید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۰۴:۰۱    
شبکه سعودی اینترنشنال این روزها تمام تلاشش را می کند تا با همراهی تحلیلگرانش باعث ایجاد فشار حداکثری علیه ایران شود.