سه شنبه ۰۵ بهمنساعت ۰۷:۳۶Jan 2022 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اغتشاشگران»

سلام نو / باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۱۷ - ۰۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
وزارت خارجه آمریکا 8 مقام کوبایی را به دلیل مشارکت در سرکوب اغتشاشگران و خرابکاران تحریم کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۰ - ۱۴:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/همدان نماینده ولی فقیه در استان، گفت: اغتشاشگران در سال 88 باعث ایجاد مشکلات اقتصادی در کشور شدند و تحریم هایی را به وجود آوردند که آثار برخی از آن ها هم چنان ادامه دارد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۱۰/۰۹ - ۲۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
سردار ارجمندفر گفت: بصیرت افزایی و نشان دادن مسیر در فضای غبارآلود از اقداماتی بود که امام خامنه ای با آرامش برای جدا کردن مردم از صف اغتشاشگران انجام دادند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۰۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
در تجمعات اعتراضی اخیر نسبت به سیاست های آبی، کشاورزان اصفهانی و شهرکردی هم صف خود را از اغتشاشگران جدا کردند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۲:۱۹    
نمی توانیم اسم اغتشاشگران اصفهان را مردم بگذاریم؛ 130 نفر در اغتشاشات اصفهان دستگیر شدند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۰۹:۴۲    
فیلمی از برخورد پلیس با اغتشاشگران کشورهای غربی در فضای مجازی منتشر شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۷:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: اعتراضات به حق مردم اصفهان، مطالبه مشخص و منطقی، شنیده شدن اعتراض توسط مسئولان، پیگیری موضوع و جدا کردن صف اعتراض از اغتشاشگران یک الگوی مناسب برای اصل مغفول مانده 27 قانون اساسی است.
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۰۹:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
روزنامه جمهوری اسلامی مدعی شد: اغتشاشگرانی که روز جمعه اقدام به آتش زدن موتور پلیس و آمبولانس و سنگ اندازی به پلیس کردند، کشاورزان بوده اند(!)
مهر: سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: حال 2 نفر از مصدومان اعتراضات دیروز اصفهان مناسب نیست اما تاکنون فوتی گزارش نشده است. نورالدین سلطانیان با بیان اینکه از دادن آمار مصدومان حوادث دیروز در شهر اصفهان معذور هستیم، اظهار داشت: بسیاری از این مصدومان در هنگام مراجعه ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۲۲:۵۰   + ۴۶ سایت دیگر  
در حالی که کشاورزان اصفهانی رسما به تجمع خود پایان داده بودند، روزنامه جمهوری اسلامی مدعی شد: اغتشاشگرانی که روز جمعه اقدام به آتش زدن موتور پلیس و آمبولانس و سنگ اندازی به پلیس کردند، کشاورزان بوده اند(!)
کیهان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۲۲:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
به جای دفاع از اغتشاشگران باید از مردم عذرخواهی می کردید در حالی که کشاورزان اصفهانی رسما به تجمع خود پایان داده بودند، روزنامه جمهوری اسلامی مدعی شد: اغتشاشگرانی که روز جمعه اقدام به آتش زدن موتور پلیس و آمبولانس و سنگ اندازی به پلیس کردند، کشاورزان بوده اند(!) ...
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۲۲:۴۳   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، فرمانده انتظامی استان اصفهان در گفتگو با خبرگزاری صداوسیما با اشاره به کشف بسیار زیاد سلاح سرد از اغتشاشگران گفت: در یکی از ورودی های اصفهان هفت قبضه کلت کمری از یک باند حمل سلاح گرم و یک قبضه وینچستر از اغتشاشگران کشف و ضبط شد. ...
رسا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۲۲:۳۷    
اصفهان حجت الاسلام حسناتی با اشاره به اینکه صف کشاورزان از صف اغتشاشگران جدا است، گفت: دشمن نمی خواهد کشاورزان به حق خود برسند.
برترین ها / ناطقان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۷:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری صداوسیما: فرمانده یگان ویژه ناجا گفت: تعداد افراد در ناآرامی های اصفهان حدود 2 تا 3 هزار نفر بود. نیروهای اطلاعاتی ما تا این لحظه 67 از عوامل اصلی ناآرامی را دستگیر کرده اند. وی افزود: ماموران ما در این ماجرا سنگ خوردند. صبر و مدارا و گفت وگو اولویت کاری ماموران یگان ویژه است.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۷:۰۲   + ۲۷ سایت دیگر  
فرمانده یگان ویژه ناجا گفت: تعداد اغتشاشگران در ناآرامی های اصفهان حدود 2 تا 3 هزار نفر بود که با سنگ و چاقو و آتش زدن چادر کشاورزان، مردم را سپر خود کردند. نیروهای اطلاعاتی ما تا این لحظه 67 از عوامل اصلی ناآرامی را دستگیر کرده اند.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۶:۵۹   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان: سلطانیان سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان : بر اساس آخرین گزارش ها و استعلام های رسیده، همه مجروحان از جمله نیرو های انتظامی، امنیتی و اغتشاشگران با آسیب های سطحی ترخیص شده اند و تنها 19 نفر در بخش های چشم پزشکی مراکز درمانی بستری هستند. ...
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۶:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جهان نیوز ، فرمانده یگان های ویژه ناجا در پاسخ به سوال فارس در این خصوص که چه تعداد از اغتشاشگران دستگیر شده اند اعلام کرد: عوامل اطلاعاتی نامحسوس یگان ویژه با مستندسازی و طبق روال قانونی عوامل و محرکین اصلی را شناسایی کرده و تا این لحظه تعداد 67 از آنها را دستگیر کرده اند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۶:۰۰    
خبرگزاری میزان - یک فعال رسانه ای با انتشار تصویری از بوسه فرمانده میدانی یگان ویژه بر پیشانی شهروند اصفهانی در توییتر نوشت: این بوسه نشانه ی مردم داری و رفتار دلسوزانه مدافعان نظم و امنیت است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۱:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
گروه استان ها در پی اتفاقات رخ داده روز گذشته در اصفهان، مردم و کشاورزان با هوشمندی کامل مسیر خود را از افراد فرصت طلب و ضدانقلاب جدا کردند تا دستگاه های امنیتی با اغتشاش گران برخورد قاطع داشته باشند.
آخرین نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۸:۲۴   + ۲۰ سایت دیگر  
همزمان با پایان تجمع بی حاشیه کشاورزان اصفهانی، عده ای با آتش زدن چادر کشاورزان حمله به پلیس و اماکن عمومی در اطراف پل خواجو و سی و سه پل ایجاد ناامنی کردند.
سلام نو / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۸:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
سردار میرحیدری با بیان اینکه مردم هم توسط این افراد دچار جراحات سطحی شدند، ادامه داد: یکی از ماموران پلیس که با ضربات متعدد چاقو مجروح شده بود، تحت عمل جراحی چند ساعته قرار گرفت و هم اکنون بستری است.
سلام نو / راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۷:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
بخش خبری صدا و سیما امروز جمعه 5 آذر 1400 گزارشی از اتفاقات امروز تجمع در اصفهان را پخش کرد.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۲۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
فرصت طلبی اغتشاشگران از اعتراض کشاورزان علی بازگشا: اگر قرار بر ماجراجویی و خرابکاری از طرف کشاورزان اصفهان بود هفته قبل با اون جمعیت چند هزار نفری انجام میدادند نه این تعداد معدود اغتشاشگر امروز. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۲۱:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها با فراخوان عده ای، صبح امروز تعداد اندکی از مردم که از کشاورزان نیز نبودند، در بستر رودخانه زاینده رود تجمع کردند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۷:۰۵    
سازمان نیروهای ضد ترور در سلیمانیه ضمن تاکید بر حمایت از مطالبات دانشجویان معترض اقلیم کردستان، اعلام کرد که دست های اغتشاشگر، در راستای مطالبات دانشجویان از تظاهرات قطع می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۰۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
در فتنه بنزینی سال 1398، اغتشاشگران برای تجمع و حمله، از الگوی گرگ تنها پیروی می کردند که در آن افراد به صورت لحظه ای و گسترده بدون اینکه از قبل شبکه سازی شوند، در یک جا تجمع می کردند و با پیدا کردن یکدیگر به صورت دسته جمعی به محلی حمله کرده و دست به تخریب و غارت می زدند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۰۷:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: مصاحبه منتشره از من درباره اغتشاشگران آبان 98 جعلی بوده و تولید گروهک تروریستی منافقین است. حسن نوروزی در گفت وگو با خانه ملت، درباره انتشار یک مصاحبه از وی درباره حوادث آبان ماه 98 گفت: یک خبرنگار جعلی از من سوال کرد ...
برترین ها / خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۰:۴۵   + ۲۸ سایت دیگر  
دیده بان ایران: نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس انقلابی یازدهم مدعی شده است که "در آبان ماه 98 کسی، کسی را نکشته است." حسن نوروزی، نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس درباره گفت وگوی جنجالی اش با دیده بان ایران مدعی شد ...
تابناک اصفهان   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۲۱:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب اصفهان با اشاره به اینکه حساب اغتشاشگران از کشاورزان اصفهانی جدا است، گفت: کشاورزان این استان همواره گام به گام نظام حرکت کرده و اهل اغتشاش و آشوب نیستند و دنبال مطالبه حقوق قانونی و شرعی خود می باشند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۰:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : نوری المالکی در پیامی توئیتری نوشت: من در لحظاتی سخت و دشوار در روند سیاسی (عراق)، از شهروندان گرامی می خواهم که اعتراضات به نتایج انتخابات، اعتراضاتی مسالمت آمیز همراه با حفظ نظم و امنیت باشد تا اغتشاشگران از آن سو استفاده نکنند.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۱:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
نوری مالکی ، رئیس ائتلاف دولت قانون در توئیتی خطاب به شهروندان عراقی نوشت: در این لحظات دشوار و مخاطره برانگیز از فرایند سیاسی، از شما خواهشمندم که اعتراضات تان به نتایج انتخابات مسالمت آمیز و با حفظ امنیت و نظم باشد و اغتشاشگران از آن سوء استفاده نکنند زیرا این امر در تضاد با درخواست ها و تلاش های ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۶:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
تجمع طرفداران جنبش "حزب الله لبنان" و "جنبش أمل" علیه قاضی بیطار، بازپرس پرونده انفجار مهیب بندر بیروت در چهارم اوت در اطراف مقر دادگستری بیروت به ویژه در منطقه "الطیونة" به خشونت کشیده شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۲۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، محمدحسین پیریایی، کارشناس مسائل دینی در توییتر نوشت: طیفی که همیشه مدافع اراذل و اغتشاشگران هستند؛ الان کجایند توضیح بدهند؟ یکی از همین اراذل را که زندان یا مجازات بکنند سلبریتی ها و براندازان اراذل دوست سیاه می پوشند و وسط فضای مجازی یقه ای چاک می کنند که بیا و ببین! ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ - ۱۱:۰۱    
نماینده مردم اهواز در مجلس گفت: در جریان اعتراضات خوزستان، تعدادی از اغتشاشگران بازداشت شدند که در میان آنها افراد بی گناه که صرفاً به دلیل کم آبی و مشکلات ناشی از آن دست به اعتراض قانونی زده و بدون هیچ سوء نیتی در اعتراضات حاضر بودند، حضور داشتند که با پیگیری ها، همه آن ها آزاد شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۰۰:۰۱    
ذینفعان خارجی در اولین سالگرد انفجار بندر بیروت به کمک برخی عناصر داخلی، مسیر مطالبه های به حق مردمی را به آشوب کشاندند.
عصر امروز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۹:۳۶    
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز طی دوماه گذشته اغتشاشگران در صف معترضین طرفدار انقلاب رخنه کرده و طبق طراحی همیشگی خود بدنبال آشوب و هرج ومرج کردن کشور می باشند ...
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۹:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
سعید بشیری نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، درباره مطالبات مردم خوزستان و لزوم جداسازی صف مردم از اغتشاشگران اظهار داشت ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین موسوی فرد از جوان بسیجی که در اعتراض های اخیر و حمله برخی از اغتشاشگران در منطقه "زویه" اهواز مجروح شده بود، عیادت کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۶:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امور داخلی کشور با بیان اینکه متأسفانه دولت وظیفه خود را در طول هشت سال گذشته در خوزستان انجام نداده گفت: قطعا مجلس و دولت انقلابی با همراهی یکدیگر مشکلات را رفع می کنند ولی خوزستانی بساط اغتشاشگران را برمی چینند.
هفته نامه شما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۴:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی حزب مؤتلفه اسلامی گفت: در هوای بسیار گرم خوزستان وقتی آب و برق نباشد، مردم کلافه می شوند و طبیعتاً اعتراض خودشان را اعلام می کنند ولی شبکه های ضدانقلاب و لندن نشین اهمیتی به مردم نمی دهند و صرفاً قصد سوءاستفاده از مطالبات آن ها را دارند ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۸:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
علی ساری نماینده مردم اهواز در مجلس دهم شورای اسلامی با اشاره به مشکل آب شرب، کشاورزی، دامداری در استان خوزستان گفت: متأسفانه برنامه ریزی های غیر کارشناسی در احداث سدها و انتقال آب موجب بروز مشکل آب در خوزستان شده است. در پایان دولت تدبیر علنا به دنبال اجرای پروژه های انتقال آب هستند ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۷:۰۵   + ۳۴ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه ؛ سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی عصر امروز در یادواره شهدای شهرستان سنندج که با محوریت شهیدان شکیبا سلیمی و مسعود غمیان در سالن آزادی سنندج برگزار شد، اظهار داشت: خداوند را شاکرم که توفیقی به من دست داد تا در لاله زار کردستان در جمع مردم شرافتمند، نجیب ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۲۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
ضرغام پرست شهید امنیت در شب عید قربان (29 تیر) 1400 حین انجام مأموریت در ماهشهر به دست اغتشاشگران به درجه رفیع شهادت نائل آمد. ضرغام به معنای دلاور، شجاع و شیربیشه است و الحق که همه این صفات بر قامت او می نشست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
این راهپیمایی در محکومیت آشوب طلبان و اغتشاشگران که قصد داشتند بر مطالبات به حق مردمی موج سواری کنند برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
این راهپیمایی در محکومیت آشوب طلبان و اغتشاشگران که قصد داشتند بر مطالبات به حق مردمی موج سواری کنند برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۱:۰۹   + ۴۹ سایت دیگر  
در پی تیراندازی اشرار مسلح به ماموران نیروی انتظامی در شادگان، 4 مامور مجروح شدند.
نماینده   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۹:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم اهواز گفت: دشمنان داخلی و خارجی بر امواج نارضایتی مردم خوزستان سوار شدند و تلاش کردند تا اغتشاشاتی ایجاد کنند اما مردم صف خود را از اغتشاشگران جدا کردند.
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۳:۱۹   + ۳۸ سایت دیگر  
داریوش ارجمند بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون گفت خدا باید مشکل مردم خوزستان را با فرستادن باران حل کند. خوزستان سرزمینی بود که تشنگی نداشت و در حق این مردم کوتاهی کردند.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۸:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام صف مردم که بدنبال مطالبات بحق خود هستند را از اغتشاشگران جدا دانست و گفت: ملت ایران درد محرومیت خوزستان را به خوبی درک می کنند.