سه شنبه ۰۵ تیرساعت ۰۳:۲۶Jun 2024 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مشترکین برق»

ایلنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ - ۱۴:۴۴   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون فروش و خدمات مشترکین برق پایتخت گفت: با نصب بیش از 172 هزار کنتور هوشمند، بالغ بر دو هزار مگاوات از مصرف برق کلان شهر تهران از راه دور رویت پذیر و تحت رصد و نظارت لحظه ای است.
نگاه کرج   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۰۸:۳۷    
با حضور مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان البرز برگزار شد؛ سه شنبه های مردمی در شرکت توزیع نیروی برق استان البرز دکتر مسعود خواجه وند، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان البرز به منظور پاسخگویی به درخواست های مردم شریف استان البرز جهت افزایش رضایتمندی مشترکین برق استان ...
فرارو   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۳:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
مسعود خواجه وند با اشاره به تعداد مشترکین برق البرز اظهار کرد: در حال حاضر یک میلیون و 545 هزار مشترک از خدمات شرکت توزیع نیروی برق البرز بهره مند می شوند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۰۸:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
بوشهر- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر گفت: 85 درصد مشترکین برق در این استان زیر الگوی مصرف قرار دارند.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اصفهان گفت:مشترکین برق استان اصفهان در فصل گرما 78 درصد زیر الگوی مصرف را رعایت می کنند.
موج   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۱:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اصفهان گفت:مشترکین برق استان اصفهان در فصل گرما 78 درصد زیر الگوی مصرف هستند.
اقتصاد آنلاین / شما نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۹:۲۰   + ۴۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مدیریت تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران (توانیر) گفت: اوج تقاضای مصرف برق اکنون (امروز) به 68 هزار و 95 مگاوات رسیده که نسبت به روز مشابه سال گذشته 8.38 درصد افزایش نشان می دهد.
عصر دنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۵ - ۲۳:۰۷   + ۷۰ سایت دیگر  
عصر دنا: سخنگوی صنعت برق به مشترکان پرمصرف هشدار داد: در صورت رعایت نکردن الگوی مصرف در تابستان باید منتظر قبضهای میلیونی باشند.
اقتصاد آنلاین / شما نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۵ - ۱۴:۱۱   + ۲۷ سایت دیگر  
مدیرعامل توانیر گفت: اگر امسال مشترکان صنعت برق 10 درصد مصرف خود را مدیریت کنند از جوایزی مثل خودرو برخوردار می شوند.
وارک نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۲۳:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان گفت: با صرفه جویی 100 مگاواتی برق در پیک بار تابستان 1402 مبلغ 30 میلیارد تومان پاداش به مشترکین برق استان پرداخت شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۲۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون فروش و خدمات مشترکین برق استان یزد: با توجه به گرم شدن هوا در روز های اخیر، مصرف برق 12 درصد افزایش داشته است.
عصر کاسپین   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۳:۱۱   + ۱۵ سایت دیگر  
مسعود صادقی مدیرعامل شرکت توزیع برق گیلان از بدهی حدود 430 میلیارد تومانی مشترکین برق استان خبر داد و گفت: هرگونه تاخیر در پرداخت بهای برق مصرفی ، شرکت را با محدودیت در خدمات رسانی به مشترکان مواجه می کند. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۳:۲۰    
اجرای طرح های مدیریت برق در خراسان جنوبی، خاموشی مشترکان را طی دو سال گذشته به 80 دقیقه در سال کاهش داده است.
دولت   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۲۱:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
الگوی مصرف برق از موضوعات مهمی است که میزان آن برای نقاط مختلف کشور بسته به اقلیم متفاوت است. این الگو برای تمامی کشور در ماه های غیرگرم 200 کیلووات ساعت و در ماه های گرم برای مناطق عادی که بیش از 80 درصد مشترکین برق را شامل می شود 300 کیلووات ساعت است، منطقه ای که تهران نیز جزو آن است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۴:۱۰    
ایسنا/خراسان رضوی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان رضوی بزرگترین موفقیت این شرکت را در بین شاخص های مختلف، کاهش متوسط میزان خاموشی مشترکین برق این استان از 108 دقیقه در سال 1398 به 80 دقیقه در سال 1402 عنوان کرد.
شرکت توانیر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۹:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری توانیر به نقل از روابط عمومی برق منطقه ای اصفهان، نیروگاه سیکل ترکیبی 914 مگاواتی فولاد مبارکه دارای دو واحد گازی 307 مگاواتی و یک واحد بخار 300 مگاواتی است که واحد های گازی آن در مرحله آزمایش راه اندازی قرار دارند و تا پایان خرداد ماه به بهره برداری خواهند رسید. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۶:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران با اشاره به هوشمندسازی 80 درصدی مشترکین برق در مازندران گفت: 3 هزار انشعاب غیرمجاز مشترکین برق در مازندران شناسایی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۱۷:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین گفت: با نصب 28 هزار کنتور هوشمند، حدود 60 درصد مشترکین برق استان تحت پوشش کنتور هوشمند قرار گرفته اند.
شرکت توانیر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۲۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری توانیر به نقل از روابط عمومی توزیع برق استان اصفهان، در ابتدای این جلسه سهرابی مدیر دیسپاچینگ و مالک جعفری مدیر مشترکین برق منطقه ای اصفهان گزارش مبسوطی از عمکرد این شرکت در اوج بار سال گذشته و پیش بینی سال جاری ارائه کردند. ...
تیتر کوتاه   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۱:۵۰   + ۳۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور انرژی و مشتریان شرکت توانیر از افزایش 8 برابری هزینه برق مشترکانی که در تابستان از کولر گازی استفاده می کنند خبر داد.
نیروگاهیان   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از خبرنگاران جوان، شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت: پارسال 37 هزار و 528 مورد انشعاب برق در خراسان رضوی واگذار شده که رشد 4.5 درصدی نسبت به سال 1401 داشت. ...
نیروگاهیان   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۱۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از برق نیوز: چند روز قبلتر از احتمال تغییر در این استان خبر داده بودیم که در واپسین روز های سال 1402 این تغییرات رخ داد. ...
برق نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۱۴:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیر دفتر بازار برق شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی با بیان اینکه درآمد مشترکین از محل خرید تضمینی برق توسط دولت در سال 1402 بالغ بر 650 میلیارد ریال بوده است ...
وزارت نیرو   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۴:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان گفت: رویت پذیری و کنترل پذیری مشترکین دیماندی و سه فاز 100 درصد رویت پذیر بوده و در بخش کشاورزی بیش از 97 درصد و در بخش صنعتی بیش از 72 درصد مشترکین کنترل پذیر هستند که تا پایان سال به 100 درصد می رسد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۹:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس از همدان؛ علی سهرابی بیدار با بیان اینکه استان همدان 828 هزار و 530 مشترک برق دارد که این تعداد ابتدای انقلاب 83 هزار و 336 مشترک بوده است، افزود: از سال 1400 تاکنون 47 هزار مشترک برق در استان اضافه شده و توسعه خوبی در دولت مردمی داشته است وی با بیان اینکه هیچ روستایی [...]
رکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۹:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
رکنا:مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان در پایان با اشاره به اینکه 99 درصد خدمات شرکت توزیع برق به صورت غیرحضوری است، گفت: ضریب نفوذ اپلیکیشن برق من در استان همدان 70 درصد است که در تلاشیم به پوشش 100 درصدی برسیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۶:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون فنی صندوق بیمه حوادث طبیعی گفت: اگر به اطلاعات مشترکین برق دسترسی نداشته باشیم نمیتوانیم پاسخگوی درخواست خسارت مشترکین باشیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۶:۲۶    
خوشاب- رییس شرکت توزیع برق شهرستان خوشاب از رشد 150 درصدی مشترکین برق صنعتی و رشد 75 درصدی مشترکین کشاورزی در شهرستان خوشاب خبرداد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۶:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مدیرعامل شرکت برق منطقه ای غرب با اشاره به رشد 10 برابری مشترکین برق کرمانشاه نسبت به اوایل انقلاب، گفت: قبل از انقلاب 81 هزار مشترک برق در استان داشتیم که این آمار هم اکنون به 832 هزار مشترک برق رسیده است.
نیروگاهیان   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۴:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از خبرنگار مهر با اشاره به دستاوردهای برق منطقه ای از ابتدای انقلاب تا کنون خاطر نشان کرد: در سال 1357 تعداد مشترکین برق منطقه ای تهران یک میلیون و 400 هزار نفر بوده اند که در سال 1401 این تعداد به 9 میلیون و 100 هزار نفر رسیده است و بیانگر رشد 799 درصدی تعداد ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۰:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مدیرعامل شرکت برق منطقه ای غرب از افزایش 22 برابری تعداد روستاهای برق دار کرمانشاه از زمان پیروزی انقلاب تاکنون خبر داد و گفت: تعداد مشترکین برق نیز در این استان 10 برابر شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۵:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
همدان- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان گفت: پیش از انقلاب 83 هزار و 336 مشترک داریم که امروز به 828 هزار 530 اشتراک رسیده ایم.
رشت پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۱:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
جلسه ای با حضور نیک منش مدیرعامل مجتمع فولاد گیلان در دفتر مدیرعامل شرکت برق منطقه ای گیلان برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری رشت پرس به منظور تعامل و آشنایی با مشترکین برق گیلان، آگاهی بخشی و ارایه راهکارهای لازم جهت رفع موانع و کاهش مشکلات صنایع، جلسه ای با حضور نیک منش مدیرعامل [...]
نسیم اردبیل   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۱۱:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
نسیم اردبیل- تجربه خاموشی های بدون برنامه و اتفاقی در شبکه توزیع برق، که در برخی اوقات به صورت گسترده حادث می شود، حجم بالای تماس های مشترکین با مراکز 121 را منجر می گردد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۲۶ - ۱۱:۳۱   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان از اعمال 38 میلیارد ریال پاداش همکاری در صورتحساب مشترکین بخش های کشاورزی، تجاری، جایگاه های CNG و دستگا ه های دارای مولد خود تامین در سال جاری خبر داد.
شرکت توانیر   ۱۴۰۲/۱۰/۲۳ - ۱۴:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
به منظور تکریم و جلب رضایت و ارائه خدمات مطلوب و با کیفیت به مشترکین برق غرب مازندران، مرکز پاسخگویی متمرکز تلفنی 121 به صورت شبانه روزی در ستاد شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران افتتاح شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۹ - ۱۴:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیر دفتر GIS شرکت توزیع نیروی برق استان فارس از عملیاتی شدن ارتباط سامانه های GIS و جامع خدمات مشترکین برق در این استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۰۴ - ۱۰:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
سرپرست مدیریت بحران استانداری گیلان با اشاره به وقوع حریق در 22.8 هکتار از اراضی جنگلی گیلان گفت: طبق آمارها 22.8 هکتار از اراضی جنگلی گیلان دچار حریق شده که این میزان اطفاء شد که 22 هکتار، جنگل طبیعی بود و مابقی مربوط به جنگل های دست کاشت بوده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ - ۱۲:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر - ایرنا - مدیرعامل شرکت توزیع برق استان بوشهر گفت: دولت سیزدهم 647 هزار میلیارد ریال به مشترکان برق این استان که با رعایت الگوی وزارت نیرو، برق کمتری مصرف کرده اند هدیه خوش حسابی به شکل قبوض رایگان برق داده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۱۴ - ۲۱:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان از پرداخت قریب به 43/5 میلیارد تومان پاداش به 183 هزار مشترک بخش خانگی تاکنون خبر داد.
گیل خبر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۱:۴۹    
گیل خبر/ در چندروز اخیر پیام های شهروندی متعددی از شهروندان گیلانی به گیل خبر ارسال شده است که در خصوص صدور پیامک بدهی برق به مشترکان، گلایه دارند. یک نمونه از این پیام ها به شرح زیر است: ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۰:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مدیرعامل شرکت توزیع برق استان کرمانشاه با بیان اینکه حدود 34 درصد مشترکین برق کرمانشاه در فصل گرمای امسال پاداش دریافت کردند، میزان پاداش تعلق گرفته به آنها را بالغ بر 27 میلیارد تومان اعلام کرد.
مکران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۳:۴۴    
به منظور رفع افت ولتاژ برق مشترکین برق رمشک صورت گرفت: خط برق فشار متوسط به همراه یکدستگاه اتوترانس با اعتبار بیش از هشت میلیارد ریال در روستای کنارجمال رمشک قلعه گنج افتتاح شد. به گزارش پایگاه خبری مکران، قلعه گنج طی مراسمی با حضور محمد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۲:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر با بیان اینکه مصرف برق در استان روزانه 140 مگاوات کاهش یافت گفت: تاکنون افزون بر 32 میلیارد تومان پاداش خوش مصرفی به مشترکین برق خانگی استان بوشهر پرداخت شده است.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۰۹:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
همدان- معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان همدان از پرداخت 12 میلیارد و 800 میلیون تومان پاداش به مشترکین برق همدان طی امسال خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۶:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
همدان - مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان از پرداخت 128 میلیارد و 400 میلیون ریال پاداش خوش مصرفی به مشترکین برق در همدان خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۲۱:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
همدان-مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان گفت: به مناسبت هفته دولت 130 پروژه با اعتباری بالغ بر 2 هزار و 369 میلیارد و 97 میلیون ریال در استان همدان به بهره برداری رسید.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۸:۳۲   + ۲۶ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق گفت: سال گذشته 15 بار رکورد مصرف برق شکسته شد که امسال با رشد بیش از 2 برابری به 36 بار رسید. به گزارش صبح ساحل و به نوشته ایسنا، مصطفی رجبی مشهدی گفت: وزارت نیرو از ابتدای دولت سیزدهم، اقدام های متعددی برای تامین برق پایدار انجام داده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۵:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
همدان-مدیرعامل شرکت توزیع برق استان همدان گفت: 40 درصد مشترکین برق استان مشمول 13 میلیارد تومان پاداش خوش مصرفی به حساب شان واریز شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۰:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کردستان گفت: مشترکین برق در کردستان 82 میلیارد ریال پاداش دریافت کردند.