سه شنبه ۲۹ مهرساعت ۲۱:۵۰Oct 2020 20

جدیدترین‌های «مشترکین برق»

ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
شیراز - ایرنا- رئیس شورای هماهنگی مدیران وزارت نیرو در استان فارس و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان با اشاره به طرح ملی وزارت نیرو با عنوان " برق امید" گفت: 21 درصد از مشترکین برق خانگی استان فارس مشمول طرح "برق امید" می شوند.
مسئول روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری گفت : مشارکت ادارات در بهینه سازی مصرف انرژی یکی از راه حلهای کاهش مصرف است که یکی از این راه حلها ثبت نام متقاضیان گاز مایع و نفت سفید با استعلام کنتور مشترکین برق می باشد .
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان تهران با اشاره به اینکه کل مشترکین برق حدود 520 میلیارد تومان بدهی دارند، گفت: 50 درصد این مبلغ به ادارات، سازمان ها و ارگان های دولتی اختصاص دارد.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۲:۰۴    
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان از ایلام از پرداخت حدود 100 درصدی صورتحساب مشترکین برق به صورت غیر حضوری در استان ایلام خبر داد .سبا (سامانه برق ایران)
پیک هشت رود   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
اکبر فرج نیا گفت: در طرح برق امید مشترکینی که در فصل تابستان زیر 100 کیلو وات و در سایر فصول زیر 80 کیلو وات مصرف داشته باشند پاداش خواهند گرفت و برق مصرفی آنها رایگان خواهد بود.
اقتصاد آنلاین / شهرخوان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۹:۲۳   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی شرکت توانیر گفت: از اول آبان ماه سال جاری هزینه برق مشترکان کم مصرف، مطابق الگوهای مصوب طرح برق امید شامل تحفیف 100 درصدی می شود.
اتحاد خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۸:۳۴    
اتحاد خبر: افزایش بی رویه و غیر معمول مبلغ صورتحساب مشترکین برق استان بوشهر و احتمالا در کل کشور نارضایتی در میان شهروندان ایجاد و بار مالی مضاعفی را بر خانوارها تحمیل کرده است.به گزارش اتحاد خبر، در روزهای گرم و کرونایی استان بوشهر گرانی و بالا رفتن قبض های برق مردم را بسیار نگران کرده است ...
پاون   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۹:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
شرکت توانیر در راستای خدمت رسانی بهتر به مشترکین برق اقدام به توسعه جامع خدمات الکترونیک نموده که تمامی این خدمات در اپلیکیشن خدماتی غیرحضوری برق ایران متمرکز است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۲:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان ایلام، گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 700 میلیارد ریال پاداش درست مصرف کردن به مشترکان برقی که الگوی مصرف انرژی را رعایت کرده اند، پرداخت شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۸:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
20 درصد مشترکین برق استان البرز از برق رایگان بهره مند می شوند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۸:۰۵    
ایسنا/لرستان رئیس شرکت برق شهرستان پلدختر گفت: طلبی که از مشترکین برق شهرستان داریم 17 میلیارد تومان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۵:۴۵    
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای استان تهران: 75 درصد مشترکین برق ما خانگی هستند و 40 درصد انرژی را مصرف می کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۳:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها - مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز گفت: در بخش خانگی 25 درصد کم مصرف هستند و بستگی به جزئیات دستورالعمل ابلاغی برق امید مشمول برق رایگان می شوند.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
نصف جهان: به منظور افزایش پایداری و قابلیت اطمینان شبکه های توزیع برق و کاهش خاموشی های ناخواسته و جلب رضایت مشترکین برق و آمادگی گروه های اجرایی در مواجهه با بحران ...
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۹:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
خلیج فارس: مدیر برق گناوه گفت: تعرفه طرح امید که در اجرای سیاست های کلی اصلاح الگوی مصرف توسط دولت طراحی و تدوین شده ، فقط ویژه مشترکین برق خانگی است و تاثیری بر سایر تعرفه ها ندارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۰:۱۶    
مشترکین برق در صورت رعایت الگوی مصرف از تخفیف 100 درصدی در پرداخت هزینه برق مصرفی برخوردار می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۴:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع برق گیلان با اشاره به عدم پرداخت بالغ بر 176 میلیارد تومان بدهی توسط مشترکین گیلانی به صنعت برق گفت: اگر مشترکین 10 درصد از الگوی مصرف را صرفه جویی کنند از معادل 20 درصد تخفیف برخوردار می شوند.
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۴:۴۲   + ۴۶ سایت دیگر  
مشترکان برق تهران می توانند بدون خروج از منزل قبض برق و سوابق مصرف اشتراک خود را مشاهده و دریافت کنند. به گزارش جهان اقتصاد به نقل از ایلنا، معاون فروش و خدمات مشترکان شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ از مشترکان تهرانی درخواست کرد در صورت نیاز به ارائه قبض برق اشتراک خود به سایر دستگاه های ...
اقتصاد مقاومتی   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۵:۲۱    
طرح برق امید با هدف ترغیب مشترکین برق به بهینه سازی و کاهش مصرف و تبدیل شدن به مشترک کم مصرف مطرح شده است. اما طبق الگوی تعریف شده برای کم مصرفی، مردم هرچه از میزان مصرف خود بکاهند مشمول برق رایگان نخواهند شد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۴:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
مرکز سمیع شرکت توزیع برق خوزستان با هدف توسعه خدمات غیرحضوری به مشترکین برق راه اندازی شد .
شرکت توانیر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۳:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز با بیان اینکه بیش از 2 میلیون نفر در حوزه ی کاری این شرکت زندگی می کنند، گفت: برق تبریز دارای یک میلیون و 12 هزار و 730 مشترک شهری و روستایی است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۲:۲۲    
مشترکین برق به سه دسته کم مصرف، خوش مصرف و پرمصرف تقسیم می شوند و حالا قرار است هزینه برق گروه اول، رایگان شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۷:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
بیرجند- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی گفت: میزان تلفات انرژی الکتریکی طی سال گذشته در استان 6.96 درصد و میزان سرانه خاموشی مشترکین 99 دقیقه در سال بوده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۰۹ - ۲۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
اردکانیان وزیر نیرو گفت: در دو سال اخیر جمع برقی مصرفی 8.4میلیون مشترک، 6درصد کل برق مصرفی خانگی بوده است. این ها 30درصد کل مشترکین برق هستند و تخفیف صددرصدی دریافت می کنند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۰۷ - ۰۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
رضا اردکانیان وزیر نیرو گفت: 56درصد مشترکین برق خوش مصرف هستند که اگر به نسبت سال قبل مصرف کمتری داشته باشند پاداش خوش مصرفی می گیرند و 30درصد مشترکین کم مصرف هم تخفیف 100درصدی می گیرند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۰۷ - ۰۰:۱۰   + ۱۶ سایت دیگر  
اردکانیان گفت:قبل از کرونا در فضای تخصصی آب و غذا بحث آب مجازی مطرح بود که شرایط کرونا بر این موضوع تاثیر گذاشت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیر روابط عمومی شرکت توزیع برق مشهد گفت: مطابق الگوی مصرف کمتر از 300 کیلووات در ماه، 60 تا 70 درصد مشترکین خانگی و تجاری مشهد کم مصرف هستند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۸:۰۷    
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان کرمانشاه گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و دستورالعمل وزیر نیرو مبنی بر مراعات مشترکین نیروی برق استان کرمانشاه، 150 میلیارد تومان از مشرکین برق طلب داریم که از این مبلغ 50 درصد مربوط به دوایر دولتی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۹:۳۱    
مدیرعامل شرکت برق استان در مراسم تجلیل از صنعت همکار این شرکت گفت: سرانه خاموشی مشترکین برق در استان 1.7 میانگین کشوری است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۰:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
وزیر نیرو اظهار داشت: 1500 میلیارد تومان در 16 هزار و 500 هکتار از اراضی استان های کرمانشاه و ایلام بابت آبیاری و زه کشی هزینه شده که طی هفته آینده به بهره برداری خواهد رسید.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۶:۲۶   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق گفت: هموطنان می توانند از طریق سامانه بیمه مشترکان برق، نسبت به ثبت درخواست ها و خسارت های مالی، جانی و نقص عضو ناشی از حوادث شبکه برق اقدام کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
قم- ایرنا- مدیریت مصرف بهینه برق درتابستان گرم امسال که به همت مشترکین برق خانگی، اداری و به ویژه صنعتی و کشاورزی قم انجام می شود، این استان را در محدوده سبز قرار داده است.
رشت 20   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۱۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش رشت20 و به نقل از فارس از ماسال ، مردم شهرستان ماسال در حالی از ساعت 10:30 دقیقه صبح روز گذشته شاهد قطعی برق بدون اطلاع قبلی بودند که این قطعی در سال های اخیر مکرراً تجربه می شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۵:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع برق استان البرز با بیان اینکه با صرفه جویی 100 مگاوات مصرف برق از حد مجاز عبور نخواهیم کرد، گفت: در پی افزایش دما میزان مصرفی بار مشترکین برق البرز به هزار و 324 مگاوات رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۱۴:۳۲   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیر دیسپاچینگ منطقه جنوب کشور، افزایش مصرف برق طی روز های گذشته در استان فارس را بی سابقه اعلام کرد و بر لزوم مشارکت مردمی برای عبور از روز های پر مصرف پیش رو تاکید کرد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۱۱:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان گفت : با هدف جلب همکاری هرچه بیشتر مشترکین برق استان؛ پویش مردمی " هرخانه یک نیروگاه " راه اندازی شده است .
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۱۸:۱۶    
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی از افزایش 46 درصدی بدهی مشترکین این شرکت با شیوع ویروس کرونا در استان خبر داد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۴/۲۷ - ۱۹:۰۷    
حوزه/مدیر کل برق منطقه ای یزد گفت: مشترکین کشاورزی با خاموش کردن موتورهای کشاورزی طبق یک تفاهم نامه و خاموشی چند ساعته از پرداخت قبوض برق کل تابستان معاف می شوند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۱:۴۹    
با مشارکت مشترکین برق در طرح های مدیریت مصرف و بهره مندی از مزایای تشویقی آن ، 48 مگاوات در مصرف برق استان چهارمحال وبختیاری ، صرفه جویی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق چهارمحال و بختیاری گفت: با مشارکت مشترکین برق در طرح های مدیریت مصرف و بهره مندی از مزایای تشویقی آن 48 مگاوات در مصرف برق استان صرفه جویی شد.
رکنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۰۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا: سخنگوی صنعت برق گفت: براساس پیش بینی ها در هفته پیش رو هوا گرمتر خواهد شد، که برای تامین برق پایدار نیازمند همکاری مشترکین برق هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۶:۱۲    
مدیر شرکت توزیع برق ملایر از بدهی 32 میلیارد تومانی مشترکین به اداره برق خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۴:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق : براساس پیش بینی ها در هفته پیش رو هوا گرمتر خواهد شد، که برای تامین برق پایدار نیازمند همکاری مشترکین برق هستیم.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۲:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
حاجی زاده گفت: امسال 10 هزار و 365 تفاهم نامه با مشترکین هرمزگانی برای همکاری با شرکت توزیع برق استان هرمزگان در ساعات اوج بار منعقد شده است.
همدان پرس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ۲۰:۱۷    
573 هزار مشترک استان الگوی مصرف برق را رعایت می کنند که مشمول دریافت پاداش خواهند شد | میزان مصرف برق ادارات رصد می شود و باید میزان مصرف برق را از ساعت 12 کاهش دهند تا این میزان کاهش به 10درصد صرفه جویی برسد | ادارات و صنایع بدهکارترین مشترکین برق استان هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ۱۶:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با بیان اینکه با مشترکین قراردادی منعقد کردیم که اگر در ساعات پیک صرفه جویی مصرف داشته باشند به آنها پاداش پرداخت می کنیم از طلب 120 میلیارد تومانی این شرکت خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ۱۴:۱۰    
کردستان- خرم، معاون فروش وخدمات مشترکین برق استان کردستان گفت: طی سه ماهه نخست امسال 70 میلیارد ریال برای نصب کنتورهای هوشمند در این استان هزینه شده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
کردستان- معاون فروش و خدمات مشترکین برق استان کردستان از نصب هفت هزار و 471 فقره کنتور هوشمند در راستای اجرای طرح فهام برای مشترکان دیماندی و چاه های کشاورزی استان خبر داد.
موج   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۶:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیردفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان گفت: 81 درصد مشترکین برق در سال 98 در اصفهان خوش مصرف بودند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
زنجان-مدیرعامل شرکت توزیع برق زنجان،با بیان اینکه پرداخت غیر حضوری مشترکین برق در استان افزایش یافته است، گفت: درصد پرداخت غیر حضوری قبوض برق در زنجان به 97.5 درصد رسیده است.