جمعه ۲۵ خردادساعت ۰۲:۱۶Jun 2024 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فرستاده ویژه سازمان ملل»

روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۰۸:۵۱    
به گزارش آسیانیوز؛ او همچنین همکاری نزدیکی با فرستاده ویژه سازمان ملل متحد و نمایندگان سایر کشورها و سازمان های بین المللی برای ارتقای صلح و ثبات در منطقه داشته است. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۹:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ایران اکونومیست ، هانس گراندبرگ فرستاده ویژه سازمان ملل در امور یمن روز دوشنبه به وقت محلی در نشست شورای امنیت در عین حال گفت: اعلامیه های انصارالله برای گسترش دامنه حملات یک تحریک نگران کننده است ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۲۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
نیویورک – ایرنا- گیر پدرسون فرستاده ویژه سازمان ملل در امور سوریه گفت: من از چرخه خطرناک و در حال افزایش خشونت در خاورمیانه به شدت نگران هستم و مدت هاست هشدار داده ام که بسیاری از سوریه به عنوان فضایی آزاد برای حسابرسی و امتیاز گیری استفاده می کنند.
شیعه نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
هانس گروندبرگ فرستاده ویژه سازمان ملل در امور یمن در گزارشی که در نشست شورای امنیت ارائه کرد، اظهار کرد: آنچه اساسا مردم یمن به آن نیاز دارند، برقراری آتش بسی همه جانبه، بهبود شرایط معیشتی و ازسرگیری یک روند سیاسی فراگیر است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۰۷:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- فرستاده ویژه سازمان ملل در عملیات صلح در خاورمیانه در اظهاراتی گفت که جنگ غزه تا سال ها خاورمیانه را تحت تاثیر قرار خواهد داد.
کرد پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۶:۳۲    
سرویس سوریه - گیر پدرسن، فرستاده ویژه سازمان ملل در امور سوریه با بیان اینکه اوضاع سوریه با درگیری های منطقه ای بدتر می شود اعلام کرد که بحران این کشور باید بر اساس قطعنامه 2254 شورای امنیت حل و فصل شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۴:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
یک مقام اماراتی با فرستاده ویژه سازمان ملل درامور سوریه دیدار و گفتگو کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۲۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- فرستاده ویژه سازمان ملل متحد در امور یمن در مورد آنچه که " تشدید چرخه خطرناک تنش ها " در این کشور خواند ، هشدار داد و خواستار متوقف شدن درگیری ها در این منطقه بویژه دریای سرخ شد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۲:۴۷    
فرستاده ویژه سازمان ملل در عراق حملات مداوم علیه این کشور را تهدیدی برای ثبات آن توصیف کرد.
میزان   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۲۲:۴۳    
هانس گروندبرگ گفت که در جریان گفت وگو ها در تهران بر لزوم کاهش تنش ها در سطح منطقه تاکید شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۵ - ۰۷:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون وزیر خارجه عربستان سعودی با فرستاده ویژه و نماینده دبیرکل سازمان ملل متحد در امور سوریه درباره آخرین تحولات سوریه دیدار و گفت وگو کرد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۰۸:۲۶   + ۲۶ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان که برای شرکت در نشست شورای امنیت درخصوص خاورمیانه و نیز استمرار رایزنی ها با مسئولان بین المللی، وارد فرودگاه جان اف کندی نیویورک شده بود، با وزرای خارجه روسیه، لبنان و همچنین فرستاده ویژه سازمان ملل متحد در امور سوریه، دیدار و گفت وگو کرد. ...
وزارت امور خارجه   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۰۸:۲۲   + ۲۲ سایت دیگر  
دکتر امیرعبداللهیان در ملاقات با آقای گیر پدرسون، فرستاده ویژه و نماینده دبیر کل سازمان ملل متحد در امور جمهوری عربی سوریه، از تلاش های ایشان و سازمان ملل برای کمک به برقراری ثبات در سوریه ابراز خرسندی و حمایت نمود. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۰۷:۱۶    
ایرنا : وزیر امور خارجه ایران که برای شرکت در نشست شورای امنیت درباره اوضاع خاورمیانه به نیویورک سفر کرده است، دوشنبه شب به وقت محلی با گیر پدرسون فرستاده ویژه دبیرکل سازمان ملل در امور سوریه دیدار و درباره تحولات منطقه غرب آسیا گفت وگو کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۰۷:۱۶   + ۳۲ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه ایران که برای شرکت در نشست شورای امنیت درباره اوضاع خاورمیانه به نیویورک سفر کرده است، دوشنبه شب به وقت محلی با گیر پدرسون فرستاده ویژه دبیرکل سازمان ملل در امور سوریه دیدار و درباره تحولات منطقه غرب آسیا گفت وگو کرد.
جهان صنعت نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۲۶ - ۲۳:۴۸   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش جهان صنعت نیوز ، استفان دوجاریک سخنگوی سازمان ملل روز سه شنبه به وقت محلی در جمع خبرنگاران گفت: شورای امنیت امروز (سه شنبه به وقت محلی) جلسه ای پشت درهای بسته درباره یمن برگزار کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۳ - ۱۸:۵۷    
نیویورک – ایرنا- هانس گراندبرگ، فرستاده ویژه دبیرکل سازمان ملل متحد در امور یمن با ابراز نگرانی درباره "تحولات اخیر" یمن، خواستار خویشتنداری همه طرف ها و ترجیح گزینه های دیپلماتیک و در اولویت قرار دادن کاهش تنش شد.
تقریب   ۱۴۰۲/۱۰/۰۵ - ۱۲:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
سازمان همکاری اسلامی از بیانیه فرستاده ویژه سازمان ملل متحد در یمن در خصوص دستیابی به نقشه راه برای حمایت از روند صلح در یمن استقبال کرد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۱۰/۰۵ - ۰۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
عربستان سعودی روز یکشنبه از بیانیه فرستاده ویژه سازمان ملل در امور یمن، هانس گراندبرگ، درباره نقشه راه صلح استقبال کرد. وزارت امور خارجه بر حمایت مستمر پادشاهی سعودی از یمن و مردم آن و اشتیاق همیشگی خود برای تشویق طرف های یمنی به نشستن بر سر میز گفتگو برای دستیابی به یک راه حل سیاسی جامع و ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۳۰ - ۱۹:۳۳    
نیویورک – ایرنا – گیر پدرسون فرستاده ویژه سازمان ملل در امور سوریه همزمان با شدت یافتن جنگ اسرائیل و فلسطین هشدار داد: خطر گسترش جنگ غزه به سوریه وجود دارد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۲۸ - ۲۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
نیویورک- ایرنا- هانس گراندبرگ فرستاده ویژه دبیرکل سازمان ملل متحد در امور یمن به عربستان سعودی سفر کرده تا برای آتش بس پایدار و ازسرگیری روند سیاسی متعلق به یمن تحت نظارت سازمان ملل گفت وگو کند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۹ - ۱۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
فرستاده ویژه سازمان ملل متحد در سوریه اعلام کرد که حل و فصل مناقشه وضعیت این کشور مستلزم بحث در مورد خروج نیروهای آمریکایی و ترکیه، حل مشکل واحدهای کرد و تحریم ها است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۲۳ - ۲۲:۰۴    
معاون فرستاده ویژه سازمان ملل در امور افغانستان برای بررسی وضعیت زلزله زدگان به این ولایت سفر کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۲ - ۱۴:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
بیروت- ایرنا- وزیر امور خارجه در دیدار فرستاده ویژه سازمان ملل در عملیات صلح در خاورمیانه گفت: فرصت راهکار سیاسی برای همین امروز وجود دارد و فردا خیلی دیر است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۲۲ - ۱۲:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه در دیدار فرستاده ویژه سازمان ملل در عملیات صلح در خاورمیانه گفت: فرصت راهکار سیاسی برای همین امروز وجود دارد و فردا خیلی دیر است.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۴ - ۱۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
گروه علمی:منطقه عربی فرصت های زیادی برای هوش مصنوعی در اجرای اقدامات اقلیمی دارد. کدام کشورها از هوش مصنوعی برای مقابله با تغییرات آب و هوایی استفاده کردند؟به گزارش تجارت نیوز، محمود محی الدین، فرستاده ویژه سازمان ملل در تامین مالی برنامه توسعه پایدار 2030 ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۱۱ - ۱۷:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
فرستاده ویژه سازمان ملل متحد در سفری به قطر با مقامات این کشور دیدار و درباره تحولات یمن گفت وگو کرد.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۰:۵۸    
دانستنی آنلاین: نماینده سازمان ملل گفت: بیش از 90 درصد اعضای طالبان از حق تحصیل برای زنان و دختران حمایت می کنند. به گزارش دانستنی آنلاین: فرستاده ویژه سازمان ملل متحد برای افغانستان و رئیس یوناما، از سفر اخیر گروهی از علمای اسلامی از کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی به افغانستان برای گفت و گو [...]
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۲۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
فرستاده ویژه سازمان ملل در امور یمن ضمن ابراز نگرانی نسبت به تنشهای جدید در این کشور، گفت که باید آتش بس دائمی در یمن برقرار شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۲:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
فرستاده ویژه دبیرکل سازمان ملل در امور یمن بعد از دیدار با مسئولان سعودی و بین المللی در ریاض تاکید کرد که یمن در شرایط کنونی نیاز به حمایت های منطقه ای و بین المللی دارد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۰:۱۱    
تهران-ایرنا- فرستاده ویژه سازمان ملل در امور یمن در دیدار با مقامات منطقه ای و بین المللی در ریاض گفت که این کشور در شرایط کنونی به حمایت های منطقه ای و بین المللی نیاز دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۲۱:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
فرستاده ویژه سازمان ملل در امور یمن بر پرداخت حقوق کارکنان دولت، آتش بس دائمی در سراسر یمن و از سرگیری فرآیند سیاسی تأکید کرد.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۵:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
منابع خبری از دیدار و رایزنی وزیر امور داخلی اقلیم کردستان عراق، مشاور امنیت ملی عراق و فرستاده سازمان ملل در این کشور در مورد توافق امنیتی تهران و بغداد خبر دادند. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۹:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، خبرگزاری رسمی عربستان سعودی (واس) در این باره اعلام کرد که فیصل بن فرحان، وزیر امور خارجه عربستان در حاشیه هفتاد و هشتمین دور از نشست های مجمع عمومی سازمان ملل با گی یر پدرسن، فرستاده ویژه سازمان ملل به سوریه در مقر هیئت دائمی ریاض در این سازمان در نیویورک دیدار کرد. ...
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۹:۰۱    
خبرگزاری میزان - فیصل بن فرحان ، وزیر خارجه عربستان با فرستاده ویژه سازمان ملل در امور سوریه دیدار و درباره آخرین تحولات و راه حل سیاسی برای موضوع سوریه گفت وگو کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۲:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
فرستاده ویژه سازمان ملل در سودان که مورد استقبال رهبران نظامی این کشور قرار نگرفت، از سمت خود استعفا کرد و در آخرین سخنرانی خود در شورای امنیت سازمان ملل هشدار داد که این درگیری میان رهبران نظامی رقیب سودان می تواند به یک جنگ داخلی تمام عیار تبدیل شود.
حیات   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۲:۰۲    
نماینده سازمان ملل در امور سوریه امروز برای شرکت در نهمین نشست کمیته تدوین قانون اساسی این کشور به دمشق سفر و با مقامات سوریه و سفیر جمهوری اسلامی ایران در دمشق دیدار می کند. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
فرستاده ویژه سازمان ملل به صحرای غربی با مسئولان محلی در این منطقه و رهبران قبایل درباره مکانیزم اجرای پیشنهاد حکومت خودمختار در صحرای غربی بحث و گفتگو کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۲۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
فرستاده ویژه سازمان ملل متحد در سوریه در تماس تلفنی با وزیر خارجه مصر، اوضاع سوریه را بررسی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۸:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
یک منبع در فرستاده ویژه سازمان ملل در امور یمن خبر داد که تعیین یک دیپلمات آمریکایی به عنوان معاون این مقام بین المللی بدین سبب است که واشنگتن قصد دارد نخسه لیبی را در یمن اجرا کند.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۴:۳۷    
گروه بین الملل: گوردون براون، فرستاده ویژه سازمان ملل متحد در امور آموزش جهانی، منع تحصیل و اشتغال زنان و دختران افغان توسط طالبان را جنایت علیه بشریت خواند که باید مورد تعقیب دیوان بین المللی کیفری قرار گیرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۲ - ۰۱:۰۷    
تهران-ایرنا- عبدالله باتیلی فرستاده ویژه سازمان ملل متحد در امور لیبی گفت: انحلال و پایان وضعیت دو دولتی در این کشور برای برقراری صلح و ثبات بسیار حائز اهمیت است.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۰۶:۲۱    
معاون وزیر خارجه دولت نجات ملی یمن با انتقاد از عملکرد هانس گروندبرگ فرستاده ویژه سازمان ملل در امور یمن گفت: وی صلاحیت هدایت مذاکرات صلح در این کشور را ندارد.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۰۷ - ۰۱:۳۳    
روزنامه ایران: بعد از سال ها اصرار مجامع حقوق بشری برای بسته شدن گوانتانامو، فرستاده ویژه سازمان ملل در نخستین بازدید رسمی خود از این زندان ضمن افشای رازهای مخوف خشونت و بیرحمی بیست و چند ساله امریکایی ها در این مکان، واشنگتن را ملزم به عذرخواهی از زندانیان و شکنجه شده ها کرد. ...
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۳۰ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بیستمین نشست بین المللی با موضوع سوریه در قالب آستانه از روز سه شنبه در پایتخت قزاقستان آغاز به کار کرد. هیئت سوریه به ریاست ایمن سوسان ، دستیار وزیر خارجه و امور خارجی و هیئت هایی از کشور های ضامن روند آستانه روسیه، ایران و ترکیه در این نشست شرکت دارند. کشورهای شرکت کننده ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۰۹:۱۱    
فرستاده ویژه سازمان ملل درخصوص یمن تاکید کرد تاکنون دیدار های متنوعی برای اعلام صلح در یمن داشته است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۰۵:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: فرستاده ویژه سازمان ملل متحد برای برقراری صلح در یمن با مقامات عمان به گفت و گو نشست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۹:۵۹    
دبیرکل سازمان ملل، بر حمایت از فرستاده ویژه این سازمان در امور سودان تاکید کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۳:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: فرستاده ویژه سازمان ملل متحد در امور یمن خواستار تدوین یک مشارکت سیاسی پایدار جدید در این کشور شد.