یکشنبه ۰۹ آذرساعت ۱۳:۴۱Nov 2020 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فرستاده ویژه سازمان ملل»

فرستاده ویژه سازمان ملل متحد در امور یمن با بیان اینکه زمان پایان جنگ در این کشور فرا رسیده است، بر لزوم انجام گفتگوهای سیاسی برای پایان جنگ تأکید کرد.
فرستاده ویژه سازمان ملل اعلام کرد، در صورت نشستن طرف های یمنی بر سر یک میز طی هفته های آینده اطمینان دارد که بر سر آتش بس توافق حاصل می شود.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
فرستاده ویژه سازمان ملل متحد در امور سوریه در جریان دیدار با معاون وزیر خارجه روسیه با وی در خصوص عملکرد کمیته تدوین قانون اساسی سوریه و نیز مسأله بازگشت آوارگان سوریه گفتگو کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۰:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
شبکه المیادین از پیشنهاد فرستاده ویژه سازمان ملل برای نزدیکی دولت مستعفی یمن به صنعاء از طریق یکپارچه شدن مدیریت بانک مرکزی صنعاء با بانک مرکزی عدن خبر داد.
تقریب   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر عراق امروز(یکشنبه) در دفتر خود در بغداد میزبان جنین پلاسخارت فرستاده ویژه دبیرکل سازمان ملل در عراق بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۰:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
تهران – ایرنا- "معاون فرستاده ویژه سازمان ملل متحد در امور لیبی جمعه شب از توافق طرف های درگیر بر سر تعیین موعد انتخابات پارلمانی و ریاست جمهوری در این کشور آفریقایی خبر داده است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۰۱:۱۷    
حوزه/ محمد علی الحوثی عضو شورای عالی سیاسی یمن از آنچه در جلسه توجیهی "مارتین گریفتس" فرستاده ویژه سازمان ملل متحد در یمن بیان شد، انتقاد کرد.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۰:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
عضو شورای عالی سیاسی یمن از اظهارات مارتین گریفیتس فرستاده ویژه سازمان ملل متحد انتقاد کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۰:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
یکی از رهبران جنبش انصارالله یمن با انتقاد از فرستاده ویژه سازمان ملل به این کشور گفت: ما همه راهکارها را ارائه دادیم و خواستار حل و فصل و نه اشغالگری هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۶:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
پس از آنکه دیروز برخی رسانه ها اعلام کردند، پیش نویس طرح نهایی سازمان ملل برای حل بحران یمن تحویل طرفین یمنی شده، دفتر فرستاده ویژه سازمان ملل این موضوع را تکذیب کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۸:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
فرستاده ویژه سازمان ملل متحد در امور سوریه در جریان دیدار با دبیرکل اتحادیه عرب بر لزوم تحقق راهکار سیاسی به عنوان راه حل برون رفت از بحران سوریه تأکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۶:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
فرستاده ویژه سازمان ملل در امور سوریه که به قاهره سفر کرده با وزیر خارجه مصر دیدار و درباره تحولات سوریه گفت وگو کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۳:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
در دیدار فرستاده ویژه سازمان ملل در امور سوریه با دبیرکل اتحادیه عرب اعلام شد، بحران سوریه راه حل نظامی ندارد و باید برای حل سیاسی آن تلاش شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
فرستاده ویژه سازمان ملل در امور فلسطین، شهرک سازی رژیم صهیونیستی را نقض آشکار قوانین بین المللی و قطعنامه شورای امنیت خواند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از فارس، گیر پدرسون فرستاده ویژه سازمان ملل در امور سوریه روز گذشته با ولید المعلم وزیر امور خارجه و احمد الکزبری رئیس مشترک کمیته قانون اساسی سوریه دیدار کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۸:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
فرستاده ویژه سازمان ملل در امور سوریه اعلام کرد تمایل دارد به همکاری مستحکم با دمشق و تلاش برای حل و فصل سیاسی بحران سوریه ادامه دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۶:۳۱    
گیر پدرسون فرستاده ویژه سازمان ملل در امور سوریه با ولید المعلم معاون نخست وزیر و وزیر امور خارجه سوریه در دمشق دیدار کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۵:۱۴    
وزیر خارجه سوریه با فرستاده ویژه سازمان ملل در امور این کشور برای بررسی فعالیت کمیته قانون اساسی این کشور دیدار کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۴:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
فرستاده ویژه سازمان ملل در امور سوریه با وزیر خارجه این کشور دیدار و درباره مسایل مهم سوریه از جمله وضعیت اقتصادی، کمیته بررسی قانون اساسی و پرونده آوارگان رایزنی کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۵:۴۷    
گیر پدرسون برای انجام مذاکرات با طرف های سوری، وارد دمشق شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۲:۱۰    
گیر پدرسون فرستاده ویژه سازمان ملل در امور سوریه برای انجام سفری دو روزه وارد دمشق شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
وزیر خارجه دولت نجات ملی یمن در نامه ای به فرستاده ویژه سازمان ملل اعلام کرد، ملت یمن در پی حمله ائتلاف سعودی-اماراتی با بدترین فاجعه انسانی روبه روست و باید اقدامات فوری برای پایان دادن به این وضعیت انجام شود.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
فرستاده ویژه سازمان ملل متحد به لیبی از توافق طرف های درگیری بر سر بازگشایی راه های مواصلاتی خبر داد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۵:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل دفاع پرس ، در زمانی که مارتین گریفیتس فرستاده ویژه سازمان ملل در امور یمن به دیدارهای خود در ریاض ادامه می دهند تا موافقت اولیه دولت مستعفی یمن با طرح پیشنهادی و اصلاح شده اش (نسخه چهارم) را بگیرد صنعاء گفته نسخه جدید این طرح گریفیتس را نمی پذیرد و آن را فریبی سیاسی می داند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
فرستاده ویژه سازمان ملل در امور یمن با رئیس جمهور دولت مستعفی و برخی مقامات دیگر این دولت در ریاض دیدار کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۴:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- مارتین گریفیث فرستاده ویژه سازمان ملل در امور یمن روز پنجشنبه خواستار توقف درگیری ها در استان الحدیده و پایبندی دو طرف به توافق استکهلم سوئد درباره برقراری آتش بس در این استان شد.
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۲۱:۲۳    
به گزارش کرد پرس به نقل از ناس نیوز، دفتر ریاست جمهوری عراق با صدور بیانیه ای اعلام کرد: در این دیدار طرفین بر اهمیت انتخابات پارلمانی آینده و ضرورت تأمین حداکثر شفافیت و سلامت در همه مراحل آن و هماهنگی سازمان ملل با کمیسیون عالی انتخابات در زمینه نظارت بر روند برگزاری آن تأکید کردند تا بدین وسیله ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۸:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
فرستاده ویژه سازمان ملل در امور سوریه با وزیر خارجه مصر تلفنی گفت وگو و اوضاع سوریه را بررسی کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۸:۴۵    
فرستاده ویژه سازمان ملل متحد اعلام کرد: طرح تشکیل ارتش متحد سودان جنوبی پیشرفت های مورد انتظار را نداشته و از مدتی پیش به بن بست رسیده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۶:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-مارتین گریفیتس فرستاده ویژه سازمان ملل متحد در امور یمن روز یکشنبه از امضای توافق میان نمایندگان جنبش انصارالله یمن و دولت مستعفی این کشور برای مبادله بیش از یک هزار اسیر در مرحله نخست خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
فرستاده ویژه سازمان ملل در امور یمن توافق طرفین یمنی برای تبادل اسرا را تأیید کرد و رئیس کمیته عالی انقلاب یمن هم از امضای این توافق خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۰۵    
فرستاده ویژه سازمان ملل به لیبی اعلام کرد تنها راه حل مشکلات و بحران کنونی این کشور گفتگو میان طرف های درگیر است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۲۳:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
وزیر مشاور دولت امارات در امور خارجی با فرستاده ویژه سازمان ملل در امور سوریه درباره فرآینده سیاسی در این کشور گفت وگو کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۲۱:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
فرستاده ویژه سازمان ملل متحد به سوریه گفت که تحریم های آمریکا علیه سوریه نباید دسترسی مردم این کشور به مواد غذایی و دارویی را محدود کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۹:۰۵    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از خبرگزاری فرانسه، سازمان ملل متحد اعلام کرد طرف های درگیر در یمن روز جمعه در سوییس و تحت نظارت سازمان ملل متحد، مذاکرات برای دستیابی به توافق درباره آزادی 1400 زندانی را آغاز کردند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
فرستاده ویژه سازمان ملل متحد در امور یمن ضمن سفر به پایتخت عربستان با مقامات دولت مستعفی یمن دیدار و گفتگو کرد.
جام نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۸:۴۶    
به گزارش جام نیوز ، حضرت آیت الله العظمی سید علی سیستانی تاکید کرد که دولت باید پرونده های بزرگ فساد [اقتصادی] را به جریان بیندازد تا فاسدان به سزای عمل خود برسند. وی در سخنانی که در دیدار با فرستاده ویژه سازمان ملل مطرح شد، انتخابات زود هنگام را بسیار مهم خواند. ...
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۷:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت یمن در سخنانی تأکید کرد که مارتین گریفیتس وضعیت فاجعه بار بهداشتی و درمانی در این کشور را نادیده گرفته است. به گزارش شیعه پرس به نقل از المسیره، یوسف الحاضری سخنگوی وزارت بهداشت یمن از مواضع مارتین گریفیتس فرستاده ویژه سازمان ملل در امور این کشور انتقاد کرد. ...
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۸ - ۱۳:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
شفقنا- معمر الاریانی وزیر اطلاع رسانی دولت مستعفی یمن به سخنان اخیر مارتین گریفیتس فرستاده ویژه دبیرکل سازمان ملل به یمن پس از دیدار با دستیار ارشد وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، واکنش نشان داد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با مقدمه چینی ها برای برگزاری سومین دور از نشست های کمیته قانون اساسی، رئیس هیات مذاکره کننده مخالفان سوریه با فرستاده ویژه سازمان ملل به سوریه دیدار کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۲۰:۰۸    
تهران - ایرنا- گیر پیترسون فرستاده ویژه سازمان ملل متحد در امور سوریه روز چهارشنبه اعلام کرد: سومین دور از نشست کمیته تدوین قانون اساسی سوریه 24 آگوست (3 شهریور) در ژنو برگزار می شود.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۷:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
وزیر خارجه دولت پیشبرد امور لبنان با فرستاده ویژه سازمان ملل در این کشور دیدار و گفتگو کرد. به گزارش شیعه پرس به نقل از العهد، شربل وهبه وزیر خارجه دولت پیشبرد امور لبنان با یان کوبیچ فرستاده ویژه سازمان ملل متحد در این کشور دیدار کرد. ...
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۲:۳۷    
استاندار الحدیده یمن اعلام کرد که فرستاده ویژه سازمان ملل متحد بر تشدید تجاوزات نظامی عربستان سعودی علیه این استان سرپوش می گذارد. به گزارش شیعه پرس به نقل از المسیره ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۱:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
"مارتین گریفیتس" فرستاده ویژه سازمان ملل در امور یمن حمله هوایی ائتلاف سعودی به استان الجوف واقع در شمال شرق این کشور که منجر به شهادت 20 زن و کودک شد را محکوم کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۰۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مارتین گریفیتس فرستاده ویژه سازمان ملل متحد در امور یمن، جمعه شب حمله هوایی روز پنجشنبه به استان الجوف این کشور را که منجر به کشته شدن 9 کودک و زخمی شدن 7 نفر دیگر شد، محکوم کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۰۰:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
فرستاده ویژه سازمان ملل در امور یمن ضمن محکوم کردن حمله هوایی روز پنج شنبه به استان الجوف که به کشته و زخمی شدن شمار زیادی از غیرنظامیان بویژه کودکان منجر شد، تحقیقات فوری را در این خصوص خواستار شد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۰:۴۰    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما ؛ فرستاده ویژه سازمان ملل هفته آینده به منظور بررسی اصلاحات جدید پیش نویس راهکار جامع حل بحران یمن به ریاض سفر می کند. ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۶:۳۱    
فرستاده ویژه سازمان ملل متحد به لیبی اعلام کرد: تعدد بازیگران خارجی در لیبی زنگ خطر جنگ منطقه ای را به صدا درمی آورد.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
سعدالله زارعی کارشناس مسائل غرب آسیا درباره چشم انداز جنگ یمن و دیدگاه ائتلاف سعودی نسبت به برقراری صلح در این منطقه، اظهارداشت: اگر متجاوزان به یمن برای برقراری صلح در این سرزمین جدی بودند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۲:۳۵    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از صنعا، مارتین گریفیتس فرستاده ویژه سازمان ملل در امور یمن در نشست مجازی شورای امنیت درباره اوضاع اقتصادی این کشور و احتمال فاجعه زیست محیطی نفتکش صافر به شدت ابراز نگرانی کرد. ...