پنجشنبه ۰۳ فروردینساعت ۱۵:۰۸Mar 2023 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فروشگاهها»

مدیرکل تعاون کار روفاه اجتماعی :تعداد 550فروشگاه متصل به طرح کالا برگ در استان فعال هستند و مردم میتوانند از این فروشگاهها نسبت به خرید 10قلم کالای اساسی خود بدون محدودیت در انتخاب نام و نشان تجاری اقدام نمایند
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۸:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
اجرای طرح کالابرگ الکترونیکی و خرید اقلام اساسی سبد مصرفی خانوار از فروشگاهها در حالی سراسری شده است که استقبال چندانی از آن نمی شود و مردم همچنان یارانه نقدی خود را جایی دیگر هزینه می کنند.
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۷:۲۰    
قیمت مرغ در بسیاری از فروشگاهها و بازار مرغ به 63 هزار تومان رسیده است. قیمت مرغ تغییر خاصی نسبت به روز گذشته نداشته است.
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۵:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
ستاد تنظیم بازار قیمت گوشت را در فروشگاهها و میادین تره بار اعلام کرد. قیمت ران گوسفندی در میادین به کیلویی 400 هزار تومان رسیده است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۵:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
ستاد تنظیم بازار قیمت گوشت را در فروشگاهها و میادین تره بار اعلام کرد. قیمت ران گوسفندی در میادین به کیلویی 400 هزار تومان رسیده است.
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۸:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
قیمت مرغ در بازار و فروشگاهها بر اساس نرخ مصوب دولتی اعلام شد. قیمت مرغ تغییری نسبت به روز گذشته نداشته است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۳:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
آمل- یزدان پناه، مدیرعامل مرکز تجارت برنج ایران گفت: قیمت های دستوری به بازار برنج شوک وارد کرد و سبب شد تا خرید برنج داخلی از دستور فروشگاه های زنجیره ای خارج شود.
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۸:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
قیمت مرغ در بسیاری از فروشگاهها و میادین تره بار در مقایسه با روز گدشته تغییر نداشته است همچنان با نرخ مصوب دولتی در میادین میوه و تره بار توزیع می شود.
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۶:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
قیمت گوشت امروز پنجشنبه در بازار تره بار و فروشگاههای زنجیره ای بر اساس نرخ دولتی اعلام شد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۶:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
قیمت گوشت قرمز در بازار و میادین تره بار اعلام شد. قیمت گوشت در برخی فروشگاهها و میادین تره بار با نرخ دولتی توزیع می شود.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۶:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
قیمت مرغ در مقایسه با روز گذشته تغییر خاصی نداشته است و با همان نرخ قبلی در فروشگاهها در حال توزیع است.
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۷:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
قیمت گوشت در میادین میوه و تره بار نسبت به روز گذشته تغییر خاصی نداشته است. واردات گوشت گرم هنوز تاثیری در کاهش قیمت گوشت نداشته است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۶:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
قیمت گوشت در میادین میوه و تره بار و فروشگاهها در مقایسه با روز گذشته تغییر چندانی نداشته است و با همان قیمت روز گذشته در حال توزیع است. قیمت گوشت در نقاط مختلف شهر تهران متفاوت اعلام شده است.
برترین ها / تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۲۱:۳۰   + ۲۴ سایت دیگر  
قیمت گوشت گوسفندی و قیمت گوشت گاو در آخرین آمار های رسمی به ترتیب کیلویی 235 هزار و 544 تومان و 234 هزار و 344 تومان ذکر شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۰۷:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی مدیر توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی آذربایجان غربی گفت: بیش از 610 تن گوشت منجمد قرمز در سطح فروشگاهها و بازار استان در حال توزیع است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۹:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
قیمت لوازم خانگی در برخی از فروشگاهها از اواخر ماه گذشته افزایش یافته و بر اساس اعلام سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان هرگونه افزایش لوازم خانگی غیرقانونی است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۶:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
قیمت مرغ امروز در بسیاری از میادین میوه و تره بار و فروشگاهها همچون روز گذشته بوده و تغییر خاصی نداشته است.
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۷:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
قیمت مرغ امروز در برخی فروشگاهها افزایش قیمت داشته و با قیمت اصلی مصوب فاصله داشته است.
بانک مردم   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۰۹:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: از کارتخوان ارزی رونمایی شد تا دارندگان کارت ارزی (کران کارت) بتوانند به راحتی از فروشگاهها و نهادهای ارائه کننده خدمات خرید انجام دهند. ...
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۷:۱۰   + ۴۷ سایت دیگر  
قیمت مرغ در بسیاری از فروشگاهها و میادین میوه و تره بار بر اساس نرخ دولتی اعلام شده و با توجه به افزایش عرضه، قیمت این کالا همچنان زیر قیمت مصوب به فروش می رسد.
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۷:۲۰   + ۱۷ سایت دیگر  
ستاد تنظیم بازار قیمت گوشت گوسفندی و گوساله را در میادین میوه و تره بار و فروشگاههای زنجیره ای اعلام کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۱:۴۲    
به گزارش مشرق ، یک فعال فضای مجازی در توییتر نوشت: اینجا اوکلند بزرگترین شهر نیوزیلند ِ،مترو، معابر،ترمینال و فروشگاهها دچار آبگرفتگی شدید شده؛ واکنش رسانه ها چیه به این خبر؟ هیچ مثل یه خبر عادی بازخوانی میشه؛اما کافی بود این خبرمربوط به تهران بود،میشد سرتیتر تمام رسانه های دنیا ...
عصر مسجد سلیمان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۲۰:۲۵    
عصر مسجدسلیمان // شهردار گل گیر از پرداخت مطالبات اصناف ، فروشگاهها و اشخاص حقیقی خبر داد. به گزارش پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان، میلاد امامی در تشریح این خبر اظهار داشت : از ابتدای مسئولیت خویش در شهرداری گل گیر هم ...
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
در 10 ماهه ابتدای سالجاری واحد نظارت بهداشتی شبکه دامپزشکی اسفراین از 5 هزار و800 واحد عرضه فرآورده های خام دامی شامل قصابی ها، مرغ فروشی ها، فروشگاهها و ... بازدید بهداشتی بعمل آورد.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۰/۰۵ - ۱۴:۴۳    
حوزه / امام جمعه کاشان استفاده از زنان در غرب را تبلیغاتی و ابزاری دانست و گفت: نگاه ابزاری سرمایه داران به زن در فروشگاهها برای تبلیغ اوج تحقیر زن در غرب است .
جماران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
زندگی در شهر لویو واقع در غرب اوکراین با وجود خاموشی های گسترده ادامه دارد و بارها و فروشگاهها نیز به خدمات رسانی ادامه می دهند.
برترین ها / آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۷/۲۹ - ۱۶:۵۸   + ۲۶ سایت دیگر  
به دنبال بی ارادگی دولت در ارایه کالا برگ الکترونیکی خرید کالا برای جبران افزایش قیمتهای ناشی از حذف ارز ترجیحی، پرداخت یارانه ها تا پایان سال قطعی و احتمال دائمی شدن آن نیز دور از ذهن نیست.
نورا... صفرپور، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تالش هماهنگی و ساماندهی فروشگاههای عرضه محصولات فرهنگی را یکی از عوامل مهم در پیشبرد اهداف فرهنگی شهرستان عنوان کرد.
ایانا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۷ - ۱۶:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون روستایی ایلام گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون 745 تن کالای تنظیم بازار و عرضه محصولات کشاورزی و اقلام مورد نیاز در غرف و فروشگاهها و روستا بازار توزیع شده است.
پیک هشت رود   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۰۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
زهرا فرجی از کشف وضبط یک تن و 202 کیلوگرم مواد غذایی تاریخ مصرف گذشته در شهرستان هشترود خبرداد.
آفتاب یزد   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۱۱:۱۹   + ۱۲ سایت دیگر  
کارتخوان نداریم، یا نقدی پرداخت کنید یا کارت به کارت جمله آشنایی که هر کداممان حداقل یکبار آن را شنیده ایم یا روی دیوار یک محل کسب و کار، دیده ایم یا اعتراض کردیم یا بی تفاوت از آن رد شدیم؛ غافل از آنکه پشت همین جمله ساده، فرار مالیاتی نهفته است که برخی آن را حق اصناف و برخی دیگر نابرابری می دانند.
اروم نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۰۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهادکشاورزی میاندوآب گفت: در راستای برقراری آرامش در بازار، جلوگیری از گرانفروشی، کم فروشی، احتکار و بروز هر گونه اختلال در تامین کالاهای اساسی، دو هزار و 452 مورد بازرسی، از واحدهای صنفی در میاندوآب انجام گرفته است.
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۴:۲۸    
به گزارش قم پرس :گرم کردن مواد غذایی پخته شده سرد قبل از مصرف ♦️استفاده از یخ و آب آشامیدنی سالم و بهداشتی ♦️شستشو و ضدعفونی صحیح میوه و سبزیجات ♦️تهیه مواد غذایی از فروشگاهها و مراکز معتبر ✅ در صورت داشتن علائم اسهال حاد آبکی در اسرع وقت به مراکز بهداشتی یا درمانی مراجعه فرمایید. ...
وزارت امور خارجه   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۰۸:۱۵    
زمین کشاورزی در کرواسی ارزان ترین زمین در اتحادیه اروپا است، ولی اتباع خارجی نمی توانند زمین ها را بخرند و مالک شوند. گران ترین زمینهای کشاورزی، مراتع و زمین های زراعی در نواحی ساحلی کرواسی است که امکان تبدیل شدن به ویلا و ساختمان های مسکونی یا هتل و فروشگاهها را دارند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۶:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه فرماندار آبادان از توزیع ده تن مرغ کشتار روز در مراکز عامل و فروشگاهها خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۰۸:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - فصل بهار و تابستان میعادگاه میوه های رنگارنگ است که در روزهای نخست خود را با لباس نوبرانه به بازار می رساند در حالی که به دلیل قیمت های نجومی تنها به ویترین فروشگاهها تبدیل شده تا تب پرحرارت قیمت آنان فروکش کند.
اول فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
بانک قرض الحسنه مهر ایران بعنوان حامی شرکتها و فروشگاهها و تولیدات داخلی از 17 الی 21 خرداد ماه1401 بصوت ویژه اقدام به پرداخت تسهیلات خرید کالا بصورت اقساطی می نماید. ...
سلام نو / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۰۸ - ۲۱:۳۴   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گلستان از ممنوعیت فروش نان توسط سوپرمارکت ها و فروشگاه ها تاکید کرد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۰۶ - ۰۲:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
مهناز جعفریان دوشنبه شب به خبرنگار ایرنا گفت: بررسی های کارشناسان در حوزه توزیع و فروش انواع آبمیوه در بازار نشان می دهد که 17 نمونه از آبمیوه های موجود در فروشگاهها و مراکز توزیع گیلان، برغم درج آب میوه طبیعی روی بسته بندی، فاقد استانداردهای لازم بوده و استفاده از آن برای سلامت جامعه [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
نظارت بر کالاهای اساسی از واحدهای تولیدی تا فروشگاهها در دستور کار دولت قرار دارد.
روزنامه خبر شمال   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۱:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
با توجه به عادی شدن وضعیت توزیع مرغ در کشور، قیمت این محصول در گیلان از قیمت مصوب فاصله گرفت و با کاهش 30 درصدی توزیع می شود. قیمت مرغ گرم در بازار دیروز رشت و در فروشگاه های معمولی و همچنین فروشگاه های زنجیره ای متفاوت است اما در همه این فروشگاهها این قیمت زیر نرخ مصوب دولت به فروش می رود اما ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۰۹:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - بازار روغن سرخ کردنی گیلان روزهای پرتلاطم را پشت سر گذاشت، اما طبق گفته های مسئولان استان در حالی که توزیع روغن به بیش از 2 برابر مصرف رسیده است، همچنان با بی میلی فروشگاهها برای دریافت سهمیه روغن مواجه هستیم.
مهرصبا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۴:۳۸    
به گزارش پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه ، بازدید میدانی دکتر مسعود سعادتی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با همراهی معاون سیاسی اجتماعی و روسای ادارات ناظر بر بازار از فروشگاهها و نانوایی ها
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۰:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان نیشابور اکیپ واحد نظارت این شبکه طی بازدید روزانه از فروشگاهها و مراکز تهیه و فروش فرآورده های خام دامی موفق به کشف بیش از 120 کیلو گرم گوشت گاوی فاسد از یک واحد فروش مواد پروتئینی گردید.
پیک هشت رود   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۲:۰۴    
روز یکشنبه 25 اردیبهشت در کلیه فروشگاه های عرضه، مرغ گرم با قیمت مصوب جدید در حال عرضه است و هیچ کمبودی مشاهده نمی شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۶:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
استاندار: مشکلی در تامین کالا های اساسی وجود ندارد و برای تنظیم بازار، به اندازه کافی کالا های اساسی وارد فروشگاه ها شده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
شرکت کودکان ثروت ساز پیشرو از شرکتهای خلاق معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و عضو بارک ملی علوم و فناوریهای نرم و صنایع فرهنگی و عضو نظام صنفی رایانه ای اقدام به طراحی اپلیکیشنی به نام اکانت لند برای خدمت رسانی به فروشگاهها و تولیدیها و شرکتها علی الخصوص اصنافی که دانش حسابداری کمتری دارند و توان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۸:۵۶    
همکاران ما روز گذشته در نقاط مختلف استان سیستان و بلوچستان،علاوه بر اینکه نظر مردم رو درخصوص طرح مردمی سازی یارانه ها پرسیده اند، به برخی از فروشگاهها هم سر زده اند تا وضعیت موجودی کالاهای اساسی رو به مردم گزارش دهند .
صبح کیش   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری صبح کیش، محمد عباسی دادستان کیش گفت: این نظارت ها روزانه ادامه دارد و مردم می توانند موارد تخلف را به واحد های نظارتی اطلاع دهند. ...
راک نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۲۲:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش راک نیوز،سید عبدالعزیز موسوی فرماندار شهرستان کهگیلویه به منظور نظارت بر قیمت اجناس و اقلام تنظیم بازار، به اتفاق رییس جهاد کشاورزی،رییس صنعت، معدن و تجارت،تعزیرات حکومتی و نماینده دادستان عمومی و انقلاب از عاملین توزیع و فروشگاهها زنجیره ای شهر دهدشت بازدید بعمل آوردند.