دوشنبه ۲۷ اردیبهشتساعت ۰۹:۲۱May 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «افسارگسیختگی»

شعار سال   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۷:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی تهران گقت: با اینکه فروش لوازم خانگی در راکدترین حالت خود به سر می برد، اما انجمن تولیدکنندگان همینطور قیمت لوازم خانگی را بالا می برد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۹:۰۳    
از منظر بسیاری از اقتصاددانان، بخش عمده ای از گرانی های پایدار، علاوه بر افسارگسیختگی سیاست های پولی، ناشی از تلاش دولت برای کنترل قیمت هاست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۳:۲۰    
گروه استان ها- شمار مبتلایان به ویروس کرونا در لرستان همچنان رو به افزایش است و متاسفانه در 24 ساعت گذشته 16 بیمار دیگر جان خود را از دست دادند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
کرونا وضعیت خوبی در مازندران ندارد، این را مسئولین می گویند، اما مردم نظر دیگری دارند، معتقندند این امار درست نیست، از باز بودن سفرها در نوروز گلایه می کنند، اما آنچه قبل از شنبه باید رخ دهد، به نظر می رسد قبل از اینکه قرنطینه اجرا شود ...
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۰:۰۰    
کرونا وضعیت خوبی در مازندران ندارد، این را مسئولین می گویند، اما مردم نظر دیگری دارند، معتقندند این امار درست نیست، از باز بودن سفرها در نوروز گلایه می کنند، اما آنچه قبل از شنبه باید رخ دهد، به نظر می رسد قبل از اینکه قرنطینه اجرا شود ...
اطلاعات روز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۰۱:۰۲    
در همین راستا علی خضریان نماینده پیگیر در خصوص افسارگسیختگی های مالی و اداری دانشگاه آزاد به همراه تعداد کثیری از نمایندگان مجلس طرح ساماندهی نظارتی در دانشگاه آزاد را به منظور ابهام زدایی حقوقی، شفافیت، پاسخگویی و رسیدگی به تظلم خواهی دانشگاهیان دانشگاه آزاد را را تقدیم کردند
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۷:۵۶   + ۱۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: 16 شهر استان خوزستان در وضعیت قرمز قرار گرفتند.
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۵:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ، اوایل دی ماه بود که خیز ابتدایی قیمت مرغ در کشور آغاز شد، در حالی که مردم ماه های پایانی سال را سپری و برای شب عید مهیا می شدند، خیز قیمت این کالای اساسی سرعت گرفت و ناگهان بر قله افسارگسیختگی نشست. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۵:۲۶    
شبانه روز گذشته با ابتلای 228 مازندرانی به کرونا شمار بیماران بستری در مراکز درمانی به هزار و 47 تن رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
افسارگسیختگی در عرضه مرغ مازندران به حدی بود که استانی که نخستین تولیدکننده مرغ کشور است توانایی مدیریت در این زمینه را نداشته باشند به همین منظور وزیر جهاد کشاورزی با فوریت معاون امور دام خود را ماموریت داد تا با حضور در استان مازندران بازار مرغ را تنظیم کند.
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۰:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، سال 1399 با تمام فشارهای اقتصادی و خصمانه دولت آمریکا بر علیه ملت ایران، به گونه ای پایان یافت که پیش بینی دشمنان از فروپاشی اقتصادی و افسارگسیختگی نرخ ارز و ابرتورم، هرگز محقق نشد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۱:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
اسلام آباد - ایرنا - شدت موج سوم شیوع ویروس کرونا در پاکستان و افزایش چند برابر مبتلایان باعث نگرانی دولت به رغم تداوم طرح واکسیناسیون کرونا شده است تا جایی که مقامات پاکستانی برای کنترل میزان آسیب ناشی از افسارگسیختگی کووید-19 درصدد تسریع خرید و واردات میلیون ها دوز واکسن کرونا از چین هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۲:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
با وجود جولان کرونا در ایلام، کاهش رعایت شیوه نامه های بهداشتی از سوی شهروندان و شلوغی بازارها، اما مسئولان بهداشتی و نظارتی، برنامه ای برای کاهش آمار ها و محدودیت ها اعمال نمی کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۰۶:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - کرونای افسارگسیخته همچنان در خوزستان جولان می دهد و فعلا قصد رخت بربستن از این استان را ندارد از این رو رعایت پروتکل های بهداشتی، اعمال محدودیت ها و واکسینه کردن تدریجی اقشار مختلف از مهم ترین راه های مقابله با این ویروس سرکش است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۱۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه رودسر با اشاره به وضعیت نابسامان اقتصادی جامعه در روزهای پایانی سال بر اثر بی تدبیری مسؤولان گفت: ستاد تنظیم بازار حواسش به گرانی بازار شب عید باشد قیمت میوه و کالاها افسارگسیخته شده انگار بازار رهاشده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۰:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
فرماندار قشم گفت: همکاری بین بخشی ایجاد شده در روستای سلخ برای مقابله با کرونا از دو بحران افسارگسیختگی شیوع و تحمیل آسیب اقتصادی شدید به جامعه صیادی جلوگیری کرد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: بارها نسبت به افزایش قیمت ارز تذکر دادیم، اما دولت برای جبران کسری بودجه خود قیمت ارز را مدیریت شده افزایش داد و نتیجه آن افسارگسیختگی قیمت ها بود.
پایگاه خبری نما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش نما، روزنامه کیهان در ستون اخبار ویژه خود نوشت: روزنامه وطن امروز در گزارشی نوشت: قیمت مسکن در دولت حسن روحانی بیش از 500 درصد افزایش پیدا کرده و به ارقام نجومی متری 27/4 میلیون تومان در کلانشهر تهران رسیده است ...
حزب تدبیر و توسعه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
تورم اقتصادی و نوسانات مکرر قیمتها سالهاست که در بازه های زمانی مختلف سبب شوک و نوعی افسارگسیختگی در بازار تولید و مصرف شده است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۲۳:۳۷    
رشته فوتبال بی سروسامان از دست همه دررفته و حتی وزارت ورزشی که متولی اصلی دو قطب اصلی فوتبال ایران به شمار می رود نیز کنترلی روی دو باشگاه پرسپولیس و استقلال ندارد ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۰۷:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
یک فعال کارگری در شهرستان ری با انتقاد از عملکرد ضعیف دولت در نظارت بر قیمت کالاهای اساسی، نسبت به عواقب آن بر زندگی جامعه فرودست به ویژه کارگران و بازنشستگان هشدار داد.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۶:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
نصف جهان: یکی از چالش های اساسی مهمِ امروز تلویزیون به افسارگسیختگی برآوردها و محتواهای نمایش خانگی برمی گردد که حتی با حضور ساترا (سازمان تنظیم مقررات صوت و فراگیر سازمان صداوسیما)، نه تنها برطرف نشد بلکه مدیریت، کنترل و نظارت این عرصه هر روز جدّی تر و خطرناک تر هم پیش می رود ...
صدای ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۲:۰۶   + ۳۴ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ، مراسم بهره برداری و افتتاح طرح های آب و خاک و منابع طبیعی وزارت جهاد کشاورزی در استان های اردبیل، خوزستان و گلستان صبح امروز (پنجشنبه) با حضور حسن روحانی رئیس جمهور برگزار شد. مهمترین اظهارات روحانی به شرح زیر است: ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۰۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
ساخت واکسن کرونا و تغییر قدرت بین المللی باعث شد که ترمز گرانی دلار و سکه در بازار ایران کشیده شود، اما همچنان گرانی کالا های اساسی و برخی کالا های مصرفی که نیاز اصلی مردم است ازجمله اجاره بها ادامه دارد. روز گذشته وزارت صمت اعلام کرد که از 100 کالای مهم اساسی بررسی شده 95 کالا گران شده است.
دانا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۰:۰۰    
اخیراً با کمبود روغن در بازار مواجه بودیم اما بدتر از آن بودن روغن هایی باقیمت های نجومی و متفاوت در واحدهای صنفی است که این را به معضلی برای مردم تبدیل کرده است.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۲۰:۰۰   + ۳۷ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : عبدالرضا گلپایگانی معاون شهرسازی و معماری شهر تهران معتقد است : شهر تهران از منظر کالبدی دچار ازهم گسیختگی و افسارگسیختگی است. و این آشفتگی دلایل زیادی دارد و آسیب شناسی آن نیاز به زمان دارد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۲۲:۳۰   + ۱۶ سایت دیگر  
مهم ترین دلیل بالا بودن قیمت میوه به ویژه در آستانه شب یلدا هرج و مرج و افسارگسیختگی بازار است که فعلاً صاحبی ندارد. مغازه داران و فروشندگان هر کاری که دوست دارند می کنند و به هر قیمتی که بخواهند می فروشند. هنوز هم مردم نمی دانند که مسئول این گرانی ها چه کسی است؛ وزارت صمت یا وزارت جهاد کشاورزی.
فرارو   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۱۵:۱۸    
خرید آپارتمان در منطقه یک و حتی تمام نقاط تهران، امری است که در یکسال اخیر با چالش افسارگسیختگی قیمت مواجه شده و انتخاب یک ملک مناسب که با تمام سلایق، بودجه و شرایط متقاضی همخوانی داشته باشد را دشوار کرده است ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۰۰:۰۵    
فعالیت مردم و به ویژه جوانان در فضای مجازی هر روز بیشتر می شود و اگر ضابطه و چارچوبی نداشته باشد، آثار مخرب آن در کل جامعه نمود پیدا می کند. اتفاقی که متأسفانه در ورزش رخ داده و نتیجه بی تفاوتی مدیران و مسئولان به این مسئله مهم افسارگسیختگی بسیاری از چهره های ورزشی در استفاده از شبکه های اجتماعی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۱۰:۳۹    
گروه استان ها- نایب رئیس کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس با انتقاد از عدم ثبات قیمت ها در کشور گفت: گرانی و افسارگسیختگی قیمت کالا و خدمات، آتش زدن به اقتصاد کشور است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ - ۰۹:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
یک روزنامه پاکستانی در تحلیلی به نقش پاکستان در تحولات منطقه،به افسارگسیختگی اسرائیل از سوی دولت ترامپ اشاره کرده و می نویسد: فهرست اقدامات نادرست امریکا در خاورمیانه در دو دهه گذشته فاجعه آمیز و بارزترین آنها حمله به عراق در سال 2003 است.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۰:۰۴    
اضافه شدن ده شهروند قمی دیگر به آمار فوتی های کرونا دکتر قدیر، رییس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: طی 24 ساعت گذشته و منتهی به ظهر امروز چهارشنبه، 95نفر در مراکز درمانی قم با تشخیص احتمالی و مشکوک به کرونا پذیرش شدند. ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۴:۳۵    
فتونیوز صبح زاگریس در این قسمت از عکس نوشته ها خود به افسار گسیختگی کرونا در سرزمین دنا و اشاره استاندار به این موضوع اختصاص داده شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۲۱:۴۹   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: بی توجهی و ساده انگاری مردم عامل افزایش شیوع کرونا در دنا است و تنها با همکاری مردم می توان این زنجیره را قطع کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۶:۴۵    
گروه استان ها- دبیر نهضت سواد رسانه ای استان لرستان گفت: شبکه ملی اطلاعات با توسعه زیرساخت های امن و پایدار ضمن استقلال جهانی کشور را از خطرات و تهدیدات دور می کند و امنیت اطلاعات کاربران نیز محفوظ می ماند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۲:۱۴    
نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی، گفت: امروز وضعیت اقتصاد کشور، اشتغال و ازدواج جوانان، بازار خودرو و بازار مسکن ملتهب است و همچنین قیمت اجناس هر روز افزایش پیدا می کند.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۶:۰۶   + ۱۹ سایت دیگر  
تنگنای معیشت مردم و عدم طراحی مکانیسم های حمایتی باعث ورود مجلس شورای اسلامی به موضوع شده است. متغیرهای؛ افزایش نرخ بیکاری، افزایش فاصله طبقاتی، بی عملی و بدعملی دولت به عنوان پیشران اقتصاد، افسارگسیختگی عملکردی نظام بانکی ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۰۹:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
در حال حاضر بخش عظیمی از نیاز استان برای سیمان در داخل خود استان و در شهرستان مارگون تامین می شود ولی معلوم نیست که چرا قیمت آن در نزدیک ترین بخش به این کارخانه یعنی بخش لوداب، قیمت این محصول نسبت به بقیه نقاط بیشتر افزایش داشته است.
ایستنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
افسارگسیختگی ویروس کرونا در این روزها و اوج گیری دوباره تعداد مبتلایان و فوتی ها در بسیاری از کشورهای جهان، باعث شد تا ارزش شش شرکت بزرگ دنیای فناوری ظرف 2 روز، حدود 273 میلیارد دلار افت کند. ...
عصر همدان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش عصر همدان ، موضوع مسکن و سرپناه امروز همواره یکی از اصلی ترین دغدغه های اساسی مردم بوده است، در عصر حاضر هم به دلیل بالا رفتن تورم و قیمت مسکن خانه دار شدن به رویا تبدیل شده است از سویی دیگر هم صاحب خانه ها با بالابردن اجاره بها زندگی را بر مستاجرها سخت کرده اند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
دو ماه پیش بود که مسئولان دلیل افزایش قیمت مرغ را عدم تخصیص ارز دولتی به مرغ داران جهت تامین نهاده مورد نیاز، به ویژه کنجاله سویا به عنوان اصلی ترین خوراک مرغ اعلام کردند.
پارس نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۲۱    
عضو کمیسیون صنایع و معادن در مجلس یازدهم گفت: مشکلات اقتصادی و معیشتی فراوانی وجود دارد که نیاز به عزم جدی برای حل مشکلات وجود دارد.
رشت 20   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۴:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش رشت20 به نقل از تابناک؛ این روز ها قیمت خودرو های مختلف با سرعت به روند صعودی خود ادامه می دهد و گویا کسی جلودار افسارگسیختگی قیمت خودرو نیست. ...
مثلث   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۸:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
استادیار اقتصاد دانشگاه تهران معتقد است که هر دولت دیگری به جز دولت روحانی سرکار بود گرفتار این مساله می شد چرا که تورم و افسارگسیختگی قیمت ها، نتیجه تحریم ها، بستن راه مبادله های بین المللی و نبود گرایش به تجارت آزاد است ...
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۷:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز - آمار گرانی ها در هفت ماهه امسال در قالب گزارش متولی آن یعنی مرکز آمار ایران در حالی رکورددار 40 دهه اخیر معرفی می شود که متهم اصلی در نگاه نخست دولت است؛ در حالی که وزیر سابق راه و شهرسازی، تورم و افسارگسیختگی قیمت ها را نتیجه تحریم ها ...
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم ، تلویزیون چند سالی است گرفتارِ افسارگسیختگی های اسپانسرها و اغواگری های تبلیغات در تلویزیون شده است. بارها در تلویزیون گردی متوجه این مشکل شده ایم که اگر کماکان به همین منوال مدیریت و نظارت شود، مشکلات را هم در حوزه اسپانسرها و هم تبلیغات بازرگانی ...
رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۴:۵۵    
مازندران - امام جمعه ساری به افسارگسیختگی و رهایی در حوزه اقتصادی کشور اشاره کرد و گفت: متأسفانه در حوزه نظارت بر نرخ، اجناس و قیمت ها شاهد یک رهایی و افسارگسیختگی هستیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در مازندران : تحمیل فشار های اقتصادی بر مردم و تحریف ارزش ها از مهمترین اهداف دشمنان انقلاب اسلامی است.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۷:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت تأکید کرد: اگر سران قوا، جلسات مشترک را جدی بگیرند و از دیدگاه اقتصاددانان استفاده کنند خیلی زود بر اداره کشور مسلط می شوند و از افسارگسیختگی هزینه کالا هاجلوگیری به عمل می آید و بازار بورس نجات می یابد.
پایگاه خبری نما   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۵۸    
علاءالدین بروجردی، عضو سابق کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار نما، اظهار داشت: مهمترین مشکل امروز جامعه، افسارگسیختگی قیمت هاست که فقدان اقدامات لازم دولت و اتخاذ اقدامات عملیاتی سبب شده تا مردم بیش از همه چیز در مشکل معیشتی به سر ببرند و موجب ناراحتی مردم شوند ...