چهارشنبه ۰۵ آذرساعت ۱۸:۱۹Nov 2020 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «افسارگسیختگی»

خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۰:۰۴    
اضافه شدن ده شهروند قمی دیگر به آمار فوتی های کرونا دکتر قدیر، رییس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: طی 24 ساعت گذشته و منتهی به ظهر امروز چهارشنبه، 95نفر در مراکز درمانی قم با تشخیص احتمالی و مشکوک به کرونا پذیرش شدند. ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۴:۳۵    
فتونیوز صبح زاگریس در این قسمت از عکس نوشته ها خود به افسار گسیختگی کرونا در سرزمین دنا و اشاره استاندار به این موضوع اختصاص داده شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۲۱:۴۹   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: بی توجهی و ساده انگاری مردم عامل افزایش شیوع کرونا در دنا است و تنها با همکاری مردم می توان این زنجیره را قطع کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۶:۴۵    
گروه استان ها- دبیر نهضت سواد رسانه ای استان لرستان گفت: شبکه ملی اطلاعات با توسعه زیرساخت های امن و پایدار ضمن استقلال جهانی کشور را از خطرات و تهدیدات دور می کند و امنیت اطلاعات کاربران نیز محفوظ می ماند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۲:۱۴    
نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی، گفت: امروز وضعیت اقتصاد کشور، اشتغال و ازدواج جوانان، بازار خودرو و بازار مسکن ملتهب است و همچنین قیمت اجناس هر روز افزایش پیدا می کند.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۶:۰۶   + ۱۹ سایت دیگر  
تنگنای معیشت مردم و عدم طراحی مکانیسم های حمایتی باعث ورود مجلس شورای اسلامی به موضوع شده است. متغیرهای؛ افزایش نرخ بیکاری، افزایش فاصله طبقاتی، بی عملی و بدعملی دولت به عنوان پیشران اقتصاد، افسارگسیختگی عملکردی نظام بانکی ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۰۹:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
در حال حاضر بخش عظیمی از نیاز استان برای سیمان در داخل خود استان و در شهرستان مارگون تامین می شود ولی معلوم نیست که چرا قیمت آن در نزدیک ترین بخش به این کارخانه یعنی بخش لوداب، قیمت این محصول نسبت به بقیه نقاط بیشتر افزایش داشته است.
ایستنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
افسارگسیختگی ویروس کرونا در این روزها و اوج گیری دوباره تعداد مبتلایان و فوتی ها در بسیاری از کشورهای جهان، باعث شد تا ارزش شش شرکت بزرگ دنیای فناوری ظرف 2 روز، حدود 273 میلیارد دلار افت کند. ...
عصر همدان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش عصر همدان ، موضوع مسکن و سرپناه امروز همواره یکی از اصلی ترین دغدغه های اساسی مردم بوده است، در عصر حاضر هم به دلیل بالا رفتن تورم و قیمت مسکن خانه دار شدن به رویا تبدیل شده است از سویی دیگر هم صاحب خانه ها با بالابردن اجاره بها زندگی را بر مستاجرها سخت کرده اند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
دو ماه پیش بود که مسئولان دلیل افزایش قیمت مرغ را عدم تخصیص ارز دولتی به مرغ داران جهت تامین نهاده مورد نیاز، به ویژه کنجاله سویا به عنوان اصلی ترین خوراک مرغ اعلام کردند.
پارس نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۲۱    
عضو کمیسیون صنایع و معادن در مجلس یازدهم گفت: مشکلات اقتصادی و معیشتی فراوانی وجود دارد که نیاز به عزم جدی برای حل مشکلات وجود دارد.
رشت 20   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۴:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش رشت20 به نقل از تابناک؛ این روز ها قیمت خودرو های مختلف با سرعت به روند صعودی خود ادامه می دهد و گویا کسی جلودار افسارگسیختگی قیمت خودرو نیست. ...
مثلث   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۸:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
استادیار اقتصاد دانشگاه تهران معتقد است که هر دولت دیگری به جز دولت روحانی سرکار بود گرفتار این مساله می شد چرا که تورم و افسارگسیختگی قیمت ها، نتیجه تحریم ها، بستن راه مبادله های بین المللی و نبود گرایش به تجارت آزاد است ...
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۷:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز - آمار گرانی ها در هفت ماهه امسال در قالب گزارش متولی آن یعنی مرکز آمار ایران در حالی رکورددار 40 دهه اخیر معرفی می شود که متهم اصلی در نگاه نخست دولت است؛ در حالی که وزیر سابق راه و شهرسازی، تورم و افسارگسیختگی قیمت ها را نتیجه تحریم ها ...
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم ، تلویزیون چند سالی است گرفتارِ افسارگسیختگی های اسپانسرها و اغواگری های تبلیغات در تلویزیون شده است. بارها در تلویزیون گردی متوجه این مشکل شده ایم که اگر کماکان به همین منوال مدیریت و نظارت شود، مشکلات را هم در حوزه اسپانسرها و هم تبلیغات بازرگانی ...
رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۴:۵۵    
مازندران - امام جمعه ساری به افسارگسیختگی و رهایی در حوزه اقتصادی کشور اشاره کرد و گفت: متأسفانه در حوزه نظارت بر نرخ، اجناس و قیمت ها شاهد یک رهایی و افسارگسیختگی هستیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در مازندران : تحمیل فشار های اقتصادی بر مردم و تحریف ارزش ها از مهمترین اهداف دشمنان انقلاب اسلامی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت تأکید کرد: اگر سران قوا، جلسات مشترک را جدی بگیرند و از دیدگاه اقتصاددانان استفاده کنند خیلی زود بر اداره کشور مسلط می شوند و از افسارگسیختگی هزینه کالا هاجلوگیری به عمل می آید و بازار بورس نجات می یابد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۱:۲۰   + ۴۲ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام معتقد است: اگر سران قوا، جلسات مشترک شان را جدی بگیرند، دبیرخانه شان را تقویت و از دیدگاه اقتصاددانان استفاده کنند خیلی زود بر اداره کشور مسلط می شوند و از افسارگسیختگی قیمت کالا ها جلوگیری خواهند کرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام معتقد است: اگر سران قوا، جلسات مشترک شان را جدی بگیرند، دبیرخانه شان را تقویت و از دیدگاه اقتصاددانان استفاده کنند خیلی زود بر اداره کشور مسلط می شوند و از افسارگسیختگی قیمت کالا ها جلوگیری خواهند کرد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۶:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – طبق اعلام روزنامه القدس العربی، دفتر ملی دفاع از سرزمین و مقاومت در برابر شهرک سازی سازمان ساف طی گزارشی از موافقت و انجام امور ساخت 3212 واحد مسکونی جدید در بخش های مختلف کرانه باختری از سوی مقامات اسرائیلی درست پس از یک ماه صلح با امارات و بحرین خبر داده است. ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۵:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
خطیبان نماز جمعه این هفته کشور بر موضوع مقابله با آمریکا و همچنین پیگیری مشکلات اقتصادی و معیشتی موجود در جامعه تأکید کردند.
ریواس جنوب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ریواس جنوب آنطور که فارس نوشت، از زمان ورود کرونا به کشور زندگی مردم تحت تأثیر این بیماری نوظهور قرار گرفت و مشکلات معیشتی یکی پس از دیگری بر مردم تحمیل شد. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۵:۴۲    
امام جمعه رفسنجان گفت: در کنار همه خدمات دستگاه های اجرایی؛ سایه شوم گرانی، تورم و افسارگسیختگی قیمت ها زندگی را به کام مردم تلخ کرده است؛ در واقع هیچ نظارتی و کنترلی بر قیمت ها نیست و نظارت بر قیمت ها با جدیت انجام نمی شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۳:۱۱    
امام جمعه رفسنجان گفت: سایه شوم گرانی، تورم و افسارگسیختگی قیمت ها زندگی را به کام مردم تلخ کرده و انگار نظارتی بر قیمت ها نیست و انصاف در خرید و فروش ها رعایت نمی شود.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۱:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران گفت: اینگونه سوء مدیریت ها و بی تدبیری ها در تامین کالاهای اساسی و افزایش بی رویه و افسار گسیخته قیمت ها در بازار به هیچ وجه قابل قبول نیست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۶:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- سرپرست استانداری خراسان رضوی گفت: مردم از مسوولان انتظار دارند مانع از افسارگسیختگی قیمت کالاها شوند و اعضای کارگروه تنظیم بازار باید به نحوی برنامه ریزی کنند که قیمت انواع کالاها در استان همواره پایین تر از میانگین قیمت کشوری آنها باشد.
سینما پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۳:۲۴   + ۲۷ سایت دیگر  
سینماپرس: بازیگر سریال آچمز با اشاره به افسارگسیختگی وضعیت حجاب در سینما و شبکه نمایش خانگی افزود: من نمی دانم مسئولیت کنترل وضعیت حجاب در این آثار با چه کسی است و این ناهنجاری تا کجا پیش خواهد رفت، خوشبختانه در تلویزیون اینطور نیست و حجاب افراد کاملا رعایت می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۶:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
خطیب جمعه صومعه سرا با تأکید بر اینکه مسؤولین باید واکنشی مدبرانه در قبال افسارگسیختگی های اقتصادی در پیش گیرند، گفت: با این شرایط سرسام آور درآمد خانوارها به 10 میلیون هم افزایش پیدا کند امکان زندگی نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۸:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
دبیر اسبق اتحادیه تحکیم وحدت گفت: به نظر می رسد افسارگسیختگی کنونی بازار، بیش از تحریم ناشی از رهاکردن بازار است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۵:۱۹    
افسارگسیخته بودن بازار باعث ایجاد نارضایتی های بسیار زیادی در میان مردم شده است، نطارت در استان های بزرگ و کوچک هر چقدر هم قوی باشد اما وقتی یک کالا در مرکز و در شرکت تولید شده با قیمت بالایی در اختیار مغازه داران قرار داده شود اینجاست که کنترل آن در شهرها نیز دچار مشکل می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
دبیر جامعه روحانیت شیراز ضمن انتقاد از وضعیت ناهنجار اقتصادی و مشکلات معیشتی مردم، خطاب به رئیس جمهور، نامه ای سرگشاده نگاشت.
روزنامه گسترش صمت   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۲:۰۱    
بازار تخم مرغ کشور در هفته های اخیر شاهد نوسانات بسیاری بوده و گرچه مسئولان سعی می کنند اوضاع را عادی نگه دارند، اما شرایط بازار نشان از افسارگسیختگی قیمت این کالا دارد. ...
اقتصاد آنلاین / گیل خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۱:۱۸   + ۷۴ سایت دیگر  
در ابتدای شروع مجلس، فرمی برای خودرو به نمایندگان داده شده تا نوع استفاده از خودرو را انتخاب کنند که سه گزینه داشت یکی از گزینه ها فروش اقساطی یک خودروی صفر به نماینده (دنا یا پارس) بوده که قسط آن از دریافتی ماهانه کسر شود.
صدای ایران   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۶:۱۱   + ۱۲۸ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران، عبدالناصر همتی رییس کل بانک مرکزی در جلسه دوره ای خود با مدیران عامل بانک ها ضمن تقدیر از عملکرد شبکه بانکی در مقوله های کنترل نقدینگی، بازار بین بانکی، پرداخت تسهیلات مبارزه با کرونا، قرض الحسنه ازدواج جوانان و خصوصا بخش های پیشران و صنایع کوچک و متوسط ...
هورگان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۲۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
خطیب جمعه نی ریز در خطبه های نماز جمعه 28 شهریور، گرانی و تورم حاکم بر جامعه را نشانه بی مدیریتی دانست.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۷:۲۵    
حجت الاسلام محمدیان با اشاره به گرانی ها و شرایط سخت معیشتی مردم گفت: بخشی از این افسارگسیختگی ها به خاطر عدم مدیریت مسئولان و نمایندگان ای است که هیچ نظارتی بر بازار و قیمت ها ندارند.
روز نو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۰۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
این روزها با نوسان قیمت در بازار مواجه هستیم و در این بین قیمت خودرو به طور افسار گسیخته ای رو به افزایش است. کارشناسان دلیل این افسارگسیختگی را بی تدبیری مسئولان،وجود مافیا و عدم عرضه می دانند ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۳:۵۸   + ۳۷ سایت دیگر  
انتظار داریم تا مسئولانی که وظیفه قانونی در خصوص کنترل قیمت بازار دارند کنترل لازم را داشته باشند. شرایط کنونی بازار و لجام گسیختگی قیمت ها در بازار قابل قبول نیست. این مورد تنها مختص به قیمت مصالح ساختمانی نیست بلکه در خصوص همه کالاها این افسارگسیختگی را شاهد هستیم.
برترین ها / آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۷:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
روزنامه خراسان: پشت چراغ قرمز به شیشه ماشین می زند؛ شیشه را که پایین می دهم می گوید: عمو میشه ما رو تا دو تا چهارراه بالاتر سوار کنی؟ هر سه نفر سوار می شوند و گفت وگوهایشان شکل می گیرد. یکی می گوید: بریم یه ساندویچ بخوریم، گرسنمه ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۱:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
داغ شدن تنور نقل و انتقالات در فوتبال ایران به معنای سکه شدن کاسبی دلالانی است که از قِبَل افسارگسیختگی این رشته، پول هنگفتی به جیب می زنند. ممنوعیت ورود بازیکنان و مربیان خارجی به فوتبال کشورمان نه تن ها گرهی از مشکلات قبلی باز نکرده ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۳:۰۳    
حجت الاسلام و المسلمین مجتبی بامری امام جمعه شهرستان سراوان بیان کرد: با ورود و بعثت رسول مکرم اسلام حضرت محمد (ص) وحشی گری ها، اشراف گری ها، ظلم و نابرابری برچیده شده و آسایش و برابری در جامعه حاکم شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۵:۰۷    
گروه استانها- مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان با بیان اینکه 30 تعاونی در لرستان امسال احیا می شود گفت: توزیع کالاهای اساسی اگر به تعاونی ها سپرده شود، دیگر افسارگسیختگی در بحث قیمت ها نخواهیم داشت.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۳:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
وزارت صنعت، معدن و تجارت که تقریبا متولی 40 درصد از مجموع اقتصاد کشور است طی چهار ماه اخیر با سرپرست اداره شده تا شاید این امر توجیهی برای افسارگسیختگی قیمت ها، شرایط نامناسب تولید، بر هم خوردن نظم بازار باشد و دولت بتواند از پذیرش مسئولیت شرایط موجود شانه خالی کند.
میزان   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۳:۴۵   + ۴۰ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- عضو کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی گفت: پس برای این حجم از افسارگسیختگی موجود در فضای مجازی، باید طرح داشت و امکان اینکه مردم را در این فضا، بی پناه رها و مدیریت آن را به دست دیگران سپرد امکان پذیر و عاقلانه نیست. تاریخ انتشار: 13:41 - 05 شهریور 1399 ...
روزنامه بانی فیلم   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۲:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس در واکنش به مناقشه جدید ارشاد و صداوسیما اعلام کرد مدیران ارشاد و سازمان سینمایی می دانند از این به بعد دیگر مسیر اعطای مجوز محصولاتِ خانگی و نظارت محتوایی شان، از مسیر ارشاد و زیرمجموعه های این وزارتخانه نمی گذرد. ...
پیام فوری   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۴:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مدت هاست که در فکر و ذهن مردم موجی از نگرانی از حال و روز اقتصاد کشور جاری است. در کشوری که اقتصادش تورم سر به فلک کشیده و نقدینگی بالایی را تجربه می کند، قطعا در کوتاه مدت و با سیاست های غلط مدیران، سقوط ارزش پول ملی یکی از بارزترین دستاوردهای منفی چنین مدیریتی است ...
رسا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۰:۵۶    
حجت الاسلام صادقی با تأکید بر این که سواحل مازندران نباید به محلی برای گسترش فساد و فحشا تبدیل شود، گفت: باید جلوی افسارگسیختگی فرهنگی در مناطق توریستی استان گرفته شود.
انتخاب: رئیس مرکز ملی فضای مجازی گفت: در خصوص فضای مجازی تدابیر خوبی صورت گرفته است، کسانی که می گویند فضای مجازی رها شده، مثل این است که بخواهند موفقیت های جمهوری اسلامی ایران را با اقتداری که اکنون دارد زیر سوال ببرند. ...
افزایش بسیار زیاد قیمت مصالح ساختمانی دردیشموک، قدرت خرید را از مردم به ویژه جوانان گرفته تا مسکن به عنوان مهمترین نیاز زندگی، به رؤیا تبدیل شود.