سه شنبه ۰۵ تیرساعت ۲۰:۱۱Jun 2024 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «افسارگسیختگی»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
محمدی بخش گفت: طبق نظارت هایی که انجام می شود به هیچ عنوان به شرکت های هواپیمایی اجازه رهاسازی و افسار گسیختگی بلیت پرواز های داخلی را نخواهیم داد.
پایگاه خبری ایزنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
با وجود اینکه شهرستان ایذه به دلیل عدم وجود صنعت و اشتغال پایدار یکی از شهرهای مهاجرت کننده جمعیتی است، ولی در سایه نبود نظارت متولیان بر قیمت مسکن آن، قیمت ها همانند شهرهای مهاجرپذیر و صنعتی در حال رشد است.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۰۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس انجمن علمی طب سنتی ایران گفت: در حال حاضر در ایران بیمارستان هایی که تلفیق طب سنتی و طب رایج در کنار هم باشند مانند کشورهای پیشرفته و کشورهایی مثل چین و هند نداریم ولی جزو سیاست های نظام سلامت هست که این بیمارستان ها تاسیس شوند تا از تلفیق طب سنتی و طب رایج استفاده شود.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۱۸:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیر حوزه های علمیه تصریح کرد: خانواده مقاوم بحثی اسلامی، ادیانی و انسانی به معنای عام است و وجدان بشر می فهمد این افسارگسیختگی در غرب پایانی ندارد، جز اینکه انسان ها بدون ریشه متولد شوند.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۰۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
ناتوانی در کنترل حجم مواد غذایی که روزانه مصرف می کنیم، یکی از چالش های بشر امروزی است. بسیاری رو به رژیم های سخت آورده و به جنگی خونین با گرسنگی می پردازند. ...
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی مرکز تخصصی نماز، نشست مشترک مرکز تخصصی نماز با عوامل رادیو معارف ، با حضور سه تهیه کننده برنامه رادیویی و دو معاونت مرکز تخصصی نماز، دوشنبه بیست و چهارم اردیبهشت ماه در ساختمان رادیو معارف برگزار شد. ...
فود پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۲۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
به گفته یک کارشناس اقتصادی با توجه به مهار و کنترل افزایش افسار گسیخته متغیرهای پولی در سال قبل، امسال و سال های آتی باید برنامه ریزی هماهنگ تری با هدف کاهش تدریجی سلطه دولت و اصلاح گام به گام فرآیندها در راستای انضباط بیشتر مالی و پولی در سیستم اقتصادی کشور صورت گیرد.
نبض بورس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۰۷:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
امروز چهارشنبه 19 اردیبهشت ماه 1403، روزنامه های کشور به موضوعات مهم اقتصادی؛ از ریزش های پیاپی بورس و سردرگمی دولت و مجلس برای بهبود آن و جزئیات مالیات بر عایدی سرمایه و رکود تورمی و افسارگسیختگی بازار مسکن پرداختند که در ادامه ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
حجاب، یک جنبه فردی دارد که در صورت رعایت آن، سبب رستگاری فرد می شود و در صورت عدم بها دادن به آن، موجبات بدعاقبتی انسان را فراهم می کند. یک جنبه اجتماعی هم دارد که جامعه را از افسارگسیختگی و لااُبالی گری مصون نگه می دارد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۰۰:۱۳    
نفیسه زمانی نژاد: رشد نرخ تورم، همراه با کاهش تولید مسکن از اتفاقات چند سال اخیر بوده که موجب افزایش قیمت های این بخش شده است. و حالا در دومین ماه از سال 1403 در شرایطی که تورم و گرانی بازار مسکن اصفهان را به احاطه خود درآورده است به نظر می رسد افسارگسیختگی این بخش، بیشتر هم می شود ...
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۹:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی گفت: ما انتظار داریم دولت نقشه راه اقتصادی اش را روشن کرده و روی آن کار کند. مجلس هم در این بخش هر کمکی لازم باشد حتما به دولت خواهد کرد ...
می متالز - عضو کمیسیون انرژی مجلس دولت برنامه و اراده ای برای کنترل بازار ارز ندارد، گفت: به یقین ما جلوی این افسارگسیختگی بازار ارز ایستاده ایم چراکه نتیجه این شرایط گرانی دیگر کالا های ضروری مردم خواهد بود.
خبر خودرو   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
اردوغان در گفتگو با امیر قطر بر لزوم افزایش تلاش های جهان اسلام به منظور متوقف ساختن حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی و مجازات آن به خاطر جنایت های علیه بشریت تاکید کرد . ...
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۰:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
شفقنا- رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه و تمیم بن محمد آل ثانی، امیر قطر روز دوشنبه در تماس تلفنی در خصوص حملات رژیم صهیونیستی به غزه و مناسبات دوجانبه و تحولات منطقه ای و بین المللی گفتگو کردند. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۹:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، جنبش جهاد اسلامی فلسطین در بیانیه خود با تأکید بر اینکه هدف از جنایات صهیونیست ها در کرانه باختری، سیطره بر مسجد الاقصی است ، اعلام کرد : جریان های مقاومت به هر شیوه و وسیله ممکن به وظیفه دفاع از ملت خود عمل می کنند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۲۳:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در دیدار با رهبر انقلاب گفت: رشد مدارس غیردولتی در دو دهه اخیر در کشور موجب طرح این سوال اساسی شده است که این افزایش تا کجا ادامه خواهد یافت و حدِ یقفِ این افسارگسیختگی تا به کجاست؟!
تازه نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۷:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
به خود آقای رییسی برای تغییر این روند امیدی نیست و ذهن او هم درگیر افسارگسیختگی قیمت هاست و چون تمام 40 سال قبل از ریاست جمهوری را در دستگاه قضایی به سر برده این ادبیات در او نهادینه شده .
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - نامزد دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از بروجرد گفت: مشکلات مردم را با عمق وجود احساس می کنم افسارگسیختگی اقتصاد، قابل انکار نیست مردم هر ساله شاهد مشکلات بیشتری در این حوزه و به دنبال آن مشکلات اجتماعی هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۰:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
انتشار عکس های جعلی خواننده زن آمریکایی در پلتفرم های تلگرام و ایکس جنجال فراوانی بوجود آورده که باعث خشم سیاستمداران آمریکایی از افسارگسیختگی فضای مجازی شد.
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۰۹:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
قیمت خودرو طی 24 ساعت گذشته، مسیر صعودی را انتخاب کرد و انواع خودرو با قیمت های جدید در بازار به فروش رفت.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۰۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
المیرا شریفی مقدم مجری تلوزیون درباره افزایش بی وقفه نرخ دلار ابراز نگرانی کرد. این مجری صداوسیما نوشت: افسارگسیختگی نرخ ارز، باعث نوسان و افزایش برگشت ناپذیر بهای کالاهای دیگر هم می شود. سخنگوی اقتصادی و رییس بانک مرکزی برای کنترل بازار اقدام و با مردم صحبت کنند برترین ها +
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۵ - ۰۹:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل حفاظت و اطلاعات سازمان قضایی نیروهای مسلح گفت: افسار گسیختگی در فضای مجازی باعث ایجاد باورهای غلط در افراد خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۲۵ - ۱۱:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
رسانه های رژیم صهیونیستی تأکید کردند، بودجه 2024 کابینه نتانیاهو، ده ها میلیارد شِکِل بار مالی به اسرائیلی ها تحمیل خواهد کرد و با افسارگسیختگی کسری بودجه، اقتصاد اسرائیل در وضعیت خطرناکی قرار دارد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۰۵:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: تورم، سنگ محک و ارزیابی دولت کنونی است. سایر شاخص ها را فراموش کنید. از فلان اتوبان یا فرودگاهی که احتمالاً هفته ای یک پرواز داشته باشد تا بریدن نوارهای رنگارنگ، همه را فراموش کنید.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۲۵ - ۰۸:۲۳   + ۱۶ سایت دیگر  
در سالی که انتهای آن به انتخابات مجلس دوازدهم ختم می شود، پربیراه نیست اگر تلاش های نمایندگان برای استیضاح برخی وزرا را در راستای تبلیغات این انتخابات تحلیل و تفسیر کرد تا ایفای وظیفه نظارتی مجلس. ...
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۶ - ۰۸:۴۳    
ناصر چمنی؛ کارشناس بازار مسکن گفت: ضرورتی در مطرح سازی و اجرایی کردن این طرح سراسر اشتباه نمی بینم. خرید خانه به صورت متری، از آن طرح های عجیبی است که باعث شگفتی من شده و واقعا دلیل منطقی برای آن پیدا نمی کنم. این قبیل طرح ها حتی در آینده نزدیک به تورم و افسارگسیختگی قیمت ها نیز منجر می شود.
سلام نو / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۱۲ - ۱۵:۱۴   + ۱۵ سایت دیگر  
یک دانشجوی دانشگاه تبریز خطاب به رئیس قوه قضائیه گفت: آقای اژه ای؛ ورود کنید. اگر ساماندهی نظام بانکداری افسارگسیخته کشور نیازمند قانون است لایحه تنظیم کنید.
فاش نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۶:۴۷    
فاش نیوز - جرا نمی توان به آمار و عملکردی که توسط مدیران اعلام می شود اعتماد کرد و افسارگسیختگی در ارائه آمار خلاف واقع را چه کسی باید رسیدگی کند؟ مرحوم حجت الاسلام شهیدی نماینده ولی فقیه و رئیس بنیاد اول آذرماه سال 1397 گفته بود 82 درصد از قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران اجرایی شده است. ...
برترین ها / خرداد نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۲۰:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
رضا رشیدپور به حمله صادق کوشکی به علی دایی و عادل فردوسی پور واکنش تندی نشان داد.
تازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۳:۰۰   + ۳۹ سایت دیگر  
ما در سینما و رسانه ملی با پدیده افسارگسیختگی چهره های پرواربندی شده روبرو بودیم.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۱:۰۷   + ۲۲ سایت دیگر  
بازار مسکن در سال های اخیر به ویژه پس از شیوع ویروس کرونا در حال خارج شدن از شکل سنتی خود یا همان بنگاه های املاک است و این روزها پلتفرم ها و اپلیکیشن های مختلف در این حوزه حتی بیشتر از بنگاه ها در حال نقش آفرینی هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۱۱ - ۲۰:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
درحالی که راست افراطی های صهیونیست تصور می کنند با طرح موسوم به اصلاحات قضایی می توانند فلسطینیان را کاملا تحت کنترل خود بگیرند اما شواهد بیانگر سناریوهایی فاجعه بار برای اسرائیل در مرحله بعد از تصویب این طرح است.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۲۰:۰۱    
طرح واردات خودروهای کار کرده با همه کش و قوس های آن بین وزارت صمت و مجلس دست آخر به تصوریب رسید. این طرح بر اساس پیش بینی های کارشناسان و تعدادی از نخبگان اقتصادی مطرح شد تا بتواند کمی از افسارگسیختگی بازار جلوگیری کند و در مهار تورم خودرو و بازار سردرگم و بهم ریخته و بدون ثبات و گرانی پی در پی ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۱۱:۰۱   + ۱۵ سایت دیگر  
نحوه پیشبرد پروژه نهضت ملی مسکن و ماجراهایی که بر سر قانون مالیات بر عایدی سرمایه در مجلس پیاده شد، باعث افسارگسیختگی بازار مسکن شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۱۲:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
مهدی تاج، رییس فدراسیون فوتبال با اشاره به طرح برخی قوانین برای جلوگیری از افسارگسیختگی قیمت فوتبالیست ها در بازار، گفت دلال ها آرام نمی نشینند چرا که یک دلال درآمد 127 میلیاردی داشته اشت. صحبت های رئیس فدراسیون فوتبال را در سمینار دانش افزایی داوران مشاهده کنید:
آذرمغان   ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۰۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
بازار؛ گروه استان ها: قیمت اجاره بها در مشهد افزایش نگران کننده ای داشته و به رغم تلاش مدیران ذی ربط عملاً شاهد نوعی از افسارگسیختگی در بازار مسکن هستیم و بخشنامه های متعدد نیز نتوانسته کمکی به مستأجران کند. فصل نقل و انتقالات مسکن مدتی است که آغاز شده اما به دلیل گرانی لجام گسیخته اجاره ها [...]
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۱۵:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در مازندران با طرح این سوال آیا در لایحه حجاب و عفاف جایگاهی برای مردم در نظر گرفتند، گفت: موانع قانونی باید برطرف شود و اینکه اگر مردم بخواهند در مقابل بی حجابی ها و افسارگسیختگی ها بایستند چگونه باید وارد میدان شوند و حمایت های قانون از اینها چگونه است، مشخص نیست.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۴/۰۳ - ۰۰:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد - امیرمحمد بختیاری : در ماه های اخیر بانک های مرکزی سراسر جهان نرخ بهره را افزایش دادند، تا وام گیری را پرهزینه تر و رشد اقتصادی را کندتر کرده تا نرخ تورم را از افسارگسیختگی خارج سازند، اما این استراتژی خطر توقف رشد و کشاندن اقتصادها به رکود را دربر دارد ...
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۰۳/۲۱ - ۰۸:۵۰    
به گزارش اقتصادآینده نیوز، مستاجران از کابوس مسکن رهایی نمی یابند. نرخ اجاره بها بی مهابا و بی توجه به رقم دستمزد به پیش می تازد و محصول آن سرازیر شدن طبقه متوسط به مناطق جنوبی کلانشهرها و سکنی گزیدن فرودستان در حاشیه است. ...
شادا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۹:۱۹    
کارشناسان اقتصادی بر این عقیده اند که برای مهار تورم باید همه عوامل بیرونی و درونی را با هم در نظر بگیریم. تفکیک مسائلی که در تورم اثر گذار هستند نه تنها کمکی به به کاهش و مهار آن نمی کند بلکه سبب افزایش و افسارگسیختگی تورم هم می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
افسارگسیختگی بازار مسکن همه را پای کار آورده تا راه حلی برای مشکلات این حوزه بیابند؛ اما راه حقوقی این مسأله چیست و در مابقی کشورها چگونه بحران مسکن برطرف شد؟
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۷:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
افسارگسیختگی بازار مسکن همه را پای کار آورده تا راه حلی برای مشکلات این حوزه بیابند؛ اما راه حقوقی این مسأله چیست و در مابقی کشورها چگونه بحران مسکن برطرف شد؟
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۰۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
افسارگسیختگی بازار مسکن همه را پای کار آورده تا راه حلی برای مشکلات این حوزه بیابند؛ اما راه علمی و حقوقی این مسأله چیست و در مابقی کشورها چگونه بحران مسکن برطرف شد؟
همشهری   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۳:۴۷   + ۱۴ سایت دیگر  
نایب رئیس اول اتحادیه مشاوران املاک تهران گفت: ما اوایل فروردین ماه هم متذکر شدیم که سایت ها در فضای غیر واقعی و مجازی در حال قیمت سازی هستند. بنابراین بیشترین آسیبی که در اردیبهشت امسال در بخش اجاره بها به قیمت ها خورده است موضوع افسارگسیختگی و نبود نظارت کافی بر بازار مسکن است.
سرپرست معاونت بازرسی و نظارت بر خدمات سازمان حمایت از تغییر شیوه درج قیمت خودروها در سایت های اینترنتی معاملات خودرو خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۴:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس، امروز در جلسه ای پر فراز و نشیب که به موضوع مهم استیضاح وزیر صمت مربوط بوده، رای خود را از فاطمی امین پس گرفتند. در ادامه نماینده موافق استیضاح وزیر صمت بابیان اینکه وعده ها در مورد سامانه فروش یکپارچه خودرو محقق نشد، گفت: پراید از رده خارج شده آرزوی مردم شده است .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۱ - ۱۳:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
خطیب جمعه این هفته تهران با اشاره به اینکه بهبود اقتصاد، امنیت را نیز تقویت می کند، گفت: تورم، افسارگسیختگی قیمت ها، بی ثباتی، بی ارزش شدن پول ملی و گرانی ها در تراز یک ملت شجاع، قوی، دارای روح ایمان و مقاومت که 44 سال با قوی ترین شیاطین روزگار دست و پنجه نرم کردند و همچنان در عرصه حضور دارند، نیست.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۱ - ۱۳:۱۴   + ۱۹ سایت دیگر  
آیت الله صدیقی با اشاره به اینکه بهبود اقتصاد امنیت را نیز تقویت می کند، گفت: تورم، افسارگسیختگی قیمت ها، بی ثباتی، بی ارزش شدن پول ملی و گرانی ها در تراز یک ملت شجاع، قوی، دارای روح ایمان و مقاومت که 44 سال با قوی ترین شیاطین روزگار دست و پنجه نرم کردند و همچنان در عرصه حضور دارند، نیست.
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۳:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
به گفته متخصصان، تورم در سال جاری مرزهای افسارگسیختگی را جابه جا خواهد کرد و سال سخت، چنگال های تیزش را در تن آحاد جامعه فرو خواهد برد. شرایط به قدری حاد است که صاحبان سرمایه های کلان را نیز می ترساند.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۳:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
روز گذشته رئیس قوه قضائیه طی سخنانی از وعده کاهش 50 درصدی قیمت خودرو توسط وزیر صمت خبر داد و گفت: در نیمه دوم سال 1400 وزیر صمت خواستار اختیاراتی شد تا بتواند تا پایان سال 1401، به واسطه آن اختیارات، تولید خودرو را تا 50 درصد افزایش دهد و به تبع آن، قیمت ها نیز کاهش یابد؛ بر همین اساس ...