رقابت های کشوری اتومبیلرانی شتاب در ارومیه به خط پایان رسید - ایرنا
رقابت های کشوری اتومبیلرانی شتاب در ارومیه به خط پایان رسید
سایر منابع:
سایر خبرها
شکست ایران در اولین دیدار والیبال انتخابی المپیک
به گزارش دولت بهار، رقابت های والیبال انتخابی المپیک 2024 پاریس در گروه مردان از 8 تا 16 مهرماه 1402 به میزبانی سه کشور برزیل، چین و ژاپن برگزار می شود. تیم ملی والیبال ایران در چارچوب این رقابت ها شنبه شب به مصاف آلمان رفت و 3 بر یک مغلوب این تیم شد. شاگردان بهروز عطایی در ست دوم این مسابقه 25 بر 22 به پیروزی رسیدند، اما در ست های اول، سوم و چهارم به ترتیب با امتیازهای 25 ...
پوشش زنده بازی های آسیایی| 2 مدال برنز برای تیم های قایقرانی/ برنز آذرنگ، باقری و امیدوند قطعی شد/ صعود ...
رسید و موفق به کسب مدال نشد. ** تیم کانو 500 متر بانوان ایران با ترکیب مائده شورگشتی و هیوا افضلی در مرحله فینال با حریفانش رقابت کرد و با زمان 2:12.041 دقیقه در بین 9 تیم شرکت کننده در رده هفتم ایستاد. در پایان این رقابت تیم های چین، قزاقستان و تایلند رتبه های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند. ** علی آقامیرزایی در فینال کایاک یک نفره 1000 متر مردان زمان 3 دقیقه و 53 ثانیه و ...
گزارش کامل روز نهم بازی های آسیایی| 7 مدال برای ایران در روز شگفتی و خداحافظی
یر تیم ها نیز برای رده بندی پنجم تا هشتم دیدار خواهند کرد. دوومیدانی: مسابقه پرتاب دیسک مردان ، بعدازظهر امروز در ورزشگاه اصلی شهر هانگژو برگزار شد و احسان حدادی و حسین رسولی ، دو ملی پوش کشورمان با حریفانی از قطر، چین، مالزی، اردن، بحرین، کره جنوبی، کویت، تایلند و کامبوج رقابت کردند. حسین رسولی ملی پوش ایران، رکوردهای 59.48 متر، 58.41 متر، 60.63 متر و 62.04 متر را ...
چهارمین مدال کاروان ورزشی افغانستان بدست آمد
در ادامه رقابت های آسیایی هانگژو چین، سلطان حسین بایقرا، عضو تیم ملی کوراش افغانستان، به مدال برنز این رقابت ها دست یافت. بایقر روز یک شنبه، 9 میزان، پس دو پیروزی و یک شکست در برابر حریفانش در وزن 81 کیلوگرم، به این مدال دست یافت. این ورزشکار افغانستان نخست دو حریف های از هندوستان و کویت را شکست داد و به نیمه نهایی رقابت های آسیایی هانگژو چین راه یافت. در مرحله ...
کورس پاییزه جنوب کشور در یاسوج برگزار شد
... مقام اول تایگر ، مالک خانم گشتاسپ چابکسوار امیرمحمد عابدی از اووز لار مقام دوم پرواز ، مالک بهمن صادقی چابکسوار علیرضا ظهرابی از یاسوج مقام سوم سردار ، مالک خانم مهسا گودرزی چابکسوار محمد بهروزی در رده عرب امتیاز دار مقام اول پلنگ بویراحمد ، مالک محمدتوکل چابکسوار علیرضا ظهرابی مقام دوم تندرشکن ، مالک محمدبهروزی چابکسوار محمد بهروزی ...
پایان مسابقات تنیس روی میز در زرند
در پایان این رقابت ها در بخش بانوان خانم ها علیزاده، تهامی، حسینی نژاد به ترتیب مقام های اول تا سوم را بدست آوردند. در بخش آقایان نیز حمیدرضا رفیعی مقام اول، امیرعلی ایرانمنش مقام دوم و علی اکبر محمدی و حسین علیزاده مقام سوم مشترک را کسب کردند. باشگاه خبرنگاران جوان کرمان کرمان
مربی کایاک مردان: دنبال خوش رنگ ترین مدال هستیم
به گزارش "ورزش سه"، تیم قایقرانی آب های آرام متشکل از پوریا شریفی، سپهر ساعتچی، علی آقامیرزایی و پیمان قویدل در تیم کایاک چهارنفره 500 متر مردان با تیم های هنگ کنگ، ازبکستان، کره، قرقیزستان و تاجیکستان رقابت کردند و با مقام دومی به فینال رسیدند. رضا رییسی مربی تیم ملی کایاک ایران در این باره گفت: امروز دومین روز رقابت ها را پشت سر گذاشتیم که بچه ها مستقیما به فینال رفتند. دیروز بچه های ...
ساری و نوشهر قهرمان مسابقات اسکیت سرعت پسران و دختران مازندران
پانزدهمین دوره مسابقات اسکیت سرعت قهرمانی استان مازندران گرامیداشت هفته دفاع مقدس، در 2 نوبت صبح و عصر به میزبانی شهر سرخرود و در آکادمی اسکیت مازندران برگزار شد. در پایان رقابت ها در بخش پسران ساری قهرمان شد و تیم های نوشهر الف و بابلسر به ترتیب در جایگاه دوم و سوم ایستادند. در بخش دختران نوشهر نیز به مقام نخست دست یافت، آمل نایب قهرمان شد و ساری در جایگاه سوم ایستاد. ...
برگزاری مسابقات ورزش های زورخانه ای در شهرستان شوشتر
تیم شرافت شوشتر مقام اول، تیم شهرستان سوسنگرد مقام دوم و تیم شهرستان دزفول مقام سوم را کسب کردند. وی ادامه داد: در رقابت های انفرادی ورزش های زورخانه ای تیم شهرستان ماهشهر مقام اول، تیم شهرستان اهواز مقام دوم و تیم های دزفول و شوشتر به طور مشترک به مقام سوم دست یافتند.
تیم کشتی لارستان قهرمان مسابقات چندجانبه هفته دفاع مقدس شد
. وی با اشاره به اینکه بیش از 100 کشتی گیر از شهرستان های بندرعباس، قیروکارزین، جویم، گراش، خفر و باشگاه های شهید چمران، هیرولند و پویان لار در این رقابت ها وزن کشی کردند، تصریح کرد: در پایان تیم لارستان عنوان قهرمانی را از آن خود کرد. شهرستان خفر دوم شد و بندرعباس بر سکوی سوم قرار گرفت. دبیر هیئت کشتی لارستان با بیان اینکه این پیکارها با همکاری ناحیه مقاومت بسیج سپاه، اداره ورزش و جوانان و کانون بسیج ورزشکاران لارستان برگزار شد، افزود: در پایان به نفرات اول، دوم و سوم مشترک، حکم و مدال اهدا شد. ف 110 ...
پایان روز دوم لیگ جهانی کاراته وان قبرس/دو فینالیست و شانس کسب یک برنز
مرحله بعد راه یافت وی در دور سوم هم با امتیاز 41 به عنوان نفر چهارم راهی مرحله نیمه نهایی شد اما در ابن مرحله با امتیاز 39 از راهیابی به رقابت کسب مدال بازماند در این رده محمد صدرا شیدزی در گروه 4 در گام نخست با امتیاز 38.2 در رده پنجم قرار گرفت و از دور رقابت ها کنار رفت. همچنین کیان کشفی راد در گروه 15 با امتیاز 37، مهدی حق نظری با امتیاز 36 در گروه 14، یحیی پیشه زاری در گروه ...
مرحله سوم سامانه یکپارچه با چه خودروهایی برگزار می شود؟
، یک جدل رسانه ای را بین مسئولان وزارت صمت و شورای رقابت شاهد بودیم. مرحله سوم سامانه یکپارچه بدون ایران خودرو برگزار می شود؟ در دور اول عرضه یکپارچه خودرو، ایران خودرو حجم قابل توجهی از تقاضا را به خود اختصاص داد. ازاین رو در دور دوم، شاهد حضور ایران خودرو نبودیم و سایپا تنها خودروساز بزرگ حاضر در این مرحله بود. بااین حال، سایپا برخلاف ایران خودرو، رویه موفقی در تخصیص خودرو به ...
بازگشت ایران به رده دهم رنکینگ جهانی والیبال
سوم مسابقات به مصاف حریفان خود می رود، در نخستین دیدار خود سه بر دو مغلوب کانادا شد تا رتبه دهم رده بندی جهانی را از دست بدهد و تیم ملی ایران به رتبه دهم بازگردد. در این گروه آرژانتین سه بر صفر مکزیک را شکست داد و لهستان سه بر دو از سد بلژیک گذشت. مسابقات والیبال گروه نخست این رقابت ها نیز از ساعت 16:30 دقیقه امروز به وقت تهران با رقابت دو تیم برزیل و قطر آغاز می شود و تیم ملی والیبال ...
بوکان قهرمان کشتی آذربایجان غربی شد
... وی در پایان تصریح کرد: در این رقابت ها تیم بوکان در هر دو رده سنی موفق به کسب مدال طلای رقابت ها شد و تیم های ارومیه و مهاباد هم در رتبه های دوم و سوم ایستادند. نفرات برتر این مسابقات به عنوان تیم منتخب استان به رقابت های کشوری اعزام می شوند. باشگاه خبرنگاران جوان آذربایجان غربی ارومیه ...
تیم سرایان در مسابقات موتور کراس خراسان جنوبی اول شد
...، "رادین نیازی" از بیرجند دوم و "فراز بازدیدی" از بیرجند سوم شدند همچنین در کلاس 85 سی سی از سرایان "محمد مهدی سرایانی" اول، "یاسین جهان بخش" دوم و "مهدی عباسی" سوم شدند. سرپرست هیات موتورسواری و اتومبیلرانی خراسان جنوبی عنوان کرد: در کلاس 250 سی سی جوانان "امیرحسین جمال" از سرایان اول، "رضا حبیب زاده" از سرایان دوم و "امین اصم" از سرایان به مقام سوم دست یافتند. وی ادامه داد ...
آذربایجان غربی بر سکوی سوم مسابقات والیبال پیشکسوتان ایران ایستاد
برداشته و در رده بندی در رتبه اول قرار گیرد. در سایر دیدارها نیز تیم آذربایجان غربی با نتیجه دو بر یک بر تیم تهران ب و تیم خراسان رضوی نیز با نتیجه دو بر صفر تیم مازندران را شکست دادند تا پرونده این دور از رقابت ها با قهرمانی تیم تهران الف به پایان برسد. مسئولان برگزاری مسابقات برای تعیین تیم دوم و سوم این دور از رقابت ها با توجه به مساوی بودن تعداد باخت های تیم های تهران ب و ...
اجرای پروژه های تامین آب پایدار در 9 شهر و روستای شهرستان خواف
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از وزارت نیرو (پاون)، "حسین امامی" این روستاها را بنیاباد ، کالشور ، باغ بخشی ، مهاباد ، زوزن ، اسدآباد ، حسن آباد و علی آباد و شهر قاسم آباد معرفی کرد و اظهار داشت: با بهره برداری از این پروژه ها 16 هزار و 500 نفر از آب شرب پایدار برخوردار می شوند. وی در همین رابطه از اجرای دو هزار و 500 متر توسعه شبکه آب شرب در دو روستای کال شور و بنیاباد بخش ...
بجنورد قهرمان مسابقات کشتی پهلوانی خراسان شمالی شد
...> مقام اول علی ربانی(بجنورد)، مقام دوم مجید چادرنشین (اسفراین)، مقام سوم عباس طالبی (گرمه) وزن مثبت 90 کیلوگرم مقام اول علیرضا حکیمی (شیروان)، مقام دوم جعفر تاج محمدی (اسفراین)، مقام سوم امیرحسین اسدی(بجنورد) نفرات برتر این رقابت ها به مسابقات قهرمانی کشور که 12 مهرماه امسال به مدت سه روز در اردبیل برگزار می شود، اعزام می شوند. کشتی پهلوانی یکی از روش های ...
اولین دوره مسابقات رنکینگ اسنوکر زیر 16سال آقایان استان خوزستان به میزبانی امیدیه
اولین دوره مسابقات رنکینگ اسنوکر زیر 16سال آقایان استان خوزستان به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس به میزبانی باشگاه ورزشی نفت امیدیه به مورخ 6مهرماه1402 با یکدیگر به رقابت پرداختند که نفرات برتر این مسابقات مشخص شدند که به شرح ذیل است؛ مقام اول: محمدسام شریفی مقام دوم: امیرعلی ممبینی مقام سوم: بنیامین شرفی گفتنی [...] اولین دوره مسابقات رنکینگ اسنوکر زیر 16سال آقایان استان خوزستان به ...
کسب مقام اول تیمی بانوان شرکت نیروی توزیع برق ایتان در مسابقات طناب کشی وزارت نیرو
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای استان آذربایجان غربی ، پانزدهمین دوره مسابقات طناب کشی بانوان وزارت نیرو در شهر مشهد برگزار شد. در این مسابقات تیم بانوان توزیع نیروی برق آذربایجان غربی از میان 10 تیم شرکت کننده وزارت نیرو موفق به کسب مقام اول این دوره از رقابت ها شد. گفتنی است تیم های توزیع نیروی برق استان فارس و هرمزگان نیز به ترتیب مقام های دوم و سوم این دوره از رقابت ها را کسب کردند. ...
مسابقه کراس کانتری در تبریز برگزار شد
دبیر هیئت دوچرخه سواری آذربایجان شرقی با اشاره به برگزاری مسابقه کراس کانتری در تبریز گفت: برترین رکابزنان کراس کانتری معرفی شدند. به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی، سعید فقیه افزود: مسابقه دوچرخه سواری کوهستان کراس کانتری امروز جمعه در سه رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان با حضور نزدیک به 50 شرکت کننده در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز برگزار شد. دبیر هیئت دوچرخه سواری آذربایجان شرقی با بیان اینکه برگزاری این مسابقات با هدف توسعه ورزش دوچرخه سواری در سطح استان می باشد، عنوان کرد: خدا را شکر مسابقه امروز بدون هیچ حادثه به اتمام رسید و جا دارد از کلیه دست اندر کاران برگزاری این مسابقه تقدیر و تشکر بنمایم. فقیه نفرات برتر در رده سنی نوجوانان را به ترتیب محسن مصطفی زاده نفر اول، مهدی قصاب عبدالهی نفر دوم و ابوالفضل طاهر زاده نفر سوم اعلام کرد. همچنین در رده سنی جوانان صدرا اکبر زاده مقام اول، پوریا نژاد جواد مقام دوم و برهان بشارت مقام سوم را کسب کردند. در رده سنی بزرگسالان به ترتیب بنیامین فغانی مقام نخست، ناصر پور هاشمی مقام دوم و امیر حسین زوجازی مقام سوم را به دست آوردند. فقیه اذعان داشت: در این مسابقه دوچرخه سواران رده نوجوانان 2 دور مسیر را پیمودند، رده جوانان 3 دور و رده بزرگسالان پنج دور مسیر مسابقه را رکاب زدند. گفتنی است، در پایان این مسابقه با حضور یدالله هوشیار و قادر میزبانی، پیشکسوتان دوچرخه سواری آذربایجان شرقی به نفرات برتر لوح و جایزه اهدا شد. ...
کرمانشاه قهرمان رقابت های بوکس یگان های ویژه فراجا شد
، 2 نقره و یک برنز و کسب 14 امتیاز در رده دوم ایستاد. وی اضافه کرد: در این دوره از رقابت ها تیم تیپ سوم امام حسین (ع) تهران نیز با 2 طلا، یک نقره و 2 برنز و کسب 10 امتیاز عنوان سوم را به خود اختصاص داد. فرمانده یگان ویژه انتظامی استان کرمانشاه ادامه داد: این مسابقات در خانه بوکس مجموعه ورزشی آزادی کرمانشاه و در 12 وزن برگزار شد. ...
پایان روز نخست لیگ جهانی کاراته وان قبرس/شانس کسب یک طلا و چهار برنز برای کاراته ایران
نهایی با امتیاز 41.1 پس از نماینده ژاپن با امتیاز 42.2 به عنوان نفر دوم راهی رقابت کسب مدال برنز شد تا روز یکشنبه به مصاف نوریا اسکودرو سولیس از اسپانیا برود. در این رده حدیث جمال که در دور اول و دوم به ترتیب با امتیاز 40.9 و 41 .4 نفر نخست گروه خود شد در نیمه نهایی با اجرای کاتای سوپارین پی، اگرچه موفق به کسب امتیاز 40 شد اما در رده پنجم قرار گرفت و از راهیابی به رقابت کسب مدال بازماند ...
آسیایی هانگژو: زن و مرد ایران درفینال دو 100متر
...> فرزانه فصیحی در پایان رقابت زنان، بین 25 دونده در جایگاه نهم قرار گرفت. هشت دونده اول از جمله اسماعیل نژاد به فینال صعود کردند. در پایان دور مقدماتی دو نفر برتر هر گروه به همراه دو نفر از بهترین رکوردها راهی مرحله فینال می شوند. از آنجایی که فصیحی در گروه دوم قرار داشت و نفرات سوم این دو گروه رکوردهایی بهتر از نماینده ایران ثبت کرده اند، شانس فصیحی برای صعود از بین رفت. فینال این مسابقه ...
برترین اسب ها و چابکسواران هفته هفتم کورس اسبدوانی آق قلا مشخص شدند
چابکسواران اول تا سوم این دور (دوم) شدند. بیشتر بخوانید پرونده هفته ششم کورس اسب دوانی آق قلا بسته شد دور اول روز نخست رقابت های هفته ششم اسبدوانی آق قلا به حد نصاب نرسید هفته پنجم کورس اسبدوانی آق قلا گلستان به پایان رسید اسب های دوخون مبتدی نبرده که سن آنها بیش از سه سال بود در دپار دور سوم به مسافت هزار متر قرار گرفتند که کمال دلیجه عطا، جواد ...
مسابقات تنیس روی میز توزیع برق آذربایجان شرقی در مراغه
این مسابقات با شرکت 30 نفر ورزشکار از شرکت توزیع برق استان در خانه تنیس مراغه برگزار شد. در پایان مهدی قنبری از مراغه مقام نخست را کسب کرد. علی حاجی زاده از ستاد شرکت در جایگاه دوم ایستاد و صابر احدی از میانه و مهدی قربانلو از ورزقان بصورت مشترک سوم شدند. مدیر امور برق مراغه، هدف از برگزاری این مسابقات را ایجاد نشاط و شادابی و افزایش آمادگی جسمانی در بین کارکنان ...
پیشکسوتان در سکوی مسابقات آمادگی جسمانی
به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از قم، مسابقات آمادگی جسمانی ویژه پیشکسوتان، یادبود پیشکسوتان هشت سال دفاع مقدس به همکاری هیئت آمادگی جسمانی استان قم با حضور بیش از 40 شرکت کننده در مجموعه ورزشی فرهنگی شهرداری قم برگزار شد. در این رقابت ها احمد علیمردانی مقام اول، ابراهیم درتاج در مقام دوم، مسعود علی مددی در مقام سوم و علی نبوی در مقام چهارم در رده سنی 44 تا 40 به برتری رسیدند. ...
تاریخ سازی ژیمناست ایران در بازی های آسیایی/ نخستین مدال پس از 80 سال
دوم ایستاده و فینالیست شده بود. در بخش قهرمان قهرمانان نیز محمدرضا خسرونژاد هفتم و محمدرضا حمیدی دهم شده بودند. نماینده ژاپن با امتیاز 15/016 در رتبه نخست ایستاد و نماینده مالزی با امتیاز 14/466 سوم شد.
اسماعیل نژاد فینالیست شد/ فصیحی از صعود به فینال بازماند
در دور مقدماتی دوی 100 متر به رقابت با دیگر دونده ها پرداختند. اسماعیل نژاد در گروه سوم به رقابت پرداخت که در پایان با ثبت زمان 11.57 ثانیه فینالیست شد. همچنین فصیحی در گروه دوم حضور داشت و با ثبت زمان 11.70 ثانیه در جایگاه چهارم گروه خود ایستاد و از رسیدن به فینال بازماند. فرزانه فصیحی در پایان رقابت زنان، بین 25 دونده در جایگاه نهم قرار گرفت. هشت دونده اول از جمله ...