معرفی برترین های مرحله نخست موتورکراس قهرمانی ایران - خبرگزاری صدا و سیما
معرفی برترین های مرحله نخست موتورکراس قهرمانی ایران
سایر خبرها
معرفی نفرات برتر 5 فرم تالو قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی/ برگزاری پیکار های ساندا
قهرمانی آسیا (ماکائو 2024) به اردوی تیم ملی ووشو جهت برگزاری انتخابی درون اردویی دعوت خواهند شد. در روز نخست این پیکارها، مراحل ابتدایی اوزان مختلف (10 دسته وزنی) ساندا برگزار شد. همچنین با پیگیری مسابقات تالو نیز نفرات برتر 5 فرم این بخش به شرح زیر مشخص شدند: چانگ چوان: ابوالفضل قره باغی از زنجان علی قاسمی از فارس حمید اسماعیلی از زنجان دائو شو: ...
ووشوکاران خراسان جنوبی در انتخابی تیم ملی
وحید خرمشاد به خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی خاورستان گفت: تیم با ترکیب مهدی یعقوبی، امیرحسین طلایی، عرفان صمدی، سیدرضا حسینی و محمدحسین محمدی در مسابقات انتخابی تیم ملی ووشو در رده سنی بزرگسالان به میزبانی مشهد مقدس حضور دارد. به گفته وی رقابت های ووشو قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی در رده سنی بزرگسالان گرامیداشت 18 هزار شهید والامقام استان خراسان رضوی تا 24 اردیبهشت ماه به میزبانی مشهد ...
اهواز میزبان حساس ترین بازی لیگ برتر فوتبال
هفته بیست وهفتم مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور فردا پیگیری می شود که درحساس ترین و مهمترین باری این هفته تیم های استقلال خوزستان و نساجی مازندران از ساعت 19/30 در ورزشگاه غدیر اهواز مقابل یکدیگر صف آرایی می کنند. این 2 تیم هم اکنون با 22 امتیاز درمکان های سیزدهم و چهاردهم جدول رده بندی قرار دارند و پیروری هر کدام می تواند بقاء آن را در لیگ برتر افزایش دهد. محمدرضا ...
نفرات برتر مسابقات شطرنج اردبیل مشخص شدند
به گزارش روز یکشنبه ایرنا ، به مناسبت گرامیداشت دهه کرامت مسابقات شطرنج استان اردبیل با عنوان "جام دختر" با شرکت 48 بازیکن به 2 روش سریع و برق آسا در محل هیات شطرنج این استان برگزار شد. بر همین اساس و در روش مسابقات سریع فرشاد خویی زاده اول، ایرج رضایی دوم، حسن سفارشی سوم و حسین عابدی چهارم شدند. در رنکینگ بالای 1850: فرهاد نجفی ، در رنکینگ زیر 1850: مهدی حسین پور و در ...
جدال مدعیان اسکیت سرعت در مرحله دوم انتخابی تیم ملی
اسکیت بازان سرعت در دو بخش آقایان و بانوان روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری به مصاف هم می روند. مرحله اول مسابقات دستجات آزاد اسکیت سرعت انتخابی تیم ملی پسران و دختران کشور به میزبانی استان مرکزی روزهای 30و 31 فروردین ماه در اراک برگزار شد و در پایان نفرات اول تا سوم هر رده مشخص [...]
آغاز اردوی تیم های ملی کاراته امید بانوان از 26 اردیبهشت
اولین مرحله از اردوی تیم های ملی کاراته امید دختران کشورمان از 26 اردیبهشت آغاز خواهد شد. به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، اولین مرحله اردوی تیم ملی کاراته دختران در رده زیر 21 سال (امید) با حضور نفرات راه یافته به اردو تهران آغاز خواهد شد. با اعلام کادر فنی تیم ملی این تمرینات تا 31 اردیبهشت ماه در مجموعه ورزشی کبگانیان تهران ادامه خواهد داشت و تمرینات ملی پوشان نیز در دو نوبت صبح و عصر پیگیری خواهد شد. اردو های تیم ملی کاراته کشورمان جهت حضور در مسابقات قهرمانی آسیای رده های پایه به میزبانی فلیپین برگزار می شود. ...
معرفی برترین های انتخابی تیم ملی اسکیت سرعت
به گزارش پایگاه خبری ورزش ایران، ایپنا؛مسابقات دستجات آزاد اسکیت سرعت و انتخابی تیم ملی صبح امروز در آکادمی ملی اسکیت آزادی در رده سنی جوانان بزرگسالان در بخش پسران برگزار شد. در پایان این رقابت ها که در ماده های 100 متر، 10 کیلومتر و وان لپ برگزار شد نفرات برتر به شرح زیر معرفی شدند. در ماده 100 متر بزرگسالان محمد سروش مهر، میلاد صالحی و امیر گورکی به ترتیب در جایگاه های ...
مدال آوری وزنه برداران خوزستان در مسابقات قهرمانی کشور
... آرین رسول زاده و یاسین نصیری هر 2 از خوزستان در مجموع با رکورد 307 و 285 کیلوگرم مقام های دوم و سوم وزن 81 کیلوگرم رده سنی نوجوانان را کسب کردند. 203 وزنه بردار از 28 استان در 2 رده سنی نوجونانان و جوانان برگزار کننده مسابقات قهرمانی کشور شد. بیست و چهارم اردیبهشت ماه نفرات برتر و تیم های برتر مسابقات قهرمانی کشور درسالن امام علی (ع) همدان مشخص می شود. ...
تداوم موفقیت شطرنج باز خوزستان در مسابقات بین المللی امارات
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای استان خوزستان ، هشتمین دور مسابقات جدول اساتید رقابت های بین المللی امارات برگزار شد که سینا موحد برابر قهرمان بانوان جهان استاد بزرگ جو ونجون به برتری دست یافت و امتیازات خود را به عدد 5 رساند. وی در دور نهم و پایانی رو در روی استاد بزرگ امره کان از ترکیه قرار خواهد گرفت. موحد برای کسب دومین نورم استاد بزرگی در برابر اساتید نام آشنای شطرنج جهان ...
برگزاری مسابقه دارت بانوان کارگر استان گیلان
به گزارش روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان گیلان: 20 اردیبهشت ماه 1403 مسابقات دارت بانوان کارگر استان گیلان به مناسبت گرامیداشت هفته کارگر و دهه کرامت با حضور 47 ورزشکار در سالن کارگران رشت برگزار شد، که در پایان به نفرات برتر لوح تقدیر و جوایز نقدی اهدا شد. نفرات اول تا پنجم این مسابقات به شرح ذیل می باشد: مقام اول: زهرا افروخته از شرکت پارس خزر مقام دوم: لیدا سیفی از شرکت پارس خزر مقام سوم: شیرین نظری از بیمارستان رسول اکرم مقام چهارم: مریم گلشن از شرکت پارس خزر مقام پنجم: زهره فتحی از بهزیستی ...
حضور 8 تنیسور برتر در یک چهارم نهایی
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس، رقابت های تنیس 1000 امتیازی بانوان با معرفی بازیکنان حاضر در مرحله یک چهارم نهایی بخش انفرادی و تیم های حاضر در مرحله نهایی دونفره در زمین های تنیس راکت کلاب مازندران پیگیری شد. در پایان راند سوم بخش انفرادی نتایج زیر بدست آمد: الهه ظفرخواه – زهره شارکری (0-6 و 1-6 ظفرخواه) فرزانه محبی -شیوا کوهستانی (3-6 ،6 ...
مرحله نهایی جشنواره مسابقات سراسری قرآن کریم ویژه کارکنان بانک سینا برگزار شد
برگزیدگان مرحله نهایی مسابقات سراسری قرآن کریم کارکنان بانک سینا مشخص شدند. به گزارش روابط عمومی بانک سینا، در مرحله نهایی نخستین جشنواره مسابقات سراسری قرآن کریم ویژه کارکنان بانک سینا که در آستان مقدس حضرت صالح بن موسی الکاظم(ع) برگزار شد، افراد راه یافته به مرحله نهایی در رشته های حفظ، ترتیل، تحقیق و مفاهیم در حضور سه داور بین المللی با یکدیگر به رقابت پرداختند و نفرات برتر هر رشته ...
معرفی نفرات برتر مسابقات کشتی آلیش انتخابی گلستان
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز گلستان در این مسابقات که دیروز به میزبانی آزادشهر در سالن کشتی این شهر برگزار شد علی نصیری، نعمت جرجانی، محمد تقی پهلوان زاده ، عبدالله ایری، علیرضا پهلوان زاده و محمد کم عنوان برتر وزنهای مختلف را کسب کردند. این مسابقات با حضور 30 کشتی گیر آلیش کار از سراسر استان در وزنهای 50 تا مثبت 100 کیلو گرم برگزار شد. حسین سلطانی رییس هیئت کشتی آلیش گلستان گفت: نفرات برتر در مسابقات قهرمانی کشور که از سوم خرداد ماه به میزبانی استان سمنان در شهرستان میامی آغاز می شود حضور خواهند یافت. ...
معرفی برترین های انتخابی تیم ملی اسکیت سرعت در بخش بانوان
توانستند رده های اول تا سوم را کسب کنند. در ماده وان لپ جوانان نیز یسنا حق نظری با شگفتی سازی به مقام اولی بوسه زد و آتنا وطن خواه پس از او در رده دوم ایستاد و فریده کریمی هم به جایگاه سومی قناعت کرد. گفتنی است روز گذشته (پنجشنبه) نیز مسابقات در بخش پسران برگزار و در پایان با معرفی نفرات برتر به اتمام رسیده بود. ...
آغاز مسابقات قهرمانی ووشو بزرگسالان کشور در مشهد
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خراسان رضوی ، رئیس فدراسیون ووشو گفت: مسابقات قهرمانی کشور در دو بخش تالو و ساندا برگزار می شود. صدیقی افزود: در این دوره از رقابت ها، بیش از 360 وشوکار در قالب 36 تیم از 31 استان کشور حضور دارند. وی تصریح کرد: در بخش تالو این رقابت ها، ورزشکاران در ماده های مختلف با هم رقابت کردند. صدیقی بیان کرد: در بخش ساندا هم ورزشکاران در 10 وزن با هم رقابت خواهند کرد. نفرات برتر این رقابت ها به اردوی تیم ملی برای اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا که شهریور ماه در ماکائو برگزار می شود، دعوت خواهند شد. ...
نفرات برتر مسابقات موتور کراس قهرمانی کشور در اهواز مشخص شدند
برترین های راند اول مسابقات موتور کراس قهرمانی کشور در اهواز مشخص شدند. این پیکارها 20 و 21 اردیبهشت ماه با حضور بیش از 80 ورزشکار در هفت کلاس مردان و سه کلاس بانوان به میزبانی اهواز برگزار شد. در رده سنی نوجوانان و در کلاس 50 سی سی آقایان، آراد آقاخانی و امیرحسین رستگار هر دو از خوزستان به ترتیب در رده های اول و دوم قرار گرفتند همچنین کیان توکلی از تیم تهران آکام به مقام ...
معرفی نفرات برتر جوانان و بزرگسالان در مرحله دوم رقابت های انتخابی تیم ملی کاراته
سنی جوانان و بزرگسالان با حضور نفرات دعوت شده توسط کادر فنی برگزار شد و در پایان نفرات برتر هر رده مشخص و در رده سنی جوانان به اردوی تیم ملی راه یافت. همچنین نفرات برتر رده سنی بزرگسالان نیز راهی مرحله بعدی انتخابی شدند. اسامی نفرات برتر و راه یافته به اردوی تیم ملی جوانان به شرح زیر است: وزن 55- کیلوگرم: محمد امیر قوامی از کردستان عرشیا سوخت سرایی از گلستان ...
پایان مسابقات ماراتن آزاد کشوری بادی بالانس بانوان با معرفی نفرات برتر
خبرگزاری میزان - به گزارش روابط عمومی فدراسیون آمادگی جسمانی و تندرستی، مسابقه ماراتن آزاد کشوری بادی بالانس فدراسیون آمادگی جسمانی و تندرستی در دو قسمت لیدر و شرکت کنندگان آزاد با حضور نمایندگان استان های خوزستان، تهران، کرمانشاه، زنجان، آذربایجان شرقی و البرز برگزار شد. این مسابقات در سه مرحله مدنظر قرار گرفت و نفرات برتر در قسمت شرکت کنندگان آزاد و لیدر مدال، تندیس مسابقات و حکم ...
برترین های انتخابی تیم ملی اسکیت در بخش بانوان
حق نظری با شگفتی سازی به مقام اولی بوسه زد و آتنا وطن خواه پس از او در رده دوم ایستاد و فریده کریمی هم به جایگاه سومی قناعت کرد. گفتنی است روز گذشته (پنجشنبه) نیز مسابقات در بخش پسران برگزار و در پایان با معرفی نفرات برتر به اتمام رسیده بود.
برترین های انتخابی تیم ملی اسکیت سرعت در بخش بانوان معرفی شدند
یسنا حق نظری با شگفتی سازی به مقام اولی بوسه زد و آتنا وطن خواه پس از او در رده دوم ایستاد و فریده کریمی هم به جایگاه سومی قناعت کرد. گفتنی است روز گذشته (پنجشنبه) نیز مسابقات در بخش پسران برگزار و در پایان با معرفی نفرات برتر به اتمام رسیده بود. انتهای پیام/
معرفی برترین های انتخابی تیم ملی اسکیت سرعت در بخش بانوان
بوسه زد و آتنا وطن خواه پس از او در رده دوم ایستاد و فریده کریمی هم به جایگاه سومی قناعت کرد. گفتنی است روز گذشته (پنجشنبه) نیز مسابقات در بخش پسران برگزار و در پایان با معرفی نفرات برتر به اتمام رسیده بود.
معرفی برترین های انتخابی تیم ملی اسکیت سرعت
به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، مسابقات دستجات آزاد اسکیت سرعت و انتخابی تیم ملی صبح امروز در آکادمی ملی اسکیت آزادی در رده سنی جوانان بزرگسالان در بخش پسران برگزار شد. در پایان این رقابت ها که در ماده های 100 متر، 10 کیلومتر و وان لپ برگزار شد نفرات برتر به شرح زیر معرفی شدند. در ماده 100 متر بزرگسالان محمد سروش مهر، میلاد صالحی و امیر گورکی به ترتیب در جایگاه های اول ...
برترین اسکواش بازان پسر جام گرگان جونیور مشخص شدند
.... مبین سیدان و امیرحسین رضازاده که در نیمه نهایی مغلوب چنگانیان و رضازاده شده بودند، پس از قهرمانی و نایب قهرمانی آنان، عنوان سوم مشترک را کسب کردند. مسابقات مرحله نهایی دختران نیز شب گذشته برگزار و قهرمان (نفرات اول تا سوم مشترک) مشخص شدند. بیشتر بخوانید فینالیست های پسران اسکواش باز جام گرگان جونیور مشخص شدند اسکواش جام گرگان جونیور ...
تیم ترامپولین ایران به هنگ کنگ رسید
به گزارش پایگاه خبری ورزش ایران، ایپنا ؛ تیم های ملی ترامپولین جوانان و بزرگسالان کشورمان که روز گذشته جهت شرکت در رقابت های ترامپولین قهرمانی آسیا راهی هنگ کنگ شده بودند ساعاتی پیش به این کشور رسیدند. این رقابت ها از فردا 22 اردیبهشت آغاز و در دو روز برگزار خواهد شد. اسامی نفرات اعزامی به رقابت های ترامپولین قهرمانی آسیا به شرح زیر است: ورزشکاران: مانی رمضانی نژاد-آریا ...
برگزاری مرحله اول اردوی تیم ملی کاراته نوجوانان پسران
خبرگزاری میزان - بر اساس گزارش سایت رسمی فدراسیون کاراته، مرحله اول اردوی تیم ملی کاراته پسران در رده سنی نوجوانان با حضور نفرات برتر قهرمانی کشور و مرحله دوم انتخابی در استان آذربایجان شرقی شهر تبریز در حال برگزاری است. تمرینات ملی پوشان در مرحله اول اردو از 19 اردیبهشت آغاز و در دو نوبت صبح و عصر پیگیری می شود. طبق اعلام کادر فنی این تمرینات تا 23 اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت. اردو های تیم ملی کاراته کشورمان جهت حضور در مسابقات قهرمانی آسیای رده های پایه به میزبانی فلیپین و بزرگسالان به میزبانی چین برگزار می شود. انتهای پیام/ ...