برگزاری مسابقات تنیس روی میز تیمی و انفرادی خراسان رضوی در قوچان - خبرگزاری صدا و سیما
سایر خبرها
اعلام نتایج مسابقات کشوری همخوانی قرآن و مدیحه سرایی دختران
(گروه مصباح الهدی) از خراسان رضوی رتبه اول را کسب کرد و مرکز دارالقرآن محمد حسین طباطبایی(گروه مشکات) از مازندران رتبه دوم و مرکز دارالقرآن حضرت مهدی (عج) (گروه رکن الهدی) از البرز رتبه سوم را به دست آوردند. انتهای پیام
تیم دو ومیدانی دختران تهران در جایگاه نخست مدارس کشور ایستاد
.... وی افزود: تیم تهران در مجموع تیمی توانست بر سکوی قهرمانی این مسابقات تکیه بزند و تیم های خراسان رضوی و البرز به ترتیب دوم و سوم شدند. به گفته فولادی، تقریبا تمام ورزشکاران نامی و قهرمان کشور و آسیا در این بازیها که انتخابی تیم ملی نیز هست، حضور داشتند و این موضوع سطح کیفی مسابقات را بسیار ارتقاء داده بود. معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش هرمزگان ...
فینال مسابقات فوتسال جام فجر علوی در دماوند
به گزارش پایگاه خبری عصر شرق ، مرحله فینال مسابقات فوتسال جام فجر علوی که به میزبانی اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی شهرستان دماوند برگزار شد، تیم مشکات مقام اول، ستارگان دوم و شرکت تکاب اتصال دماوند مقام سوم را به خود اختصاص دادند تیم هیات شهرک جهاد نیز برنده کاپ اخلاق مسابقات و همچنین مقام چهارم را کسب کرد. اختتامیه مسابقات با حضور خدایاری رئیس اداره کار، تعاون و رفاه ...
معرفی برترینهای مسابقه تنیس روی میز دانشگاههای منطقه 9 کشور
یکدیگر به رقابت پرداختند که در پایان و در بخش تیمی تیم دانشگاه فردوسی مشهد و بیرجند به ترتیب مقام اول و دوم و تیم دانشکده فنی و مهندسی اسفراین و مجتمع آموزش عالی کشاورزی و دامپروری تربت جام مشترکا سوم شدند. همچنین در بخش دوبل نیز تیم های دانشگاه فردوسی مشهد مقام اول و دوم و تیم های دانشگاه بیرجند و دانشگاه گرمسار سوم شدند. در بخش انفرادی نیز بازیکنان دانشگاه فردوسی مشهد موفق به کسب مقام های اول تا سوم و دانشگاه بیرجند نیز مقام سوم را از آن خود کرد. ...
تعیین دانش آموزان برتر مسابقات کشتی مدارس لارستان
دانش آموزان برتر مسابقات کشتی مدارس متوسطه اول و دوم لارستان مشخص شدند. رئیس انجمن کشتی دانش آموزی لارستان از برگزاری رقابت های کشتی آزاد مدارس متوسطه اول و دوم این شهرستان خبر داد. به گزارش میلاد لارستان به نقل از روابط عمومی هیئت کشتی لارستان، احمد حبیب نیا با اعلام این خبر اظهار داشت: پیکارهای کشتی آزاد یادواره شهدای شاهچراغ و گرامی داشت دهه مبارک فجر بین دانش آموزان ...
نفرات برتر مسابقات شطرنج قهرمانی استان کردستان مشخص شدند
...> مقام اول : اهورا مخلص مقام دوم : کیان محمدی مقام سوم: دانیار بهمنی کادر داوری مسابقات: سرداور: مهسا آزاده جانشین سرداور : خبات هجرانی داوران: ژیلا یعقوب پوریان و سروه صفیاری About Latest Posts سامان صادق امیری نگارنده خبر Latest posts by سامان صادق امیری ( see all ) تست گیری تیم لیگ برتری جوانان بعثت کرمانشاه از هفته آینده آغاز می شود - 1401-11-21 نفرات برتر مسابقات شطرنج قهرمانی استان کردستان مشخص شدند - 1401-11-20 نفرات برتر مسابقات ووشو بانوان قهرمانی ایران در دو بخش ساندا و تالو معرفی شدن ...
پایان مسابقات دوومیدانی دختران کشور/ تیم دوومیدانی دختران تهران قهرمان شد
. وی افزود: تیم تهران در مجموع تیمی توانست بر سکوی قهرمانی این مسابقات تکیه بزند و تیم های خراسان رضوی و البرز به ترتیب دوم و سوم شدند. به گفته فولادی، تقریبا تمام ورزشکاران نامی و قهرمان کشور و آسیا در این بازیها که انتخابی تیم ملی نیز است حضور داشتند و این موضوع سطح کیفی مسابقات را بسیار ارتقاء داده بود. معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش هرمزگان اضافه کرد: در ...
آغاز سیزدهمین دوره لیگ برتر ورزش های پهلوانی و زورخانه ای در محلات
رفسنجان با 16 و شهید حدادزادگان با 7 امتیاز در رتبه های دوم و سوم قرار گرفتند. در گروه ب، تیم علی ابن ابیطالب محلات با 20 امتیاز مقام اول را کسب کرد و تیم های شهید ذوالفقارنسب با 10 و مقاومت بسیج با 8 امتیاز، دوم و سوم شدند. سید حسن سبزواری، نائب رئیس فدراسیون ورزش های پهلوانی و زورخانه ای کشور در گفت و گو با ایسنا گفت: سیزدهمین دوره لیگ برتر ورزش های زورخانه ای بزرگسالان کشور در رشته ...
رتبه نخست ششمین دوره مسابقات همخوانی قرآن کریم به خراسان رضوی رسید
بخش دختران به مرکز امام رضا (ع) اداره آموزش و پرورش ناحیه 3 مشهد از استان خراسان رضوی با عنوان گروه مصباح الهدی تعلق گرفت. مدیر آموزش و پرورش دزفول، افزود: مرکز محمدحسین طباطبائی اداره آموزش و پرورش بابلسر از استان مازندران با عنوان گروه مشکات به مقام دوم دست یافت همچنین مرکز دارالقرآن حضرت مهدی (عج) اداره ناحیه 4 کرج از استان البرز با عنوان گروه رکن الهدی مقام سوم این مسابقات را کسب ...
برگزاری جشنواره شنای آقایان به مناسبت گرامیداشت دهه فجر
...> مقام دوم: بردیا حداد مقام سوم: برهان حسینی رده سنی 15تا17 سال (100مترآزاد) تیم قهرمانی: مقام اول: رضا مختاری مقام دوم: محمدغلامی مقام سوم: علیرضا اسدی رده سنی 15تا17 سال (100متر مختلط) تیم قهرمانی: مقام اول: محمد غلامی مقام دوم: رضا مختاری مقام سوم: امیر علی جعفرنیا و در پایان جشنواره به نفرات برتر مدال و حکم اهدا شد. ...
پایان مسابقات ورزشی دانش آموزان کشور در فارس/تهران در جایگاه نخست
به گزارش خبرنگار مهر ، بعد از ظهر پنجشنبه مراسم اختتامیه مسابقات ورزشی دانش آموزان سراسر کشور در شیراز برگزار شد. در این دوره از مسابقات و در بخش والیبال تیم های شهرستان های تهران و اصفهان به ترتیب به مقام های اول و دوم دست یافتند و تیم های آذربایجان غربی و کرمانشاه به طور مشترک در جایگاه سوم قرار گرفتند. در بخش بسکتبال نیز تیم های تهران و شهرستان های تهران به ترتیب در ...
اعلام نتایج رقابت های المپیاد ورزشی مدارس استعدادهای درخشان کهگیلویه و بویراحمد
کبنا ؛ رقابت های المپیاد ورزشی مدارس استعدادهای درخشان با تعیین نفرات برتر در کهگیلویه پایان یافت. به گزارش کبنا، دراین دوره از مسابقات که روز پنجشنبه پایان یافت، 260 دانش آموز از 3 شهرستان کهگیلویه، بویراحمد و گچساران حضور داشتند و در 4 رشته با هم به رقابت پرداختند. در رشته والیبال دانش آموزان متوسطه اول دختران ، شهرستان های یاسوج رتبه نخست و دهدشت رتبه دوم را کسب کردند. ...
دیدار فرماندار و امام جمعه با خانواده شهدا
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، حسین سجادی دردیدار با خانواده شهیدان بابک شکفته آق کاریز و سهراب حامل نیت ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدا گفت: در ایام الله دهه مبارک فجر مردم عزیز کشورمان به پشتوانه ایمان قلبی در برابر رژیم طاغوت به پیروزی رسیدند و توانستند حکومت اسلام ناب محمدی (ص) را برقرار کنند. سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قوچان افزود: شهادت، عشق به وصال محبوب و ...
تقدیر از 30 نخبه و برگزیده جامعه کار و تولید گلستان+اسامی
ورزشی - سید امید حسینی کسب مقام اول مسابقات والیبال ساحلی المپیک کارگران درکشور اسپانیا، کسب مقام دوم مسابقات والیبال ساحلی المپیک ایتالیا و کسب عناوین متعدد در مسابقات ملی - علی محمدی کسب مدال طلا در مسابقات وزنه برداری کارگران کشور در وزن +109 کیلو در سال - محمدعلی کلیایی کسب مقام اول مسابقات والیبال دسته 1 کارگران کشور در سمنان(1401) مقام دوم در خراسان شمالی سال(1398) مقام دوم در اصفهان در سال ...
برگزاری مسابقات بومی محلی (کی رام)در رده نوجوانان توسط هیات بومی ومحلی کیش
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش، به مناسبت گرامیداشت دهه فجر یه دوره مسابقات ورزش های بومی و محلی در خانه مردم شناسی بومیان کیش با حضور 38 شرکت کننده به صورت تیمی و انفرادی برگزارگردید و در پایان نتایج زیر بدست آمد: رقابتهای تیمی: مقام اول: خانه بومیان کیش مقام دوم: غافان مقام سوم: اتحادسفین رقابتهای انفرادی رده زیر13سال: مقام اول: علی حاجی زاده مقام دوم: عدنان ماهیگیران مقام سوم: جاسم جزایری رقابتهای انفرادی رده رده زیر10سال: مقام اول: عیسی سلامت مقام دوم: ابراهیم ابراهیمی مقام سوم: حمد جزایری ...
درخشش بانوان خراسان جنوبی در مسابقات قهرمانی کشور
کشور برای پوشیدن تیم ملی اعزامی به بازی های آسیایی 2023 هانگژو به میزبانی دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات تهران به رقابت پرداختند. فائزه میری از خراسان جنوبی در وزن 56- کیلوگرم رشته ساندا مسابقات قهرمانی ووشو انتخابی تیم ملی ایران با کسب نشان برنز به مقام سوم رقابت ها دست یافت، حنانه رستمی از تهران و نصیبه میرشهیدی از گیلان جایگاه های اول و دوم را بدست آوردند. پایان پیام/ ...
ظرفیت میزبانی برگزاری مسابقات بدنسازی کشوری در ساوه وجود دارد
، فراهان، محلات و شازند حضور داشتند که در نهایت تیم های اول تا سوم و اورال ها مشخص شدند. ثمری خلج بیان کرد: در این مسابقات باشگاه تخت جمشید ساوه عنوان مقام اول مجموع تیمی، باشگاه امپراطور ساوه مقام دوم مجموع تیمی و باشگاه آکادمی فلاح مقام سوم مجموع تیمی را کسب کردند. همچنین بهروز سلیمانی، اورال بادی بیلدینگ بزرگسالان قهرمان قهرمانان، ایمان کبیری اورال بادی کلاسیک بزرگسالان قهرمان قهرمانان و ...
نفرات برتر پنج ماده دو میدانی دختران کشور معرفی شدند
.... به گفته فولادی، در ماده دو 100 متر با مانع، الناز موسایی از استان تهران توانست با پیشی گرفتن از بقیه رقبا بر سکوی اول این ماده بایستد و حنانه عطائی از خراسان رضوی در رتبه دوم و نسیم آراسته از فارس نیز در جایگاه سوم ایستاد. وی افزود: رتبه اول دو ماده 1500 متر به آتوسا آتش به جان از کردستان رسید و هانیه جمال آبادی از اصفهان دوم شد و آنیاز نوزاد از آذربایجان غربی نیز سوم ...
بازیکن اسلامشهری فاتح جام قهرمانی فیفا 22 شد
قانونی بازی به تساوی رسید و بالاخره ضربات پنالتی تکلیف قهرمان این مسابقات را مشخص کرد. علیرضا ایمانی از اسلامشهر که در مرحله استانی این رقابت ها در شهرستان ملارد به مقام دوم دست پیدا کرده بود، این بار توانست مقام اول مسابقات و جام قهرمانی را از آن خود کند. مهرداد عمویی و سیدمحمدمحراب جعفری نیز به ترتیب مقام های دوم و سوم این رقابت ها را از آن خود کردند. در آیین برگزاری مراسم ...
به مناسبت دهه فجر مسابقات ورزشی دارت و فوتبال روی میز ویژه اعضاء جمعیت هلال احمر مسجدسلیمان برگزار شد
جهان پهلوان تختی این شهرستان برگزار گردید. وی ادامه داد: در بخش بانوان در رشته دارت که با حضور 20 شرکت کننده برگزار گردید فرزانه ظاهری مقام اول، سیده عطیه فیضی مقام دوم و مریم زراسوند مقام سوم این مسابقات را کسب کردند. همچنین در بخش اقایان در رشته فوتبال روی میز که با حضور 25 شرکت کننده برگزار گردید فرنام صالحی و یاسین مرادی مقام تیمی اول، حامد محمودی و علی رستمی نیا مقام دوم و اسماعیل حسینی و ...
کتابخانه سیار پیک دانایی 10 شهرستان قوچان افتتاح شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، آئین افتتاح کتابخانه سیار پیک دانایی 10 (سردار شهید یوسف کلاهدوز) شهرستان قوچان با حضور حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر سبزیان، مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی؛ عباسعلی صفائی، فرماندار شهرستان؛ بخشدار مرکزی و جمعی دیگر از مسئولین شهرستان و اهالی روستای اسلام آباد قوچان برگزار شد. در ابتدای این آیین حجت الاسلام والمسملین ...
برگزاری مسابقات والیبال دختران قائنات به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری برنا از خراسان جنوبی، مسابقات والیبال ویژه دختران به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر در شهرستان برگزار شد. در این مسابقات هفت تیم در دو گروه در سالن آزادی با یکدیگر به رقابت پرداختند و در پایان تیم های برتر معرفی شدند. مقام اول تیم رها اسپرت الف مقام دوم تیم روستای اسفشاد مقام سوم تیم روستای پهنایی انتهای پیام خبرنگار:مرضیه شهریاری آیا این خبر مفید بود؟ نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف ...
پایان مسابقات کشتی آزاد استان تهران در شهرستان بهارستان
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای جنوب غرب استان تهران:مسابقات کشتی آزاد استان تهران پس از دو روز برگزاری در شهرستان بهارستان، با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد. در پایان 2 روز برگزاریِ این مسابقات که با حضور 500 کشتی گیر برگزار شد،تیم منتخب جنوب غرب مقام اول،تیم شهرری مقام دوم و شهرستانِ بهارستان مقامِ سوم را به خود اختصاص داد. ...
پایان لیگ برتر و لیگ 1 پومسه استان اصفهان
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز اصفهان؛ در لیگ یک این مسابقات تیم های هیأت تکواندو استان اصفهان و قهرمانان مقام های اول و دوم را کسب کردند و هیأت تکواندو شهرستان کاشان، هیأت تکواندو شهرستان شاهین شهر مشترکا سوم شدند. همچنین در مسابقات لیگ برتر استان تیم های هیأت تکواندو استان اصفهان اول شد و هیأت تکواندو شهرستان کاشان مقام دوم را کسب کرد. ...
معرفی برترین های مسابقات تیراندازی با کمان سامان
مصطفی بهرامی سرپرست اداره ورزش و جوانان سامان، از معرفی نفرات برتر مسابقات تیراندازی با کمان به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر در این شهرستان خبر داد. وی افزود: این مسابقات در رشته ریکرو بخش نونهالان در مسافت 18 متر با حضور 25 نفر ورزشکار با همکاری اداره ورزش و جوانان سامان و هیئت تیراندازی با کمان شهرستان برگزار شد. دعوت کماندار چهارمحالی به اردوی تیم ملی ...
قهرمانی تهران در مسابقات تنیس روی میز جانبازان و فرزندان شاهد و ایثارگر
شاهد و ایثارگر با حضور 340 شرکت کننده و در قالب 20 تیم از 19 استان کشور طی روزهای 12 لغایت 17 بهمن ماه جاری در سالن شهید چمران شهرستان رامسر به رقابت پرداختند. *نتیجه تیمی:* در پایان نتایج تیمی، شهرستان های تهران با 42 امتیاز به مقام قهرمانی دست یافت، تیم های مازندران و فارس به ترتیب با 40 و 27 امتیاز دوم و سوم شدند، خراسان رضوی با 27 امتیاز چهارم شد. *نتایج انفرادی ...
به میزبانی حراست شرکت آب منطقه ای تهران به مناسبت ایام مبارک دهه فجر برگزار شد:
به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، در این مسابقه که با حضور معاون منابع انسانی، مالی و پشتیبانی شرکت، مدیر کل حراست های شرکت مدیریت منابع آب ایران، خراسان رضوی، خراسان شمالی و اصفهان برگزار شد، 4 تیم حراست شرکت های آب منطقه ای تهران، اصفهان، خراسان شمالی و خراسان رضوی با یکدیگر به رقابت پرداختند. در این مسابقه تیم حراست شرکت آب منطقه ای تهران حائز رتبه اول، خراسان رضوی مقام دوم و اصفهان موفق به کسب مقام سوم شدند. گفتنی است، در پایان این مراسم به تیم های اول تا سوم مسابقات فوتسال به رسم یادبود جام و لوح تقدیر اهداء گردید. ...
معرفی نفرات برتر مسابقه دارت استان
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکزاصفهان؛ در بخش مردان این مسابقات یدالله فروغی، مجتبی رنجبر اول و دوم و محمدرضاقنبری و داوود کارگران مشترکا سوم شدند. در بخش بانوان هم مهلا ذوالفقاری اول شد، مهتاب منصوری مقام دوم را کسب کرد و زینب ذوالفقاری ونرگس رامین مشترکا سوم شدند این مسابقه با حضور 200 ورزشکار در همه رده های سنی در دو بخش آقایان و بانوان برگزار شد. ...