(جدول) تغییر 75درصدی ترکیب مجلس دهم به نسبت مجلس نهم - صدای ایران
سایر منابع:
سایر خبرها
216 نماینده کنونی مجلس حذف شدند
.... سراب مهناز بهمنی یوسف داودی حذف شبستر علی علی لو معصومه آقاپور حذف کلیبر و هوراند ارسلان فتحی پور قلی الله قلی زاده حذف مراغه و عجب شیر مهدی دواتگری محمدعلی حسین زاده حذف مرند و جلفا محمد حسن نژاد ...
290 نماینده مجلس دهم+گرایش سیاسی و تعداد آرا
آقاپور 24 هزار و 952 کلیبر و هوراند قلی الله قلی زاده علی فخرآذر --- قلی الله قلی زاده 36 هزار و 936 مراغه و عجب شیر --- ---- مهدی دواتگری محمدعلی حسین زاده 50 هزار و 980 مرند و جلفا --- کریم شافعی محمد حسن نژاد 60 هزار و 55 ملکان شهروز افخمی --- --- سلمان خدادادی 33 هزار و 132 میانه یعقوب شیویاری، محمدرضا حاجی اصغری حافظ شورچی، محمدحسین ...
مجلس دهم در - راند - دوم تکمیل شد - اصولگرایان و اصلاح طلبان چند کرسی در مجلس آینده دارند؟ + جدول
محمد وحدتی هلان مستقل اول مرند و جلفا محمد حسن نژاد اصولگرا دوم مراغه و عجب شیر محمد علی حسین زاده اصولگرا دوم میانه فردین فرمند اصلاح طلب اول یعقوب شیویاری اصولگرا اول کلیبر و هوراند قلی الله قلی زاده اصولگرا اول اهر و هریس بیت الله عبداللهی اصلاح طلب دوم شبستر معصومه آقاپور علیشاهی اصلاح طلب دوم آذربایجان غربی حوزه انتخابیه نماینده منتخب گرایش سیاسی مرحله اول / دوم ارومیه نادر قاضی ...
گرایش سیاسی نمایندگان راه یافته به مجلس دهم در دور دوم+ جدول
...> حسین زاده پیشتاز مرند و جلفا کریم شافعی محمد حسن نژاد (مستقل) شافعی پیشتاز ارومیه سید هادی بهادری مجید دودکانلوی حاکم ممکان (اصلاح طلب) روح الله حضرت پور (مستقل) بهادری حضرت پور پیشتاز سلماس شهروز برزگر رسول جلایر برزگر ...
نتایج مرحله دوم به همراه گرایش منتخبان
338 دهلران شادمهر کاظم زاده* — — احمدی کاظم زاده کاظم زاده 51 هزار و 604 تهران دماوند و فیروزکوه سید احمد رسولی نژاد* قاسم میرزایی نیکو — رسولی نژاد میرزایی 20 هزار و 659 رباط کریم و بهارستان حسن نوروزی خانعلی ابرهیم نکو — نوروزی 54 هزار و 521 شهریار، قدس و ملارد — محمد محمودی — گروسی ...
مجلس دهم در دست کیست؟
، آذرشهر و اسکو: مسعود پزشکیان (اصلاح طلب) و احمد علیرضابیگی (اصولگرا)، زهرا ساعی (اصلاح طلب)، محمدحسین فرهنگی (اصولگرا)، شهاب الدین بی مقدار (اصلاح طلب)، علیرضا منادی (مستقل) حوزه انتخابیه مراغه و عجب شیر: محمد علی حسین زاده (اصولگرا) حوزه انتخابیه مرند و جلفا: حسن نژاد (اصولگرا) حوزه انتخابیه اهر و هریس: بیت الله عبداللهی حوزه انتخابیه میانه: فردین فرمند (مستقل) و یعقوب ...
نتایج نهائی مرحله دوم انتخابات مجلس دهم به تفکیک گرایش سیاسی
...> تبریز و آذرشهر و اسکو 4 محمد حسین فرهنگی محمد اسماعیل سعیدی شهاب الدین بی مقدار زهرا ساعی اهر و هریس 1 بیت الله عبدالهی سراب 1 یوسف داودی شبستر 1 معصومه آقاپورعلیشاهی مراغه و عجب شیر 1 محمدعلی حسین زاده مرند و جلفا 1 محمد حسن نژاد استان آذربایجان غربی ارومیه 2 هادی بهادری روح الله حضرت پور سلماس 1 ...
اسامی تمام منتخبان مجلس دهم همراه با گرایش های سیاسی
...، شهاب الدین بی مقدار(اصلاح طلب)، علیرضا منادی(مستقل) حوزه انتخابیه مراغه و عجب شیر: محمد علی حسین زاده (اصولگرا) حوزه انتخابیه مرند و جلفا: حسن نژاد (اصولگرا) حوزه انتخابیه اهر و هریس: بیت الله عبداللهی حوزه انتخابیه میانه: فردین فرمند(مستقل) و یعقوب شیویاری (اصولگرا) حوزه انتخابیه سراب: یوسف داوودی (مستقل) حوزه انتخابیه بناب ...
نتایج غیررسمی از شمارش اولیه آراء
انتخابات مجلس دهم به شرح ذیل است: استان آذربایجان شرقی حوزه انتخابیه مراغه و عجب شیر: حسین زاده حوزه انتخابیه اهر و هریس: بیت الله عبداللهی استان آذربایجان غربی حوزه انتخابیه ارومیه: روح الله حضرت پور ، هادی بهادری حوزه انتخابیه سلماس: شهروز برزگر حوزه انتخابیه میاندوآب و شاهین دژ و تکاب: جهانبخش محبی نیا ، محمد میرزایی استان اردبیل ...
289 منتخب ملت در بهارستان مشخص شدند/8 خردادماه؛ آغاز به کار مجلس دهم + اسامی و گرایش منتخبان
...> استان آذربایجان شرقی حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو : مسعود پزشکیان (اصلاح طلب) و احمد علیرضابیگی (اصولگرا) ، زهرا ساعی(اصلاح طلب) ، محمدحسین فرهنگی(اصولگرا) ، شهاب الدین بی مقدار(اصلاح طلب) ، علیرضا منادی(مستقل) حوزه انتخابیه مراغه و عجب شیر: محمد علی حسین زاده (اصولگرا) حوزه انتخابیه مرند و جلفا: حسن نژاد (اصولگرا) حوزه انتخابیه اهر و هریس: بیت الله ...
فرزندان کدامیک از شهدا به مجلس دهم راه یافتند؟
نمایندگان شامل ابوالفضل ابوترابی فرزند اسماعیل، سید شریف حسینی فرزند سید شبیب، علی مطهری فرزند مرتضی، محمد مهدی مفتح فرزند محمد می شود. در مرحله دوم نیز از میان7 کاندیدای فرزندان شهدا ، پنج فرزند شهید دیگر به مجلس دهم راه یافتند. روح الله حضرت پور، سمیه محمودی ، احمد بیگدلی، احمد صفری و محمدرضا خانمحمدی از میان هفت فرزند شهید حاضر در این مرحله از شهرهای ارومیه، شهرضا، کرمانشاه، خدابنده و حوزه ابهروخرمدره راهی ساختمان بهارستان شدند. با ورود این 5 نماینده به مجلس تعداد فرزندان شهید حاضر در مجلس دهم به 18 تن افزایش یافته است. ...
نتایج غیررسمی از شمارش اولیه آراء دور دوم انتخابات مجلس دهم + گرایش ها
کشور که به صورت غیر رسمی از سوی ستاد های انتخاباتی اعلام شده است به این شرح است. استان آذربایجان شرقی حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو: زهرا ساعی(اصلاح طلب)، محمدحسین فرهنگی(اصولگرا)، محمداسماعیل سعیدی(اصولگرا)، علیرضا منادی(مستقل) حوزه انتخابیه مراغه و عجب شیر: حسین زاده (اصولگرا) حوزه انتخابیه مرند و جلفا: محمد حسن نژاد (اصولگرا) حوزه انتخابیه اهر و هریس ...
کدام نامزدها به مجلس راه یافتند؟
زاده مرند و جلفا 1 محمد حسن نژاد استان آذربایجان غربی ارومیه 2 هادی بهادری روح الله حضرت پور سلماس 1 شهروز برزگر کاشانی میاندوآب و شاهین دژ و تکاب 2 جهانبخش محبی نیا استان اردبیل اردبیل و نمین و نیر 1 محمد فیضی پارس آباد و بیله سوار 1 شکور پورحسین شقلان استان اصفهان سمیرم 1 اصغر سلیمی ...
اسامی 289 منتخب مجلس دهم به تفکیک گرایش سیاسی
... 1 قلی الله قلی زاده مراغه و عجب شیر 1 محمدعلی حسین زاده مرند و جلفا 1 محمد حسن نژاد ملکان 1 سلمان خدادادی میانه 2 یعقوب شیویاری فردین فرمند هشترود و چار اویماق 1 سید حمزه امینی ورزقان 1 ...
نتایج غیررسمی از شمارش اولیه آراء دور دوم انتخابات مجلس دهم + اسامی
- عجب شیر محمدعلی حسین زاده اصولگرا مرند - جلفا محمد حسن نژاد اصولگرا اهر - هریس بیت الله عبداللهی اصلاح طلب سراب یوسف داوودی مستقل شبستر معصومه آقاپور اصلاح طلب آذربایجان غربی ارومیه روح الله حضرت پور مستقل هادی بهاری اصلاح طلب سلماس شهروز برزگر اصلاح طلب میاندوآب - شاهین دژ- تکاب جهانبخش محبی نیا اصول گرا ...
ترکیب کامل مجلس دهم +گرایش سیاسی منتخبین
یوسف داودی میانه فردین فرمند میانه یعقوب شیویاری اهر و هریس بیت اله عبدالهی کلیبر، خداآفرین و بخش هوران قلی الله قلی زاده هشترود و چاراویماق سیدحمزه امینی بناب ضیااله اعزازی ملکی ورزقان رضا علیزاده مرند و جلفا محمد حسن نژاد مراغه و عجب شیر محمد علی حسین زاده استان آذربایجان غربی ...
آرایش نامزدها در مرحله دوم انتخابات مجلس دهم
گلستان کردکوی و ترکمن و بندرگز رامین نورقلی پور %24.73 رحمت الله جلالی میاندره %18.78 مرکزی اراک، کمیجان و خنداب سیدمهدی مقدسی %20.56 محمد حسن آصفری %22.25 هرمزگان بندر لنگه و بستک و پارسیان خالد زمزم نژاد %23.97 احمد جباری %23.44 همدان رزن ملایر حسن لطفی علیرضا امامی %23.52 15.74 عطاءالله سلطانی احد آزادیخواه %23.35 %22. ...
نتایج غیررسمی از شمارش اولیه آراء دور دوم انتخابات مجلس دهم تا این لحظه+ اسامی و گرایش
( اصولگرا ) ، شهاب الدین بی مقدار ( اصلاح طلب )، علیرضا منادی (مستقل) حوزه انتخابیه مراغه و عجب شیر: محمدعلی حسین زاده ( اصولگرا ) حوزه انتخابیه مرند و جلفا: محمد حسن نژاد ( اصولگرا ) حوزه انتخابیه اهر و هریس: بیت الله عبداللهی ( اصلاح طلب ) حوزه انتخابیه سراب: یوسف داوودی (مستقل) حوزه انتخابیه شبستر: معصومه آقاپور (مستقل) استان آذربایجان ...
نتایج غیررسمی از شمارش اولیه آراء دور دوم انتخابات مجلس دهم تا این لحظه + جدول
شرقی حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو: زهرا ساعی(اصلاح طلب)، محمدحسین فرهنگی(اصولگرا)، محمداسماعیل سعیدی(اصولگرا)، علیرضا منادی(مستقل) حوزه انتخابیه مراغه و عجب شیر: حسین زاده (اصولگرا) حوزه انتخابیه مرند و جلفا: محمد حسن نژاد (اصولگرا) حوزه انتخابیه اهر و هریس: حسینیان (اصولگرا) حوزه انتخابیه سراب: یوسف داوودی(مستقل) حوزه انتخابیه ...
ساکنان چهار سال آینده بهارستان را بهتر بشناسید/ 8 خرداد، افتتاحیه مجلس دهم/ فهرست کامل اسامی و گرایش ...
...، محمدجواد فتحی، فریده اولاد قباد، مصطفی کواکبیان، احمد مازنی، پروانه مافی، علیرضا محجوب، داوود محمدی، علی مطهری، سیدفرید موسوی، محمدرضا نجفی، بهروز نعمتی، محمدعلی وکیلی حوزه انتخابیه پاکدشت: محمد قمی (اصلاح طلب) حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه: قاسم میرزایی (اصلاح طلب) حوزه انتخابیه رباط کریم و بهارستان: حجت الاسلام حسن نوروزی ...
مرحله دوم انتخابات مجلس: اعلام نتیجه نهایی رسمی در 2 حوزه رای گیری (به روز می شود)
عبدالهی (امید) مرند و جلفا محمد حسن نژاد شبستر معصومه آقاپور علی شاهی (امید) سراب یوسف داوودی - آذربایجان غربی ارومیه: سیدهادی بهادری (امید) روح الله حضرت پور سلماس شهروز برزگر - اردبیل محمد فیضی (امید) پارس آباد و بیله سوار شکور ...
مرحله دوم انتخابات مجلس: اعلام نتیجه نهایی رسمی در 2 حوزه رای گیری (به روز می شود)
...> عباس زاده(امید) مراغه و عجب شیر محمد علی حسین زاده اهر و هریس بیت الله عبدالهی (امید) مرند و جلفا محمد حسن نژاد شبستر معصومه آقاپور علی شاهی (امید) سراب یوسف داوودی - آذربایجان غربی ارومیه: سیدهادی بهادری (امید) روح الله حضرت پور سلماس ...
مرحله دوم انتخابات مجلس: اعلام نتیجه نهایی رسمی در 4 حوزه رای گیری (به روز می شود)
... بیت الله عبدالهی (امید) مرند و جلفا محمد حسن نژاد شبستر ( نتیجه نهایی - رسمی ) معصومه آقاپور علی شاهی (امید) سراب ( نتیجه نهایی / رسمی ) یوسف داوودی - آذربایجان غربی ارومیه: سیدهادی بهادری (امید) روح الله حضرت پور میاندوآب، تکاب و شاهین دژ جهانبخش محبی نیا ...
پیروزی مجدد اصلاح طلبان احتمالا با دخالت دولتی ها!
الله طاهری نژاد (مستقل) نیازآذری قائمشهر، سوادکوه و جویبار سید علی ادیانی کمال علی پور ادیانی تایید وزارت کشور اراک، کمیجان و خنداب سیدمهدی مقدسی محمد حسن آصفری مقدسی ساوه و زرندیه محمدرضا منصوری شهلا میرگلوبیات منصوری تایید ...
اسامی منتخبان دوره پنجم مجلس خبرگان
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، اسامی منتخبان دوره پنجم مجلس خبرگان به تفکیک استان ها به این شرح است: آذربایجان شرقی: محسن مجتهد شبستری ،علی ملکوتی، محمد تقی پورمحمدی، هاشم هاشم زاده هریسی، محمد فیضی آذربایجان غربی: سید علی اکبر قرشی، عسکر دیرباز، جواد مجتهد اردبیل: سید حسن عاملی، میرفخرالدین موسوی اصفهان: سید یوسف طباطبایی نژاد، سید ابوالحسن مهدوی ...
نتایج مرحله دوم انتخابات مجلس به تفکیک استان ها
دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی استان آذربایجان شرقی ... حوزه انتخابیه شبستر: معصومه آقاپور علیشاهی حوزه انتخابیه مرند و جلفا: محمد حسن نژاد استان آذربایجان غربی ... حوزه انتخابیه سلماس: شهروز برزگر کلشانی استان اردبیل ... حوزه انتخابیه پارس آباد و بیله سوار: شکور پورحسین شقلان استان اصفهان ... حوزه انتخابیه شهرضا و دهاقان: سمیه محمودی ...
مروز دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی برای 68 کرسی مجلس برگزارشد.
و زرین دشت: انصاری (اصلاح طلب) استهبان و نی ریز : اصغر مسعودی (مستقل) ارومیه: روح الله حضرت پور (مستقل) – هادی بهاری (اصلاح طلب) ایلام: سلام امینی (مستقل)- جلال میرزایی (اصلاح طلب) دهلران : شادمهر کاظم زاده (اصولگرا) رباط کریم: حسن نوروزی (اصولگرا) بابل: حسین نیازآذر (مستقل) اراک: سید مهدی مقدسی (اصلاح طلب) ...
آخرین اخبار از نتایج غیررسمی مرحله دوم انتخابات مجلس دهم
ارومیه سید هادی بهادری با کسب 22 هزار و 97 رأی و روح الله حضرت پور طلاییه با کسب 209 هزار و 705 رأی از مجموع 354 هزار و 108 آرای صحیح مأخوذه راهی بهارستان شد. *** در حوزه انتخابیه خرم آباد و دوره محمد بیرانوندی با کسب 75 هزار و 8 رای و محمدرضا ملکشاهی راد با کسب 63 هزار و 710 رای از مجموع 177 هزار و 195 آرای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت. *** در حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب ...
نتایج غیررسمی از شمارش اولیه آراء دور دوم انتخابات مجلس دهم تا این لحظه +جدول تفکیکی
گرایش محمدعلی حسین زاده اصولگرا منتخب مهدی داوتگری مستقل 3 حوزه انتخابیه اهر و هریس نام نام خانوادگی گرایش مهدی حسینیان اصولگرا بیت الله عبدالهی اصلاح طلب 4 حوزه انتخابیه مرند و جلفا نام نام خانوادگی گرایش محمد حسن نژاد اصولگرا کریم شافعی اصلاح طلب 5 حوزه انتخابیه شبستر نام نام خانوادگی گرایش علی علیلو اصولگرا ...
نتایج نهایی انتخابات مجلس/جدول
زهرا ساعی 134131 تبریز، آذرشهر و اسکو شهاب الدین بیمقدار 112345 تبریز، آذرشهر و اسکو محمدحسین فرهنگی 116738 تبریز، آذرشهر و اسکو علیرضا منادی سفیدان 109149 شبستر معصومه آقاپور علیشاهی 24952 سراب یوسف داودی 31158 اهر و هریس بیت الله عبداللهی 32585 مرند و جلفا محمد حسن نژاد 60055 مراغه و عجب شیر محمدعلی حسین زاده ...