برگزاری مسابقات ورزشی دانش آموزان استثنایی خوزستان - باشگاه خبرنگاران
سایر منابع:
سایر خبرها
دانش آموزان دختر صحنه ای مقام اول تیمی مسابقات دوومیدانی استان را از آن خود کردند + تصویر
: مقام های بدست آمده دانش آموزان شامل اول و دوم پرتاپ وزنه، اول و سوم پرتاپ توپ ،اول پرش طول، دوم و سوم دو 100 متر، دوم 100 4 متر امدادی می باشد. کارشناس تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش شهرستان صحنه در پایان اسامی دانش آموزان را به شرح ذیل اعلام کرد: پرنیا آزادی-سیتا کرم خانی- نسا مرادی- فاطمه عظیمی- الینا گردی- شکیبا رستمی پرنیا آزادی: اول پرتاپ توپ- اول پرتاپ وزنه ...
اعلام نتایج مسابقات استانی قرآن شاهد و ایثارگر خوزستان
رشته حفظ 20 جزء بالای 25 سال: زینب عفری از اهواز رتبه اول نسرین سقایی از دزفول رتبه دوم و کبری بسی خاسته از دزفول رتبه سوم حمادی در پایان گفت: در رشته های حفظ نفرات اول تا سوم به مرحله نهایی می روند و در رشته تحقیق نیز تنها نفرات اول به مرحله کشوری می روند. لازم به ذکر است، متسابقان زیر 16 سال و برگزیدگان رشته ترتیل نیز به مرحله کشوری راه نمی یابند. وی مسئول دارالقرآن بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خوزستان اعلام کرد: نتایج کتبی این مسابقات تا پایان هفته اعلام خواهد شد. ...
درخشش بانوان کاراته باز شهرستان لالی در مسابقات قهرمانی کشوری + تصاویر
هیئت کاراته شهرستان لالی مقام های به دست آمده توسط ورزشکاران شهرستان در این مسابقات را به شرح زیر اعلام کرد : عناوین کسب شده: 1- ستاره جهانبخشی مقام اول در رشته کمیته ( مبارزه) 2- شادی اباذری مقام اول کمیته و مقام دوم کاتا( فرم) 3- فاطمه زمانی مقام دوم کمیته و مقام سوم کاتا 4- فریماه حاجی پور مقام دوم کمیته 5- فاطمه زهرا خدری مقام دوم ...
برگزاری مراسم اختتامیه مسابقات قرانی ایثارگران
هیات داوران نتایج این مسابقات به شرح ذیل است : در رشته حفظ برادران ( یک جزء حفظ) امیر حسین بارانی مقام اول و محمد باقری و ارشد زبیرم مقام های دوم و سوم را کسب نمودند. در رشته حفظ 20جزء جواد نظری مقام اول ، علی عباسی در حفظ کل مقام نخست و سجاد باقری در 5 جزء حفظ عنوان اول را بدست آورد. در رشته حفظ مقطع راهنمایی خواهران مهسا یوسفی حفظ یک جزء عنوان دوم در رشته حفظ مقطع ابتدایی ...
قهرمانی تیم گلستان در مسابقات چهارجانبه بوکس تا رسیدن قهرمانی دوومیدانی دختران به تیم بندرترکمن
در شهرستان گالیکش به پایان رسید که تیم گرگان با کسب دو مدال طلا، یک مدال نقره و یک مدال برنز موفق به کسب عنوان قهرمانی شد، تیم بندرگز با کسب یک مدال طلا، یک مدال نقره و یک مدال برنز و تیم علی آباد کتول با کسب یک مدال طلا و دو مدال برنز، به ترتیب عنوان های دوم و سوم را کسب کردند. در بخش کاتای انفرادی، فاطمه جعفری از علی آباد کتول اول شد، مینا جبله از فاضل آباد عنوان دوم را کسب کرد و ...
قهرمانان مسابقات گلبال و شنای جانبازان بصیر معرفی شدند
برتر و 11 تیم در دسته یک برگزار شد و در پایان استان های آذربایجان غربی، مازندران، کرمان در دسته برتر به ترتیب مقام های اول تا سوم این دوره از مسابقات را بدست آورند. در دسته یک تیم نیز شهرستان های استان تهران اول، تیم تهران الف دوم و تیم استان قم مقام سوم را کسب کردند. در رقابت های شنا که در کلاس پزشکی B1 و در 2 ماده 50 متر آزاد و 50 متر قورباغه برگزار شد خلیل اقدام پناه از تهران، صلاح سعید ...
درخشش بانوان خراسان شمالی در مسابقات قهرمانی منطقه پنج کشور
کورش خسرویار روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این مسابقات با حضور تیمهای جوانان و نوجوانان خراسان شمالی ،خراسان جنوبی ،سمنان و مازندران به میزبانی خراسان رضوی درتاریخ17ام اردیبهشت ماه در مشهد برگزار شد. وی افزود:در رده تیمی جوانان ، تیم خراسان رضوی مقام اول ، سمنان مقام دوم و خراسان شمالی به مقام سوم دست یافت. دررده تیمی نوجوانان هم خراسان رضوی مقام اول ،خراسان شمالی ...
برگزیدگان بیستمین دوره مسابقات قرآن و عترت دانشگاه پیام نور فارس معرفی شدند
نفرات برگزیده هر بخش و رشته تندیس، لوح سپاس و جوایزی به رسم یادبود اهدا شد . در این مسابقات در بخش خواهران و در رشته حفظ کل، سمانه صداقت زاده ازدانشگاه پیام نور شیراز به مقام اول و فاطمه اتفاقی از صفاشهر به مقام دوم دست یافتند و در بخش حفظ 20 جزء نجمه خداداد از شیراز مقام اول، الهام طیبی خرمی از صفاشهر مقام دوم وزهرا صالحی از داراب مقام سوم را کسب کردند. همچنین در بخش حفظ 10 جزء ...
دختران ژیمناست گرگانی قهرمان رقابت های اولین دوره المپیاد ورزشی در گلستان
به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از گرگان؛ در این رقابت ها که دیشب به میزبانی بندرگز برگزار شد در حرکات زمینی، فاطمه تازیکه و نازنین زهرا شجاعی مهر با 11.8 و 10.9امتیاز از گرگان و هستی صبری از علی آبادکتول با 10.7 امتیاز مقام های اول تا سوم را کسب کردند. در ماده اسباب خرک نازنین زهرا شجاعی مهر با 9.6 امتیاز، هستی صبری با 9.5 و فاطمه تازیکه با 9.2 امتیاز به ترتیب ...
راهیابی دانش آموزان دلیجانی به مرحله کشوری مسابقات قرآن
اردیبهشت ماه 95 برگزار و دانش آموزان فاطمه لطیفی از دبیرستان پروین اعتصامی و محمد جواد قاسمی از دبیرستان شهید بهشتی توانستند مقام اول این مسابقات را کسب کرده و به مرحله کشوری راه یابد. وی ادامه داد: همچنین دانش آموز محمد شبانی در رشته قرائت رتبه دوم استانی و دانش آموز احمد رضا زندی در رشته انشای نماز رتبه سوم استانی در این مسابقات را کسب کردند . انتهای پیام/ ...
افتخار آفرینی نوجوانان گمیشانی در اولین المپیاد ورزشی استان + تصاویر
و در تیمی مقام چهارمی را کسب کردند همچنین در مسابقات دومیدانی پسران که روز جمعه در ورزشگاه قاندمی بندرترکمن برگزار شد بهزاد زحمتکش در پرش طول مقام دوم و مهمیانی در دو 800 متر مقام سوم را کسب کرد لازم به ذکر است این مسابقات با حضور 10 تیم از شهرهای گرگان ، گنبد، مینودشت ، علی آباد ، خانببین ، آزادشهر و کردکوی و آق قلا برگزار شد. انتهای پیام/ ...
قهرمانی دوومیدانی دختران به بندرترکمن رسید
، نفر اول نفیسه بحر پیمایی از گمیشان،نفر دوم زهرا صادقلو از آزاد شهر و نفر سوم رکسانا منوچهری از کردکوی مقام آوردند درپرتاب دیسک: نفر اول پریسا ایری از بندرترکمن ،نفر دوم فاطمه نیازی از بندرترکمن و نفر سوم هانیه قرنجیک از گمیشان امتیاز لازم را در این قسمت از مسابقات کسب نمودند در مسابقات پرش طول:نفر اول نگین معصومی از گنبد نفر دوم مریم کرم از گنبدو نفر سوم آیدا کلته از گمیشان برنده این ...
برگزیدگان مسابقات قرآن کریم دانشگاه پیام نور در فارس معرفی شدند
سپاس و جوایزی به رسم یادبود اهدا شد. گفتنی است پس از پایان این مسابقات، در بخش خواهران و در رشته حفظ کل، سمانه صداقت زاده ازدانشگاه پیام نور شیراز به مقام اول و فاطمه اتفاقی از صفاشهر به مقام دوم دست یافتند. در بخش حفظ 20 جزء نجمه خداداد از شیراز مقام اول، الهام طیبی خرمی از صفاشهر مقام دوم وزهرا صالحی از داراب مقام سوم را کسب نمودند. همچنین در بخش حفظ 10 جزء معصومه ...
برگزیدگان مسابقات قرآن فرهنگیان خوزستان معرفی شدند
تبار از شوشتر به رتبه های اول تا سوم دست یافتند. بلاسم گفت: مهین تقیانی از ناحیه 3 اهواز، زبیده افراشته از باغملک و نعیمه محبی از بهبهان رتبه های اول تا سوم رشته نهج البلاغه را به دست آوردند. فریبا فرامرزی از ناحیه 3 اهواز، صدیقه طیبی از بهبهان و فروزان معماری از کارون در رشته روش تدریس احکام اول تا سوم شدند. رئیس اداره قرآن، نماز و عترت اداره کل آموزش و پرورش استان خوزستان ...
گرگانی ها قهرمان کاراته دختران شدند
میرحسینی از گالیکش و فاطمه راهداری از گرگان به طور مشترک سوم شدند. در وزن منهای 47 کیلوگرم، محدثه جلالی از گرگان نفر اول شد، ستایش دهمرده از فاضل آباد در جایگاه دوم ایستاد و فاطمه آهنگری از بندرگز و مریم مزرعه از علی آباد کتول به طور مشترک سوم شدند. در وزن منهای 54 کیلوگرم، زهرا ملکان از مینودشت موفق به کسب مقام اول شد، کیانا عرب عامری از گرگان مقام دوم را کسب کرد و مریم رفعتی ...
تیرانداز قم به مقام سوم مسابقات آزاد قهرمانی کشور دست یافت
رقابت پرداختند و نماینده قم در رشته تفنگ بادی رتبه کسب کرد. وی در ادامه با اشاره به حضور چهره های شاخص تیراندازی قم در این رقابت ها، خاطرنشان کرد: پیکارهای بخش بانوان نیز در رشته های تفنگ بادی، تفنگ 50 متر درازکش، تفنگ 50 متر سه وضعیت، تپانچه بادی و تپانچه 25 متر ورزشی برگزار شد. متقیان نژاد با بیان اینکه هدف تیراندازان استان قم از حضور در مرحله نخست مسابقات آزاد قهرمانی کشور ...
درخشش بانوان کاراته کای قم در مسابقات سبک شیتوریو کشور
در اردوی تیم اعزامی به رقابت های برون مرزی را داشت از اهمیت و حساسیت بالایی برخوردار بود. شرکت کنندگان در این دوره از مسابقات در تلاش برای کسب عناوین اول تا سوم هر دو بخش تیمی و انفرادی و دست یابی به مدال های طلا، نقره و برنز در سالن ورزشی شهرستان رباط کریم در اوزان مختلف بخش کومیته و فرم این رشته یعنی کاتا با یکدیگر به رقابت پرداختند. به نمایندگی از کاراته استان قم نیز ...
مسابقات اسکیت فری استایل قهرمانی کشور به میزبانی شهرستان مبارکه پایان یافت
مسابقات اسکیت آزاد قهرمانی کشور رشته فری استایل با شناخت نفرات برتر در شهرستان مبارکه به کار خود پایان داد. معرفی نفرات برتر به گزارش پایگاه خبری شمس، فاطمه کاکاوند،رییس کمیته فری استایل فدراسیون اسکیت جمعه شب با بیان اینکه این مسابقات با شرکت 87 ورزشکار دختر و پسر در مدت دو روز به میزبانی شهرستان مبارکه برگزار شد، افزود: در این دوره از مسابقات 40 ورزشکار دختر و 47 ورزشکار پسر در ...
تیراندازان شیرازی قهرمان پیکارهای تیروکمان فارس شدند
به گزارش ایرنا در این پیکارها که در دو بخش رویکرو وکامپوند، شنبه در ورزشگاه حافظیه شیراز برگزار شد، در ریکرو آقایان محمد فلاح، محمد مهدی چشمه زنگی و احسان زراعت کار به ترتیب اول تا سوم شدند. درکامپوند آقایان، محمدرضا سعادت به مقام قهرمانی رسید، داوود احمدی نایب قهرمان شد و علی اصغر جوینده هم بر سکوی سوم ایستاد. همچنین دربخش بانوان در رشته ریکرو، اسما نعمتی مقام اول را کسب کرد، دنیا ...
اعلام نتایج مرحله استانی مسابقات قرآن دانشگاه های آزاد استان مرکزی
به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) از استان مرکزی، مرحله استانی بیست ویکمین دوره مسابقات قرآن و عترت ویژه استاتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه های آزاد اسلامی استان مرکزی در بخش شفاهی در دو بخش خواهران و برادران به میزبانی ساوه برگزار شد. نفرات اول تا سوم هر رشته به شرح زیر می باشد: نفرات برتر بیست ویکمین دوره مسابقات شفاهی قرآن وعترت مرحله استانی-برادران رشته تحقیق در بخش ...
تقدیر از 500 دانش آموز نخبه قرآنی، فرهنگی در اندیمشک
به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش اندیمشک اظهار کرد: از این تعداد 220 دانش آموز پسر و 280 دانش آموز دختر از مقاطع تحصیلی ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم است. توکل طیب نیا بیان داشت: این دانش آموزان در مسابقات استانی و شهرستانی در رشته های فرهنگی، هنری و قرآن و عترت مقام های اول تا سوم را کسب کرده اند. وی ...
کسب مقام نخست تنیس روی میز قهرمانی خوزستان توسط نونهالان آبادانی
به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از آبادان؛مسابقات تنیس روی میز نونهالان خوزستان با حضور 41 ورزشکار از سراسر استان در سالن مجموعه ورزشی مناطق نفت خیز اهواز طی روزهای 16 و 17 اردیبهشت ماه بانجام رسید. در این رقابت های تیم آبادان دو مقام نخست و سومی این رقابت ها را کسب نمود.ارشیاعنایت زاده مقام اول این مسابقات وپوریا حیدرپور مقام سوم استان رابه خود اختصاص دادند. ...
چالوس قهرمان مسابقات دوچرخه سواری مازندران شد
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از چالوس ما ، مسابقه دوچرخه سواری قهرمانی مازندران در رشته کراس کانتری با شرکت رکاب زنانی از سراسر استان، و در سه رده سنی بزرگسالان، جوانان و نوجوانان روز جمعه در پیست کندوان چالوس برگزار شد. در پایان این مسابقات، سید محمد جبراییل از تیم ساری به مقام اول دست یافت و سعید آزاد از تیم چالوسو نیز کمیل خاکسار از تیم ساری به ترتیب مقام های دوم و سوم ...
تجلیل از بانوان برگزیده المپیاد قرآن و عترت دانشگاه علوم و معارف
محبی رتبه اول از دانشکده علوم قرآنی اصفهان رقیه محرمی رتبه دوم از دانشکده علوم قرآنی قم رشته حفظ 20 جزء قرآن دانشجویان هانیه احمدی رتبه اول از دانشکده علوم قرآنی تهران فاطمه مطهری منش رتبه دوم از دانشکده علوم قرآنی شیراز زهرا هاشمی رتبه سوم از دانشکده علوم قرآنی اصفهان رشته حفظ 10 جزء قرآن دانشجویان پریوش زارع رتبه اول از دانشکده علوم قرآنی قم ...
برگزاری مسابقات پرش با اسب
به گزارش خبرنگارخبرگزاری صدا وسیما ، در این مسابقات 90 سوارکار شامل 82 آقا و 8 خانم در رده بزرگسالان با هم رقابت کردند. علیرضا خوشدل با اسب کوجک در رده بزرگسالان مقام اول را کسب کرد و رامین شهابی با گرندکروز و داوود پوررضایی با زاکینتوز به رتبه های دوم و سوم دست یافتند. این مسابقات به شیوه دشواری تدریجی برگزار شد طوری که نخستین مانع آن یک مترو بیست و پنچ سانتیمتر است و به ...
برگزاری مسابقات دارت جام معلم در آموزش پرورش ناحیه 2 اهواز
به گزارش پانا از خوزستان ،مسابقه دارت با عنوان جام معلم همزمان با هفته بزرگداشت مقام معلم با حضور کارکنان اداره آموزش پرورش ناحیه 2 اهواز برگزار گردید. نورمحمد رمضانی کارشناس مسئول تربیت بدنی آموزش و پرورش ناحیه 2 اهواز ضمن اعلام این خبر هدف از برگزاری این مسابقات را ایجاد روحیه نشاط و شادابی در همکاران و گرامی داشت هفته مقام معلم عنوان کرد. وی افزود: در این مسابقات که با حضور همکاران ...
ادیبی:تنیس بازان نونهال آبادانی مقام آور شدند
رئیس اداره ورزش و جوانان آبادان از کسب یک مقام نخست و یک مقام سومی توسط نونهالان آبادانی در مسابقات تنیس روی میز قهرمانی استان خوزستان خبر داد. پیمان ادیبی اظهار کرد: اولین دوره مسابقات رده سنی نونهالان در رشته تنیس روی میز در اهواز برگزار شد. وی ادامه داد: مسابقات تنیس روی میز نونهالان استان خوزستان با حضور 41 ورزشکار از سراسر استان در سالن مجموعه ورزشی مناطق نفت خیز اهواز طی روزهای ...
نفرات برتر مسابقات شترسواری قهرمانی کشور مشخص شدند
...> همچنین در مسابقات شترسواری قهرمانی استان اصفهان که همزمان با این رقابت ها در مسافت 800 متر بوسیله شترهای کندرو برگزار شد، حسام الدین درودگر، رضا حیدری و دانیال کوهی هر سه از خور و بیابانک استان اصفهان عنوان های اول ، دوم و سوم را به خود اختصاص دادند. در این مسابقات نیز پنج شتر سوار حضور داشتند. در حاشیه این مسابقات نیز 'مجتبی کریم زاده' قهرمان موتورسواری کراس آسیا حرکات نمایشی انجام ...
قاری ایرانی رتبه چهارم مسابقات بین المللی قرائت قرآن مالزی را کسب کرد
به گزارش ایرنا، 'سید مصطفی حسینی' نماینده جمهوری اسلامی ایران که در سومین شب این مسابقات قرائت زیبایی ارائه کرد نتوانست مقام اول تا سوم مسابقات را بدست آورد، در حالی که مرحوم 'محسن حاجی حسنی کارگر' سال گذشته نفر نخست این رقابت های معتبر قرآن در جهان شد. این قاری کشورمان در حادثه منا جان باخت. در آیین پایانی این مسابقات که در مرکز تجارت جهانی پوترا شهر کوالالامپور برگزار شد، 'مرضیه ...
گنبدنائب قهرمان نخستین مسابقات المپیاد ورزشی در رشته تکواندو آقایان استان گلستان شد
مراسم اختتامیه مسابقات تکواندو آقایان نخستین المپیاد ورزشی گلستان در سالن شهید مهاجری رامیان برگزار شد. به گزارش خبرنگار شلمچه نیوز(سیدعلی کریمیان) از گنبدکاووس، نخستین المپیاد ورزشی گلستان اجلاسیه بزرگداشت 4000 شهید استان گلستان در رشته تکواندو آقایان با حضور 10 شهرستان شامگاه جمعه 17 اردیبهشت در شهرستان رامیان به پایان رسید. نتایج این مسابقات به ترتیب شهرهای گرگان قهرمان ...