برگزیدگان نخستین جشنواره تئاتر اروند مشخص شدند - شوشان
سایر خبرها
جشنواره فیلم تورنتو را بشناسید
مستند و جنون نیمه شب نیز جایزه انتخاب مردمی دریافت می کنند ولی در این 2 بخش علاوه بر برنده جایزه اول، انتخاب های دوم و سوم نیز اعلام می شوند. هر ساله جایزه بهترین فیلم کانادایی، بهترین فیلم کوتاه کانادایی و بهترین فیلم اول کانادایی با نظر هیات داوران برگزیده می شوند. جوایز بخش فیپرشی جشنواره هم با نظر داوران انتخاب می شود. از سال 2015 هم بخش جدیدی به جشنواره اضافه شده به نام platform ...
نخستین جشنواره تئاتر خورموج به کارش پایان داد
.... لوح تقدیر بازیگری مرد در بازیگری سوم به هدایت الله تیموری با نمایش لانه ای در باد، بازیگری دومبه مرتضی وزیری نمایش نگاهمان می کنند و بازیگری اول مشترک به عبدالنبی حیدری با نمایش نگاهمان می کنند و مهدی طاهانی نمایش لانه ای در باد رسید. لوح تقدیر بازیگری زن به بازیگران برگزیده شامل زهرا کشاورز، صدیقه نیرو و کوثر سلیمانی زاده با نمایش نگاهمان می کنند و سلیمه نعیمی محمدآبادی با نمایش خرید رسید. جشنواره تاتر خورموج از یک شنبه هفته جاری در پلاتوی فرهنگسرای خورموج آغاز و روزانه یک نمایش به روی صحنه رفت. منبع: ...
جشنواره کتابخوانی رضوی در آیسک برگزار شد
کودک برگزیده بخش نقاشی (خانم ها مینا میربلوکی، نغمه رمضانی، فائزه محمدزاده، ریحانه عجمی، فائزه پاینده و آقای امیررضا محمدزاده)، 2 نفر بزرگسال (آقای عباس حسن پور و خانم معصومه علمدار) و 1 نفر نوجوان (خانم زینب میربلوکی) بخش کتابخوانی تقدیر شد. همچنین به همه شرکت کنندگان بخش کودک جشنواره رضوی لوح تقدیر و یک عنوان کتاب کودک اهدا شد. اجرای شاهنامه خوانی از دیگر برنامه های جذاب این مراسم بود. ...
اختتامیه جشنواره تئاتر کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد/ نمایش"سرگذشت چند غریق" به جشنواره فجر راه یافت
دارو درخت "به نویسندگی صادق محمدی، کارگردانی مهرداد علی پور و علی شفیعی ضمن کسب مقام اول به جشنواره تاتر فجر راه یافت . تندیس جشنواره و دیپلم افتخار در نمایش های برتر به نمایشنامه های ‘عبور از باغ سرخ ‘،’کاووس های سورمه ای’ و ‘سرگذشت چند غریب ‘ اهدا شد . تندیس جشنواره و دیپلم افتخار کارگردان های برتر به کارگردان نمایش های ‘ کجا ماندند که جا ماندند’،’عبور از باغ سرخ’ و’ کاووس ...
اختتامیه بیست و نهمین جشنواره تئاتر استانی بوشهر+ تصاویر
...> طراحی نور: تقدیر: محمد سیف زاده (رئیس) برگزیده: محسن حلوایی (دوئلونا) طراحی صحنه: تقدیر : پژمان برزگر (آواز ماهی ها در مرداب ) رتبه سوم : ادریس عبدی پور(رئیس) رتبه دوم: سعیدگلچمن(مده آ) رتبه اول: محسن حلوایی(دوئلونا) موسیقی: تقدیر: گروه موسیقی نمایش رئیس رتبه سوم : رضا باقری و محمد امین قائدی (مده آ) رتبه دوم: کیامرث خورده بین ...
جشنواره هنرهای نمایشی چرخ و فلک به پایان رسید
یک هفته بازبینی که توسط حمید جبلی، شبنم قلی خانی، پرستو گلستانی، هادی حسنعلی و حامد زحمتکش انجام شده، 12 گرونه از تهران و 12 گروه از شهرستان ها به مرحله نهایی جشنواره راه پیدا کردند. در مراسم اختتامیه نیز به کلیه گروه های حاضر در بخش نهایی، با حضور هنرمندان و داوران این جشنواره، جایزه اهدا شد. امینی یادآور شد: ما برای اهدای جایزه رتبه بندی در نظر نگرفتیم زیرا معتقدیم که رتبه بندی برای ...
فراخوان جشنواره ملی تئاتر ایثار
فرم تکمیل شده تقاضای حضور در جشنواره و یک قطعه عکس اسکن شده از کارگردان برای استفاده در کاتالوگ و سایر محصولات تبلیغی و خلاصه سوابق هنری کارگردان. بر روی لوح فشرده حداکثر تا تاریخ 05/08/96 به دبیرخانه ارسال گردد. به رتبه های اول، دوم و سوم در هر یک از بخشهای نویسندگی طرح و ایده- کارگردانی بازیگری مرد بازیگری زن طراحی صحنه – طراحی فضا –لباس-پوستر و بروشور - موسیقی به ترتیب جوایز نفیسی ...
ممیزی کشتارگاه های یاسوج برای دریافت کدحلال/ افتتاح دو طرح آبرسانی در دنا/ باغات استان به 43 هزار هکتار ...
: هدف از برگزاری این پیاده روی، ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در جامعه، ارتقاء سطح هوشیاری در جامعه و ترویج معروف و تلاش برای کاهش منکرات است. برگزاری راهپیمایی به مناسبت گرامیداشت امر به معروف و نهی از منکر دوشنبه سوم مهر سال جاری و مصادف با چهارمین روز از ماه محرم در شهر یاسوج برگزار می شود. در تقویم جمهوری اسلامی ایران اول تا هفتم محرم، هفته گرامیداشت احیا امر به معروف و نهی ...
برگزیدگان جشنواره استانی تئاتر دفاع مقدس پلاک معرفی شدند/ تصاویر
بخش بازیگری زن رتبه اول به نازیلا گلابیان برای نمایش ایستگاه صلواتی، رتبه دوم به زهرا عسکری برای نمایش روژدا اهدا شد. در بخش بازیگری مرد، رتبه اول بصورت مشترک به احمد رضایی برای نمایش تولد و رضا کریمی برای نمایش یک قطعه زمین، رتبه دوم بصورت مشترک به محمد رهنما برای نمایش درانتظار گودی و سعید یاردوستی برای نمایش چند اپیزود از هشت و رتبه سوم بصورت مشترک به جلال مشتاقیان زاده برای نمایش روژدا و دریا ...
مدیر خبرگزاری فارس سیستان و بلوچستان حائز رتبه های برتر شد
به گزارش خبرگزاری فارس از زاهدان، عصر امروز با حضور جمعی از مسؤولان و اصحاب رسانه، نخستین جشنواره "قلم های وحدت آفرین" با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد. در این جشنواره شیبا سرگزی مدیر خبرگزاری فارس در سیستان و بلوچستان رتبه نخست را در بخش گزارش و رتبه سوم را در بخش خبر کسب کرد. گزارشی که رتبه برتر این جشنواره را به خود اختصاص داد با عنوان "سرباز؛ راوی به خون غلطیدن ...
معرفی برترین های جشنواره های استانی پلاک + فیلم
به گزارش خبرگزاری صداوسیما ، ابراهیمی مسوول برگزاری جشنواره گفت: 48متن نمایشی به دبیرخانه جشنواره ارسال شد که 18گروه نمایشی در سه بخش تئاتر صحنه ای، خیابانی ونمایش خوانی به مدت دو روز در سالن شیخ بهایی شاهین شهر با هم رقابت کردند. در آیین پایانی جشنواره به احمد نخودیان و مصطفی جعفری برای کسب مقام اول کارگردانی و خانم نازیلا گلابیان و احمد رضایی به ترتیب مقام اول بازیگری زن و مرد دیپلم افتخار و لوح تقدیر اهدا شد. دانلود دانلود ...
فراخوان کشوری رقص شمشیر جاهلی برگزیدگان خود را شناخت
شمشیر جاهلی در خصوص هج ... ششمین جشنواره تئاتر تک طنز با عنوان تکخند برگزار می شود ششمین دوره جشنواره تاتر تک طنز با عنوان تکخند ... اختتامیه ششمین سالانه جشنواره سراسری کاریکاتور ایران آینده در افق 1404 رئیس حوزه هنری خراسان شمالی از برگزاری مراسم ا ... آثار طنز برگزیده نهمین جشنواره ملی بهار هیأت داوری آثار بخش ادبی جشنواره ملی ...
برگزیدگان جشنواره تئاتر استانی کهگیلویه و بویراحمد معرفی شدند
علیپور تعلق گفت. وی در ادامه با اشاره به بازیگران خانم که در این جشنواره با اعطا لوح تقدیر قدردانی شد، گفت: فکاهی نامه گمشدگان به خانم زهرا موسوی و کجا ماندن، جاماندن به شکوفه عاشوری تعلق گرفته است. نوروزی با بیان اینکه رتبه سوم بازیگری خانم ها به خانم سیده صدیقه حسینی در نمایش اسب های طاعون تعلق گرفته است، عنوان کرد: مقام دوم بازیگری به خانم بهناز مندنی زاده و ریحانه بارانی ...
برگزاری مرحله استانی بیستمین جشنواره بین المللی قصه گویی در سیستان و بلوچستان
رهسپار" کارشناس واحد آموزش و پژوهش کانون پرورش فکری استان اهدا شد. "الهه ملاشاهی" عضو مرکز فرهنگی- هنری شماره یک زابل با دریافت تندیس جشنواره، لوح تقدیر و جایزه نقدی به عنوان برگزیده بخش اعضا معرفی شد. قابل ذکر است برگزیدگان بخش مربیان و برگزیده بخش آزاد جشنواره به مرحله منطقه ای راه یافتند تا با قصه گویان استان های یزد، کرمان، هرمزگان و خراسان جنوبی رقابت کنند. انتهای پیام/ع مسابقات قصه گویی ...
برگزیدگان بیستمین جشنواره قصه گویی مشخص شدند
...> در بخش مربیان سیستانا مهماندوست، مربی مرکز زهک، ملیحه طوفانی، مربی- مسئول مرکز هامون و وحیده جعفری، مربی ادبی مراکز فرهنگی- هنری زاهدان به ترتیب برگزیدگان اول تا سوم بودند که جوایز دریافت کردند. در بخش آزاد نیز لوح تقدیر و جایزه ی نقدی جشنواره به بی با رهسپار، کارشناس واحد آموزش و پژوهش کانون استان، اهدا شد. الهه ملاشاهی، عضو مرکز فرهنگی- هنری شماره ی یک زابل با دریافت ...
نفرات برتر یازدهمین جشنواره تئاتر خراسان جنوبی معرفی شدند
...> در بخش نمایش نامه نویسی نیز سید فرید فرساد و سید محمد حسین خراشادی زاده ، محسن براتی و رسول رنجبر و باقر بارانی به ترتیب رتبه های اول تا سوم را برای نوشتن نمایش نامه های این مرد ، کشتارگاه و پنج وارونه را کسب کردند. همچنین هیات داوران با اهدای لوح تقدیر و جایزه نقدی از حضور بازیگران نوجوان آریا عبداللهی و محمد علی محسن زاده تقدیر به عمل آورد. این جشنواره از 26 شهریور با حضور 10 گروه ...
معرفی برترین ها و آرای هیئت داوران دومین جشنواره تئاتر کوتاه تیک قروه
مینا عبدی ( معمولی) بخش نویسندگی نمایشنامه و نگارش متن : رتبه سوم : آقای امیر شاهرخی ( چشمک) رتبه دوم : خانم میدیا محمدی (بیست و یک) رتبه اول : خانم مینا عبدی ( معمولی ) هیئت داوران دومین جشنواره تئاتر کوتاه تیک آتش تقی پور امیر آتشانی علیرضا حنیفی شهریور ماه 1396 روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان 29 شهریور 1396 14: ...
اختتامیه بیست و نهمین جشنواره استانی تئاتر
مصطفی محمدی و هوشنگ عزیزی پور کارگردان های نمایش بادبان و دریا را باد برده است رتبه دوم و مهرداد کردیان برای نمایش من آنجا نیستم رتبه سوم را کسب کردند. هیئت داوران ضمن تشکر از نویسندگان غیر بومی، جایزه نقدی و لوح تقدیر این جشنواره را به نمایش های یک به علاوه دو و فرزند اهدا کرد. در پایان بیست و نهمین جشنواره استانی تئاتر چهارمحال و بختیاری، نمایش یک به علاوه دو به کارگردانی ...
مراسم پایانی سومین جشنواره شعر نیاوران برگزار شد
. یادش در خاطره بازی ارغوان ها ! هیأت داوران جشنواره با پاسداشت این عزیز ، ضمن خوانش و دقت به یک یک آثار دریافتی توجه شرکت کنندگان عزیز را به توصیه های زیر جلب می کند: الف) در بخش شعر آزاد و سپید : 1_همگونی زبانی که یکی از آفت های شعر یک - دو دهه ی اخیر است ، در اشعار این دوره هم قابل اعتناست . اگر بپذیریم که زبان و لحن هر فرد بازتاب منش و احوال اوست ، همسانی زبان شاعران را ...
نخستین سوگواره عکس عاشورایی"خیمه"
) برگزار نماید. شرایط شرکت در این جشنواره: شرکت در سوگواره محدودیت سنی نداشته و برای تمامی هنرمندان و علاقه مندان آزاد است. عکس های تولید شده با دوربین حرفه ای و تلفن همراه قابل قبول می باشد. عکس ها باید به صورت مستند باشند و در سطح شهرستان اندیمشک و حومه عکاسی شده باشند. هر عکاس می تواند حداکثر با ارائه 10 اثر در سوگواره شرکت نماید. جهت ...
برگزیدگان جشنواره تئاتر استانی معرفی شدند
جمهوری در اتوبوس به عنوان رتبه سوم بازیگر مرد و مبلغ 500 هزار تومان به احسان زرگران برای نمایش راز اشک وار گردنبند باز اهدا شد و هیات داوران در بخش بهترین بازیگر مرد هیچ انتخابی نداشت. بهترین بازیگران زن لوح تقدیر و مبلغ 200 هزار تومان به آسا خلیفی برای نمایش مرده ریگ و مهدیه کاویانی برای نمایش اتاق تعلق گرفت. لوح تقدیر و مبلغ 400 هزار تومان به الناز کیا احمدی برای نمایش ...
دوازدهمین جشنواره تئاتر خراسان شمالی برگزیدگان خود را شناخت
دوئل برای نخوت و بهنام محمدزاده برای بازی در نمایش هفت سین سال63 از اسفراین، لوح تقدیر و چهار میلیون ریال جایزه این بخش را دریافت کردند. بازیگری اول مرد: هیئت داوران، احمد زعفرانی را برای بازی در نمایش پایان را من تعیین می کنم از بجنورد برگزیده این بخش اعلام کرد و تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و شش میلیون ریال وجه نقد به این بازیگر تعلق گرفت. بازیگری سوم زن: رتبه سوم به بازیگر ...
درخشش دو نمایش دیکتاتور و جنگ زیر پوست من و مادرم در جشنواره تئاتر منطقه آزاد اروند
.... مسئول واحد نمایش حوزه هنری خوزستان، تصریح کرد: در نخستین جشنواره تئاتر منطقه آزاد اروند در بخش صحنه ای مهرداد معماری رتبه سوم را در بخش بازیگری مرد و نمایشنامه نویسی برای نمایش دیکتاتور کسب کرد. وی عنوان کرد: نمایش جنگ زیر پوست من و مادرم با طرح و ایده امین جوکار و کارگردانی بهنام کاوه گویی کاری از واحد نمایش حوزه هنری خوزستان دفتر آبادان است که در آن بهنام کاوه گویی ...
معرفی برترینها در نخستین جشنواره تئاتر اروند
"سلوی مرگ" رتبه دوم : لوح تقدیر و جایزه نقدی ،اهدا گردید به : خانم ندا اعتماد کیا برای نمایش "آئیس" رتبه اول : گروه داوران برای احراز این عنوان ،انتخابی نداشت . اثر برگزیده به جشنواره تاتر "فجر" گروه داوران ،جهت معرفی اثر برگزیده به دبیرخانه سی و ششمین جشنواره بین المللی تاتر "فجر" ، با توجه به کیفیت فنی و هنری آثار به نمایش در آمده ،انتخابی نداشته است ...
برگزاری چهارمین همایش داستان کوتاه هورامی در شهرستان پاوه
سعدی فوق لیسانس ادبیات داستان نویسی بودند. داوران پس از 8 روز بررسی داستانها، نتیجه را به دبیرخانه همایش اعلام و 12 داستان را به عنوان داستانهای برتر انتخاب نمودند. از نکات قابل توجه عدم انتخاب نفر اول توسط هیات داوران بود و نفرات برتر همایش چهارم از رتبه دوم شروع می شد. داستانه هؤرچنیاکێ ردیف نام ونام خانوادگی نام داستان روستا(شهر) 1 - - - 2 ارشاد ازغ ...
برگزیدگان بیست و نهمین جشنواره تئاتر مازندران معرفی شدند
مرحله نخست جشنواره اهدا کردند. بازیگری زن در بخش بازیگری زن، هیأت داوران با اهدای لوح تقدیر و جایزه نقدی 100 هزار تومانی به طور مشترک، از فرشته پیاده روحی برای بازی در نمایش پلی از جنس شیشه از بابل و نازلی عادلی زاده برای بازی در نمایش ساعت گرگ و میش از آمل تقدیر کرد. جایزه رتبه سوم بازیگری زن شامل لوح تقدیر جشنواره و جایزه نقدی 200 هزار تومانی به عادله سلطانی بازیگر نمایش ...
درخشش هنرمند لرستانی در جشنواره ملی موسیقی جوان
ندانست و تندیس، لوح تقدیر و جایزۀ نقدی را به میلاد فلاحی به عنوان رتبۀ اول و سجاد لیریائی به عنوان رتبۀ دوم اهدا کردند. در بخش سُرنای لُرستان، ردۀ سنی الف، تندیس، لوح تقدیر و جایزه ی نقدی هیئت داوران به امیرحسین بسطامی به عنوان رتبۀ اول تعلق گرفت. هیئت داوران هیچ یک از شرکت کنندگان این بخش را شایستۀ رتبۀ دوم و سوم ندانست. در گروه سنی ب، علی الواری رتبۀ دوم را کسب کرد و هیئت ...
حسین علیزاده: ثروتِ هنرِ ما غنی تر از نفت ماست
محمد سُلگی از قم به طور مشترک رتبۀ سوم را دریافت کردند. در گروه سنی ج، نیز هیئت داوران هیچ یک از شرکت کنندگان این بخش را شایستۀ رتبۀ اول تشخیص نداد و تندیس، لوح تقدیر و جایزه ی نقدی جشنواره به عطا رستگار از تهران به عنوان رتبه ی دوم و مجید رادمرد از تهران به عنوان رتبۀ سوم اهدا کردند. در شاخۀ ساز کلارینت، در گروه سنی ج، یلدا احسانی از تهران از سوی هیئت داوران تقدیر شد. ...