پایان مسابقات قهرمانی شنای استان قم - باشگاه خبرنگاران
سایر منابع:
سایر خبرها
قهرمانان شنای قم مشخص شدند
به گزارش شهر بیست به نقل از روابط عمومی هیئت شنا، شیرجه و واترپلو قم، رقابت های قهرمانی شنای قم با حضور 40 نفر از شناگران استان در استخر حجاب روز پنجشنبه با مشخص شدن افراد برتر به پایان رسید. در ماده 50 متر آزاد این رقابت ها، علی مظفری، محمدحسن مختص آبادی و علی فراهانی به ترتیب مقام های اول تا سوم را از آن خود کردند. در 50 متر کرال پشت مبین مرادی، نیما ملکیان و ایمان مولوی و ...
برترین های شطرنج دانش آموزی اعلام شد
در رشته شطرنج استاندارد نیز تیم خراسان رضوی ، گیلان و فارس مقام های اول تا سوم را کسب کردند. در این دوره از مسابقات کاپ محیط زیست به استان بوشهر و کاپ اخلاق به استان چهارمحال وبختیاری اعطا شد. مدال قهرمان قهرمانان این دوره نیز به عرشیا سارمی از سیستان وبلوچستان اعطا شد. همچنین در میز پنجم به ترتیب محمد صادق گوگرد از قم، امین ستاری از آذربایجان غربی و علی قزلباش از ...
پایان رویداد کونگ فو قهرمانی استان قم
... وزن 78 مقام اول احمدعالمیان مقام دوم مصطفی شیخ شعاعی مقام سوم محمدخوشگفتار شایان ذکر است تعداد ده عدد کمربند طلایی به قهرمانان اوزانی که بیش از 8 نفر در آن حضور داشتند، اهدا شد. به نفرات اول تا سوم حکم قهرمانی و مدال تقدیم شد. در پایان رقابت ها از داوران و مربیان حاضر در مسابقات با لوح سپاس قدردانی شد وحید مظاهری پور به عنوان داور ...
درخشش دانش آموزان کردستانی در مسابقات دو و میدانی قهرمانی کشور و چند خبر دیگر
...> رییس آموزش و پرورش استثنایی کردستان یادآور شد: در این دوره از مسابقات، استان کردستان در گروه دانش آموز دختر چهار نماینده داشت که سه نفر از این دانش آموزان توانستند مقام های اول و سوم کشوری را کسب کنند. سنندج شهر برتر نوسازی و بازسازی اتوبوس ها در کشور شد سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سنندج گفت: سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سنندج در زمینه نوسازی و ...
ششمین دوره مسابقات قهرمانی ورزش های زورخانه ای کارگران کشور به مناسبت ورود آزادگان به میهن اسلامی به کار ...
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش کارگری، ششمین دوره مسابقات قهرمانی ورزش های زورخانه ای کارگران کشور که از چهارشنبه و در استان فارس شهرستان سپیدار آغاز شده بود، پنجشنبه 27 مرداد ماه با معرفی تیم ها و نفرات برتر به کار خود پایان داد. نتایج این دوره از رقابت ها به شرح ذیل می باشد: تیمی سنگ 90+ کباده 90+ چرخ چمنی 90+ - تیم استان فارس الف با جمع 92 امتیاز مقام اول ...
درخشش بانوان خراسان رضوی در مسابقات سنگنوردی قهرمانی کشور
...> مقام اول: یسنا مهرابی (خراسان رضوی) مقام دوم: فاطمه بحرینی (بوشهر) مقام سوم: ستایش مرادی (هرمزگان) رده سنی نونهالان B مقام اول: باران حفاری از استان قزوین مقام دوم: آوا مرادی از استان خوزستان مقام سوم: آنیتا رزاقی از استان اصفهان نوجوانانC: مقام اول: زهرا محمدپور (خراسان رضوی) مقام دوم: تبسم شیردل (خراسان شمالی ...
تیم تفنگ بادی ایستاده کلاس SH2 ایران موفق به کسب مدال نقره شد
...> زهرا غلامزاده در فینال ماده R4 ( تفنگ بادی 10 متر ایستاده، کلاس SH2) در رده هشتم ایستاد. در ادامه مسابقات امروز، رقیه شجاعی و مهسا حاجی محمدی ملی پوشان تیراندازی کشورمان در ماده R2 (تفنگ بادی 10 متر ایستاده، کلاسSH1) به مصاف حریفان خود رفتند که شجاعی در مرحله مقدماتی این مسابقات با ثبت رکورد 617.7 در جایگاه سوم قرار گرفت و به مرحله فینال راه یافت و در این مرحله با ثبت رکورد 161.1 در رده ...
معرفی نفرات برتر در رقابتهای اسکیت سرعت نونهالان استان کهگیلویه و بویراحمد
استان داریم رشته های رولبال و الپاین رشته سرعت هم به جمع مدال آوران ما اضافه خواهد شد. بهرامی در خصوص نتایج این رقابتها اظهار داشت: رده سنی 95 دختران ،نفر اول ، شادی هاشمی با رکورد34/18 رده سنی 95 پسران ،نفر اول ،رادمهر ارجمند با رکورد 31/28 رده سنی 94 دختران،نفر اول گل پونه کرمی با رکورد 19/44 نفر دوم، پرواز اسماعیلی با رکورد 21/30 و نفر سوم شهزاد شکیبایی با رکورد ...
شکسته شدن 12 رکورد در مسابقات دوومیدانی نوجوانان و جوانان دختر
سیرجان با 377 امتیاز به ترتیب در جایگاه های دون و سوم قرار گرفتند. همچنین در پایان مرحله دوم نازنین فاطمه عیدیان با ثبت زمان 1:01.65 دقیقه رکورد ملی و باشگاهی دوی 400 متر رده سنی جوانان را ارتقا داد و تیم 4 در 400 متر چادر ملو با ترکیب (ثمین جعفرزاده، پریسا امینی، مینا ناصری، زهرا افشاریان) با ثبت زمان 4:04.26 دقیقه رکورد ملی و باشگاهی این ماده را بهبود بخشید. زهرا نجفی با ثبت ...
کسب رتبه دوم و سوم مسابقات تیراندازی کشور، توسط دو تیرانداز ملی پوش بوشهری
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر؛ حجت اله نوری رئیس هیئت تیراندازی استان بوشهر گفت: در فینال رقابت های تیراندازی در ماده تپانچه و در بخش نوجوانان و جوانان به ترتیب محمد رضا احمدی و امیر حسین تنگستانی در رده دوم و سوم قرار گرفتند. نوری گفت: عزیزانی که خبرهای مربوط به هیئت تیراندازی استان بوشهر را پیگیری می نمایند می دانند با توجه به پشتوانه سازی بسیار خوبی که در رشته ...
جام جهانی پاراتیراندازی| تیم تفنگ بادی کلاس SH2 نقره گرفت
...> زهرا غلامزاده در فینال ماده R4 ( تفنگ بادی 10 متر ایستاده، کلاس SH2) در رده هشتم ایستاد. در ادامه مسابقات امروز، رقیه شجاعی و مهسا حاجی محمدی ملی پوشان تیراندازی کشورمان در ماده R2 (تفنگ بادی 10 متر ایستاده، کلاسSH1) به مصاف حریفان خود رفتند که شجاعی در مرحله مقدماتی این مسابقات با ثبت رکورد 617.7 در جایگاه سوم قرار گرفت و به مرحله فینال راه یافت و در این مرحله با ثبت رکورد 161.1 در رده ...
برگزاری مسابقات شمشیربازی استان اصفهان
مسابقات که از 3 لغایت 9 شهریورماه به میزبانی استان تهران برگزار می شود مشخص شدند. در اسلحه اپه بخش آقایان علی عالی مرام در جایگاه نخست قرار گرفت، پوریا اسماعیلی دوم شد و علی باقری، آرمان بت شکن مشترکا" سوم شدند، در بخش بانوان نیز ریحانه رضایی و غزل حاج علی اکبری به ترتیب اول و دوم شدند، همچنین فاطمه ابوالحسنی و آناهیتا فتحی در جایگاه سوم قرار گرفتند. در اسلحه فلوره بخش آقایان آرش تخشا ...
تیراندازان برتر قم معرفی شدند
مسابقه انتخابی تیم جوانان و نوجوانان استان قم در محل باشگاه تیراندازی شهید مهدی زین الدین قم با حضور 30 نفر در بخش دختران و 25 نفر در بخش پسران در دو رشته تفنگ و تپانچه بادی برگزار شد. در این رقابت ها در رشته تفنگ بادی بانوان ریحانه الماسی ،مقام اول فاطمه دیزجی، مقام دوم و زهرا ملکی مقام سوم را کسب کردند. در رشته تپانچه بادی دختران هم فاطمه حسینی، فاطمه صفری و فرزانه حسین ...
کسب 133 مدال رنگارنگ توسط کاروان ایران؛ قونیه پل صعود به جایگاه دوم شد
، شاهین ایزدیار در ماده های 100 متر کرال پشت و 50 متر آزاد، سینا ضیغمی نژاد در ماده های 100 متر قورباغه و 400 متر آزاد نقره: سینا ضیغمی نژاد در ماده های 100 متر آزاد، 50 متر آزاد و 100 متر پروانه، شاهین ایزدیار در ماده های 100 متر قورباغه، 200 متر مختلط انفرادی و 400 متر آزاد برنز: شاهین ایزدیار در 100 متر آزاد، ابوالفضل ظریف 100 متر کرال پشت، محمد کریم زاده در 200 متر آزاد، سینا ...
استعدادهای برتر دوچرخه سواری همدان معرفی شدند
: در رده سنی متولدین 86 نیز محمد عظیمیان مقام قهرمانی را به دست آورد، بردیا صفری دوم شد و محمدمهدی طهوری بر سکوی سوم قرار گرفت. وی خاطرنشان کرد: در بخش دختران نیز صبا صالحی عنوان نخست را کسب کرد، پریسا جنتی دوم شد و سرار حبیبی در جایگاه سوم ایستاد. رییس هیات دوچرخه سواری همدان یادآور شد: این مسابقات در قالب سه رشته 200 متر سرعت، یک کیلومتر تایم تریل و مسابقه حذفی و مهارتی ...
افتخارآفرینی نوجوان پیشوایی در مسابقات دو و میدانی کشور
به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، آوا سیاه منصوری دونده ی نوجوان و پرتلاش شهرستان پیشوا و عضو تیم لیگ برتری گل گهر سیرجان برای اولین بار در تاریخ دو و میدانی شهرستان، موفق به کسب رتبه سوم و مدال برنز ماده 800 متر مسابقات لیگ برتر جوانان کشور شد. 1 total views, 1 views today
درخشش دختران کاراته کای قم در مسابقات قهرمانی کشوری
باباخانی و در وزن منفی 40 فاطمه بشناختی با ایستادن در جایگاه دوم به مدال نقره دست یافتند. در وزن منفی20 مطهره مقدم، در وزن منفی40فاطمه مقدم، در وزن منفی 25بهاره اسدی، در وزن منفی 30زهرا زجاجی و در وزن منفی 68رقیه پرواس هم به مقام سوم رسیدند و به مدل برنز بسنده کردند. باشگاه خبرنگاران جوان قم قم ...
دانش آموزان استثنایی هرمزگان در مسابقات کشوری قرآن و عترت خوش درخشیدند
شهباز بارانی، رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی استان هرمزگان گفت: دانش آموزان دختر استثنایی (دارای نیاز ویژه) هرمزگان در مسابقات کشوری قرآن و عترت در رشته های ترتیل، احکام و حفظ کل قرآن کریم صاحب رتبه های اول، دوم و سوم شدند. بارانی گفت: در رشته ترتیل قرآن کریم راضیه اسیر آب علی از مدرسه شهید فهمیده بندر خمیر مقام اول و نازنین زینب کریمی از مدرسه مهر بندرعباس مقام دوم کسب کرد. ...
برترین سنگ نوردان دختر و پسر کشور در شیراز شناخته شدند
به گزارش خبرنگار ایرنا در این مسابقات که روزهای پنجشنبه و جمعه در سالن اختصاصی سنگنوردی گلستان شیراز برگزارشد، نونهالان و نوجوانان شرکت کنندگان به چهار بخش از رده سنی تقسیم شدند. در رده سنی نونهالان بخش B پسران، حسن میرتقی از مازندران، کارن شفیع زاده از تهران و محمد یاسین نجفی از زنجان به ترتیب اول تا سوم شوند و در بخش A نیز کیان امیری راد از تهران بر سکوی نخست ایستاد، ایلیا صراطی از زنجان ...
پایان مسابقات تنیس کارگران استان مرکزی
کاظمی از شرکت ایرالکو به ترتیب در جایگاه اول تا سوم ایستادند. روز پایانی مسابقات بصورت تیمی و انفرادی با حضور تیم های هپکو، آذرآب، ماشین سازی، ایرالکو، واگن پارس، پالایشگاه و نظام مهندسی ساختمان به صورت دوره ای برگزار گردید که تیم های آلومینیوم اراک مقام اول، واگن پارس و پالایشگاه شازند مقام دوم، نظام مهندسی ساختمان و آذرآب مقام سوم را کسب نمودند. قابل ذکر است در بخش انفرادی نیز حسن امینی فرد مقام اول، علی مرادی مقام دوم و شهاب پزشکیان و سعید نظام آبادی مقام سوم مشترکی استانی این دوره از مسابقات بدست آوردند. ...
ایران در جایگاه سوم کسب مدال
150 متر مختلط انفرادی، شاهین ایزدیار در ماده های 100 متر کرال پشت و 50 متر آزاد، سینا ضیغمی نژاد در ماده های 100 متر قورباغه و 400 متر آزاد مدال نقره: سینا ضیغمی نژاد در ماده های 100 متر آزاد، 50 متر آزاد و 100 متر پروانه، شاهین ایزدیار در ماده های 100 متر قورباغه، 200 متر مختلط انفرادی و 400 متر آزاد مدال برنز: شاهین ایزدیار در 100 متر آزاد، ابوالفضل ظریف 100 متر کرال پشت، محمد کریم ...
درخشش دانش آموزان کردستانی در مسابقات دوومیدانی قهرمانی کشور
به گزارش خبرگزاری برنا از کردستان؛ مسابقات دوومیدانی قهرمانی دانش آموزان کشور در رده ی متوسطه اول به میزبانی چهارمحال و بختیاری در تاریخ 22 الی 27 مرداد برگزار شد. در این مسابقات دانش آموزان کردستانی توانستند در این رقابت عنوان های مختلف کسب کنند. رامان پیری در ماده 100 متر با زمان 11.50 عنوان سوم و در ماده 200 متر با زمان 23.20 عنوان اول را کسب کرد. دیگر دونده ی ...
کسب مدال طلای مسابقات بین المللی شرکت های جهان توسط ورزشکار کارگر کرمانشاهی
در این دوره مسابقات آقای محمد ماهیدشتی از باشگاه ذوب آهن بیستون با کسب دو مقام ارزشمند در رشته دو و میدانی ؛ در ماده دو 100 متر سرعت مقام اول و دریافت مدال طلا و در ماده پرش طول مقام دوم دریافت مدال نقره توانست افتخار آفرینی کرد . این گزارش می افزاید: ورزشکاران کشورمان در 4 رشته فوتبال، بسکتبال سه نفره، کراسفیت و دوومیدانی در قالب یک کاروان 76 نفره در این مسابقات شرکت کردند . ...
همدان قهرمان مسابقات دو و میدانی استعدادهای برتر کشور شد
مسابقات تصریح کرد: یاسین گل محمدی که بی شک ستاره این مسابقات بود در 110 متر با مانع با رکورد خوب 14:60 و در 400 متر با مانع با رکورد 55:90 موفق به کسب 2 نشان طلای خوشرنگ برای استان شد. ذوقی احسن افزود: امیرحسین خداکرمی که در روز نخست این رقابت ها در ماده 2 هزار متر بامانع با رکورد 6 دقیقه و 48 ثانیه نایب قهرمان شده بود و چراغ اول را برای تیم همدان روشن کرد، در روز دوم هم نشان طلای 3 هزار ...
بازی های هم بستگی اسلامی| شمشیرهای نقره و طلا در قونیه/ روز نقره ای کاراته بدون طلا
یز با امتیاز 25.20 در جایگاه اول گروه خود ایستاد و اولین فینالیست کاراته ایران در بازی های همبستگی کشور های اسلامی شد. پس از شهرجردی نمایندگان کشور های اندونزی، آذربایجان و الجزایر به ترتیب در جایگاه های دوم تا چهارم قرار گرفتند. زینب السادات حسینی، ملیکا عزتی و سپیده امینی نمایندگان کاتا تیمی بانوان پس از قرارگیری در جایگاه اول گروه خود به فینال پنجمین دوره بازی های همبستگی کشور های ...
موتورسواری بانوان سوپربایک| نتایج نهایی کلاس بانوان و تیمی مرحله سوم مسابقات
نفرات برتر کلاس بانوان و نتایج تیمی مرحله سوم مسابقات سوپر بایک اعلام شد. به گزارش طرفداری و به نقل از نقل از روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، بر اساس اعلام کمیته موتورریس نتایج نهایی و نفرات برتر کلاس بانوان و نتایج تیمی مرحله سوم مسابقات سوپر بایک اعلام شد. نفرات برتر به شرح زیر هستند: کلاس مینی جی پی بانوان: مقام اول: مهسا حقیقت جو مقام دوم ...
درخشش دانش آموز هرمزگانی در اولین روز از مسابقات شنای کشوری
.... این مقام مسئول در ادامه تصریح کرد: این شناگر افتخار آفرین در مسابقات شنای 50 متر آزاد در سکوی اول و در 100 متر پروانه ،جایگاه دوم را از آن خود ساخت و مدال طلا و نقره را از آن خود کرد. قویدل اظهار داشت: این مسابقات همچنان ادامه دارد و امید است در روزهای آینده شاهد موفقیت های بیشتری برای دانش آموزان عزیز استان هرمزگان باشیم. ...
اختتامیه مسابقات فوتسال کارکنان شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان
اختتامیه مسابقات فوتسال کارکنان شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان یادواره شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار گردید. در این مسابقات : تیم امور برق شمال غرب به مقام اول رسید. تیم اموربرق جنوب غرب به مقام دوم و تیم امور برق شرق به مقام سوم رسید .
رویای شیرین دل سوختگان به زمان دیگری موکول شد/ نماینده قم از صعود به لیگ یک بازماند
...> دور رفت مسابقات پلی آف لیگ دسته دوم فوتسال کشور در قم برگزار شد و تیم دل سوختگان اهل بیت توانست با 3 پیروزی برابر حریفان نتایج خوبی را کسب کند، اما در دور برگشت نماینده قم در شهر بم به دیدار رقبا رفت، در بازی اول با نتیجه 3 بر 2 از تیم لبنیات ارژن شیراز شکست خورد و در بازی دوم نیز نتیجه را به مقاومت تهران تیم صعود کننده به لیگ دسته اول واگذار کرد. بازی سوم شاگردان جعفر منیعات که بازی ...