آخرین تغییرات 9 کمیسیون تخصصی مجلس+ اسامی - خبرگزاری تابناک
آخرین تغییرات 9 کمیسیون تخصصی مجلس+ اسامی
سایر منابع:
سایر خبرها
جزئیات آراء کاندیداهای ریاست کمیسیون های مجلس منتشر شد
امور داخلی کشور - محمد صالح جوکار (10 رأی) - حمیدرضا کاظمی (4 رأی) - احمد علیرضابیگی (2 رأی) کمیسیون عمران - محمدرضا رضایی کوچی (20 رأی) - اقبال شاکری (3 رأی) کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی - سیدجواد ساداتی نژاد (18 رأی) - محمدجواد عسکری (4 رأی) - غلامرضا نوری قزلچه (یک رأی) گفتنی است، انتخابات هیئت رئیسه کمیسیون های فرهنگی و حقوقی و قضائی مجلس نیز پس از تکمیل این کمیسیون ها برگزار خواهد شد. ...
اعضای هیئت رئیسه کمیسیون های مجلس مشخص شد
رئیس دوم ابوالفضل عموئی، سخنگو یعقوب رضازاده، دبیر اول علی علیزاده، دبیر دوم. کمیسیون صنایع و معادن: عزت الله اکبری تالارپشتی، رییس سید احمد رسولی نژاد، نایب رئیس اول علی جدی، نایب رئیس دوم حجت اله فیروزی، سخنگو مصطفی رضا حسینی قطب آبادی، دبیر اول بهزاد رحیمی، دبیر دوم. کمیسیون ...
معرفی برترین های مسابقات قرآنی اوقاف در مازندران
اول مصطفی قاسمی مقام دوم علی رمضان نژاد مقام سوم حسین مطلبی سوم رشته ترتیل مجتبی آقاجان زاده مقام اول محمد رضا شیرازی مقام دوم امیر یوسفیان مقام سوم رشته اذان محمدرضا شیرازی مقام اول سید محمد علوی مقام دوم سید محمد هاشمی مقام سوم نفرات برتر مسابقات منطقه ای قرآن کریم بین شهرستان های آمل، نور، محمود آباد، لاریجان و بلده ...
اعضای هیئت رئیسه کمیسیون های تخصصی مجلس انتخاب شدند
ابوالفضل عمویی کمیسیون اجتماعی مهدی عیسی زاده ولی اسماعیلی عباس گودرزی حسین حاتمی اردشیر مطهری علی بابایی کارنامی کمیسیون انرژی فریدون عباسی موسی احمدی احمد مرادی هادی بیگی نژاد عبدالعلی رحیمی مالک شریعتی کمیسیون عمران محمدرضا رضایی کوچی علیپور خنکداری منصور آرامی احمد جباری آرا شاوردیان سید البرز حسینی کمیسیون کشاورزی سیدجواد ساداتی نژاد جلال محمودزاده محمد ...
تعیین اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس یازدهم
- عباس مقتدایی خوراسگانی 10- سیدعلی آقازاده دافساری 11- محمود احمدی بیغش 12- روح اله حضرت پور طلا تپه 13- جواد کریمی قدوسی 14- محسن پیرهادی 15- مهدی سعادتی بیشه سری 16- محمود عباس زاده مشکینی 17- ابراهیم عزیزی 18- ابوالفضل عموئی 19- سارا فلاحی 20- عباس گلرو 21- فدا حسین مالکی 22 - حسین نوش آبادی 23- زهره الهیان ...
اعضای 9 کمیسیون تخصصی مجلس یازدهم
...، مجتبی یوسفی، کمال حسین پور، رحمت اله فیروزی پوربادی، شارلی انویه تکیه، غلامعلی کوهساری، محمد سرگزی، احمد محرم زاده یخفروزان *** کمیسیون صنایع و معادن مجلس رضا تقی پورانوری، محمدحسین فرهنگی، سیدمحسن دهنوی، عزت الله اکبری تالارپشتی، سیداحمد رسولی نژاد، علی اکبر کریمی، صنایع و معادن مصطفی طاهری، اله ویردی دهقانی، روح اله ایزدخواه، حجت اله فیروزی، علی جدی، روح اله عباس ...
اعضای کمیسیون های صنایع، کشاورزی و آموزش مجلس شورای اسلامی مشخص شدند
احمدپور 7- روح اله متفکر آزاد 8- احمد نادری 9- فرهاد بشیری 10- احمدحسین فلاحی 11- مهرداد ویس کرمی 12- رضا حاجی پور 13- محمدرضا احمدی 14- مهدی اسماعیلی 15- مهدی روشنفکر 16- سیدمحمد مولوی 17- محمد وحیدی 18- حسین عباس زاده امامی 19- محمدمهدی فروردین 20 ...
انتخاب رؤسای کمیسیون های تخصصی مجلس یازدهم
خارجه مجتبی ذوالنوری شهریادر حیدری عباس مقتدایی یعقوب رضازاده علی علیزاده ابوالفضل عمویی کمیسیون اجتماعی مهدی عیسی زاده ولی اسماعیلی عباس گودرزی حسین حاتمی اردشیر مطهری علی بابایی کارنامی کمیسیون انرژی فریدون عباسی موسی احمدی احمد مرادی هادی بیگی نژاد عبدالعلی رحیمی مالک شریعتی کمیسیون عمران محمدرضا رضایی کوچی علیپور خنکداری منصور آرامی احمد جباری آرا شاوردیان سید ...
رؤسای کمیسیون های تخصصی مجلس انتخاب شدند +جدول
امنیت ملی و سیاست خارجه مجتبی ذوالنوری شهریادر حیدری عباس مقتدایی یعقوب رضازاده علی علیزاده ابوالفضل عمویی کمیسیون اجتماعی مهدی عیسی زاده ولی اسماعیلی عباس گودرزی حسین حاتمی اردشیر مطهری علی بابایی کارنامی کمیسیون انرژی فریدون عباسی موسی احمدی احمد مرادی هادی بیگی نژاد عبدالعلی رحیمی مالک شریعتی کمیسیون عمران محمدرضا رضایی کوچی علیپور خنکداری منصور آرامی احمد جباری ...
اکبری تالارپشتی رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس یازدهم شد
، یکم تیر ماه)کمیسیون صنایع و معادن، انتخابات هیأت رییسه برگزار و عزت الله اکبری تالارپشتی رییس شد. همچنین عزت الله اکبری تالارپشتی رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شد و سید احمد رسولی نژاد و علی جدی به ترتیب به عنوان نایب رییس اول و دوم انتخاب شدند. همچنین مصطفی رضا حسینی قطب آبادی و بهزاد رحیمی نیز به عنوان دبیران کمیسیون صنایع و معادن، معرفی شدند و حجت اله فیروزی نیز در جایگاه سخنگوی ...
روسای کمیسیون های تخصصی مجلس یازدهم مشخص شدند ( + اسامی )
تقی پورانوری 2- محمدحسین فرهنگی 3- سیدمحسن دهنوی 4- عزت اله اکبری تالارپشتی 5- سیداحمد رسولی نژاد 6- علی اکبر کریمی 7- مصطفی طاهری 8- اله ویردی دهقانی 9- روح اله ایزدخواه 10- حجت اله فیروزی 11- علی جدی 12- روح اله عباس پور 13- سیدجواد حسینی کیا 14- مصطفی رضاحسینی قطب آبادی 15- علیرضا سلیمی 16- معصومه پاشائی ...
رضایی کوچی رییس کمیسیون عمران شد
به گزارش خبرگزاری صداوسیما به نقل از خانه ملت، در جلسه عصر امروز (یکشنبه) کمیسیون صنایع و معادن، انتخابات هیئت رئیسه برگزار شد که بر این اساس، آقای عزت الله اکبری تالارپشتی رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شد و آقایان سید احمد رسولی نژاد و علی جدی به ترتیب به عنوان نائب رئیس اول و دوم انتخاب شدند. همچنین آقایان مصطفی رضا حسینی قطب آبادی و بهزاد رحیمی نیز به عنوان دبیران کمیسیون صنایع و ...
اسامی رئیس و اعضای هیات رئیسه 11 کمیسیون مجلس یازدهم
...> کمیسیون صنایع و معادن رئیس: عزت الله اکبری تالارپشتی نواب رئیس: سیداحمد رسولی نژاد و علی جدی دبیران: مصطفی رضا حسینی قطب آبادی و بهزاد رحیمی سخنگو: حجت اله فیروزی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری رئیس: علیرضا منادی سفیدان نواب رئیس: محمد وحیدی و سیدمحمد مولوی دبیران: شیوا قاسمی پور و حسین حق وردی سخنگو ...
عزت الله اکبری رئیس کمیسیون صنایع و معادن شد
- سیداحمد رسولی نژاد 6- علی اکبر کریمی 7- مصطفی طاهری 8- اله ویردی دهقانی 9- روح اله ایزدخواه 10- حجت اله فیروزی 11- علی جدی 12- روح اله عباس پور 13- سیدجواد حسینی کیا 14- مصطفی رضاحسینی قطب آبادی 15- علیرضا سلیمی 16- معصومه پاشائی بهرام 17- عبدالناصر درخشان 18- بهزاد رحیمی 19- سیدعلی موسوی 20- لطف اله سیاه کلی 21- فرهاد طهماسبی 22- مهدی عسگری 23- یوسف داودی. ...
تالارپشتی رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس یازدهم شد+ اسامی اعضای هیئت رئیسه
نیز به عنوان دبیران کمیسیون صنایع و معادن، معرفی شدند و حجت الله فیروزی نیز در جایگاه سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس یازدهم شورای اسلامی قرار گرفت. بر این اساس، اسامی نمایندگان کمیسیون صنایع و معادن مجلس به شرح ذیل است: 1- رضا تقی پورانوری 2- محمدحسین فرهنگی 3- سیدمحسن دهنوی 4- عزت اله اکبری تالارپشتی 5- سیداحمد رسولی نژاد ...
هیئت رئیسه کمیسیون های فرهنگی و حقوقی هفته آینده انتخاب می شوند مشخص شدن ترکیب هیئت رئیسه 11 کمیسیون ...
ملایر به عنوان دبیر اول و عبدالعلی رحیمی نماینده مردم سروستان به عنوان دبیر دوم کمیسیون انرژی انتخاب شدند. اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس نیز علیرضا منادی سفیدان نماینده تبریز را به عنوان رییس، محمد وحیدی نماینده بجنورد و سید محمد مولوی نماینده آبادان به عنوان نواب اول و دوم، احمد حسین فلاحی نماینده همدان به عنوان سخنگوی کمیسیون و شیوا قاسمی پور نماینده مریوان و حسین حق وردی نماینده ...
روسای کمیسیون های تخصصی مجلس انتخاب شدند/ ذوالنوری رئیس کمیسیون امنیت ملی/ حاجی بابایی رئیس کمیسیون ...
به گزارش الف، رؤسای کمیسیون های تخصصی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در جلسه عصر امروز پارلمان انتخاب شدند. اعضای هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مشخص شدند/ اکبری تالارپشتی رئیس شد در جلسه عصر امروز (یکشنبه، یکم تیر ماه) کمیسیون صنایع و معادن، انتخابات هیأت رییسه برگزار شد که بر این اساس، عزت الله اکبری تالارپشتی رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شد و سید احمد رسولی نژاد و ...
روسای کمیسیون های تخصصی مجلس انتخاب شدند
، رضا آریان پور، علی اصغر باقرزاده، عبدالحسین روح الامینی نجف آبادی، محسن فتحی، سیدمرتضی خاتمی، فاطمه محمدبیگی، همایون سامه یح نجف آبادی، سید محمد پاک مهر، حسن رزمیان مقدم، غلامحسین رضوانی، سیدجلیل میرمحمدی میبدی، پروین صالحی مبارکه هم اعضای کمیسیون بهداشت هستند. محمدرضا پور ابراهیمی، حمید رضا حاجی بابایی، محمدرضا رضایی کوچی،حسینعلی شهریاری و مجتبی ذوالنوری در مجلس دهم نیز در همین جایگاه حضور داشتند بنابراین ریاست پنج کمیسیون تخصصی مجلس در سال اول مجلس یازدهم تغییر نکرده است. ...
از توافق پشت پرده 2 وزیر احمدی نژاد تا دست خالی میرسلیم و زاکانی
... دبیر اول شیوا قاسمی پور مستقل دبیر دوم حسین حقوردی اصولگرا سخنگو احمد حسین فلاحی اصوگرا کمیسیون اجتماعی سمت نام گرایش سیاسی رئیس مهدی عیسی زاده اصولگرا نائب رئیس اول ولی اسماعیلی اصولگرا ...
اعضای 9 کمیسیون تخصصی مجلس مشخص شدند
اندراتی 17- مجتبی یوسفی 18- کمال حسین پور 19- رحمت اله فیروزی پوربادی 20- شارلی انویه تکیه 21- غلامعلی کوهساری 22- محمد سرگزی 23- احمد محرم زاده یخفروزان *کمیسیون صنایع و معادن 1- رضا تقی پورانوری 2- محمدحسین فرهنگی 3- سیدمحسن دهنوی 4- عزت اله اکبری تالارپشتی 5 ...
آقای استاندار! وضعیت سیاه است؛ از اختیارات استفاده کنید
...> 112.سید رضا فاطمی 113.آرش جهانگیری 114.احسان احمدزاده 115.محسن زارعی 116.علیرضا حاجب 117.مزدک هوشمند 118.علی راستیان 119.کبری قاسمی 120.شهاب زارعی 121.مینا نجف زاده 122.لیدا خالقی 123.پیمان صمیمی 124.محمد زندوی 125.محمد رضوی 126.محمد ثانی 127.محمد گنبدی پور 128.معصومه اویسی 129.احمد حیاتی ...
لیست قطعی 9 کمیسیون تخصصی مجلس+اسامی
... 19-رحمت اله فیروزی پوربادی 20- شارلی انویه تکیه 21- غلامعلی کوهساری 22- محمد سرگزی 23- احمد محرم زاده یخفروزان ***کمیسیون صنایع و معادن 1- رضا تقی پورانوری 2- محمدحسین فرهنگی 3- سیدمحسن دهنوی 4- عزت اله اکبری تالارپشتی 5- سیداحمد رسولی نژاد 6- علی اکبر کریمی 7 ...
گزینه های احتمالی ریاست کمیسیون های تخصصی مجلس یازدهم
تبریز نماینده مجلس دهم 5 احمد نادری تهران رئیس سابق مؤسسه مطالعات و تحقیقات اجتماعی دانشگاه تهران کمیسیون اجتماعی ردیف کاندیدای ریاست حوزه انتخابیه سوابق 1 ولی اسماعیلی گرمی نماینده مجلس هشتم 2 احسان قاضی زاده هاشمی فریمان و سرخس نماینده دوره دهم کمیسیون اقتصادی ردیف کاندیدای ریاست حوزه انتخابیه سوابق 1 محمدرضا ...
رقابت دو وزیر احمدی نژاد برای ریاست کمیسیون اقتصادی/پزشکیان برای ریاست خیز برداشت /دو عضو پایداری طالب ...
ابوترابی نجف آباد نماینده دو دوره مجلس کمیسیون صنایع و معادن ردیف کاندیدای ریاست حوزه انتخابیه سوابق 1 عزت الله اکبری تالارپشتی قائمشهر نماینده دو دوره مجلس 2 رضا تقی پور تهران وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دولت دهم کمسیون عمران ردیف کاندیدای ریاست حوزه انتخابیه سوابق 1 محمدرضا رضایی کوچی جهرم رییس کمیسیون عمران و نماینده سه ...
15 شب با "کارناوال تهران" رادیو نمایش
میرطاهر مظلومی، صدابرداری محمدرضا محتشمی، افکتوری محمدرضا قبادی فر و با هنرمندی احمد گنجی، سعیده فرضی، مهرخ افضلی، مهدی طهماسبی، امیر فرحان نیا، علی میلانی، هنگامه محمودی، آیه قبادیان، حمیدرضا هدایتی، محمد شریفی مقدم، باقر کریم پور، محمد مجدزاده، فریبا طاهری، ماندانا اصلانی، حمید هدایتی، عباس توفیقی، نگین خواجه نصیر، مجتبی طباطبایی، محمد آقامحمدی، رامین پورایمان، نورالدین جوادیان، کرامت رودساز و فریبا متخصص به مدت 15 شب، ساعت 22 از رادیو نمایش پخش می شود و تکرار آن ساعت 11 روز بعد است. انتهای پیام/ ...
اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس یازدهم مشخص شدند
فیروزجائی ، علیرضا منادی سفیدان، اکبر احمدپور، روح اله متفکر آزاد، احمد نادری، فرهاد بشیری، احمدحسین فلاحی، مهرداد ویس کرمی، رضا حاجی پور، محمدرضا احمدی، مهدی اسماعیلی، مهدی روشنفکر، سیدمحمد مولوی، محمد وحیدی، حسین عباس زاده امامی، محمدمهدی فروردین، امان قلیچ شادمهر، شیوا قاسمی پور، حسین حق وردی. کد خبر 429635 ...
اعضای کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس یازدهم مشخص شدند
...، ذبیح الله اعظمی ساردوئی ، سمیه رفیعی، رحمت اله نوروزی، پرویز اوسطی، محمد رشیدی، معین الدین سعیدی، امیر قلی جعفری بروجنی، محمدتقی نقدعلی، علی اکبر علیزاده برمی ، جعفر راستی، منصورعلی زارعی کیاپی ، احد آزادی خواه، سیدصادق طباطبایی نژاد، عباس جهانگیرزاده ، حسین رئیسی، عبداله ایزدپناه، محمد سبزی، علیرضا نظری، امان اله حسین پور. کد خبر 429634 ...
اعضای کمیسیون عمران مجلس یازدهم مشخص شدند
، کمال علی پورخنکداری ، محمدرضا رضایی کوچی، اسماعیل حسین زهی، منصور آرامی، سیدالبرز حسینی، عادل نجف زاده، علی اصغر خانی ، عمران علی آذری، آرا شاوردیان ، غلامرضا شریعتی اندراتی ، مجتبی یوسفی، کمال حسین پور، رحمت اله فیروزی پوربادی ، شارلی انویه تکیه، غلامعلی کوهساری، محمد سرگزی ، احمد محرم زاده یخفروزان . کد خبر 429627 ...
23 عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نهایی شدند
... 4- ابراهیم رضائی 5- علی علی زاده 6- سیداحمد آوائی 7- مجتبی ذوالنوری 8- جلیل رحیمی جهان آبادی 9- عباس مقتدای خوراسگانی 10- سیدعلی آقازاده دافساری 11- محمود احمدی بیغش 12- روح اله حضرت پور طلا تپه 13- جواد کریمی قدوسی 14- محسن پیرهادی 15- مهدی سعادتی بیشه سری 16 ...