شنبه ۳۱ شهریورساعت ۰۷:۰۸Sep 2018 22

خلیج فارس (pgnews.ir)

خلیج فارس 29 اسفند 1393 خلیج فارس 29 اسفند 1394 خلیج فارس 30 اسفند 1395 خلیج فارس 1 فروردین 1396 خلیج فارس 1 فروردین 1397 خلیج فارس 31 اردیبهشت 1397 خلیج فارس 31 خرداد 1397 خلیج فارس 31 تیر 1397 خلیج فارس 31 مرداد 1397 خلیج فارس 1 شهریور 1397 خلیج فارس 2 شهریور 1397 خلیج فارس 3 شهریور 1397 خلیج فارس 4 شهریور 1397 خلیج فارس 5 شهریور 1397 خلیج فارس 6 شهریور 1397 خلیج فارس 7 شهریور 1397 خلیج فارس 8 شهریور 1397 خلیج فارس 9 شهریور 1397 خلیج فارس 10 شهریور 1397 خلیج فارس 11 شهریور 1397 خلیج فارس 12 شهریور 1397 خلیج فارس 13 شهریور 1397 خلیج فارس 14 شهریور 1397 خلیج فارس 15 شهریور 1397 خلیج فارس 16 شهریور 1397 خلیج فارس 17 شهریور 1397 خلیج فارس 18 شهریور 1397 خلیج فارس 19 شهریور 1397 خلیج فارس 20 شهریور 1397 خلیج فارس 21 شهریور 1397 خلیج فارس 22 شهریور 1397 خلیج فارس 23 شهریور 1397 خلیج فارس 24 شهریور 1397 خلیج فارس 25 شهریور 1397 خلیج فارس 26 شهریور 1397 خلیج فارس 27 شهریور 1397 خلیج فارس 28 شهریور 1397 خلیج فارس 29 شهریور 1397 خلیج فارس 30 شهریور 1397 
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۸:۱۷    
خلیج فارس: سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه امروز تهران، گفت: آموزش و پرورش تقریباً کمترین تأثیر را در تقویت فرهنگ مقاومت دارد شیوه تعلیم آموزش دین و شیوه تعلیم آموزش تاریخ در آموزش و پرورش برای دانش ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۸:۱۷    
خلیج فارس: دیزی جانسون دختر 27 ساله انگلیسی عنوان جوان ترین نویسنده ای که نامزد جایزه بوکر شده است، را به دست آورد. او با کتاب Everything Under نامزد دریافت این جایزه معتبر ادبی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۸:۱۷    
خلیج فارس: سفیر جدید کره جنوبی با حضور در اتاق بازرگانی تهران اعلام کرد که شرکت های کره ای روابط تجاری و اقتصادی خود را با وجود مشکل سخت تحریم ها، با بنگاه های ایرانی قطع نکرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۸:۱۷    
خلیج فارس: رئیس یک اندیشکده نومحافظه کار آمریکایی پیشنهاد داده است که رئیس جمهور کشورش باید برای انجام گفت وگو با رهبری ایران وارد عمل شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۸:۱۷    
خلیج فارس: در پی معافیت 173 ردیف کالا از پرداخت مابه التفاوت ارزی، نایب رئیس اتاق اصناف گفت: با ترخیص کالاها، بازار آرام می گیرد و قیمت ها خواهد شکست ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۸:۱۷    
خلیج فارس: امام جمعه گناوه گفت: نهادهای نظارتی و ادارات مربوطه بر قیمت ها نظارت بیشتری داشته باشند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۸:۱۷    
خلیج فارس: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با تاکید بر لزوم حمایت از آموزش و پرورش خواستار حمایت همگانی برای توسعه و تجهیز مدارس استان شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۸:۱۷    
خلیج فارس: امام جمعه بردخون بی تدبیری را هم تراز تبهکاری و خیانت دانست و گفت: رسالت آموزش و پرورش سنگین تر و مهم تر از همیشه است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۸:۱۷    
خلیج فارس: امام جمعه دلوار گفت: دشمن با جنگ روانی سعی در تضعیف اجتماع میلیونی اربعین دارد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۸:۱۷    
خلیج فارس: امام جمعه عسلویه گفت: معیشت لنج داران شهرستان عسلویه با چالش روبرو شده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۸:۱۷    
خلیج فارس: امام جمعه موقت آبدان بر لزوم برخورد با مفسدین اقتصادی تاکید کرد و گفت: مسئولان پیگیر رفع مشکلات اقتصادی مردم باشند و مسائل را با جدیت دنبال کنند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۸:۱۷    
خلیج فارس: امام جمعه دیر بر لزوم تقویت فرهنگ دفاع مقدس در جامعه تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۸:۱۷    
خلیج فارس: مرتضی ایمانی راد در تازه ترین یادداشت تلگرامی خود نوشت: از فوریه سال 2018 بازار بورس چین 22 درصد ریزش داشته است. در همین زمان بازار بورس آمریکا (S&P) 14 درصد رشد داشته است ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۸:۱۷    
خلیج فارس: سخنگوی ارتش گفت: به مناسبت سی و هشتمین سالگرد دفاع مقدس، رژه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران، روز شنبه در سراسر کشور برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۸:۱۷    
خلیج فارس: واقعه عاشورا و قیام امام حسین (ع)، جایگاه خاصی در فرهنگ و هویت شیعیان دارد. هر سال عاشقان و شیفتگان آن حضرت، در سالروز شهادت مظلومانه اش ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۸:۱۷    
خلیج فارس: نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: مسئولان نیز وارد فعالیت و مدیریت جهادی شوند و کنار نایستند و تماشا کنند که یک سودجو و پیاده نظام آمریکایی با سودجویی و احتکار ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۸:۱۷    
خلیج فارس: با افزایش فشار ناشی از جنگ تجاری بین چین و آمریکا روی واحد پول آمریکا، دلار در پایین ترین سطح دو ماهه اخیر خود قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۸:۱۷    
خلیج فارس: فروش رنو فرانسه به ایران در نخستین ماه بازگشت تحریم های آمریکا علیه صنعت خودرو ایران نصف شد و به 7 هزار و 626 دستگاه رسید.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۸:۱۷    
خلیج فارس: عنکبوت های موسوم به Tetragnatha با حمله به ساحلی در یونان بیش از 300 مترمربع از تار های خود را دور درختان جزیره تابانده و موجب وحشت ساکنان شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۸:۱۷    
خلیج فارس: مردی بعد از این که همسرش را کشت اقدام به قتل معشوقه اش کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۸:۱۷    
خلیج فارس: سامسونگ از اولین موبایل میان رده خود مجهز به 3 دوربین در پشت گوشی به نام Galaxy A7 (بدون درج سال) رونمایی کرد تا همگان را برای گوشی اس 10 سال 2019 آماده کند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۸:۱۷    
خلیج فارس: رئیس سازمان امداد و نجات با اشاره به وقوع سیل و طوفان در 12 استان کشور، گفت: در پی سیل و طوفان به حدود یک هزار نفر امدادرسانی شده است و تعداد زیادی از مردم نیز اسکان اضطراری یافتند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۸:۱۷    
منبع: فرارو
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۸:۱۷    
خلیج فارس: عضو انجمن پزشکان ورزشی معتقد است که شطرنج و تمرینات هوازی با شدت متوسط سبب پیشگیری از آلزایمر می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۸:۱۷    
خلیج فارس: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از کلاهبرداری 22 میلیارد تومانی شرکت های ارزش افزوده خبر داد و اعلام کرد: این هزینه ها به مردم بازگردانده می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۸:۱۷    
خلیج فارس: عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی بر ضرورت نصب دوربین مدار بسته در دانشگاه ها برای جلوگیری از لورفتن سوالات امتحانی تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۷:۱۰    
خلیج فارس: یک رسانه انگلیسی از تاخیر در انتقال ملی پوش ایرانی به تیم ناتینگهام فارست خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۷:۱۰    
خلیج فارس: آموزش و پرورش اعلام کرد که هیچ گونه تغییری در زمان شروع سال تحصیلی کلاس اولی ها بوجود نیامده و مانند گذشته از 31 شهریور می باشد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۷:۱۰    
خلیج فارس: رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از ادامه امدادرسانی به شهروندان استان گلستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۷:۱۰    
خلیج فارس: رئیس جمهوری آمریکا در مصاحبه ای به انتقاد از جورج بوش پرداخته و گفت او "بزرگترین خطای فاجعه بار دوره ریاست جمهوری که در تاریخ آمریکا ثبت شده" را مرتکب شده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۷:۱۰    
خلیج فارس: شرکت خودروساز فولکس واگن آلمان، با صدور بیانیه ای، گزارشات منتشر شده در خصوص تصمیم این شرکت برای خروج از ایران به خاطر فشارهای آمریکا را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۷:۱۰    
خلیج فارس: یکی در میان زیرنویس می شوند: داروی افزایش میل جنسی، صددرصد گیاهی! آنهایی که پای ثابت برنامه های فارسی زبان ماهواره ای هستند، با این تبلیغ ها آشنایند؛ همین تبلیغ هایی که گاه و بی گاه ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۷:۱۰    
خلیج فارس: مردم خرم آباد با به جای آوردن آئین سنتی گل مالی، اوج ارادت خود به سالار شهیدان و همچنین غم و اندوه این دیار را در روز عاشورا به نمایش می گذارند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۷:۱۰    
خلیج فارس: وزارت خزانه داری آمریکا یک تبعه و یک نهاد نظامی چینی را به خاطر خرید سامانه پدافند موشکی و جنگنده های روسی تحریم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۷:۱۰    
خلیج فارس: ملی پوش سابق استقلال تهران به عنوان سرمربی جدید ایرانجوان بوشهر معرفی شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۷:۱۰    
خلیج فارس: بر اساس بخشنامه ای که به گمرکات سراسر کشور ابلاغ شده، ورود ارز به صورت اسکناس به داخل کشور بدون محدودیت و مطابق مقررات بانک مرکزی و مقررات مبارزه با پولشویی مجاز بوده و انجام تشریفات گمرکی ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۷:۱۰    
خلیج فارس: فرمانده هنگ مرزی میرجاوه در شرق سیستان و بلوچستان گفت: نیروهای مرزبانی در محدوده مرزی ریگ ملک میرجاوه از تجاوز مرزی اعضای گروهک تروریستی که در پوشش قاچاق مواد مخدر قصد ورود به داخل خاک ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۷:۱۰    
خلیج فارس: رئیس پلیس راه استان همدان گفت: یک دستگاه اتوبوس مسافربری در جاده همدان - تهران دچار حریق شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۷:۱۰    
خلیج فارس: مراسم شام غریبان اباعبدالله الحسین (ع) شامگاه امروز 29 شهریور در چهار راه گلوبندک تهران برگزار شد
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۷:۱۰    
خلیج فارس: بر اثر بارندگی شدید در شهرستان ایذه 2 نفر مصدوم شدند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۷:۱۰    
خلیج فارس: فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از آزادی 2 گروگان از اسارت باند آدم ربایی خبر داد و گفت: یکی از گروگانگیران دستگیر شد و تحقیقات برای دستگیری سایر اعضای این باند ادامه دارد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۷:۱۰    
خلیج فارس: عاشقان و شیفتگان حسینی در کربلای معلی با روشن کردن شمع، عشق و ارادت خالصانه خود را به سرور آزادگان جهان ابراز کردند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۷:۱۰    
خلیج فارس: معاون مشارکت های مردمی و توانمندسازی سازمان بهزیستی کشور از توزیع بسته های لوازم التحریر به ارزش 100 تا 150 هزار تومان بین دانش آموزان کم بضاعت تحت پوشش این سازمان در طرح لبخند مهر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۷:۱۰    
خلیج فارس: محققان دانشگاه برکلی کالیفرنیا گونه هایی از باکتری های روده را شناسایی کردند که توانایی تولید الکتریسیته را دارد. ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۷:۱۰    
خلیج فارس: صادق زیباکلام با بیان اینکه تنها جایی که در ایران در دست حکومت نیست و می توان یک نفسی کشید فضای مجازی است ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۷:۱۰    
خلیج فارس: نرخ سرویس مدارس شهر تهران با افزایش میانگین 10 درصدی نسبت به سال گذشته و براساس میزان مسافت و منطقه شهری محاسبه شده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۷:۱۰    
خلیج فارس: پرونده جدیدی از اعتمادهای بی پایه بر سودآوری حداکثری رو شده و اینبار مالباختگان خریداران آنلاین سکه و طلا هستند، اما آیا دولت باز هم مثل موسسات غیرمجاز،جور این سوءاستفاده را خواهد کشید؟
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۷:۱۰    
خلیج فارس: از نتایج تخصیص 220 میلیون یورو ارز دولتی به واردات گوشی به ویژه آیفون این است که باوجود وقفه در عرضه کالا و محدود شدن تعداد و مدل های گوشی در بازار ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۷:۱۰    
خلیج فارس: دبیرکل خانه کارگر گفت: همانطور که در حال حاضر در کشور قیمت ارز شناور است، باید میزان دستمزد کارگران نیز شناور باشد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۷:۱۰    
خلیج فارس: تصویر واقعی دانشمند ایرانی، "ابو علی سینا"، در یک نقاشی که با سیاه قلم کشیده شده به عنوان چهره تثبیت شده از ابن سینا، پزشک و دانشمند ایرانی ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۷:۱۰    
خلیج فارس: نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی نوشت: یکی از عوامل مهم خالی شدن سفره مردم، انزوای بین المللی است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۷:۱۰    
خلیج فارس: مأموران رسمی، دولتی، انتظامی و نظامی در حین انجام وظیفه در پناه قانون هستند و بر همه آحاد ملت واجب است با آنها در اجرای قانون همکاری کرده و از اقدام علیه آنها پرهیز کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۷:۱۰    
خلیج فارس: مسئول کارگروه ایران در وزارت خارجه آمریکا تاکید کرد که کشورش تحریم های خود علیه ایران را شدت می بخشد تا بنا بر ادعای وی ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۷:۱۰    
خلیج فارس: امام جمعه موقت تهران با اشاره به این که امام حسین(ع) در شب عاشورا عمر سعد را فراخوانده و او را نصیحت کردند ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۷:۱۰    
خلیج فارس: سفیر ایالات متحده در سازمان ملل در نشست پنجشنبه شورای امنیت با انتقاد از جلسه ای درباره تخریب روستایی در کرانه باختری رود اردن، گفت باید موضوع این جلسه ایران باشد، نه اسرائیل.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۷:۲۳    
خلیج فارس: سرمربی تیم فوتبال استقلال توضیحاتی را در تمرین امروز به بازیکنانش ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۷:۲۳    
خلیج فارس: کنفدراسیون فوتبال آسیا امروز طی نامه ای اسامی محرومان پرسپولیس در بازی رفت مقابل السد و همچنین جریمه این باشگاه به دلیل اخطارها و اخراج های بیش از حد مجاز را به فدراسیون ایران ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۷:۱۸    
به گزارش مهر، رکود غیر تورمی بازار مسکن در فاصله سال های 92 تا نیمه نخست سال 96 سبب شده بود تا ارزش افزوده این بخش در پایین ترین سطح نسبت به سایر بازارها به خصوص سود سپرده های بانکی قرار بگیرد ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۷:۱۸    
خلیج فارس: محرومیت بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس به اتمام رسید.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۷:۱۸    
خلیج فارس: پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: وقتی الان هواداران به امثال قائدی و اسماعیلی می گویند ستاره باید فاتحه فوتبال را خواند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۷:۱۳    
خلیج فارس: استان بوشهر با گذشت سه دهه هنوز در پرورش میگو در کشور پیشتاز است .
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۴:۴۸    
خلیج فارس: رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان جم از برخورد جدی با واحدهای صنفی مخدوش کننده قیمت روی کالا در جم خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۴:۴۳    
خلیج فارس: مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر با بیان اینکه 52 اثر ناملموس و معنوی استان بوشهر در فهرست آثار ملی معنوی ثبت شده است گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۴:۴۳    
خلیج فارس: در تاسوعای حسینی عزاداران و سوگواران حضرت اباعبدالله الحسین(ع) بوشهری با تجمع در مصلی جمعه این شهر ندای لبیک یا حسین(ع) و یا ابوالفضل(ع) سر دادند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۴:۴۳    
خلیج فارس: سوگواران بوشهری پس از طنین انداز شدن نوای ملکوتی اذان ظهر، در صفوف به هم فشرده نماز ظهر و عصر تاسوعا را به امامت نماینده ولی فقیه در استان بوشهر اقامه کردند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۴:۳۸    
خلیج فارس: ایسنا نوشت: رئیس جمهوری مخلوع مصر تأکید کرد که از صدور دستور بازداشت فرزندانش بسیار ناراحت است، اما به تصمیم دستگاه قضایی مصر احترام می گذارد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۴:۳۸    
خلیج فارس: پیکر حجت الاسلام محمد تولایی طلبه مشهدی همزمان با صبح تاسوعا در مشهد تشییع شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۴:۳۸    
خلیج فارس: هجوم یک خودرو به عزاداران حسینی مقابل مسجدی در لندن منجر به جراحت و انتقال دو نفر به بیمارستان شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۴:۳۸    
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۴:۳۸    
خلیج فارس: ایلنا نوشت: معاونت آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد که هیچ گونه تغییری در زمان شروع مدارس بوجود نیامده و دبستان ها مانند گذشته از 31 شهریور دایر است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۴:۳۳    
خلیج فارس: یک دستگاه خودرو عمدا به سمت عابران مقابل مسجدی در پایتخت انگلیس تغییر مسیر داد و چند نفر زخمی شدند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۴:۳۳    
خلیج فارس: یک نشریه آمریکایی مدعی شده دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ممکن است در حاشیه نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد بار دیگر، حسن روحانی ، رئیس جمهوری ایران را به گفت وگو دعوت کند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۴:۳۳    
خلیج فارس: رئیس مرکز فوریت های پزشکی استان البرز اعلام کرد که بر اثر وزش تندباد و ریزش سنگ 3 نفر در این استان جان خود را از دست دادند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۴:۳۳    
خلیج فارس: سناتور فلوریدا از وزارت دادگستری آمریکا درخواست کرد تا تحقیقاتی مبنی بر ملاقات های خصوصی جان کری با محمدجواد ظریف انجام دهد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۴:۲۸    
خلیج فارس: دولت هند روز چهارشنبه دستورالعمل ویژه ای را به تصویب رساند که سه طلاقه شدن زنان مسلمان را ممنوع و آن را جرم قابل پیگرد قانونی اعلام می کند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۴:۲۸    
خلیج فارس: امام جمعه موقت تهران گفت: فساد اقتصادی شامل اختلاس، سوءاستفاده ها، گران فروشی ها و احتکارها است. ما بی حجابی، بدحجابی و شل حجابی را منکر می دانیم اما این موارد نیز منکر بزرگی هستند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۲:۲۶    
خلیج فارس: تهیه کننده برنامه تلویزیونی چهل چراغ از پخش سری جدید این برنامه با اجرای محمدرضا شهیدی فرد از 31 شهریور خبر داد ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۲:۲۱    
خلیج فارس: کارشناس اداره کل هواشناسی بوشهر گفت: طی روزهای پایانی هفته جاری با رشد ابر در ارتفاعات این استان احتمال رعد و برق، رگبار پراکنده باران و تندبادهای لحظه ای در این مناطق دور از انتظار نیست.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۲:۲۱    
سابقه تعزیه در جم در همان زمانی که تعزیه در اوج عظمت و رونق خود بود، یعنی در اواسط دوران ناصری در حدود سال های 1280 ه. ق. تا 1285 ه. ق. در مسافرتی که محمد علی خان جمی متوفی 1299 ه. ق ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۲:۲۱    
خلیج فارس: بانک مرکزی اروپا اعلام کرد اسکناس های جدید 100 و 200 یورویی از ماه می سال آینده جایگزین اسکناس های فعلی خواهند شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۲:۱۶    
خلیج فارس: همزمان با تاسوعای حسینی مراسم زیارت حضرت عباس(ع) با حضور پرشور عزاداران در حسینیه باب الحوائج بندر دیر برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۲:۱۱    
خلیج فارس: استان بوشهر در تاسوعای حسینی یکپارچه سوگوار و عزادار بوشهر است و مردم ولایت مدار این استان با برپایی مراسم سینه زنی، سنج، دمام و زنجیرزنی عشق و ارادت خود را به خاندان اهل بیت(ع) نشان دادند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۲:۱۱    
منبع: تابناک
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۲:۱۱    
خلیج فارس: سعود الهاجری، دروازه بان تیم فوتبال السد قطر در 2 بازی مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا برابر پرسپولیس غایب خواهد بود ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۲:۰۱    
خلیج فارس: عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به جنگ اقتصادی و تبلیغاتی دشمنان گفت: امروز برای هیچ مسئولی روز استراحت نیست و باید در مقابل محتکران که به مثابه کسانی هستند که در روز عاشورا آب را بر ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۲:۰۱    
خلیج فارس: کشور ما جزو 10 کشور پر مصرف ظروف یکبار مصرف پلاستیکی است. این ظروف نه تنها برای سلامت انسان مضر است بلکه مواد شیمیایی موجود در آن می تواند صدمات جبران ناپذیر بهداشتی و اقتصادی برجای ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۱:۵۵    
خلیج فارس: یک روان شناس و مشاور گفت: بدون اطلاع کودک و به بهانه ریختن ترس او از جمع، او را یک دفعه رها نکنید و تنها نگذارید.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۱:۵۵    
خلیج فارس: سخنگوی شورای شهر تهران از دریافت گزارشی از تعداد مشمولان قانون منع به کارگیری بازنشستگان در شهرداری خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۱:۵۵    
خلیج فارس: مدیرکل مدیریت بحران سازمان پزشکی قانونی کشور اعلام کرد: ادارات کل استان های اصفهان، تهران و کرمان برای دریافت نمونه از بستگان درجه یک متوفیات اتوبوس نطنز آماده خدمت هستند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۱:۵۵    
احسان محمدی
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۱:۴۵    
خلیج فارس: یک فعال سیاسی اصلاح طلب اظهار داشت: اگر می خواهند آینده کشور براساس شایسته سالاری واقعی نسل جوان اداره شود سامانه ای را طراحی کنند که در آن جوانان با ارائه رزومه خود با یکدیگر رقابت کنند و ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۱:۴۵    
خلیج فارس: رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر بوشهر گفت: سرویس مدرسه دانش آموزان استثنایی و کم بضاعت این شهر رایگان می شود. ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۱:۴۵    
خلیج فارس: رئیس پلیس راه استان بوشهر گفت: بر اثر واژگونی یک دستگاه خودرو سواری ساینا در محور بندر رستمی به دلوار یک تن کشته و 2 نفر مصدوم شدند.
مشاهده نتایج بیشتر...