یکشنبه ۲۹ دیساعت ۱۹:۲۶Jan 2020 19

خلیج فارس (pgnews.ir)

خلیج فارس 29 اسفند 1393 خلیج فارس 29 اسفند 1394 خلیج فارس 30 اسفند 1395 خلیج فارس 1 فروردین 1396 خلیج فارس 29 اسفند 1397 خلیج فارس 31 فروردین 1398 خلیج فارس 1 اردیبهشت 1398 خلیج فارس 31 خرداد 1398 خلیج فارس 31 تیر 1398 خلیج فارس 31 مرداد 1398 خلیج فارس 31 شهریور 1398 خلیج فارس 30 مهر 1398 خلیج فارس 30 آبان 1398 خلیج فارس 25 آذر 1398 خلیج فارس 3 دی 1398 خلیج فارس 4 دی 1398 خلیج فارس 5 دی 1398 خلیج فارس 6 دی 1398 خلیج فارس 7 دی 1398 خلیج فارس 8 دی 1398 خلیج فارس 9 دی 1398 خلیج فارس 10 دی 1398 خلیج فارس 11 دی 1398 خلیج فارس 12 دی 1398 خلیج فارس 13 دی 1398 خلیج فارس 14 دی 1398 خلیج فارس 15 دی 1398 خلیج فارس 16 دی 1398 خلیج فارس 17 دی 1398 خلیج فارس 18 دی 1398 خلیج فارس 19 دی 1398 خلیج فارس 20 دی 1398 خلیج فارس 21 دی 1398 خلیج فارس 22 دی 1398 خلیج فارس 23 دی 1398 خلیج فارس 24 دی 1398 خلیج فارس 25 دی 1398 خلیج فارس 26 دی 1398 خلیج فارس 27 دی 1398 خلیج فارس 28 دی 1398 خلیج فارس 29 دی 1398 
  ۱ ساعت پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
خلیج فارس: رئیس جامعه هتلداران ایران گفت: بررسی های اولیه در هتل ها نشان می دهد بیش از 80 درصد رزرو گردشگران اروپایی و آمریکایی در یکی دو ماه آینده لغو شده است ...
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
خلیج فارس: بنزین زدن در ماه های اخیر با توجه به افزایش قیمت ها به خودی خود کار ترسناکی به حساب می آمد برای همین در هفته گذشته وقتی شایعه های زیادی درباره پیمانه های 3 ...
  ۱ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
خلیج فارس: بارش برف شدید در پایتخت باعث شد تا امروز یکشنبه بسیاری از پرواز های داخلی انجام نشود و این تاخیر چندین ساعته، مسافران را در ترمینال های فرودگاه مهر آباد سرگردان کرد.
  ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
خلیج فارس: توماس مارکل ، پدر مگان مارکل، طی مصاحبه ای دخترش را به کم ارزش کردن خانواده سلطنتی انگلیس متهم کرد.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
خلیج فارس: مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر با اشاره به اینکه مراسم عزاداری ایام فاطمیه با عظمت برگزار می شود گفت ...
  ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
خلیج فارس: امام جمعه اهل سنت شهر نخل تقی با تاکید بر تقش مهم سپاه در عرصه پیشرفت و رشد ایران اسلامی گفت ...
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
خلیج فارس:بالگرد اورژانس بوشهر در یک روز سه بار برای نجات بیماران به پرواز در آمد.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
عکاس: شهاب الدین قیومی/ مهر
  ۲ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
خلیج فارس: رئیس ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان بوشهر از معرفی مسئولان ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی در استان خبر داد.
  ۲ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
خلیج فارس: عراقچی تاکید کرد: کسانی که از شهادت سردار سلیمانی خوشحال شدند باید بدانند که مقاومت بیش از پیش به جلو خواهد رفت.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس به نقل از سایت باشگاه سپیدرود رشت، مریم بخشی مدیرکل اداره ورزش و جوانان گیلان، اسماعیل خلیل زاده رئیس هیئت مدیره و سرپرست باشگاه استقلال و افشین ناظمی مدیرعامل باشگاه سپیدرود در ...
  ۲ ساعت پیش   + ۵۷ سایت دیگر  
خلیج فارس:رییس مجلس شورای اسلامی در انتقاد از علت های بیان شده در مورد رد صلاحیت نامزدهای انتخاباتی از جانب شورای نگهبان گفت ...
  ۲ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
خلیج فارس: کانر مک گرگور با کنار زدن دونالد کرون در لاس وگاس، قدرتمندانه به هشت ضلعی (محل رقابت UFC) بازگشت.
  ۲ ساعت پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
خلیج فارس:فارس نوشت: یک منبع امنیتی عراقی خبر داد، نیرو های آمریکایی در پایگاه عین الاسد در غرب عراق، بازسازی بخش هایی از پایگاه را که در حمله موشکی ایران ویران شد، شروع کرده اند.
  ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
خلیج فارس:در پی فعال سازی مکانیسم حل اختلاف در توافق هسته ای، روابط ایران و اروپا به سردی گرایید و رفت و آمد های دیپلماتیک میان ایران و قاره سبز کمتر شد ...
  ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
خلیج فارس:رد صلاحیت های گسترده برای انتخابات مجلس شورای اسلامی از سوی هیات های نظارت شورای نگهبان اعتراض های فراوانی را در پی داشت. اما شورای نگهبان به دفاع تمام قد از عملکرد خود پرداخت ...
  ۲ ساعت پیش   + ۳۰ سایت دیگر  
خلیج فارس:علی جنتی (وزیر اسبق فرهنگ و فرزند آیت الله جنتی) در انتقاد به رد صلاحیت های صورت گرفته توسط شورای نگهبان گفت: پیشاپیش نتیجه مسابقه روشن است.
  ۲ ساعت پیش   + ۶۳ سایت دیگر  
خلیج فارس:سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران گفت: سهمیه بنزین بهمن ماه ساعت 24 فردا شب (دوشنبه شب) به کارت سوخت خودروها واریز خواهد شد.
  ۲ ساعت پیش    
خلیج فارس:سهمیه بنزین بعضی از خودرو ها در یکی دو ماهی که از آغاز سهمیه بندی بنزین می گذرد، تغییر کرده و شاهد افزایش سهمیه یا تغییر شیوه محاسبه آن بوده ایم ...
  ۲ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
خلیج فارس:افراد خرابکار و خشونت طلب با سوء استفاده از اعتراض های مسالمت آمیز مردم عراق امروز (یکشنبه) دفتر دادستان نجف را آتش زدند.
  ۲ ساعت پیش   + ۴۲ سایت دیگر  
خلیج فارس:معاون سیاسی وزارت امور خارجه با بیان اینکه تاثیر شهید سلیمانی بیشتر از سردار سلیمانی است، گفت ...
  ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس به نقل از فارس، حجت الاسلام حسن درویشیان ظهر امروز در جمع خبرنگاران در خصوص صیانت سازمان بازرسی از محیط زیست اظهار کرد ...
  ۲ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس به نقل از ایسنا، پیرو اطلاعیه های منتشر شده در تاریخ های 27 آبان، 19 آذر و 22 دی 98 با موضوع تمدید پذیرش رشته های تحصیلی صرفاً با سوابق تحصیلی آزمون سراسری سال 98 ...
  ۲ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس به نقل از فارس، حجت الاسلام نصرالله پژمانفر نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی امروز (یکشنبه ...
  ۲ ساعت پیش   + ۲۷ سایت دیگر  
خلیج فارس:روزنامه الشرق الاوسط عربستان از دلیل تصمیم اخیر کنفدراسیون فوتبال آسیا علیه فوتبال ایران سخن به میان آورد.
  ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس ؛ سرهنگ نادر مرادی در گفت وگو با خبرنگار مهر در تشریح این خبر اظهار کرد: در راستای ارتقا امنیت اجتماعی ...
  ۲ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
خلیج فارس:مهم ترین شماره 7 تاریخ پرسپولیس، بدون هیچ حرف و حدیثی علی پروین است و حالا قرار است پیراهن او برای همیشه بایگانی شود.
  ۲ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، امروز اداره کل مدیریت بحران خوزستان با صدور اطلاعیه آنی نسبت به ورود یک سامانه بارشی در استان هشدار داد.
  ۳ ساعت پیش   + ۵۱ سایت دیگر  
خلیج فارس:مربی تیم فوتبال استقلال گفت: شیطنت برخی کشورهای عربی کار خودش را کرد و در حالی که بازی های در ایران با امنیت کامل برگزار می شود، می خواهند ما را از میزبانی محروم کنند.
  ۳ ساعت پیش    
خلیج فارس:خاچندرا تاپا ماگار Khagendra Thapa Magar, فقط 67/08 سانتی متر قد داشت. او در شهر پوخارا در 200 کیلومتری کاتماندو، پایتخت نپال، با پدر و مادرش زندگی می کرد.
  ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
خلیج فارس:زین الدین زیدان یک سال و نیم پس از جدایی رونالدو از رئال تیمی ساخته است که راه زندگی بدون گل های او را به خوبی یاد گرفته است.
  ۳ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
خلیج فارس: خاک در هر جنبه ای از زندگی شامل غذا، آب، هوا و سلامت نقش دارد. سازمان خواربار و کشاورزی ملل متحد (فائو) تخمین می زند که تولید 95 درصد غذای ما به صورت مستقیم و غیر مستقیم با خاک در ارتباط ...
  ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
خلیج فارس: از زمانی که بنزین سهمیه بندی شده بیش از دو ماه می گذرد، اما هنوز صیادانی که با قایق به صید می روند سهمیه ای از سوخت 1500 تومانی نصیبشان نشده است.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
خلیج فارس:مدیرعامل سابق پرسپولیس و مدیر اسبق تیم المپیک، بعد از مدت ها سکوت صحبت های جالبی در خصوص مسائل اخیر فوتبال ایران مطرح کرده است.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
خلیج فارس: بارش برف سبب تعطیلی و تأخیر در آغاز به کار مدارس نوبت صبح و بعدازظهر در برخی از مناطق کشور شد.
  ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
خلیج فارس: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: آیین های سوگواری حضرت فاطمه (س) نباید به فرصت تبلیغات انتخاباتی نامزدهای مجلس شورای اسلامی تبدیل شود.
  ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
خلیج فارس:پس از استقرار سامانه ضدموشکی فرانسه در عربستان سعودی، اداره دفاع ملی این کشور اعلام کرد که از هفته جاری مانور های آژیر خطر را در منطقه الشرقیه برگزار خواهد کرد.
  ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
خلیج فارس:آیین یاد بود 2 شهید سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی روز یکشنبه در روستای "حصار" شهرستان دیلم با حضور استاندار بوشهر و مسئولان و دیگر قشرهای مردم برگزار شد.
  ۵ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
خلیج فارس: نایب رئیس اسبق کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت: این تصمیم به ضرر فوتبال آسیا خواهد بود چرا که ایران ستون اصلی فوتبال این قاره است.
  ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
خلیج فارس:ستاره ای که تابستان به عنوان پدیده به بایرن نقل مکان کرد، ممکن است سر از تیم های فرانسوی، اسپانیایی و هلندی در بیاورد.
  ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
خلیج فارس:یک مخزن نفتی شرکت پتروامید آسیا در شهرستان دیلم استان بوشهر که روز یکشنبه بر اثر برخورد صاعقه آتش گرفته بود، با اقدام بموقع نیروهای عملیاتی آن شرکت مهار و خاموش شد.
  ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
خلیج فارس:اهالی گافر و پارامون شهرستان بشاگرد: چاه آب روستای ما بخاطر سیل تخریب شده است و مردم از آب گل آلود و غیر بهداشتی استفاده می کنند.
  ۵ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
خلیج فارس: تهدیدهای آشکار عناصر نقابدار به بستن تمام خیابان ها،جاده های ورودی و خروجی نجف اشرف از وجود یک طرح سازمان یافته برای ناآرام کردن عراق به ویژه شهرهای مقدس حکایت می کند.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس به نقل از دنیای اقتصاد، جان کمپ، تحلیلگر بازار نفت و ستون نویس رویترز در گزارشی با اعلام نتایج این نظرسنجی می نویسد ...
  ۵ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
خلیج فارس: پروازهای فرودگاه مهرآباد تهران با فروکش کردن شدت بارش برف از دقایقی قبل و نیز پاکسازی باند این فرودگاه، از سر گرفته شد.
  ۵ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس به نقل از سایت باشگاه استقلال، کاوه ستوده پزشک تیم فوتبال استقلال درباره مصدومیت عارف غلامی گفت: روز گذشته در بازی تدارکاتی استقلال مقابل داماش تهران ...
  ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس ؛ سردار حسن مفخمی شهرستانی در گفت و گو با خبرنگار تسنیم ، با اشاره به جزئیات دستگیری ضاربی که سمت همسر خود تیراندازی کرده بود اظهار داشت ...
  ۵ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس به نقل از فارس، یگان مبارزه با تروریسم عراق امروز (یکشنبه) طی عملیات امنیتی و اطلاعاتی توانست مسئول امنیتی گروهک تروریستی داعش را در شهر فلوجه بازداشت کند.
  ۵ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
خلیج فارس: شبکه خبر برای بازتاب سخنان ترامپ به مشکل خورد. این شکل بازتاب سخنان رییس جمهوری آمریکا در رسانه ملی، احتمالا هم تازگی دارد و هم بسیار مورد توجه کاربران قرار گرفته است!
  ۵ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
خلیج فارس: وزیر خارجه آلمان ضمن انتقاد از رویکرد آمریکا علیه ایران تاکید کرد که سیاست تهدید و تنش به نتایج دلخواه منجر نخواهد شد.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس به نقل از دانشگاه علوم پزشکی قم، محمدرضا قدیر در جلسه گروه کاری سلامت و امنیت غذایی استان قم که با حضور معاون استاندار در استانداری قم برگزار شد ...
  ۵ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
خلیج فارس: با تصمیم محمدحسن انصاری فرد، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس پیراهن شماره 7 تیم فوتبال این باشگاه بایگانی شد.
  ۵ ساعت پیش    
به گزارش خلیج فارس ؛ رسول خادم در یادداشتی در روزنامه شرق نوشت: زمان زنده بودنش هم، خیلی ها از وجودش در رنج بودند. وجودش قهرمانی های آن ها را کم رنگ می کرد. نور ستاره بودنشان را کم سو می کرد ...
  ۵ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
خلیج فارس: علیرضا معزی، معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهوری، در توئیتی با هشتگ سیل، روحانی و سیستان و بلوچستان درباره گلایه مردم این استان نوشت: در کنارتان ایستاده ایم ...
  ۵ ساعت پیش   + ۶۱ سایت دیگر  
خلیج فارس: سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران از احتمال تعطیلی فردای مدارس پایتخت خبر داد و گفت: پیش بینی ما این است که فردا یخبندان است و بر این اساس احتمال تعطیلی وجود دارد که تا عصر امروز در این خصوص ...
  ۵ ساعت پیش    
خلیج فارس: فریبا گودرزی گفت: امروز به جز جنوب شرق در بیشتر مناطق کشور بارندگی داریم، بارش ها در جنوب کشور با رعد و برق همراه خواهد بود و در سایر مناطق به شکل برف است ...
  ۵ ساعت پیش   + ۸۰ سایت دیگر  
خلیج فارس: عبدالناصر همتی، رییس کل بانک مرکزی در یادداشتی اینستاگرامی به بیان نکاتی درباره برنامه های بانک مرکزی و تقویت اقتصاد پرداخت.
  ۵ ساعت پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
خلیج فارس: بشار رسن هافبک عراقی پرسپولیس چند روز پیش از عراق به تمرینات این تیم ایرانی اضافه شد، ولی هنوز مشکلات مالی اش رفع نشده و مطالباتی از پرسپولیس دارد.
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
خلیج فارس: موافقت آمریکا با سرمایه گذاری هند در چابهارمدیرکل توافقنامه ها وتوسعه بازار سازمان بنادر و دریانوردی از نهایی شدن سرمایه گذاری حدود 85 میلیون دلاری هندی ها در بندر چابهار با کسب موافقت این ...
  ۶ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
خلیج فارس: خودرو های سایپا همچنان به افزایش قیمت ادامه می دهند و محصولات ایران خودرو هم تا حدودی از این روند پیروی می کنند ...
  ۶ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
شایان ذکر است، به دستور سرگرد قاسم احمدی (رئیس کلانتری سیدی مشهد) پس از انجام مشاوره های روان شناسی در دایره مددکاری اجتماعی کلانتری اقدامات قانونی برای درمان این جوان به عمل آمد.
  ۶ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
خلیج فارس: شهر سن بارتولومه دو پینارس در اسپانیا شاهد برگزاری آیین تطهیر روح حیوانات و به ویژه اسب ها با آتش بود. در این مراسم بیش از 130 سوارکار پیر و جوان با اسبهای خود از درون آتش عبور کردند. ...
  ۶ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
خلیج فارس: درحالیکه دولت ترکیه در آستانه اعزام نیروی نظامی به لیبی است رئیس جمهور این کشور میگوید که بحران در لیبی راه حل نظامی ندارد. ...
  ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
خلیج فارس: دونالد ترامپ نسبت به استفاده از نظریه بازیگر دیوانه در مقابل متحدان و دشمنان کشورش ابراز تمایل کرده است ...
  ۶ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
خلیج فارس: امیرمهدی ژوله با انتشار پستی در اینستاگرام از حاشیه های اخیر فوتبال و نبود عادل فردوسی پور و برنامه نود گلایه کرد. ...
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
خلیج فارس: ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در مراسم گرامیداشت هفتاد و ششمین سالگرد پایان محاصره لنینگراد شرکت کرد.
  ۶ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
خلیج فارس: سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران و تیم پرسپولیس با تیم ملی عمان به توافق رسید.
  ۶ ساعت پیش   + ۸۱ سایت دیگر  
خلیج فارس: فردا (سی ام دی ماه) آخرین مهلت ثبت نام در سایت hemayat.mcls.gov.ir برای سرپرستان خانواری است که در لیست یارانه بگیران نقدی نیستند؛ اما متقاضی دریافت بسته معیشتی هستند.
  ۶ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
خلیج فارس: آمنه سادات ذبیح پور ضمن انتقاد از بازگشت راب مک ایر سفیر انگلیس به کشور از عملکرد وزارت امور خارجه انتقاد کرد. ...
  ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
خلیج فارس: خشکسالی تاریخی در بوتسوانا منجر به کاهش جمعیت کرم های موپان شده است.
  ۶ ساعت پیش   + ۳۲ سایت دیگر  
خلیج فارس: محمد دادگان درباره بحث محرومیت نمایندگان ایران از میزبانی برابر رقبا در لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد ...
  ۶ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
خلیج فارس: تهرانی ها کمتر از یک دهه دیگر با کمبود آب آشامیدنی مواجه می شوند. تهران پس از سیستان وبلوچستان دومین استان ایران از نظر فقر منابع آبی است و هرسال عددی به اندازه یک شهر متوسط به جمعیت آن ...
  ۶ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
خلیج فارس: سرمربی تیم ملی فوتبال امید ایران گفت: کسی که پول می آورد خودش قرارداد نمی بندد و من به عنوان مدیر و سرمربی تیم امید 2 سال است که یک ریال هم پول نگرفته ام. ...
  ۶ ساعت پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
خلیج فارس: رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: درخواست من از مسئولان مخصوصا رئیس جمهور این است که در سخنان خود اینقدر آدرس عوضی نداشته باشند و مزه این وحدت را در کام مردم تلخ نکنند.
  ۶ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
خلیج فارس: معاون توسعه پیشگیری و درمان سازمان بهزیستی کشور همزمان با بارش برف و برودت هوا از پذیرش بدون محدودیت معتادان در تمامی مراکز مراقبتی، کاهش آسیب و شلترهای تحت پوشش این سازمان خبر داد.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
خلیج فارس: یکی از سه ببر باغ وحش صفادشت تلف شده است، این بار هم در بی خبری اداره محیط زیست. در خبر ها به نقل از منبعی آگاه گفته اند این حیوان، ناگهانی و به طرزی مشکوک مرده شده است ...
  ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
خلیج فارس: عباس عبدی در اعتماد نوشت: پس از هر حادثه ای که رخ می دهد اولین پرسش این است که مسوولیت و تقصیر رخ دادن این حادثه به عهده کیست؟ چه کسانی را باید تحت پیگرد قضایی یا سیاسی و اخلاقی قرار داد؟ ...
  ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
خلیج فارس: پرونده تحریم تیم های ایرانی از میزبانی در لیگ قهرمانان آسیا در حالی به جریان افتاده که نماینده های 4 باشگاه پرسپولیس، استقلال ...
  ۶ ساعت پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
خلیج فارس: رئیس انجمن اورولوژی آسیا گفت: ناباروری در مردان به عوامل شاخصی از جمله عوامل ژنتیکی، آلودگی هوا و عفونت ها بستگی دارد که آلودگی هوا شاخص ترین این موارد است.
  ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مشکل این روزهای ما چیست؟ اقتصاد؟ سیل؟ زلزله؟ نه، مشکل ما اینها نیست. ما درد بزرگ تری داریم و آنهم بی اعتمادی است. ما به هم بی اعتماد هستیم.
  ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
خلیج فارس: کمیته امداد امام خمینی(ره) گناوه در 9 ماه سال جاری 21 میلیارد و 685 میلیون ریال تسهیلات در سرفصل های مختلف به مددجویان و افراد نیازمند این شهرستان پرداخت کرد.
  ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
خلیج فارس: مسئول سیستم پایش آنلاین هوا در اداره کل حفاظت محیط زیست استان بوشهر گفت: در 9 ماه امسال شهروندان کنگان این استان حتی یک روز نیز هوای پاک تنفس نکردند.
  ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
خلیج فارس: معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: پرداختن به هنر موجب شخصیت بخشدن به انسان می شود و هر فرد می تواند از طریق هنر درک و احساسات درونی خود را به دنیای ...
  ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
خلیج فارس: فرماندار دیر گفت: 40 شعبه رای گیری برای برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در این شهرستان پیش بینی و تعیین شده است.
  ۷ ساعت پیش   + ۳۲ سایت دیگر  
خلیج فارس: شرکت پتروشیمی پارس از شکسته شدن رکورد تولید این مجتمع تا پایان سال و افزایش قابل توجه فروش داخلی و خارجی محصولات این مجتمع خبر داد.
  ۷ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
خلیج فارس: سالهاست که آلودگی هوای عسلویه و آلاینده هایی که منطقه را تحت تاثیر قرار داده و در محاصره خود درآورده اند مردم استان بوشهر و این منطقه را نگران و درگیر کرده است ...
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
خلیج فارس: رویداد روز ملی لاله در آستانه آغاز فصل این گل در میدان دام شهر آمستردام، پایتخت هلند برگزار شد.
  ۷ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس به نقل از فرارو؛ خاچندرا تاپا ماگار Khagendra Thapa Magar, فقط 67/08 سانتی متر قد داشت. او در شهر پوخارا در 200 کیلومتری کاتماندو، پایتخت نپال، با پدر و مادرش زندگی می کرد.
  ۷ ساعت پیش   + ۵۰ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس ؛ سازمان تأمین اجتماعی یکی از بزرگترین سازمان های بیمه ای کشور است که حدود 45 میلیون بیمه شده تحت پوشش خود دارد.
  ۷ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
خلیج فارس: طبق آمار یک موسسه اپلیکیشن تیک تاک و نسخه چینی آن در 2019 حدود 740 میلیون بار دانلود شده اند. به این ترتیب تیک تاک با کنار زدن فیس بوک و مسنجر دومین اپلیکیشن پردانلود جهان در 2019 شد.
  ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس به نقل از تسنیم؛ سهیل شاهین سخنگوی دفتر سیاسی طالبان در قطر گفت که این گروه با طرف آمریکایی توافق کرده تا در روزهای منتهی به امضای توافقنامه صلح "عملیات نظامی" خود را کاهش دهد.
  ۸ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
خلیج فارس: فرماندار شهرستان کنگان گفت: کنگان قطب پرورش مربی فنی وحرفه ای در جنوب کشور است.
  ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
خلیج فارس: فرماندار دشتی گفت: در سال جاری صادرات چهار هزار و500 تن محصولات معدنی به کشور کویت به ارزش 37 هزار دلار از اسکله لاور ساحلی انجام شده است.
  ۸ ساعت پیش    
خلیج فارس: با حضور مدیرکل آموزش، ترویج و مشارکت های مردمی سازمان جنگل ها و مراتع کشور، مدیرکل منابع طبیعی استان بوشهر، بخشدار شنبه و طسوج در روستای کردلان از توابع بخش شنبه و طسوج ...
مشاهده نتایج بیشتر...