رقابت سوارکاران یزدی در پرش از موانع - خبرگزاری صدا و سیما
رقابت سوارکاران یزدی در پرش از موانع
سایر منابع:
سایر خبرها
مسابقات پرش با اسب قهرمانی استان کرمان برگزار شد
به گزارش کرمان نو، این مسابقات که در 3 ردهٔ نونهالان، نوجوان و رده اسب زایچه ایران با حضور 52 شرکت کننده از سراسر استان به میزبانی باشگاه سوارکاری کرمان بیس برگزار شد در پایان با معرفی افراد برتر به پایان رسید. در اختتامیه این مسابقات زاهدی نماینده مجلس شورای اسلامی، شعرباف شهردار کرمان، ایرانمنش و کمساری اعضای شورای شهر، مسعود ایرانمنش مسئول حراست اداره کل ورزش و جوانان استان، فانی ...
پنجمین رویداد پرش با اسب جام اسب ترکمن (عکس)
کانال عصر ایران در تلگرام تماشاخانه ابتکار خارق العاده در حل معمای مکعب روبیک/ به جای مرتب کردن ... (فیلم) پرتاب بی نظیر ورزشکار زن در بازی کرالینگ المپیک پکن/ درست وسط هدف! (فیلم) فیلم های دیگر عضویت د
جایگاه هشتم تیم کیش در رقابت های کشتی آزاد انتخابی تیم ملی
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کیش ، رقابت های کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی کشور و مرحله اول انتخابی تیم ملی، گرامیداشت ده هزار و چهارصد شهید استان مازندران و یادواره برادران شهید عبوری در سالن سید رسول حسینی ساری برگزار شد. در پایان این رقابت ها استان مازندران با 141 امتیاز بعنوان قهرمانی رسید و استان های تهران و همدان به ترتیب با 92 و 84 امتیاز عناوین دوم و سوم را از آن خود کردند ...
صدرنشینی امید های فوتبال شمس آذر در لیگ برتر
...، شایان محمدی، پارسا فتوحی، امیررضا نجاری، امیر عباس اکرادلو و مجتبی مختارزاده در وزن های دهگانه بخش انفرادی بر سکوی نخست ایستادند. در بخش تیمی هم آکادمی طاهرخانی تاکستان، آکادمی قهرمانان البرز و آکادمی کیان محمدیه به ترتیب اول تا سوم شدند. پیکارهای لیگ تکواندوی نوجوانان استان به میزبانی خانه تکواندوی قزوین برگزار شد. درخشش تیم نجات غریق دختران استان در مسابقات ...
مسابقات فیتنس چلنج قهرمانی کارگری استان گیلان سطح نقره ای (سیلور) با معرفی نفرات برتر در خشکبیجار رشت ...
نتایج زیر بدست آمد: رده سنی نوجوانان مقام اول مجتبی هوشیار از افشین خشکبیجار مقام دوم باربد جاذب از بانک صادرات رشت مقام سوم توماج رمضانی از باشگاه پوریای رشت رده سنی جوانان مقام اول معین رستمی روشن از باشگاه سلامت رشت مقام دوم فرزام کامیار از باشگاه راستین رشت مقام ...
میلان 3 - 0 مونتزا/ پیروزی آسان و کم شدن اختلاف با یووه + فیلم
روسونری طولانی تر شود. با این پیروزی میلان 32 امتیازی شد و در همان رتبه سوم ماند، اما اختلافش را با یوونتوس رده دومی به پنج امتیاز کاهش داد. مونتزا نیز با 21 امتیاز در رده یازدهم قرار گرفت. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کد ویدیو دانلود فیلم اصلی باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال ...
فیلادلفیا به رده سوم کنفرانس شرق صعود کرد/ دالاس جایگاهش را از دنور پس گرفت
144- 122 نیویورک نیکس این رقابت ها امشب و فردا با برگزاری 5 دیدار ادامه خواهد یافت. در جدول رده بندی این مسابقات بوستون، میلواکی وفیلادلفیا از کنفرانس شرق و مینه سوتا، اوکلهاما و دالاس از کنفرانس غرب در رده های اول تا سوم قرار دارند. باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی توپ و تور
برگزاری مسابقات شنا پسران به میزبانی استان فارس
برگزاری رقابت های پرس سینه و آمادگی جسمانی در بندر امام خمینی
این رقابت ها 83 ورزشکار در 6 وزن رشته پرس سینه و 4 رده سنی آمادگی جسمانی به رقابت پرداختند و در پایان به نفرات اول تا سوم هر وزن و رده سنی جوایز نقدی و تقدیرنامه اهدا شد. وی ایجاد انگیزه، تشویق همکاران و خانواده ها به ورزش، همچنین عمل به مسئولیت اجتماعی را از اهم اهداف برگزاری این دوره از مسابقات ورزشی عنوان کرد و ادامه داد: حضور ورزشکاران دارای عناوین قهرمانی استانی و کشوری موجب ...
برگزاری مسابقات قایقرانی پیشکسوتان نیروهای مسلح به مناسب روز نیروی دریایی در دریاچه آزادی
پیشکسوتان در ماده تورینگ یک نفره 2000 متر با 10 نفر شرکت کننده از نیروی دریایی و نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در دریاچه آزادی به میزبانی باشگاه ملوان نداجا برگزار شد. پس از برگزاری رقابت رسول مجرد از نداجا، محمد ویژه نواز از نداجا و محسن متقی از نهاجا به ترتیب جایگاه اول تا سوم را کسب کردند. مراسم اهدای مدال با حضور دکترعلیرضا سهرابیان رئیس فدراسیون قایقرانی، امیر ...
خراسان شمالی قهرمان مسابقات پرش با اسب
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای خراسان شمالی، محمدتقی ولیان رییس هیات سوارکاری خراسان شمالی با اشاره به حضور تیم پرش با اسب خراسان شمالی در مسابقات گلستان گفت: این مسابقات دو رده مبتدی و اسب ترکمن برگزار شد که در رده مبتدی دو نماینده از تیم استان حضور داشت که بدون خطا موفق به عبور از موانع شدند و گواهی این رده را کسب کردند. وی گفت: مسابقات رده اسب ترکمن با حضور 14 سر اسب برگزار شد که در آن ...
خراسان شمالی برای نخستین بار قهرمان مسابقات پرش با اسب شد
محمدتقی ولیان در گفت وگو با ایسنا با اشاره به حضور تیم پرش با اسب خراسان شمالی در مسابقات گلستان اظهار کرد: این مسابقات دو رده مبتدی و اسب ترکمن برگزار شد که در رده مبتدی دو نماینده از تیم استان حضور داشت که بدون خطا موفق به عبور از موانع شدند و گواهی این رده را کسب کردند. وی گفت: مسابقات رده اسب ترکمن با حضور 14 سر اسب برگزار شد که طی آن اسب یادگار یلقوش با مالکیت آقای عفتی و سوارکاری ...
پنجمین رویداد پرش با اسب جام اسب ترکمن
در پنجمین رویداد پرش با اسب جام اسب ترکمن هیأت سوارکاری استان گلستان به میزبانی شهرستان گرگان و باشگاه اسب و طبیعت، 48 سوارکار و اسب از استان های گلستان، خراسان شمالی، سمنان و مازندران شرکت کردند که در 4 رده تمرینی، مبتدی، رده E و اسب ترکمن برگزار شد.
آینده سازان المپیک، فاتح رقابت های آزاد نونهالان پسر اردبیل شد
علی اصغر فتحعلی زاده مشترکاً سوم شدند. خوشروزی به نتایج وزن ششم این دوره از رقابت ها نیز اشاره کرد و گفت: امیرحسین سمندری در این وزن قهرمان شد، یاشارعباسی نائب قهرمان شد و امیرحسین عطایی به همراه ابوالفضل روح اله نژاد مشترکاً سوم شدند. وی گفت: در وزن هفتم نیز آرین کیانی اول شد و امیر حسین فرج زاده در جایگاه دوم ایستاد. رئیس هیأت تکواندو استان اردبیل در پایان سخنان خود به نتایج تیمی این دوره از مسابقات نیز اشاره کرد و گفت: تیم باشگاه آینده سازان المپیک اول شد، باشگاه المهدی دوم شد و باشگاه هیربد در جایگاه سوم ایستاد. انتهای خبر/ ج ...
دور رفت مرحله اول بسکتبال نوجوانان کشور در قم خاتمه یافت
طبیعت اسلامشهر به مصاف خانه بسکتبال قم رفت و با نتیجه 87 بر 17 میزبان را شکست داد. وی ادامه داد: در دومین روز رقابت ها، دیروز تیم طبیعت اسلامشهر با حساب 123 بر 39 بر خانه بسکتبال قزوین غلبه کرد. رئیس هیات بسکتبال استان قم افزود: شامگاه امروز جمعه و در دیدار آخر، تیم خانه بسکتبال قم با حساب 64 بر 52 بر تیم قزوین غلبه کرد. سخایی یادآور شد: طبیعت اسلامشهر با چهار، خانه بسکتبال قم با سه و خانه بسکتبال قزوین با 2 امتیاز در پایان دور رفت در رده های اول تا سوم گروه H قرار گرفتند. ...
معرفی نفرات برتر مسابقات اسکواش یلدا در همدان
کمتر از 13 سال، امیرعباس ربانی رتبه اول و دانیال شاهسوند رتبه دوم را کسب کردند. او گفت: از افراد برتر در روز های آینده تقدیر خواهد شد و از فدراسیون نیز برای این افراد مدال هایی به همراه لوح تقدیر اعطا می شود. رئیس هیات اسکواش همدان اولویت هیات اسکواش را توسعه زیرساخت ها در کنار استعدادیابی عنوان کرد و گفت: همین موضوع منجر به کسب رتبه سوم کشور توسط هیات اسکواش استان همدان شده است. باشگاه خبرنگاران جوان همدان همدان ...
برگزاری آیین پایانی مسابقات ورزشی دانش آموزان دختر استان کرمان در رشته دو و میدانی
اداره تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی آموزش و پرورش استان کرمان گفت: در ماده پرش ارتفاع دانش آموزان فاطمه سالاری نژاد از عنبرآباد مقام اول، سحر بها آبادی از راور مقام دوم و یکتا بهرامی از سیرجان و یلدا اندرز از جیرفت به طور مشترک مقام سوم را کسب کردند. رحیمی اظهار داشت: در ماده پرش سه گام ساناز سلیمانی از ناحیه یک مقام اول، زهرا حیدری پور از جیرفت مقام دوم و اسما بنی اسد آزاد از ناحیه دو مقام سوم را کسب کردند. وی افزود: در ماده رله امدادی هم تیم های رفسنجان مقام اول، بم مقام دوم و شهربابک مقام سوم را کسب کردند. ...
آخرین وضعیت تیم های فوتبال پایه یزد در لیگ های برتر کشور
به گزارش ایرنا ، مرحله مقدماتی لیگ برتر فوتبال نونهالان کشور با حضور 33 تیم در پنج گروه برگزار می شود و تیم های اول تا سوم گروه های پنج گانه به مرحله بعدی این مسابقات صعود می کنند و تیم آخر هر گروه به لیگ مناطق نونهالان کشور سقوط خواهد کرد. تیم فوتبال نونهالان نوین فولاد یزد که تنها نماینده استان در این لیگ است در گروه سه مسابقات با تیم های آرمان شیراز، وصال شیراز ، مس کرمان، مس ...
صعود کشتی آزاد استان همدان بر سکوی سوم کشور
پایانی با قبول شکست برابر امیرحسین فیروزپور، نشان نقره را به دست آورد. همچنین داریوش، ولی زاده که موفق به حضور در دیدار رده بندی وزن 65 کیلوگرم شده بود به علت حاضر نشدن کیان محمودجانلو در رده بندی، نشان برنز را به دست آورد. رقابت های کشتی آزاد قهرمانی بزرگسالان کشور و مرحله اول انتخابی تیم ملی، گرامیداشت 10 هزار و 400 شهید والامقام استان مازندران و یادواره برادران شهید عبوری 22 تا 24 آذر در سالن سید رسول حسینی ساری برگزار شد. ...
معرفی برگزیدگان نخستین سوگواره شبیه خوانی راوی رزم استان یزد
در پایان این رقابتها که با رقابت قریب به 60 نفر نوجوان و جوان به میزبانی شهرستان تفت برگزار شد، در بخش نوجوانان ( 12 تا 18 سال) در قسمت موافق خوانی امین صالحی از یزد رتبه اول، محمد طاها افخمی از اردکان و محمد مهدی گنجی از اشکذر مشترکاً رتبه دوم و محمد رضا زعیم از تفت و محمد صالح زارع از یزد مشترکاً رتبه سوم را کسب کردند. هیئت داوران، در بخش موافق خوانی نوجوانان، امیر حسین نایبی از ...
برترین های روز نخست هفته هفتم کورس پاییزه گنبدکاووس
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز گلستان ؛ این رقابت ها در 7 دور به مسافت های 1000، 1200 و 1600 متری با شرکت اسب هایی از نژاد های ترکمن، دوخون و تروبرد برگزار شد. در دور اول، معید قلیچی با یاد دلشاد به قهرمانی رسید. دور دوم را، مومن بهادر با جورجیا از آن خود کرد. یونس اورکلی با آی جهان در دور سوم زودتر به خط پایان رسید. در دور چهارم، عبدالحلیم قبادی با نو هج قهرمان شد. در دور پنجم، محمد ...
نجمه خدمتی و سامیه یاسی قهرمان کشور شدند
...، خراسان جنوبی – در مسابقات شرکت می کند قهرمان شد. آنا عالی خانی از لرستان در رده دوم ایستاد و فاطمه کرم زاده از خوزستان سوم شد. تردیدی نیست که تیمی که الهه احمدی، نجمه خدمتی و شرمینه چهل امیرانی، تیمی تمام المپیکی را در اختیار داشته باشد باید هم مدعی اول کسب قهرمانی بخش تیمی باشد. تیم تهران برای در اختیار داشتن این ترکیب، خوش شانس بود. البته که تیم نایب قهرمان؛ خوزستان ...
تیم پرش با اسب خراسان شمالی قهرمان مسابقات استان گلستان شد
محمدتقی ولیان در گفت وگو با خبرنگار مهر با اشاره به حضور تیم پرش با اسب خراسان شمالی در مسابقات گلستان اظهار کرد: این مسابقات دو رده مبتدی و اسب ترکمن برگزار شد که در رده مبتدی دو نماینده از تیم استان حضور داشت که بدون خطا موفق به عبور از موانع شدند و گواهی این رده را کسب کردند. رئیس هیأت سوارکاری خراسان شمالی در ادامه به نتایج تیم خراسان شمالی در رده اسب ترکمن اشاره کرد و گفت: در این ...
رقابت 71 اسب در آغاز هفته هفتم کورس گنبدکاووس
چهارم را کسب کردند. رقابت در دور چهارم روز نخست هفته هفتم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس ویژه اسب های بیش از سه ساله نژاد تروبرد 2 تا 6 امتیاز بود که با شرکت 9 راس اسب به مسافت هزار متر برگزار شد و در پایان اسب نوهج سریع تر از خط پایان گذشت و اسب های شاهکار ، لیدی هاس و آنیکا به ترتیب رتبه دوم، سوم و چهارم را از آن خود کردند. در دور پنجم این مسابقات که ویژه اسب های 2 ...
معرفی برترین های مسابقات دوومیدانی دانش آموزان قم
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا در ماده دو 100 متر مسابقات دوومیدانی دانش آموزان دوره دوم متوسطه حسین کریمی، امیرعلی مرتضوی و امیرمحمدبیگدلو در جایگاه اول تا سوم ایستادند. حسین کریمی، پارسانیک سخن و امیرعلی مرتضوی به ترتیب بر سکوهای اول تا سوم ماده 800 متر ایستادند. رده اول تا سوم ماده 400 متر به سعید مهدی پور، پارسا نیک سخن و عرفان حق بین رسید. علیرضا گوهری ...
تهران فاتح مسابقات قهرمانی تفنگ شد
در پایان مرحله مقدماتی سی و دومین دوره مسابقات قهرمانی تفنگ بانوان کشور، جایگاه تیم های اول تا سوم مشخص شد. رده بندی تیم ها به شرح زیر است: 1- استان تهران با ترکیب الهه احمدی، نجمه خدمتی و شرمینه چهل امیرانی 2- استان خوزستان با ترکیب فاطمه کرم زاده، نیلوفر محسنی پور و حسنا توتونچی 3- استان اصفهان با ترکیب فاطمه امینی، زهرا قویدل و فاطمه قضاوی سی و دومین دوره مسابقات قهرمانی سلاح های بادی کشور پس از 4 سال وقفه امروز، جمعه، 24 آذر ماه در سایت تیراندازی مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد. باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی سایر حوزه ها ...
پارس جنوبی همچنان در صدر؛ جوانان تیم ویسی در رتبه دوم قرار گرفتند
، آکادمی ورزشی کسری، هیات تکواندو نوشهر، آکادمی آترا، دیار، شهر رنگ دورود و پارس جنوبی به اضافه بازیکنان آزاد شرکت می کنند. امروز رقابت های اوزان زوج (49-، 57-، 67- و 73+ کیلوگرم) برگزار شد و تیم پارس جنوبی مانند دیروز و البته دور اول مسابقات با جمع کردن امتیازات و با کسب 312 امتیاز در صدر جدول رده بندی قرار دارد. تیم آکادمی ویسی با بازیکنان جوان خود فاصله خوبی با تیم سوم یعنی پایگاه سلامت ...
ترافیک سنگین آزادکاران در روز سوم مسابقات قهرمانی کشور
نوبت صبح و عصر برگزار می شود و رقابت های رده بندی و فینال سه وزن 74، 86 و 125 کیلوگرم نیز ظهر امروز و بین 2 نوبت مسابقه صبح و عصر اوزان غیرالمپیکی برگزار خواهد شد که چهار کشتی گیر از مازندران در این سه وزن فینالیست هستند. در وزن 74 کیلوگرم عادل پناهی از مازندران برای کسب عنوان قهرمانی به مصاف حسین ابوذری دیگر کشتی گیر مازندرانی می رود و هادی وفایی پور نیز مصاف سختی با علی سوادکوهی چهره ...
4 مدال رنگارنگ تیم بانوان خمام در رقابت بین باشگاه های مچ اندازی گیلان
رقابت های مچ اندازی بانوان باشگاه های استان گیلان روز گذشته در رودسر خاتمه یافت. در این مسابقات که با حضور 58 شرکت کننده از 8 تیم جهت حضور در مسابقات کشوری در سالن اجتماعات ارشاد پیگیری شد، شرکت کنندگان در دو گروه راست دست و چپ دست به رقابت با یکدیگر پرداخته و تیم خمام به مربیگری حدیث رنجکش موفق به کسب 2 مدال طلا، 1 نقره و 1 برنز گردید. بر اساس این گزارش، متینا فکوری در رده سنی امید ...