چهارشنبه ۰۶ اسفندساعت ۲۰:۵۷Feb 2021 24
جستجوی پیشرفته

دختران قهرمان (iwsports.ir)

  ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مراسم معرفی سپیده توکلی سرمربی تیم دوومیدانی بانوان شرکت پرداخت الکترونیک سداد برگزار شد.
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سارا شیربیگی ، ستاره تیم هیأت خراسان در 5 هفته ابتدایی لیگ برتر فوتسال زنان درخشیده و با وجود مصدومیت آمار درخشانی از خود به جا گذاشته است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
سمیه قاسمی طوسی، مدیر کل زنان و خانواده استانداری مازندران به موانع سر راه بانوان و تعارض های حقوقی واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۵۲    
غم انگیز است که شیدا فلاحی را دیگر در زمین هندبال نمی بینیم اما همین که سایه او بر سر خانواده هندبال است مایه خرسندی است ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۹:۵۲    
اشتاد سازه مشهد با پیروزی برابر شهید شاملی کازرون در فینال تهران، بار دیگر قهرمان لیگ برتر هندبال زنان شد. تیم مشهدی 72 ساعت رؤیایی را برای رسیدن به جام سپری کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۶:۰۷    
سپاهان با رتبه سوم لیگ برتر هندبال بانوان را به پایان برد. تیمی که برای قهرمانی وارد لیگ شده بود امروز با شکست تاسیسات دریایی تهران به سکوی سوم رضایت داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
نخستین روز رقابت های تنیس انتخابی تیم ملی بانوان در زمین های تنیس مجموعه ورزشی انقلاب تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۲۲    
مسابقات کشتی آلیش بانوان کشور با قهرمانی مازندران به پایان رسید. اقتدار هانیه عاشوری در سنگین وزن به نمایش گذاشته شد و نکته عجیب غیبت عجیب زهرا یزدانی بود ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
ویدا حلیمیان عضو تیم ملی کامپوند بانوان گفت: هر چند 7 سال از تیروکمان دور بودم، اما تلاشم بر این است که دوباره در کاپ آسیا تایلند بهترین عملکرد را داشته باشم.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۵:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
در دومین هفته از دور پایانی رقابت های لیگ برتر فوتبال بانوان سپاهان اصفهان با نتیجه ی سنگین 6 بر 2 مقابل شهرداری سیرجان شکست خورد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۵:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
در چارچوب هفته دوم دور پایانی رقابت های لیگ برتر فوتبال بانوان تیم های وچان کردستان و شهرداری بم به مصاف هم رفتند و در پایان به تساوی بدون گل رضایت دادند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۰:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
مرجان کلهر در مسابقات مارپیچ کوچک اسکی آلپاین قهرمانی جهان در جایگاه 42 ایستاد. فروغ عباسی نیز روی سکوی 43 قرار گرفت.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۰:۳۷    
شاملی کازرون با پیروزی قابل پیش بینی برابر تاسیسات دریایی تهران، حریف اشتاد سازه مشهد در فینال لیگ برتر هندبال بانوان 99 شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۰:۲۲   + ۲۹ سایت دیگر  
فدراسیون شطرنج که به تازگی حاشیه های جدیدی را تجربه می کند، در تازه ترین اتفاق به دلیل درگیری در این فدراسیون پای پلیس به ساختمان فدراسیون باز شده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۰:۰۷    
ریحانه حشمتی بازیکن تیم بسکتبال مولتی کافه مشهد در جریان دیدار پلی آف بقا در لیگ برتر بسکتبال بانوان کوادروپل دبل کرد. این برای نخستین بار است که در ایران، بازیکنی در چهار شاخص آماری، دو رقمی می شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۹:۵۲   + ۱۵ سایت دیگر  
نائومی اوساکا برای دومین بار فاتح مسابقات تنیس اوپن استرالیا شد. اوساکا این موفقیت تازه را با شکست جنیفر بردی از آمریکا به دست آورد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۵:۰۷    
اشتاد سازه مشهد با پیروزی در جدال بزرگ نیمه نهایی لیگ برتر هندبال بانوان به فینال رسید و حالا شانس تکرار قهرمانی را دارد. چه پایان تلخی برای سپاهان.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۲:۵۲    
سپاهان در دومین دیدار خود در مرحله نهایی لیگ برتر فوتبال بانوان میزبان شهرداری سیرجان است. پس از شکست در بم، این بازی برابر سپاهان همان روز سرنوشت است. روز آزمون امیرشقاقی.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۲:۲۲    
هفته دوم دور نهایی رقابت های لیگ برتر فوتبال بانوان ظهر یکشنبه با برگزاری دیدار وچان کردستان و شهرداری بم آغاز می شود ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
زهرا نعمتی ملی پوش تیراندازی با کمان بانوان گفت: هر چند وضعیت برگزاری مسابقات پیش بینی شده در سال آینده به دلیل کرونا مشخص نیست، اما بدون توجه به هر گونه اخبار ناامید کننده ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
اردوی پینگ پنگ بازان دختر ایران پیش از اعزام به قطر آغاز شد. ندا شهسواری و شیما صفایی دو عضو تیم ملی تنیس روی میز زنان هستند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
فرزانه توسلی دروازه بان تیم ملی فوتسال زنان ایران می گوید ر فدراسیون فوتبال، تیم های ملی زنان دیده نمی شوند و برای هزینه کردن در قبال زنان مشکل دارند اما برای فوتبال مردان همیشه پول هست.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
بانوی ملی پوش کایاک ایران گفت: اینکه بدون مسابقه تدارکاتی در انتخابی المپیک شرکت می کنیم مسئله ترسناکی نیست چون وضعیت رکوردهایمان قابل قبول است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۲۲   + ۲۲ سایت دیگر  
آکادمی راد قهرمان لیگ تیراندازی با کمان کامپوند بانوان شد. این تیم با درخشش کمانداران جوان خود در نهایت مقتدرانه بالاتر از مس کرمان و مقاومت عاشورای تبریز ایستاد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۰۷    
هفته دوم دور نهایی رقابت های لیگ برتر فوتبال بانوان ظهر یکشنبه با برگزاری دیدار وچان کردستان و شهرداری بم آغاز می شود ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی تنیس روی میز زنان می گوید رقبای اصلی ایران در انتخابی المپیک منطقه آسیا از قزاقستان و ازبکستان هستند که تمرینات خود را دنبال می کنند اما به دلیل لغو و کاهش تورهای بین المللی به دلیل ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
فدراسیون اسکواش اعلام کرد دنیا طاحونه چی سرمربی تیم ملی پدل بانوان ایران شده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
با وجود فاصله زیاد رکورد بانوان وزنه برداری ایران با رکوردهای نفرات برتر، هنوز شانس برای حضور آنها در المپیک 2020 توکیو وجود دارد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
صدیقه اشتری سرمربی تیم والیبال نشسته بانوان سپاهان پس از کسب چهارمین قهرمانی توسط تیمش در لیگ برتر والیبال نشسته زنان درباره این قهرمانی و برنامه آسیایی تیمش توضیح داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۹:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
تیم بسکتبال زنان گاز تهران با دو شکست در مرحله حذفی به لیگ دسته یک بسکتبال زنان سقوط کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۴:۳۷    
در هفته ششم رقابت های لیگ برتر فوتسال بانوان نامی نو اصفهان موفق شد با یک گل از سد مس کرمان بگذرد و به رده سوم جدول گروه یک برسد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۴:۲۲    
در هفته ششم رقابت های لیگ برتر فوتسال بانوان هیات فوتبال رودان به مصاف شهروند ساری رفت که این دیدار با نتیجه تساوی4-4 به پایان رسید.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۳:۵۲    
در هفته ششم رقابت های لیگ برتر فوتسال بانوان رهیاب تهران به مصاف پالایش نفت آبادان رفت که در پایان دو تیم به تساوی رضایت دادند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۳:۳۷    
در هفته ششم رقابت های لیگ برتر فوتسال بانوان مس رفسنجان سنگین ترین شکست این فصل را به نماینده اسفراین تحمیل کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۳:۲۲    
هفته ششم رقابت های لیگ برتر فوتسال زنان برگزار شد و هیات فوتبال خراسان موفق شد با 5 گل پارس آرا شیراز را گلباران کند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۱:۲۲   + ۲۸ سایت دیگر  
تیم اشتاد سازه مشهد قهرمان لیگ تیراندازی با کمان ریکرو بانوان شد. در روز پایانی این مسابقات شیوا شجاع مهر بالاتر از رقبای خود قرار گرفت.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۰:۰۷    
هفته پایانی لیگ برتر تیراندازی با تفنگ بادی بانوان با قهرمانی تیم دانشگاه آزاد و نایب قهرمانی تیم مقاومت خاتمه یافت اما اتفاق ویژه قهرمانی رویا صبح خیز بالاتر از اسم و رسم دارها بود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۰۳:۳۷    
شادی عبدالوند بازیکن محبوب دوست و دشمن است. انکار کیفیت او چیزی در حد انگار روشن ترین روشنی هاست اما او چگونه این کیفیت را به دست می آورد؟
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۰۲:۵۲    
اگر تا پیش از این پنج شنبه، در مدح شوماری هریس و بهترین بودنش در میان خارجی های لیگ برتر بسکتبال قلم فرسایی می شد حالا بازی عوض شده است. تیلر دیر، دیر آمد اما به موقع آمد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۰۲:۲۲    
پس از مطرح شدن موضوع ممنوع الخروج شدن سمیرا زرگری مربی تیم ملی اسکی آلپاین زنان ایران توسط همسرش حالا آسوشیتدپرس به این موضوع پرداخته است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۰۱:۳۷    
مسابقات اسکی آلپاین قهرمانی جهان در کورتینای ایتالیا امروز با رقابت دختران اسکی باز ایران دنبال شد که عاطفه احمدی با راهیابی به مانش دوم شگفتی ساز شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۰۱:۲۲    
شایسته متشرعی سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان در پایان بازی تیمش برابر مهرام حاضر نشد با بازیکنان خارجی مهرام دست بدهد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۲۰:۳۲   + ۱۵ سایت دیگر  
هفته پایانی لیگ برتر تیراندازی با تفنگ بادی بانوان با قهرمانی تیم دانشگاه آزاد و نایب قهرمانی تیم مقاومت خاتمه یافت اما اتفاق ویژه قهرمانی رویا صبح خیز بالاتر از اسم و رسم دارها بود.
  ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۶:۳۲    
مهرام تهران در دور رفت مرحله نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال بانوان با شکست پالایش نفت آبادان در یک بازی هیجان انگیز به توانست نیمی از راه رسیدن به فینال را طی کند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۳:۰۲    
در دور رفت مرحله نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال بانوان گروه بهمن با شکست نارسینا در یک بازی انتقامی به فینال نزدیک شد. در یک "فوق مسابقه" بهمن تیمی متفاوت و بااراده نشان داد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۳:۰۱    
سمانه بیرامی باهر در چهارمین حضور خود در مسابقات اسکی کراس کانتری یا صحرانوردی قهرمانی جهان در آلمان مسابقه می دهد. اسفند پرتلاطمی برای او در پیش است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۱:۰۱    
تیم دوتلون بانوان اصفهان بار دیگر قهرمان مسابقات دوگانه قهرمانی کشور شد. اصفهانی ها این موفقیت را در هر دو رده جوانان و بزرگسالان کسب کردند و فاطمه میریان هم قهرمانی خود را تکرار کرد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۲۲:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
فصل جدید لیگ برتر هاکی بانوان از 8 تا 12 اسفند با 8 تیم در تهران به صورت متمرکز برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۲۱:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
فدراسیون جهانی بسکتبال زمان مسابقات انتخابی المپیک 3 نفره را اعلام کرد و تیم ملی بسکتبال 3 نفره بانوان ایران برای این مسابقات در بهار آینده به مجارستان می رود.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۲۱:۵۲   + ۲۰ سایت دیگر  
با برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی تنیس زنان در اسفندماه تیم ملی بار دیگر برای یک رویداد برون مرزی شکل خواهد گرفت. مسابقاتی که در تهران برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۲۱:۳۷    
میترا شعبانیان سرمربی تیم والیبال پیکان می گوید پیکان بر سیاست جوانگرایانه خود ادامه می دهد اما پیکان نیازمند افزایش توان تجربی خود است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۲۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
ترکیب تیم ملی اسکی صحرانوردی بانوان اعزامی به رقابتهای جهانی آلمان مشخص شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۲۰:۳۷    
سپاهان با شکست ذوب آهن در دربی اصفهان در جایی دور از نصف جهان، قهرمان لیگ برتر والیبال نشسته بانوان شد. این، پایانی بر هفته ها تلاش تیم طلایی اصفهان در لیگ است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۸:۲۶    
لیگ برتر بسکتبال بانوان به نیمه نهایی رسیده. پنج شنبه هیجان انگیزی در راه است. نارسینا و گروه بهمن سه باره چشم در چشم هم می شوند و مهرام و پالایش نفت، آن طرف کار قرار دارند ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۷:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
زمان و مکان برگزاری رقابت های کوراش قهرمانی بانوان کشور و انتخابی تیم ملی مشخص شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۷:۲۶    
سوپرلیگ کاراته بانوان به جای زمستان امسال به بهار 1400 موکول شد. این تصمیم از سوی سازمان لیگ کاراته و در پی کاهش تعداد تیم های حاضر در عالی ترین سطح مسابقات کاراته زنان ایران اتخاذ شده است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۶:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
شهرداری سیرجان در نخستین دیدار خود از مرحله نهایی لیگ برتر فوتبال زنان توانست با نتیجه دو بر یک وچان کردستان را شکست دهد و پیروزی های سریالی خود را تداوم بخشد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
شهرداری بم در نخستین دیدار خود از مرحله نهایی لیگ برتر فوتبال زنان توانست با دو گل سپاهان اصفهان را شکست دهد و صدرنشین هفته اول دور پایانی شود.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۵:۴۱    
شهرداری بم در نخستین دیدار خود از مرحله نهایی لیگ برتر فوتبال زنان توانست با دو گل سپاهان اصفهان را شکست دهد و صدرنشین هفته اول دور پایانی شود.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۵:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
برنامه دور نهایی لیگ برتر هندبال بانوان اعلام شد و قهرمان این مسابقات دوشنبه چهارم اسفند مشخص می شود.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۸:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
هفته نخست مرحله پلی آف لیگ برتر فوتبال بانوان، فردا با برگزاری دو دیدار آغاز می شود و تیم های هم گروه در مرحله قبل به مصاف یکدیگر می روند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۲۰:۵۲    
تیم ملی اسکی آلپاین زنان ایران روز سه شنبه 28 بهمن برای حضور در مسابقات جهانی اسکی آلپاین به ایتالیا می رود. این یک تجربه جدید برای اسکی زنان است اما سمیرا زرگری عقیده دارد روزهای بهتری در پیش است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۹:۵۲    
سارا سبزواری هافبک میانی تیم فوتبال ذوب آهن در 34 سالگی و با وجود این که مادر یک دختر 7 ساله است یکی از گلزن ترین بازیکنان فوتبال زنان ایران به شمار می رود.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
ثریا آقایی بدمینتون باز ایران امروز زانوی خود را به تیغ جراحان سپرد . او در پی این عمل جراحی مدتی دور از میادین خواهد بود.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۲۲:۰۷    
پالایش نفت آبادان در دیدار سوم و تعیین کننده مرحله پلی آف رقابت های لیگ برتر بانوان مقابل نامی نو اصفهان به برتری رسید و حریف مهرام تهران شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۲۰:۵۲   + ۱۷ سایت دیگر  
رقابتهای آزاد تفنگ و تپانچه بادی بانوان گرامیداشت دهه مبارک فجر با کسب عنوان نخست آرمینا صادقیان و زهرا صفری در رشته تفنگ و تپانچه بادی همراه بود.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۲۰:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
سنگ آهن بافق با شکست کربنات سدیم فیروزآباد به کسب عنوان پنجم لیگ برتر هندبال بانوان رسید.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۲۰:۳۷    
الهه ربیعی داور تنیس در مسابقات جام حذفی تنیس مردان در کیش قضاوت کرد و قضاوتی کم اشتباه داشت. حضور او در مسابقات مردان اکنون مورد توجه قرار گرفته است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۵:۳۷    
پالایش نفت آبادان در دیدار سوم و تعیین کننده مرحله پلی آف رقابت های لیگ برتر بانوان مقابل نامی نو اصفهان به برتری رسید و حریف مهرام تهران شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۳:۳۷    
پارس آرای شیراز در هفته پنجم لیگ برتر فوتسال بانوان در دیداری خانگی مغلوب رهیاب تهران شد. در رقابت نفس گیر دو تیم، تیم معصومه رضازاده موفق تر عمل کرد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۳:۳۷    
کیمیای اسفراین در هفته پنجم لیگ برتر فوتسال بانوان نبرد قعر جدولی ها را به سود خود پایان داد و اولین پیروزی خود در تاریخ لیگ برتر فوتسال زنان را کسب کرد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۳:۳۷    
در هفته پنجم لیگ برتر فوتسال بانوان در شیراز، تیم نامی نو اصفهان میزبانش پویندگان صنعت فجر شیراز را شکست داد. این، دومین پیروزی تیم اصفهانی در لیگ 99 است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
تیم فوتسال مس کرمان با برتری خانگی برابر تیم تازه لیگ برتری شده هیئت فوتبال رودان هرمزگان در جدول گروه یک لیگ برتر فوتسال بانوان 9 امتیازی شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۳:۲۲    
مس رفسنجان مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر فوتسال بانوان امروز در آبادان دومین شکست فصل خود را پذیرا شد. وضعیت برای مس رفسنجان نگران کننده است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۳:۰۷    
در هفته پنجم لیگ برتر فوتسال بانوان از گروه یک تیم فوتسال حفاری خوزستان برابر شهروند ساری پیروز شد و روند پیروزی های پیاپی خود را تداوم بخشید.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۹:۰۷    
تیم بسکتبال گروه بهمن با پیروزی برابر شهرداری قزوین در دور برگشت پلی آف لیگ برتر بسکتبال بانوان حریف نارسینا در نیمه نهایی این مسابقات شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۶:۲۲    
تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان با پیروزی برابر نامی نو اصفهان و جبران شکست بازی رفت کار صعود به نیمه نهایی را به بازی سوم کشاند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۳:۰۷    
تیم بسکتبال نارسینا با تکرار پیروزی خود در مرحله یک چهارم نهایی لیگ برتر بسکتبال بانوان به آسانی جواز حضور در نیمه نهایی را به دست آورد .
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۷:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
قرعه کشی دور بعدی رقابت های لیگ برتر فوتبال زنان انجام شد و چهار تیم راهیافته به پلی آف برنامه بازی های خود را دریافت کردند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۶:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
کیمیا علیزاده دارنده تنها مدال ورزش زنان ایران در المپیک رسماً پناهندگی آلمان را دریافت کرد. او این شانس را دارد تا در المپیک با پرچم تیم پناهندگان مسابقه دهد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۷:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
سپاهان با پیروزی پرگل در کرج کار صعود به مرحله پایانی لیگ برتر فوتبال بانوان را تمام کرد. چهار گل برای سپاهان در روزی که دروازه بان البرز نمایشی ناامید کننده داشت.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۲۰:۴۲    
زهرا کیانی ستاره ملی پوش تالو پس از پایان لیگ ووشو بانوان و نایب قهرمانی با دانشگاه آزاد تاکید کرد حضورش در دانشگاه آزاد تصمیم مبتنی بر شرایط مالی و ارزش های شخصی بوده است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۲۰:۱۲    
مشکات صفی دختر طلایی تنیس ایران پس از درخشش های پی در پی در رقابت ها از حضور در گرند اسلم زنان به عنوان هدف اصلی اش یاد می کند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۹:۲۷    
راضیه جانباز بازیکن کلیدی تیم هندبال سپاهان پس از پیروزی بر تاسیسات دریایی تاکید کرد سپاهان تیم نیمه های دوم است و این تیم مزد اراده و تاکتیک پذیری را دریافت کرده است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۸:۲۷    
مینا بارانی، سرمربی تیم فوتسال حفاری خوزستان در پایان هفته چهارم لیگ برتر هدف نخست تیم اش را صعود از مرحله گروهی عنوان کرد. او می گوید می خواهد روی اهداف کوتاه مدت تمرکز کند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۷:۵۷    
سپاهان در ادامه دور برگشت لیگ برتر هندبال بانوان برابر تاسیسات دریایی تهران به پیروزی رسید و نخستین تساوی فصل نیز در رقابت سنگ آهن بافق و کربنات کاوه فیروزآباد فارس رقم خورد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مینا بارانی، سرمربی تیم فوتسال حفاری خوزستان در پایان هفته چهارم لیگ برتر هدف نخست تیم اش را صعود از مرحله گروهی عنوان کرد. او می گوید می خواهد روی اهداف کوتاه مدت تمرکز کند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۷:۴۲    
در ادامه دور برگشت مرحله دوم لیگ برتر هندبال بانوان تیم های اشتاد سازه مشهد و شهید شاملی کازرون برابر حریفان پیروز شدند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۶:۴۲    
فاطمه آقازادگان ستاره جوان تیم بسکتبال شهرداری قزوین در لیگ برتر پس از پارگی رباط صلیبی اش تاکید کرد که این اتفاق برایش ناامید کننده بود اما با قدرت باز خواهد گشت.
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۶:۱۲    
سرمربی تیم شهرداری شهر بابک پس از قهرمانی در مرحله گروهی لیگ تنیس روی میز بانوان تاکید کرد که تیمش کهکشانی نیست و فاصله فنی رنک یک تا 20 تنیس روی میز ایران ناچیز است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۵:۵۷    
فاطمه نورملکی سرمربی تیم تکواندو فتح صدر البرز پس از قهرمانی در لیگ تکواندو بانوان این موفقیت را حاصل یک برنامه مدون دانست و البته از همه هم تشکر کرد: از تیمش، رقبایش و فدراسیون تکواندو.
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۵:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
رکورد دار دو60 متر داخل سالن کشور در سومین رقابت خود در اردوی آماده سازی صربستان قهرمان شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۵:۲۷   + ۲۴ سایت دیگر  
سیمین رضایی داور سرشناس پینگ پنگ ایران به عنوان سرداور رقابت های تنیس روی میز انتخابی المپیک در آسیا انتخاب شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۵:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
اردوی تیم های ملی شمشیربازی اپه و فلوره بانوان برای حضور در مسابقات انتخابی المپیک برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۵:۱۲    
هایلایت های دیدار تیم های فوتسال نامی نو اصفهان و سایپای تهران در هفته چهارم لیگ برتر فوتسال زنان با گزارش اختصاصی آی دبلیو اسپورتس
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۵:۱۲    
مراسم پایانی و اهدای جام لیگ برتر بدمینتون بانوان در شاهرود برگزار شد و میلاد تبریز جام قهرمانی را دریافت کرد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۹:۴۲    
فرزانه جمامی سرمربی تیم بسکتبال سپهرداد در آخرین گام حضور در لیگ برتر بسکتبال بانوان درباره تیم دوست داشتنی و جوانش می گوید. تیمی که با دست خالی، شجاعانه وارد لیگ شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۸:۲۷    
صفورا جعفری بازیکن اهل فسا در استان فارس و هافبک میانی تیم فوتبال ملوان انزلی پس از سال ها حضور در فوتبال اصفهان امسال راهی انزلی شد و سالی متفاوت را در این تیم سپری کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...