چهارشنبه ۲۲ اردیبهشتساعت ۱۲:۴۴May 2021 12
جستجوی پیشرفته

دختران قهرمان (iwsports.ir)

دختران قهرمان 1 فروردین 1399 دختران قهرمان 31 فروردین 1400 دختران قهرمان 1 اردیبهشت 1400 دختران قهرمان 2 اردیبهشت 1400 دختران قهرمان 3 اردیبهشت 1400 دختران قهرمان 4 اردیبهشت 1400 دختران قهرمان 5 اردیبهشت 1400 دختران قهرمان 6 اردیبهشت 1400 دختران قهرمان 7 اردیبهشت 1400 دختران قهرمان 10 اردیبهشت 1400 دختران قهرمان 11 اردیبهشت 1400 دختران قهرمان 12 اردیبهشت 1400 دختران قهرمان 13 اردیبهشت 1400 دختران قهرمان 15 اردیبهشت 1400 دختران قهرمان 16 اردیبهشت 1400 دختران قهرمان 17 اردیبهشت 1400 دختران قهرمان 18 اردیبهشت 1400 دختران قهرمان 19 اردیبهشت 1400 دختران قهرمان 20 اردیبهشت 1400 دختران قهرمان 21 اردیبهشت 1400 
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۲۵    
نیلوفر علیپور کماندار جوان ایران که در عین ناباوری از فهرست تیم ملی تیراندازی با کمان کنار گذاشته شده در گفتگویی مفصل به افشای پشت پرده تیم ملی تیراندازی با کمان پرداخته است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۲:۵۳   + ۴۳ سایت دیگر  
مریم ایراندوست سرمربی جدید تیم ملی فوتبال زنان ایران در نخستین فهرست خود 30 بازیکن را به اردوی تیم ملی فوتبال زنان فراخواند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۲۳:۰۸    
فروزان سلیمانی مربی کهنه کار فوتبال و فوتسال ایران به عنوان سرمربی جدید تیم فوتسال ملی حفاری خوزستان معرفی شد. او جایگزین مینا بارانی شده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۲۰:۰۸    
تیمی 6 نفره و کمی بیشتر. تکواندو با عبور از غمگین ترین ماه های خود، ماه های رکود یک تیم ملی نازنین و جذاب را به لبنان می فرستد. تیم بزرگ و مربیان بزرگ.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۸:۵۳    
مینا بارانی سرمربی برکنارشده تیم فوتسال حفاری خوزستان درباره تصمیم این باشگاه و شرایط تیمش صحبت کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۷:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
پس از پرداخت 20 درصد دیگر از قرارداد بازیکنان و کادرفنی تیم هیات فوتبال خراسان رضوی، مجموع رقم پرداختی قرارداد اعضای این تیم به 70 درصد افزایش یافت.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۷:۲۳   + ۱۶ سایت دیگر  
امتیاز تیم فوتبال زنان شهرداری بم، پرافتخارترین باشگاه فوتبال زنان ایران به مجتمع معدنی فرآوری روی خان خاتون واگذار شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۶:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
الینا رحیمی ستاره جوان تیم وچان کردستان در لیگ تنیس روی میز زنان نسبت به عدم برگزاری اردوهای تیم وچان در آستانه مرحله نهایی لیگ ابراز نگرانی کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۵:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
شهربانو منصوریان که به دلیل مشکلات معده و روده تحت عمل جراحی قرار گرفته بود پس از عمل جراحی در تهران تحت تدابیر پزشکی قرار دارد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۵:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
باشگاه حفاری خوزستان درست پس از این که حکم اخراج مینا بارانی را به دست او داد 40 درصد از قرارداد بازیکنان تیمش را پرداخت کرد. نخستین پرداختی پس از هفت ماه.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۵۳    
باشگاه حفاری خوزستان امروز مینا بارانی سرمربی تیم فوتسال زنان خود را اخراج کرد. این تصمیم از سوی سید سالار محمدنیا مدیر عامل باشگاه حفاری مورد تأیید قرار گرفته است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۲۳    
سعید حسامی، مدیرعامل باشگاه اشتادسازه مشهد رسماً از حضور این تیم در رقابت ها جام باشگاه های آسیا کناره گیری کرد و گفت اعزامی که خطراتی برای کادرفنی و بازیکنان درپی داشته باشد به صلاح نیست.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۰۸   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیر عامل باشگاه اشتاد سازه مشهد با ارسال نامه ای انصراف این تیم را از شرکت در رقابت های هندبال باشگاه های زنان آسیا به صورت رسمی اعلام کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۲:۰۸    
کیمیا علیزاده تکواندوکار با توقف در نیمه نهایی مسابقات انتخابی المپیک در قاره اروپا، شانس حضور در المپیک توکیو را از دست داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۲۳:۵۳    
پالایش نفت آبادان در دور دوم مرحله نهایی لیگ برتر فوتسال زنان در خانه برابر سایپا به یک پیروزی مهم رسید. اولین شکست در این مرحله به سایپا تحمیل شد و آبادان به صدر رفت.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۲۳:۲۳    
در دور دوم از مرحله نهایی لیگ برتر فوتسال زنان تیم هیئت فوتبال خراسان رضوی با پیروزی بزرگ در اهواز به کورس رقابت برای قهرمانی بازگشت. ستاره بی چون و چرای بازی سارا شیربیگی بود. شیر همیشه در اوج.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۲:۲۳    
بازی های پارا آسیایی 2010 گوانگجو نخستین دوره پارا آسیایی بود که چهارده مدال سهم زنان ورزشکار ایران در چین شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۱:۲۳    
ورزش بانوان ایران در پارالمپیک 2012 لندن که حاصل آن سه مدال برای ایران و آغاز دوران درخشان زهرا نعمتی و ساره جوانمردی در پارالمپیک بود
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۱:۰۸    
ورزش بانوان ایران در پارالمپیک 2008 پکن که با حضور ورزشکاران زن ایران در سه رشته اما بدون کسب مدال در این رویداد همراه شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۰:۵۳    
ورزش بانوان ایران در پارالمپیک 2004 آتن دومین مدال تاریخ خود را از پارالمپیک کسب کرد و این مدال توسط اعظم خدایاری در دوومیدانی به دست آمد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۰:۳۸    
ورزش بانوان ایران در پارالمپیک 2000 سیدنی که به کسب اولین مدال تاریخ ورزش زنان ایران در پارالمپیک در تیراندازی و توسط نیره عاکف انجامید
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۰:۲۳    
ورزش بانوان ایران در پارالمپیک 1992 بارسلون که مصادف با نخستین حضور ورزش زنان در ادوار پارالمپیک بود
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۰:۲۳    
ورزش بانوان ایران در پارالمپیک 1996 آتلانتا در ایالات متحده که دومین حضور ورزش زنان در ادوار پارالمپیک بود و ایران همانند دوره قبل تنها در یک رشته در آن شرکت کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۰:۰۸   + ۲۹ سایت دیگر  
فدراسیون بسکتبال طی اطلاعیه ای اخراج دبیر کل این فدراسیون را رد و عنوان کرده است: شبنم کلاهی اوایل هفته جاری به دلیل مشکلات شخصی از سمت خود استعفا داده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۹:۵۳   + ۱۴ سایت دیگر  
دختر ملی پوش ایران با شایستگی هرچه تمام به مرحله فینال مسابقات قایقرانی آب های آرام انتخابی المپیک ژاپن راه یافت.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۹:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
کانوی دونفره زنان ایران نتوانست به فینال راه یابد و از رسیدن به سهمیه المپیک توکیو بازماند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۹:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
شهرزاد نصیری مسئول مسابقات بانوان سازمان لیگ فوتسال اعلام کرد که هر 4 تیم حاضر در هفته اول دور نهایی لیگ برتر تست کرونا داده اند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۸:۲۳    
مریم ایراندوست با اعلام رسمی فدراسیون فوتبال سرمربی تیم ملی فوتبال زنان شد. مربی سابق تیم ملی بار دیگر به تیم ملی بازگشته است و دوران جدید تیم ملی را رقم خواهد زد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۰:۰۸    
کیمیا رستمی، ملی پوش جوان تیم تنیس روی میز وچان کردستان نسبت به تجمع بازیکنان ملی پوش در تیم شهربابک واکنش نشان داد و از کاسته شدن جذابیت لیگ گلایه کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۲۲:۳۸    
ریحانه مبینی رکورددار جوان پرش طول ایران در مسابقات دوومیدانی بین المللی ترکیه 6 متر و 18 سانتی متر پرید و نایب قهرمان این تورنمنت شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۸:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
فرانک پرتوآذر مدالیست دوچرخه سواری کوهستان ایران در بازگشت به رقابت های بین المللی در مسابقات سوییس رتبه 54 را به دست آورد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۶:۵۳    
حمیده عباسعلی بازگشتی موفق به عرصه کاراته جهان داشت و امروز در خاک پرتغال، صاحب مدال برنز لیگ جهانی کاراته وان لیسبون شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۵:۳۸    
رزیتا علیپور همانند سارا بهمنیار از کسب مدال در کاراته وان لیسبون محروم ماند. کاراته کای ایران امروز برابر حریفی از ترکیه شکست خورد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۴:۲۳    
سارا بهمنیار کاراته کای ایران در لیگ جهانی کاراته وان لیسبون در دیدار رده بندی وزن منهای 50 کیلوگرم شکست سنگینی برابر نماینده فرانسه متحمل شد و برنز را از دست داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۳:۲۳   + ۲۵ سایت دیگر  
یک تیم در لیگ برتر فوتسال بانوان با تست کرونای جعلی در زمین مسابقه حاضر شده است. تیمی که پرونده آن به کمیته انضباطی ارجاع شده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۰۲:۲۳    
حمیده عباسعلی کاراته کای دسته سنگین وزن ایران به دیدار رده بندی لیگ جهانی کاراته وان لیسبون در پرتغال راه یافت. سرنوشتی مشابه سارا بهمنیار و رزیتا علیپور.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۲۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
پیوستن فرشته کریمی به سایپا منتفی شد. او 3 سال فاجعه بار خود را کامل کرد. آیا این تلاشی نافرجام برای رهایی از برچسب "تمام شده" روی پیشانی اوست؟
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۲۰:۲۳    
فرانک پرتوآذر ستاره دوچرخه سواری کوهستان ایران در مسابقات بین المللی سوییس همراه با برترین های جهان رکاب می زند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۹:۲۳    
دختران رویینگ ایران با تیمی کم تعداد اما امیدوار عازم انتخابی المپیک در ژاپن شدند. نازنین ملایی به همراه کیمیا زارعی و زینب نوروزی چشم امید ایران هستند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۹:۰۸   + ۲۰ سایت دیگر  
آرمینا صادقیان دختر المپیکی در رقابت های تیراندازی جایزه بزرگ کرواسی، نشان نقره تفنگ درازکش رده سنی جوانان را به نام خود ثبت کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۶:۳۸    
رزیتا علیپور کاراته کای مازندرانی به دیدار رده بندی کاراته وان لیسبون رسید و یکشنبه برای برنز این مرحله از لیگ جهانی با نماینده ترکیه مسابقه خواهد داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۰:۰۸    
طراوت خاکسار کاراته کای باتجربه در لیگ جهانی کاراته وان لیسبون دست خالی ماند و با شکست برابر کاراته کای آلمانی حذف شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۲۳:۲۳    
حفاری در آغاز مرحله دوم لیگ برتر فوتسال زنان در خانه از شکست گریخت. کامبک تیم مینا بارانی مانع از شکست خانگی برابر پالایش نفت آبادان شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۲۳:۰۸    
در آغاز مرحله نهایی لیگ برتر فوتسال زنان امشب سایپا به یک پیروزی بزرگ در مشهد دست یافت و هیئت فوتبال خراسان رضوی را شکست داد. این نتیجه ممکن است به قیمت از دست دادن قهرمانی برای خراسان رضوی تمام شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۲۰:۰۸    
سارا بهمنیار کاراته کای جوان گیلانی به دیدار رده بندی لیگ جهانی کاراته وان لیسبون رسید و حریف نماینده فرانسه شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۵:۰۸    
فاطمه صادقی کاتاروی جوان ایران در لیگ جهانی کاراته وان لیسبون تا مرحله سوم پیش رفت و با وجود عملکردی قابل قبول نتوانست به جمع 4 نفر برتر این مسابقات برسد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۹:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
پرستو چپری که سمت سرپرستی تیم وچان کردستان در رقابت های لیگ برتر تنیس روی میز را عهده دار است، در مصاحبه ای از نگرانی اش بابت تعویق مداوم رقابت ها و دور شدن بازیکنان از شرایط مسابقه گفت.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۸:۴۸    
پریا ماهرخ ملی پوش شمشیربازی اپه ایران در مسابقات انتخابی المپیک در قاره آسیا با شکست برابر حریفی از سنگاپور از رسیدن به نیمه نهایی بازماند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۰:۳۳    
نجمه سازنجیان نماینده سابر ایران در یک چهارم نهایی مسابقات انتخابی المپیک در منطقه آسیا به میزبانی ازبکستان برابر حریفی از سنگاپور متوقف شد و به کار خود پایان داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۲۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
تبعیض جنسیتی همچنان یک واژه پرکاربرد است و فدراسیون بسکتبال حالا هدف حمله خانواده بسکتبال زنان است. دخترها اگر قهرمان شوند سهمی از هدایا ندارند اما سکوی پسران، پر و پیمان است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۸:۴۸    
نگین کافی شمشیرباز تیم ملی اسلحه فلوره ایران امروز در مسابقات انتخابی المپیک زون آسیا بدون پیروزی به کار خود خاتمه داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۶:۰۹    
فرشته کریمی بازیکن تیم ملی فوتسال ایران در مسابقات قهرمانی آسیا بار دیگر پیراهن سایپا را بر تن کرد. او در مرحله نهایی لیگ برتر فوتسال برای تیم شهناز یاری بازی می کند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۵:۰۹    
مرحله نهایی لیگ برتر فوتسال زنان با حضور چهار تیم سایپا، حفاری خوزستان، هیئت فوتبال خراسان رضوی و پالایش نفت آبادان، اعلام برنامه شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۰۰:۲۴    
تیم فوتسال شهروند ساری با شکست برابر نامی نو اصفهان در هفته پایانی مرحله گروهی لیگ برتر فوتسال زنان به دسته اول سقوط کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۰۰:۲۴    
مس رفسنجان با یک پیروزی آسان و قاب پیش بینی برابر تیم از پیش سقوط کرده هیئت فوتبال اصفهان به کار خود در مرحله گروهی لیگ برتر فوتسال زنان پایان داد و نتوانست به مرحله نهایی برسد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۰۰:۰۹    
تیم فوتسال حفاری خوزستان با برتری پرگل برابر هیئت فوتبال رودان هرمزگان با برد به کار خود در مرحله گروهی لیگ برتر فوتسال بانوان خاتمه داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۱۸:۲۴    
الهام حسینی و الناز به اجلانی نمایندگان وزنه برداری زنان در دسته 81 کیلوگرم مسابقات قهرمانی آسیا در ازبکستان عملکردی قابل قبول داشتند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۱۳:۵۴    
نگین شیرتری پاسور تیم والیبال پیکان به تیم آوش پرتغال پیوسته است. او دومین لژیونر حال حاضر والیبال ایران پس از کاپیتان مائده برهانی محسوب می شود ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۵:۰۹    
تیم ملی کاراته ایران در المپیک، چشم و چراغ ورزش زنان ایران خواهد بود اما بیایید کمی دورتر را ببینیم. آینده کاراته زنان ایران تا چه اندازه امیدوارکننده است؟
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۶:۰۹    
لغو 3 بازی از هفته چهاردهم لیگ فوتسال زنان به دلیل غیبت تیم ها ادامه سریال بی نظمی در لیگ برتر و نبود ابزار فشار نزد سازمان لیگ است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۲۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
هدیه کاظمی، آتنا رئوفی و پریسا محمدزاده ملی پوشان آب های آرام کشورمان امروز برای حضور در پنجره انتخابی المپیک توکیو راهی تایلند محل برگزاری مسابقات کسب سهمیه شدند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۹:۰۹    
دور جدید تمرینات ملی پوشان تیراندازی با کمان ریکرو در حالی چندی روزی است آغاز شده که نیلوفر علیپور ستاره کرجی تیم ملی در آن حضور ندارد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۶:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
فروغ یونسی وزنه بردار جوان ایران در وزنه برداری قهرمانی آسیا با 2 مهار موفق به کار خود پایان داد. او در دو ضرب وزنه 93 کیلویی را مهار کرد
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۵:۲۴    
اشتاد سازه مشهد آماده حضور در مسابقات هندبال زنان باشگاه های آسیا به میزبانی قزاقستان می شود و تمرینات این تیم در آستانه آغاز است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۳:۵۴    
اشتاد سازه مشهد آماده حضور در مسابقات هندبال زنان باشگاه های آسیا به میزبانی قزاقستان می شود و تمرینات این تیم در آستانه آغاز است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۰:۵۳    
پوپک بسامی دختر وزنه بردار ایران در گروه B دسته 55 کیلوگرم مسابقات وزنه برداری قهرمانی آسیا در ازبکستان از دور مسابقات کنار رفت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۲۱:۲۳    
پاداش قهرمانی تیم ملی فوتسال زنان پس از قهرمانی در سال 2018 در آسیا پس از 3 سال امروز به آنها پرداخت شد در حالی که با کسر مالیات و بدون توجه به تورم ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۲۱:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
سارا شیربیگی ستاره تیم ملی فوتسال ایران در واکنش به کسر مالیات از پاداش قهرمانی سال 97 و پرداخت همان مبلغ در سال 1400 گفت: برای پاداش قهرمان نشدیم اما شأن قهرمان باید حفظ شود
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مس رفسنجان در هفته سیزدهم لیگ برتر فوتسال زنان در اسفراین پیروز شد اما این پیروزی برای صعود کافی نبود. مس رفسنجان قادر به صعود به مرحله بالاتر نیست.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۰:۲۳    
شهروند ساری در هفته سیزدهم لیگ برتر فوتسال بانوان از پس نماینده هرمزگان برنیامد و یک گام دیگر به سقوط به دسته اول، نزدیک تر شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۰:۰۸    
سایپا در هفته سیزدهم لیگ برتر فوتسال بانوان بدون دروازه بان و با 8 بازیکن هم چهره تیم برنده را داشت و پویندگان را شکست داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۰:۰۸    
هیئت فوتبال خراسان رضوی با یک پیروزی دیگر صدرنشینی خود را در گروه دوم لیگ برتر فوتسال زنان تداوم بخشید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۳:۳۸    
پالایش نفت آبادان در سیزدهمین هفته از لیگ برتر فوتسال بانوان در خانه رهیاب تهران را برد و صعودش از گروه دوم را قطعی کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۲۱:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
نازنین ملایی، کیمیا زارعی و زینب نوروزی دختران قایقرانی رویینگ ایران از 15 اردیبهشت در ژاپن برای کسب سهمیه المپیک توکیو رقابت می کنند اما حضور در المپیک معادلات تازه ای دارد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۹:۵۳    
رسانه های مجارستانی خبر دادند دیانا ایگالی قهرمان تیراندازی به اهداف پروازی المپیک آتن بر اثر کرونا درگذشته است. او طلای المپیک 2004 آتن را کسب کرده بود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۹:۳۸    
تیم ملی بسکتبال 3 نفره زنان ایران برای حضور در المپیک فرصت دارد. دخترها اواخر بهار در اتریش و مجارستان آخرین امید خود را جستجو می کنند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
پریا ماهرخ در اپه، نگین کافی در اسلحه فلوره و نجمه سازنجیان در اسلحه سابر نمایندگان ایران در شمشیربازی انتخابی المپیک شدند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۰:۰۸    
نتایج دختران کماندار ایران در تورنمنت ترکیه بهانه را به دست عده ای داده تا از آن ها انتقاد کنند. انتقادی که سازندگی در آن به چشم نمی خورد و اثر نهایی آن ناامیدی است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۳:۲۳    
راحله آسمانی تکواندوکار ایرانی و تغییر تابعیت داده تیم ملی بلژیک در مسابقات تکواندوی قهرمانی اروپا برای این کشور مدال برنز کسب کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۲۲:۱۰    
کیمیا علیزاده ستاره المپیکی تکواندو ایران که به آلمان پناهنده شده در مسابقات تکواندو قهرمانی اروپا زیر پرچم تیم پناهندگان در یک چهارم نهایی حذف شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۴۰    
بهناز شفیعی نخستین بانوی قهرمان موتورریس ایران است که علاوه بر ورزش، فعالیت هایی در زمینه مدلینگ دارد، در تازه ترین اقدام خود یک قرار داد 5 ساله با کمپانی مدلینگ در کشور انگلستان منقعد کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۲۱:۱۰    
پایان کار دختران کماندار ایران در تورنمنت تیراندازی با کمان ریکرو ترکیه با تک برد سوگند رحمانی همراه شد. پنج نماینده ایران امروز در دور حذفی رقابت کردند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۲۰:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
خراسان رضوی قهرمان دوومیدانی جام امام رضا شد. در روز دوم قهرمانی های سمیرا خجسته و تکتم دستاربندان کار را برای قهرمان هموار کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۵:۱۰    
حفاری خوزستان در هفته دوازدهم لیگ برتر فوتسال زنان در خانه به یک پیروزی آسان برابر حریف مازنی رسید و با یک بازی بیشتر از سایپا به صدر رسید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۴:۵۵    
مس رفسنجان و پالایش نفت آبادان در مهم ترین بازی هفته دوازدهم لیگ برتر فوتسال زنان به مصاف هم رفتند و این مس بود که با پیروزی دلچسب شانس خود را برای صعود زنده نگهداشت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۴:۴۰    
نامی نو اصفهان در هفته دوازدهم لیگ برتر فوتسال زنان توانست ششمین پیروزی فصل را کسب کند. این برد یک هفته پس از شکست برابر سایپا در تهران به دست آمد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۴:۲۵    
هیئت فوتبال اصفهان با شکست خانگی برابر کیمیای اسفراین در لیگ برتر فوتسال زنان به دسته یک سقوط کرد. تیم اصفهانی فصل سختی را سپری کرد که نقطه پایان آن سقوطی قابل پیش بینی بود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۴:۲۵    
رهیاب تهران در هفته دوازدهم لیگ برتر فوتسال بانوان به دیدار تیم پارس آرای شیراز رفت و برابر این تیم به نتیجه تساوی دست یافت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۳:۵۵    
مس کرمان در هفته دوازدهم لیگ برتر فوتسال زنان در رودان، نتوانست شکست بازی رفت را جبران کند و هیئت رودان هرمزگان بازهم این تیم را شکست داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۰۸:۵۵    
در آغاز مسابقات شطرنج سریع 100 هزار دلاری پولگار، سارا خادم الشریعه قهرمان آسیا را برد اما در نهایت از 5 بازی آغازین خود با 1.5 امتیاز به کارش پایان داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۰۸:۲۵    
پری نقی پور از ملی پوشان دهۀ 50 بسکتبال ایران بعد از طی یک دورۀ یبماری در لوس آنجلس ایالات متحده درگذشت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۱:۵۴   + ۱۴ سایت دیگر  
حریفان دختران کماندار در مرحله حذفی تورنمنت تیراندازی با کمان ترکیه مشخص شدند. در دور مقدماتی بهترین عملکرد متعلق به مهتا عبداللهی بود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۱:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
روز اول مسابقات دوومیدانی جام امام رضا (ع) در بخش زنان با رکوردشکنی ریحانه مبینی و فائزه آشورپور همراه بود. مسابقاتی که در مشهد برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۰:۳۹    
ششم آوریل مصادف با آغاز مسابقات المپیک مدرن در سال 1896 به میزبانی آتن است. المپیک حالا بزرگ ترین رویداد ورزشی جهان محسوب می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۱:۳۹    
ششم آوریل و روز جهانی تنیس روی میز بهانه ای شد تا در بخش "تاپ تن" 10 بازیکن شاخص تنیس روی میز ایران را از نگاه آی دبلیو اسپورتس معرفی کنیم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۱:۰۹    
سمیه خرمی وینگر تیم فوتبال زنان وچان کردستان پس از پایان فصل در گفتگو با آی دبلیو اسپورتس از علائق و نگاهش به فوتبال صحبت کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۵۴    
فروغ عباسی ملی پوش سابق اسکی ایران مدت کوتاهی پس از خداحافظی از تیم ملی می گوید جدیتی برای بازگرداندن او در کار نبوده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۳:۲۴    
ششم آوریل روز جهانی تنیس روی میز است. روزی که بهانه ای برای یاد کردن از دختران پینگ پنگ باز ایران داریم که دنیای آن ها تلفیقی از رقابت و رفاقت است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۵:۰۹    
پالایش نفت آبادان با کسب یک پیروزی آسان و بی دردسر در هفته یازدهم لیگ برتر فوتسال زنان جایگاهش در رده دوم جدول گروه 2 را مستحکم کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۴:۵۴    
پارس آرای شیراز در هفته یازدهم لیگ برتر فوتسال زنان در خانه از پس مس رفسنجان برنیامد. مس رفسنجان پیروز شد اما دیگر شانسی برای صعود نخواهد داشت.
مشاهده نتایج بیشتر...