یکشنبه ۰۴ آبانساعت ۰۸:۵۸Oct 2020 25

دختران قهرمان (iwsports.ir)

  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۹:۳۲    
زهرا خواجوی دروازه بان فصل گذشته تیم فوتبال وچان کردستان به ذوب آهن ملحق شد. او هفته گذشته با وچان به اختلاف خورد و قراردادش را فسخ کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۷:۳۲    
فاطمه کرم زاده دختر بوشهری تیراندازی ایران که سهمیه حضور در المپیک توکیو را به دست آورده است طی مراسمی در بوشهر پلیس افتخاری شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۷:۰۲    
تیم ملی شطرنج زنان ایران از حضور در مرحله نیمه نهایی مسابقات قهرمانی آسیا که استثنائا به صورت آنلاین برگزار می شود بازماند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۷:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
کمیته المپیک ژاپن (JOC) قرار است تمهیداتی را در برابر عکس و ویدئویی هایی که از اندام زنان در المپیک پیش رو گرفته می شود فراهم کند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۷:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
الهام سلوکی نایب رییس فدراسیون هندبال در مورد موضوع تست های مثبت کرونا در خلال برگزاری لیگ برتر هندبال بانوان در تهران توضیح داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۶:۳۲    
ذوب آهن در آخرین دیدار دور رفت مرحله گروهی لیگ برتر هندبال بانوان تاسیسات دریایی تهران را شکست داد و به نوعی اعاده حیثیت کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۶:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
به گفته سرمربی تیم هندبال بانوان شهید شاملی بینی دو تن از بازیکنان این تیم در مسابقات لیگ برتر شکست.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۶:۰۲    
شهید شاملی کازرون با 3 بازی و 3 برد به کار خود در دور رفت مرحله گروهی لیگ برتر هندبال بانوان خاتمه داد. شروع خوبی برای نایب قهرمان فصل گذشته بود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۶:۰۲    
باشگاه سپاهان اعلام کرد مهناز امیر شقاقی هدایت تیم فوتبال زنان این باشگاه را در دست گرفته است. او جانشین بیان محمودی شده است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۶:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
بازیکن تیم بسکتبال زنان گروه بهمن می گوید برگزاری لیگ به صورت متمرکز از نظر فنی فشار بیشتری به بازیکنان می آورد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۲۱:۰۲    
گلنوش خسروی ملی پوش جوان فوتبال ایران با قراردادی قرضی به وچان کردستان پیوست. او در پی بروز مشکلاتی عجیب به جای اروپا سر از ایران درآورد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۹:۳۲    
در ادامه لیگ برتر هندبال بانوان سپاهان با کسب دومین پیروزی متوالی، دور رفت مرحله گروهی را با رتبه دوم به پایان برد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۴:۰۲    
تیم هندبال اشتاد سازه مشهد با یک پیروزی دیگر، صدرنشینی خود در دور رفت مرحله گروهی لیگ برتر هندبال بانوان را تثبیت کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۸:۳۲    
نخستین تساوی لیگ برتر هندبال بانوان در فصل 99 در جریان دیدار تاسیسات دریایی تهران و سنگ آهن بافق رقم خورد. تاسیسات با این تساوی به نخستین امتیاز فصل خود دست یافت.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۵:۳۲    
در چهارمین روز از رقابت های لیگ برتر هندبال بانوان تیم هندبال شهید شاملی کازرون برابر ذوب آهن اصفهان به پیروزی رسید. ذوب آهن برای دومین بازی متوالی، دست خالی میدان را ترک کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۳۲   + ۱۵ سایت دیگر  
فدراسیون بسکتبال اعلام کرد لیگ برتر بسکتبال بانوان از 15 آبان آغاز خواهد شد. این مسابقات با تدابیر بهداشتی به طور متمرکز در تهران و به میزبانی سالن دانشگاه آزاد واحد تهران شمال برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۰۲    
سومین روز از رقابت های لیگ برتر هندبال بانوان با نخستین برد سپاهان همراه بود. طلایی های اصفهان با پیروزی بر نماینده فارس به جاده پیروزی بازگشتند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۰۲    
در دور دوم از مرحله رفت لیگ برتر هندبال بانوان تیم اشتاد سازه مشهد در یک بازی آسان برابر پرسپولیس بهبهان به پیروزی رسید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۸:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
پروانه کوهیان و ناهید غراسی سرمربیان تیمهای ذوب آهن اصفهان و سنگ آهن بافق پس از دیدار امروز تیمشان در لیگ برتر هندبال بانوان درباره این بازی اظهار نظر کردند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۷:۰۲    
در روز دوم از لیگ برتر هندبال بانوان 99 تیم سنگ آهن بافق در دیدار باربر ذوب آهن، شکست را به پیروزی تبدیل کرد و یک برد شیرین و شگفت انگیز را رقم زد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۳۲    
در دومین روز از آغاز فصل جدید لیگ برتر هندبال بانوان تیم شهید شاملی کازرون در مسابقه ای کم دردسر توانست تاسیسات دریایی تهران را شکست دهد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
دختران شطرنج ایران در روز دوم رقابت های جام ملت های آسیا 2020 به دو پیروزی و یک شکست دست یافتند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
تیم ملی شطرنج بانوان ایران موفق شدند در رده سوم مرحله مقدماتی مسابقات جام ملت های آسیا قرار گیرند و با این نتیجه به جمع هشت تیم برتر پایانی این مسابقات راه پیدا کنند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
زهرا خواجوی سنگربان تیم فوتبال وچان کردستان با وجود تمدید قراردادش با تیم وچان کردستان، روز گذشته از این تیم جدا شد. او گفته می خواهد به تیمی برود که آرامش داشته باشد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۳۲   + ۱۶ سایت دیگر  
فدراسیون والیبال لیگ برتر والیبال بانوان را به دلیل کرونا به 29 آبان موکول کرد . همچنین شیوه برگزاری این مسابقات تغییر کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
برگزاری لیگ برتر بسکتبال زنان به دلیل ممنوعیت تردد بین شهری به تعویق افتاد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی فوتسال زنان ایران، هدایت تیم لیگ برتری سایپا را برعهده گرفت.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
ناهید رضایی و سارا مرادی سرمربیان تیم های کربنات سدیم فیروزآباد و پرسپولیس بهبهان پس از اولین دیدار در لیگ برتر هندبال نظرات خود را بیان کردند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۷:۳۲    
در دیداری از روز نخست لیگ برتر هندبال بانوان در تهران تیم هندبال پرسپولیس بهبهان موفق شد با فاصله میلی متری یکی از دو نماینده فارس را شکست دهد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۰۲    
در آغاز فصل جدید لیگ برتر هندبال بانوان اشتاد سازه مشهد مدافع عنوان قهرمانی در یک مسابقه نفس گیر رقیب خود بر سر کسب قهرمانی را از پیش برداشت.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۱:۰۲    
فصل جدید لیگ برتر هندبال در حالی به صورت متمرکز برگزار می شود که پیش بینی قهرمان از هر زمان دیگری دشوارتر است ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۲۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
چهار بازیکن فصل گذشته تیم فوتسال دختران ملی حفاری با این باشگاه تمدید کردند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۲۳:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
باز هم طلسم عدم برگزاری اردوهای تیم ملی فوتسال بانوان پابرجا باقی ماند. تمرینات تیم شهناز یاری شروع نشده، لغو شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۲۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
یک دونده کنیایی موفق شد رکورد نیمه ماراتن زنان جهان را بهبود بخشد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۲۳:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
رییس فدراسیون کبدی گفت: می خواهیم اردوهای تیم ملی کبدی ساحلی بانوان را از اوایل آبان با حفظ پروتکل های بهداشتی آغاز کنیم.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۲۳:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
سرمربی جدید تیم ملی کشتی آلیش زنان گفت: این وقفه برای ما خیلی بد بود و برنامه هایمان را عقب انداخت. تمام سالن های کشتی بسته بودند و می ترسیدم دختران پایشان را روی تشک بگذارند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۲۳:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
قرعه کشی لیگ برتر بسکتبال زنان با حضور نمایندگان 14 تیم برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۲۱:۳۱   + ۱۴ سایت دیگر  
کمیته برگزاری رویدادها و مسابقات فدراسیون والیبال، برنامه دور رفت لیگ برتر بانوان سال 99 را اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۲۱:۳۱   + ۱۸ سایت دیگر  
لیگ برتر فصل 1400-1399 بانوان در دو گروه و به صورت دوره ای برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۲۱:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
برنامه مسابقات لیگ برتر هندبال زنان که قرار است از دوشنبه 28 مهر به میزبانی تهران آغاز شود اعلام شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۲۰:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
پس از ماه ها وقفه به دلیلی شیوع ویروس کرونا، اردوی تیم ملی کشتی آلیش بانوان برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۱:۳۱    
سرنا ویلیامز تنیسور حرفه ای شماره یک سابق جهان است که بیشترین عناوین گرند اسلم را در دنیای تنیس کسب کرده است همچنین تنیسور آمریکایی در سال پیش توسط مجله فوربس به عنوان پر درآمد ترین ورزشکار زن جهان ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۰۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
سعیده علی بازیکن ارزشمند تیم ملی بسکتبال امروز در 35 سالگی رسماً از دنیای بسکتبال خداحافظی کرد. او در بسکتبال ایران به عنوان یک رهبر، فراتر از یک بازیکن اثربخش و تعیین کننده قلمداد می شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۴:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
قرعه کشی لیگ برتر بسکتبال بانوان در آستانه برگزاری است اما برخی از تیم هایی که برای حضور در این مسابقات اعلام آمادگی کرده اند هنوز به تعهدات خود عمل نکرده اند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۴:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
لیگ برتر هندبال بانوان از 28 مهر به میزبانی تهران برگزار می شود و کرونا شرایطی پدید آورده تا تیم ها به صورت متمرکز در تهران رقابت کنند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۲۰:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
تیم دوومیدانی سپاهان با اقتدار در مجموع 3 مرحله رقابت در مجموعه آفتاب انقلاب تهران، قهرمان دوومیدانی بانوان باشگاه های کشور شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۲۰:۲۶    
یادداشتی برای سپیده توکلی که به دوران پانزده ساله حضور در تیم ملی دوومیدانی ایران خاتمه داد. دورانی که او را در قواره بخشی از موزه جواهرات خانوادگی ورزش ایران متمایز می سازد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
سپیده توکلی ستاره پرافتخار دوومیدانی ایران در 32 سالگی از تیم ملی دوومیدانی خداحافظی کرد. او این تصمیم را در پایان مسابقات باشگاه های کشور در تهران اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۶:۲۶    
سپیده توکلی ستاره دوومیدانی ایران در پاییز آخرین سال سده خورشیدی جاری تصمیم گرفت به دوران حضورش در تیم ملی دوومیدانی ایران پایان دهد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
پرونده رقابت های جام حذفی تنیس بانوان در چهار باغ البرز بسته شد. همان طور که پیش بینی می شد زوج مشکات صفی و مهتا خانلو تیم هیئت تنیس استان البرز را به قهرمانی رساندند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۴:۴۷    
مدال آور کاراته جوانان آسیا در دوران رکود کاراته به دلیل کرونا نگران آینده کاراته ایران است. در دوران درخشش کاراته زنان ایران در جهان، امید در کاراته در سطح بالایی قرار ندارد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۲:۴۷    
مدیر باشگاه باریج اسانس کاشان از قطعیت انصراف باریج اسانس از لیگ برتر والیبال بانوان خبر داد و گفت باریج اسانس سال آینده به لیگ باز می گردد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۱:۴۷    
رییس سازمان لیگ تکواندو در واکنش به غیبت تیم لوازم خانگی کن در پیش ثبت نام لیگ تکواندو گفت برای تیمی کارت دعوت نفرستادیم و کن هم باید به قانون تمکین کند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۲۱:۴۲    
در هفته چهارم لیگ برتر بدمینتون بانوان میلاد تبریز در مسابقه انفرادی سوم، آکادمی ایران زمین را در تهران زمین گیر کرد. این پیروزی میلاد را به صدر برد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۲۰:۴۲    
در هفته چهارم لیگ برتر بدمینتون بانوان ذوب روی صبای زنجان مدافع عنوان قهرمانی پس از 3 شکست متوالی سرانجام طعم پیروزی را چشید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۲۰:۱۲   + ۱۳ سایت دیگر  
مسابقات قایقرانی رویینگ بانوان قهرمانی کشور با قهرمانی تهران همراه شد. مدال های نگار نگهدار و شکیبا وقوفی تهران را بالاتر از رقبایی چون کردستان و همدان قرار داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
سرمربی تیم فوتبال زنان شهرداری بم از نگرانی در لیگ فوتبال بانوان در مورد رعایت پروتکل های بهداشتی ضد کرونا صحبت کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۹:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
مشاور فنی پیشین تیم ملی فوتسال زنان به لغو اردوهای این تیم انتقاد کرد و آن را در روند کسب سومین قهرمانی در آسیا تاثیرگذار دانست.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۹:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
بی توجهی و بدعهدی فدراسیون فوتبال در قبال تیم ملی فوتسال زنان ایران همچنان ادامه دارد و برای چندمین بار اردوی این تیم لغو شده است، موضوعی که اکنون با وعده های پوچ ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۹:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
ادامه شیوع گسترده ویروس کرونا سبب شده است برگزاری لیگ برتر تکواندو بانوان در هاله ای از ابهام قرار گیرد. تیم های شهرستانی به دلیل این موقعیت پیچیده تمایلی برای حضور در لیگ نشان نمی دهند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۲۰:۳۲    
جام حذفی تنیس بانوان در چهارباغ البرز با پیروزی هیئت البرز با مهتا خانلو و مشکات صفی برتری خوشه طلا و ناتوریا برابر حریفان همراه بود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۳:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
مسئول برگزاری لیگ دوچرخه سواری بانوان گفت: سطح کیفی مسابقات بانوان با توجه به تعطیلی شیوع ویروس کرونا خوب بود و بانوان فراتر از انتظار ظاهر شدند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۷:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
جام حذفی تنیس بانوان از امروز دوشنبه وارد مرحله دوم می شود. در پایان رقابت های روز پنجم مهرماه 18 تیم از دور مسابقات تنیس زمان کنار رفتند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۰:۳۲   + ۱۸ سایت دیگر  
با برگزاری مسابقات فینال نفرات برتر کانو و کایاک مسابقات قهرمانی کشور آبهای آرام بانوان معرفی شدند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۷:۰۲    
در آخرین روز از مرحله نخست لیگ دوچرخه سواری بانوان، ماندانا دهقان در تایم تریل انفرادی مسابقات لیگ جاده به مقام قهرمانی رسید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۴:۳۲    
فدراسیون والیبال می گوید باشگاه های حاضر در لیگ برتر بانوان باید قراردادی حداقل 11 میلیونی معادل شش ماه حقوق وزارت کار با بازیکنانشان داشته باشند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۳:۰۲    
فصل جدید لیگ برتر والیبال بانوان قرعه کشی شد. سایپا مدافع عنوان قهرمانی، ذوب آهن و پیکان جدی ترین مدعیان کسب عنوان قهرمانی به شمار می روند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۲:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
مرحله اول مسابقات دوچرخه سواری پیست سرعت بانوان در رده جوانان در 500 متر در حالی به پایان رسید که وی معتقد است در تمرینات بارها به این رکورد دست یافته بود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۲:۰۲    
در پایان اولین مرحله مسابقات لیگ دوچرخه سواری پیست بانوان هرمزگان قهرمان شد. آن ها این قهرمانی را به لطف تداوم آمادگی آتوسا عباسی و قهرمانی مریم جلالیه در تعقیبی انفرادی به دست آوردند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۲۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مرحله نخست مسابقات دوومیدانی نوجوانان و جوانان دختر باشگاه های کشور با جابجایی رکوردهای ملی جوانان توسط پریچهر شاهی و صبا فرمانپور و بهبود 3 رکورد ملی نوجوانان همراه بود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۸:۰۲    
سرنا ویلیامز تنیسور حرفه ای شماره یک سابق جهان است که بیشترین عناوین گرند اسلم را در دنیای تنیس کسب کرده است همچنین تنیسور آمریکایی در سال پیش توسط مجله فوربس به عنوان پر درآمد ترین ورزشکار زن جهان ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۵:۳۲    
نقل و انتقالات لیگ برتر بسکتبال بانوان پس از گرد و خاک مدعیان هنوز فروکش نکرده. حالا خبر می رسد پیونیک آراکلیان، عاطفه میرزایی، مژده نظری و یک بازیکن دو تابعیتی به تیم بسکتبال نارسینا پیوسته اند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۰:۳۲    
مرحله اول لیگ دوچرخه سواری پیست بانوان در روز پرفروغ ساجده سیاحیان و ستاره زرگر با برگزاری رقابت های 2 ماده در رده های بزرگسالان و جوانان برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۲۱:۳۲    
هفته سوم لیگ برتر بدمینتون بانوان برگزار شد و شهرداری شاهرود با پیروزی خانگی برابر ذوب روی صبای زنجان به صدر رفت. قهرمان فصل گذشته وضعیت فاجعه باری در جدول دارد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۲۱:۰۲    
هفته سوم لیگ برتر بدمینتون بانوان با پیروزی بی دردسر میلاد تبریز همراه بود. ثریا آقایی چهره شاخص لیگ چراغ اول را برای میزبان روشن کرد و رومینا تاجیک و نسیم صفایی کار را تمام کردند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مرحله اول لیگ دوچرخه سواری جاده بانوان در پارک جنگلی چیتگر تهران با قهرمانی ماندانا دهقان بالاتر از مریم جلالیه و ساجده سیاحیان همراه بود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۶:۰۲    
با اعلام سرپرست فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام فعالیت پاورلیفتینگ بانوان در ایران رسمیت یافت و پوشش رسمی این رشته نیز به زودی رونمایی می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۵:۳۲    
سپیده توکلی مربی تیم دوومیدانی دانشگاه آزاد می گوید اگر تیمش درگیر مصدومیت مهره های کلیدی نمی شد اکنون با اختلاف بالاتر از سپاهان، صدرنشین بود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۵:۰۲    
در جریان رقابت 4 در 400 متر امدادی مرحله دوم مسابقات دوومیدانی بانوان باشگاه ها، سپاهان در حالی رکوردشکنی کرد که پلیمر خلیج فارس به قهرمانی معترض بود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۲:۰۲    
در نشست دختران رکوردشکن دوومیدانی کار، مربیان و کمیته ملی المپیک، نبود امکانات اولیه و تمرین فداکارانه در سخت ترین شرایط، نقل محفل بود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۱:۳۲    
نگرانی های هر ساله بابت تیمداری ملوان انزلی در لیگ فوتبال بانوان ادامه دارد. آن ها فراتر از یک تیم فوتبال هستند. اگر به این گفته، شک دارید سکوهای آن ها را بنگرید. نمونه مشابهی برای آن هست؟
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیئت هندبال کیش معتقد است که امیری خراسانی علت اصلی حذف تیم هندبال دختران کیش از لیگ برتر هندبال و از بین بردن تلاش 2٫5 ساله آنها در هیئت هندبال است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۲۱:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
ناظر فنی تیم ملی وزنه برداری بانوان اعلام کرد در صورت مناسب بودن شرایط در نظر دارند اردوی دختران را زودتر از مردان شروع کنند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۲۰:۰۲    
در روز دوم مرحله دوم دوومیدانی بانوان باشگاه های کشور سپاهان رکورد دوی امدادی ایران را شکست آن هم در شرایطی که دانشگاه آزاد به دلیل خطا امکان رقابت با سپاهان را از دست داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۲۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
نخستین روز از دومین مرحله مسابقات دوومیدانی بانوان باشگاه های کشور با بهبود دوباره رکوردهای پرش با نیزه و پرتاب چکش همراه بود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۰:۴۶    
تکواندو بانوان ایران از بازی های آسیایی 2002 بوسان در کره جنوبی وارد بزرگترین رویداد ورزشی قاره شد و سهم آن از 5 حضور 11 مدال در بخش کیوروگی بوده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۰:۱۶    
کاراته بانوان ایران از بازی های آسیایی 2010 گوانگجو چین وارد بزرگترین رویداد ورزشی قاره کهن شد و اولین طلای خود را در 2014 اینچئون به دست آورد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۹:۴۶    
تیم ملی تکواندوی بانوان ایران در مسابقات قهرمانی آسیا از سال 2006 کار خود را آغاز کرد و مهروز ساعی در بانکوک تبدیل به اولین مدال آور تکواندو زنان ایران در آسیا شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۲۲:۱۶    
در هفته دوم لیگ برتر بدمینتون بانوان آکادمی ایران زمین تهران در یک بازی نفس گیر در شاهرود شهرداری این شهر را زمین گیر کرد. نازنین زمانی در بازی سوم انفرادی حکم پیروزی میهمان را امضا کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۲۱:۱۶    
در دومین هفته از لیگ برتر بدمینتون بانوان تیم میلاد تبریز در زنجان موفق شد تیم ذوب روی صبای زنجان را شکست دهد. مدافع عنوان قهرمانی حالا 2 بازی را واگذار کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۳:۱۶    
تیم ملی تکواندوی بانوان ایران در 9 دوره مسابقات تکواندوی قهرمانی جهان شرکت کرده است که حاصل آن 2 مدال نقره و یک مدال برنز است. نقطه آغاز حضور دختران تکواندوکار ایرانی در مسابقات جهانی از سال 2003 بود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۱:۱۶    
تکواندو از المپیک تابستانی 1988 سئول به طور رسمی وارد المپیک شد و به استثنای المپیک 1996 آتلانتا که حضور نداشت، به عضو ثابت رشته های المپیک تبدیل شده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۹:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
حمیده عباسعلی ستاره کاراته ایران که باید به هانوفر آلمان سفر کند اعلام کرد یک ماه پس از عمل خارج کردن پلاتین به کاراته باز می گردد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۹:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
سارا خادم الشریعه ستاره بین المللی شطرنج ایران تاکید کرد در مسابقات شطرنج آنلاین تقلب می شود. او گفته است مدت هاست نتوانسته تمرین جدی داشته باشد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۹:۱۶    
الکس مورگان ستاره تیم ملی فوتبال زنان آمریکا با انعقاد قراردادی به تاتنهام هاتسپرز پیوسته است آن هم تنها 4 ماه پس از مادر شدن.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۸:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
در ادامه نقل و انتقالات پیش فصل لیگ برتر بسکتبال بانوان شیدا شجاعی و آناهیس خداوردیان به پالایش نفت آبادان ملحق شدند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
سروه ضرغامیان سرمربی فصل گذشته تیم هیئت بسکتبال کردستان، هدایت تیم بسکتبال گرگان را در دست گرفت.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۹:۱۶    
سرنا ویلیامز تنیسور حرفه ای شماره یک سابق جهان است که بیشترین عناوین گرند اسلم را در دنیای تنیس کسب کرده است همچنین تنیسور آمریکایی در سال پیش توسط مجله فوربس به عنوان پر درآمد ترین ورزشکار زن جهان ...