اعضای 9 کمیسیون تخصصی مجلس یازدهم - سروش نیوز
سایر منابع:
سایر خبرها
تعیین اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس یازدهم
- عباس مقتدایی خوراسگانی 10- سیدعلی آقازاده دافساری 11- محمود احمدی بیغش 12- روح اله حضرت پور طلا تپه 13- جواد کریمی قدوسی 14- محسن پیرهادی 15- مهدی سعادتی بیشه سری 16- محمود عباس زاده مشکینی 17- ابراهیم عزیزی 18- ابوالفضل عموئی 19- سارا فلاحی 20- عباس گلرو 21- فدا حسین مالکی 22 - حسین نوش آبادی 23- زهره الهیان ...
اعضای 9 کمیسیون تخصصی مجلس مشخص شدند
- محمدحسین حسین زاده بحرینی 3- سید احسان خاندوزی 4- احمد امیرآبادی فراهانی 5- مهدی طغیانی 6- غلامرضا مرحباء 7- علی رضائی 8- سیدناصر موسوی لارگانی 9- انور حبیب زاده بوکانی 10- شهباز حسن پور بیگلری 11- محمد باقری 12- محمد علی پور 13- مجتبی توانگر 14- محسن علیزاده 15 ...
انتخاب رؤسای کمیسیون های تخصصی مجلس یازدهم
خارجه مجتبی ذوالنوری شهریادر حیدری عباس مقتدایی یعقوب رضازاده علی علیزاده ابوالفضل عمویی کمیسیون اجتماعی مهدی عیسی زاده ولی اسماعیلی عباس گودرزی حسین حاتمی اردشیر مطهری علی بابایی کارنامی کمیسیون انرژی فریدون عباسی موسی احمدی احمد مرادی هادی بیگی نژاد عبدالعلی رحیمی مالک شریعتی کمیسیون عمران محمدرضا رضایی کوچی علیپور خنکداری منصور آرامی احمد جباری آرا شاوردیان سید ...
اعضای کمیسیون های صنایع، کشاورزی و آموزش مجلس شورای اسلامی مشخص شدند
احمدپور 7- روح اله متفکر آزاد 8- احمد نادری 9- فرهاد بشیری 10- احمدحسین فلاحی 11- مهرداد ویس کرمی 12- رضا حاجی پور 13- محمدرضا احمدی 14- مهدی اسماعیلی 15- مهدی روشنفکر 16- سیدمحمد مولوی 17- محمد وحیدی 18- حسین عباس زاده امامی 19- محمدمهدی فروردین 20 ...
رؤسای کمیسیون های تخصصی مجلس انتخاب شدند +جدول
امنیت ملی و سیاست خارجه مجتبی ذوالنوری شهریادر حیدری عباس مقتدایی یعقوب رضازاده علی علیزاده ابوالفضل عمویی کمیسیون اجتماعی مهدی عیسی زاده ولی اسماعیلی عباس گودرزی حسین حاتمی اردشیر مطهری علی بابایی کارنامی کمیسیون انرژی فریدون عباسی موسی احمدی احمد مرادی هادی بیگی نژاد عبدالعلی رحیمی مالک شریعتی کمیسیون عمران محمدرضا رضایی کوچی علیپور خنکداری منصور آرامی احمد جباری ...
اکبری تالارپشتی رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس یازدهم شد
، یکم تیر ماه)کمیسیون صنایع و معادن، انتخابات هیأت رییسه برگزار و عزت الله اکبری تالارپشتی رییس شد. همچنین عزت الله اکبری تالارپشتی رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شد و سید احمد رسولی نژاد و علی جدی به ترتیب به عنوان نایب رییس اول و دوم انتخاب شدند. همچنین مصطفی رضا حسینی قطب آبادی و بهزاد رحیمی نیز به عنوان دبیران کمیسیون صنایع و معادن، معرفی شدند و حجت اله فیروزی نیز در جایگاه سخنگوی ...
روسای کمیسیون های تخصصی مجلس یازدهم مشخص شدند ( + اسامی )
تقی پورانوری 2- محمدحسین فرهنگی 3- سیدمحسن دهنوی 4- عزت اله اکبری تالارپشتی 5- سیداحمد رسولی نژاد 6- علی اکبر کریمی 7- مصطفی طاهری 8- اله ویردی دهقانی 9- روح اله ایزدخواه 10- حجت اله فیروزی 11- علی جدی 12- روح اله عباس پور 13- سیدجواد حسینی کیا 14- مصطفی رضاحسینی قطب آبادی 15- علیرضا سلیمی 16- معصومه پاشائی ...
اعضای هیئت رئیسه کمیسیون های تخصصی مجلس انتخاب شدند
ابوالفضل عمویی کمیسیون اجتماعی مهدی عیسی زاده ولی اسماعیلی عباس گودرزی حسین حاتمی اردشیر مطهری علی بابایی کارنامی کمیسیون انرژی فریدون عباسی موسی احمدی احمد مرادی هادی بیگی نژاد عبدالعلی رحیمی مالک شریعتی کمیسیون عمران محمدرضا رضایی کوچی علیپور خنکداری منصور آرامی احمد جباری آرا شاوردیان سید البرز حسینی کمیسیون کشاورزی سیدجواد ساداتی نژاد جلال محمودزاده محمد ...
رضایی کوچی رییس کمیسیون عمران شد
به گزارش خبرگزاری صداوسیما به نقل از خانه ملت، در جلسه عصر امروز (یکشنبه) کمیسیون صنایع و معادن، انتخابات هیئت رئیسه برگزار شد که بر این اساس، آقای عزت الله اکبری تالارپشتی رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شد و آقایان سید احمد رسولی نژاد و علی جدی به ترتیب به عنوان نائب رئیس اول و دوم انتخاب شدند. همچنین آقایان مصطفی رضا حسینی قطب آبادی و بهزاد رحیمی نیز به عنوان دبیران کمیسیون صنایع و ...
اعضای هیئت رئیسه کمیسیون های مجلس مشخص شد
بیگی نژاد، دبیر اول عبدالعلی رحیمی،دبیر دوم. کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری: علیرضا منادی سفیدان، رییس محمد وحیدی، نایب رئیس اول سید محمد مولوی، نایب رئیس دوم احمد حسین فلاحی، سخنگو شیوا قاسمی پور، دبیر اول حسین حق وردی، دبیر دوم. ...
اسامی رئیس و اعضای هیات رئیسه 11 کمیسیون مجلس یازدهم
...> کمیسیون صنایع و معادن رئیس: عزت الله اکبری تالارپشتی نواب رئیس: سیداحمد رسولی نژاد و علی جدی دبیران: مصطفی رضا حسینی قطب آبادی و بهزاد رحیمی سخنگو: حجت اله فیروزی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری رئیس: علیرضا منادی سفیدان نواب رئیس: محمد وحیدی و سیدمحمد مولوی دبیران: شیوا قاسمی پور و حسین حق وردی سخنگو ...
انتشار جزئیات آراء کاندیداهای ریاست کمیسیون های مجلس
... - محمد صالح جوکار (10 رأی) - حمیدرضا کاظمی (4 رأی) - احمد علیرضابیگی (2 رأی) کمیسیون عمران - محمدرضا رضایی کوچی (20 رأی) - اقبال شاکری (3 رأی) کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی - سیدجواد ساداتی نژاد (18 رأی) - محمدجواد عسکری (4 رأی) - غلامرضا نوری قزلچه (یک رأی) گفتنی است، انتخابات هیئت رئیسه کمیسیون های فرهنگی و حقوقی و قضائی مجلس نیز پس از تکمیل این کمیسیون ها برگزار خواهد شد. خبرگزاری مهر ...
عزت الله اکبری رئیس کمیسیون صنایع و معادن شد
- سیداحمد رسولی نژاد 6- علی اکبر کریمی 7- مصطفی طاهری 8- اله ویردی دهقانی 9- روح اله ایزدخواه 10- حجت اله فیروزی 11- علی جدی 12- روح اله عباس پور 13- سیدجواد حسینی کیا 14- مصطفی رضاحسینی قطب آبادی 15- علیرضا سلیمی 16- معصومه پاشائی بهرام 17- عبدالناصر درخشان 18- بهزاد رحیمی 19- سیدعلی موسوی 20- لطف اله سیاه کلی 21- فرهاد طهماسبی 22- مهدی عسگری 23- یوسف داودی. ...
تالارپشتی رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس یازدهم شد+ اسامی اعضای هیئت رئیسه
نیز به عنوان دبیران کمیسیون صنایع و معادن، معرفی شدند و حجت الله فیروزی نیز در جایگاه سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس یازدهم شورای اسلامی قرار گرفت. بر این اساس، اسامی نمایندگان کمیسیون صنایع و معادن مجلس به شرح ذیل است: 1- رضا تقی پورانوری 2- محمدحسین فرهنگی 3- سیدمحسن دهنوی 4- عزت اله اکبری تالارپشتی 5- سیداحمد رسولی نژاد ...
هیئت رئیسه کمیسیون های فرهنگی و حقوقی هفته آینده انتخاب می شوند مشخص شدن ترکیب هیئت رئیسه 11 کمیسیون ...
ملایر به عنوان دبیر اول و عبدالعلی رحیمی نماینده مردم سروستان به عنوان دبیر دوم کمیسیون انرژی انتخاب شدند. اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس نیز علیرضا منادی سفیدان نماینده تبریز را به عنوان رییس، محمد وحیدی نماینده بجنورد و سید محمد مولوی نماینده آبادان به عنوان نواب اول و دوم، احمد حسین فلاحی نماینده همدان به عنوان سخنگوی کمیسیون و شیوا قاسمی پور نماینده مریوان و حسین حق وردی نماینده ...
معرفی برترین های مسابقات قرآنی اوقاف در مازندران
...> رشته حفظ 20 جزء محمد حسن زاده مقام اول حسین همایون مقام دوم رشته حفظ کل مهرداد اسماعیل زاده مقام اول رشته تحقیق حسین علی نیا مقام اول حسین داداش زاده مقام دوم رشته ترتیل آرمین قادی مقام اول حمزه احمدی مقام دوم رشته اذان نقی رحمانی مقام اول غلامرضا نجفی مقام دوم یحیی برادران مقام سوم نفرات برتر مسابقات ...
روسای کمیسیون های تخصصی مجلس انتخاب شدند/ ذوالنوری رئیس کمیسیون امنیت ملی/ حاجی بابایی رئیس کمیسیون ...
به گزارش الف، رؤسای کمیسیون های تخصصی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در جلسه عصر امروز پارلمان انتخاب شدند. اعضای هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مشخص شدند/ اکبری تالارپشتی رئیس شد در جلسه عصر امروز (یکشنبه، یکم تیر ماه) کمیسیون صنایع و معادن، انتخابات هیأت رییسه برگزار شد که بر این اساس، عزت الله اکبری تالارپشتی رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شد و سید احمد رسولی نژاد و ...
آخرین تغییرات 9 کمیسیون تخصصی مجلس+ اسامی
- مجتبی یوسفی 18-کمال حسین پور 19-رحمت اله فیروزی پوربادی 20- شارلی انویه تکیه 21- غلامعلی کوهساری 22- محمد سرگزی 23- احمد محرم زاده یخفروزان *کمیسیون صنایع و معادن 1- رضا تقی پورانوری 2- محمدحسین فرهنگی 3- سیدمحسن دهنوی 4- عزت اله اکبری تالارپشتی 5- سیداحمد رسولی نژاد ...
لیست قطعی اعضای 9 کمیسیون تخصصی مجلس + اسامی
4-احمد امیرآبادی فراهانی 5- مهدی طغیانی 6- غلامرضا مرحباء 7- علی رضائی 8- سیدناصر موسوی لارگانی 9- انور حبیب زاده بوکانی 10- شهباز حسن پوربیگلری 11- محمد باقری 12- محمد علی پور 13- مجتبی توانگر 14- محسن علیزاده 15- سیدغنی نظری خانقاه 16- مسلم صالحی ...
آقای استاندار! وضعیت سیاه است؛ از اختیارات استفاده کنید
دولابی 23.ندا عبدالله زاده 24.نعمت الله گنبدی پور 25.بابک فقیه 26.حسام محمدزهی 27.محسن امیری 28.محمد غلامی 29.اسفندیار فتحی 30.اسماعیل حسام مقدم 31.مهدیه امیری 32.حامد خضری 33.ابوالحسن گنکخی 34.احمد سبحانیان 35.مرتضی رضایی 36.خلیل شیخیانی 37.حیدر عبدالله زاده 38.میثم قیصی زاده 39.حسین بکمی 40 ...
اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس یازدهم مشخص شدند
فیروزجائی ، علیرضا منادی سفیدان، اکبر احمدپور، روح اله متفکر آزاد، احمد نادری، فرهاد بشیری، احمدحسین فلاحی، مهرداد ویس کرمی، رضا حاجی پور، محمدرضا احمدی، مهدی اسماعیلی، مهدی روشنفکر، سیدمحمد مولوی، محمد وحیدی، حسین عباس زاده امامی، محمدمهدی فروردین، امان قلیچ شادمهر، شیوا قاسمی پور، حسین حق وردی. کد خبر 429635 ...
رقابت دو وزیر احمدی نژاد برای ریاست کمیسیون اقتصادی/پزشکیان برای ریاست خیز برداشت /دو عضو پایداری طالب ...
در این گزارش در جداول جداگانه ای به تفکیک هر کمیسیون از نامزدهای احتمالی ریاست ، حوزه انتخابیه و برخی از سوابق کاری آن ها نام برده شده است. کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری ردیف کاندیدای ریاست حوزه انتخابیه سوابق 1 محمد مهدی زاهدی کرمان رییس کمیسیون آموزش در دوره نهم و دهم مجلس 2 سید جواد ساداتی نژاد کاشان نماینده مجلس دهم 3 حبیب الله دهمرده ...
اعضای کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس یازدهم مشخص شدند
...، ذبیح الله اعظمی ساردوئی ، سمیه رفیعی، رحمت اله نوروزی، پرویز اوسطی، محمد رشیدی، معین الدین سعیدی، امیر قلی جعفری بروجنی، محمدتقی نقدعلی، علی اکبر علیزاده برمی ، جعفر راستی، منصورعلی زارعی کیاپی ، احد آزادی خواه، سیدصادق طباطبایی نژاد، عباس جهانگیرزاده ، حسین رئیسی، عبداله ایزدپناه، محمد سبزی، علیرضا نظری، امان اله حسین پور. کد خبر 429634 ...
گزینه های احتمالی ریاست کمیسیون های تخصصی مجلس یازدهم
تبریز نماینده مجلس دهم 5 احمد نادری تهران رئیس سابق مؤسسه مطالعات و تحقیقات اجتماعی دانشگاه تهران کمیسیون اجتماعی ردیف کاندیدای ریاست حوزه انتخابیه سوابق 1 ولی اسماعیلی گرمی نماینده مجلس هشتم 2 احسان قاضی زاده هاشمی فریمان و سرخس نماینده دوره دهم کمیسیون اقتصادی ردیف کاندیدای ریاست حوزه انتخابیه سوابق 1 محمدرضا ...
15 شب با "کارناوال تهران" رادیو نمایش
میرطاهر مظلومی، صدابرداری محمدرضا محتشمی، افکتوری محمدرضا قبادی فر و با هنرمندی احمد گنجی، سعیده فرضی، مهرخ افضلی، مهدی طهماسبی، امیر فرحان نیا، علی میلانی، هنگامه محمودی، آیه قبادیان، حمیدرضا هدایتی، محمد شریفی مقدم، باقر کریم پور، محمد مجدزاده، فریبا طاهری، ماندانا اصلانی، حمید هدایتی، عباس توفیقی، نگین خواجه نصیر، مجتبی طباطبایی، محمد آقامحمدی، رامین پورایمان، نورالدین جوادیان، کرامت رودساز و فریبا متخصص به مدت 15 شب، ساعت 22 از رادیو نمایش پخش می شود و تکرار آن ساعت 11 روز بعد است. انتهای پیام/ ...
اعضای کمیسیون عمران مجلس یازدهم مشخص شدند
، کمال علی پورخنکداری ، محمدرضا رضایی کوچی، اسماعیل حسین زهی، منصور آرامی، سیدالبرز حسینی، عادل نجف زاده، علی اصغر خانی ، عمران علی آذری، آرا شاوردیان ، غلامرضا شریعتی اندراتی ، مجتبی یوسفی، کمال حسین پور، رحمت اله فیروزی پوربادی ، شارلی انویه تکیه، غلامعلی کوهساری، محمد سرگزی ، احمد محرم زاده یخفروزان . کد خبر 429627 ...
23 عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نهایی شدند
... 4- ابراهیم رضائی 5- علی علی زاده 6- سیداحمد آوائی 7- مجتبی ذوالنوری 8- جلیل رحیمی جهان آبادی 9- عباس مقتدای خوراسگانی 10- سیدعلی آقازاده دافساری 11- محمود احمدی بیغش 12- روح اله حضرت پور طلا تپه 13- جواد کریمی قدوسی 14- محسن پیرهادی 15- مهدی سعادتی بیشه سری 16 ...