برگزیدگان اولین جشنواره فیلم بناب معرفی شدند - وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
سایر خبرها
معرفی آثار برتر دومین دوره جشنواره رسانه ای ابوذر
در سیمای استانی افزود: 636 اثر نوشتاری و تصویری به دبیرخانه این جشنواره ارسال که در 13محور موضوعی و بخش های خبر، تیتر، مصاحبه، گزارش، مستند تصویری، یادداشت، عکس و مکتب سلیمانی برگزار شده است. دبیر دومین جشنواره رسانه ای ابوذر مازندران با بیان اینکه فقط در بخش مکتب سلیمانی یک اثر به عنوان اثر برتر انتخاب و در سایر بخش ها علاوه بر رتبه های اول تا سوم، آثاری نیز شایسته تقدیر شدند تصریح ...
برگزیدگان نخستین جشنواره کالاهای فرهنگی خراسان شمالی معرفی شدند
منجر به تولید فکر و ایده برای دوره های آتی شود. بر اساس رای هیات داوران نخستین جشنواره کالاهای فرهنگی خراسان شمالی، در بخش هدایای فرهنگی رضا راشد درتومی (گلیم رانر) به عنوان نفر اول، علی وصالی (حوله) نفر دوم و مهتاب ماهوتیان (لباس) به عنوان نفر سوم معرفی شد و از خدیجه تکه (شاخص کتاب) نیز قدردانی شد. هیات داوران در بخش نوشت افزار هیچیک از شرکت کنندگان را شایسته رتبه اول ندانست ...
منتخبان دومین دوسالانه ملی داستان کوتاه اردبیل معرفی شدند
رتبه دوم رتبه سوم شایسته تقدیر ج: برنده بخش ویژه دفاع مقدس ج: برنده بخش ویژه دفاع مقدس هیأت داوران محمدرضا بایرامی رضا کاظمی یعسوب محسنی
معرفی برگزیدگان دومین دوره جشنواره ملی داستان کوتاه اردبیل
به شرح ذیل اعلام نمود : الف: برندگان بخش فارسی رتبه نخست با اهدای لوح تقدیر تعلق می گیرد به داستان ما روح آنا گل را گم کرده بودیم نوشته لیلا حقگوی رتبه دوم با اهدای لوح تقدیر به داستان چهار سنگ نوشته سیروس جمشیدی و رتبه سوم با اهدای لوح تقدیر به داستان برج بابل نوشته مهدی ابراهیمی لامع ب: برندگان بخش ترکی رتبه نخست با اهدای لوح ...
طی آیین اختتامیه؛ برگزیدگان نخستین جشنواره کالاهای فرهنگی خراسان شمالی معرفی شدند
) حائز رتبه اول، علی وصالی (هوله) رتبه دوم، مهتاب ماهوتیان ( لباس) رتبه سوم و خدیجه تکه (شاخص کتاب) شایسته تقدیر ویژه معرفی شدند. در بخش نوشت افزار با توجه به اینکه بنا به تصمیم هیئت داوران جایزه اول به هیچ یک از شرکت کنندگان تعلق نگرفت، رتبه دومی به محمدرضا علی پور (جعبه حمل لوازم التحریر) و رتبه سومی به تکتم رحمانی ( تقویم) رسید و از رها صمدی (دفترچه) تقدیر شد. جایزه نخست بخش ...
تجلیل از برگزیدگان اولین جشنواره محصولات فرهنگی
اختصاص داد و آنیتا بانور از مهاباد و سیداحمد حسینی مقدم از ارومیه به ترتیب دوم و سوم شدند. "در بخش اسباب بازی وعروسک" نیز زلیخا بدری از ارومیه رتبه نخست را کسب کرد، بابک مومنی مقام دوم و صدیقه صادقی هم رتبه سوم این بخش را کسب کردند. ناصر خدایاری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی در آغاز این مراسم اظهار داشت: تولیدات فرهنگی ما ضعیف است و باید تلاش شود در زمینه فرهنگی ...
اختتامیه جشنواره کالا های فرهنگی خراسان شمالی
این آیین از 12 برگزیده جشنواره تجلیل شد. در بخش هدایای فرهنگی رضا راشد درتومی (گلیم رانر) حائز رتبه اول، علی وصالی (هوله) رتبه دوم، مهتاب ماهوتیان (لباس) رتبه سوم و خدیجه تکه (شاخص کتاب) شایسته تقدیر ویژه معرفی شدند. در بخش نوشت افزار با توجه به اینکه بنا به تصمیم هیئت داوران جایزه اول به هیچ یک از شرکت کنندگان تعلق نگرفت، رتبه دومی به محمدرضا علی پور (جعبه حمل لوازم التحریر ...
برگزیدگان جایزه ملی عارف تجلیل شدند
... در بخش آثار تولیدی ( آلبوم و تک آهنگ) پوریا عابدینی از زنجان ، کاوه پیمان از شیراز، پوریا سلیمانی و محمدرضا عزیزی از خرمدره شایسته تقدیر و توحید وحید از اصفهان جایزه سوم آهنگسازی را به دست آوردند. هیئت داوران در این بخش اثری را شایسته رتبه اول و دوم ندانست. ابوالقاسم عارف قزوینی متولد 1259 خورشیدی در شهر قزوین شاعر، ترانه سرا، تصنیف ساز و موسیقی دان نامدار ایرانی بود ...
کرونا حریف ورزش دانش آموزی نشد/ روایت رقابت مجازی طناب زنی و فوتسال برای اولین بار+ فیلم
سرعت 30 ثانیه مهدی پریشانی از استان اصفهان شهر خمینی شهر رتبه اول، یونس آن بسته از استان خراسان رضوی شهر تبادکان رتبه دوم و امیرمحمد جمشیدی از منطقه 4 تهران و دانیال پروین از خراسان شمالی شهر بجنورد مشترکا سوم شدند. در متوسطه اول در بخش نمایشی انفرادی علی حفیظ از ناحیه 7 خراسان رضوی رتبه اول، علی رودهی از خراسان رضوی شهر تبادکان رتبه دوم و دانیال دوایی از ناحیه 3 اصفهان و امیرحسین خانزاده ...
پنجمین جایزه ملی کتاب سال تبریز فروغی دوباره
ظاهر کتاب، قدرت تحلیل و منطق کلام، ذکر منابع و مآخذ در کتاب، ارزش محتوایی و آراستگی از حیث صفحه آرایی و طراحی روی جلد داشته باشد. طاهری خسروشاهی، با بیان اینکه آثار ارسال شده به دبیرخانه در سه مرحله داوری می شود، ادامه داد: در مرحله اول کلیه آثار رسیده بدون تبیین جزییات اثر داوری می شود و اگر حایز شرایط باشد به مرحله دوم راه می یابند و در مرحله دوم آثاری که بر اساس فرم ارزشیابی از نمره 100 ...
نویسنده بوشهری رتبه اول جشنواره ملی ادبی را به خود اختصاص داد
مقدس و شایسته تقدیر شدند وی گفت: در این جشنواره داستان نویسنده بوشهری محمد حیدری با عنوان آنها 175 نفر نبودند از بین 2500 اثر ارسال شده به این جشنواره حائز رتبه اول کشوری در بخش دفاع مقدس شد. شاعری خاطرنشان کرد: رتبه دوم معصومه منصوری در حوزه دفاع مقدس با عنوان داستان بادبادک ، مریم گل چمن با عنوان یک وجب مانده تا شهادت و روزبه خدادای با عنوان گل سر به صورت مشترک حائز رتبه ...
نخستین دوره جایزه ملی عارف به کار خود در قزوین پایان داد
...> در این جشنواره سه گروه انتخاب شدند و گروههای شایسته تقدیر نیز معرفی شدند. در بخش آلبوم، آهنگ سازی و تصنیف، محمد جلیل عندلیبی از تهران اول شد، وحید کاکاوند از قزوین دوم و محسن فرید مهر از قزوین بترتیب دوم و سوم شدند. مهرنوش ذوالفقاری از تهران هم شایسته تقدیر شد. در بخش آثار تولیدی، آلبوم و تک آهنگ، هنرمند اصفهانی توحید وحید سوم شد و داوران در این بخش هیچ اثری را ...
درخشش خبرنگاران فارس در جشنواره ابوذر استان قم
را به خود اختصاص دادند. نفرات برتر ششمین جشنواره رسانه ای ابوذر استان قم: بخش خبر : رتبه اول: مهدی جعفری از خبرگزاری فارس رتبه دوم: حسن شیخ حائری از خبرگزاری فارس رتبه سوم: فاطمه جمال زاده از خبرگزاری فارس شایسته تقدیر: یوسف شعبانعلی از خبرگزاری حوزه نفرات برتر بخش تیتر : نفر اول: مرضیه مهدیلو از پایگاه خبری قم فردا نفر دوم: حمیده ...
درخشش خبرنگاران صداوسیمای قم در ششمین جشنواره ابوذر
دوم در بخش های گزارش و ژورنالیسم خبری را از آن خود کرد. خانم سعادتی رتبه دوم در بخش ویژه شهروندی و خانم کرمیانی رتبه دوم در بخش ژورنالیسم خبری را کسب کردند. همچنین رتبه سوم بخش ژورنالیسم خبری به آقای صادقی اختصاص یافت. آقای کرمعلی به رتبه اول بخش عکس دست یافت. همچنین خانم کلانتری و آقای حیات پور از باشگاه خبرنگاران جوان صدا و سیمای مرکز قم به ترتیب رتبه ...
عکاس جوان کردستانی در جشنواره عکاسی خوش درخشید
. نت تحت عنوان" کولبران کوه های کردستان" در بخش اقتصادی رتبه اول این جشنواره را از آن خود کرد. جشنواره عکس خبری، مطبوعاتی دوربین. نت شامل بخش های مسابقه عکس برتر سال، نمایشگاه عکس های برترسال در موضوعات سیاسی، اقتصادی، فرهنگ و هنر، ورزشی، آیین و مذهب، اجتماعی، مجموعه مستنداجتماعی و بخش جنبی تک عکس و مجموعه عکس کرونا بدون برگزاری برنامه های روزانه حضوری امسال به صورت مجازی برگزار شد. ...
نتایج رقابت های کشوری طناب زنی غیر حضوری پسران دانش آموز اعلام شد
پریشانی از استان اصفهان شهر خمینی شهر و یونس آن بسته از خراسان رضوی شهرستان تبادکان به ترتیب مقام اول و دوم شدند و امیرمحمد جمشیدی از منطقه چهار تهران و دانیال پروین از استان خراسان شمالی شهرستان بجنورد به صورت مشترک مقام سوم را کسب کردند. علیزاده تصریح کرد: همچنین در متوسطه اول بخش نمایش انفرادی علی حفیظ از ناحیه هفت تهران و علی رودهی از تبادکان استان خراسان رضوی به ترتیب مقام اول و دوم ...
قاریان نوجوان قزوینی در مسابقات قرآنی شوق تلاوت حائز رتبه های برتر شدند
سرویس : قزوین - زمان : شناسه خبر : 1033876 به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از قزوین، در چهارمین دوره مسابقات قرآنی شوق تلاوت که با حضور داوران و قاریان بین المللی قرآن در جزیره کیش برگزار شد، سه نفر از قاریان نوجوان استان قزوین حائز رتبه های برتر در این مسابقات شدند. بر این اساس، در رشته تلاوت تقلیدی در سبک استاد محمدصدیق منشاوی مهدی بشکول حائز رتبه اول و در سبک استاد مصطفی ...
برگزیدگان نخستین جشنواره موسیقی مقامی تارآوا معرفی شدند
نوروزپور رتبه دوم حسین پاکدل و مصطفی محمدزاده مشترکا رتبه سوم نفرات برگزیده رده سنی بالای 30 سال آقایان : حمزه سلیمیان رتبه اول احمد دهقان رتبه دوم سعید یزدانی رتبه سوم شایسته تقدیر: سعید قلی پور برگزیدگان بخش بخشی گری: مرتضی محمدزاده رتبه اول وحید طاهری رتبه دوم علی مقیمی رتبه سوم ...
گروه دومان ملکان رتبه سوم جشنواره موسیقی آوای انتظار بناب را کسب کرد
زخمه بدون هیچ اولویتی با اهدای لوح تقدیر و جایزه نقدی 4 میلیون ریالی مورد تقدیر هیات داوران قرار گرفتند . همچنین گروه های سنتور نوازان زخمه، کوپه ای زخمه و دومان ملکان به ترتیب رتبه های اول تا سوم جشنواره را کسب نمودند . به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بناب،در بخش موسیقی عاشیقلار نیز جشنواره بصورت غیر رقابتی برگزار شد . ...
برگزیدگان دومین جشنواره موسیقی جوان و نوجوان استان معرفی شدند
داوران هیچ اثری را شایسته رتبه نخست ندانست و آرش علیزاده رتبه دوم را از آن خود کرد و کیان سعیدی و شهین دمندان به طور مشترک رتبه سوم این بخش را در این جشنواره به دست آوردند. بر اساس این گزارش، سینا صلواتی و یاسمن رختیانی نیز در بخش کمانچه جوانان رتبه های اول و دوم را در این دوره از جشنواره از آن خود کردند. هیئت داوران ضمن تقدیر از امیر محمد رحمانی و آریاناز مکتبیان در رسته دف ...
برگزیدگان جشنواره ملی داستان نویسی رضوی معرفی شدند
به گزارش روابط عمومی بنیاد بین المللی امام رضا علیه السلام، معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر اظهار کرد: پس از انجام داوری آثار رسیده در رده سنی زیر 18 سال و در بخش داستان کوتاه دنیا اسکندرزاده (تهران) و حدیث محمودی (زنجان) حائز رتبه های اول و دوم شدند و بهار نوروزی و الهه هدایتی نیز هر دو از تهران به عنوان سوم مشترک دست پیدا کردند. آنیتا مظفری افزود: در ...
برگزیدگان جشنواره کالاهای فرهنگی خراسان جنوبی معرفی شدند
رشته گوهرسنگ: نفر اول فریده ابراهیمی نفر دوم فهیمه دلیر اسفاد نفر سوم مریم غلامی رشته حصیربافی: نفر اول فهیمه بخشی پور نفر سوم محدثه شفیعی رشته حوله بافی: نفر اول منصوره خراشادی زاده نفر دوم کبری ایمانی نفر سوم افسانه اسدزاده لازم به ذکر است بنا به نظر داوران در رشته حصیربافی ، هیچ کدام از آثار حایز رتبه دوم نشده و در رشته جاجیم بافی نیز ، برگزیده ای انتخاب نشد. ...
اختتامیه اولین جشنواره کالاها و محصولات فرهنگی استان کرمانشاه برگزار شد
جوایزی اهدا شد. اسامی برگزیدگان جشنواره به شرح ذیل اعلام می گردد: در بخش عروسک * رده سنی کودک و نوجوان نفر اول :غزل هاشمی بینا شهرستان کرمانشاه نفر دوم :فاطمه بیگلری شهرستان کرمانشاه نفر سوم:عماد لطیفی شهرستان کرمانشاه * رده سنی بزرگسال نفر اول : خانم مریم کمری شهرستان سرپل ذهاب نفر دوم : آقای ...
معرفی نفرات برتر جشنواره شعر و موسیقی کاراته
این بخش اثر بی کلام علی مهدیان شایسته تقدیر شناخته شد. دربخش شعر، اثر مراد حاصل کاکاوند رتبه اول را کسب کرد و ناهید کریمی رتبه دوم را بدست آورد. همچنین غزل زمانی و میریام گلپا شایسته تقدیر معرفی گردید. در بخش های جنبی نیز به دلیل کثرت و تنوع برای بهترین آثار لوح سپاس درنظر گرفته شد. دبیری این جشنواره با سبحان اکرامی و قضاوت آن نیز با بابک صحرایی رئیس هیات داوران، کامران همت پور، لیدا محمودی، یاشار درفشه، حسین شریفی(سخنگو)،هومن موسوی، مهدی بیک وردی، آزاده جوادی، محمدصالح حجت الاسلامی، آزاده فضلی، حافظ کاظم زاده و غزاله دلفانی بود. ...
بیانیه هیئت داوران نخستین جشنواره کالاهای فرهنگی استان ایلام
هیات داوران به شرح ذیل اعلام می شود : اسامی برگزیدگان بخش های چهارگانه جشنواره : برگزیدگان بخش عروسک : نفر اول : خانم ثریا عهدی نفر دوم: خانم رقیه یعقوبی نفر سوم : فیروزه عماری برگزیده ی بخش نوشت افزار : خانم پروانه درویشی برگزیده ی بخش اسباب بازی : خانم زهرا پاریاب برگزیدگان بخش کالاهای فرهنگی : نفر اول : آقای ...
جشنواره ملی "عکس آب با نگاهی به آینده" به کار خود پایان داد/ معرفی برگزیدگان این جشنواره
چهارشنبه با حضور "قاسم تقی زاده خامسی" معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا برگزار شد، برترین ها در موضوعات مختلف به شرح ذیل معرفی و تقدیر شدند. بخش حرفه ای کم آبی و بحران آب رتبه نخست: امین نظری رتبه دوم: منصوره قلیچی رتبه سوم: احمد بلباسی بخش آماتور مصرف بی رویه آب در بخش کشاورزی رتبه نخست: مریم رضایی کم آبی و بحران آب رتبه دوم ...
نفرات برتر جشنواره کالاهای فرهنگی ایلام معرفی شدند
به گزارش ایرنا، این جشنواره با محوریت ترویج محصولات ایرانی در این استان برگزار شد که در نهایت هشت اثر به عنوان برگزیده مورد تجلیل قرار گرفتند. بر اساس رای هیات داوران در بخش عروسک ثریا عهدی، رقیه یعقوبی و فیروزه عماری به ترتیب اول تا سوم، بخش نوشت افزار پروانه درویشی به عنوان برگزیده، بخش اسباب بازی زهرا پاریاب و در بخش کالاهای فرهنگی نیز رامین رضایی، پیمان شیخه و زهره کریمی زلان به ...