برگزیدگان چهارمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان معرفی شدند / هنوز برای برگزاری المپیاد نهادی نداریم - ایلنا
سایر منابع:
سایر خبرها
خورشید با دو اختلاف از بچه گرگهای دره سیب جلو افتاد/اسامی همه برگزیدگان جشنواره33
، برگزیدگان چهارمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان طی مراسمی در اصفهان و با پخش زنده آنلاین معرفی شدند. در این مراسم و حتی مراسم اختتامیه این دوره جشنواره فیلم کودک، برگزار کنندگان به برگزیدگان بخش ایده چهارمین المپیاد فیلمسازی هم این وعده را دادند که از طریق انجمن سینمای جوانان ایران از آنها حمایت کنند تا ایده هایشان را در قالب فیلم کوتاه تولید کنند. مدال برنز: ریحانه تاتاری برای فیلم کرونا دم در ...
پرشورها به خط پایان رسیدند
در آن حضور داشت، حافظ نام دارد. هشت نوجوان گروه حافظ ایده های خود را مطرح کردند و به بحث و گفت وگو پرداختند . چهارمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان به دلیل شرایط بحرانی کرونا به صورت برخط در حال برگزاری است. امروز چهارشنبه 28 مهر روز پایانی المپیاد فیلمسازی نوجوانان خواهد بود و فردا، مراسم پایانی المپیاد فیلمسازی نوجوانان برگزار خواهد شد . ...
نوجوان اردبیلی مدال طلای المپیاد فیلمسازی را کسب کرد
. این المپیاد به مدت 3 روز و بصورت آنلاین برگزار و 64 نوجوان راه یافته به بخش فینال در 8 گروه 8 نفری در کارگاه های آموزشی آنلاین حاضر شده و کسرا علیزاده با گروه نقاب، امین عزیزی با گروه بچه زرنگ و نرگس رحیمی با گروه هم سینمایی به ایده های خود پرداختند. در این مراسم مدال طلای المپیاد به گروه نقاب، مدال نقره به گروه هم سینمایی و مدال برنز به گروه بچه زرنگ تعلق گرفت. ...
درخشش اعضای نوجوان کانون در چهارمین المپیاد فیلم سازی
بوشهر برای فیلم فضای زندگی عضو گروه سینمایی، هر دو جایزه نقره دریافت کردند. همچنین ریحانه تاتاری عضو مرکز مجتمع فرهنگی هنری کانون گرگان برای فیلم کرونا دم در خانه در کمین است عضو گروه عاشق، جایزه برنز بخش فیلم را از آن خود کرد. یادآوری می شود 403 فیلم و 439 ایده به دبیرخانه این المپیاد ارسال شده بود که 36 فیلم و 27 ایده برای رقابت در بخش پایانی معرفی شدند. در میان آن ها 18 فیلم و 14 ایده از آثار اعضای نوجوان کانون پرورش فکری بود. آیین پایانی چهارمین المپیاد فیلم سازی نوجوانان روز اول آبان 1399 در مرکز نوآوری صبا برگزار شد. پایان پیام/ 31 ...
درخشش نوجوان کرمانی در المپیاد فیلم سازی نوجوانان
به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون استان کرمان ، آوا گواشیری عضو نوجوان مرکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان رفسنجان همراه با گروه باحال ها به سرپرستی مهین جواهریان و شهلا پورآرین موفق به کسب مدال برنز چهارمین المپیاد فیلم سازی نوجوانان شد. بنابر این خبر، نوجوانان راه یافته به مرحله پایانی این المپیاد با دو ایده فیلم یا انیمیشن در هشت گروه هشت نفره همراه با دو استاد، در ...
“علی میری” به اردوی تیم ملی وزنه برداری دعوت شد
انتخابی تیم ملی را با ثبت رکورد 347 کیلوگرم بر گردن آویخت. این جوان ارومیه ای فروردین ماه امسال نیز با کسب 2 مدال نقره در حرکت 2 ضرب و مجموع و یک نشان برنز در حرکت یک ضرب بر سکوی نایب قهرمانی مسابقات بزرگسالان 2019 آسیایی چین قرار گرفت. منبع: ایرنا
برتری کمانداران باشگاه راد در مسابقات تهران
در مسافت های 50، 60 و 70 متر به رقابت پرداختند که در پایان کمانداران باشگاه راد با کسب پنج مدال طلا، یک نقره و یک برنز عنوان برتر را کسب کردند. اسامی نفرات برتر: بخش ریکرو نوجوانان پسر 1-متین محمدیان (باشگاه هدف طلائی) 2-علی مومنی (باشگاه رادین) 3-احسان شعبانی بهار (باشگاه راد) بخش ریکرو نوجوانان دختر 1-تانیا توحیدیان (باشگاه راد) 2-آنیتا رزمجو ...
دیدار رئیس جمهور داغستان روسیه با ستارگان کشتی آزاد
به گزارش گروه ورزشی تازه ترین ها و به نقل از سایت فدراسیون کشتی روسیه، سرگئی علیموویچ ملیکوف سرپرست موقت جمهوری داغستان پس از کسب 8 مدال طلا، 5 نقره و 8 برنز توسط کشتی گیران داغستانی در رقابت های قهرمانی روسیه در دیدار با آنها گفت: پیروزی در این سطح، کار آسانی نیست. پشت سر هر ورزشکار و مربی سال ها تلاش سخت، تمرینات طاقت فرسا و هدفی بزرگ برای رسیدن به قله است که فقط ورزشکاران برجسته می توانند به ...
شناخته شدن نفرات برتر مسابقات قایقرانی قهرمانی فارس
به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز ، نیلوفر سخندانی داور مسابقات قایقرانی استان فارس گفت: در این رقابت ها که به میزبانی دریاچه کفترک شیراز برگزار شد 60 ورزشکار در گروه های سنی زیر 16، زیر 21 سال و بالای 16 سال حضور یافتند. او، بیان کرد: در پایان مسابقات قایقرانی استان فارس که به مناسبت هفته تربیت بدنی برگزار شد در بخش اسلالوم الناز غلامی، نازنین فاطمه و ...
جودوکاران روسیه دو طلای مردان را به خانه بردند
جودوکار پناهنده ایرانی با پرچم فدراسیون جهانی به روی تاتامی رفت و همان دور نخست به نماینده اکراین باخت و حذف شد. در وزن 66- کیلوگرم بازهم دو روسی به دیدار نهایی رسیدند که ابدولزالیلوف به نشان طلا دست یافت. شامیلوف نقره گرفت و ویلین لیما از برزیل که در نیمه نهایی قهرمان این وزن را نزدیک به 9 دقیقه آزار داده بود به همراه ارخامبر از مغولستان هم به صورت مشترک سوم شدند. در بخش زنان و ...
متفاوت ترین و سخت ترین مسابقات دنیا، مسابقات کسب سهمیه است
، آلمان ، چک و مجارستان حضور داشتم ضمن این که در سال 1395 مدال برنز ماده کایاک مسابقات قهرمانی آسیا ازبکستان ، سال 1396 مدال نقره ماده کایاک و مدال برنز ماده کانو مسابقات قهرمانی آسیا تایلند و سال 1397 مدال طلا ی ماده کانو مسابقات قهرمانی آسیا ازبکستان را گردن آویز خود کردم. درباره کسب سهمیه پارا المپیک بگویید ؟ متفاوت ترین و سخت ترین مسابقات دنیا، مسابقات کسب سهمیه است ...
آیین بزرگداشت کامبوزیا پرتوی و ابراهیم فروزش برگزار شد
فرهنگسازی لازمه این کشور است و بازهم از شما ممنونم. سپس دیانا طباطبایی هنرمند خردسال به افتخار بزرگداشت کامبوزیا پرتوی به اجرای قطعه ای با فلوت پرداخت. در ادامه مراسم، علیرضا تابش و رسول صدرعاملی برای قدردانی از پرتوی روی صحنه حضور یافتند. صدرعاملی با بیان اینکه برای من امشب، شب عجیبی اس، ت گفت: بیش از سی سال همکاری با کامبوزیا داشته و بسیار مدیون او هستم. هیچ چیز بهتر از ...
پروانه های زرین در دستان خورشید و بچه گرگ ها
مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی کند. فایل آن را از اینجا دانلود کنید: audio/mp3 ذره بین سیصد و نودم / دانلود کد خبر 451544
جایزه ادبی دوبلین برنده اش را شناخت/ شیرفروش بازهم جایزه گرفت
العاده ای که برای دریافت این جایزه وجود داشت. وی در ادامه از شهردار دوبلین تشکر و درباره نقش کتابخانه ها صحبت کرد و گفت از وقتی یک دختر بچه بود به کتابخانه می رفت و جایگاه امروزش را مدیون آن روزهاست. آنا برنز در بلفاست در ایرلند شمالی متولد شده و تاکنون سه رمان نوشته است. هیچ استخوانی ، تعمیرات جزیی و شیرفروش . وی یک رمان کوتاه نیز با عنوان تقریبا قهرمان در کارنامه اش دارد. وی ...
اعلام اسامی نامزد های بخش سینمای ایران در جشنواره کودکان و نوجوانان
فیلم سینمایی هستند. مراسم اختتامیه جشنواره سی و سوم فیلم های کودکان و نوجوانان به صورت لایو از ساعت 18:30 پخش می شود. سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان به صورت آنلاین که از 27 مهر آغاز شده بود عصر امروز به کار خود پایان می دهد. انتهای پیام/م
کامبوزیا پرتوی و ابراهیم فروزش تجلیل شدند
به گزارش روز جمعه گروه فرهنگی ایرنا از ستاد اطلاع رسانی جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان، مراسم بزرگداشت در جشنواره سی وسوم با حضور، دبیر جشنواره سی و سوم و جمعی از اهالی سینما با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی، عصر دیروز (پنجشنبه، اول آبان) در سالن زنده یاد بنیاد سینمایی فارابی برگزار شد. دبیر سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان در ...
مشت آهنین پلیس بر چپاولگران بیت المال
شکل گیری انقلاب اسلامی به رهبری امام راحل فراهم کردن زمینه ظهور حضرت ولی عصر بوده هرچند دشمن تلاش می کند مانع تحقق این امر شود اما باید با ادامه دادن راه شهدا و آرمان های انقلاب تلاش کنیم که نظام جمهوری اسلامی ایران زمینه ساز ظهور امام عصر باشد. امام جمعه رودسر با اشاره به هشتم آبان سالروز شهادت رزمنده 13 ساله شهید فهمیده و روز نوجوان و بسیج دانش آموزی تصریح کرد: دانش آموزان و نوجوانان ...
آنچه که در اختتامیه سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان گذشت
به گزارش خبرگزاری موج، مراسم اختتامیه سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان با پخش تلاوت چند آیه از قرآن کریم و با اجرای محمدرضا مقدسیان آغاز شد. علیرضا تابش در ابتدای این مراسم گفت: کودکان و نوجوانان عزیز، والدین و بینندگان گرامی حاضر در خانه، سینماگران و هنرمندان عزیز و دوست داشتنی سینمای کودک و نوجوان ، همکاران عزیزم در دبیرخانه و دیگر بخش های سی وسومین دوره ...
حذف تلخ شطرنج بازان ایران از جام ملت های آسیا
جام ملت های آسیا 2020 در دو گروه بانوان و آقایان به صورت آنلاین برگزار شود. این مسابقات از تاریخ 10 اکتبر (19 مهر) با حضور 38 تیم در بخش مردان و 32 تیم در بخش زنان آغاز شده است. تیم ملی شطرنج مردان ایران که شانس سوم قهرمانی این رقابت ها به شمار می رفت با ترکیب پویا ایدنی، پرهام مقصودلو، محمد امین طباطبایی، احسان قائم مقامی و آرین غلامی در این مسابقات با حریفان به رقابت پرداخت. ...
اختتامیه سی وسومین جشنواره بین المللی فیلم کودکان و نوجوانان برگزار شد
به گزارش حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان ،آیین اختتامیه سی وسومین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان، عصر امروز دوم آبان ماه در پردیس موسیقی، تئاتر باغ کتاب با حضور حداقلی حاضران برگزار شد. در ابتدا پس از تلاوت آیاتی از قرآن کریم و سرود ملی جمهوری اسلامی ایران، تیزر جشنواره پخش شد. سپس مراسم با اجرای محمدرضا مقدسیان رسما آغاز شد. علیرضا تابش دبیر ...
معرفی برگزیدگان بخش بین الملل
سی وسومین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان پس از 5 روز برگزاری به صورت فیزیکی و مجازی، امشب جمعه 2 آبان ماه با برگزاری آیین اختتامیه در مجموعه عباس آباد تهران به کار خود پایان داد. این مراسم که به دلیل ملاحظات بهداشتی با حداقل مدعوین برگزار شد، به صورت زنده از بسترهای ارتباطی جشنواره در فضای مجازی و نیز شبکه رادیویی نمایش پخش شد. علیرضا تابش دبیر جشنواره به ...
جشنواره فیلم های کودک و نوجوان به ایستگاه پایانی رسید/ پروانه های زرین در دستان خورشید
به گزارش گروه فرهنگی قدس آنلاین ، مراسم اختتامیه سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان، عصر امروز دوم آبان ماه در برنامۀ استودیو هشت به میزبانی باغ کتاب تهران برگزار و به صورت زنده از رادیو نمایش،تلویزیون تعاملی تیوا و صفحات مجازی جشنواره در اصفهان و تهران برای مخاطبان پخش شد و سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و حسین انتظامی رئیس سازمان سینمایی از مدیران حاضر در محل ...
پروانه ها بر شانه خورشید و بچه گرگ ها آرام گرفتند
مورد این فیلم ها داوری کردند تا شعار جشنواره "هر خانه یک سینما، هر کودک یک داور" محقق شود. همین طور برگزاری کارگاه ها و کلاس های چهارمین المپیاد فیلم سازی نوجوانان نیز به عنوان بخش های جنبی این جشنواره، به صورت مجازی دنبال شده و از کامبوزیا پرتوی و ابراهیم فروزش به پاس فعالیت هایشان در سینمای کودک و نوجوان تجلیل شد و مراسم بزرگداشتی برای این دو سینماگر بزرگ برگزار شد. در ابتدای ...
نفرات برتر المپیاد فیلمسازی جشنواره فیلم کودکان و نوجوانان معرفی شدند
گروه پیام ها به سرپرستی ابوالفضل جلیلی و میرعباس خسروی نژاد. مدال برنز: ایده گروهی بازمانده از گروه بچه زرنگ به سرپرستی حامد جعفری و تی یام یابنده. مدال برنز: ایده گروهی رکاب از گروه باحال ها به سرپرستی مهین جواهریان و شهلا پورآرین. مدال نقره: ایده گروهی شکلات از گروه عاشق، منتور: سیدجواد حسینی و مربی: نواب محمودی- برای ایده درخشان طرح درست به موضوع: توجه به تنها ...
المپیاد فیلم سازی نوجوانان، برندگان خود را شناخت
مربیگری عادل تبریزی برای ایده "هم سایه" رسید. حسن پور پس از دریافت این مدال گفت: از اسنپی که مرا تا این مراسم آورد تا همه زحمت کشان این مراسم ها، تشکر می کنم؛ این دوره جشنواره واقعاً چیز دیگری بود و انرژی خاصی را داشت. بخش ایده سه مدال برنز دیگر نیز داشت که یکی به گروه "پیام" به منتوری ابوالفضل جلیلی و مربیگری میرعباس خسروی نژاد برای ایده "سیمرغ" و دیگری به گروه "بچه زرنگ" به منتوری حامد ...
بدرود، مرد ادب و اخلاق وزنه برداری
است که برایم پیغام می گذارد. سال شصت و دو که قرار شد اولین دوره مسابقات جوانان آسیا در ناگویای ژاپن برگزار شود، مربیان مهدی عطار اشرفی و هوشنگ کارگرنژاد نام سعید را هم در لیست نهایی قرار دادند. تیم رفت ژاپن و کاپ قهرمانی را با خودش آورد. هشت نفر مدال گرفتند. شد یک گونی مدال. نه طلا، یازده نقره و سه برنز. آن برنزها سهم سعید بود، هرچند به قول هم تیمی ها، خودش طلا بود مازنی پیسر . ...
خانه شمشیربازی پهلوان مجتبی عابدینی در سوادکوه افتتاح شد
صعود پیدا کرد و در نهایت پنجم شد. بار دیگر در رقابت های سال 2019 که در بوداپست برگزار شد، مجتبی عابدینی پس از کسب مدال برنز تا رده دهم رنکینگ جهانی صعود کرد . مجتبی عابدینی در حاشیه مراسم امروز با بیان اینکه بسیار خرسندم که این سالن بنام بنده نامگذاری شده است، افزود : یکی از دغدغه های ورزشکاران این شهرستان نبود سالن شمشیربازی بوده که امروز با افتتاح این سالن ورزشکاران می توانند به تمرینات خود بپردازند. وی گفت: ورزشکاران سوادکوهی این توانایی را دارند تا در ورزش شمشیربازی بتوانند در عرصه های مختلف افتخار آفرینی کنند. ...
پایان مسابقه دوچرخه سواری کوهستان در مشهد
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی ، این مسابقات در سه رده سنی بزرگسالان، جوانان و نوجوانان به مدت یک روز با رعایت پروتکل های بهداشتی در بوستان خورشید مشهد مقدس برگزار شد. در رده سنی بزرگسالان محمد رضا میریزدی، رضا سهرابی فرد و محمد فدایی به ترتیب به عنوان نفرات برتر معرفی شدند. امیر حسن ابراهیم پور، حسن دهقان و سینا نادمی هم رتبه های اول تا سوم گروه جوانان را به ...