تقدیر از نفرات و تیم های برتر پنجمین مسابقات دارت ایمیدرو - می متالز :پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی معادن و فلزات خاور میانه
سایر منابع:
سایر خبرها
معرفی نفرات برتر مسابقات والیبال دانشجویان دختر منطقه یک دانشگاه آزاد
به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا، مسابقات والیبال دانشجویان دختر دانشگاه آزاد اسلامی منطقه یک کشور استان های (فارس، بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد) به مدت سه روزبه میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد آباده برگزار و پس از انجام بازی های جذاب و دیدنی نتایج ذیل حاصل شد: مقام اول: دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز مقام دوم: دانشگاه آزاد اسلامی واحد آباده مقام سوم: دانشگاه آزاد اسلامی واحد اقلید انتهای پیام/ ...
پایان رقابت گلفبازان کشور درمسجدسلیمان+فیلم
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای استان خوزستان ، بیست ودومین دوره مسابقات گلف مرحوم شهباز حسین پور درمسجدسلیمان برگزار شد که سجاد کرمپور عنوان قهرماتی را کسب کرد. عباس قنبری نایب قهرمان شد و میلاد حاجی پور درسکوی سوم ایستاد. نفرات برتر همگی از استان خوزستان هستند.. در بخش تیمی، نفت مسجدسلیمان، سورتمه تهران و ملی حفاری اهواز اول تا سوم شدند. دراین مسابقات 80 گلفباز از کشوردرمدت 2 روز به رقابت پرداختد. مسابقات گلف یادواره شهباز حسین پور همه ساله در زادگاه این قهرمان گلف خوزستان درمسجدسلیمان برگزار می شود. مرحوم شهباز حسین پور درسال 1379 درگذشت. ...
معرفی برترین های انتخابی تیم ملی پومسه بانوان
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما به نقل از فدراسیون تکواندو، هشتمین دوره رقابت های تکواندو قهرمانی آسیا در بخش پومسه 25 اردیبهشت به میزبانی ویتنام در شهر دانانگ برگزار خواهد شد. به همین منظور دوشنبه 21 اسفند مرحله اول رقابت های انتخابی در گروه بانوان با حضور 110 پومسه رو برگزار شد و نفرات برتر هر رده در دو بخش استاندارد و ابداعی معرفی شدند. در پایان مسابقات مهسا ...
برگزیدگان شانزدهمین دوره مسابقات قرآنی ویژه جامعه کار و تولید اعلام شدند
به گزارش مرکز روابط عمومی و امور بین الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در این دوره از مسابقات در رشته مفاهیم قرانی آقایان؛ عارف پیشه ور از استان خراسان جنوبی، محمد یزدانی از استان اصفهان، عادل کامرانی از استان کهگیلویه و بویر احمد به عنوان نفرات برتر شناخته شدند. در رشته حفظ کل آقایان؛ رضا نادی از استان مرکزی رتبه اول ، سید قاسم سیدیان از استان قم، رتبه دوم و محمد رسول شجاعی مهر ...
لیگ برتر هندبال؛ برد میلیمتری گیتی پسند و تداوم شکست ناپذیری مس
28 امتیاز از 13 بازی خود در لیگ صدرنشین است. نیروی زمینی شهید شاملی کازرون با همین تعداد بازی و 24 امتیاز و گیتی پسند با 14 بازی و 23 امتیاز در رده های دوم و سوم قرار دارند. فولاد مبارکه سپاهان با 21، زغال سنگ طبس و پلیمر خلیج فارس خرم آباد با 19، نفت و گاز گچساران با 18، سپاهان نوین اصفهان و پیکان خراسان (13 بازی) با 10، آلومینیوم اراک با 12 بازی و 5 امتیاز، پرواز هوانیروز با 4 و فرازبام خائیز دهدشت با 2 امتیاز در رده های بعدی جدول رده بندی جای گرفته اند. هفته پانزدهم لیگ برتر هندبال مردان 15 فروردین سال 1403 برگزار می شود. ...
اباصالح و تناسب کاشان با اقتدار قهرمان مسابقات ددلیفت کارگری جایزه بزرگ استان اصفهان شدند
بالوازم جواد زواره ایی از هیئت ورامین با ثبت رکورد 230 کیلوگرم در وزن 95 کیلوگرم درخشش قابل توجهی داشتند. در بخش بانوان: مسابقات ددلیفت بانوان که بدون لوازم برگزار شد، باشگاه دهنو آران و بیدگل با مجموع 180 امتیاز در مجموع هر چهار رده سنی به مقام قهرمانی رسید، باشگاه فیتنس کلاب کاشان دوم شد و باشگاه تندیس ورامین و باشگاه کوشش اصفهان با مجموع 105 امتیاز مشترکا به مقام سوم رسیدند. ...
مراسم اختتامیه اولین لیگ تیراندازی با تفنگ بسیج قم برگزار شد
میلیون تومانی بعنوان نفر اول معرفی شد. حمید حاجی زاده با امتیاز 752- تندیس ، حکم، مدال و جایزه نقدی 800 هزار تومانی بعنوان نفر دوم شناخته شد. سید مصطفی طباطبائی با امتیاز 729 - تندیس ، حکم ، مدال و جایزه نقدی 600 هزار تومانی و علی حیدری با امتیاز 718 - حکم و جایزه نقدی 400 میلیون تومانی نفرات سوم و چهارم این لیگ معرفی شدند. انتهای پیام/ ...
درخشش ورزشکاران نهاوند در روزهای اخیر
زند که اتفاق بسیار خوبی است. علی بخشی افزود: حجت قپانوری داور جوان نهاوندی در هفته بیست و سوم لیگ دسته اول فوتبال کشور رقابت بین تیم های مس سونگون ورزقان و مس شهربابک را در ورزشگاه یادگار امام تبریز سوت زد. وی همچنین از راه یابی فوتسالیست های ناشنوا کشور به مرحله نیمه نهایی المپیک زمستانی با حضور فوتسالیست نهاوندی در قالب این تیم خبر داد. رئیس اداره ورزش و جوانان ...
برترین تیراندازان استان قم تجلیل شدند
محمد جواد متقیان نژاد در گفت وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: مراسم اختتامیه دوره نهم مسابقات لیگ استانی تفنگ و تپانچه بادی مردان و زنان قم برگزار و نفرات برتر تجلیل شدند. رئیس هیات تیراندازی استان قم با اشاره به نفرات برتر رشته تفنگ بادی گفت: مقام اول این بخش بهدحامد غرباقی ، مقام دوم به نرجس کولیوندی و مقام سوم به ستایش نادرپناه رسید ضمن اینکه زهرا عسگری و فاطمه شهابی رتبه ...
برترین های مسابقات ورزشی آتش نشانان بنادر و صنایع بوشهر معرفی شدند
به گزارش خبرنگار ایرنا ، این دوره از رقابت ها با هدف بزرگداشت 18 اسفندماه روز بوشهر ( سالروز تاسیس مدرسه تاریخی سعادت) با حضور 18 تیم پنج نفره در مجموعه ورزشی شهدای خلیج فارس برگزار شد. براساس دستورالعمل رقابت ها تیم های شرکت کننده در آیتم های جهانی با یکدیگر رقابت کردند که در بخش تیمی منتخب بنادر شمالی کشور، پتروشیمی زاگرس و بندر بوشهر " الف " به ترتیب رتبه های نخست تا سوم را کسب ...
مسابقات شطرنج خانواده بزرگ ذوب آهن
برگزار شد که طی آن افراد شرکت کننده در 6 دور نیم ساعتی که هر فرد 15 دقیقه فرصت داشت با هم به رقابت پرداختند و در ادامه نفرات برتر و هم امتیاز هر گروه با هم مسابقه دادند و به این صورت نفرات شایسته و با توان بالاتر انتخاب شدند. مراسم اختتامیه مسابقات ورزش شطرنج خانواده کارکنان شاغل ذوب ذوب آهن اصفهان جمعه 18 اسفند برگزار و 3 نفر برتر این مسابقات به شرح زیر معرفی و جوایز و تندیس های خود را دریافت کردند .نفر اول مازیار ضیایی، نفر دوم عسل کاظم زاده و نفر سوم علی کریمی. در مراسم اختتامیه اعلام شد که لوح یادبود مسابقات شطرنج ذوب آهن اصفهان به تمامی شرکت کنندگان تقدیم می گردد. انتهای پیام/ ...
تیم فوتبال نونهالان نوین فولاد یزد مقابل استیل البرز آق قلا متوقف شد
دقیقه 82 توسط محمدطاها سقر به ثمر رسید. مسابقات لیگ برتر فوتبال نونهالان کشور با حضور 33 تیم در پنج گروه برگزار می شود و تیم های اول تا سوم گروه های پنج گانه به مرحله بعدی این مسابقات صعود می کنند و تیم آخر هر گروه به لیگ مناطق نونهالان کشور سقوط خواهد کرد. بیشتر بخوانید لیگ برتر فوتبال نونهالان کشور/نوین فولاد یزد بر مس کرمان غلبه کرد لیگ برتر فوتبال ...
تیم هاکی ایلام نایب قهرمان مسابقات لیگ برتر کشور شد
رئیس هیئت هاکی استان ایلام از نایب قهرمانی تیم هاکی این استان در چهاردهمین دوره مسابقات لیگ برتر هاکی سالنی بزرگسالان کشور با عنوان جام مقاومت غزه به میزبانی همدان خبر داد. قدرت ساده میری با اشاره به اعزام تیم هاکی شهدای ایلام به مسابقات لیگ برتر کشور، اظهار کرد: این مسابقات از 27 دی تا اول بهمن ماه به میزبانی همدان با حضور 10 تیم برگزار شد. وی تصریح کرد: تیم های شرکت کننده ...
آکادمی جودو شادکام قهرمان لیگ برتر بانوان شد
خبرگزاری میزان - به گزارش روابط عمومی فدراسیون جودو، مسابقات لیگ برتر جودو بانوان گرامیداشت شهیده ریحانه سلطانی نژاد امروز شنبه (19 اسفندماه_1402) با حضور 14 تیم در ورزشگاه شهید کبکانیان تهران برگزار شد. در فینال این دوره از رقابت ها، تیم آکادمی جودو شادکام از استان خراسان رضوی با نتیجه 4 بر 3 تیم شاهین (الف) از استان تهران را شکست داد و قهرمان این دوره از مسابقات شد. تیم شاهین (الف ...
برگزاری مسابقات کیک بوکسینگ قهرمانی استان تهران
ورزشهای رزمی شهرستان ملارد ، محسن ناقلی رییس هیات انجمن های ورزشهای رزمی بخش صفادشت ، سرگرد جوادی مسئول تربیت بدنی ناحیه مقاومت بسیج ، عباس جعفریان رییس هیات کشتی حضور داشتند و در پایان به نفرات برتر به رسم یادبود لوح و جوایزی توسط مسئولین اهداء گردید. تیم های برتر مسابقات : تیم کیک بوکسینگ شهرستان ملارد مقام اول تیم کیک بوکسینگ شهرستان قدس مقام دوم تیم کیک بوکسینگ توابع تهران مقام سوم ...
نفرات برتر مسابقات وزنه برداری استان کردستان در اوزان مختلف معرفی شدند
نفرات برتر مسابقات وزنه برداری استان کردستان در اوزان مختلف واز شهرستان های این استان معرفی شدند. به گزارش یاریزان ؛ ------------------------------------ مسابقات وزنه برداری لیگ استان به میزبانی شهرستان سنندج در روزهای 17 و 18 اسفند ماه با حضور پنج تیم از 5 شهرستان استان در سالن آزادی سنندج پیگیری شد. این رقابتها که با ترکیبی از نوجوانان و جوانان و بزرگ ...
معرفی برترین های انتخابی تیم ملی پومسه
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما به نقل از فدراسیون تکواندو، هشتمین دوره رقابت های تکواندو قهرمانی آسیا در بخش پومسه 25 اردیبهشت به میزبانی ویتنام در شهر دانانگ برگزار خواهد شد. به همین منظور امروز یکشنبه بیستم اسفند مرحله اول رقابت های انتخابی در گروه آقایان برگزار شد و نفرات برتر 7 رده در دو بخش استاندارد و ابداعی معرفی شدند. در پایان مسابقات رضا نظری از تهران و ...
پایان مسابقات ووشو دختران استان اصفهان
شهر مقام سوم: تیم شهرستان لنجان در اختتامیه مسابقات به نفرات برتر تالو و ساندا مدال تقدیم شد و همچنین نفرات اول ساندا در چهار رده سنی در تمام اوزان مفتخر به دریافت کمربند طلایی این دوره از مسابقات ووشو استان شدند. انتهای پیام/ ز
کسب مقام سوم لیگ برتر تنیس روی میز بانوان توسط نماینده خوزستان
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای استان خوزستان ، مرحله برگشت مسابقات لیگ برتر تنیس روی میز باشگا های کشور در تهران برگزار شد که تیم ماه اسپورت ماهشهر درپایان با کسب 30 امتیاز پس از تیم های دانشگاه آزاد اسلامی و سایپا تهران مقام سوم را از آن خود کرد. دراین مسابقات تیم های دانشگاه آزاد اسلامی و سایپا تهران به ترتیب 37 و 34/5 امتیاز اول و دوم شدند. تیم ماه اسپورت ماهشهر در دور رفت نیز مقام ...
نفرات اول تا سوم رده های سنی معرفی شدند
دور سوم مسابقات رنکینگ بدمینتون بانوان هرمزگان به پایان رسید. به گزارش صبح ساحل، دور سوم مسابقات رنکینگ بدمینتون بانوان هرمزگان به میزبانی هیئت شهرستان بندرعباس در هفت رده برگزار شد و در رده پیشکسوتان آمنه زارعی و صغری فاضلی اول و دوم شدند. مقام سوم مشترک به رضوان صادقی و فتانه بی طمع رسید. در رده سنی بزرگسالان هستی ناصری اول شد. مبینا فیاضی دوم و ثریا آرزه گر و صدیقه موسایی ...
برترین مردان ووشوکار آذربایجان شرقی معرفی شدند
به گزارش تبریزمن، مسابقات ووشو انتخابی استان بخش آقایان ساندا رده ی سنی بزرگسالان شامگاه جمعه با حضور 9 تیم از شهرستان های تبریز الف، تبریز ب، جلفا، مرند، مراغه، میانه، اهر، هشترود و عجب شیر در سالن شهید اقدمی تبریز برگزار شد. وزن 52- آرش حاجی وند از مرند نفر اول مهدی قره پور از تبریز نفر دوم حسن اسماعیلی از جلفا و امیرحسین جواهر از تبریز سوم مشترک ...
لیگ برتر ووشو خراسان جنوبی برگزار شد
مظلوم غزه با عنوان "حریفت منم" برگزار شد. وی ادامه داد:تیم کفش کتونی به مربیگری استاد نوید خرمشاد مقام اول، تیم کانون ورزشی بسیج به مربیگری استاد یونس باقری مقام دوم و تیم هیئت ووشو نهبندان به مربیگری استاد مهدی شاهدی مقام سوم را از آن خود کرد. به گفته وی لیگ برتر ووشو خراسان جنوبی با حضور 90 ووشوکار در قالب 6تیم از شهرستان های مختلف برگزار شد زیرکوه قهرمان مسابقات ...
صعود پادمایدک اصفهان به لیگ برتر
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان، فینال شانزدهمین دوره رقابت های لیگ دسته اول تیراندازی بانوان باشگاه های کشور (فصل 1403-1402) روز جمعه هجدهم اسفندماه 1402 در سالن 80 خط مجموعه ورزشی آزادیِ پایتخت برگزار شد و تیم بانوان پادما یدک به عنوان تنها نماینده استان اصفهان با اقتدار به مقام قهرمانی لیگ دسته اول رسید و به لیگ برتر ایران صعود کرد. شیدا انتشاری زهرا بهرامی دو ...
عنوان چهارمی و جام اخلاق لیگ برتر برای تکواندو مس کرمان
به گزارش خبرگزاری ایمنا از کرمان و به نقل از روابط عمومی باشگاه مس، رقابت های لیگ برتر تکواندو جام خلیج فارس یادواره شهید شاخص ورزش کشور حسن جنگجو در سال 1402 با حضور 10 تیم دمنده، بارمان ابزار و یراق توسن ، زاگرس جنوبی، پالایش نفت، شهرداری ورامین، میکس پلاس، یزدان، دانشگاه آزاد، پاس، مس کرمان و نزدیک به 200 تکواندوکار آزاد (در مجموع) به روش گرندپری به صورت تیمی و انفرادی برگزار شد. در ...
تیم های برتر مسابقات ورزشی دانش آموزان پسر فارس شناخته شدند
به مقام قهرمانی دست یافت، تیم جهرم بر سکوی دوم ایستاد و تیم های مرودشت و فسا هم عنوان سوم مشترک را به خود اختصاص دادند و تیم شهرستان مْهر جام اخلاق گرفت. نفرات برتر این مسابقات به رقابت های کشوری که در سال 1403 برگزار می شود، اعزام خواهند شد. بیشتر بخوانید لارستان و جهرم قهرمان مسابقات پینگ پنگ وبسکتبال دانش آموزان پسر فارس شدند تیم های برتر رقابت های ...
برگزاری مسابقات استانی تک تیراندازی در تیپ 48 فتح کهگیلویه و بویراحمد + ( تصاویر)
به گزارش خبرگزاری بسیج از یاسوج، این مسابقات با حضور سردار حسن حکمتیان فرمانده تیپ 48 فتح، آیت الله سید نصیر حسینی نماینده ولی فقیه در استان، سرهنگ امین قلی پور جانشین تیپ 48 فتح و جمعی از رزمندگان و بسیجیان این یگان برگزار شد. در این مسابقات گردان تکاور مقام اول و گردان های کمیل و فاتحین به ترتیب دوم و سوم شدند. در پایان این مسابقات به تک تیراندازان برتر با اهدای لوح و ...
پایان مسابقات رنکینگ پاکت بیلیارد استان اصفهان
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان، دوازدهمین دوره مسابقات رنکینگ پاکت بیلیارد (9بال) استان اصفهان با عنوان جام محیط زیست با حضور بیش از 50 ورزشکار به مدت 2 روز به میزبانی باشگاه فرهنگی ورزشی بیلیارد لیان برگزار شد که در پایان پژمان معمار به عنوان قهرمانی دست یافت، افشین رضازاده دوم شد و علی باقری در جایگاه سوم ایستاد. همچنین سپهر طهماسبی به عنوان بازیکن اخلاق معرفی شد. مراسم اختتامیه این مسابقات با حضور امیرحسین صمدانی رئیس هیات بولینگ و بیلیارد استان اصفهان و دیگر مسئولین هیات برگزار و از نفرات برتر و عوامل اجرایی تجلیل به عمل آمد. ...
دوازدهمین دوره مسابقات شهرستانی المپیاد طرح ملی دادرس در فردیس برگزار شد
، احیای قلبی ریوی،آسیب های بافت نرم، آسیب های اسکلتی و مفصلی، اطفای حریق، حمل و انتقال مصدوم و اسکان اضطراری و پناهگیری و خروج ایمن برگزار شد که مقام های اول تا ،سوم دخترانه و پسرانه به شرح ذیل می باشد: مدارس دخترانه: مدرسه وحدت؛ مقام اول دخترانه حافظ، مقام دوم مدرسه دخترانه حضرت مریم، مقام سوم مدارس پسرانه: مدرسه کاشانی پور مقام اول مدرسه آیت الله طالقانی مقام دوم پسرانه شهید خدری مقام سوم گفتنی است: تیم های برتر بشردوستی این دوره از مسابقات را مدرسه پسرانه ابوذر و مدریه دخترانه شهدای شهرداری به خود اختصاص دادند. ...