شنبه ۲۷ دیساعت ۱۵:۴۹Jan 2021 16
جستجوی پیشرفته

تبریزمن (tabrizeman.ir)

تبریزمن 29 اسفند 1394 تبریزمن 30 اسفند 1395 تبریزمن 28 اسفند 1396 تبریزمن 29 اسفند 1397 تبریزمن 29 اسفند 1398 تبریزمن 31 فروردین 1399 تبریزمن 1 اردیبهشت 1399 تبریزمن 31 خرداد 1399 تبریزمن 31 تیر 1399 تبریزمن 30 مرداد 1399 تبریزمن 24 شهریور 1399 تبریزمن 1 مهر 1399 تبریزمن 1 آبان 1399 تبریزمن 1 آذر 1399 تبریزمن 1 دی 1399 تبریزمن 2 دی 1399 تبریزمن 3 دی 1399 تبریزمن 4 دی 1399 تبریزمن 5 دی 1399 تبریزمن 6 دی 1399 تبریزمن 7 دی 1399 تبریزمن 8 دی 1399 تبریزمن 9 دی 1399 تبریزمن 10 دی 1399 تبریزمن 11 دی 1399 تبریزمن 12 دی 1399 تبریزمن 13 دی 1399 تبریزمن 14 دی 1399 تبریزمن 15 دی 1399 تبریزمن 16 دی 1399 تبریزمن 17 دی 1399 تبریزمن 18 دی 1399 تبریزمن 19 دی 1399 تبریزمن 20 دی 1399 تبریزمن 21 دی 1399 تبریزمن 22 دی 1399 تبریزمن 23 دی 1399 تبریزمن 24 دی 1399 تبریزمن 25 دی 1399 تبریزمن 26 دی 1399 تبریزمن 27 دی 1399 
  ۲۲ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی اعلام کرد: به دلیل شرایط خاص کرونایی و رکود حاکم بر صنعت گردشگری جهان، تاکنون تعداد 40 آژانس گردشگری در این استان تقاضای تعطیلی کرده اند.
  ۵۲ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی گفت: حفاظت از حقوق عامه جزو اولویت های دستگاه قضایی بوده و با کسانی که موجب تضییع حقوق عامه شوند بر اساس قانون قاطعانه برخورد می شود.
  ۱ ساعت پیش   + ۳۱ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا، در ارتباط با تصمیم گیری برای بازگشایی ها در مناطق کرونایی توضیحاتی ارائه داد.
  ۱ ساعت پیش   + ۳۴ سایت دیگر  
قیمت نفت خام سنگین ایران براساس تازه ترین گزارش اوپک در ماه دسامبر نسبت به ماه نوامبر 6 دلار و 32 سنت افزایش یافت.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۱:۴۲   + ۱۷ سایت دیگر  
هیئت عمومی دیوان عدالت اداری با صدور رای مقررکرد، محدودیت عضویت بیش از دو دوره متوالی یا چهار دوره متناوب درهیات رئیسه های اتاق اصناف و هیات مدیره اتحادیه های صنفی شرط زمانی ندارد و مشمول پیش از ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۷:۴۲    
عضو هیات مدیره شهرک سرمایه گذاری خارجی تبریز با انتقاد از قطع بی رویه برق شهرک های صنعتی استان گفت: ظاهرا مدیران استانی و در راس آن مدیران شرکت برق، در تشخیص اولویت ها دچار مشکل شده اند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۷:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل زمین شناسی و اکتشافات معدنی شمالغرب کشور گفت: پدیده خطرناک فرو نشست زمین 3 دشت خوی، سلماس و ارومیه را تهدید می کند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۷:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر حمل و نقل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: 40 درصد جابجایی ها در مسافت های میان و بلند با استفاده از حمل و نقل عمومی جاده ای انجام می شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۷:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: شرکت های بزرگ این استان آماده مشارکت در بازسازی منطقه قره باغ جمهوری آذربایجان با استفاده از فناوری روز هستند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۷:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: مشکلی در زمینه تولید تخم مرغ در استان وجود ندارد و دیروز طی جلسه ای در خصوص تحویل تخم مرغ از درب مرغداری ها تصمیم گیری شد و حتی این ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۶:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون نظارت و پایش و نظارت اداره کل محیط زیست آذربایجان غربی گفت: نیروگاه های فعال در شهرهای ارومیه، خوی و ماکو از مازوت استفاده نمی کنند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۶:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رییس دفتر استان های ستاد احیای دریاچه ارومیه با بیان اینکه وسعت دریاچه به بیش از 2 هزار و 800 کیلومتر مربع رسیده است ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۶:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
عصر چهارشنبه هفته پیش بود که سرنوشت خانواده ای عوض شد و علیرضا پسر این خانواده، به طرز فجیعی به دست دایی های خود به قتل رسید.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
درکنار کمبودهای انرژی و دلایل آن که مفصل بحث شد، روی دیگر خاموشی ها، بی تدبیری مسئولان برق در اطلاع رسانی برای قطعی بود که موجب زیان های میلیونی برای تولیدکنندگان شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۳:۵۷    
مدیرعامل شهرک سرمایه گذاری خارجی تبریز گفت: هیچ ارگانی و نهادی، مسئولیت قطعی های 12 ساعته برق در شهرک سرمایه گذاری خارجی را برعهده نمی گیرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۳:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان نباید به حیات خلوت اشخاص و جریانات برای سوء استفاده تبدیل شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۳:۲۷    
گزارش میدانی از وضعیت شهرک های صنعتی در تبریز گویای آن است که قطعی برق در برخی از شهرک های صنعتی بیش از آن چیزی است که وزارت نیرو تعهد کرده بود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۳:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
عدم توسعه متوازن همیشه مورد بحث و مطالبه اصلی مردم بوده و ساکنان روستاهای بخش سبلان از توابع شهرستان توریستی سرعین از این بی توجهی های مسئولین رنج می برند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۲:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار اهر از افتتاح موزه سنگ طی دهه فجر در شهرستان اهر خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۲:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
رکورد دار جهانی کشیدن تریلی با وجود مشکلات متعدد در زمینه حمایت از ورزشکاران، به مناسبت سالگرد شهادت سردار سلیمانی رکورد جهانی دیگری را به ثبت می رساند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۲:۱۲    
نائب رئیس شورای اسلامی شهر باسمنج، گفت: برنامه ریزی و هدف گذاری شورای اسلامی شهر، توسعه شهری و آبادانی باسمنج است و در این جهت تمام تلاش خود را در حد وسع برای جلب رضایت مردم انجام می دهیم.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۱:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
ژئوپارک ارس برای جهانی شدن همچنان منتظر پایین آمدن تب کرونا و سفر ارزیابان یونسکوست چون سفری که قرار بود کارشناسان در ایران داشته باشند، به سال 2021 موکول شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رزم حسینی کرمانی الاصل، وزیر جدید صمت اخیرا دو سفر استانی داشت، اول به استان آذربایجان شرقی آمد و بعد از بازگشت به تهران و بهم زدن بازار فولاد، جلسه هیات دولت را لغو و به استان خود یعنی کرمان سفر کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۰:۱۲    
فصل دوم برنامه تریبون شنبه 13دی ساعت19 با حضور مهدی صفایی مدیر عامل هلدینگ کانسپت ، کارآفرین برتر سالهای 92 الی 98 کشور ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۷:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
در روزهای گذشته خبری از دستگیری رئیس سابق و بازنشسته میراث فرهنگی آذربایجان شرقی و برخی مدیران سابق این اداره کل توسط پاسداران گمنام امام زمان(عج) در سازمان اطلاعات سپاه عاشورا طبق دستور مقام قضایی ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۶:۵۷    
رئیس شورای اسلامی شهر باسمنج گفت: هرچند تاکنون در جهت عمران و آبادانی شهر و اجرای پروژه های ماندگار تلاش زیادی شده، ولی متاسفانه در امر اطلاع رسانی این فعالیت ها ضعیف عمل کرده ایم.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۶:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
رییس اداره حفاظت محیط زیست ارومیه گفت: کیفیت هوای ارومیه برای روز هفتم براساس شاخص استاندارد و بین المللی برابر با 119 و ناسالم برای گروه های حساس است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۶:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
سال 87 مالک پیکان فرسوده با واگذاری خودروی خود به مراکز اسقاط مبلغ 1 میلیون تومان دریافت میکرد و با پرداخت 7 میلیون تومان مابه التفاوت، خودروی صفر انتخابی خود را در عرض چند ماه تحویل میگرفت.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۶:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
رییس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی گفت: بارش باران و برف، کولاک برف و وزش باد شدید از فردا، پنجشنبه استان را فرا می گیرد و لازم است تا تدابیر لازم در محورهای مواصلاتی اخذ شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۶:۱۲   + ۱۴ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی گفت: برگزاری انتخاباتی سالم، شفاف و امن در سال 1400، هدف اصلی ماست و همه مجریان و دست اندرکاران انتخابات باید تمام تلاش خود را برای تحقق این هدف به کار گیرند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۴:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
به اطلاع شهروندان و مشترکان فهیم شهرستان های تبریز، اسکو و آذرشهر می رساند؛ خاموشی های اخیر رخ داده سراسری و کشوری و ناشی از کاهش سوخت گاز و درنتیجه کاهش تولید نیروگاهی بوده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۴:۴۲    
سخنگوی شرکت گاز استان آدربایجان شرقی گفت: کارگروه استانی مقابله با مسمومیت های ناشی از گازها، برای کاهش آمار حوادث و تلفات، کمر همّت بسته اند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۳:۵۷   + ۱۴ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه مزرعه تولید ارز دیجیتال در این استان وجود ندارد، گفت: مصرف سالانه و ماهانه برق تمام واحدهای تولیدی و حتی کشاورزی در استان مشخص است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۳:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
پنجمین جشنواره ملی مالک اشتر بسیج، با هدف شناسایی و معرفی واحدهای برتر و اجرای شیوه های خلاق در رده های مختلف بسیج در طول سال ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۷:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
ژیلا قهرمانی، اولین بانوی مکانیک در تبریز است که بر حسب علاقه به شغل مکانیکی و همت بالا، آچار به دست شده تا از این طریق به اهداف و آرزوهای خود دست یابد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۵:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: 80 واحد صنعتی این استان امسال برای دریافت تسهیلات به بانک های عامل معرفی شدند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۵:۵۷    
به باور کارشناسان اقتصادی، "توکلی" یک برند ملی صنعت ایران است که اگر برخی موانع در راه او ایجاد نمی شد می توانست حوزه صنعت کشور را جهانی نماید!
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۵:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی گفت: بستری های کرونایی به کمتر از 400 نفر در کل استان رسید که نشان دهنده کاهش بار مراکز درمانی است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۵:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار بیله سوار مغان گفت: صادرات کالا از گمرک این شهرستان امسال در مقایسه با سال قبل 30 درصد افزایش داشته است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۵:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی گفت: اجرای فقط 80 ساعت کارگاه آموزشی مهارتی برای سربازان کافی نیست و باید دوره های تکمیلی نیز طی شود تا سربازان با مهارت هایی مطمئن وارد بازار کار ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۵:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی آذربایجان غربی گفت: 20 سارق حرفه ای و سابقه دار در ارومیه شناسایی و با تلاش ماموران پلیس آگاهی دستگیر شدند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
"سمیه سرانجام" دختری اهل روستای "یادآباد" مهاباد که از مدتی قبل بر اثر بیماری کمتر شناخته شده (فشار چشم) و پس از عمل جراحی، بینایی خود را از دست داده است، اکنون آرزوی بازگشت بینایی به چشمانش را دارد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
تاریخ استفاده از چوب در ایران مشخص نیست، ولی استفاده از چوب در تهیه وسایل کشاورزی، شکار، ساختمان سازی، قایق و کشتی سازی سابقه ای به درازای تاریخ بشریت دارد ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۳:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی با اشاره به تولید گیاهان دارویی و گل های گلخانه ای در تبریز، گفت: گل های مقاوم به شرایط کوهستانی می توانند جایگزین چمن فضاهای سبز و پارک ها شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۳:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
دکتر محمدامین سلطان القرایی، استاد بازنشسته ادبیات در دانشگاه تبریز به مناسبت سی و دومین سالگرد درگذشت علامه میرزا جعفر آقا سلطان القرایی در مقاله ای به معرفی یکی از نسخه های خطی کتابخانه آن دانشمند ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
آنچه که در آقازاده وجود داشت عبور فراوان و بدون مرز از خط قرمزها بود. خطی که شاید هر کارگردانی نتواند به آن دست بزنند چون بوی توقیف و سانسور به مشام خواهد رسید.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۹:۵۷    
نباید بعد از گذشت یک سال از اتخاذ یک تصمیم، شاهد اجرا نشدن آن باشیم. مدیران استان بایستی حل مشکلات را به صورت جدی پیگیری کنند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۹:۱۲    
مدیرعامل سابق تیم فوتبال علم و ادب تبریز گفت: قطع همکاری ام با باشگاه بدون هیچگونه اختلاف انجام گرفت، هر دو طرف به بن بست رسیده بودیم و راهی جز این کار نداشتیم.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۷:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: از حدود 400 باشگاه ورزشی فعال در سطح استان، 204 باشگاه خواستار دریافت تسهیلات کرونایی هستند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۷:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
یک متخصص بیماری های داخلی گفت: دست کم گرفتن کرونا می تواند به سان یک بمب خوشه ای تمام جامعه را تحت تاثیر قرار دهد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۷:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
سرپرست معاونت نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن وتجارت آذربایجان غربی گفت: 571 میلیارد و 478 میلیون ریال تخلف ارزی در شهرستان ارومیه شناسایی و کشف شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۷:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
آذربایجان غربی به ویژه شهر ارومیه امسال 11 روز کمتر از سال گذشته، روز پاک داشت که این روند، وضعیت نامطلوبی برای گروه های حساس ایجاد کرد؛ گروه های حساسی که علاوه بر کرونا و ماسک ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۶:۵۷   + ۱۴ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به ایجاد زمینه های مناسب همکاری میان ایران و جمهوری آذربایجان پس از حل مناقشه قره باغ ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۶:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
قدمت بالای صنعت آذربایجان شرقی و پیشرو بودن آن در پایه گذاری بسیاری از صنایع مادر و سنگین، ظرفیتی را برای این استان فراهم کرده تا بتواند نقش پیشران و خط شکن در جهش تولید و صادرات ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۶:۱۲   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان آرامستان های شهرداری تبریز گفت: هرگونه اخذ وجه نقد از خانواده های معزا در آرمستان های این شهر به خصوص مزارستان وادی رحمت ممنوع است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۴:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در نخجوان با اشاره به پیشینه همکاری های اقتصادی بین جمهوری نخجوان و استان آذربایجان شرقی ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۴:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
حوزه ورزش و جوانان آذربایجان شرقی در ورزش قهرمانی، همگانی و امور جوانان رتبه نخست کشور را کسب کرده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۳:۲۷    
جزئیات اجرایی و توجیهی طرح ملّی اصلاح و بهینه سازی موتورخانه واحدهای مسکونی و تجاری برای شرکت های مجری از سوی مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان شرقی تشریح شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۳:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل آذربایجان شرقی اعلام کرد: مردم هر گونه تخلفات فروشگاه های زنجیره ای ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۲:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه آهن آذربایجان اعلام کرد: امسال 527 هزار تن حمل و نقل بین المللی توسط خط آهن این منطقه انجام شد که درآمد عملیاتی ما از این محل با رشد 356 درصدی نسبت به سال قبل به 142 میلیارد و 900 میلیون ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۰:۵۷    
یک کارشناس مسایل شهری با بیان اینکه متروی تبریز به سیستم های نوین ایمنی ریلی مجهز نیست، حادثه اخیر قطار شهری را هشداری جدی برای متولیان شهری دانست.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۷:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
دبیر شورای اسلامی شهر تبریز گفت: دلیل تفاوت در دیدگاه ها و نبود تعریف فلسفه مدیریت شهری و عدم توافق در چیستی شهرداری موجب تضارب آرا می شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۶:۴۲    
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۶:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آذربایجان شرقی با اشاره به افزایش مصرف CNG در بخش حمل و نقل استان گفت: در 9 ماهه سال 99 رتبه دوم مصرف گاز طبیعی با رشد بیش از 5 درصد به این استان اختصاص دارد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۶:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی با بیان اینکه باید پیرو راه شهدا باشیم، افزود: در تمام وصیت نامه های شهدا به پیروی و تبعیت از ولایت فقیه و حفظ حجاب و عفاف تأکید شده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۵:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
دویست و هجدمین جلسه ی رسمی شورای اسلامی کلانشهر تبریز امروز یکشنبه 21 دی ، با حضور رئیس، اعضای شورا و شهردار تبریز در عمارت ساعت تبریز، برگزار شد که فریدون بابایی اقدم تنها عضو غایب این جلسه بود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مشاهدات میدانی نشان می دهد که همچنان مسئله کمبود و گرانفروشی روغن خوراکی در بازار تبریز به یکی از دغدغه های مهم مردم تبدیل شده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
میثم حبییی و محمد امین مینویی دو هنرمند تبریزی اقدام به نگارش و طراحی دو تله تئاتر با موضوع شهید سلیمانی کردند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۳:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
نائب قهرمان مسابقات شطرنج زیر 16 سال جهان گفت: حس خشنودی هم میهنانم و اینکه سهمی در کسب مقام سوم تیمی کشورمان در مسابقات جهانی داشتم، خوشحالی ام را دوچندان می کند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۳:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
افزایش تولید برق آذربایجان شرقی از یکهزار و 700 مگاوات به 2 هزار و 200 مگاوات در دولت تدبیر و امید، از قرارگرفتن این حوزه راهبردی در مسیر رشد و بالندگی حکایت دارد ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۱:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
مرکز پایش کیفی هوای اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی اعلام کرد هوای کلان شهر تبریز امروز یکشنبه هم برای گروه های حساس ناسالم است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۱:۲۷   + ۱۴ سایت دیگر  
شهردار تبریز گفت: واحدهای آلاینده باید یک درصد از سهم فروش خود را به منظور توسعه فضای سبز این کلانشهر به شهرداری پرداخت کنند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۱:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی تبریز از ابتلای 226 نفر از پرسنل اورژانس به کرونا طبق گزارش واحد سلامت کارکنان ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۰:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از اجرا نشدن فاز سوم مجتمع فولاد آذربایجان در این شهرستان اعلام کرد ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۷:۵۶   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز از فوت چهار بیمار مبتلا به کرونا در استان در 24 ساعت گذشته خبر داد و گفت: براساس آمار روز گذشته ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۷:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: با مساعدت وزارت بهداشت و به دنبال عملکرد مطلوب استان اردبیل در اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی بیش از 45 هزار کیت تشخیصی کرونا به این استان اختصاص یافته است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۷:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان سرعین گفت: پیست اوجور با پیشرفت مناسب در حال احداث است و از سال آینده در اختیار اسکی بازان و ورزشکاران ورزش های زمستانی قرار می گیرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۷:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی گفت: اقدامات موثری در جهت محرومیت زدایی در تکاب صورت گیرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۶:۴۱   + ۳۲ سایت دیگر  
کارگران تا آخر وقت روز پنج شنبه 25 دی ماه فرصت دارند برای ثبت نام در طرح مسکن ملی و خانه دار شدن اقدام کنند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۶:۱۱    
درختان و جنگل ها، سرمایه ماست، اما سرمایه ملی ما شما قهرمانان فداکار هستید، شماها سرمایه ای هستید که از هر تک تک تان هزاران درخت زیبا می روید.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۵:۴۱    
در حالی که مجوزهای مربوط به سازمان استاندارد در زمینه تولید خودروی جهانی از سوی شرکت برلیانس کسب شده است اما همچنان خودروی لندن تاکسی موفق به دریافت مجوزهای لازم برای شماره گذاری نشده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۴:۴۱   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی گفت: بازگشایی گمرک خداآفرین برای تسهیل عبور و مرور به جمهوری آذربایجان به منظور مشارکت در بازسازی مناطق آزادشده این جمهوری لازم و ضروری است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۴:۱۱   + ۴۴ سایت دیگر  
درپی مکاتبه های متعدد شرکت های هواپیمایی برای لغو شدن محدودیت 60 درصدی پذیرش مسافر در پروازهای داخلی ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۲:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان غربی با بیان اینکه تا سال 1392 فقط به 306 روستا در استان گازرسانی شده، گفت ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۱:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز از شناسایی روزانه ی 180 نفر کرونا مثبت در آذربایجان شرقی، خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۴:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی گفت: سکوی مسافری قطار در شهرک شهید سلیمی که 10 سال پیش از سوی این شرکت احداث شده بود فعال می شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۲:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تبریز، آخرین وضعیت شیوع کرونا و آنفلوانزا در آذربایجان شرقی، تفاوت کرونای انگلیسی و نحوه ی کنترل مسافران در مبادی ورودی و خروجی استان را تشریح کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۷:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی با انتقاد از کم بودن اعتبارات و بودجه ورزش استان گفت: در استان کسی نیست جوابگو باشد که بودجه این اداره کل چرا کمتر شده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۶:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس حوزه قضائی بخش ترکمن چای از توابع شهرستان میانه گفت: با تلاش 6 ماهه اخیر این مجموعه و سایر دستگاه های اجرایی بیش از 4 کیلومتر از حریم رودخانه این شهر آزادسازی شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۶:۲۶   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی، بیکاری جوانان را مهم ترین چالش فعلی کشور برشمرد و افزود: اشتغال زایی جوانان و مهارت افزایی آن ان باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۵:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
تیم فوتبال تراکتور در هفته دهم از رقابت های لیگ برتر مقابل ذوب آهن به برتری دست یافت و با کسب سه امتیاز سخت خارج از خانه این بازی یک گام دیگر به صدر جدول نزدیک تر شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۲:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
چهار طرح مدرسه سازی به نام حاج قاسم سلیمانی در شهرستان های تبریز و سراب استان آذربایجان شرقی به ارزش 215 میلیارد ریال افتتاح شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۲:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی تبریز از انجام این 342 مورد ماموریت مربوط به مسمومیت با گاز مونوکسید کربن و مرگ 16 نفر بر اثر مسمومیت با این گاز در طول 9 ماه سال جاری ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۱:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه و سخنگوی مجلس شورای اسلامی گفت: هر گونه مبارزه و مقابله با موضوع فقر و بیکاری اقدامات منسجم و قوی از سوی دستگاه های مختلف را می طلبد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۱:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری تبریز اعلام کرد: با هدف تامین رفاه حال اهالی اندیشه، مسیر وادی رحمت به سمت این شهرک بازگشایی می شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۰:۵۶   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی آذربایجان شرقی گفت: این استان با استفاده از توان بخش خصوصی موفق به تولید مرغ آ مثبت که بالاترین رتبه این محصول شد.
مشاهده نتایج بیشتر...