چهارشنبه ۱۵ مردادساعت ۱۸:۲۵Aug 2020 5

تبریزمن (tabrizeman.ir)

 
  ۲۷ دقیقه پیش    
بدون شک شما هم با مشاهده قیمت های متفاوت بیمه زلزله و پیکیج های متنوع این بیمه متعجب شده اید. اختلاف قیمت برای دو منزل مسکونی ظاهرا مشابه ...
  ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
مدیرخانه مطبوعات مطبوعات آذربایجان شرقی گفت: داوری آثار رسیده به رویداد رسانه ای آذربایجان شرقی(تب ریز) به پایان رسیده و در آستانه روز خبرنگار از آثار برگزیده تجلیل خواهد شد.
  ۳ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
امکان ارائه غیرحضوری برخی از خدمات مربوط به فرآیند نامنویسی متمرکز مخاطبان ، شامل نامنویسی برای اولین بار و بروزرسانی ارتباط بیمه ای فراهم گردید.
  ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی با اعلام شرایط اتخاذ شده ستاد مبارزه با کرونای استان، گفت: با توجه به اینکه امکان رعایت پروتکل بهداشتی در بازار وجود نداشت از این رو عزاداری بازار تعطیل است.
  ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی گفت: موزه مطبوعات تبریز با همت استاندار آذربایجان شرقی ...
  ۷ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل فرودگاه های استان آذربایجان شرقی گفت: به دلیل پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، پروازهای فرودگاه شهید مدنی تبریز در تیرماه سالجاری نسبت به تیرماه سال گذشته، 15 درصد کاهش یافته است.
  ۸ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه بازسازی 20 درصد از واحدهای آسیب دیده مناطق زلزله استان در شهرستان های میانه و سراب هنوز آغاز نشده است ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۷:۵۸    
مسئولان شهرستانی نباید اجازه دهند عده ای در شهر ایلخچی با دخالت های بیجا، شورای شهر را به لبه پرتگاه انحلال بکشانند...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۷:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تبریز گفت: مسیرگشایی خیابان 42 متری قربانی اختلاف سازمان های راه و شهرسازی و عمران شهرداری شده است ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۷:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
در تاریخ معاصر ایران، تبریز گنجینه ای بی بدیل از حماسه ها به ویژه مبارزات ملت علیه استبداد و خودکامگی است و همیشه مقابل ستمگران و متجاوزان ایستاده و از کیان انسانی و اسلامی مردم این سرزمین جانانه ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۴:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان قطار شهری تبریز و حومه از تحویل 20 واگن قطار به شرکت بهره برداری قطار شهری تبریز خبر داد و گفت: هر پنج واگن قطار یک رام است که ضمن خریداری در اختیار شرکت بهره برداری قرار گرفته است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۲:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز گفت: وجود مشاغل کاذب یا مزاحم در حاشیه اتوبان پاسداران این کلانشهر علت اصلی حوادث و تصادفات در این مسیر است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۲:۱۸    
مسئولان مدیریتی باشگاه گیتی پسند اصفهان باردیگر مدعی شدند که بودجه تیم مس سونگون چند برابر بودجه این تیم اصفهانی است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
پس از معرفی در برنامه غدیر آئینه ظهور، مطالعه 10 عنوان کتاب ویژه امامت و ولایت در اختیار کتاب دوستان قرار گرفته است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۱:۱۸    
انقلاب مشروطه ایران نتیجه دو جنبش مهم "روح استقلال طلبی و ملیت" و "مطالبه استقرار حکومت قانون" بود که سرانجام به تغییر حکومت قاجار منتهی شد ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۰:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس گفت: اختیار صدور گواهی مبدا حوزه اوراسیا از اتاق بازرگانی به منطقه آزاد ارس تفویض شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۰:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
هفتمین همایش ملی و چهاردهمین همایش منطقه ای مشروطه پژوهی با موضوع" استکبار ستیزی از نهضت مشروطه تا گام دوم انقلاب اسلامی"، که قرار بود در 14 مرداد ماه سال جاری ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۰۹:۳۸   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس گروه بیماری های واگیر معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تبریز، توصیه هایی برای کسانی که نمی توانند ماسک بخرند، ارائه کرد و گفت: در صورتی که عده ای نمی توانند ماسک بخرند ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۶:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی از تدوین فاز نخست طرح حفاظتی بافت تاریخی تبریز با همفکری انجمن های میراث فرهنگی استان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۵:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون آموزش و پژوهش هلال احمر آذربایجان شرقی از برگزاری دوره های آموزش عمومی امداد و کمک های اولیه برای 13 هزار سرباز نیروهای مسلح در استان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۳:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
وضعیت مطالبه گری در مجموعه شهرداری تبریز به جایی رسیده که عضو شورایی که وظیفه ذاتی اش سوال پرسیدن است، برای دو سه سوال ساده، بساط بنر در شهرداری گسترده است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۲:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی گفت: 71 کیلومتر از آزادراه تبریز - اورمیه زیر بار ترافیک رفته و 17 کیلومتر نیز در حال اجراست.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
90 ارومیه در برابر بادران تهران متوقف شد. و شانس صعود به لیگ برتر را از دست داد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۰۹:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تبریز با ابراز تاسف از برپایی برخی نمایشگاه ها در آذربایجان شرقی، گفت: از مردم خواهش می کنیم در صورت برپایی هر نمایشگاهی، در آن شرکت نکنند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۰۹:۵۸   + ۱۳ سایت دیگر  
رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس گفت: نشست مشترک با حضور سفرای کشورهای عضو اتحادیه اقتصادی اوراسیا امسال در ارس برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۷:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
قائم مقام معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه گفت: شعارزدگی و بی توجهی ها مانع از پیشگیری از وقوع جرم در عرصه های مختلف شده است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۶:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان شرقی اعلام کرد: مودیان مالیاتی بخش مشاغل تا پایان مرداد ماه سال جاری مهلت دارند تا نسبت به تنظیم و ارسال الکترونیکی اظهارنامه مالیاتی عملکرد 1398 اقدام کنند
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۲:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی آذربایجان شرقی با اشاره به کمبود سراسری داروی سلسپت گفت: بیماران پیوندی در استان ما هم مانند دیگر استان های کشور در به در دنبال داروی سلسپت هستند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۰:۴۷    
حسابرسی شهرداری و سازمان های وابسته برای دهمین جلسه متوالی مورد بررسی اعضای شورای شهر تبریز قرار گرفت.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۰:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با قدردانی از سال ها خدمات فرهنگی و هنری استاد کریمی مراغه ای، گفت: توسعه جوامع بیشتر از منابع و مواهب طبیعی، مدیون انسان های اندیشمند ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۵:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه پیام نور آذربایجان شرقی با بیان این که این دانشگاه پذیرش از طریق سوابق تحصیلی در مقطع کارشناسی را آغاز کرده است ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۱:۴۷    
334 تن از اهالی تئاتر، فرهنگ و هنر آذربایجان در اعتراض به دیدگاه های نژادپرستانه و تفرقه افکنانه قطب الدین صادقی، بیانه ای را خطاب به مقامات مختلف کشور صادر و از نهادها ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۱:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی آذربایجان شرقی از صادرات 1141 تن شیر و فرآورده های لبنی طی چهار ماهه اول سال جاری به کشورهای مختلف جهان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۰:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
این مطلب درباره کشاورزان افغان است، این که چگونه توانسته اند با روی آوردن به استفاده از انرژی خورشیدی در کشت خشخاش، تولید هروئین در جهان را به طور چشمگیری افزایش بدهند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۰۹:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
مردم آذربایجان شرقی به خصوص شهر تبریز در گذر تاریخ، همیشه پیشگام در انجام کارهای خیر بوده و در خط مقدم کمک به هم نوع خود قرار گرفته اند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۰۹:۳۷    
یک کارشناس اقتصادی گفت: شبکه توزیع ما خیلی افتضاح است. در حال حاضر فصل فروش دام عشایر است. متاسفانه دام ها روی دست دامداران باد کرده اند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۶:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تبریز از تائید طرح افزایش نرخ کرایه تاکسی ها به میزان 31 درصد توسط فرمانداری تبریز خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۴:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
تراکتور و ماشین سازی در قامت 2 تیم قدیمی و ریشه دار تبریز و منطقه شمال غرب، روزهای حساسی را در لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور سپری می کنند ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۳:۰۷   + ۶۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، گفت: اگر کره جنوبی باز به تعهداتش در مذاکرات با ایران عمل نکند و بد عهدی کند مجلس به دنبال این است که یک طرح 2 فوریتی برای ممنوعیت واردات کلیه کالاهای کره ای تدوین کند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۲:۵۷   + ۲۰ سایت دیگر  
در حال حاضر سایپا پیش فروش شاهین را بر مبنای نسخه S انجام داده و در قرعه کشی ها و ثبت نام ها، اولویت عرضه را بر اساس نمونه پایه تنظیم نموده است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۲:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
محمد پوربزرگ با اشاره به افزایش 4 برابری مرسولات از زمان شیوع کرونا، ادامه داد: بیش از 60 درصد محصولات تجارت الکترونیک افزایش یافته است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۱:۵۷   + ۱۳ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی، انتقال آب ارس را راهکار ضروری برای حل دائمی مشکل آب شرب تبریز عنوان کرد و گفت: هفته گذشته در دیدار با رئیس کل بانک مرکزی ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
گروهی از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تبریز در راستای اطلاع رسانی برای پیشگیری از بیماری کرونا اقدام به توزیع 2500 عدد ماسک رایگان در بین مردم و آموزش پروتکل های بهداشتی در منطقه رضوان شهر تبریز ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۰:۴۷   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی گفت: در تمامی شهرهای استان و چهار نقطه شهر تبریز مراسم دعای عرفه با رعایت دستور العمل های بهداشتی برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۰:۰۷    
رئیس اتحادیه صنف تعویض روغن تبریز، فروش اجباری و با قیمت بسیار بالای روغن موتور در برخی از نمایندگی های خودرو به اسم گارانتی روغن موتور را غیرقانونی دانست.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۰۹:۵۷    
مدیر روابط عمومی انجمن صنفی برگزارکنندگان نمایشگاه های ایران، برگزاری نمایشگاه ها را یک فعالیت اجتماعی و اقتصادی دانست و خاطرنشان کرد: نمایشگاه ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۰۹:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر پایانه مرزی جلفا با اشاره به جایگاه مهم این پایانه در تردد خودروهای باری گفت: امسال 16 هزار کامیون باری از این پایانه تردد کرده اند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۸:۱۷    
براساس بخشنامه جدید بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، تمامی جریمه های بیمه شخص ثالث موتورسیلکت ها و ماشین آلات کشاورزی از ابتدای تیر 99 بخشیده می شود.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۶:۱۷   + ۱۵ سایت دیگر  
مشکل تامین آب شرب کلانشهر تبریز با اعزام تیم کارشناسی وزارت نیرو در حضور نماینده ولی فقیه و استاندار آذربایجان شرقی بررسی و مقرر شد با تمهیدات فوری ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۵:۵۷    
روز به روز کودکان در فضای بی در و پیکر فضای مجازی و گیم های خیالی غرق می شوند، این سبک زندگی غیر از آسیب زدن به جسم و روح کودکان،هیچ منفعتی برای آینده سازان کشور نخواهد داشت.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۵:۰۷   + ۱۷ سایت دیگر  
کتاب شدم راننده جنگ ، روایت خاطرات حاج علی اکبر دانشور به همت حوزه هنری آذربایجان شرقی، توسط انتشارات سوره مهر منتشر و روانه بازار شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
به منظور گسترش همکاری های دانشگاهی و صنعتی و با هدف توسعه متوازن و پایدار آذربایجان شرقی، رئیس اتاق بازرگانی تبریز در هفته ملی "مهارت آموزی و کار آفرینی" در دانشگاه فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی حضور ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۳:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
رییس دفتر استانی ستاد احیای دریاچه اورمیه در آذربایجان غربی با اشاره به تداوم فصل گرما و تبخیر بالای آب در حوضه آبریز دریاچه ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۲:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان کشتارگاه صنعتی تبریز گفت: در عید قربان با ذبح غیر مجاز در سطح شهر به شدت برخورد خواهیم کرد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۲:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی گفت: تاکنون 400 هزار تن گندم مازاد بر نیاز کشاورزان به قیمت تضمینی خریداری شده است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۰:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی از اجرای پویش احسان ماسک همزمان با ماه محرم با همکاری نهادهای دولتی و سازمان های مردم نهاد استان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۰:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس اداره بازرسی و رسیدگی به شکایات آموزش و پرورش آذربایجان شرقی گفت: در صورت دریافت گزارشات مردمی مبنی بر تخلف در حین ثبت نام در مدارس و دریافت وجه، خاطیان به هیات رسیدگی به تخلفات معرفی می شوند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۰۹:۵۷   + ۲۱ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز، آخرین وضعیت شیوع ویروس کرونا در شهرستان های آذربایجان شرقی را تشریح کرد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۰۹:۴۷   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی از وقوع آتش سوزی در تپه های میدان اطلس شهرک باغمیشه تبریز خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۷:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز گفت: با برنامه ریزی و ارتقای سیستم های هوشمند و با وجود دمای بالای هوا و افزایش مصرف، تاکنون خاموشی بابرنامه در تبریز نداشته ایم.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۵:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
فرمانداران جدید شهرستان های آذرشهر و بستان آباد در جلسه شورای اداری این دو شهرستان با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی معرفی شدند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۵:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون ستاد دیه آذربایجان شرقی با بیان این که حذف سکه از مهریه یکی از راه های پیشگیری از زندانی شدن افراد است، گفت: خانواده ها می توانند به جای سکه، مصادیق مالی دیگری را به عنوان مهریه درخواست کنند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۴:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: قطعه سازان و مجموعه سازان استان می توانند سهم قابل توجهی از داخلی سازی قسمت های مرتبط با موتور و گیربکس را برعهده بگیرند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۴:۳۷   + ۲۶ سایت دیگر  
امام جمعه تبریز در تماس تلفنی با وزیر نیرو پایان قطعی های مکرر آب شرب مطالبه به حق مردم دانست.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۳:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
فرگل صحاف گفت: نرخ رشد کم جمعیتی در استان باعث می شود تا در دو دهه آینده با پیری جمعیت مواجه شویم.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۲:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس میراث فرهنگی صنایع دستی وگردشگری مراغه گفت: با وجود نیمه تمام ماندن پوشش سقف، کار استحکام بخشی داخل گنبد کبود کامل انجام شده است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۲:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
علی بیات ماکو مدیرعامل جدید مس سونگون ورزقان به بررسی جایگاه صنعت مس در اقتصاد و چشم انداز مس سونگون ورزقان پرداخت و گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۱:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل تعاون، کارو رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: بیش از 75 د رصد از جمعیت استان از خدمات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برخوردار هستند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۰:۵۷   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت :امسال پیش بینی می شود بیش از 170 هزار تن انواع میوه هسته دار تابستانه ، از باغات آذربایجان غربی برداشت شود.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۰:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
مربی سابق تیم فوتبال شهرداری تبریز جان به جان آفرین تسلیم کرد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۰:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی از راه اندازی 60 واحد جدید تولیدی و 75 طرح توسعه در این استان در چهار ماهه نخست سال جهش تولید خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۰۹:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی تبریز از تولید سالانه 310 هزار تن محصولات کشاورزی و فراوری 200 هزار تن محصول در سطح شهرستان تبریز خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۰۹:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی آذربایجان شرقی از تحت کنترل بودن بیماری تب برفکی در استان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۰۰:۱۷    
به نظر می رسد مسئولین برق آذربایجان شرقی درک مناسبی از مصرف خانگی و صنعتی ندارند و این دو را از هم تمیز نمی دهند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۶:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی از تصویب انتخاب اهر به عنوان شهر ملی ورنی و اسکو به عنوان شهر ملی چاپ باتیک خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۵:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیر مخابرات منطقه آذربایجان شرقی از برخورداری 100درصدی روستاهای شهرستان بناب از سرویس تلفن ثابت و بیش از 96درصدی خانوارهای روستایی این شهرستان از اینترنت پرسرعت مخابرات (ADSL) خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۴:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد دانشگاهی آذربایجان شرقی گفت: رسالت جهاد دانشگاهی در عرصه های مختلف، متفاوت بوده و در کل رسالت ما رصد، شناسایی و رفع نیازهای اساسی جامعه است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۳:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
معاون اجتماعی فرمانده مرزبانی آذربایجان غربی از شهادت سرباز هنگ مرزی پیرانشهر دیروز حین گشت زنی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی گفت: 12 تقاطع حادثه خیز موسوم به تی شکل در جاده های استان برای ارتقای ایمنی تردد کاربران جاده ای در حال اصلاح است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۲:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی با صدور اطلاعیه ای از نفوذ سامانه بارشی از بعد از ظهر و شب سه شنبه به استان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۲:۰۷    
با حکم استاندار آذربایجان شرقی مرتضی علیخانی مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری برکنار شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۱:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان شرقی، میزان خسارت وارده به جنگل های ارسباران در آتش سوزی تیر ماه را تشریح کرد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۰:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
سازمان آرامستان های شهرداری تبریز به دنبال افزایش مجدد آمار متوفیان کرونایی طی صدور اطلاعیه ای از اعمال محدودیت در آرامستان های تبریز به ویژه آرامستان وادی رحمت خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۰:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی گفت: برای اجرای پروتکل های بهداشتی در عزاداری های ماه محرم نظارت سختگیرانه خواهیم داشت.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۰۹:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس گفت: ارزش ریالی ترانزیت خارجی از گمرک نوردوز در سال 97 بیش از 10 هزار میلیارد ریال بود که این رقم در سال 98 با افزایش 15 درصدی به 15 هزار و 500 میلیارد ریال افزایش یافت.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۰۹:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل جدید امور اقتصادی و دارایی آذربایجان شرقی با اشاره به این که در حال حاضر 20 شرکت و واحد تولیدی سرمایه پذیر از استان در بازار بورس حضور دارند، مزایای بورسی شدن شرکت ها را تشریح کرد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۲۱:۳۷    
بودجه مالی باشگاه مس سونگون ورزقان از طریق درخواست و دفاع توسط هیات مدیره باشگاه و با توجیهات اقتصادی در سال مالی به شرکت ملی مس ایران پیشنهاد و حدودا در پایان مرداد ماه به تصویب شرکت مس می رسد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۹:۴۷    
هشتمین نشست راهبرد ایرانی مجمع تشخیص مصلحت نظام با موضوع آسیب شناسی قانونی و قضایی بازار سرمایه برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۷:۵۷    
فرماندار تبریز از جریان نامه اخطارآمیز مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی به شهرداری تبریز اظهار بی اطلاعی کرد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۷:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی از بهبود رتبه فضای کسب و کار استان از جایگاه شانزدهم کشوری در سال 98 به رتبه دهم خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۶:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بهره برداری قطار شهری تبریز گفت: ایستگاه میدان قطب به عنوان یکی از ایستگاه های باقی مانده از خط یک قطار شهری تبریز به زودی به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۶:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
حاج علی اکبر ، پدر شهیدان ولیزادگان ارجمندی در تبریز به فرزندانش پیوست.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۵:۵۷    
دفتر امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی، پاسخ شهرداری تبریز به ایراد این دفتر در خصوص نبود شرایط احراز تحصیلی و تجربی در علی طوماری برای انتصاب به سمت مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات را ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۴:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی طی حکمی، منصور طالب پور را به عنوان سرپرست دفتر امور شهری و شوراهای استانداری منصوب کرد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
با قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر، یکی از نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا مشخص شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۴:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
در جلسه هم اندیشی اعضای شورای اسلامی شهر تبریز با سه تن از نمایندگان تبریز در مجلس، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۳:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز از تکمیل75 الی 80 درصد از ظرفیت تخت های کرونایی در آذربایجان شرقی که در مرحله اول برای بیماران کرونایی در نظر گرفته شده بود، خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۳:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم سراب در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ظرفیت های اقتصادی و گردشگری این شهرستان اعلام کرد: کارهای احداث فرودگاه سراب در مرحله انجام است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۲:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری تبریز اعلام کرد: با همکاری دستگاه قضایی، نیروی انتظامی، موسسه خیریه مستمندان و حراست این سازمان ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۲:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز آموزشی درمانی امام رضا (ع) تبریز با بیان اینکه حدود 160 بیمار کرونایی در این بیمارستان بستری هستند ...
مشاهده نتایج بیشتر...