یکشنبه ۰۴ مهرساعت ۰۹:۴۴Sep 2021 26
جستجوی پیشرفته

تبریزمن (tabrizeman.ir)

  ۱۵ دقیقه پیش   + ۸ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب اهر با بیان کودک آزاری در شهرستان مربوط به سال قبل است گفت: اتهام کودک آزاری معلم اهری در شعبه ویژه بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان در حال رسیدگی و انجام تحقیقات مقدماتی ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۸:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون اقتصادی رییس جمهوری فداکاری علی لندی را شهادت گونه توصیف کرد و گفت: با رییس بنیاد شهید صحبت کردم تا شهادت این نوجوان فداکار تایید شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۷:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
همان اساتید دانشگاهی و اهالی کهن شهری که طی اردیبهشت سال جاری با انتشار خبر توقف پذیرش دانشجو در رشته های علوم پایه و فنی مهندسی دانشگاه مراغه دچار بیم شده بودند ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۷:۱۸   + ۱۴۷ سایت دیگر  
رییس جمهوری با تاکید بر برنامه ریزی مطابق شرایط جدید برای کسب و کارها گفت: امروز به نقطه ای رسیده ایم که به جای اعمال محدودیت های جدید باید درباره رفع محدودیت ها برنامه ریزی و تصمیم گیری کنیم.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۶:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
نمانیده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: افرادی که در جمهوری آذربایجان با گفتن برخی صحبت ها قصد اختلاف افکنی دارند ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۶:۲۳   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه در دیدار محققان اندیشکده های آمریکایی با بیان اینکه توازن را در سیاست خارجی خود حفظ خواهیم کرد، گفت: آماده گفت وگوهایی نتیجه محور هستیم که منافع و حقوق مردم ایران را تأمین کند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۶:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با ابراز تأسف از درگذشت مرحوم علیار راستگو، گفت: مرحوم راستگو از مدیران متعهد، سخت کوش و باتجربه کشور بود که فقدان ایشان ضایعه ای بزرگ و جبران ناپذیر است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۵:۲۳   + ۲۷ سایت دیگر  
افزایش حقوق کارمندان بدون مشخص نمودن منابع تأمین مالی آن به مراتب عواقب جدی تری نسبت به ثبات حقوقی آنها دارد، چرا که چرخه استقراض، چاپ پول و تورم افسارگسیخته را به دنبال خواهد داشت.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۴:۵۳   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران با بیان اینکه سیاست دولت مبنی بر بازگشایی آرام مدارس است، گفت: به جز پایه های اول و هنرستان ها، در نیمه دوم آبان ماه بازگشایی تدریجی با تأیید وزارت بهداشت خواهیم داشت.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۴:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
سومین شهید مدافع سلامت اورژانس آذربایجان شرقی به علت ابتلا به کرونا آسمانی شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۴:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
مراسم تشییع پیکر مرحوم علیار راستگو، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان در محوطه استانداری برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۳:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی گفت: در سال های اخیر به طور متوسط 3500 الی 4 هزار هکتار از اراضی استان سالانه به سیستم های آبیاری تحت فشار مجهز شده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۳:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اردبیل از تجهیز پاسگاه های محیط بانی این استان به صفحات خورشیدی در راستای تامین انرژی مورد نیاز آنها خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۲:۴۸   + ۲۴ سایت دیگر  
در حالی که موضوع واردات خودرو در قالب طرح ساماندهی صنعت خودرو به نتیجه نرسیده و شورای نگهبان دوباره به این طرح ایراداتی وارد کرده است ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۲:۲۸   + ۴۶ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: موکب اشتغال محرومان، پویش جمع آوری همه ظرفیت های مردمی برای رفع مساله بیکاری و ایجاد اشتغال محرومان است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۲:۱۸   + ۱۸ سایت دیگر  
امام جمعه تبریز با اشاره به سرگردانی برخی از زائران اربعین حسینی در فرودگاه تبریز گفت: هیچ کس حق ندارد که زائر اباعبدالله الحسین را به سردرگمی بیاندازد یا با او برخورد نامحترمانه ای داشته باشد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۱:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان مراغه از کشف 700 گرم تریاک و 5 دستگاه ماینر غیر مجاز قاچاق در یک عملیات پلیسی از یک کارگاه تولید بلوک سیمانی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۱:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
مسئول مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی گفت: در نیمه اول امسال 124 میلیون و 924 هزار تردد خودرو در جاده های استان ثبت شده است که نسبت به مدت مشابه پارسال 6 درصد ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۰:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت:در زمان حاضر یک هزار و 680 بیمار کرونایی در بیمارستان ها و مراکز درمانی آذربایجان شرقی بستری هستند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
بانک مرکزی امروز (شنبه، 3 مهر ماه) نرخ رسمی 46 ارز عمده و اصلی را اعلام کرد. بر این اساس نرخ 21 ارز کاهش و 15 ارز افزایش یافت. همچنین نرخ 10 ارز ثابت ماند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۹:۵۸   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل وزیر راه و شهرسازی گفت: تاکنون از ظرفیت 60 هزار زائر ایرانی برای اربعین، 50 هزار زائر وارد کشور عراق شده اند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۹:۴۸   + ۳۱ سایت دیگر  
در شرایطی که بلیت پروازهای اربعین همچنان در هاله ای از ابهام قرار دارد و تخلفات بسیاری در این زمینه مانند گرانفروشی و کمبود بلیت های دو طرفه به چشم می خورد ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۹:۳۳   + ۵۰ سایت دیگر  
طبق گفته عضو هیئت مدیره اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک ایران قیمت لباس فرم مدرسه در مقطع ابتدایی پسرانه و دخترانه حدود 200 تا 500 هزار تومان است و لباس های دوره متوسطه دخترانه نیز از جنس داکرون ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۰۰:۰۳   + ۱۶ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس در واکنش به اظهارات تفرقه انگیزانه یکی از نمایندگان جمهوری آذربایجان گفت: این اقدام به دور از حسن همجواری و روابط سیاسی ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۸:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل شرق آسیا و اقیانوسیه وزارت امورخارجه در توییتی نوشت: واکسن زدن ضامن نسبی سلامت فردی، رونق اقتصادی و روحیه ملی می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۸:۲۸    
یک کارشناس بین الملل می گوید ایران نگران مورد حمایت قرار گرفتن برخی گروه ها از سمت مناطق کُردنشین در دو کشور است به همین دلیل احداث دیوار مرزی می تواند اطمینان خاطر ایرانی ها باشد!
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۸:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
معاون رییس جمهور و رئیس سازمان اداری استخدامی کشور، گفت: باید از توانمندی نیروهای انسانی در همه جای کشور و استان بهره مند شد و از تمرکز نیروهای کارآمد در یک موقعیت یا مکان با جدیت پرهیز کرد ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۷:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
مسئول تولیدات دامی جهاد کشاورزی مراغه گفت: 70 درصد از عسل تولیدی این شهرستان به واسطه کیفیت مناسب به دیگر استان ها و کشورهای همسایه صادر می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۷:۴۸   + ۲۴ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه آمریکا در بیانیه ای به دیدار وزیر امور خارجه این کشور با همتایانش اشاره کرد که موضوع بازگشت دو جانبه با ایران به پایبندی به توافق هسته ای در میان موضوعاتی بوده است که در این دیدار به ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۷:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز از انتقال واحدهای صنفی آلاینده و کارگاه های آبکاری، موضوع بند 20 جدول مشاغل و صنوف مزاحم، به خارج از شهر و استقرار در شهرک های صنعتی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۷:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد کرونا گفت: در حال بررسی هستیم و این احتمال وجود دارد تعدادی از هواداران فوتبال بتوانند در بازی ایران و کره حاضر شده و از نزدیک این دیدار را تماشا کنند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۷:۱۸   + ۲۷ سایت دیگر  
فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: 17 بیمارستان صحرایی برای درمان بیماران کرونایی و یک بیمارستان یکصد تختخوابی با امکانات و تجهیزات کامل در مدت زمانی کوتاه راه اندازی شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۷:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس انتشار فراخوان بیست و پنجمین دوره انتخاب صادرکنندگان برگزیده آذربایجان شرقی در سال 1400 ، مهلت ثبت نام در این رویداد تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه 28 مهرماه جاری است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۷:۰۳   + ۲۴ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا : 10 هزار تماشاگر می توانندبه شرط تزریق 2 دز واکسن کرونا با حضور در ورزشگاه آزادی شاهد بازی ایران و کره جنوبی که 20 مهر برگزار می شود، باشند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۶:۳۳   + ۵۳ سایت دیگر  
معاون امور اسناد سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با اشاره به کوتاه شدن زمان تنظیم سند با حذف برگ گواهی تاییدیه نقل و انتقال در دفاتر اسناد رسمی گفت: با تغییرات صورت گرفته ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۶:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
این طرح در زمینی به مساحت 57 هکتار و با هزینه ای افزون بر 13 میلیارد ریال اجرا شده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۶:۱۳   + ۳۱ سایت دیگر  
آرش قادری مدافع فصل گذشته پیکان تهران به تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز پیوست.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۵:۵۸   + ۲۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در خوزستان گفت: هرگز اسلام با کار کردن زن مخالف نیست بلکه باید بستر آن فراهم شود و در زمینه های مختص بانوان فعالیت کنند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۴:۴۸   + ۳۸ سایت دیگر  
سخنگوی ناجا اعلام کرد: تردد زوار از سمت ایران به عراق ممنوع است و اعزام زائران فقط از طریق هوایی امکان پذیر خواهد بود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۴:۲۳   + ۲۴ سایت دیگر  
رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح گفت: سربازان غایب نمی توانند از امریه استفاده کنند؛ و هیچ تفاوتی در نحوه آموزش و اعزام و همچنین مدت خدمت سربازان امریه و عادی نیست.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۴:۰۳   + ۱۲۲ سایت دیگر  
رییس جمهور در جلسه کمیته های تخصصی ستاد ملی مقابله با کرونا با قدردانی از اقدامات انجام شده در جهت تامین واکسن و انجام واکسیناسیون ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۳:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری آذربایجان غربی گفت: 175 زندانی جرایم غیر عمد همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس از زندان های این استان آزاد شدند که از این تعداد 85 نفر زندانی در ارومیه بودند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۳:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان گفت: حدود 70 هزار دانش آموز کلاس اول و بیش از 100 هزار نوآموز مقطع پیش دبستانی سال تحصیلی 1400-1401 را از امروز اول مهر آغاز می کنند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۳:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت:این استان از نظر شاخص توسعه بزرگراهی عقب مانده و برای جبران این عقب ماندگی 300 کیلومتر بزرگراه در نقاط مختلف استان احداث می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۳:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز گفت: بیش از هفت کیلومتر از شبکه تغذیه روستاهای مسیر جزیره اسلامی که به دلیل ریزگردهای نمکی دچار فرسودگی شده بود، اصلاح و بازسازی شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۳:۰۸   + ۱۹ سایت دیگر  
یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: واردات خودرو به روشی که مجلس شورای اسلامی اعلام کرده بود در مجمع تشخیص مصلحت نظام رای نیاورد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۲:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش گفت: مدیران مدارس برای چگونگی حضور دانش آموزان کلاس اولی در مدرسه با توجه به شرایط تصمیم گیری می کنند و به اطلاع والدین می رسانند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۲:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده سپاه ناحیه امامت تبریز ضمن تشریح فعالیت های سپاه امامت در هفته دفاع مقدس گفت: در این ایام، بیش از 30 برنامه محوری شاخص در هفته دفاع مقدس اجرا می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۲:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه مرند گفت: پویش عظیم مردمی موسوم به پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی روز دوشنبه پنجم مهرماه و مصادف با اربعین حسینی در این شهر برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۲:۳۳   + ۲۰ سایت دیگر  
دکتری فیزیولوژی پزشکی گفت: ابتلا به کرونا پس از تزریق دز اول واکسن کووید19 نیازمند تزریق مجدد این دز نیست و بهبودیافتگان پس از گذشت یک بازه زمانی مشخص و دستیابی به سلامت کامل باید دز دوم واکسن را ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۲:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی میانه گفت: سارق حرفه ای کابل و تجهیزات برق و مخابرات با 9 فقره سرقت در این شهرستان دستگیر شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۲:۱۸   + ۳۷ سایت دیگر  
شرکت شیائومی چین اعلام کرد تلفنهای هوشمند این شرکت ارتباطات کاربران را سانسور نمی کنند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۲:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
رییس گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی گفت: باد شدیدی روز جمعه این استان را در می نوردد و به دنبال آن احتمال خیزش گرد و خاک وجود دارد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۲:۰۸   + ۱۲۸ سایت دیگر  
طبق اعلام مسئولان بانکی، ساعت کاری بانک های کشور در نیمه دوم سال جاری تغییری نداشته است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۱:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: 71 هزار کلاس اولی در استان با نواخته شدن زنگ مهر، مقاومت و نماز راهی مدارس شدند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۱:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان ملکان از توقیف بیش از 38 تن چوب قاچاق در ملکان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۱:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی مراغه گفت: برخورد یک دستگاه سواری تندر 90 با تریلر در محور مراغه – هشترود به فوت سه نفر منجر شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۱:۱۸   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل فرودگاه های آذربایجان شرقی گفت: پروازهای ویژه اربعین فرودگاه تبریز پاسخگوی نیاز زائران استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل است و زائران عزیز نگران مشکلی به نام کمبود ظرفیت نباشند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۰:۵۳   + ۴۰ سایت دیگر  
فصل جدید برنامه مدرسه تلویزیونی ایران شنبه سوم مهر ماه پخش خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۰:۱۸   + ۱۷ سایت دیگر  
سرپرست وزارت آموزش و پرورش گفت: دانش آموزان پایه اول ابتدایی با رعایت پروتکل ها به صورت گروهی و چند نفر حداقل یک روز در مدرسه حضور داشته باشند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۰:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تبریز از آغاز واکسیناسیون 15 تا 18 ساله ها (متولدین 1385 و قبل از آن) در استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۰:۰۳   + ۳۷ سایت دیگر  
از 265 هزار و 400 میلیارد تومان چک وصول شده در مرداد امسال 65 درصد آن مربوط به چک های عادی است که 35 درصد دیگر آن را نیز چک های رمزدار تشکیل می دهند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۹:۵۳   + ۲۷ سایت دیگر  
سرپرست وزارت آموزش و پرورش گفت: کرونا و تعطیلی مدارس ، دانش آموزان را از درک مهربانی محروم ساخت
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۹:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده سپاه ناحیه هشترود گفت: این نهاد بیش از 100 عنوان ویژه برنامه برای گرامیداشت هفته دفاع مقدس برگزار می کند که غبارروبی مزار شهدا، تجلیل ایثارگران و توزیع بسته معیشتی از جمله آنهاست.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۹:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
تیم فوتبال مقاومت تبریز با قهرمانی در لیگ برتر فوتسال آذربایجان شرقی، جواز حضور در لیگ دسته سه کشوری را به دست آورد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۹:۳۸   + ۱۲۶ سایت دیگر  
با اعلام بازنگری مجدد در روند رجیستری گوشی تلفن همراه در مبادی ورودی، طی بررسی و مصوبات صورت گرفته، فرآیند به نحوی برنامه ریزی شده است که ایستایی در مبادی ورودی به حداقل رسیده و محدود به احراز هویت ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۹:۲۸   + ۱۰۴ سایت دیگر  
بیست ویکمین محموله واکسن کرونا تهیه شده از سوی جمعیت هلال احمر حاوی 5 میلیون دُز واکسن، امروز پنجشنبه؛ اول مهرماه در فرودگاه امام خمینی (ره) به وزارت بهداشت تحویل داده شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۹:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب، گفت: ارزش رشادت های رزمندگان در دوران دفاع مقدس با گذشت زمان بیشتر نمایان می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۸:۳۳   + ۱۰۷ سایت دیگر  
سرمربی استقلال با رای کمیته اخلاق محروم شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۸:۱۳   + ۵۸ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه برخوردهای نامناسب و تبعیض آمیز نیروهای مرزبانی گرجستان با هموطنان ایرانی مقیم این کشور را به هیچ وجه قابل قبول ندانست و گفت که این موضوع در دست پیگیری است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۸:۱۳   + ۱۷ سایت دیگر  
تیم ملی فوتبال زنان ایران در مرحله مقدماتی جام ملت های آسیا، بنگلادش را شکست داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۸:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی تأکید کرد: بانک ها در راستای پشتیبانی و مانع زدایی از بخش تولید، روند پرداخت تسهیلات به واحدهای صنعتی و تولیدی را تسهیل کنند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۷:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر آموزش و پرورش ماکو گفت: مدارس شهرستان آماده میزبانی از دانش آموزان بوده و با شیوه نامه های بهداشتی، مدارس کم جمعیت روستایی و عشایری از اوایل مهر فعالیت خود را شروع می کند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۷:۴۳   + ۴۳ سایت دیگر  
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح گفت: با توجه به ارتقای شرایط بهداشتی و کنترل بهتر کرونا از اول آبان ماه سال جاری مدت دوره آموزشی نیروهای وظیفه به 6 هفته افزایش می یابد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۷:۲۳    
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس می گوید اگر قرار است دانش آموزان به صورت حضوری در مدارس حاضر شوند باید تزریق واکسن به این بخش از جامعه به صورت کامل انجام شود تا جای نگرانی باقی نماند!
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۷:۱۳   + ۳۱ سایت دیگر  
خبرگزاری اسپوتنیک در گزارشی با استناد به اطلاعاتی که در یک پایگاه خبری ارائه شده است، گزارش داد که محور مقاومت در ماه های اخیر طی حمله ای دو تن از فرماندهان آمریکایی و اسرائیلی را که در عملیات ترور ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۶:۵۳   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون تحقیقات و فناوری مؤسسه رازی گفت: تاکنون بیش از یک میلیون و 400 هزار دز واکسن کووپارس تولید شده و به محض دریافت مجوز تزریق اضطراری آمادگی تولید ماهانه 3 میلیون دز را داریم.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۶:۳۳    
سه شنبه 23 شهریور بود که بعد از چند هفته پر تنش میان باشگاه تراکتور و هواداران معترض در نهایت این باشگاه اعلام کرد که طی هفته جاری بدهی مربوط به آنتونی استوکس مهاجم پیشین این تیم که منجربه بسته شدن ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۶:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی بر تلاوت زیبای قرآن تاکید کرده و آن را مهم ترین عامل در تاثیرگذاری و جذب مردم به سوی آن عنوان کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۶:۰۳   + ۴۶ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه ذخایر برنج خارجی برای عرضه به بازار کافی است، گفت: ممنوعیت واردات برنج تا زمان مقرر ادامه می یابد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۵:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
در مراسمی با حضور رئیس مرکز علمی کاربردی خانه کارگر کشور، دکتر مسلم اورنگی به عنوان سرپرست جدید مرکز علمی کاربردی خانه کارگرتبریز معرفی شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۵:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
دبیر کل شورای اطلاع رسانی و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی گفت: تقویت مهارت های ارتباطی و سواد رسانه ای در مواقع لزوم به خصوص بلایایی مثل زلزله، سیل، کرونا ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۵:۲۳   + ۸۰ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان گفت: بنابر گزارش مجمع تشخیص مصلحت نظام، موادی از مصوبه مجلس درباره آزادسازی واردات خودرو مغایر با قانون شناخته شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۵:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی گفت: برنامه های مختلف و متنوع هفته گردشگری در این استان با تمرکز بر توسعه گردشگری دیجیتال خواهد بود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۵:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با تاکید بر اینکه هنوز از موج پنجم کرونا رد نشده ایم، گفت: عبور از موج پنجم به رعایت دستورالعمل ها بستگی دارد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۴:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
استانداری آذربایجان شرقی با انتقاد از روند سامان دهی مجموعه تاریخی مقبرة الشعرای تبریز، گفت: متاسفانه زمانی که تصمیم به بازسازی و مرمت این مجموعه تاریخی گرفته شد به جای اینکه میراث فرهنگی متولی امور ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۴:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تبریز گفت: علی رغم اینکه کرونا و تحریم های ظالمانه ی دشمنان ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۴:۴۳   + ۶۱ سایت دیگر  
سازمان هواپیمایی کشور اعلام کرد که در فیلم منتشر شده در رسانه ها در خصوص هواپیمای ایلیوشین و جابه جایی زوار اربعین، پرواز صورت گرفته غیر تجاری بوده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۴:۲۳   + ۲۴ سایت دیگر  
26 تن از اعضای تیم ملی نوجوانان افغانستان و خانواده هایشان در پرتغال پناهندگی دریافت کردند. دلیل اعطای پناهندگی به آنان در خطر بودن آینده ورزشی، تحصیلی و شغلی آنان اعلام شده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۴:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی گفت: چیزی که امسال مدنظر سیستم تعلیم و تربیت است، آغاز سال تحصیلی از سوم مهر ماه به صورت مجازی بوده و رویکردی که دستگاه تعلیم و تربیت پیگیر آن است آرام ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۴:۱۳   + ۱۴ سایت دیگر  
آمار تولید و تزریق واکسن ایرانی کرونا (کوو ایران برکت) اعلام شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۴:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی به مباحث مطرح شده در خصوص محل هزینه درآمدهای ناشی از مس آذربایجان اشاره کرده و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۴:۱۳    
همزمان با روز جهانی گردشگری، کارگاه آنلاین "ایده، طراحی و تولید ژئوپروداکت (تولیدات ژئوپارکی)" از سوی ژئوپارک ارس برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۳۳   + ۲۷ سایت دیگر  
معاون امنیتی و انتظامی استانداری خوزستان از عودت مراجعه کنندگان به مرزها به مبداء خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی ملکان از کشف 278 دستگاه تست اکسیژن قاچاق در ملکان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی گفت: مراسم آخر ماه صفر با رعایت پروتکل های بهداشتی همچون مراسم دهه اول ماه محرم برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۰:۱۳   + ۱۴۸ سایت دیگر  
سخنگوی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی گفت: سهمیه بنزین مهرماه ساعت 24 امشب بدون تغییر نسبت به ماه های گذشته در کارت های سوخت دارندگان خودروهای شخصی و موتور سیکلت واریز می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۹:۵۳   + ۶۳ سایت دیگر  
دبیر کمیته علمی کشوری کرونا ضمن ارایه توضیحاتی درباره وضعیت فعلی کرونا در کشور، بر لزوم واکسیناسیون دانش آموزان و اقدام والدین در این زمینه تاکید کرد و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۹:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
براساس اعلام مرکز بهداشت شهرستان تبریز؛ دانش آموزان متولدین 1383 و قبل از آن با مراجعه به مراکز تجمیعی واکسیناسیون سطح تبریز نسبت به واکسیناسیون خود اقدام کنند.
مشاهده نتایج بیشتر...