دوشنبه ۲۰ اردیبهشتساعت ۲۳:۲۴May 2021 10
جستجوی پیشرفته

استادبانک، بهترین معلم های خصوصی برای سرتاسر ایران

 

 

دسترسی به معلم خصوصی نیاز مهمی در دوران تحصیل است که فقط محدود به یک شهر مثل تهران نیست. تا زمانیکه در هر شهری دانش آموزی مشغول به تحصیل هست، نیاز به داشتن یک معلم خصوصی خوب نیز احساس می شود.

خیلی از مواقع ما این نیاز به داشتن معلم خصوصی را احساس می کنیم اما به دلیل اینکه در شهر کوچکتری زندگی می کنیم که به دلیل امکانات آموزشی کمتر، فکر می کنیم راه دسترسی به یک معلم خصوصی خوب را نداریم، از نیاز مهم  تحصیلی مان چشم پوشی کرده و همچنان کج دار و مریض در روند یادگیری درس ها پیش می رویم.

بنابراین شناخت یک پلتفرم و سایت تدریس خصوصی ای که علاوه بر معتبر بودن تمام محدودیت های دسترسی به معلم خصوصی را هم برطرف کرده باشد، ضروری است که در ادامه راجع به یکی از این سایت های معتبر به اسم سایت تدریس خصوصی استادبانک صحبت می کنیم که در زمینه ارائه خدمات تدریس خصوصی به دانش آموزان و دانشجویان فعال می باشد. 

 

فعالیت استادبانک در همه شهرهای ایران 

سایت تدریس خصوصی استادبانک یک پلتفرم آموزشی معتبر در زمینه ارائه خدمات تدریس خصوصی به دانش آموزان و دانشجویان است و در کل ایران فعال می باشد. 

استادبانک یک سامانه درخواست معلم خصوصی در ایران است که دانش آموزان با مراجعه به سایت استادبانک و دیدن رزومه اساتید، معلم خصوصی مورد نظر خود را جستجو کرده و برای کلاس خصوصی خود درخواست می دهند. 

کلاس های تدریس خصوصی استادبانک به دو صورت تدریس خصوصی حضوری در منزل و یا تدریس خصوصی آنلاین برگزار می شود که این کلاس ها در تمام شهرهای ایران فعال می باشد.

تدریس خصوصی استادبانک اصفهان، استادبانک مشهد و استادبانک در شیراز و سایر شهرها فعال است و دانش آموزان در هر شهری که باشند از طریق کلاس های آنلاین می توانند بر برترین معلم های خصوصی شهر تهران دسترسی داشته باشند و یا حتی کلاس های حضوری خصوصی خود را با اساتید نمونه شهر خود برگزار کنند.

می توانید با سرچ عبارت تدریس خصوصی استادبانک در گوگل به آدرس  www.ostadbank.com وارد سایت استادبانک شوید و از محیط این پلتفرم آموزشی دیدن کنید. 

 

قیمت معلم خصوصی در شهرهای مختلف 

قیمت های کلاس تدریس خصوصی استادبانک در شهرهای دیگر همانند تهران براساس کیفیت و توانایی تدریس معلم از طرف خود استادبانک تعیین می شود. 

به این صورت که اساتید در استادبانک براساس سه معیار مهم زیر از یک ستاره تا پنج ستاره و VIP دسته بندی می شوند که با توجه به درس، مقطع تحصیلی و شهرمورد نظر این قیمت ها کاملاً متفاوت است. 

•میزان دانش و تحصیلات دانشگاهی استاد

•تعداد سال های تدریس او در مدارس، آموزشگاه دولتی و خصوصی

•توانایی و مهارت او در تدریس و انتقال مفاهیم به دانش آموز 

این سه معیار در مصاحبه ای که استادبانک بصورت تخصصی از اساتید قبل از شروع همکاری انجام می دهد، تعیین کننده پذیرش و ستاره اولیه آنها در سیستم است و قطعاً با بررسی کیفیت جلسات تدریس شان در طول همکاری با استادبانک امتیاز و ستاره آنها تغییر خواهد کرد. 

 

البته نباید این نکته را از قلم انداخت که همه اساتید تدریس خصوصی استادبانک از یک ستاره تا VIP توانایی تدریس کلاس های خصوصی را دارند و تنها تفاوت و برتری اساتید ستاره بالا در سوابق و تجربیات تدریس شان است. بنابراین معلمی که توانایی تدریس را ندارد در هیچ از یک این دسته بندی ها قرار نمی گیرد.

بطور مثال قیمت کلاس های تدریس خصوصی در شهر مشهد به این صورت تعریف شده است که برای کلاس های آنلاین و اساتید یک ستاره قیمت ها از جلسه ای حدود 50 هزار تومان شروع می شود و برای اساتید 4 ستاره به بالا از حدود 130 هزار تومان شروع شده و به جلسه ای بالای 200 هزار تومان برای اساتید VIP  می رسد.

برای کلاس های حضوری نیز از جلسه ای حدود 90 تا 100 هزار تومان برای اساتید ستاره پایین شروع می شود و به جلسه ای بالای 170 هزار تومان برای اساتید 4 ستاره به بالا می رسد.

 

معلم های برتر استادبانک در شهرهای مختلف 

 سایت مرجعی که در حوزه معرفی معلم تدریس خصوصی برای دانش آموزان و دانشجویان فعالیت می کند، باید معتبر باشد و توانایی و صلاحیت اساتید خصوصی خود را دائماً بسنجد.

یک سایت معتبر در حوزه تدریس خصوصی علاوه بر اینکه دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صعنت، معدن و تجارت است، صحت اطلاعات اساتید خود مثل رزومه تحصیلی و سوابق تدریس شان را نیز بدرستی بررسی کرده و در پروفایل شان نمایش می دهد. 

سایت تدریس خصوصی استادبانک علاوه بر داشتن نماد اعتماد الکترونیک، با تایید معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به درجه دانش بنیانی هم رسیده است و با اساتیدی همکاری می کند که در درس و رشته خودشان تخصص و مهارت تدریس را داشته باشند و بعد از شروع همکاری نیز دائماً کیفیت تدریس و نحوه برگزاری جلسات تدریس خصوصی شان را می سنجد. 

همچنین در بخش آکادمی اساتید استادبانک، بروزترین و مهم ترین نکات مربوط به تدریس به اساتید ارائه می شود که می توانند با گذراندن این دوره با موفقیت مدرک گواهی اخلاق حرفه ای در تدریس را از مجموعه استادبانک دریافت کنند. 

معلم های خصوصی استادبانک را دبیران رسمی آموزش و پرورش، معلمان مدارس برتر و نمونه و دبیرانی تشکیل می دهند که سال هاست در حوزه تدریس خصوصی فعالیت داشته اند و کارنامه درخشانی از خود دارند. 

بطور مثال استاد محمد رضا رحیمی یکی از اساتید برجسته استادبانک در درس ریاضی هستند که دارای مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه صنعتی شریف هستند و سال ها سابقه تدریس در مدارس فرزانگان، علامه حلی و مجموعه سلام را دارند. 

یا مثلاً در صفحه استادبانک شیراز، استاد حامد نریمانی فارغ التحصیل ارشد مهندسی برق از دانشگاه شیراز هستند و علاوه بر داشتن مدرک دوره اخلاق حرفه ای تدریس استادبانک، به مدت 10 سال سابقه تدریس در آموزشگاه های معتبر این شهر را دارند.

برای مشاهده معلم های برتر شهرهای بزرگ ایران به همراه قیمت جلسات شان بر روی لینک های زیر کلیک کنید:

1.معلمان نمونه مشهد استادبانک

2.اساتید تدریس خصوصی استادبانک اصفهان 

3.اساتید نمونه استادبانک شیراز

اطلاعات اساتید سایر شهرها با قیمت جلسات تدریس شان را نیز می توانید با ورود به صفحه اصلی سایت و انتخاب شهر محل سکونت، انتخاب نوع آموزش (حضوری یا آنلاین) و همچنین انتخاب درس و تعداد ستاره استاد مشاهده کنید. 

 

ثبت درخواست معلم خصوصی در شهرهای مختلف

 

 

فرقی نمی کند که ساکن کدام شهر باشید، برای ثبت درخواست معلم خصوصی در استادبانک باید چند نکته را رعایت کنید:

•انتخاب نوع آموزش (حضوری یا آنلاین)، درس و تعداد ستاره استاد

حتما نوع آموزش را بصورت آنلاین یا حضوری انتخاب کنید.

البته اگر انتخاب تان کلاس های آنلاین باشد هیچ محدودیتی برای دسترسی به معلم مورد نظرتان ندارید چون از طریق کلاس های آنلاین می توانید از هرجای ایران که باشید بصورت اینترنتی و با ابزارهای که استادبانک در اختیارتان قرار داده است مثل برگزاری کلاس از طریق نرم افزار اسکای روم یا ادوبی کانکت کلاس تان را برگزار کنید. 

در کنار انتخاب نوع آموزش، برای مشخص شدن قیمت جلسات تدریس خصوصی تان، باید درس و تعداد ستاره استاد که از یک ستاره تا VIP دسته بندی شده است را نیز انتخاب نمایید. 

•مشاهده دقیق پروفایل استاد

بعضاً پیش آمده که دانش آموزی بدون توجه به رزومه استاد و منطقه ای که زندگی می کند، درخواست معلم خصوصی داده است و درخواستش بدلیل مسافت طولانی استاد تا محل زندگی اش رد شده است. 

یا حتی بدون توجه به مقطع تحصیلی و گروه درسی استاد، درخواست ارسال کرده است که باز هم درخواستش تایید نشده است. 

حتما این مورد را دقت کنید که قبل از انتخاب معلم مورد نظرتان، رزومه و پروفایل استاد را چک کنید.

استادبانک براساس منطقه، گروه درسی، ستاره و امتیاز اساتید را دسته بندی کرده است که شما می توانید با بررسی تمامی فاکتورهای لازم معلم تان را بدرستی و متناسب با شرایط تان انتخاب کنید. 

مثلاً اگر ساکن اصفهان هستید می توانید از صفحه استادبانک اصفهان و با ورود به پروفایل هر استاد، تعداد سال های تدریس، رزومه تحصیلی، نظرات شاگردان او، منطقه بندی و گروه درسی استاد را بطور کامل مشاهده و بررسی کنید و در نهایت انتخاب خود را تایید نمایید. 

اگر هم  در هر مرحله ای از ثبت درخواست تردید داشتید می توانید با شماره گیری 000-54435-021 با تیم پشتیبانی استادبانک برای راهنمایی و مشاوره تماس بگیرید تا در انتخاب معلم مورد نظرتان مطمئن شوید.