پنجشنبه ۰۷ مهرساعت ۲۱:۳۶Sep 2022 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پیشنهادی»

دنیای اقتصاد   ۱۷ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایرنا : رئیس دفتر ویکتور اوربان نخست وزیر مجارستان که روز پنجشنبه در یک نشست خبری با خبرنگاران سخن می گفت، هشدار داد، بوداپست از هیچ تحریم جدید ضد روسی پیشنهادی اتحادیه اروپا در صورت هدف قرار دادن واردات انرژی از روسیه حمایت نخواهد کرد.
آقای خبر   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایتنا و به نقل از یورونیوز، در میان حدود 40 شرکت اروپایی که پروژه های پیشنهادی از سوی آنها به عنوان نوآورانه پذیرفته شده نام هشت رسانه فرانسوی از جمله نشریه اومانیته نیز به چشم می خورد. این نشریه نزدیک به حزب کمونیست در سال های اخیر با مشکلات مالی بسیاری روبه رو بود. ...
گیتی آنلاین   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
توسعه جهانی موضوعی بود که در مناظره عمومی هفتاد و هفتمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل مورد توجه قرار گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۰۹:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: محمدهادی زاهدی وفا وزیر پیشنهادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با سابقه علمی و تحصیلات اقتصادی و مرتبطی که با این وزارتخانه دارد، باعث تقویت بخش تعاون می شود.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۰۸:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
عیسی آل کثیر، مهاجم مصدوم پرسپولیس کم کم تمرینات آماده سازی اش را آغاز کرده و درتلاش است سریع تر به مرز آمادگی برسد. او تحت نظر کادر پزشکی پرسپولیس در محل تمرین حضور پیدا می کند و مشخص است علی رغم قرار نداشتن نامش در لیست این فصل سرخ ها علاقه زیادی به ادامه همکاری با این تیم دارد ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۰۸:۱۱    
اصفهان - ایرنا- نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی گفت:تجربه، تخصص و دلسوزی نسبت به کشور و نظام اسلامی از ویژگی های بارز وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۰۸:۰۷    
یک کارشناس مسائل بین الملل با اشاره به شرایط به وجود آمده در این کشور از حدود سه هفته پیش تاکنون، گفت: با توجه به این شرایط به وجود آمده، وضعیت عراق بر روی مسیر و ریل قانونمندی در حرکت خواهد بود و یکی از مهم ترین این نشانه ها عدم عقب نشینی اکثریت پارلمان بر روی گزینه پیشنهادی برای نخست وزیری است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۰۶:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: معدل کلی مجلس نسبت به وزیر پیشنهادی کار مثبت ارزیابی می شود و احتمالا بالای 50 درصد به وی رای اعتماد خواهد داد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۲۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
یوری تیلمانس گزینه پیشنهادی دیوید جیمز به لیورپول برای تقویت خط میانی آن تیم است. طرفداری | به گزارش Sportskeeda، تیلمانس وارد آخرین سال قراردادش با لسترسیتی شده است و تابستان آینده یک بازیکن آزاد خواهد بود ...
ورزش 3   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۲۱:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
میلان با ارائه پیشنهادی جدید به ستاره پرتغالی اش، رافائل لیائو، برای تمدید قراداد او سعی دارد چلسی و منچسترسیتی را از تلاش برای جذبش ناامید کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۶:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
همزمان با نشست تاریخی کشورهای جزیره ای اقیانوس آرام با میزبانی کاخ سفید، جزایر سلیمان از امضای توافق پیشنهادی آمریکا اجتناب کرده است، اقدامی که تلاش های واشنگتن برای تقویت روابط با این کشورها را دچار مشکل می کند.
پانا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۵:۴۶   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران (پانا) - بند فسخ قرارداد مهدی عبدی مهاجم پرسپولیس از قرارداد این بازیکن برداشته شد. مهدی عبدی مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس پیش از آغاز فصل با پیشنهادی از کشور پرتغال روبرو شده بود اما در پایان این انتقال انجام نشد ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۳:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
با شکست طرح اولیه حکومت عراق (طرح پیروزی برق آسا)، در جنگ علیه جمهوری اسلامی که با از جان گذشتگی رزمندگان و بسیاری از مردم نقاط مرزی، به خصوص مردم خرمشهر حاصل شد، صدام در هفتمین روز جنگ هماهنگ با پشتیبانان جهانی اش در شورای امنیت سازمان ملل، پیشنهاد آتش بس می دهد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
بند فسخ قرارداد مهدی عبدی برداشته شد به گزارش طرفداری، مهدی عبدی، مهاجم جوان پرسپولیس پیش از آغاز فصل با پیشنهادی از کشور پرتغال روبرو شده بود اما در پایان این انتقال انجام نشد ...
آنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
بررسی صلاحیت، انطباق مدارک، سوابق و برنامه های وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دستور کار هفته آینده کمیسیون اجتماعی مجلس است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی قانون تبدیل وضعیت و استخدام رسمی ایثارگران را شامل شکل های گوناگون استخدامی کارکنان نهادهای ذی صلاح دانست و گفت: فراکسیون ایثارگران به طور جدی پیگیر این موضوع بوده و وزیر پیشنهادی کار نیز متعهد به اجرای این قانون در سیستم مدیریتی خود شده است.
اخبار بانک   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سرمایه گذاری اقتصاد شهر طوبی و مدیر ارزش گذاری ضمن اعلام آخرین وضعیت مالی و عملکردی درباره برنامه های آتی، نحوه ارزش گذاری و قیمت پیشنهادی هر سهم، توضیحاتی ارائه کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۹:۴۲   + ۲۶ سایت دیگر  
لایحه اصلاح قانون اسقاط خودرو 3 پیامد شامل تعارض منافع، عدم امکان جایگزینی فرسوده ها به دلیل پایین بودن مبلغ پیشنهادی بجای ارائه گواهی اسقاط و احتمال انحراف در منابع جمع شده را در پی دارد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۹:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، با انتقاد از عدم ارائه برنامه خاص در حوزه تعاون توسط وزیر پیشنهادی کار گفت: قرار بود یک سوم اقتصاد ایران از طریق بخش تعاون اداره شود بنابراین آقای زاهدی وفا باید مشخص کند که قرار است چه اقداماتی در این بخش انجام دهد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۹:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه زاهدی وفا دغدغه معیشت و رفاه بازنشستگان و کارگران را دارد، گفت: تشکل های مردم نهاد و بدنه وزارت کار از عملکرد او رضایت دارند که این تعامل و ارتباط منجر به اجرای برنامه ها و پیشبرد اهداف اقتصادی و اجتماعی در جامعه می شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۸:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
الهلال در تابستان با پیشنهادی نجومی به سراغ کریستیانو رونالدو آمد اما در نهایت این فوق ستاره در منچستریونایتد ماند.
فرمانداری شاهین شهر و میمه   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۸:۰۶    
جلسه هیات تطبیق مصوبات شوراهای اسلامی شهرستان با حضور فرماندار و رئیس دادگستری شهرستان برگزار شد. در این جلسه با لایحه شهرداری میمه با موضوع خرید یک دستگاه حمل زباله،یک دستگاه کامیون ویک دستگاه لودر و همچنین انتخاب حسابرس مستقل برای سال 1401 موافقت گردید ...
فرهیختگان   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۳:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
نرگس چهرقانی، خبرنگار: قبل از شروع اعتراضات در هفته گذشته که به اغتشاشات منجر شد، مذاکرات احیای برجام به مقطعی رسیده بود که ایران خواستار رفع ابهامات موجود در پاسخ آمریکا به متن پیشنهادی مذاکرات بود و برخی از مقامات غربی هم اذعان داشتند که آمریکا باید ابهامات موجود در پاسخ خود را رفع کند ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۰:۱۷    
خدایار خاشع دبیر کمیته شرکت های سرمایه گذار در ساخت آزادراه ها در حالی مدت اعلام شده از سوی معاون اول رئیس جمهور به وزارت راه و شهرسازی برای ارائه بسته پیشنهادی به سرمایه گذاران برای جذب آنها به مشارکت در زیرساخت های حمل ونقل کشور به سر می آید که تاکنون اقدام قابل توجهی از سوی وزارت راه و شهرسازی و ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۰:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا : دویچه تلکام، اورانج، تله فونیکا و 13 شرکت مخابراتی اروپایی دیگر، با اشاره به بحران انرژی و اهداف تغییرات اقلیمی اتحادیه اروپا، خواستار سهیم شدن غول های فناوری در هزینه های شبکه شدند ...
حوزه   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۲۲:۱۸    
حوزه/ بر این گمانم که تعداد قابل توجهی از جوانان دستگیر شده ی وقایع اخیر، نه مجازات کردنشان به مصلحت است و نه فرستادنشان به کانون اصلاح و تربیت! بلکه می توان در جایی مانند اردوگاه های دانش آموزی، تحت هدایت و حمایت فکری و فرهنگی مجموعه هایی که دانش و تجربه کار با جوانان را دارند ...
ایبنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۵:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مجموعه سه جلدی پسری که دور دنیا را رکاب زد به قلم الستر هامفریز پیشنهادی خوش خوان، پر از اطلاعات کوچک و تجربه های هیجان انگیز از سفر به دور برای نوجوانان ماجراجوست.
می متالز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۳:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
می متالز - پیش بینی می شود اعضای گروه بریکس از گروه هفت کشور صنعتی تا سال 2050 سبقت خواهند گرفت. اتاق بازرگانی تهران برای توسعه ارتباط ایران با این گروه، بسته پیشنهادی مالی و تجاری ارائه کرده است.
کاشف اسرار   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۱:۲۳    
کاشف اسرار – یکی از جاذبه های تاریخی و فرهنگی کشورمان که از معماری قابل توجهی نیز برخوردارند، کاروانسراها هستند. این میراث ارزشمند که قدمت و جایگاه تاریخی آنها ریشه در زندگی اجتماعی ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۱:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
دولت مستعفی یمن اعلام کرد، پیشنهادی از سازمان ملل در مورد گسترش بندهای آتش بس دریافت کرده است که از ماه آوریل در یمن اجرایی شده و مدت آن تا چند روز آینده تمام می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۰:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نماینده مجلس گفت: محمدهادی زاهدی وفا وزیر پیشنهادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با توجه به تحصیلات اقتصادی و تجربه کافی، گزینه مناسبی برای مدیریت این وزارتخانه است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۰۹:۴۸    
رئیس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی تهران گفت: از وزیری حمایت می کنیم که معتقد به سه جانبه گرایی، اصلاح ساختار و تصویب سیاست های کلی سازمان تامین اجتماعی باشد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۲۲:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - نماینده مردم شهرکرد در مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاع اجتماعی تجربیات لازم در حوزه های مختلف مرتبط با این وزارتخانه را دارد و با نگاهی تخصصی مسائل اقتصادی را بررسی می کند.
شبکه ورزشی لحظه   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
باشگاه الهلال عربستان در فصل تابستان و برای جذب کریستیانو رونالدو، قراردادی 2 ساله با حقوق 242 میلیون یورو برای این مدت به CR7 پیشنهاد داده است؛ به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ، اگرچه رونالدو این پیشنهاد را رد کرده ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۶:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا اقتصادی – عضو هیات رییسه کمیسیون اجتماعی مجلس، با بیان اینکه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی باید به اندازه سه وزیر کار کند تاکید کرد که استفاده از ظرفیت نیروهای جوان و انقلابی در کنار نیروهای با تجربه و آگاه به مسائل این وزارتخانه می تواند گره گشای مسائل این وزارتخانه باشد. ...
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
فارس/ مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و سه شنبه هفته آینده (10 و 12 مهر) جلسه علنی خواهد داشت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی، تعامل با نمایندگان، کارایی و تخصص در انجام امور و صداقت را سه ویژگی شاخص محمدهادی زاهدی وفا گزینه پیشنهادی دولت برای تصدی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی دانست و ابراز امیدواری کرد که وی بتواند از مجلس رای اعتماد بگیرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۰:۳۱   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه کارگران قراردادی و پیمانی از وزیر آینده کار خواست تا ضمن پیگیری معیشت و حقوق و دستمزد کارگران و بازنشستگان، تلاش کند ساماندهی قراردادهای موقت کار هرچه زودتر عملیاتی شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۶:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دبیر اجرایی خانه کارگر گفت: نگاه محمدهادی زاهدی وفا وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مسائل کارگران فراجناحی است و رسیدگی به معیشت و رفاه کارگران و بازنشستگان مهم ترین برنامه اوست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۳:۵۲   + ۴۷ سایت دیگر  
وزیر خارجه آمریکا با بیان اینکه واشنگتن هرگز یک توافق بد در مذاکرات وین را نمی پذیرد، مدعی شد در کوتاه مدت هیچ انتظاری برای احیای توافق هسته ای با ایران ندارد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۴:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری تاس از قول منبعی ناشناس گزارش کرد، دومای روسیه شاید لوایح پیشنهادی درباره الحاق اراضی اشغال شده اوکراین به روسیه را پنجشنبه 29 سپتامبر مورد بررسی قرار دهد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۲:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو کانون عالی بازنشستگان کشور گفت: محمدهادی زاهدی وفا وزیر پیشنهادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی باسابقه و شناختی که نسبت به جامعه کارگران و بازنشستگان دارد، پیگیر مساله معیشت و رفاه این اقشار است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
سلمان اسحاقی روز شنبه در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار اقتصادی ایرنا درباره محمدهادی زاهدی وفا وزیر پیشنهادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: وزارت کار یک وزارتخانه ای بزرگ از ادغام سایر وزارتخانه ها در گذشته شکل گرفته و دارای شرکت های مختلف اقتصادی است که باید مدیریت شوند ...
نقدینه   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۰:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
نقدینه - یک مقام مسئول کارگری معتقد است: سرپرست وزارت کار در چند ماه اخیر عملکرد خوبی در حوزه روابط کار از خود نشان داده و تلاش کرده با همگرایی و تعامل با همه گروه ها مشکلات موجود را کاهش دهد و بسیاری از مسایل از جمله نگرانی در حوزه بازنشستگان را برطرف کند. ...
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۰۰:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس از ادامه بررسی برنامه های پیشنهادی وزیر تعاون در جلسه این کمیسیون خبر داد و گفت: تصمیم گیری درباره این موضوع به جلسه 9 مهرماه موکول شد. ...
آنا / شفقنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۲۰:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
فرستاده سازمان ملل می گوید منتظر پاسخ طرف های یمنی به پیشنهاد تمدید آتش بس است.
مهرصبا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۸:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
حمید مجیدی مهر، رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه و دبیر ستاد راهبری طرح ملی حفظ قرآن کریم کشور، بیان کرد: برای اولین بار، در سال جاری (قبل از شروع سال 1402) برنامه های عملیاتی پیشنهادی حوزه حفظ قرآن کریم از دستگاه ها و نهاد های فعال در زمینه حفظ اخذ و طی فرآیند مشخصی که در کارگروه های ...
برترین ها / پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۲۳:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
خانه کلنگی را در نیاوران متری 250 میلیون آگهی کرده اند؛ تقریبا سه برابر بیشتر از متوسط قیمت آپارتمان های مسکونی در منطقه یک!