چهارشنبه ۲۲ اردیبهشتساعت ۱۲:۵۶May 2021 12
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اقدامات»

افق تهران   ۲ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران بیان کرد: با لغو طرح ترافیک خیابان ها شلوغ تر شده و از میزان آمار مسافران حمل و نقل عمومی نکاسته که امیدواریم ستاد مقابله با کرونا اقدامات لازم را در این راستا انجام دهد و تناقصات در این زمینه رفع شود.
جام جم   ۶ دقیقه پیش    
فراندار شهرستان فیروزکوه گفت: جمعیت هلال احمر شهرستان تاکنون فعالیت و برنامه های خوبی داشته که قابل تقدیر است و انتظار داریم این اقدامات در آینده بهتر از قبل باشد.
ایمنا   ۹ دقیقه پیش    
قدرت الله نوروزی، شهردار اصفهان در برنامه زنده تلویزیونی "اینجا اصفهان" حاضر و درباره اقدامات و پروژه های عمرانی شهرداری صحبت کرد. در پایان این برنامه شهردار اصفهان از میر معصومی پیرمرد گل فروش معروف اصفهان که تصویر آن توسط استاد طاهری یکی از نقاشان برجسته بر روی یکی از دیواره های خیابان شریعتی ...
آقای خبر   ۱۵ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر ، با وجودیکه برخی از شهروندان ژاپنی نسبت به میزبانی توکیو برای بازی های المپیک معترض هستند و حتی اقدام به امضای طومار برای لغو بازی ها کرده اند اما کمیته برگزارکننده بازی ها اقدامات خود جهت برگزاری سروقت بازی ها و ارائه خدمات موردنیاز در جریان آن را ادامه می دهد. ...
ایلنا   ۲۲ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز، با اشاره به پیشینه بیش از یک دهه طراحی و آغاز عملیات اجرایی پروژه بزرگراه شهید سپهبد سلیمانی، خاطرنشان کرد که وقوع ریزش در یک ترانشه، از نگاه فعالان حوزه عمرانی، همواره محتمل است و رخدادی نادر هستند.
ایسکانیوز   ۲۴ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
جمعی از دانشجویان دانشگاه های تهران در بیانیه ای مطرح کرد: این اقدامات تروریستی دست و پا زدن های آخر آمریکایی هاست و بدانند که نه تنها مانع شکست سیاست های آنها نخواهد شد بلکه باعث رهایی ملت های مظلوم از چنگال آنها است.
سلام نو   ۲۴ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
علی مطهری، نماینده پیشین مجلس و داوطلب انتخابات ریاست جمهوری گفت که نامه ای درباره اقدامات شورای نگهبان به رهبری نوشته و توضیح داده با این رویه ممکن است جمهوریت نظام از بین برود.
خبرگزاری برنا   ۲۷ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
قاضی زاده هاشمی گفت: در گام بعد گفتمان تحول خود را ذکر کرده ایم که این گفتمان تحول به نام گفتمان دولت مردم است و در نهایت برای اینکه مردم رزق و روزی مسکن جاده بهداشت درمان شان نیاز به اقدامات اجرایی دارد برنامه اجرایی دولت اعتماد را که مرور با موضوع جلب اعتماد عمومی مردم تهیه کرده ایم یعنی اگر آمده ...
تقریب   ۳۳ دقیقه پیش    
استاد حوزه و دانشگاه و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم، بیان کرد: در روزهای پایانی ماه مبارک رمضان، شاهد حمله اشغالگران اسرائیلی به قبله اوّل مسلمین، رمز وحدت مسلمانان هستیم؛ همه مسلمانان نسبت به مقدّسات خود حسّاس بوده و بی تفاوتی را بر نمی تابند ...
خبرگزاری تسنیم   ۳۴ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها-دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان مرکزی با تشریح سیاست گذاری های ستاد پیشگیری از تخلفات و جرائم انتخاباتی استان مرکزی گفت: کیفیت اقدامات و پیشگیری های حقوقی و قضایی حوزه انتخابات در استان مرکزی مورد توجه باشد.
اوشیدا   ۳۵ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه بسیجیان پیش قراول حل مشکلات اقتصادی خواهند بود گفت: یکی از اقدامات برای حل مشکلات و رسیدن به وضع مطلوب، مشارکت گسترده و آگاهانه در انتخابات است.
نصیر نیوز   ۳۸ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، سید مناف هاشمی روز چهارشنبه در مراسم آغاز عملیات اجرایی احداث نخستین قطعه از خط 10 مترو تهران گفت: اقدامات زیادی در موضوعات موتورسیکلت، اتوبوس برقی و دوچرخه انجام شده که در آینده نزدیک این اقدامات در کلانشهر تهران به نتیجه می رسد ...
پایگاه خبری نما   ۳۹ دقیقه پیش   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش نما ، سید موسی خادمی در مراسم افتتاحیه و بهره برداری از پروژه های صنعت برق لرستان و بهسازی شبکه های روستایی و برق رسانی به مناطق عشایری، اظهار کرد: با حمایت های وزارت نیرو دو سد کمندان و سد تاج امیر آماده آبگیری هستند. ...
احمدعلی موهبتی در نشست شورای هماهنگی و مبارزه با موادمخدر استان اظهارداشت: مساله موادمخدر یکی از معضلاتی است که مقام معظم رهبری همواره روی آن تاکید فراوان دارند به همین سبب در سیستان و بلوچستان در این حوزه و پیشگیری از آسیب های اجتماعی ناشی از آن اقدامات خوبی انجام شده است. ...
محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به خاطر فعالیت ها و اقدامات مرکز مقاومت بسیج حوزه ها و پایگاه های ویژه سازمان های تابعه در سال 1399 از احمد غریوی فرمانده مرکز مقاومت بسیج این وزارتخانه قدردانی کرد.
خبرگزاری فارس   ۵۰ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
رییس ستاد انتخابات بسیج اساتید گفت: با تشکیل اتاق وضعیت انتخابات، کمیت و کیفیت اقدامات کانون های استادی و مراکز استانی نهضت استادی در سراسر کشور مورد رصد و اندازه گیری قرار می گیرد.
جهانی پرس   ۵۱ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
در پی حملات وحشیانه رژیم اشغالگر قدس به نمازگزاران فلسطینی، بسیاری از فوتبالیست های جهان، این اقدامات را محکوم کردند.
فرهنگ حسینی ضمن تحلیل تحولات بازارسرمایه طی چند وقت اخیر به تشریح اقدامات انجام شده در راستای بهبود بازار پرداخت.
پایگاه خبری گسترش   ۱ ساعت پیش    
ظریف در بدو ورود به دمشق: اقدامات رژیم صهیونیستی شرایط بسیار وخیمی را در منطقه ایجاد کرده است
گروه استان ها- رئیس پلیس فتا گیلان گفت: با اقدامات پیشگیرانه پلیس میزان جرایم سایبری در گیلان نسبت به مدت مشابه سال گذشته 40 درصد کاهش یافت.
شبستان   ۱ ساعت پیش    
دوران همه گیری ویروس کرونا با فراز نشیب های زیادی در بین فعالیت و اقدامات کانون های فرهنگی و هنری مساجد داشته که با تحول و ایده های جدیدی برای تعطیل نشدن این دسته اقدامات همراه بوده است.
هفته نامه شما   ۱ ساعت پیش    
اقدامات و تصمیمات یک جانبه گرایانه و عجیب از سوی رئیس جدید فوتبال آینده روشنی را نوید نمی دهد.
مقامات سعودی هرگونه جمع آوری کمک و اقدامات خیریه به نفع مقاومت فلسطین که در حال نبرد با اشغالگران اسرائیلی است را منع کرده اند.
اقتصاد ایران: دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی، شرکت های دانش بنیان را موتور محرک علم و فناوری کشور دانست و گفت: صندوق نوآوری و شکوفایی نسبت به سرمایه گذاری در حوزه نوآوری عمومی ورود داشته باشد و با درک اثرات اقتصادی و اجتماعی فراوان این حوزه اقدامات لازم در این خصوص را به انجام برساند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش    
واشنگتن و توکیو در پایان گفت وگو های دیپلماتیک و نظامی سطح بالا درباره اقدامات چین در منطقه آسیا و اقیانوس آرام هشدار دادند.
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان در بازدید از آخرین وضعیت سد در دست احداث نرماب در شهرستان مینودشت، برای آبگیری در خرداد ماه سال جاری، از پیشرفت بیش از 84 درصد بدنه بزرگ ترین و مهم ترین سد در حال ساخت استان خبرداد. ...
ایلنا   ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل خدمات شهری شهرداری تهران گفت: مناطق 22 گانه شهرداری تهران از 3 روز پیش برای برگزاری نماز عید فطر اقدام کرده اند و علاوه بر آذین بندی شهر همه اقدامات لازم برای اجرای پروتکل های بهداشتی در مساجد انجام شده است.
حجت الاسلام و المسلمین سید احمدرضا شاهرخی گفت: تلاش نیروی انتظامی با توجه به نیروها و تجهیزاتی که در اختیار دارند در مبارزه با قاچاق کالا بسیار قابل تحسین است.
قدس آنلاین   ۱ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
دکتر علیرضا تقوی نیا کارشناس مسائل منطقه فلسطین: در حالی که دامنه اعتراض فلسطینی ها به طرح های رژیم صهیونیستی برای یهودی سازی قدس و اقدامات تحریک آمیز صهیونیست ها از جمله اقدام برای تصاحب محله الشیخ جراح و اخراج فلسطینی ها از آن افزایش یافته است.
بسیج   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
امسال طرح ولایت صرفا به صورت متمرکز اجرا می شود و طرح نهاد رهبری به صورت مجازی پیش خواهد رفت؛ البته منظور از مجازی صرفا به صورت وبیناری نیست بلکه در کنار وبینارها اقدامات دیگری هم وجود دارد.
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سناتور سندرز اقدامات از سوی افراط گرایان جناح راستی اسرائیلی را مقصر تنش ها و دامن زدن به یک درگیری بین اسرائیل و فلسطین دانست.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱ ساعت پیش    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان مازندران، چندین سالی است که مقام معظم رهبری شعار سال را بر مبنای توسعه اقتصادی مطرح می کنند و این امر نشان از دغدغه جدی معظم له در توسعه اقتصادی و توجه به معیشت مردم است. ...
تفکیک زباله ها از جمله بازیافت کاغذهای غیرقابل استفاده از یکدیگر امری بسیار مهم در بازیافت زباله ها محسوب می شود. به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایسنا ، اما با این وجود باز هم در زمینه بهینه سازی کاغذ اقدامات درستی صورت نگرفته است ...
میهن نوین   ۱ ساعت پیش    
شهردار منطقه 19 از اجرای تدابیر پیشگیرانه مدیریت بحران سیلاب در فصل بهار با لایروبی مستمر کانال ها و حوضچه های محدوه معابر این منطقه خبر داد.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزارت امور خارجه کوبا حملات بی رحمانه رژیم صهیونیست علیه مردم مظلوم فلسطین را به شدت محکوم کرد. وزیر امور خارجه آرژانتین نیز ضمن ابراز نگرانی از وخیم تر شدن درگیری ها، توسل به اقدامات زورگویانه علیه غیرنظامیان فلسطینی را مورد انتقاد شدید قرار داد.
قلم | qalamna.ir : گروه علمی: ناسا قصد دارد در دهه ی 2030 میلادی اولین انسان را به مریخ بفرستد اما یک دانشمند باور دارد که آین آژانس فضایی گونه هایی از حیات را همراه با مریخ نورد استقامت به سیاره ی سرخ فرستاده است ...
موج   ۱ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور در حاشیه سفر یک روزه خود به همدان با کارکنان زندان های همدان دیدار و گفت و گو کرد.
اجرای طرح فراز در تاکستانها ،استفاده از ارقام جدید و سرشاخه کاری در باغات ،کشت گیاهان دارویی و توسعه گلخانه ها بخشی از دستاوردها و اقدامات مدیریت باغبانی سازمان جهاد در راستای توسعه اقتصادی و اشتغالزایی بخش کشاورزی می باشد.
فلزات آنلاین   ۱ ساعت پیش    
مدیرعامل تعاونی مصرف کارکنان فولاد اکسین خوزستان در خصوص عملکرد این تعاونی گفت: تعاونی مصرف کارکنان شرکت فولاد اکسین خوزستان علی رغم تمام سختی ها، مشکلات و چالش های به جا مانده از دوره های گذشته ...
همشهری   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
طرح ها و اقدامات محلی وقتی می توانند ارزشمند باشند که بر اساس دغدغه های اقشار مختلف مردم انتخاب شوند و برای آنها منفعت و آرامش به همراه داشته باشند.
جریان تحریف معتقد است ایران تحریم می شود زیرا کشور نرمالی نیست، از دنیا دور افتاده و نمی تواند زبان دنیا را بفهمد و همچنین رفتاری ایدئولوژیک به جای رفتار مبتنی بر منافع ملی دارد. عملا این جریان درباره این موضوع صرفا بر اشتباهات احتمالی ایران تاکید دارد و هیچ اشاره ای به اقدامات غلط غرب نمی کند.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - ایجاد عدالت و فراهم نمودن زیرساخت های آموزشی برای دانش آموزان یکی از اولویت های نظام مقدس جمهوری اسلامی است که در سرلوحه کار دولت تدبیر و امید قرار گرفته تا حدی که در این زمینه اقدامات قابل توجهی در لرستان انجام شده است.
سرهنگ هادی علیپور ، رییس هسته گزینش پلیس پایتخت شرایط جذب در پلیس را تشریح کرد.
سخنگو و رئیس مرکز دیپلماسی عمومی وزارت امور خارجه در بازدید از مجموعه کمیته ملی المپیک و دیدار با سید رضا صالحی امیری، رئیس کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی ایران، از نزدیک در جریان اقدامات گسترده صورت گرفته برای توسعه زیرساخت ها و تعمیق ورزش قهرمانی در کشور قرار گرفت. ...
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا - سفیر عراق در مصر ضمن تاکید بر اهمیت نقش اساسی اتحادیه عرب در مساله فلسطین، از شورای این اتحادیه خواست که تمام اقدامات بازدارنده برای جلوگیری از حملات به شهر اشغال شده قدس را اتخاذ کند.
رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در سخنرانی خود در وبینار بین المللی بررسی تحولات غزه و راهکارهای مقابله با اقدامات رژیم صهیونیستی بر لزوم همکاری کشورهای اسلامی حول محور فلسطین و بیت المقدس و تحریم رژیم صهیونیستی تأکید کرد.
ایلنا   ۲ ساعت پیش   + ۲۹ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه گفت: اقدامات جنایتکارانه رژیم صهیونیستی از روز جهانی قدس شدت گرفته است و اتفاقات کم سابقه ای در مسجد الاقصی و سرزمین های اشغالی صورت گرفته است و همچنین بمباران غزه شرایط بسیار وخیمی در منطقه ایجاد کرده است.
راه امروز   ۲ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
بررسی ها حکایت از آن دارد که پاسخ مثبت دادن به این سوال همچنان زود است؛ اما پیگیری روند تحولات نشان می دهد که زیر سایه رشد مجدد قیمت دلار و افزایش تقریبا بی مانع قیمت های جهانی به خصوص در بخش کالا های اساسی ...
اتحادیه آفریقا اقدامات ارتش رژیم صهیونیستی در غزه را ناقض قوانین بین المللی دانست.
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان گفت: آتش نشانی کرمان با حمایت شهرداری در مسیر افزایش تاب آوری شهر اقدامات زیادی را انجام داده است.