یکشنبه ۱۴ آذرساعت ۰۲:۳۲Dec 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استخرهای»

میرملاس نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از خبرگزاری برنا از لرستان؛ بیگ زاده در حاشیه برگزاری دور اول لیگ شنای لرستان با بیان اینکه دور اول مسابقات لیگ شنای استان با در نظر گرفتن تعطیلی استخرهای بعضی از شهرستانهای و همچنین طی نشدن دورۀ آمادگی عمومی شناگران انتظار شرکت تمامی تیمها و ورزشکاران ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۹:۰۶    
سرپرست معاونت توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی گفت: برای بازگشایی دوباره استخر های شنا هماهنگی و برنامه ریزی هایی در حال انجام است.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۲:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بیضا گفت: در هشت ماهه اول سال جاری بیش از 215 تن انواع ماهی قزل آلا، سیبری و فیل ماهی در استخرهای تک منظوره و دو منظوره کشاورزی این شهرستان تولید شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری گفت: به علت بهبود شرایط کرونایی و واکسینه شدن افراد ،در صدد بازگشایی برخی از استخرها با شرایط خاص هستیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۰۰:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رییس هیات شنا، واترپلو و شیرجه خوزستان با بیان این که هیچ کدام از استخرهای استان مجوز فعالیت و بازگشایی ندارند، گفت: متاسفانه به جز چند استخر که برای دریافت مجوز بازگشایی اقدام کرده اند، مابقی استخرهای استان اقدامی نداشته اند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۶:۱۳    
استخرهای فایبر گلاس اغلب بین 20 تا 40 سال عمر می کنند و حوضچه کامپوزیت عمر طولانی تری دارد، اما در صورت بروز مشکل در ساختار یا پوشش، تعمیر حوضچه های فایبرگلاس دشوار است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۵:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
استاندار البرز با بیان اینکه تمامی مناطق البرز باید مجهز به تصفیه خانه و استخرهای ذخیره آب شوند، گفت: باید در طرح ها و پروژه های کارگروه زیربنایی بدنبال جبران سرانه ها در حوزه های مختلف باشیم چراکه البرز در این رابطه ضعف جدی دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۱:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان-ایرنا-مدیر روابط عمومی ذوب آهن اصفهان گفت: بی احتیاطی فرد یا افراد ناشناس عامل آتش سوزی نیزارهای حواشی استخرهای این کارخانه بود که با حضور به موقع واحد آتش نشانی بدون خسارت مالی و جانی خاموش شد.
پایگاه خبری تحلیلی گرو   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۰۱:۵۴    
سرپرست اداره ورزش و جوانان نهاوند گفت: پس از 21 ماه تعطیلی استخرهای شنا در این شهرستان با رعایت پروتکل ها های بهداشتی احازه فعالیت دارند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدای استان تهران گفت: 513 پروژه و طرح نیمه تمام از جمله مسجد، مدرسه، خانه محرومین و زلزله زدگان، بند خاکی، کانال های انتقال آب و استخرهای ذخیره آب طی 10 ماه گذشته توسط بسیج تکمیل شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۰:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
زاهدان - رئیس اداره شیلات سیب و سوران گفت: برای اولین بار 2 هزار قطعه بچه ماهی قزل آلای رنگین کمان در استخر های پیش ساخته این شهرستان رها سازی شد.
سلامت نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
سلامت نیوز : سعیدشعرباف، فعال شهری درباره مناطق حاشیه شمالی شهر مشهد می گوید این مناطق در سالهای اخیر محل دست اندازی گونه های جدیدی از زمینخواری و رانتخواری شده است. ...
سلیمان جوانمردی در گفتگو با خبرنگار صدای نهاوند، اظهار کرد: بر اساس ابلاغیه وزارت بهداشت و تأیید اداره کل ورزش و جوانان استان در تمامی شرایط رنگی کرونایی با رعایت شیوه نامه های بهداشتی و انجام کامل واکسیناسیون متصدیان ، کارکنان استخر و ناجیان غریق بازگشایی و فعالیت استخرهای شنای بلامانع می باشد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۳:۳۳    
ایسنا/کرمانشاه رئیس هیات شنا کرمانشاه از در دستورکار قرار گرفتن راه اندازی مدارس شنا در همه استخرهای کرمانشاه خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روز دوشنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، نورالله حسینی افزود: در حال حاضر هر چهارگونه کپور ماهیان پرورشی رایج در کشور شامل کپور معمولی، کپور نقره ای، آمور و ماهی بیگ هد یا سرگنده در این استان در استخرهای دومنظوره کشاورزی ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۱:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: در صورت تامین اعتبار 6 استخر نیمه تمام کشاورزی امسال تکمیل می شود.
آمار تلفات غرق شدگی در استان طی هفت ماهه سال جاری با کاهش مواجه بوده و در تمامی ماهها روند کاهشی داشته است اما نکته قابل توجه اینکه حدود نیمی از غرق شدگی های استان دراستخرهای کشاورزی اتفاق افتاده است و فوت در استخرهای کشاورزی روند افزایش داشته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۶:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- معاون استاندار فارس اعلام کرد: با توجه به ابلاغ دستورالعمل جدید وظایف الزامات فرآیندهای اجرایی طرح مدیریت هوشمند کرونا، فعالیت مجدد باشگاه ورزشی سرپوشیده، استخرهای شنای روباز و سرپوشیده بلامانع است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۰:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه به گفته معاون ورزش و جوانان استان کرمانشاه استخرهای کرمانشاه پس از یازده ماه تعطیلی می توانند فعالیت خود را از سر بگیرند.
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۰۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
محترمی گفت: در این راستا احداث خطوط انتقال آب، کانال های کشاورزی ، استخرهای ذخیره آب و لایروبی قنوات پیش بینی شده که به عنوان نمونه در 18 ماه گذشته در زمینه بهبود راندمان انتقال آب مزارع بیش از 42 کیلومتر خط انتقال آب کشاورزی کار انجام شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۰:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیر جهاد کشاورزی اهر از تولید سالانه بیش از 557 تن گوشت سفید ماهی در استخرهای پرورش ماهی این شهرستان خبر داد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۶:۰۹    
شبان بابیان اینکه احداث بی رویه استخرهای ذخیره آب باعث افزایش سرسام آور قیمت آب بهای کشاورزی شد، گفت: استفاده از سیستم های نوین آبیاری باعث کاهش مصرف آب در باغات می شود و راهی جز حرکت به سمت کشاورزی علمی نداریم.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۳:۰۶    
شبکه بیت کوین (BTC) پس از توافق 90 درصدی ماینرها و استخرهای استخراج، سرانجام روز یک شنبه 14 نوامبر( 23 آبان ) سافت فورک تپ روت (Taproot) را بین بلاک های 709488 و 709632 با موفقیت فعال کرد. تهران – اقتصاد برتر – 23 آبان 1400 ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۲:۴۸    
در طول دو سال اخیر به دلیل شیوع ویروس کرونا، استخرهای عمومی در اکثر مواقع تعطیل بوده اند. همین مسئله باعث شده است که بسیاری از افراد به خصوص کودکان از لذت این تفریح آبی دور بمانند. اما استخرهای بادی به عنوان یک راه حل جایگزین می تواند برای سرگرمی بچه ها مورد استفاده قرار بگیرد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۱۰:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
اردبیل-ایرنا- سرپرست فرمانداری خلخال گفت:برای توسعه مزارع و استخرهای پرورش ماهی و افزایش میزان تولید آبزیان در این شهرستان نیاز به حمایت فعالان این بخش از سوی اداره کل شیلات و دیگر دستگاه های اجرایی هستیم.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۱۴:۳۲    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بشرویه از آغاز برداشت نخستین ماهی تیلاپیا از استخرهای پرورش ماهی در این شهرستان خبر داد.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۸/۱۲ - ۰۹:۴۷    
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ بجنورد – ایرنا- دست خالی دامداران خراسان شمالی در تامین آب مورد نیاز دام، آنان را وادار کرده تا به سراغ تانکرها و یا استخرهای ذخیره آب کشاورزی بروند اما آلودگی این منابع به کودهای شیمیایی سبب تلف شدن شمار قابل توجهی از گوسفندان و بزها شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۲ - ۰۹:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- دست خالی دامداران خراسان شمالی در تامین آب مورد نیاز دام، آنان را وادار کرده تا به سراغ تانکرها و یا استخرهای ذخیره آب کشاورزی بروند اما آلودگی این منابع به کودهای شیمیایی سبب تلف شدن شمار قابل توجهی از گوسفندان و بزها شده است.
فدراسیون شنا و شیرجه   ۱۴۰۰/۰۸/۰۹ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
استخرهای قهرمانی آزادی مجموعه ورزشی آزادی برای آموزش عمومی و تخصصی رشته های شنا، شیرجه و واترپلو از علاقه مند ثبت نام بعمل می آورد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۷ - ۲۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بشرویه از رهاسازی 12 هزار قطعه بچه ماهی سرد آبی در استخرهای دومنظوره ذخیره آب کشاورزی این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۶ - ۱۳:۴۶    
ایجاد استخر های پرورش ماهی در کنار مزارع کشاورزی گلستان، طرحی است که هم افزایش بهره وری را با خود به همراه دارد و هم به تولید محصولات ارگانیک کمک می کند.
نجف آباد نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۰۸:۲۷    
خیلی تلخ و باورنکردنی است ولی چند روزی است که استخرهای نجف آباد باز شده اند ولی بیشتر مدارس هنوز با محدودیت های مختلف و فشارها و بازدیدهای مکرر بهداشتی مواجه هستند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۵:۴۷    
قاسم پور با بیان اینکه اقتصاد کشور و شهرستان در زلزله خاموش خشکسالی ها دچار خسارت های زیادی شده است و مدیران باید در این بخش در اخذ اعتبارات مربوطه تلاش کنند، گفت: نباید اجازه افزایش استخرهای ذخیره آب و باغات بدون نظر جهاد کشاورزی را داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۸:۱۴   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: در راستای ایجاد اشتغال برای روستاییان سیستان تا پایان امسال 96 استخر خاکی پرورش ماهی در روستاها احداث و تجهیز خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۴:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مسئول واحد امور شیلات و آبزیان جهاد کشاورزی تربت حیدریه گفت: پیش بینی می شود امسال 55تن ماهی سردابی از استخرهای ذخیره کشاورزی آب این شهرستان برداشت شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۰:۵۳    
ایسنا/خراسان رضوی مدیر آب و فاضلاب شهرستان کاشمر توسعه باغ ویلاها در شهر و روستاها و استخرهایی که برای تفریح در آن احداث می شود را یکی از چالش های جدی در تامین آب شرب دانست.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۲:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل شیلات خوزستان، گفت: شهرستان بهبهان 50 درصد میزان تولیدات ماهیان گرمابی در استخرهای دو منظوره ( کشاورزی و پرورش آبزیان) استان خوزستان را به خود اختصاص داده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۷:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو گفت: تعداد استخرهای استاندارد در کشور بسیار ناچیز است و کمتر از 10 استخر استاندارد در کشور وجود دارد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۲:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
به دنبال پیگیری های فدراسیون نجات غریق و غواصی، ابلاغ رسمی وزارت ورزش و دستور معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای به تمام استان ها، انعقاد قرارداد با منجیان غریق و بیمه آنها توسط باشگاه ها، اماکن آبی و استخرهای شنا بر اساس قانون تامین اجتماعی الزامی شد.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر کل شیلات خوزستان، در مراسم برداشت میگو از طرح پایلوت "پرورش میگو با استفاده از زه آب کشاورزی در شهرستان خرمشهر" در جمع خبرنگاران، استفاده از آب های نامتعارف یا زه آبها در تولید آبزیان به ویژه پرورش میگو را الگوی بسیار خوبی در سطح منطقه خواند و هدف از اجرای این طرح را افزایش بهره وری از آب ...
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۲۶    
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ بجنورد -ایرنا -مدیر امور شیلات سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: برداشت ماهی از مزارع گرمابی استان از جمله آببندها و استخرهای ذخیره آب کشاورزی این استان آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۸:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا -مدیر امور شیلات سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: برداشت ماهی از مزارع گرمابی استان از جمله آببندها و استخرهای ذخیره آب کشاورزی این استان آغاز شد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
افزایش قیمت نهاده ها و هزینه های تولید از چالش های پیش روی پرورش قزل آلا در چهارمحال و بختیاری است که موجب کاهش تولید و افزایش تمام شده قیمت این محصول در استخرهای پرورش ماهی شده است.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
فکرشهر: معاون آبزی پروری اداره کل شیلات استان بوشهر از افزایش تولید میگو در سال جاری خبر داد و گفت: تاکنون برداشت میگو در 50 درصد از استخرهای پرورشی استان انجام شده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۵:۵۱    
گروه استان ها رئیس علوم پزشکی اراک گفت: استخرهای اراک مغایر پروتکل های کشوری و با یک مصوبه استانی بازگشایی شدند که ازدحام در استخرها نگران کننده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
یزد - ایرنا- مدیرجهاد کشاورزی بافق گفت: 241 تن ماهی تیلاپیا و 70 تن فیله این آبزی در مجموع به ارزش 10 میلیارد تومان در 6 ماهه نخست سال 1400 در مجتمع و استخرهای پرورش این شهرستان تولید وروانه بازار مصرف سایر استان ها شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۰:۲۳    
همدان- ایرنا- هفته ها و ماه هاست که آمار مبتلایان و فوتی های کرونا همچنان روند صعودی داشته و تعطیلی مطلق استخرهای شنا باعث شده ناجیان غریق بیش از قبل غرق در مشکلات ناشی از تداوم موج های کرونایی شوند.