جمعه ۱۴ آذرساعت ۱۵:۰۴Dec 2020 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استخرهای»

اقتصاد آنلاین / همت خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۹:۱۹   + ۶۲ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف تهران به تغییر وضعیت شیوع کرونا در تهران از قرمز به نارنجی اشاره کرد و گفت: از شنبه هفته آینده، 15 آذرماه صاحبان واحدهای صنفی به جز گروه های 3 و 4 به شرط رعایت دستورالعمل های بهداشتی می توانند مغازه های خود را باز کنند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۹:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر سمنان گفت: فضاسازی و نورپردازی اطراف استخرهای سنتی 6 گانه شهر سمنان از اهداف مدیریت شهری به حساب می آید.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۷:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
اهواز- مدیرکل شیلات خوزستان گفت: قریب به 16 هزار هکتار سطح زیر کشت استخرهای غیرمجاز در خوزستان ساخته شده است اما نمی توان آنها را تخریب کرد چرا باعث اشتغال زایی در استان شده اند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۰۶:۳۷    
رئیس اداره بهداشت موادغذایی و بهسازی اماکن عمومی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت گفت: در مناطق قرمز و نارنجی استخرهای روباز و سرپوشیده محدودیت دارند.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۴:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیر امور شیلات سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: برداشت ماهی گرمابی از استخرهای ذخیره آب در استان آغاز شده و پیش بینی می شود 300 تن ماهی تولید شود.
هرمزبان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۰:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
از 6 عنوان کتاب به عنوان آثار مؤلفان بومی شهرستان سیریک رونمایی شد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هرمزبان از سیریک، از 6 عنوان کتاب به عنوان آثار مؤلفان بومی شهرستان سیریک رونمایی شد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۲۰:۵۳    
استخرهای سرپوشیده در گروه شغلی سه قرار دارند و در حال حاضر فعالیت گروه های شغلی سه ممنوع است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
دبیر هیات نجات غریق و غواصی یزدبا بیان این که ارتقاء دوره های آموزشی در اولویت فعالیت های این هیأت قرار گرفته، از معافیت اجاره بهاء استخرهای استان تا بازگشایی مجدد خبر داد.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۲۰    
پیش بینی می شود تا پایان سال بیش از 2 هزار تن ماهی از استخرهای سیستان و بلوچستان برداشت شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۷:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- شهر سمنان در سال های اخیر مسیر توسعه را با سرعتی قابل قبول طی می کند و مدیران شهری در پی دستیابی به رویای گردشگری پایدار با تکیه بر فعالیت هایی چون توسعه باغ راه ها، توجه به استخرهای شش گانه شهر، احیای خانه های تاریخی و انتخاب سمنان به عنوان شهر دوستدار کودک هستند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
کردستان- حسین پور، مدیر امور شیلات و آبزیان سازمان جهادکشاورزی کردستان گفت: 655 هزار قطعه بچه ماهی امسال در منابع آبی غیرشرب و استخرهای پرورش ماهی استان رهاسازی می شود.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۵:۴۴    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان مرکزی؛ اکبری مدیر امور شیلات و آبزیان سازمان جهادکشاورزی استان مرکزی با اشاره به اینکه استخر پرورش ماهی از نظر کاربردی به استخرهای اختصاصی و دو منظوره کشاورزی و پرورش ماهی تقسیم می شود گفت ...
خارگ نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
خارگ نیوز: مدیرکل شیلات استان بوشهر با اشاره به اینکه "برداشت میگو از استخرهای پرورشی رو به پایان است" گفت: تاکنون میگوهای پرورشی از 4هزار و 200 استخر ساحلی استان بوشهر برداشت شده و تا هفته آینده به پایان می رسد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۷:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - رییس اداره ورزش و جوانان ابرکوه گفت: از آغاز شیوع ویروس کرونا و تعطیلی فضاهای ورزشی و استخرهای سرپوشیده شنا در این شهرستان تاکنون چهار میلیارد ریال زیان به این حوزه وارد شده است.
سازمان شیلات ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
10:59 AM 1399/08/24 تعداد بازدید: 2 ناظر نظام مهندسی شیلات هرمزگان می گوید: پرورش ماهی در استخرهای ذخیره آب کشاورزی، آب خروجی از استخر را غنی و املاح و برخی از مواد مورد نیاز گیاهان را به صورت محلول و از طریق آوندها به گیاه می رساند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۷:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
گروه استان ها مدیرکل شیلات استان بوشهر با اشاره به اینکه "برداشت میگو از استخرهای پرورشی رو به پایان است" گفت: تاکنون میگوهای پرورشی از 4هزار و 200 استخر ساحلی استان بوشهر برداشت شده و تا هفته آینده به پایان می رسد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۰:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرجهادکشاورزی شهرستان آذرشهر با بیان اینکه تولیدکنندگان ماهیان زینتی شهرستان آذرشهر دارای بزرگترین مزارع و استخرهای باز و سرپوشیده در سطح استان هستند ، گفت: ماهیان زینتی تولیدی به کشورهای همسایه صادر می شود.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۰:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
علی مصطفوی روز جمعه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بر این اساس مصادیق مشمول محدودیت ها شامل دانشگاه ها، مدارس، مدارس شبانه روزی، حوزه های علمیه، آموزشگاه های فنی و حرفه ای، زبان سراها و سایر آموزشگاه ها و کتابخانه ها، استخرهای سرپوشیده، سینما، تئاتر و مراکز مشابه در این مدت تعطیل است ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۸:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
دبیر ستاد مقابله با کرونا در مشهد از تمدید ممنوعیت فعالیت اصناف گروه 3 و 4 خبر داد. آرایشگاه های زنانه و سالن های زیبایی، تالارهای پذیرایی، مراکز تفریحی آبی و استخرهای سرپوشیده، مراسم فرهنگی، اجتماعی، مذهبی، باشگاه های ورزشی سالنی و ... از جمله این اصناف هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۷:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی، گفت: شهرستان سراب، قطب شیلات استان بوده و مقام اول و دومی استان به شهرستان سراب اختصاص دارد.
هرمز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
حاجی آباد به عنوان شمالی ترین نقطه هرمزگان از دریا و ساحل محروم بوده؛ اما جوانان متخصص هرمزگانی برای شهرستان های غیر ساحلی نیز آبزی پروری در آب های موجود کشاورزی را برگزیده اند و استفاده حداکثری و چند منظوره از منابع آبی آن می کنند به طوریکه هم اکنون موفق به برداشت خاویار از گونه ماهی خاویاری ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۰۷:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل شیلات استان بوشهر با اشاره به برداشت 90 درصد میگوهای پرورشی از استخرهای ساحلی این استان گفت: تاکنون بیش از 20 هزار تن میگوی پرورشی در سایت های 11 گانه استان بوشهر برداشت شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۱:۵۱    
سمنان- ایرنا- یکی از استخرهای کشاورزی تاریخی سمنان در نظام قدیمی تقسیم آب این شهر لتیبار نام دارد و تا دهه 70 شمسی پیش از آنکه المان میدان هفت تیر ساخته شود در آن محل قرار داشت و پس از آن به آبگیری در منطقه ای موسوم به 40 قبله که در حال حاضر شمال بوستان ولیعصر و یکی از مناطق پر تردد شهری است انتقال ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۰۱:۴۱   + ۱۸ سایت دیگر  
تکلیف 89 شهرستان که هفته گذشته با محدودیت و تعطیلی در بخش هایی از ورزش خود مواجه شدند، در هفته جاری مشخص نشد! به گزارش ایسنا، طبق جدول گروه های شغلی، مراکز تمرین و انجام مسابقات ورزشی نیز در گروه شغلی دو، استخرهای سرپوشیده به عنوان گروه شغلی سه و باشگاه های ورزشی ورزش های پربرخورد از جمله کشتی ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد مقابله با کرونا استان خوزستان گفت: اصنافی که فعالیت آن ها ضروری نیست مثل استخرهای سرپوشیده، سالن های آرایشی، تالارهای پذیرایی، چایخانه و قهوه خانه ها و رستوران تعطیل خواهند بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۰:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
140 هزار قطعه ماهی تیلاپیا از ابتدای امسال در استخرهای استان سمنان رهاسازی شده است.
میرملاس نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۰۹:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
سیدموسی خادمی در گفت و گو با میرملاس افزود: در چارچوب این محدودیت، تمام فعالیت های اصناف و مشاغل سطح سه و چهار که اغلب آموزشی و تجمع در مناسبت های مختلف است ممنوع شده است. وی گفت: گروه های شغلی سه شامل دانشگاه ها، مدارس، زبان سراها، آموزشگاه های فنی و حرفه ای، کتابخانه [...]
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۰۰:۱۰   + ۲۴ سایت دیگر  
محبوب ترین اپلیکیشن اشتراک گذاری عکس در جهان، از روزهای اولی که به عنوان یک فضای هنری بازیگوشانه ظهور کرد تا این اواخر با موج اینفلوئنسرها و استخرهای بادی، خوب و بد را در جامعه دگرگون کرده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۰۹:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی جلسه ستاد کرونای شهرستان تبریز به ریاست فرماندار تشکیل شده و در این جلسه تمامی موزه ها و باغ موزه های شهرستان تبریز و اطراف استخرهای تفرجگاه ائل گلی و عون بن علی تعطیل اعلام شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۲۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان رئیس اداره شیلات شهرستان زاهدان گفت :با مساعد شدن شرایط آب وهوای منطقه، توزیع بچه ماهی سردآبی در استخرهای شهرستان زاهدان آغاز شد.
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۳:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
گروه ورزشی: با توجه به محدودیت های جدید اعمال شده در مشاغل گروه شغلی دو، سه و چهار، تعطیلی در حوزه ورزش به 89 شهرستان و مرکزهای 25 استان رسید. طبق جدول گروه های شغلی، مراکز تمرین و انجام مسابقات ورزشی نیز در گروه شغلی دو ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۱:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: با توجه به محدودیت های جدید اعمال شده در مشاغل گروه شغلی دو، سه و چهار، تعطیلی در حوزه ورزش به 89 شهرستان و مرکزهای 25 استان رسید. طبق جدول گروه های شغلی، مراکز تمرین و انجام مسابقات ورزشی نیز در گروه شغلی دو ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۰۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رهاسازی ماهی از استخرهای پرورش ماهی در منطقه سیستان فراتر رفته و در این روزها در منابع بزرگ و ماندگارتر صورت می گیرد.
مشهد فوری   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۰۳:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اورژانس شهرستان جهرم از غرق شدن یک کودک سه ساله در استخر یکی از باغ های این شهرستان خبر داد. رئیس اورژانس شهرستان جهرم از غرق شدن یک کودک سه ساله در استخر یکی از باغ های این شهرستان خبر داد.
رهیاب   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۴:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
میدوار جمال پور گفت: مراکز تمرین و انجام مسابقات ورزشی، استخرهای سرپوشیده و باشگاه های ورزشی ورزش های پربرخورد از جمله کشتی، کاراته و جودو و نیز باشگاه های ورزشی سالنی همانند هفته گذشته تا 14 آبان ماه تعطیل خواهند بود.
کرج رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۰:۰۲    
به گزارش کرج رسا؛ با توجه به سیر صعودی بیماری و تمدید محدودیت های کرونایی و بنا به اعلام دکتر شهبازی استاندار البرز و مصوبات ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا، به اطلاع می رساند؛ کلیه باشگاه های ورزشی ورزش های پر برخورد از جمله کشتی، کاراته، جودو و موارد مشابه و مراکز تفریحی آبی ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۸:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی مهریز گفت: برای نخستین بار برداشت ماهی تیلاپیا بدون تعویض آب در سطح کشور از سوی بخش خصوصی در هفت استخر پرورش این آبزی در شهرستان آغاز شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۳:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
قم- رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم با تاکید بر ممنوعیت برگزاری هر نوع آموزش حضوری گفت: برگزاری هرگونه تجمع، روزبازارها، بازگشایی استخرهای سرپوشیده و ورزش های پربرخورد در قم ممنوع است.
سازمان شیلات ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۵۶    
10:49 AM 1399/08/05 تعداد بازدید: 2 طی مراسمی، صید وبرداشت ماهی تیلاپیا در استخرهای ذخیره کشاورزی  استان سمنان  بصورت نمادین با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری سمنان، رئیس سازمان  جهادکشاورزی استان، مدیر کل دفتر آبزیان آب شیرین سازمان شیلات ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۷:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
یزد – ایرنا – مدیر جهاد کشاورزی بهاباد گفت: 13 هزار قطعه بچه ماهی قزل آلای سردابی در 23 استخر پرورش ماهی شهرستان رهاسازی شد .
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۶:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
دبیر فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو گفت: طبق اعلام فدراسیون پزشکی استخرهای واجد شرایط می توانند مجوز آغاز فعالیت بگیرند که در حال بررسی آن استخرها در کل کشور هستیم. ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۱:۴۲   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا ، سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد که مشاغل گروه سه و چهار در تهران شامل محدودیت ها خواهند بود. طبق جدول گروه های شغلی، استخرهای سرپوشیده به عنوان گروه شغلی سه در نظر گرفته شده و باشگاه های ورزشی ورزش های پربرخورد از جمله کشتی ...
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۲۳:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد که مشاغل گروه سه و چهار در تهران شامل محدودیت ها خواهند بود. طبق جدول گروه های شغلی، استخرهای سرپوشیده به عنوان گروه شغلی سه در نظر گرفته شده و باشگاه های ورزشی ورزش های پربرخورد از جمله کشتی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۷:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل شیلات استان بوشهر با اشاره به ذخیره سازی 1.7 میلیارد قطعه بچه میگو در استخرهای پرورشی گفت: تاکنون از 5 هزار 600 هکتار اراضی پرورش میگوی استان محصول 50 درصد استخرهای پرورشی برداشت شده است.
استانداری مازندران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
دکتر دین پرست معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور و هیأت همراه از روند اجرای پروژه مجموعه ورزشی و تندرستی لاله بابل بازدید کردند. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی از طرح جدید بازگشایی استخرهای سرپوشیده و سالن های بدنسازی در وضعیت قرمز در تمامی استان های کشور خبر داد و اعلام کرد: در این شرایط صرفا آن هایی که مجوزهای لازم را کسب کنند، حق بازگشایی خواهند داشت.
سازمان شیلات ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۴۶    
10:22 AM 1399/07/28 تعداد بازدید: 2 عملیات احداث استخرهای خاکی در منطقه سیستان با همکاری واحد محرومیت زدایی سپاه استان سیستان و بلوچستان آغاز شد. ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۵:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
قهرمان بازیهای پاراآسیایی جاکارتا پس از هشت ماه تعطیلی اردوها و استخرهای سرپوشیده، سرانجام تمرینات آبی خود را در استخر آزادی آغاز کرد. شاهین ایزدیار در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: با توجه به تعطیلی استخرهای سرپوشیده از زمان شیوع کرونا و نبود فضای مناسب برای انجام تمرینات آبی ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۲۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز تابناک با تو را با کلیک بر تیتر آن بخوانید. ماسک های عجیب و متفاوت خواننده معروف نوشیدنی هایی برای تقویت مغز ایده برای طراحی استخرهای سرپوشیده برندگان جوایز موسیقی بیلبورد 2020 اقدام دیوانه وار یک مرد در برابر کروکودیل در آب ...