دوشنبه ۰۵ آبانساعت ۲۳:۱۳Oct 2020 26

جدیدترین‌های «پیگیری»

پارس فوتبال   ۱۲ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از بازی با ملوان جلسه ای نسبتا طولانی را برگزار کرد. احتمال دارد این جلسه برای پیگیری امور نقل و انتقالات باشگاه باشد.
رهیاب   ۱۸ دقیقه پیش    
سید کریم حسینی گفت: شهرداری اهواز نیز باید سلامت شهروندان را به عنوان اولویت در کارهای خود لحاظ کند و بر اساس روش های علمی نسبت به دفن بهداشتی زباله های شهری اقدام کند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۹ دقیقه پیش    
جلسه شورای معاونین و روسای ادارات آموزش و پرورش مناطق و نواحی و روسای ادارات داخلی اداره کل با حضور مدیر کل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت آموزش و پرورش و مدیر کل آموزش و پرورش زنجان در سالن شهید تجلی اداره کل برگزار شد. ...
شبکه ورزشی لحظه   ۴۰ دقیقه پیش    
لیگ ستارگان قطر با دیدار تیم های فوتبال الخریطیات و الخور پیگیری شد . به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ،تیم های فوتبال الخریطیات و الخور در ادامه رقابت های لیگ ستارگان فوتبال قطر امشب از ساعت 20:15 دقیقه با هم روبرو شدند. ...
بازتاب   ۴۸ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
چندماهی است که مجلس یازدهم کار خود را به صورت رسمی آغاز کرده، اما هنوز طرح موثر و ملموسی از نمایندگان مجلس یازدهم به شکلی که بتواند آحاد مردم را در بگیرد ...
تدبیر و امید   ۵۸ دقیقه پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس تصریح کرد: دلیل تعلل شرکت گاز در اجرای پروژه های گازرسانی جدید و خط تغذیه در مناطق روستایی استان آذربایجان غربی و شهر مهاباد از دیگر سوالا نماینده مهاباد از وزیر نفت بود که به منظور پیگیری آن فرصت دو هفته ای به وزارت نفت داده شد.
برترین ها / همشهری   ۴۳ دقیقه پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
ایرنا: نتایج آخرین موج نظرسنجی تلفنی پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که در مهر 1399 انجام شده نشان می دهد بیش از نیمی از مردم ایران از زدن ماسک خسته شده اند. ...
شهرخوان   ۱ ساعت پیش   + ۵۷ سایت دیگر  
با وجود اینکه اکنون حدود پنج ماهی است از بحث آزاد سازی سهام عدالت می گذرد اما هنوز وراث در پی تعیین تکلیف سهام عدالت متوفیانشان هستند و تا به امروز هم مسئولین مربوطه پاسخ گوی مشکلات آن ها نبوده اند . در این گزارش برای پیگیری بیشتر به سراغ مسئولان مربوطه رفته ایم.
عابدی بیان کرد: راه اندازی مرکز شبانه روزی فوریت های تولیدی و طرح های سرمایه گذاری استان خراسان جنوبی با هدف پیگیری و رفع هرچه سریع تر مشکلات واحدهای تولیدی و طرح های سرمایه گذاری و در راستای جهش تولید فعالیت خود را آغاز کرد.
ایرنا: دادستان عمومی و انقلاب تبریز اعلام کرد: شایعه پراکنان فضای مجازی که تجارت اعضای بدن بیمار کرونایی را شایع کرده بودند در دام قانون گرفتار شدند. ...
خانه ملت   ۱ ساعت پیش    
نشست مجمع نمایندگان استان تهران به منظور بررسی وضعیت کرونای استان و هم اندیشی با مسئولان مربوطه برگزار شد.
منجیل خبر   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ایرنا حجت الاسلام سجاد سرافراز عصر دوشنبه در جمع بسیجیان در سپاه آستارا افزود: بسیجیان با دغدغه های مختلف اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی می توانند در گروه های جهادی فعالیت کنند. ...
برترین ها / خلیج فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۴۸   + ۴۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: برادر قاضی منصوری گفت: هیچ گونه فیلمی که نشانگر خودکشی قاضی منصوری در هتل دوک رومانی باشد، به ایران ارسال نشده است. برادر غلامرضا منصوری در خصوص اظهارات اخیر دادستان تهران مبنی بر ارسال فیلم حادثه فوت قاضی منصوری به ایران ...
انتخاب: نماینده دادستان در هفتمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات محمد امامی و 33 متهم دیگر گفت: آقایان پنج شرکت صوری با مدیران بی بضاعت تشکیل دادند و از بابلسر برخی افراد را که اعتیاد دارند یا برخی را که بیکار یا بازنشسته بودند آوردند و مدیر شرکت کردند. ...
ایسنا   ۲ ساعت پیش    
ایسنا/خوزستان مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: سهمیه و کرسی های ما در رشته های پزشکی نسبت به استان های دیگر کمتر است و این موضوع را پیگیری می کنیم تا حقوق دانش آموزان پایمال نشود.
با وجود اینکه از آزاد سازی سهام عدالت حدود پنج ماه است که می گذرد اما هنوز تکلیف سهام عدالت متوفیان مشخص نشده است.
در کمیته روابط خارجی کمیسیون امنیت ملی مجلس بر ضرورت تقویت فعالیت بین المللی کشورمان جهت پایان سریعتر این درگیری، حل و فصل صلح آمیز موضوع و پیگیری منافع ملی جمهوری اسلامی ایران تاکید شد.
سیزدهمین جلسه ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب سازی کشور با خبرهای خوبی برای معلولان از مناسب سازی 50 ایستگاه راه آهن برای استفاده معلولان تا مناسب سازی 110 مجتمع بین راهی همراه بود.
سازمان بهزیستی کشور   ۲ ساعت پیش    
هدف مناسب سازی این است که یک فرد دارای معلولیت زندگی مستقل همراه با شان و منزلت اجتماعی در بستر خانواده توام با حداکثر مشارکت و تاثیرگذاری در جامعه داشته باشد که با همکاری ستاد و دستگاه ها، جلب مشارکت حداکثری و تشکیل جلسه با بالاترین مقام مسئول هر نهاد؛ برای تحقق آن تلاش خواهیم کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ هدایت حاتمی روز دوشنبه در گفت و گویی اختصاصی با خبرنگار ایرنا گفت: 50 پروژه کلیدی برای تحول در استان در سه سطح مشاغل کوچک و خانگی، مشاغل و بنگاه های متوسط و طرح ها و بنگاه های بزرگ اقتصادی در حال پیگیری است. ...
کیهان   ۲ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا گفت: بر اساس پیگیری های مستمر، هدفمند و توافقات صورت گرفته پلیس گمرک در 8 گمرک زمینی و آبی کشور مستقر شد.
ایلنا   ۳ ساعت پیش   + ۶۶ سایت دیگر  
باشگاه استقلال تهران طی بیانیه ای رسمی اعلام کرد بر اساس ادعای مطرح شده از سوی باشگاه تراکتور تبریز با پیگیری از طریق مراجع قانونی به دنبال احقاق حق خود خواهد بود.
سیمرغ   ۳ ساعت پیش   + ۳۴ سایت دیگر  
فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت، از دستگیری فرد هتاک به آمر به معروف و ناهی از منکر در رشت خبر داد و گفت: فرد هتاک با پیگیری های صورت گرفته توسط سپاه ناحیه مرکزی رشت شناسایی و دستگیر شد.
وزیر راه و شهرسازی در سیزدهمین جلسه ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب سازی کشور برای افراد دارای معلولیت در ساختمان دادمان بر اهتمام ویژه این وزارتخانه بر برنامه ریزی و تدوین ضوابط به منظور مناسب سازی تردد برای افراد دارای معلولیت در فضاهای شهری و برون شهری تاکید کرد.
ایرنا   ۳ ساعت پیش    
تهران_ایرنا_ شهید فتحی شقاقی بنیانگذار و دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین، نمونه بارزی از مبارزان فلسطینی راه آزادی بوده که با تمسک به اسلام، هدف های ظلم ستیز خود را پیگیری و فرهنگ جدیدی در مبارزه با رژیم صهیونیستی پایه گذاری کرد.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان جنوبی گفت: سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) با پیگیری مسوولان استان و موافقت دولت، در صنعت نساجی این استان سرمایه گذاری می کند.
حوزه   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در محکومیت اظهارات رئیس جمهور فرانسه در هتک حرمت به پیامبر گرامی اسلام(ص) اعلام کرد: جهان اسلام در مقابل هتاکی ها و جسارت های علیه مقدسات اسلامی آرام نخواهد گرفت وهتاکان را پشیمان خواهد کرد.
شانا   ۴ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: وزیر نفت با حضور در این کمیسیون به پرسش های نمایندگان پاسخ داد که برخی از پاسخ های وزیر قانع شدند و مقرر شد تعدادی از نمایندگان نیز پرسش های خود را در زمان دیگر پیگیری کنند.
سیزدهمین جلسه ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب سازی کشور با خبرهای خوبی برای معلولان از مناسب سازی 50 ایستگاه راه آهن برای استفاده معلولان تا مناسب سازی 110 مجتمع بین راهی همراه بود.
تحلیل بازار   ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل- رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان اردبیل گفت: طبق پیگیری های به عمل آمده موافقت اصولی گاوداری شیری سه هزار راسی شستا در شهرستان نیر صادر شده است.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: صحبت های لازم با مربیان پیش دبستانی معترض در خوزستان نسبت به وضعیت استخدامی آنها انجام گرفته و نظر آنها برای حل این مشکل به مسوولان مربوطه منعکس خواهد شد.
رییس قوه قضائیه از مسئولان دادگستری خواست که اجرای طرح دورکاری کارکنان را به گونه ای مدیریت کنند که حقوق مردم و ارباب رجوع رعایت شده و در پیگیری کار مردم و رسیدگی به موقع به پرونده ها، وقفه به وجود نیاید.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق گفت: ساخت پیست دوچرخه سواری ویژه بانوان در حال پیگیری است.
خبرگزاری مهر   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان بهزیستی کشور مصوبات سیزدهمین جلسه هماهنگی و پیگیری مناسب سازی کشور که امروز در محل وزارت راه و شهرسازی برگزار شد را تشریح کرد.
فدراسیون والیبال ایران   ۴ ساعت پیش    
اعضای نشست هم اندیشی نحوه ادامه لیگ برتر والیبال مردان برای چگونگی پیگیری این مسابقات به توافق رسیدند. به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، نشست هم اندیشی به منظور بررسی نحوه ادامه لیگ برتر مردان سال 99 امروز (دوشنبه) به ریاست دکتر محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال و با حضور سایر مسئولین ...
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل گفت: بیش از 400 میلیارد تومان اعتبار از محل سفر رئیس جمهور و وعده رئیس سازمان برنامه و بودجه به پروژه های اردبیل اختصاص یافت. ...
تحلیل بازار   ۵ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
شریعتمداری، وزیر تعاون در پی فرمایش مقام معظم رهبری در جلسه با ستاد ملی کرونا، دستور فوری تشکیل کمیته ای ویژه را در این وزارتخانه برای پیگیری دستورات معظم له صادر کرد.
شبکه ورزشی لحظه   ۵ ساعت پیش    
رقابت های هفته 5 سری آ ایتالیا با دیدار تیم های فوتبال آث میلان – آاس رم پیگیری می شود. به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ، تیم فوتبال آث میلان ایتالیا در ادامه هفته 5 سری آ ایتالیا این کشور امشب دوشنبه 5 آبان ماه به دیدار تیم فوتبال آاس رم می رود. ...
ناطقان   ۵ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
رحمانی فضلی بر جلوگیری از موازی کاری ها و تداخل امور در بحث پدافندغیرعامل تاکید کرد و گفت: در قانونی که در مجلس شورای اسلامی در حال پیگیری و تصویب است، باید به این موضوع دقت شود که از تداخل ها و موازی کاری ها جلوگیری شود، چراکه انرژی و وقت زیادی نداریم وموضوعات بسیار زیاد و پراکنده است.
نشست هم اندیشی نحوه ادامه لیگ برتر والیبال برای چگونگی پیگیری این مسابقات برگزار شد.
قدس آنلاین   ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
گیلان -معاون اجتماعی سپاه قدس گیلان با اشاره به پیگیری و اراده تمام ارکان سپاه برای محرومیت زدایی گفت: مشکلات محلات محروم به صورت سازمانی و مردمی بررسی می شود.
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
فراکسیون حمایت از محور مقاومت و آزادی قدس شریف در بیانیه ای در سالروز شهادت فتحی شقایق تاکید کرد: برخی کشورهای عربی با پشت کردن به آرمان فلسطین، مسیر سازش با رژیم صهیونیستی را در پیش گرفته اند که خیانتی آشکار علیه خط مقاومت قهرمانانه فلسطین و پیگیری اهداف مشروع مبارزان فلسطینی در آزادسازی سرزمین ...
با پیگیری های باشگاه پرسپولیس رسیدگی به دو پرونده مربیان خارجی این تیم از دادگاه بین المللی ورزش خارج شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری، احمد حسین زادگان، استاندار مازندران در دیدار اصغر زاده، مدیرعامل شرکت مخابرات استان مازندران، در جریان آخرین وضعیت ارتباطات و مخابرات استان و پروژه های در دست اجرای این شرکت قرار گرفت. ...
هفته ششم رقابت های لیگ برتر فوتبال انگلیس با دیدار تیم های فوتبال برایتون و وست بروومویچ پیگیری می شود. به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ، تیم فوتبال برایتون انگلیس در ادامه رقابت های لیگ برترفوتبال این کشور امشب دوشنبه 5 آبان ماه به دیدار تیم فوتبال وست بروومویچ می رود. ...
ایلنا   ۵ ساعت پیش    
لیگ برتر والیبال که از هفته هفتم به دلیل شیوع ویروس کرونا در بین چند تیم لیگ برتری موقتا تعطیل اعلام شد ادامه دور رفت لیگ نیز با نظر باشگاه ها بصورت متمرکز در استان تهران برگزار خواهد شد.
خبرگزاری برنا   ۵ ساعت پیش    
شهردار گرگان گفت: پروژه تله کابین در کمیته فنی شورای عالی تصویب شده و در حال پیگیری برای تصویب آن در شورای عالی معماری هستیم.