پنجشنبه ۰۶ آبانساعت ۱۴:۰۸Oct 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «غیرقانونی»

پرسش   ۱۸ دقیقه پیش    
این جنگل های حفاظت شده به این دلیل به تولیدکننده کربن تبدیل شده اند که در معرض آتش سوزی های گسترده یا قطع غیرقانونی درختان و کشت نامتناسب در دو دهه گذشته بوده اند.
علی باقری، معاون سیاسی وزیر امور خارجه که به بروکسل سفر کرده است، در مقر اتحادیه اروپا با انریکه مورا ، معاون دبیرکل سرویس اقدام خارجی این اتحادیه دیدار و در خصوص لغو موثر تحریم ها و پایبندی سایر طرف ها به تعهدات خود رایزنی کرد. ...
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون نماینده دائم روسیه در سازمان ملل تاکید کرد که مسکو با نگرانی گزارش های مربوط به ادامه حملات غیرقانونی هوایی پیوسته رژیم صهیونیستی به سوریه را دنبال می کند.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- رییس اداره راه و شهرسازی سراوان در جنوب شرق سیستان و بلوچستان گفت: متجاوزان در سه هزار و 300 متر مربع از اراضی دولتی در جالق جنوب این استان در قالب 2 قطعه قصد ساخت و ساز غیرمجاز داشتند که با اقدام یگان حفاظت این اداره از این اقدام غیرقانونی جلوگیری و رفع تصرف شد.
خبرگزاری مهر   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نماینده دائم سوریه در سازمان ملل متحد در سخنانی اعلام کرد که دمشق خواستار پایان حضور غیرقانونی آمریکا و ترکیه در خاک خود است.
مجید تخت روانچی سفیر و نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در کمیته ویژه سیاسی و استعمارزدایی سازمان ملل، گفت: ما خواستار لغو کامل و فوری همه محدودیت های مربوط به دسترسی به تجهیزات پاکسازی مین هستیم تا کشورهایی مثل ایران بتوانند به طور موثر از جمعیت غیرنظامی خود در برابر خطرات روزانه ناشی از انفجار ...
تحلیل بازار   ۵ ساعت پیش    
گرگان- حسن پور، جانشین رئیس سازمان جهاد کشاورزی گلستان از فعالیت 25 واحد مرغ تخمگذار در استان خبرداد و گفت: دوگانگی قیمت گوشت مرغ در گلستان و کشور سبب خروج غیرقانونی این محصول از استان می شود.
راهبرد معاصر   ۵ ساعت پیش    
اولین ساز سمفونی تحول در رسانه ملی با ابتکار عمل در غائله پمپ بنزین ها و شجاعت در انتقاد از یک انتصاب غیرقانونی در شهرداری تهران نواخته شد.
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – موافقت ایران با شروع مذاکرات برای ازسرگیری اجرای برجام فرصت تازه ای را برای قدرت های جهانی فراهم کرده تا اعتماد از بین رفته جمهوری اسلامی را با چاره اندیشی برای رفع کامل و موثر تحریم های ظالمانه و غیرقانونی ترمیم کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۶ - ۰۱:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
نماینده دائم سوریه در سازمان ملل متحد ضمن تاکید بر ضرورت پایان یافتن حضور غیرقانونی آمریکا و ترکیه در خاک این کشور گفت:مبارزه با تروریسم ادامه خواهد یافت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – جوسپ بورل مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و محمد اشتیه نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین امروز (چهارشنبه) در بروکسل دیدار و درباره اوضاع منطقه از جمله اقدامات غیر قانونی رژیم صهیونیستی در فلسطین اشغالی گفت وگو کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
دادستان انقلاب مرکز گیلان با تکذیب قانونی بودن صدور مجوز از معدن کولاک محله گفت: دستور توقف برداشت از معدن کولاک محله یا به اصطلاح کوه خواری صادر شده و با مسؤولان که با ترک فعل چنین اتفاقاتی را رقم زدند برخورد می شود و و کسانی که مجوز غیرقانونی صادر کردند باید پاسخگو باشند.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۰:۲۷   + ۴۴ سایت دیگر  
ایرنا: معاون سیاسی وزیر امور خارجه ایران در دیدار با انریکه مورا معاون دبیر کل سرویس اقدام خارجی اتحادیه اروپا و هماهنگ کننده کمیسیون مشترک برجام تصریح کرد که تضمین برای عدم تکرار بدعهدی و رفتارهای غیرقانونی طرف های مقابل خواسته غیرقابل چشم پوشی جمهوری اسلامی ایران است. ...
مجمع واردات   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۹:۰۲   + ۳۰ سایت دیگر  
به گزارش سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان عباس تابش از ابلاغ دستورالعمل درج قیمت تولید کننده بر روی کالاها در هفته جاری خبر داد و گفت: یکی از چالش های اصلی در بازار، درج قیمت های غیرقانونی و غیرواقعی بر روی کالاها است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۷:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
در پی واژگونی و غرق شدن یک قایق حامل مهاجران غیرقانونی در سواحل جزیره خیوس یونان، چهار کودک جان خود را از دست دادند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۷:۰۵    
منابع سوری به نقل از شاهدان عینی اعلام کردند بیش از 200 خودروی نظامی و زرهی ترکیه از یک گذرگاه غیرقانونی وارد ادلب شده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۶:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون مهاجرت و گذرنامه پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از بازداشت یک تبعه خارجی خبر داد که به صورت غیرقانونی و با کارت اقامت جعلی قصد تمدید کارت خود را داشت.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۵:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
نمایندگی ایران در اتحادیه اروپا اعلام کرد که لغو تمامی تحریم های غیرقانونی علیه ایران از محور گفت وگوهای معاون سیاسی وزارت خارجه ایران و هماهنگ کننده کمسیون مشترک برجام در بروکسل است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۵:۳۲    
رئیس جمهوری مصر درگیری ها در منطقه را عامل اصلی مهاجرت غیرقانونی توصیف کرد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۴:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری فارس، کریستیانو رونالدو مجبور شد قسمتی از عمارت خود در شهر لیسبون کشور پرتغال را به دلیل ساخت غیرقانونی تخریب کند. نشریه سان انگلیس نوشت که رونالدو در کنار پنت هاوس 2 ...
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۵:۵۶   + ۱۸ سایت دیگر  
خبرآنلاین: کریستیانو رونالدو مجبور شد قسمتی از عمارت خود در شهر لیسبون کشور پرتغال را به دلیل ساخت غیرقانونی تخریب کند. نشریه سان انگلیس نوشت که رونالدو در کنار پنت هاوس 2 ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۴:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
ثبت نام از نامزدهای انتخابات 10 فدراسیون ورزشی با توجه به اینکه قبل از تصویب اساسنامه جدید و دستورالعمل شرایط اختصاصی نامزدها در مجامع فدراسیون های ورزشی مربوطه انجام شده است، غیرقانونی است و در صورت ورود دیوان عدالت اداری ابطال می شود ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - یکی از بخش های مهم و تاثیرگذار مدیریت فوتبال ارکان قضایی این رشته ورزشی است که با عملکرد مستقل خود برابر توصیه کنگره فیفا باید نظارت دقیق و شفافی بر عملکرد مجموعه مدیریتی فوتبال و باشگاه های فوتبالی داشته باشند ...
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۷:۴۱   + ۳۳ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: سخنگوی وزارت خارجه آمریکا گفت که مقصد نهایی برای گفت وگوها با ایران در زمینه احیای برجام باید در وین باشد. سخنگوی وزارت خارجه آمریکا دوشنبه شب به وقت تهران گفت که مقصد نهایی گفت و گو با ایران در زمینه احیای برجام در وین است. ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
روابط عمومی اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور می گوید: تاکسی داران اجازه افزایش کرایه را برای یک روز مشکل در جایگاه های سوخت را ندارند. مردم در صورت مشاهده تخلف، آن را به بازرسان سازمان های تاکسیرانی در تهران گزارش دهند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۳:۱۰    
رسانه ها اعلام کردند سه هزار مهاجر غیرقانونی از کشور های آمریکای لاتین در راه مرز های جنوبی آمریکا هستند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۲:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- دبیرکل سازمان ملل تسلط نظامیان بر سودان و بازداشت مقامات این کشور را اقدامی غیرقانونی خواند و آن را محکوم کرد. به گزارش شفقنا از ایسنا، به نقل از خبرگزاری آناتولی، آنتونیو گوترش، دبیرکل سازمان ملل در تازه ترین واکنش به تحولات سودان بار دیگر تسلط نظامیان بر قدرت در این کشور را محکوم کرد ...
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۱:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم شاهین شهر، برخوار و میمه در مجلس گفت: در اقدامی پیش دستانه به وزرای نیرو و نفت تذکر دادیم که به تبعات زیست محیطی و بهداشتی تصمیمات خود توجه کنند.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۰:۴۳   + ۳۷ سایت دیگر  
معاون وزیر صمت از ابلاغ دستورالعمل درج قیمت تولیدکننده بر روی کالاها در این هفته خبر داد و بیان کرد: متاسفانه یکی از چالش های اصلی در بازار، درج قیمت های غیرقانونی و غیرواقعی روی کالاهاست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۰۹:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
فرایند غیرقانونی و غیرکارشناسی انتصاب غلامرضا شریعتی استاندار ضعیف، پرمسئله و دارای پرونده قضایی به عنوان رئیس سازمان ملی استاندارد، این سؤال را پیش می آورد: آیا زمانش نرسیده است دولت جدید فرد صالح، متخصص و متعهدی را برای این پست حساس برگزیند؟
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۰۹:۳۷    
عضو شورای شهر تهران در واکنش به انتصاب داماد شهردار به سمت مشاور ویژه گفت: این انتصاب غیرقانونی نیست. ممکن است انتصاب بستگان کار خلاف عرفی حساب شود، اما نمی شود به آن اطلاق غیرقانونی بودن را داد..
دانا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۰۸:۴۸    
مهاجران غیرقانونی که اکثرا از هائیتی هستند، وضعیت مطلوبی در آمریکا ندارند.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۲۱:۳۳   + ۱۴ سایت دیگر  
باقری طبق برنامه اعلام شده فردا (چهارشنبه) با هماهنگ کننده کمیسیون مشترک برجام دیدار خواهد کرد تا گفتگو ها درباره از سرگیری اجرای توافق هسته ای را ادامه دهد. ...
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۷:۵۶    
فکرشهر: فرمانده انتظامی استان از توقیف 3 دستگاه کامیون حامل محموله شیرآلات صنعتی قاچاق به ارزش 78 میلیارد ریال در تنگستان خبر داد. به گزارش فکرشهر از پلیس، سردار "حیدر سوسنی" بیان داشت: طی 24 ساعت گذشته، ماموران پلیس امنیت عمومی استان با اقدامات اطلاعاتی ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۶:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
دادگاه ایالات متحده در حکمی بی سابقه شخصیت حقوقی اسب های آبی پابلو اسکوبار را پذیرفت. اسکوبار که سلطان مواد مخدر کلمبیا بود، چهار راس اسب آبی را به صورت غیرقانونی وارد املاک خود کرد که اکنون به هشتاد راس افزایش یافته اند.
اقتصاد آنلاین / ناطقان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۰:۰۹   + ۱۵ سایت دیگر  
غول فناوری آمریکایی گوگل به دلیل کوتاهی در حذف محتوایی که مسکو غیرقانونی می داند، بیش از 32 میلیون روبل (455 هزار و 79 دلار) جریمه به روسیه پرداخت کرد.
جماران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۶:۳۱   + ۲۸ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ ایلنا نوشت: علیرضا زاکانی، شهردار تهران با انتشار مطلبی در صفحه کاربری خود در توییتر به اخبار منتشر شده درباره انتصاب داماد خود در شهرداری واکنش نشان داد. ...
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۶:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
لی جائه -یونگ، وارث و رئیس هیأت مدیره شرکت سامسونگ در کره جنوبی روز سه شنبه 26 اکتبر از سوی دادگاه سئول به دلیل استفاده غیرقانونی از داروی پروپوفول که یک داروی بیهوشی قوی است، جریمه شد.
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۵:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
"لی جائه یونگ" نائب رئیس هیات مدیره بنگاه بزرگ سامسونگ در کره جنوبی به دلیل استفاده غیرقانونی از داروی بیهوشی "پرپوفول" محکوم شدقاضی کره جنوبی: مقدار تزریق شده ماده بیهوشی بسیار بالا است و مدیر سامسونگ با توجه به مسئولیت و جایگاه اجتماعی خود جرمی نه چندان سبک مرتکب شده است.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: زاکانی اعلام کرد که مهندس حیدری هیچ رابطه استخدامی باشهرداری و دریافتی از آن نخواهد داشت وصرفا از تجربه و دانش علمی ایشان درحوزه هوشمندسازی تهران استفاده خواهم کرد. این امر غیرقانونی نبوده و این حکم صرفا برای اشراف ونظارت دقیق بنده از طریق ایشان در این پروژه مهم صادر شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۵:۵۱    
در شهریور ماه 1400 در کمیسیون اصل 90 مجلس به بررسی تخلفات بانکها در ارائه تسهیلات بانکی پرداخته شد. از مهمترین موضوعاتی که در دستور کار این کمیسیون قرار گرفت، سخت گیری های غیرقانونی بانکها در ارائه تسهیلات بانکی بود که نارضایتی مردم را برانگیخته بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۴:۵۳    
اداره جهاد کشاورزی دزفول به عنوان متولی صدور مجوز برای فعالیت غیرقانونی یک شرکت در اراضی کشاورزی شهر صفی آباد دزفول سکوت اختیار کرده و پاسخگوی خبرنگار خبرگزاری فارس نیست.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
هیات رئیسه فوتبال امروز سرپرست دبیرکلی را در حالی برای تصدی قطعی این پست مهم تأیید کرد که سوابق کامرانی فر با اساسنامه فدراسیون مطابقت ندارد و این کمک داور بازنشسته، واجد شرایط قانونی نبود. آیا در فوتبال ایران چهره قوی تر از او نداشتیم؟
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۴:۰۰    
لندن – ایرنا – اتحادیه اروپا با صدور بیانیه ای به توسعه شهرک سازی در فلسطین اشغالی توسط عناصر رژیم اشغال گر قدس اعتراض و تصریح کرد که این اقدام طبق قوانین بین الملل غیرقانونی است؛ بیانیه ای که موضوع تازه ای نیست و برغم تکرار آن در گذشته، عملا سودی برای ملت مظلوم فلسطین بدنبال نداشته است.
ریواس جنوب   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ریواس جنوب از یاسوج طی حکمی از سوی شهردار تهران، حسین حیدری (داماد زاکانی) به عنوان مشاور و دستیار ویژه شهردار در حوزه هوشمندسازی، فناوری های نوین و نوآوری شهری منصوب شد ...
گام خبر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۳:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
گام خبر: نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس در واکنش به اظهارات یکی از نمایندگان استان فارس درباره الحاق بخشی از بوشهر و هرمزگان به فارس، این حرف را غیرمنطقی و غیرقانونی خواند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۳:۱۳   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا علیرضا زاکانی روز سه شنبه توئیت کرد: جهت پاسخگویی خدمت عزیزان: آقای مهندس حیدری هیچ رابطه استخدامی با شهرداری و دریافتی از آن نخواهد داشت و صرفا از تجربه و دانش علمی ایشان در حوزه هوشمندسازی تهران استفاده خواهم کرد. وی ادامه داد: این امر غیرقانونی نبوده و این [...]
برترین ها / صبحانه انلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۷:۲۳   + ۳۱ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: دریافت سود سهام در بازار سرمایه به دلیل استفاده اغلب شرکت های بورسی از روش غیرقانونی به جای پرداخت از طریق روش قانونی سامانه سجام، برای سهامداران سخت شده است. ...
روزنامه گل   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۲:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
بنیان گذاران اصلی پروژه نافرجام سوپرلیگ اروپا همچنان به دنبال راهی برای اجرای برنامه های خود هستند.