پنجشنبه ۰۹ تیرساعت ۱۸:۱۱Jun 2022 30
جستجوی پیشرفته

حوزه علمیه خواهران (kowsarnews.ir)

  ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۰:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر حوزه های علمیه خواهران در مراسم تشییع و تدفین آیت الله مصباح یزدی شرکت کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مرکز نشر هاجر کتاب خانه امن را منتشر و روانه بازار کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مسئول سیاسی دانشگاه بقیة الله(عج الله تعالی فرجه الشریف) تهران در نشست مجازی بانوان طلبه یزدی با بیان اینکه تحریف به معنای تغییر ماهیت و معنای یک چیز است ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۰۹:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون فرهنگی مؤسسه آموزش عالی حوزوی معصومیه خواهران گفت: قاعده نگرش و جهان بینی حضرت فاطمه(س) به گونه ای است که از متنش ولایت الهی به عنوان اولین معروف به دست می آید و ولی خدا و حضرت زهرا(س) به عنوان ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۰۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مدرسه علمیه خواهران سعدیه رامیان گفت: محور قرار گرفتن زن در عالم آفرینش، نشان دهنده جایگاه رفیع بانوان است ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۲۳:۵۵    
مدیر مدرسه علمیه کوثر علی آباد کتول گفت: شهادت سردار سلیمانی برای ملت ایران حیات طیبه ای بود که روحی تازه بر پیکر امت ما دمید و ملت ما مصمم تر از دیروز راهش را ادامه خواهند داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۲۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
خانم آبام مبلغ مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س) کلاله، با تاکید بر اینکه نام حاج قاسم تغییرات منطقه ای را رقم خواهد زد ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۴:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر حوزه علمیه خواهران استان البرز اظهار داشت: علامه مصباح یزدی بارها بخاطر علمداری عمارگونه انقلاب اسلامی مورد هجمه ی بدخواهان بیرونی و نوکران درونی استکبار قرار گرفت.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
استاد حوزه در جمع بانوان طلبه اردکانی گفت: حضرت زهرا(سلام الله علیها) الگوی همه زنان عالم و مسلمانان و شیعیان است و نقش این الگو در میان طلاب بیش از هر قشر دیگری اهمیت دارد و طلاب باید به این موضوع ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۲:۴۰    
حجت الاسلام هاشمی گفت: شهید سلیمانی توانست با نزدیک کردن دل های امت اسلامی و انسجام آن ها ذیل یک فرماندهی جبهه مقاومت علیه استکبار یعنی رژیم کودک کش صهیونیستی را استحکام ببخشید.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر حوزه علمیه خواهران مازندران گفت: آیت الله مصباح یزدی، هدایتگر جریان انقلابی در تاریکخانه نواندیشی دینی بود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حوزه علمیه خواهران گلستان گفت: آیت الله مصباح یزدی با قدرت اجتهاد و اندیشه صائب خود در جهادی عالمانه به مقابله با تفکرات الحادی غرب و انحرافات فرهنگی پرداخت.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۱:۲۵    
حجت الاسلام شهبازی با بیان اینکه داشتن بصیرت دینی برای طلاب خواهر حوزه علمیه ضروری است، گفت: اگر قیام و بصیرت افزایی حضرت صدیقه کبری(س) نبود و در برابر انحراف ساکت بود، اسلام سقوط می کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۰۹:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
آیت الله مصباح یزدی در طول اقامت خود در قم مبدأ آثاری بود؛ در علوم عقلی و معارف اسلامی آثار ارزنده ای دارد و گروه زیادی را تربیت نموده و گروهی را با معارف اسلامی آشنا ساخت.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مذهبی در جمع بانوان طلبه شهرستان تفت، گفت: خطبه فدکیه خطبه ای بسیار ارزشمند، نورانی و نقشه جامع هدایتگری و یکی از میراث های انسانی و بشریت به حساب می آید.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مبلغ فعال و معاون آموزش مدرسه علمیه الزهرا(س) شبستر گفت: سبک زندگی حضرت فاطمه زهرا(س) که امام زمان(عج) به عنوان الگوی خود معرفی می کنند باید در جامعه اسلامی ما به وسیله طلاب اجرایی شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۰۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مدرسه علمیه الزهرا (سلام الله علیها) یزد، خطبه فدکیه را خطبه ای کامل، جامع و بصیرت بخش معرفی کرد و گفت ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۰۰:۱۰    
مدیر حوزه علمیه خواهران استان اردبیل با تأکید بر نقش الهام بخش بانوان طلبه در مباحث دینی گفت: ایفای نقش اجتماعی و فرهنگی حوزه های علمیه خواهران در جامعه انکارناپذیر است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۲۱:۵۵    
مدیر حوزه علمیه خواهران استان اردبیل با اشاره به اینکه شخصیت های پرنفوذ در دنیا زیاد است، گفت: وسعت جغرافیای نفوذ سردار سلیمانی کم نظیر است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۲۱:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
رییس شورای سیاست گذاری حوزه های علمیه خواهران به مناسبت ارتحال علامه محمدتقی مصباح یزدی پیام تسلیتی صادر کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۶:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون آموزش مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران استان البرز از برگزاری دوره ی طرح ولایت دوره تربیت مدرس مبانی اندیشه اسلامی با همکاری سازمان بسیج دانشجویی در استان البرز خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۶:۲۵    
معاون پژوهش مرکز تخصصی حضرت زینب(س) تنکابن با تأکید بر این که مراسم و ذکر فضایل حضرت فاطمه(س) باید همیشه زنده باشد، گفت: زنان و دختران جامعه اسلامی باید ضمن آشنایی با فضائل حضرت ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۵:۱۰   + ۲۱ سایت دیگر  
آیت الله مصباح یزدی عالمی فرزانه، فاضل و با تقوا که همواره از نظام اسلامی دفاع نمود. شاگردان فاضلی تربیت کرد و سخنرانی های بسیار سودمندی داشت.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۴:۵۵   + ۲۷۶ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب در پی درگذشت آیت الله محمد تقی مصباح یزدی پیام تسلیتی صادر کردند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۴:۵۵   + ۴۱ سایت دیگر  
حضرت آیت الله نوری همدانی با صدور پیامی ارتحال عالم ربانی استاد اخلاق حوزه علمیه آیت الله مصباح یزدی را تسلیت گفتند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۴:۵۵   + ۲۶ سایت دیگر  
حضرت آیت الله صافی گلپایگانی به مناسبت رحلت آیت الله محمدتقی مصباح یزدی پیام تسلیتی صادرکردند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۳:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
امام جمعه یزد، در دیدار بانوان طلبه مدرسه الزهرا(سلام الله علیها) این شهرستان گفت: شرایط کرونایی ممکن است در خانواده ها تنش و در آنها نا امیدی ایجاد کند ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۱:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیر حوزه های علمیه خواهران به مناسبت ارتحال علامه مجاهد و انقلابی آیت الله مصباح یزدی پیام تسلیتی صادر کرد. متن پیام تسلیت حجت الاسلام و المسلمین بهجت پور به این شرح است:
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
استاد حوزه در نشست مجازی بانوان طلبه یزدی بیان کرد: امروز طلاب باید در حد توان و شعاع وجودی، عمار گونه بصیرت بخشی و روشنگری کنند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حوزه علمیه خواهران گلستان گفت: مکتب سردار سلیمانی سرشار از عقلانیت است، و مقاومت ایشان به این دلیل بود که هزینه مقاومت کمتر از سازش است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مسئول پاسخگویی به سوالات شرعی دفتر مقام معظم رهبری، حضرت زهرا(س) را سیده نساء، پیشوا و اسوه همگان معرفی کرد و بر اقتدا کردن به حضرت به عنوان اسوه و الگوی جامع، در مسیر تکاملی انسان تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۰۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس موسسه آموزش عالی فاطمه معصومه(س) بندرعباس گفت: استفاده صحیح از هنر، انتقال پیام ها را به اوج اثر گذاری خود نزدیک می کند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۰۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی تبلیغی مدیریت حوزه علمیه خواهران هرمزگان گفت: راه عمار انقلاب برای روشنگری جهان اسلام و رسیدن به تمدن اسلامی ادامه دارد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مذهبی در نشست بانوان طلبه شهرستان تفت، مواضع سیاسی حضرت فاطمه(سلام الله علیها) بعد از رحلت پیامبر اسلام را تشریح کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۰۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
خانم دلفی پور مبلغ فعال مدرسه علمیه الزهرا(سلام الله علیها) شوش دانیال(ع) تبیین جایگاه زنان در تحقق بیانیه گام دوم انقلاب را ضروری عنوان کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۲۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه شهرستان بهاباد در دیدار بانوان طلبه گفت: ایجاد تمدن نوین انقلابی و اسلامی نیازمند تربیت فرزندان انقلابی و وجود مردان و زنان با روحیه انقلابی است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۷:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه شهرستان فامنین گفت:انقلاب اسلامی، مسیر ترسیم شده اهل بیت (ع) و حقیقت تشیع همان حرکت در مسیر ولایت است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۷:۱۵    
بانوان طلبه اهواز در مصلی مهدیه امام خمینی(ره) این شهرستان با سردار دل ها، سلیمانِ ایران، شهید حاج قاسم سلیمانی در حمایت از اهداف ایران اسلامی و ادامه راه شهدای این سرزمین بیعتی ابدی را بر روی صفحه ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای سیاست گذاری حوزه های علمیه خواهران گفت: همزمان با سالگرد رحلت سرکار خانم داودی معاون مخلص حوزه های علمیه خواهران، یادنامه آن مرحومه تدوین و منتشر می شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۴:۰۰    
استاد حوزه علمیه خواهران حضرت فاطمه(س) را الگو و اسوه کامل در احترام به والدین، همسرداری و فرزندداری معرفی کرد و گفت: اگر ما سیره این بانوی دو عالم را در زندگی خود محور قرار دهیم ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام سید احمد هاشمی گفتمان مقاومت را در قالب مکتب حاج قاسم باید ببینیم، نباید گفتمان مقاومت جدا از مکتب شهید سلیمانی باشد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر موسسه آموزش عالی الزهرا(س) گرگان، سردار سلیمانی را مصداق تمام عیار پیروی از اسلام ناب محمدی(ص) معرفی کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی مدرسه علمیه الزهرا(سلام الله علیها) یزد گفت: طرح الجّار ثُمَ الدّار به مناسبت ایام فاطمیه و سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی توسط طلاب این مدرسه آغاز شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مدرسه علمیه الزهرا(سلام الله علیها) یزد بیان کرد: برای دستیابی به ظرفیت و موفقیت کامل در امتحانات الهی، نیاز به تشخیص صحیح حق از باطل است
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۰:۴۵    
مدیر مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س) مهرشهر کرج گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا و چالشهای موجود در امور اقتصادی ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس قرارگاه عمار در نشست مجازی بانوان طلبه یزدی گفت: امروز شیطان بزرگ برای مقابله با ایران از نفاق داخلی و تحریم های بین المللی استفاده می کند و این نفاق زمینه تأثیر تحریم خارجی و ترمزی برای جهش ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حوزه های علمیه خواهران در نشستی با اعضای کمیسیون فرهنگی و فراکسیون روحانیت مجلس شورای اسلامی دیدار کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۲۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حوزه علمیه خواهران گلستان، عدم سکوت در برابر دشمن و احیاء حق را از مهمترین درس های مکتب فاطمی معرفی کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خوزستان، حاج قاسم سلیمانی را بهترین الگوی مبارزاتی برای مردم جهان دانست.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حوزه علمیه خواهران مازندران گفت: دشمنان انقلاب، اصل ولایت فقیه را سدی محکم در مسیر تحقق اهداف شوم خود می دانند،به همین دلیل در فتنه 88 ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
آقای صافی استاد حوزه و دانشگاه گفت: امروز دوره جهادِ تبیین، روشنگری و اطلاع رسانی و دشمن شناسی و دوست شناسی است، بنابرین باید برکات انقلاب اسلامی را برای مردم تبیین کنیم.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حوزه های علمیه خواهران استان البرز با بیان اینکه در گفتمان مقاومت نباید از آیات قرآن غافل ماند، اظهار داشت: شاخص های قرآنی باید در متن گفتمان مقاومت اسلامی قرار گیرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۱:۰۰    
خانم فاطمه سوسرایی استاد مدرسه علمیه خواهران سعدیه رامیان گفت: حماسه 9 دی نماد عزت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان های انقلاب ایستادند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
خانم ربابه هاشمی مبلغ مدرسه علمیه حضرت صدیقه فاطمه(س) گرگان گفت: استکبار، فتنه های مختلف را در سال های پس از انقلاب اسلامی برای خاموش کردن بیداری ملت ها و سرنگونی انقلاب اسلامی برنامه ریزی کرد که با ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز مهم ترین عامل اقتدار نظام را بصیرت مردم خواند و افزود: بیداری اسلام در منطقه بعد از 9 دی شروع شد، بصیرت نقطه محور مقاومت است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۰۹:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و تبلیغی حوزه های علمیه خواهران گفت: سبک زندگی حضرت زهرا(س) در ابعاد مختلف فردی، خانوادگی و اجتماعی نیاز به مطالعه و الگو برداری دارد ایشان با بینش و بصیرت ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۰۹:۳۰   + ۴۴ سایت دیگر  
حضرت آیت الله علوی گرگانی گفتند: اخذ جریمه دیرکرد بانک ها باید رفع شود چون سبب مشکلات زیادی برای مردم شده است ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
نویسنده کتاب سیما و سلوک قرآنی حضرت فاطمه سلام الله علیها گفت: در بین بیشتر مردم این گونه جا افتاده که فقط سوره کوثر مربوط به حضرت زهرا سلام الله علیها است، در حالی که این بانوی بزرگوار قرآن ناطق است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۵:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی تبلیغی مدرسه علمیه فاطمه زهرا(سلام الله علیها) کوی علوی اهواز، از مسئولین تغسیل و تکفین اموات گلزار شهدای اهواز تقدیر کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان لرستان از راه اندازی حسینیه های مجازی به همت خواهران طلبه مدارس علمیه این استان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۵:۰۰   + ۱۴ سایت دیگر  
با توجه به وضعیت بیماری کرونا مجالس حضوری در این ایام محدود گردید اما باید با در نظر گرفتن مسائل بهداشتی و توصیه متخصصان درمان کشور مجالس فاطمیه و یا بزرگداشت شهادت شهید سلیمانی و همراهان را زنده نگه ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام پناهیان با اشاره به اهمیت گفتمان مقاومت گفت: افراد خیال پرداز و متوهم نمی توانند گفتمان مقاومت را درک کنند چرا که یکی از اصلی ترین عناصر گفتمان مقاومت واقعیت گرایی است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حوزه علمیه خواهران استان یزد در بیست و چهارمین نشست شورای اداری حوزه علمیه خواهران استان یزد در سال جاری گفت: الگوبرداری از حضرت زهرا(سلام الله علیها) ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۲۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس حوزه زن و خانواده، شاخصه انسان امروز را تقدس تغییر دانست و گفت: این وضعیت به خاطر تضاد با ذات انسان که به دنبال آرامش و قرار است پایدار نیست و انسان باید شاخص های زندگی انسان های بزرگ را ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۲۰:۱۵    
مسئول اداره طراحی و تدوین متون تحصیلی حوزه های علمیه خواهران گفت: تکنیکال کردن کتاب های درسی و تولید بسته های آموزشی و کمک درسی همچون راهنمای یادگیری و راهنمای تدریس کتاب های موجود برای مقاطع مختلف ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۰:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
حضرت آیت الله علوی گرگانی گفتند: ان شاءالله روزی فرا برسد که هیچ بی سوادی در کشور نداشته باشیم، یکی از حربه های دشمن در هر جامعه ای سوءاستفاده از افراد بی سواد است چون سواد علمی است که به انسان آموزش ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۰:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
﴿إِنَّما یُریدُ اللَّهُ لِیُذْهِبَ عَنْکُمُ الرِّجْسَ أَهْلَ الْبَیْتِ وَ یُطَهِّرَکُمْ تَطْهیراً﴾ مسلّما مراد از اهل بیت، دخت مطهّره رسول اکرم (ص) و خود حضرت (ص) و فرزندانش می باشند ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۰۹:۲۴    
کتاب عوالم وجود از سوی مرکز نشر هاجر چاپ و روانه بازار شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۲۱:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
صبح امروز مدیر حوزه علمیه خواهران استان، نماینده ستاد بازسازی عتبات عالیات در استان و نماینده آستان قدس رضوی با حضور در بیمارستان خلیج فارس بوشهر گفت: پرستاران گنجینه بزرگ خدمت و رحمت هستند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران، برنامه های عزاداری این مرکز در ایام فاطمیه را اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۸:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی تربیتی مرکز آموزش های غیرحضوری حوزه های علمیه خواهران از انتشار ویژه نامه الکترونیکی صهبای فاطمی همزمان با ایام فاطمیه خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۴:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر بر ضرورت نقش سازنده هیئت امنا در مدارس علمیه خواهران تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مدرسه علمیه الزهرا(سلام الله علیها) بافق، در نشست برنامه ریزی ایام فاطمیه و شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی، گفت: خون سردار شهید سلیمانی تداوم بخش نهضت فاطمی است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۳:۰۹   + ۱۷ سایت دیگر  
فاطمیه نباید تعطیل شود و باید به بهترین وجه إقامه گردد ولیکن با رعایت جهات بهداشتی و آنچه متخصصین امر توصیه می کنند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۲:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر حوزه های علمیه خواهران انتخاب شایسته آیت الله حسینی بوشهری به ریاست جامعه مدرسین را تبریک گفت.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
در نشست هم اندیشی با عنوان "ضیافت اندیشه" ابعاد و زمینه های دستیابی به موفقیت بررسی و تاکید شد: کسب موفقیت نیازمند عقلانیت، برنامه ریزی و هدف گزاری است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران گلستان اعلام کرد: همایش بین المللی نقش عقلانیت و همگرائی مسلمانان در شکل گیری تمدن نوین اسلامی در شهرستان گرگان برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۰:۲۴   + ۳۳ سایت دیگر  
اگر امروز شیعیان و دوستداران اهل بیت علیهم السلام برای آن حضرت اقامه عزا می نمایند و عرض احترام و اخلاص و خاکساری دارند ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۰:۲۴   + ۶۴ سایت دیگر  
کسانی که تمکن مالی دارند، ضروری است که با تأسی به اهل بیت عصمت و طهارت به فریاد برادران و خواهران نیازمند ایمانی خود برسند و گوشه ای از دردهای بی شمار آنان را درمان کنند که بی شک مورد توجه عنایات ام ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۰۸:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حوزه علمیه خواهران استان یزد خواستار انتقال آموزه های نورانی صحیفه سجادیه به صورت جذاب و با هنر وتکنولوژی روز به جامعه شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۰۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی مدرسه علمیه حضرت زینب(س) ملایر گفت: در آستانه فرارسیدن شب یلدا، با کمک خیرین، کمک های مومنانه تحت عنوان "یلدای مهربانی" بین خانواده های نیازمند توزیع شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۰۲:۵۴    
فهیمه نیک زاد، معاون فرهنگی تبلیغی حوزه علمیه خواهران استان قم، از میزبانی این استان در کنگره ی ملی شهدا در سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۰۲:۳۹    
روایتگری دوربین های عکاسی از بازدیدآیت الله سید محمد حسینی شاهرودی نماینده ولی فقیه در استان کردستان از مدرسه علمیه ریحانه النبی(س) سنندج به همراه حجت الاسلام والمسلمین محمد صالحی مدیر حوزه علمیه ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۰۲:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
مانور آزمایشی امتحانات متمرکز در این نهاد حوزوی به منظور کسب آمادگی های لازم به منظور برگزاری غیرحضوری و در موارد خاص حضوری امتحانات پایانی نیم سال اول 1400-1399 مدارس، اجرا شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۰۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
جشنواره استانی علامه حلی در حوزه علمیه استان مرکزی چهارمین دوره خود را تجربه می کند و تجلیل از نفرات برتر این دوره در مدرسه علمیه امام مهدی(عج) اراک برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۰۲:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون پژوهشی حوزه علمیه استان مرکزی از ارسال 555 اثر به جشنواره استانی علامهحلی خبر داد و گفت: از این تعداد، 44 اثر برگزیده شدند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۲۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
در نشست هم اندیشی"تاثیر فضای مجازی بر باور های دینی و اعتقادی" با بررسی آسیب ها و محاسن فضای مجازی بیان شد: فضای مجازی فرصتی مناسب برای ترویج معارف اسلامی است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۷:۰۹    
معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان مرکزی از حضور بانوان طلبه استان مرکزی در طرح همراه بیمار خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۵:۵۱    
مدرس حوزه علمیه خواهران استان البرز گفت: مسائل پژوهشی مسائل برخاسته از جامعه است و طلبه باید به مسائلی بپردازد که نیاز جامعه است در غیر این صورت این پژوهش ها ارزش چندانی ندارد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۵:۲۱    
مدیر مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س) مهرشهر کرج یکی از رسالت های مهم حوزه های علمیه خوهران را ایجاد علاقه و انگیزه برای بهبود بخشی به کیفیت فعالیت های پژوهشی در میان طلاب دانست.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۴:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
هر چه شناخت انسان، نسبت به خویشتن بالاتر باشد به همان مقدار معرفتش به خدا بالا می رود ،کأنّه یک رابطه تنگاتنگی بین معرفت النفس و معرفة الله است ...
مشاهده نتایج بیشتر...