چهارشنبه ۱۵ مردادساعت ۱۷:۲۸Aug 2020 5

حوزه علمیه خواهران (kowsarnews.ir)

 
حوزه علمیه خواهران 28 اسفند 1396 حوزه علمیه خواهران 28 اسفند 1397 حوزه علمیه خواهران 29 اسفند 1398 حوزه علمیه خواهران 31 فروردین 1399 حوزه علمیه خواهران 31 اردیبهشت 1399 حوزه علمیه خواهران 31 خرداد 1399 حوزه علمیه خواهران 31 تیر 1399 حوزه علمیه خواهران 1 مرداد 1399 حوزه علمیه خواهران 2 مرداد 1399 حوزه علمیه خواهران 3 مرداد 1399 حوزه علمیه خواهران 4 مرداد 1399 حوزه علمیه خواهران 5 مرداد 1399 حوزه علمیه خواهران 6 مرداد 1399 حوزه علمیه خواهران 7 مرداد 1399 حوزه علمیه خواهران 8 مرداد 1399 حوزه علمیه خواهران 9 مرداد 1399 حوزه علمیه خواهران 11 مرداد 1399 
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۰۴:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
مدیر محتوایی نشر هاجر گفت: کتاب ویروس تاجدار یک رمان با موضوع خاطرات جهادی طلاب است که بر اساس خاطرات فعالیت های جهادی طلاب در ایام کرونا تدوین شده است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۰۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
استاد حوزه علمیه خواهران کرمان باور معاد را مانعی در گسترش فساد در جامعه خواند گفت: انسان هایی که به زندگی پس از مرگ اعتقاد دارند، به سمت فساد و فتنه انگیزی نخواهند رفت.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۳:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر مدرسه علمیه خواهران شهید مطهری کرج با بیان اینکه عرفه فریاد رسای خدای عزوجل به همه بازماندگان از قافله توابین است، گفت: روز عرفه خدا می خواهد نهایت عفو ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۲:۰۸    
مؤسس مدرسه علمیه خواهران عصمتیه بابل گفت: غدیر تداوم ولایت الله و روز تجدید عهد و پیمان با ولایت و امامت است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۲۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
خانم بگم کیان قائد، مدیر مدرسه علمیه خواهران حضرت رقیه(س) برازجان بوشهر از دیدار با نماینده عتبات عالیات استان بوشهر خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۲۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
خانم مدرسی، استاد حوزه گفت: وصیت امام محمد باقر(علیه السلام) مبنی بر برپایی مراسم سوگواری در منا به مدت ده سال ، سبب جان گرفتن جریان اصیل اسلامی شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۲۰:۵۳    
مدیر حوزه علمیه خواهران استان قم گفت: ارتباط مدارس علمیه خواهران با مراجع ، موجب افزایش اثرگذاری علمی، اخلاقی و تربیتی در میان خواهران طلبه خواهد شده و باید این تعامل افزایش یابد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۸:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی اهتمام به امت و امور اسلامی را مهمترین ویژگی شهید سردار سلیمانی دانست و افزود: شهید سلیمانی در محور نگاه اجتماعی به مسائل، زندگی خود را به زندگی دیگران پیوند دادند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۷:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
معاون فرهنگی حوزه های علمیه خواهران با بیان اینکه شهید سلیمانی جاودانه تاریخ خواهد بود، افزود: این شهید بزرگوار برای همه نسل ها الگو هستند و استقامت ایشان قدم ها را به استواری و ماندگاری واداشت.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حوزه علمیه خواهران مازندران گفت: حوزه علمیه خواهران باید برای ارتقاء توانمندی طلاب، در کنار آموزش رسمی، زمینه رشد فکری و اجتماعی آن ها را فراهم کند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۳:۲۳    
مدیر مدرسه علمیه خواهران فاطمه الزهرا(س) مهرشهر کرج تلاش به منظور نهادینه سازی فرهنگ مواسات و همدلی در جامعه را از جمله مهم ترین وظایف مبلغان برشمرد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۰۳:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
مدیر اجرایی نشر هاجر بیان کرد: 99 عنوان کتاب درسی برای بانوان طلبه سطح 2 شامل 232 هزار و 538 جلد در نظر گرفته شده است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۶:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
در راستای اجرای رزمایش مواسات از سوی مقام معظم رهبری طلاب جهادگر مدرسه علمیه خواهران فاطمیه نظرآباد 57 بسته میوه را میان نیازمندان و اقشار آسیب دیده توزیع کردند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
کتاب پیشگویی های علمی قرآن توسط راضیه پاکدامن نایینی در سال 1399توسط انتشارات حکیم روز، در 188صفحه به چاپ رسیده است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
ارزیابی علمی مهارتی اساتید متقاضی تدریس در مقطع سطح2 مدارس علمیه خواهران مازندران از بین 43طلبه برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۰۹:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه شهرستان فامنین همدان با تاکید بر معرفی آثار محبت به امامان و معصومان(ع) در جامعه توسط خواهران طلبه، گفت: برای شناخت اهل بیت(ع) و معجزات ایشان باید خدا را شناخت و به قدرت لایزال الهی پی برد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۰۹:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس دینی در نشست مجازی شیوه های نهادینه کردن حجاب در فرزندان گفت: تحکم آمرانه در تربیت جایی ندارد اما در امر تربیت در عین محبت باید قاطعیت داشت .
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۹:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه موقت تهران ایمان و عمل صالح را بیانگر حرکت انسان به سوی سعادت بیان کرد و گفت: عمل صالح نتیجه ایمان و موجب افزایش ایمان می شود.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۲:۰۸    
معاون امور حوزه های علمیه خواهران کشور با بیان اینکه طلاب خواهر باید در تمامی مراحل زندگی همراه با امام زمان(عج) خود باشند، گفت: طلاب با این شاخصه می توانند جایگاه و مقام خود را در زندگی پیدا کنند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۲:۰۸   + ۱۷ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان البرز گفت: ما در کار طلبگی از خدا میگویم پس پراهمیت است چرا که کار انبیا الهی نیز همین بوده و آن ها آمدند تا با کلام خدا تمدن سازی و انسان سازی کنند و جامعه را تربیت الهی و ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۰۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جدید حوزه علمیه خواهران مازندران گفت: حوزه علمیه خواهران باید در فرآیند فرهنگ، به مرجعیت رسیده و مرجع اجتماعی در جامعه به خصوص برای بانوان باشد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۰۳:۲۳   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان بوشهر گفت: جشن ازدواج 46 زوج طلبه این استان با عنوان همسفر تا بهشت به صورت مجازی برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۰۳:۰۸    
مدیر مدرسه علمیه حضرت زینب کبری(سلام الله علیها) شهربابک استان کرمان گفت: تبرج، آشکار سازی زیبایی های فردی و نوعی خودنمایی و فتنه انگیزی زن در برابر مردان شهوت ران است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۰۲:۵۳    
مشاور مدرسه علمیه الزهرا(سلام الله علیها) بندرعباس گفت: امروزه با وجود تمام گرفتاری ها و مشکلاتی که در زندگی زوجین وجود دارد، با انعطاف اخلاقی زوجین می توان به زندگی دلخواه دست یافت.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۰۰:۰۸    
امام جمعه رامیان گفت: صفوف به هم پیوسته مردم در نماز جمعه بین آنان وحدت ایجاد کرده و موجب تحکیم روابط اجتماعی می شود، از این رو، نماز جمعه مرکز تجلی وحدت امت اسلامی است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۲۲:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
سلسله وبینارهای تخصصی بررسی فمینیسم در ایران و جهان؛ از مبانی تا جریان شناسی برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۲۲:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان سمنان گفت: با افتخار در خدمت حوزه خواهران هستم و در هر مشکلی اگر بدانم سخن و یا قلمم رفع مشکل کند، دریغ نمی کنم.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۲۲:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام نجم گفت: نقش حوزه علمیه خواهران در عرصه فرهنگ سازی کم نظیر است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۵:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون امور حوزه های علمیه خواهران کشور به مدیران مدارس و مدیران استانی حوزه های علمیه بانوان توصیه کرد که هویت سازی طلبگی را از اولویت های کاری و مهمترین وظیفه خود بدانند و این امر را تنها راه ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۵:۲۱    
معاون فرهنگی _تبلیغی مدرسه علمیه الزهرا (س) بندرعباس گفت: خداوند به درخواست حضرت زهرا (سلام الله علیها) مهریه ایشان را شفاعت از گناهکاران امت پدرش قرار داد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۴:۲۱    
خانم کوهستانی نجفی طلبه مدرسه علمیه خواهران زینبیه کرج موفق به کسب مقام در یازدهمین جشنواره علامه حلی(ره) کشور شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۲:۳۶    
بیش از پنج ماه از شیوع بیماری کرونا به عنوان دغدغه مردم کوچه و بازار در شرق و غرب کره خاکی مان می گذرد و هیچ کس تصورش را هم نمی کرد که پیامدهای آن اعم از اقتصادی ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۳ - ۲۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی مدرسه علمیه کوثر تویسرکان گفت: مسابقات قرآنی بانوان، ویژه مددجویان کمیته امداد و اداره اوقاف این شهرستان تویسرکان برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۳ - ۲۳:۰۶    
مدیر حوزه علمیه خواهران استان کرمانشاه با اشاره به پذیرش 290 خواهر طلبه در سطح 2 و 3 پذیرش سال جدید؛ گفت: مدارس علمیه خواهران این استان در افزایش داوطلبان پذیرش نقش بسیاری موثری را ایفا کردند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۳ - ۲۳:۰۶    
مدیر حوزه علمیه خواهران ایلام گفت: جوانان ما باید با پرهیز از تجملات و الگوگیری از ازدواج حضرت علی علیه السلام و حضرت زهرا سلام الله علیها ازدواج آسان را رواج دهند که اساس اسلام نیز همین سادگی است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۳ - ۱۴:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
با حضور نماینده ولی فقیه در استان گلستان و معاون آموزش حوزه های علمیه خواهران کشور، از خانم عاطفه آخوندی نفر اول جشنواره حلی(ره) در حوزه علمیه خواهران تقدیر شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۱۵:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیر حوزه های علمیه خواهران با اشاره به اینکه آموزش زبان، مکمل دانش دینی در جهان امروز است، گفت: فراهم سازی زیرساخت های لازم برای تبلیغ بین المللی خواهران طلبه از اهداف مهم مرکز است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
جلسه دبیران مجمع استانی کانون دانش آموختگان با حضور اعضای این کانون ها در مدیریت حوزه علمیه خواهران اصفهان برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۱۲:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: حوزه علمیه خواهران از برکات نظام اسلامی و مصداق واقعی توجه به توانمندی و ارزش بانوان است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون آموزش حوزه های علمیه خواهران گفت: توجه به اثرگذاری اجتماعی حوزه های علمیه خواهران در کنار توسعه کمی این مراکز علمی دینی، امری ضروری است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۱۰:۳۶   + ۱۴ سایت دیگر  
حضرت آیت الله علوی گرگانی گفتند: قطعاً تغییر سبک زندگی با دستور العمل و بخشنامه محقق نخواهد شد و نیازمند عزم و اراده ملی و مردمی است .
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۱۰:۳۶   + ۷۸ سایت دیگر  
مصطفی الکاظمی نخست وزیر عراق عصر امروز (سه شنبه) با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کرد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۱۰:۳۶   + ۷۶ سایت دیگر  
حضرت آیت الله علوی گرگانی در نامه ای به رئیس جمهور: ناله های قشر مستضعف و متوسط جامعه از فشار گرانی و بی ثباتی قیمت ها قلب هر انسان دلسوز نسبت به مملکت را می آزارد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
آزمون کتاب رموز پژوهشگری ویژه معاونان پژوهش مراکز تخصصی و موسسات آموزش عالی حوزه علمیه خواهران استان اصفهان امروز چهارشنبه به صورت برخط برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۰۱:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل نشر هاجر از برگزاری آیین عقد نکاح یک زوج در فروشگاه این مرکز خبر داد و افزود: توجه به بنای مقدس خانواده و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی خود، موجب اصلاح خانواده بزرگ انسانی می شود.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۰۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حوزه علمیه خواهران گلستان گفت: فرهنگ سازی ازدواج آسان تکلیفی برای مسئولان و خانواده ها است که رسانه ها و صدا و سیما در تقویت این فرهنگ سازی نقش مهمی دارند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۰۰:۰۶    
مدیر مدرسه علمیه ولی عصر(عجل الله تعالی فرجه) شهرستان گرمی مادران را از ارکان اصلی تربیت در جامعه عنوان کرد و گفت: تعلیم اصول تربیتی به مادران نهال خانواده را تنومند می کند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران استان یزد گفت: امام جواد (علیه السلام) در جامعه اسلامی از موقعیت علمی بالایی برخوردار بودند و اعلمیت در خردسالی دلیل ولایت ایشان بود.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فیه در کردستان از کارگاه خیاطی مدرسه علمیه ریحانه النبی(س) سنندج بازدید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام حیدریان، استاد حوزه بیان کرد: با توجه به روایت امام جواد(علیه السلام) اخلاص، افضل اعمال و عامل مصون سازی عبادات است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
در گفت و گو با مدیر موسسه آموزش عالی حوزوی امام حسین (علیه السلام )یزد با اشاره به درس هایی از زندگی امام علی (علیه السلام) و فاطمه (سلام الله علیها) ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۶:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام محمودی مدیر حوزه علمیه خواهران استان فارس گفت: آموزش و پرورش از ظرفیت طلاب با رزومه تحصیلی و تهذیبی در امر پرورش و تربیت دانش آموزان استفاده کند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۶:۳۶    
استاد مدرسه علمیه فاطمه ام البنین حاجی اباد گفت: توانایی انتقال مفاهیم علمی و دینی از ملزومات یک طلبه ی موفق است که اگر از عهده ی آن برنیاید موفق نمی شود
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۶:۳۶    
معاون فرهنگی_ تبلیغی مدرسه حضرت زینب میناب گفت: از منظر امام جواد(ع) خدمت رسانی به مردم، در اثر نزول رحمت خداوند بر انسان است و کوتاهی و سهل انگاری در این عرصه، باعث از دست دادن نعمت های الهی می شود.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۶:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مدرسه علمیه خواهران حضرت زینب(سلام الله علیها) آران و بیدگل از مدارس تابعه حوزه علمیه خواهران استان قم گفت: این واحد آموزشی موفق به کسب رتبه اول برگزاری نشست های دینی شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی مدیر حوزه های علمیه خواهران، حجت الاسلام قائمی به عنوان مدیر جدید حوزه علمیه خواهران مازندران منصوب شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
با صدور حکمی از سوی مدیر حوزه های علمیه خواهران، حجت الاسلام نجم به عنوان مدیر جدید حوزه علمیه خواهران سمنان منصوب شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر حوزه علمیه خواهران استان یزد عنوان کرد: ازدواج امیرالمومنین(علیه السلام) و حضرت زهرا(سلام الله علیها) الگوی کاملی است که با تأمل، تحقیق و پژوهش در آن می توان به معیارهای ازدواج موفق دست یافت.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۰۹:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
به مناسبت اول ذیحجه، سالروز ازدواج فرخنده حضرت فاطمه (س) و حضرت علی (ع)، نشر هاجر(ناشر تخصصی کتاب های زن و خانواده) اقدام به میزبانی مراسم عقد نکاح زوج قمی در محیط فروشگاهی خود می کند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۱۷:۳۶    
دبیران کانون های هلال احمر حوزه های علمیه واحد خواهران و برادران در راستای تشکیل جلسه مجمع شهرستانی جمعیت هلال احمر شهرستان کرج با رئیس سازمان هلال احمر استان البرز دیدار و گفت و گو کردند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۱۶:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حوزه علمیه خواهران استان البرز گفت: حوزه علمیه خواهران استان البرز در زمینه پذیرش نسبت به سال گذشته رشد بیش از 11 درصدی داشته است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی مدرسه علمیه الزهراء(س) فامنین از برگزاری طرح قاب حاج قاسم به مناسبت هفته حجاب و عفاف خبر داد و گفت: خواهران طلبه این استان تلاش مجاهدانه ای برای تبلیغ حجاب انجام دادند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۱۲:۲۵    
مدیر حوزه علمیه خواهران استان آذربایجان شرقی با اشاره به فعالیت 16 مدرسه علمیه خواهران در این استان، گفت: پذیرش خواهران طلبه در آذربایجان شرقی با رعایت و حفظ سلامت داوطلبان انجام می گیرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۱۱:۴۰    
معاون پژوهش مدرسه علمیه ریحانه الرسول(س) قشم گفت: نشانه های حتمی ظهور، همان نشانه های پنج گانه هستند که در فاصله کمی قبل از ظهور اتفاق می افتند و اینکه هر حادثه ای را به نشانه های آخرالزمان نسبت می ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
طلبه سطح سه رشته تفسیر و علوم قرآن مرکز تخصصی ام الایمه نجف اباد از پایان نامه خود با موضوع شیوه های رسوخ سیاسی و اقتصادی و راهکارهای مقابله با آن در عصر نبوی از منظر قرآن و روایات دفاع کرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی مدرسه علمیه فاطمیه قروه درگزین ، پاسخگویی به شبهات برای نسل نو را ضروری و برگزاری کرسی های آزاداندیشی را برای این امر بسیار مفید دانست.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۱۰:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیر بازرگانی نشرهاجر (ناشر تخصصی زن و خانواده) از افتتاح پاتوق تخصصی کتاب زن و خانواده در هفته حجاب و عفاف با حضور حجت الاسلام و المسلمین بهجت پور مدیر حوزه علمیه خواهران خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۱۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حوزه های علمیه استان البرز گفت: همزمان با سراسر کشور، آزمون سطح سه و چهار حوزه علمیه خواهران در استان البرز با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۱۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
آزمون ورودی سطح سه و چهار حوزه خواهران با رعایت پروتکل های بهداشتی همزمان با سراسر کشور امروز در اصفهان برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۱۲:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: نقش اجتماعی دانش آموختگان مدارس علمیه خواهران بسیار مهم است، به همین خاطر باید زمینه نقش آفرینی طلاب در جامعه فراهم شود.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۱۱:۴۰    
یکی از پژوهشگران مدرسه علمیه ریحانة الرسول جزیره قشم گفت: بیانیه گام دوم انقلاب نقطه عطفی در تاریخ انقلاب است و خط به خط آن برگرفته از نهج البلاغه و سفارش های امام علی(علیه السلام) است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۲۳:۴۷    
مدیر مدرسه علمیه الزهراء(سلام الله علیها) شهرستان خلخال به تشریح آفت های بدحجابی در جامعه پرداخت و گفت: سبک شمردن حجاب، ناهنجاری های دینی و اجتماعی را در پی دارد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۱۸:۴۷    
معاون فرهنگی مدرسه علمیه الزهراء(سلام الله علیها) شهرستان خلخال با اشاره به ضرورت حفظ عفت بانوان در جامعه، اظهار داشت: بی اعتنایی به حجاب به شکل گیری الگوی های مخرب می انجامد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۱۵:۰۲    
مدیرحوزه علمیه خواهران فاطمه الزهرا (س) کرج گفت: حفظ حجاب، نه تنها باعث ایجاد امنیت اجتماعی فراگیر می شود، بلکه جهت مبارزه با تهاجم فرهنگی، مسئولان را از واردات کالاهای تجملاتی ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۱۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مصاحبه علمی مهارتی اساتید و متقاضیان تدریس سطح دو و سه مدارس علمیه خواهران استان اصفهان از امروز 26 تیرماه به مدت 8 روز در مدیریت حوزه خواهران استان برگزار آغاز شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س) اردکان یزد گفت: گروه مجازی به رنگ خدا پاسخگو به سوالات اعتقادی، شرعی، پزشکی و تربیتی بانوان در کل کشور است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
پیش نشست کنگره بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی از منظر قرآن و حدیث به صورت برخط با حضور معاونان پژوهش مدارس علمیه خواهران برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۱۱:۴۷    
استاد مدرسه علمیه الزهرا(سلام الله علیها) گرگان، فضای مجازی را همچون دنیای واقعی بستر بروز و ظهور ایده ها و اشکال مختلف رفتاری معرفی کرد و گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
خانم فاطمه سوسرایی استاد مدرسه علمیه خواهران سعدیه رامیان گفت: اگر مردان و زنان عفیف و پاکدامن بوده و از حرام چشم پوشی کنند، در این صورت فرزندان صالح تربیت می کنند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۱۶:۳۲    
کارشناس فرهنگی مدرسه علمیه خواهران حضرت زینب(سلام الله علیها) امیدیه با اشاره به تأثیر حجاب در جامعه گفت: حجاب و عفاف به منظور اعتلای شخصیت زن و مرد و حفظ آرامش و امنیت روانی افراد و جامعه است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۱۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مدرسه علمیه خواهران الزهرا(سلام الله علیها) یزد گفت: سیمای حقیقی حجاب، عفیف بودن و داشتن عفاف در جامعه است چرا که حجاب یک موضوع انسانی محسوب می شود.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۱۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی مدرسه علمیه خواهران فاطمیه(سلام الله علیها) قروه درگزین استفاده از روش های نو برای نهادینه سازی مفهوم حجاب و عفاف را ضروری دانست و گفت: تبیین ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۱۴:۰۲    
مدیر حوزه علمیه خواهران استان اردبیل مراقبت از قشر جوان را راهبرد کلان برای حوزه های علمیه دانست و گفت: طلاب خواهر از بانوان جوان در برابر جریان های انحرافی صیانت کنند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مبلغ مدرسه علمیه عالی الزهرا(سلام الله علیها) گرگان با اشاره به نقش دولت، مردم و رسانه های گروهی در ترویج حجاب ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۱۰:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیر مدرسه علمیه خواهران سعدیه رامیان گفت: موثرترین محیط آموزشی و تربیتی انسان، محیط خانوادگی است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۲۲:۰۱    
مدیر مدرسه علمیه ثامن الحجج(علیه السلام) پارس آباد با اشاره به اهداف دشمن در رابطه با مسئله عفاف و حجاب، اظهار داشت: برچیده شدن حجاب از جوامع اسلامی ضربه به اقتدار ملی است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۸:۱۶    
مدیرکل پژوهش های عمومی حوزه علمیه خواهران کشور با بیان اینکه کار تبلیغی بدون پشتوانه ی پژوهشی و تحقیقی بی ارزش و بی اثر است ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۲:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
معاون فرهنگی تبلیغی حوزه خواهران به تشریح برنامه های حوزه های علمیه خواهران در هفته عفاف و حجاب پرداخت و گفت: به دلیل شیوع کرونا بسیاری از برنامه ها به صورت مجازی و آفلاین برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون مالی حوزه علمیه خواهران مازندران گفت: تاسیس مدارس معارف جهت پرورش نیروی های مستعد برای تحصیل در حوزه علمیه خواهران امری ضروری است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۲:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
به بهانه هفته عفاف و حجاب با دو بانوی محجبه از شرق استان که در گذشته نه چندان دور اعتقادی به موضوع حجاب نداشته اند اما امروز چادر را جزو جدانشدنی خود در جامعه می دانند به گفت و گو نشستیم و با آنها در ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۲:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
مغازه مملو از پارچه های مشکی و رنگی است و زینت هر مغازه توپ های رنگ به رنگ چادرهای کره ای و ژاپنی است ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل مرکز خدمات استان البرز گفت: بیش از 30 نیروی جهادی با ساماندهی در سه بیمارستان امام علی(ع) ، کوثر و امام حسین (ع) و در بخش بیماران کرونایی به همکاری با کادر درمانی و ارائه خدمات به بیماران و ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۲:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
در ماه های اخیر گرانی اجناس و نوسان قیمت ها بازار را دچار تلاطم و مردم را نگران کرده است و شهروندان از رده های سنی مختلف و قشرهای گوناگون از موضوع بی ثباتی اقتصاد و گرانی ها صحبت می کنند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۱:۵۴   + ۱۰۴ سایت دیگر  
حضرت آیت الله مکارم شیرازی در واکنش به گرانی های افسارگسیخته در کشور گفتند: مسألۀ مهم، خونسردی مسئولین است! که با وعدۀ حل مشکلات و مسئولیتی که دارند، اکنون حتی اظهار شرمندگی هم نمی کنند!
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۱:۵۴   + ۳۶ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای امروز (یکشنبه) در ارتباط تصویری با صحن مجلس شورای اسلامی، با نمایندگان یازدهمین دوره ی مجلس سخن گفتند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۱:۵۴   + ۱۶ سایت دیگر  
حضرت آیت الله علوی گرگانی گفتند: در کشورمان موقوفاتی وجود دارد که بسیار ارزشمند هستند ولی متاسفانه به مرور زمان فراموش شده است و احیا کردن این موقوفات بسیار مشکل است ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۱:۵۴   + ۱۸ سایت دیگر  
حضرت آیت الله جعفرسبحانی با اشاره به ضرورت واهمیت معقوله امنیت در جامعه گفتند : اگر امنیت نباشد کار نظام دچار سکته می شود.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۱:۵۴   + ۳۷ سایت دیگر  
حضرت آیت الله نوری همدانی گفتند: توصیه می کنم مسئولان ازجمله دولت و مجلس هرچه سریعتر به وضعیت معیشت مردم رسیدگی کنند، نظارت جدی در بازار انجام شود و به کمک هم از این مشکلات ان شاءالله عبورکنیم.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۱:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
رساله توضیح المسائل حضرت آیت الله سبحانی از مراجع معظم تقلید به زبان اردو منتشر شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۱:۵۴   + ۱۲ سایت دیگر  
مرجعیت شیعه در طول تاریخ همیشه نقشی بی بدیل در مقابل تفرقه و دشمنی استکبار جهانی داشته است و مرجع تقلید شیعیان جهان حضرت آیت الله العظمی سیستانی مدظله نیز با نفوذ کلمه و قدرت معنوی خود به نماد وحدت ...
مشاهده نتایج بیشتر...