جمعه ۰۳ بهمنساعت ۰۴:۳۲Jan 2021 22
جستجوی پیشرفته

مغانه (moghaneh.ir)

  ۱۳۹۵/۰۷/۱۰ - ۰۷:۳۹    
دوستداران اهل بیت عصمت و طهارت در شهرستان پارس آبادمغان با برپایی آیین سنتی مذهبی طشت گذاری به استقبال ماه محرم رفتند.
  ۱۳۹۵/۰۷/۰۹ - ۲۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
بخشدار مرکزی پارس آبادمغان گفت: نزدیک 52 هزار متر مربع از خیابان ها و معابر عمومی روستاهای این شهرستان مرزی در ماه های اخیر آسفالت شده است.
  ۱۳۹۵/۰۷/۰۹ - ۱۹:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پارس آباد از ساماندهی تکایا، حسینیه ها و ایستگاه های صلواتی این شهرستان در ماه محرم خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۰۸ - ۱۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر آموزش وپرورش شهرستان پارس آباد گفت: براساس شاخص های ارزیابی 14گانه انجمن اولیا ومربیان، آموزش و پرورش شهرستان پارس آباد موفق به کسب رتبه اول در بین مناطق و نواحی استان شد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۰۷ - ۲۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
برای سال های طولانی عثمانی کوشید تا با عناوینی چون تورانیسم، اسلام گرایی، عثمانیسم مرهمی بر زخم های گشوده هویتی خود باشد، اما به گواه تاریخ چنانچه باید این زخم ها التیام نیافت.
  ۱۳۹۵/۰۷/۰۷ - ۱۳:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
هیاتی مرکب از کارشناسان فدراسیون تولیدکنندگان بذر ذرت و سورگوم کشور فرانسه به منظور ارزیابی و بررسی امکانات و زمینه های مشارکت و سرمایه گذاری در خصوص تولید بذر ذرت و سورگوم ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۰۷ - ۱۳:۲۹    
هیاتی متشکل ازکارشناسان فدراسیون تولیدکنندگان بذرذرت و سورگوم فرانسه به منظور ارزیابی امکانات و زمینه های مشارکت درتولید بذر ذرت و سورگوم، به همراه تعدادی از کارشناسان وزارت جهادکشاورزی و استان ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۰۷ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل گفت: هم اکنون 30 مرکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فعال در سطح استان اردبیل وجود دارد که از این تعداد 23مرکز ثابت و 7مرکز سیار است.
  ۱۳۹۵/۰۷/۰۶ - ۲۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار پارس آباد مغان گفت: در شش ماه اول امسال، 28نفر بر اثر حوادث رانندگی در محورهای مواصلاتی استان اردبیل کشته شداه اند که سهم پارس آبادمغان از این تعداد18نفر است.
  ۱۳۹۵/۰۷/۰۶ - ۱۷:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
فرماندار پارس آباد مغان از تکمیل پروژه توسعه و بهسازی سطوح پروازی و باند فرودگاه این شهرستان در آینده نزدیک خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۰۴ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر پارس آباد از توزیع و پخش بیش از 15هزار تن آسفالت در خیابان ها و معابر عمومی این شهر خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۰۳ - ۱۶:۴۴    
همزمان با عید غدیرخم و دهه ی امامت جشن بزرگ خانوادگی عید غدیرخم با استقبال پرشور مردم شهرستان پارساباد برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۰۲ - ۱۹:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
به مناسبت هفته دفاع مقدس، نمایشگاه عکس تحت عنوان “جلوه های ایثار” در پارس آبادمغان گشایش یافت.
  ۱۳۹۵/۰۷/۰۲ - ۱۲:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
“جناب استاندار، قطع به یقین استحضار دارید که جاده های مغان حدود سی سال پیش احداث شده است و به عنوان گذرگاه ترانزیتی کشور نه تنها از رتبه خوبی برخوردار نیست،بلکه به دلیل نا امن و پر حادثه بودن ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۰۱ - ۱۸:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
به مناسبت هفته دفاع مقدس، همایش عظیم بسیجیان، رزمندگان پیشکسوت دوران دفاع مقدس در پارس آباد برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۸ - ۰۹:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
در آستانه روز شعر و ادب فارسی و بزرگداشت استاد شهریار، مراسم نکوداشت شاعر برجسته پارس آبادی استاد بختیار علیمرادی متخلص به موغان اوغلو برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۵ - ۱۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
دادستان پارس آباد گفت: بررسی های لازم برای رفع مشکلات قضائی مددجویان و نیز مشکلات اشتغال زندانیان این شهرستان انجام و در دستور کار قرار داده می شود.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۵ - ۱۵:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان پارس آباد گفت: پروژه عظیم پایاب سد خداآفرین تا آخر سال آینده به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۵ - ۱۵:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پارس آباد از راهیابی دو اثر نمایشی هنرمندان این شهرستان به جشنواره تئاتر استان اردبیل خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۵ - ۱۵:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان پارس آباد مغان گفت: امسال 1432 واقعه ولادت در پارس آباد مغان به ثبت رسیده در حالی که این آمار در مدت مشابه سال گذشته 1234 مورد بوده است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۵ - ۱۵:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
رییس مرکز تحقیقات ، آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان اردبیل(مغان) از معرفی یک رقم جدید پنبه زودرس با نام “ساجدی” در این مرکز خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۱ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار پارس آباد گفت: سرشماری عمومی نفوس و مسکن، نقش بسیار مهمی در تصمیم گیری و برنامه ریزی ها و توسعه و پیشرفت همه جانبه کشور است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۰ - ۲۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه ناحیه پارس آباد از برگزاری رزمایش الی بیت المقدس همزمان با سراسر کشور در این شهرستان مرزی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۰ - ۲۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار پارس آباد مغان گفت: انتقال پیام، آرمان و اندیشه های شهدا و ارزش های انقلاب به نسل حاضر از رسالت ها و وظایف اصلی مسوولان و پیشکسوتان دفاع مقدس است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۰ - ۱۷:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه پارس آبادمغان گفت: مرزنشینان و عشایر نقش برجسته ای در حراست و پاسداری از کیان اسلام و سرحدات منطقه و کشور دارند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۰ - ۱۷:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار و رئیس شورای تامین پارس آبادمغان گفت: امنیت و آرامش در سراسرمرزهای این شهرستان حاکم و برقرار است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۰ - ۱۶:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی استان اردبیل گفت: مرزبانی اردبیل از نظر عملکرد و کارآمدی در میان 16استان مرزی ، جزو استان های برتر بوده و رتبه سوم کشوری داراست.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۰ - ۱۴:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
در مراسمی مرزبان درجه یک و فرمانده جدید هنگ مرزی شهرستان پارس آباد معرفی شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۱۷:۰۳   + ۱۹ سایت دیگر  
تیم 12 نفره اشرار مسلح که با حمایت و خط دهی عربستان سعودی و کشورهای فرامنطقه ای قصد اقدامات ایذایی و خرابکارانه در داخل کشور را داشتند متلاشی شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۱۵:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی پارس آباد از دستگیری چهار نفر سارق سابقه دار و کشف و ضبط یک کیلوگرم تریاک در این شهرستان مرزی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۷ - ۱۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با اولین سالگرد شهدای منا، سومین یادواره شهردای ورزشکار شهرستان پارس آباد مغان برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۶ - ۲۲:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان پارس آباد از واگذاری کل اراضی طرح دشت فتحعلی به مساحت 3658 هکتار برای 16 قشلاق در 6 پلاک برای عشایراین شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۴ - ۲۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه و رئیس شورای فرهنگ عمومی پارس آباد گفت: باید با جشن های عروسی غیر متعارف و مخل آسایش و آرامش مردم طبق قانون به صورت جدی برخورد شود.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۴ - ۲۰:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
فیلمنامه و فیلم کوتاه “غریب منوچهری” و “یاشار منوچهری” از هنرمندان برجسته ی شهرستان پارس آباد به بخش مسابقه جشنواره منطقه ای کلیبر راه یافت.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۴ - ۲۰:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره امور آزمایشگاههای اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان غربی گفت: با افزایش بارندگی ها پساب های کشاورزی ناشی از افزایش بی رویه کود شیمیایی و نیز فاضلاب های انسانی به سمت رودخانه مرزی ارس ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۴ - ۱۹:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
مسوول امور مطبوعات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: در زمان حاضر 122نشریه چاپی و 19پایگاه خبری دارای مجوز از هیات نظارت بر مطبوعات در سطح این استان مشغول فعالیت است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۳ - ۲۳:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
:صیاد معصومی کنده” با کسب اکثریت آراء به عنوان رئیس شورای اسلامی شهر پارس آباد انتخاب شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۳ - ۱۹:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد واحد پارس آبادمغان گفت: کارکنان و اعضای هیات علمی این واحد افزون بر 100میلیون ریال به مدافعان حرم و جبهه مقاومت کمک مالی کردند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۳ - ۱۵:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار پارس آباد گفت: بارش های شدید 2 روز گذشته بیش از 90 میلیارد ریال به کانال و تاسیسات آبی ، تاسیسات شهری و مزارع این شهرستان خسارت زد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۳ - ۱۲:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
فرمانداه انتظامی پارس آباد گفت: پلیس در این شهرستان با کارناوال های عروسی و کسانی که به بهانه جشن عروسی آسایش، امنیت و آرامش مردم را بر هم بزنند بدون اغماض و با قاطعیت برخورد می کند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۳ - ۱۲:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: شرکت کشت و صنعت مغان و آب درمانی ایرانیان آماده واگذاری به بخش خصوصی به ویژه بخش تعاونی است اما هنوز بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در این دو شرکت اعلام آمادگی نکرده و دلیل آن هم ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۱ - ۱۲:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم شهرستان مشگین شهر گفت: شرکت کشت و صنعت ودامپروری مغان به عنوان یک هلدینگ بزرگ کشاورزی و صنعتی، هم اکنون توسط فرد بازنشته ای اداره می شود که سوادی در حد دیپلم دارد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۷ - ۲۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
در ششمین روز هفته دولت، با حضور استاندار اردبیل، نماینده مردم پارس آباد و بیله سوار در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه و فرماندار پارس آباد و جمعی از مسوولان محلی و استانی و اقشار مختلف مردم ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۷ - ۱۷:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار پارس آباد مغان گفت: مناسبت های هفته دولت و دهه فجر، فرصت مغتنمی برای ارزیابی عملکرد و کارنامه مسوولان دستگاه های اجرایی و بیان خدمات دولت است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۷ - ۱۶:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه پارس آبادگفت: خدمت رسانی به روستاها و مناطق محروم و دورافتاده کشور، از بزرگترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۷ - ۱۶:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
نماینده پارس آباد و بیله سوار در مجلس شورای اسلامی گفت: جاده مواصلاتی پارس آباد – اردبیل به کشتارگاه و یکی از محورهای حادثه خیز کشور تبدیل شده است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۷ - ۱۴:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: پیشرفت و سعادت کشور و رفع مشکل اشتغال جوانان جویای کار، در گرو تحقق اقتصاد مقاومتی است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۷ - ۱۴:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
در ششمین روز از هفته دولت، در آیینی با حضور استاندار اردبیل 69پروژه عمرانی، تولیدی، خدماتی و صنعتی با یک هزار و 113میلیارد و 400میلیون ریال سرمایه گذاری در شهرستان مرزی پارس آبادمغان به صورت همزمان ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۴ - ۱۷:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
بر اثر حادثه رانندگی در جاده پارس آباد- اردبیل، پنج نفر زخمی شدند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۴ - ۱۶:۵۲   + ۳۲ سایت دیگر  
فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران در پیامی درگذشت مهدی حقی، سعید آفتابی و فرزاد یزدان پسند بازیکنان تیم فوتبال انقلاب اجیرلو شهرستان پارس آباد استان اردبیل را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۴ - ۱۵:۵۲    
فرماندار پارس آباد گفت: تکمیل و بهره برداری از پروژه های در حال اجرا و نیمه تمام، سبب رونق و تحول اساسی این شهرستان مرزی خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۴ - ۱۵:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
در آیینی با حضور معاون حقوقی، امور مجلس و هماهنگی استان های وزارت ارشاد، “غریب منوچهری” به عنوان سرپرست جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پارس آباد معرفی شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۴ - ۱۴:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
معاون حقوقی، امور مجلس و هماهنگی استانهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در زمان حاضربیش از 40هزار نفر از هنرمندان، خبرنگاران و نویسندگان در سطح کشور تحت پوشش صندوق اعتباری هنر هستند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۳ - ۲۳:۱۴   + ۲۸ سایت دیگر  
در حادثه غم انگیز رانندگی عصر سه شنبه در پارس آباد مغان سه نفر از فوتبالیست های این شهرستان به هنگام بازگشت از تمرین کشته و دو تن دیگر بشدت مجروح شدند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۳ - ۱۵:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل و معاونان شرکت کشت و صنعت و دامپروری پار س با حضور در موسسه خیریه آرزو، با مدیر عامل و رئیس هیات مدیر این موسسه مردم نهاد دیدار و گفت و گو کردند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۳ - ۱۴:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار پارس آباد از افتتاح و بهره برداری از طرح ملی بیمارستان 160تختخوابی این شهرستان مرزی تا پایان سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۲ - ۲۳:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان پارس آباد گفت: تصادف خونین 2 دستگاه خودرو پراید با یک خودروی پژو 405 در محور شهرستان پارس آباد 3 کشته و 5 زخمی برجای گذاشت.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۲ - ۱۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار پارس آباد گفت: امسال چهار هزار میلیارد ریال اعتبار برای طرح در حال اجرای پایاب سدخداآفرین تخصیص یافته است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۲ - ۱۷:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
در اولین روز هفته دولت، با حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری ، مدیر کل سیاسی و انتخابات دفتر استانداری اردبیل، امام جمعه ، فرماندار پارس آباد، شهردار ، رئیس شورای شهر و جمعی از مسوولان محلی ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۲ - ۱۷:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی استانداری اردبیل گفت: هفته دولت فرصت مناسبی برای بیان خدمات و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۹ - ۲۲:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه پارس آباد گفت: با پیگیری های صورت گرفته، روند اجرای پروژه بهسازی و توسعه باند فرودگاه این شهرستان مطلوب است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۸ - ۱۴:۴۲    
به دنبال انعکاس گزارشی تحت عنوان ” کارگران پیمانی کشت و صنعت مغان، سه ماه حقوق معوقه دارند” در پایگاه خبری مغانه، آران مغان و نشریه نسیم ارس ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۸ - ۱۳:۴۲    
نخستین شماره ماهنامه “نسیم ارس” منتشر شد و در پیشخوان نشریات قرار گرفت.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۸ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه پارس آباد تعریف و تمجید برخی از خبرنگاران از مدیران دستگاه های اجرایی را مغایر با حرفه خبرنگاری دانست.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۸ - ۱۲:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
کاسبان دوره گرد با صدای گوش خراش بلندگوهای خود در محلات مختلف پارس آباد صف می کشند و لحظه به لحظه با صداهای بلند خودشان از طریق بلندگوهایی که بر روی موتور سیکلت و خودروی خود نصب کرده اند آسایش و ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۷ - ۱۴:۴۲    
مدیر عامل موسسه ی خیریه ی آرزو (حامی بیماران مبتلا به سرطان) گفت: عملیات احداث ساختمان این موسسه ی خیریه ی مردم نهاد در آینده ی نزدیک خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۵ - ۱۶:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
کارگران بخش پیمانکاری شرکت کشت و صنعت مغان می گویند که از سه ماه پیش حقوق و دستمزد شان پرداخت نشده است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۵ - ۱۲:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
قصه ی پرغصه ی زباله های پارس آبادمغان، قصه تکراری است که هر روز شاهد آن هستیم، این امر نه تنها با اعصاب مردم بازی می کند بلکه چهره شهر را بسیار زشت می کند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۲ - ۲۳:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
رییس کل گمرک ایران می گوید که با لغو گمرک اصلاندوز مغان از فهرست گذرگاههای مرزی کشور موافق نبوده و آن را اقدامی غیر ضروری می داند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۲ - ۱۵:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
مراسم معارفه دادستان عمومی وانقلاب شهرستان پارس آبادمغان با حضور رئیس کل دادگستری استان اردبیل صبح روز شنبه برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۱ - ۱۶:۲۲   + ۲۵۳ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای تأکید کردند: 6 ماه از برجام گذشته و هیچ تأثیر ملموسی در زندگی مردم نداشته ، برجام برای برداشتن تحریم بود که برداشته نشده است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۱ - ۱۲:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار پارس آبادمغان گفت: با توجه به نزدیکی کانون زلزله جمهوری آذربایجان به پارس آباد در حال اطلاع و برآورد خسارت و آسیب های احتمالی زلزله در شهرستان هستیم.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۱ - ۱۲:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل مدیریت بحران اردبیل از آماده باش صد در صدی نیروهای هلال احمر و اورژانس در دو شهرستان پارس آباد مغان و بیله سوار خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۰ - ۱۹:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرماندار پارس آباد مغان گفت: احترام به مقررات و قوانین راهنمایی و رانندگی سبب کاهش بار ترافیکی در جاده ها و معابر شهری و آمار سوانح رانندگی می شود.
  ۱۳۹۵/۰۵/۰۶ - ۲۱:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
تیم فوتبال روستایی، عشایری پارس آباد قهرمان جام شهدا در مشگین شهر شد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۰۴ - ۱۸:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
سه سارق جوان حوالی ظهر امروز دوشنبه به یک فروشگاه لباس زنانه در خیابان شهید توحیدی محله فرودگاه پارس آباد دستبرد زدند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۰۴ - ۰۲:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
عضو و سخنگوی شورای شهر پارس آباد در مراسم بدرقه کاروان ورزشی المپیک و پاراالمپیک ریواز دکتر روحانی خواستار بازگرداندن گمرک اصلاندوز و منطقه آزاد تجاری مغان شد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۰۳ - ۱۹:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل فرودگاه های استان اردبیل گفت: عملیات اجرای روکش آسفالت باند فرودگاه شهرستان پارس آباد با شتاب و سرعت مطلوبی در حال اجراست.
  ۱۳۹۵/۰۵/۰۳ - ۱۹:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
فرماندار پارس آباد گفت: فرودگاه این شهرستان اوایل مهرماه سال جاری به روی هواپیماهای مسافربری باز می شود.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۰۹:۰۴    
ژیمناستیک کاران نونهال شهرستان پارس آباد در جشنواره ژیمناستیک نونهالان شمال غرب کشور یادواره شهدای مدافع حرم ، عنوان رتبه برتر را به خود اختصاص دادند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۰۰:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
نکته مهم کودتای نظامی ترکیه در همین مورد می باشد که نظامیان به خاطر تغییرات قانون اساسی ،قضات را برخلاف ادوار پیشین کودتاهای ترکیه ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۰۰:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
با رای موافق شورای شهر اردبیل به طرح استیضاح حمید لطف اللهیان و برکناری وی ، سید مرتضی صفوی بعنوان سرپرست شهرداری اردبیل انتخاب شد .
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۰۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار پارس آباد مغان گفت: چهار بانده کردن جاده پارس آباد ، اردبیل یکی از مطالبات مردم پارس آباد است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۹ - ۱۱:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
رییس جمعیت هلال احمر پارس آباد از احداث پایگاه امداد و نجات جاده ای در مسیر روستای بران به اصلاندوز خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۹ - ۱۰:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
آب و بحران مربوط به آن از مدت ها پیش در بسیاری از مناطق ایران از مرز بحران نیز عبور کرده و در برخی از مناطق از جمله استان اردبیل اولین گام ها برای ورود به این مرز شروع شده است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۹ - ۱۰:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان پارس آباد از تولید بیش از 200 هزار تن محصولات کشاورزی در قطب کشاورزی استان اردبیل خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۸ - ۲۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
همزان با 26تیر، سالروز تاسیس نهاد شورای نگهبان برنامه های متنوعی در شهرستان ولایت مدار پارس آباد برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۸ - ۰۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
این مادر مبتلا به بیماری صعب العلاج که در مسکن مهر فاز 2 پارس آباد ثبت نام کرده برای تامین کل مبلغ آورده خود عاجز مانده است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۴ - ۱۱:۴۰    
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۳ - ۱۱:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار پارس آباد مغان گفت: در سال جاری 270میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی به این شهرستان اختصاص یافته است که این رقم در مقایسه با پارسال 90میلیارد ریال افزایش نشان می دهد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۳ - ۱۱:۱۰   + ۱۶ سایت دیگر  
نمایندگان مردم در خانه ملت یک فوریت لایحه ایجاد 7 منطقه آزاد تجاری- صنعتی و 12 منطقه وی ژه اقتصادی را تصویب کردند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۲ - ۱۱:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
“ایرج بیگدلو” فرماندار اسبق پارس آباد و از کاندیداهای مجلس دهم از حوزه انتخابیه پارس آباد و بیله سوار در یادداشتی، به مصوبه دولت در خصوص حذف اصلاندوز از فهرست نقاط مرزی واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۹:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
اخیراً دولت تدبیر و امید با تصویبنامه ای اصلاندوز را از فهرست نقاط مرزی مجوزدار حذف و امید مردم مرزنشین این منطقه را برای گشایش و از سرگیری فعالیت در گمرک اصلاندوز به یاس تبدیل کرد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۸:۱۲   + ۱۷ سایت دیگر  
امام جمعه اردبیل گفت: حذف گمرک اصلاندوز و جایگزینی گمرک جدیدی که متعلق به استان همجوار است، خطا و اشتباه بزرگی است که باید دولت آن را جبران کند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۷ - ۲۰:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم پارس آباد و بیله سوار در مجلس شورای اسلامی از تأمین اعتبار مورد نیاز برای آغاز عملیات احداث سد دیکداش در پارس آباد خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۵ - ۲۳:۱۴    
“ایرج بیگدلو”، فرماندار اسبق پارس آباد و از کاندیداهای دوره دهم مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه پارس آباد و بیله سوار بر اثر یک سانحه رانندگی به شدت زخمی شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۵ - ۱۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
با تصویب هیات وزیران، مرز اصلاندوز از فهرست نقاط مرزی حذف شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۳ - ۲۰:۴۸    
یک باب منزل مسکونی در پارس اباد براثر نشت و تجمع گاز دچار انفجار و آتش سوزی مهیب شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۳ - ۱۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
5 تن از معلمان مقطع ابتدایی آموزش و پرورش شهرستان پارس آباد به مرحله کشوری طرح درس پژوهی راه یافتند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۱ - ۱۵:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
راهپیمایی روز جهانی قدس همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، برای پاسداشت یادگار ارزشمند امام راحل،با حضور گسترده مردم روزه دار درپارس آبادمغان برگزار و فریاد مرگ بر اسرائیل در این شهرستان مرزی طنین ...
مشاهده نتایج بیشتر...