دوشنبه ۱۱ اسفندساعت ۰۴:۵۴Mar 2021 1
جستجوی پیشرفته

صبح الوند (sobhealvand.ir)

  ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۱۶    
رئیس شورای شهر همدان گفت: ایجاد دفتر یونسکو در حوزه مدیریت کلان شهری است و شهرداری و شورای شهر هیچ مصوبه ای در این خصوص نداده اند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۲:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان ضمن قدردانی از اقدامات رقم خورده چند سال گذشته مدیریت شهری همدان ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۴۶    
طرح اطلس سرمایه گذاری هر ساله توسط سازمان صنعت و معدن به استانها ابلاغ می شود تا ظرفیت ها و پتانسیل های سرمایه گذاری هر استان معرفی شود و سرمایه گذار داخلی و خارجی بتواند استان هدف خود را شناسایی کند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۸:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
در حادثه سراوان مثل بسیاری از فتنه های دیگر ردپای دسیسه گروهک تروریستی و تحرکات آن دیده می شود که بدون شک مخلان امنیت استان سیستان و بلوچستان و از همه مهمتر رسانه های معاند به دنبال گرفتن ماهی از آب ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۸:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
پوشیدن لباس نو در نوروز از گذشته بین همه ایرانی ها رواج دارد یعنی چه فقیر و چه غنی سال جدید را با لباس نو شروع می کنند این یکی از سنت های قدیمی ایرانیان است که فقیر و غنی نمی شناسد و همه سعی در نو ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۴۶   + ۴۰ سایت دیگر  
گروه خودرو سازی سایپا در نظر دارد از امروز شنبه 9 اسفند ماه ، 7 محصول خود را در طرح پیش فروش و فروش فوق العاده عرضه کند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
همزمان با سالروز میلاد باسعادت امام علی(ع) جشن بزرگ عبادت 25 هزار دانش آموز مکلف استان همدان به صورت غیر حضوری برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۸:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
رییس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر همدان گفت: همه در برابر قانون برابرند و شهرداری نباید در برخورد با ناقضان قانون دوگانه برخورد کند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۸:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون حقوقی و رسیدگی به شکایات مردمی شهری شورای اسلامی شهر همدان گفت: شهرداری در اعمال قانون، نباید هیچ تبعیضی قائل شده و سلیقه ای برخورد کند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش صبح الوند ، بهزاد شاهمرادی رئیس اداره منابع طبیعی اسدآباد نیز گفت:به علت طرح تنفس جنگل ها و ممنوعیت قطع درختان در شمال کشور، شرکت های مربوطه رو به جنگل های غرب کشور آورده اند. ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی همدان با حضور در بازار شخصا نحوه توزیع مرغ را برسی کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
داره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان همدان موفق به کسب رتبه دستگاه شایسته تقدیر در پاسخگویی سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت(سامد) در سال 1399 در بین ادارات کل منابع طبیعی وآبخیزداری استانهای ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان همدان- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری همدان خواستار حمایت مسئولان دانشگاه ها از پایان نامه های مرتبط با موضوع تحقیقات مورد نظر اداره کل منابع ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان با حضور در مرکز سامد استانداری همدان به سوالات مردم شریف استان در حوزه تعلیم و تربیت پاسخ داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
فرماندار همدان با همراهی تنی چند از مدیران ذیربط از مجتمع در حال احداث کشت و صنعت یاس در اراضی روستای دولت آباد بخش شراء بازدید کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون قضائی رئیس کل و معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان همدان بیان کرد: نهادهای مردمی در راستای اشتغال معتادان بهبود یافته و اصلاح نگرش جامعه به این افراد نقش مهم و اثرگذاری خواهد ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس فضای مجازی بیان کرد: والدین باید با فرزندان خود به خصوص درمقطع تحصیلیابتدایی دوست و همراه باشند، حتی به ظاهر از آنها راهکارهای استفاده از این برنامه ها را بپرسند ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۸:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
برخورد قضایی با عاملین تخریب کوه ها و اراضی ملی توسط آفرودسواران و موتورسواران صادر شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان همدان عنوان کرد: اولین کارگروه شناسایی عوامل فسادزا با هدف شناسایی عوامل و بسترهای جرم زا در سطح ادارات و شرکت های عمومی تشکیل گردید.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
در حالی سامانه صدور جواز کسب صنعت و معدن همدان به مدت یک هفته تعطیل و بسته شده است که بیشتر مردم و کاسبان به علت شیوع کرونا درگیر مشکلات اقتصادی و معیشتی هستند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
محمد علی محمدی در ستاد مدیریت کرونا شهرستان با توجه به افزایش آمار مراجعات سرپایی مشکوک به کرونا گفت : وضعیت شهرستان همدان بسیار شکننده و نیازمند توجه بیشتر است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
پشت میله های آهنی منتظر چشیدن طعم دلچسب آزادی به ذائقه شان هستند، و این اتفاق برای هر کسی ممکن است اتفاق بیافتد چرا که حادثه خبر نمی کند و یک غفلت کوتاه سرنوشتی تلخ را رقم می زند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
گفت و گوی مطلوب، شهر مطلوب ؛ عنوان دوازدهمین نشست شهراندیشی مرکز مطالعات و پژوهش های شورای اسلامی شهر همدان بود که با حضور کارشناسان و مسئولان شهری به گفت و گو و تبادل نظر پیرامون تأثیر گفت وگوی ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
تنها شعبه بانک دی همدان این روزها مملو از خانواده شهدا و ایثارگرانی است که برای انجام امور مالی مجبور هستند از شهرستانهای اطراف به تنها شعبه بانک دی در شهر همدان رجوع کنند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۸:۱۶   + ۱۱۷ سایت دیگر  
ایران و آژانس بین المللی انرژی اتمی در بیانیه ای مشترک توافق کردند که ایران به اجرای کامل و بدون محدودیت موافقتنامه جامع پادمان همانند قبل ادامه دهد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۷:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
امیر مهدی ژوله، از حامیان انتخاباتی روحانی که بعدها گفته بود ما سلبریتی ها گول مردم را خوردیم که به روحانی رای دادیم؛ با فراموش کردن همه این ماجراها، این بار سخنگوی مردم در خرید واکسن شده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۷:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت:سرعت رشد بیماری در خوزستان بررسی هایی را رقم زد که فهمیدیم در عراق تست پی سی آر خرید و فروش می شده و برخی از مسافران با کاغذهای تست جعلی از مرز گذشته و وارد کشور ما ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۷:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی گفت: آمدن رئیس آژانس بین امللی انرژی اتمی به ایران آن هم چند روز مانده به خروج ایران از پروتکل الحاقی نمی تواند اجرای قانون را لغو کند ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۶:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان همدان بطور سرزده از گرمخانه شهرداری بازدید کرد و از نزدیک وضعیت خدمات و سایر موارد این مرکز را مشاهده کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۶:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
فرماندارهمدان درگارگروه مدیریت پسماند شهرستان گفت : شبکه جمع آوری و انتقال فاضلاب بلوارشهید همدانی با عنایت به فعالیت واحدهای صنعتی، اداری و تولیدی در این مسیر نیاز به ساماندهی دارد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۴۶    
در حالی ثبت اولین مورد فوتی کرونای انگلیسی توسط ستاد ملی کشور اعلام شد که مسئولین متولی در همدان از این موضوع بی خبر بودند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
قرعه کشی سیزدهمین مرحله فروش فوری محصولات ایران خودرو با قیمت قطعی و تحویل حداکثر 90 روز امروز برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اسپوکس استان همدان از انتصاب خانم راهله ترکیان بعنوان نایب رییس بانوان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
شفافیت مالی موسسات یکی از مهمترین راههای جلوگیری از فساد است که در این راستا گویا مراکز خیریه ساز و کار مناسبی ندارند و باید هر چه سریعتر قانونی با محوریت خاص برای آنها تبیین شود تا باعث دلسردی و عدم ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۳:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
وجود مدیران متخصص در حوزه برنامه ریزی و فرایند های آن، رابطه مستقیم وتاثیر گذاری در ارکان وسطوح مختلف جامعه داشته وتاثیرات آن از منظر توسعه وعدم توسعه، توسعه همگون وناهمگون ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
آموزش یکی از مهمترین مقوله های دنیای پیشرفته و زندگی بشر در تمام اعصار بوده و امروزه به مهمترین چیز در زندگانی امروز او تبدیل شده که می شود پیشرفت بشر رو حاصل یادگیری از آموزش ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۲:۱۶   + ۳۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: شبکه های ضدانقلاب دولت را متهم می کردند به اینکه به دلیل انتخابات واقعیت کرونا را به مردم نگفت اما این یک تهمت و دروغ صددرصد است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۲:۱۶   + ۶۰ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به ورود 2 سامانه بارشی به کشور از بارش برف، باران و وزش باد شدید در اکثر مناطق کشور خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
پس از اقدام نمایشی رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا، علی ربیعی در یادداشتی یک وعده تکراری و البته عجیب را دوباره تکرار کرد ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
علی زیوری رییس هیأت ورزشهای ناشنوایان از دعوت شهاب عزیزی و مسلم عبدی دو کشتی گیر ناشنوای همدانی به اولین اردوی انتخابی تیم ملی کشتی آزا جوانان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۹:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
علی زیوری رییس هیأت ورزشهای ناشنوایان از دعوت 5 آزادکار ناشنوای همدانی به اولین اردوی انتخابی تیم ملی کشتی بزرگسالان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه بودجه و مالی شورای اسلامی شهر همدان از اهتمام شورای شهر در اعمال تخفیفات ویژه در دفترچه عوارض محلی سال 1400 شهرداری برای شهروندان همدانی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۹:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
لحظاتی پیش زلزله ای بسیار شدید شهرهای یاسوج و سی سخت در استان کهگیلویه و بویراحمد را لرزاند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
طرح سردار شهید قاسم سلیمانی در سه بخش نظارتی، حمایتی و مراقبتی اجرا می شود. تدبیر مسئولان و همراهی مردم موجب خروج استان از وضعیت نارنجی کرونا شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
روز گذشته آرش میراسماعیلی در سفر یک روزه خود به شهر بهار از ظرفیت های موجود شهر بهار در رشته جودو بازدید و سالن ورزشی جودو دانش آموز شهید اسماعیل جعفری را در این شهر افتتاح کرد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۱:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی با بیان اینکه آذربایجان دژ استوار ایران در مقابله با حملات خارجی بوده است فرمودند ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۱:۴۰   + ۵۷ سایت دیگر  
رییس جمهور گفت: ترامپ شرط گذاشت دو کلمه در برجام قرار دهیم و به برجام بازگردیم آن دو کلمه برنامه موشکی ایران و سیاست های منطقه ای بود اما همه دنیا باید بداند برجام را به همان شکل 2015 را ما قبول ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۱:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
کاربران فضای مجازی احساس خود را از عدم دیدارِ حضوری با رهبر انقلاب در قالب پویش #حسرت_دیدار روایت کرده اند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۱:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
در حالی که برخی تصاویر از ورود زنان به کولبری حکایت دارد، مسئولان در دوراهی رد یا تأیید آن مانده اند ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۱:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
رییس هیات بسکتبال همدان گفت: هادی سالم از داوران بین المللی و اهل شهرستان اسدآباد، رقابت های مقدماتی کاپ بسکتبال آسیا را قضاوت می کند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۹:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
خودرو قاچاق در یکی از خیابانهای همدان با پلاک جعلی پارک شده بود .
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
ثبت نام سیزدهمین مرحله از طرح فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو، از امروز آغاز می شود.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر همدان اعلام کرد: اعضای شورای شهر همدان به منظور ایجاد مشوق ماه های پایانی سال در راستای رونق ساخت وساز نسبت به تصویب تقسیط عوارض پروانه ساختمانی اقدام کردند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۲:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
مسیرهای کوهستانی و پر از سنگلاخ که به گنج های نهان در دل سنگ می رسند و در این مسیر طیف های رنگی را چون رنگین کمانی می بینم که هر ماده معدنی به رنگی خاص نمایان می شود.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۹:۴۰   + ۱۷ سایت دیگر  
عضو کمیته علمی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: یکی از مهم ترین عوارضی که بعد از ابتلا به کرونا و درمان آن متوجه افراد می شود عوارض روانی اجتماعی است ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
دولت با سکوت از کنار تورم از مرز 40 و افزایش بیش از 100درصدی قیمت کالاهای اساسی به آرامی عبور می کند، اما ناگهان در برابر شعارهای غلط چند جوان تحت فشار اقتصادی ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۹:۴۰   + ۶۶ سایت دیگر  
طبق جدیدترین آمار دانشگاه جانز هاپکینز ، در 24 ساعت گذشته دست کم 53 هزار و 59 آمریکایی دیگر به ویروس کرونا آلوده شدند و از آن میان 995 نفر نیز جان خود را از دست دادند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۸:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
محمد علی محمدی در نشست ویژه بررسی مسایل و مشکلات میدان میوه و تره بار همدان گفت : وضعیت میدان میوه و تره بار بسیار نابسامان و زیبنده همدان نیست .
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۸:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
روغن ها بدستور تعزیرات حکومتی وبا نظارت سازمان صمت بین مردم توزیع شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۰:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم از بی تدبیری های دولت و القا یاس و ناامیدی از سوی دولت در 8 سال به تنگ آمدند و بالاخره صدای اعتراضشان بلند شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
یک کارشناس صنعت خودرو با بیان اینکه با توجه به لایحه بودجه 1400 در خوش بینانه ترین حال رشد نرخ تورم 35 درصد برای سال آینده پیش بینی می شود ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مهاجم پیشین تیم استقلال گفت: باید از جزئیات به کلیات برسیم؛ استقلال در بازی با سپاهان کاملاً اسیر تیم اصفهانی بود و غافل گیر شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
عبدالمجید شیخی گفت: به کسانی که علیه دولت شعار دادند توصیه می کنیم حتما طوماری جمع کنند و علیه هزاران دروغی که رئیس جمهور به مردم گفتند شکایت کنند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۵:۱۰    
رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و مالی شورای اسلامی شهر همدان در این جلسه گفت: شورای شهر و شهرداری نباید نگاه منطقه ای و محلی داشته باشند؛ بلکه مدیریت شهر و هزینه کردها باید بر اساس نیاز شهر باشد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۰:۴۰    
مسئولین با ارزش قائل شدن برای نسل نوی دانشجومعلمان در پی ساخت پردیس و اختصاص زیرساخت های مناسب به دانشگاه فرهنگیان باشند که هر هزینه ای در این وادی سرمایه گذاری عظیمی است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رادیو شهروندی "همدان آوا"، رادیوی پیاده راه بوعلی سینا همدان با حضور مسئولین استانی و مدیران و معاونین شهرداری همدان افتتاح گردید.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۹:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام احمد حسین فلاحی با اشاره به اینکه مدیران باید در منطقه کاری خود باشند افزود: مدیران نباید پروازی باشند
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۹:۱۰   + ۲۲ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان گفت: اتفاق ناپسند و غیرقابل دفاع شعار عده ای معدود علیه رئیس جمهور در یک شهرستان نشان داد مردم آگاه هستند و مقصر اصلی را دولت می دانند و دولت باید در این ماههای پایانی به جای ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۳:۴۰    
به گزارش صبح الوند ، برای دیدن فیلم بر روی لینک زیر کلیک کنید https://www.aparat.com/v/qF6Am
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۲:۴۰    
افزایش قیمت مسکن در سطح شهر از یک سو و طماعی برخی پیمانکاران باعث تشدید ساخت و سازهای غیر مجاز در برخی روستاهای الحاقی همدان شده است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
ریزش ساختمان سه طبقه در همدان قبل از تکمیل شدن صحنه ای را به نمایش گذاشت که جزو صحنه های کم نظیر در دنیاست.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۰:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
احمد حسین فلاحی با اشاره به اینکه برخی پروژه ها نیمه کاره افتتاح می شوند گفت: بدترین اسیب به مردم این است که یک بخش را افتتاح می کنند و بیمارستان را ناقص تحویل میدهند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۸:۴۰    
سرپرست پرستاری بخش نوزادان مرکز تخصصی کودکان مفید گفت: شیردهی اولیه به مادر کمک می کند تا نوزاد دچار زردی کمتری شود، بنابراین آموزش در کاهش استرس والدین جوان نقش بسیار مهمی دارد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۸:۴۰   + ۴۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان غذا و دارو، گفت: محموله دوم واکسن اسپوتنیک وی به تهران رسید.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
روز چهارشنبه در حالی جشن چهل و دوم انقلاب اسلامی در استان همدان برگزار گردید که مردم تماشایی ترین حضور خود را در متفاوت ترین شرایط 42سال گذشته به نمایش گذاشتند ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۴:۱۰   + ۱۱۷ سایت دیگر  
دستیار ویژه ی رییس مجلس در امور بین الملل با اشاره به روی کار آمدن دولت جدید آمریکا و دعوت روسیه از رئیس مجلس برای سفر به این کشور ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۰۹:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
محمد حسین سپهر در 42 امین سالگرد انقلاب اسلامی در همدان، با اشاره به دستاوردهای انقلاب گفت: ایران در این سالها دستاوردهای زیادی را کسب کرده و کشوری امن را در منطقه ایجاد کرده است که علیرغم تمام تلاش ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۳:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
یک کارشناس حوزه مسکن می گوید: خرید مسکن بعد افزایش قابل توجه در چند سال گذشته به یک آرزوی محال برای اقشار متوسط و ضعیف جامعه تبدیل شده است ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۳:۴۰   + ۱۴۳ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب طی پیامی درگذشت عالم جلیل القدر حضرت آیت الله سیدمحمد ضیاء آبادی را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۳:۴۰   + ۶۳ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه به آمریکایی ها هشدار داد که بدانند اینکه در یک کشور که دارای حاکمیت و نظام اداری و حقوقی مستقل است، حاکمیت آن کشور را نقض کرده و مرتکب ترور دولتی شوند، جنایتی غیرقابل گذشت است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰۸:۵۴    
رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر همدان ضمن تبریک فرارسیدن چهیل ودومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، از مردم استان همدان برای سردادن ندای ا...اکبر دعوت کرد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
جشن دهه فجر، با حضور پیشکسوتان سپاه انصارالحسین (ع) به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در کانون بسیج همدان برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۱:۲۴    
شهرستان همدان امسال نیز مانند سال های قبل سعی در برگزاری برنامه های فرهنگی با رعایت پروتکل های بهداشتی کردند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۹:۲۴   + ۱۳ سایت دیگر  
نخستین همایش ملی جایگاه فضای مجازی در گام دوم انقلاب از 17 تا 20 اسفندماه به همت سازمان فضای مجازی بسیج برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر همدان گفت: تشکیل کمیته طبقه بندی مشاغل در راستای ایجاد، امنیت شغلی و رضایت مندی حداکثری کارکنان شهرداری همدان ضروری است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۱:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
در رویدادهای محوری بسیج در دهه مبارک فجر روز 18 بهمن ماه به عنوان روز امت ولایی؛ تمدن نوین اسلامی نامگذاری شده که رهبر انقلاب در بیانیه گام دوم به آن اشاره داشته اند .
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۰۸:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
حمله برخی سلبریتی ها و بازی با زندگی مردم به عادتی عادی برای هنرپیشه های ایرانی تبدیل شده و بدون آگاهی در تمام مسایل سیاسی و اجتماعی دخالت می کنند و این بار با هشتگ واکسن بزنید با جان مردم بازی می ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۰۸:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
هشتادمین جلسه علنی صحن شورای اسلامی شهر همدان به منظور بررسی مشکلات تهیه طرح جامع شهر همدان و مسائل فی مابین شهرداری و راه وشهرسازی با حضور اعضای شورا، مدیرکل راه وشهرسازی استان ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
عدم تقسیم درست بیت المال در بین همه مردم نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان از نقاط ضف ماست که باید ورورد پیدا کرده :
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۴:۵۴   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش صبح الوند ، جناب آقای مهندس اسلامی وزیر محترم راه و شهرسازی باسلام و تحیّت پیرو جلسه برگزارشده فی مابین اینجانب و سرکار خانم مهندس صادق مالواجرد معاون محترم شهرسازی و معماری ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۱:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی عصر شعر بهاران با مشارکت کانون اسلامی خواهران همدان برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۰۸:۵۴    
رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر همدان با تأکید بر اینکه تمدن رایج دنیا باید تمدن اسلامی شود؛ گفت: همزمان با کسب 42 سال تجربه، باید با بهره گیری از دستاوردهای خوب تمدن غرب، آسیا و.. ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۳:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با رای منفی به لایحه پیشنهادی دولت کلیات لایحه بودجه را رد کردند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۳:۲۴    
در ذهن سال ها مجموعه داستانی است نوشته اکبر تمسکی نویسنده که از سوی نشر حکمت کلمه روانه بازار شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
دومین شماره کتاب مادستان ، مجموعه گفتارهای همدان شناسی با موضوع همدان شناسی به زودی منتشر می شود. این کتاب کوشش حسین زندی گردآوری و تدوین شده است ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۰۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
پوست اندازی در پست های مدیریتی و فرصت دادن به جوانان بعنوان یکی از دغدغه های رهبری بیان شده که مسئولان باید توجه بیشتری به آن داشته باشند و اعمال جریمه های سنگین برای افراد و بستن مفرهایی که منجر به ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۲:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه شهرستان ملایر تصریح کرد: در انتخابات ریاست جمهوری، فارغ از هر جناح و حزبی، باید به مکتب حاج قاسم سلیمانی رأی دهیم.
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۲:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان از افزایش غلظت آلاینده های جوی در سطح شهرهای بزرگ و مناطق صنعتی استان با توجه به پایداری نسبی شرایط آب و هوا در روزهای آینده خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۲:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
نشست خبری استاندار همدان به بهانه دهه مبارک فجر در فضایی دوستانه برگزار شد؛ جلسه ای که با گلایه هایی همراه بود اما هنگام مطرح شدن موضوع استخدامی ها استاندار قسم خورد که سفارش هیچ کسی را برای استخدام ...
مشاهده نتایج بیشتر...