یکشنبه ۰۴ آبانساعت ۱۸:۰۸Oct 2020 25

صبح الوند (sobhealvand.ir)

  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکزی استان همدان گفت: برابر قانون اساسی بستر و حریم رودخانه ها جز اموال و انفال عمومی محسوب می شود و کسی حق تصرف آنها را ندارد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
نشست صمیمی اعضای هیئت کبدی استان همدان با دکتر مفتح نماینده محترم شهرستان تویسرکان در مجلس شورای اسلامی و عضو هیئت رئیسه فدراسیون کبدی جمهوری اسلامی ایران به مناسبت هفته تربیت بدنی برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
با شیوع کرونا همه کسب و کارها آسیب دیدند و در این میان صنف نوشت افزار بی نصیب نماند و علاوه بر کرونا تدابیر غلط سیستم آموزشی در تهیه و توزیع کتب درسی باعث تعطیلی بیش از نیمی از کاسبان در این صنف شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه بودجه و مالی شورای شهر همدان در ادامه این جلسه ضمن ارائه گزارشی از سی و ششمین اجلاس عمومی شورای عالی استانها گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای اسلامی شهر همدان هم گفت: جمع آوری بنر و بیلبوردهای یادبود و گرامیداشت استاد محمدرضا شجریان از سطح شهر هیچ گونه ارتباطی به مجموعه شورای شهر و شهرداری همدان ندارد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
شیرازه اقتصاد بازار مسکن با اجرای خواسته های نهادهای بین المللی وابسته به امریکا متلاشی شد و در شرایط نابرابر اقتصادی دولت با عمل به خواسته ها و دستورات صندوق بین المللی پول که در پوشش یک نهاد به ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۹:۵۸   + ۴۱ سایت دیگر  
تست کرونای صالحی امیری بعد از دیدار با یکی از قهرمانان مثبت شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
شهرداری منطقه چهار توانست با همت جهادی و در راستای حل مشکلات شهروندی و ترافیکی، کوچه های خاکی و فرسوده کوی منوچهری را بهسازی و ترمیم کند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۵۸   + ۲۵ سایت دیگر  
نمایندگان خانه ملت شرایط تبدیل وضعیت فرزندان ایثاگران از شرکتی، قرارداد معین و پیمانی به استخدام رسمی را در طول برنامه پنجم توسعه و ما قبل از آن را تعیین کردند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
محمد صالح جباری از پویش هزار نفری دانش آموزان همدانی در ارسال عکس با پوستر من همان دانش آموز 30 مهر هستم خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
مسئول خواهران هیات رزمندگان ثارالله همدان از اهدا 100 بسته نوشت افزار و دو تبلت در 5 روستای همدان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
اکبر کاوسی امید بر ایجاد مقبره الشعرای معاصر شهر همدان تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
پیاده روی بهترین و ساده ترین ورزش برای تمامی سنین است که تاثیر زیادی در بهبود روند زندگی و داشتن تناسب اندام افراد دارد ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
تاثیر چالش “مومو” یکی دیگر از جنایت هایی است که در بستر اینترنت نا امن در کشور رخ داده است و بیش از هر چیز نبود زیر ساخت های لازم در حوزه فناوری اطلاعات را نمایان می کند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۸:۵۷   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت در واکشن به کشف داروهای قاچاق در کشور عراق، توضیحاتی ارائه داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
در حالی که وزارت جهاد کشاورزی بارها اعلام کرده که انواع کود در دسترس کشاورزان است اما کشاورزان همدانی از نبود کود فسفاته و ازت در بازار گلایه دارند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیئت کبدی استان همدان در جمع خبرنگاران از اجرای 16 عنوان برنامه فرهنگی و ورزشی در هفته تربیت بدنی در استان همدان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
زنگ خطر کاهش جمعیت مدتهاست به صدا درآمده و مسئولان و متولیان اقدامی اساسی برای این مشکل نکرده اند، مشکلی که عوامل زیادی در آن دخیل بوده و با ایجاد مشوق ها می توان از بحران کاهش جمعیت جلوگیری کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
کهن شهر همدان از دیر باز محل پرورش و تاخت و تاز اسب های زیاد ی بوده است حتی در زمان های بسیار دور و دوران مادها در شناسنامه تاریخی و باستانی این استان می بینیم که خاستگاه پرورش اسب در کشور بوده است و ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر همدان معتقد است: باید تمامی شرایط و بستر لازم در حوزه پیشبرد فعالیت های پیشگیری از آسیب های اجتماعی فراهم شود تا نتیجه عملیاتی داشته باشیم.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۶:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش صبح الوند ، صلوات خاصه حضرت: اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی عَلِیِّ بْنِ مُوسَی الرِّضَا الْمُرْتَضَی الاِْمامِ التَّقِیِّ النَّقِیِّ وَحُجَّتِکَ عَلی مَنْ فَوْقَ الاَْرْضِ وَمَنْ تَحْتَ ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۶:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
استاندار تهران گفت: تمام محدودیت های ابلاغی در هفته گذشته از روز یکشنبه 27 مهر تا دوم آبان ماه در استان تهران به قوت خود باقی است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۶:۴۷   + ۱۰۰ سایت دیگر  
معاون وزات اقتصاد با بیان اینکه همه افراد امکان خرید 5 میلیون تومان از صندوق داراسوم را دارند، گفت: ممکن است پذیره نویسی ظرف یک الی دو هفته آینده آغاز شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۶:۴۷   + ۱۰۶ سایت دیگر  
سازمان غذا و دارو دراطلاعیه ای اعلام کرد: داروهای قاچاق مکشوفه در کشور عراق که در بعضی رسانه های خارجی مورد توجه قرار گرفته است ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۶:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: متأسفانه در طول 24 ساعت گذشته، 253 بیمار کووید19 جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به 30 هزار و 123 نفر رسید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۶:۴۷    
به گزارش صبح الوند ، تهیه وتوزیع 1000عدد ماسک به مناسبت ایام شهادت امام رضا(ع) مناسبت ایام شهادت آخر ماه صفر توسط بسیجیان پایگاه مقاومت ذوالفقار انجام شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۲۲:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
رییس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان همدان از تمدید تعطیلی مدارس استان در تمامی دوره های تحصیلی به مدت یک هفته خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۲۱:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش صبح الوند ، توزیع کمک مومنانه به همت اهالی و بسیجیان پایگاه شهید مباشر کاشانی کوی محمدیه در همدان انجام شد. ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۸:۴۷   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیر امور زائران غیرایرانی آستان قدس رضوی از مسلمان شدن دو نفر از کشور اسپانیا در حرم مطهر رضوی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۸:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت از فوت 265 بیمار مبتلا به کرونا در کشور طی 24 ساعت گذشته و بستری بودن 4684 نفر در ICU خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۸:۴۷   + ۱۶ سایت دیگر  
موج گرانی ها و کاهش قدرت خرید مردم و تجربه کشورها ازجمله آمریکا، مجلس یازدهم را بر آن داشت تا طرح معیشت 60 میلیون ایرانی را در قالب تأمین کالاهای اساسی تدوین و تصویب کند ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
عالم پارسا حضرت آیت الله حاج سید رضا فاضلیان در بیمارستان بستری شدند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
موزه وقف همدان غنی ترین موزه وقف کشور از نظر محتوای آثار، مطالعاتی که در آن انجام شده و آثاری که پشت ویترین آن قرار دارد، است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۲:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام حاجی زین العابدینی از اهدا 19 میلیارد تومان به نیت واقفین خیراندیش در استان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
ابوالفضل برات زاده با اشاره به برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی در هفته کارگر گفت: برنامه شیفت ایثار در 30 کارخانه استان همدان در حال اجرا است که کارگران بدون دریافت حق الزحمه زمانی را برای کمک به ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
دیده تاریک است اما چه نیازی به نورِ دیده که دیدنی ها به عشق رنگ می پذیرند و عشق، به قلب نمایان می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
خودرو هیوندای سانتافه قاچاق با پلاک جعلی پژو 206 درحال تردد در شهر همدان بود که پس از توقیف ، پرونده وی در تعزیرات حکومتی همدان رسیدگی شد .
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مسوول بسیج دانش آموزی استان همدان از آغاز دوره های آموزشی یاوران ولایت با شرکت 300 دانش آموز به صورت مجازی در استان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان گفت: مجلس دانش آموزی نماد مشارکت و جامعه پذیری سیاسی و اجتماعی دانش آموزان است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
بمناسبت 25 مهرماه روز ملی شهدای کارگر گزیده ای از وصیت نامه شید کارگر استان همدان در ادامه می آید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
احمد توانا از تهیه اطلس شهدای کارگر با همکاری بنیاد شهید همدان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
سید حسن رضوی از توزیع بسته های معیشتی سبد خانوار و بسته های آموزشی تحصیلی در بین افراد آسیب دیده از کرونا خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
یک کشتارگاه طیور در ملایر، به دلیل تهدید سلامت جامعه و بی توجهی به تذکرات مکرر دامپزشکی به دستور تعزیرات حکومتی استان همدان پلمپ شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۰۲    
به گزارش صبح الوند ، مدرسه راهیان کوثر همدان، مدرسه ای علمی آموزشی که با برگزاری کلاس های دینی تربیتی برای آموزگاران ، مهارت های آموزش آنها را در جهت رشد و پرورش تربیتی توانمند تر می کند. ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۰۲   + ۶۷ سایت دیگر  
رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، گفت: انتظار می رود با اعمال جریمه افراد و اصنافی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کنند، روند صعودی کرونا کاهش یابد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۲۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
روزهاست از اعلام اولین موارد ابتلا به ویروس کرونا در استان همدان می گذرد و این ویروس مرموز همچون سیلی ویرانگر به راه افتاده و کسی از آسیب آن در امان نیست ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله اشرفی اصفهانی 2 مهرماه سال 1361 در مسجد جامع کرمانشاه ترور و تاج زرین شهادت را به سر نهاد تا به عنوان پنجمین شهید محراب بدرخشد و خون پاکش توطئه دشمنان را ناکام کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
حمید اسلامی با اشاره به شیوع بیماری کرونا گفت: با توجه به شیوع روزافزون ویروس کرونا و افزایش خطرات این ویروس همزمان با فصل پاییز، تمامی رقابت های ورزشی در تمامی رشته های ورزشی لغو شده اند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۳۲   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیر کل اسبق آژانس بین المللی انرژی اتمی در مصاحبه ای گفته آمریکا باید به جای فشار علیه ایران با این کشور اعتمادسازی کند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۱:۰۴   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: در مساله تحریم هم که از ابتدای سال 97 جنایتکاران کاخ سفید بر ما تحمیل کردند مردم ما سرافراز بیرون آمدند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۵:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
سمیه سهیلی با اشاره به مشکلات و شرایط خاص ورزشکاران نابینا گفت: هیچ گونه حمایت و درآمدی برای هیات نیست و تمرینات تعطیل شده اند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
روز جهانی استاندارد امسال با شعار “حفاظت از زمین با استانداردها” نام گذاری شده است که اجرای قوانین برای حفظ زمین درسراسرجهان بسیار تأثیرگذار خواهد بود و در حفظ این امانت الهی با استفاده از ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۷:۰۵   + ۳۵ سایت دیگر  
مرکز پژوهش های مجلس طی گزارشی برای مهار و جلوگیری از تشدید بی ثباتی پیشنهاداتی نظیر خودداری از تکرار اقداماتی نظیر ارز 4200 و توقف برداشت های مکرر از صندوق توسعه ملی برای مصارف بودجه ای را ارائه کرده ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۷:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
درگذشت محمدرضا شجریان از اساتید آواز و موسیقی کشورمان، در کنار برخی علاقه مندان واقعی به هنر موسیقی، کسانی را به میدان کشاند که بیشتر از جلوه هنری مرحوم شجریان ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۷:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
فربد زاوه گفت: : تا زمانی که سیاست های پولی و انضباط مالی درکشور وجود نداشته باشد و بانک مرکزی با شوخی مملکت را اداره کند وضعیت تغییری نمی کند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۳:۵۴    
به گزارش صبح الوند ، ارائه مطلوب مشاوره با استفاده از کارشناسان حوزه مشاوره و روانشناسان در جهاد دانشگاهی همدان موجب افزایش سازش زوجین در شرف طلاق گردیده است. ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۳:۵۴    
به گزارش صبح الوند ، مدیر پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان همدان اظهار داشت: بمنظور اصلاح و باز اجتماعی شدن زندانیان و با هدف پیشگیری از وقوع جرم و تکرار آن توسط زندانیان توجه به اشتغال آنان بعد ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۳:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
مسعود بکائی با اشاره به تولید 440 هزار تن گندم در سال جاری گفت: 210 تن آن مورد نیاز استان است و بقیه به استان های دیگر صادر می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۱:۵۴    
محمد مددی مدیر کل استاندار استان همدان به مناسبت این روز پیامی را منتشر کردند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
بادِ خزان می تازد، سخت و سرد. آمده است دل هایمان را سرد کند، آمده است خنده بر لب هایمان بخشکاند، بادِ خزان حسود است. چشم دیدنِ گرمی و نزدیکیِ دل هایمان را ندارد. پیشه پاییز اما عاشقی است ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
18 فروردین ماه امسال بود که رئیس جمهور از موافقت رهبر معظم انقلاب با درخواست برداشت مبلغ یک میلیارد یورو از منابع صندوق توسعه ملی برای مقابله و مدیریت عوارض ناشی از شیوع ویروس کرونا در کشور خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۸:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
احمد آریایی نژاد با اشاره به سرعت بالای انتشار ویروس کرونا گفت: انتشار سریع ویروس ضریب اشغال تخت های بیمارستانی را افزایش داده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۲۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
گویا پس از صعود به فینال آسیا و خرید بازیکنانی جایگزین، مدیران پرسپولیس دیگر نسبت به رفع موضوع محرومیت و خطر کسر امتیاز بی اهمیت شده اند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۲۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
کاظم هژیرآزاد بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون گفت: شاید اولویت ها تغییر کرده که تولید سریال های دفاع مقدسی کمتر شده است ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۲۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان در خصوص طرح مجلس برای تغییر در نحوه توزیع و احتمال تغییر قیمت بنزین، گفت: تا این لحظه چیزی در این باره از سوی مجلس به شورا ارسال نشده است و آنچه که ما هم در این باره شنیدیم ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۲۱:۴۱   + ۲۳۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: طی 24ساعت گذشته و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، 3 هزار و 875 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی شدند که یک هزار و 273 نفر از آنها بستری شدند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۲۱:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
فرماندار همدان با بیان اینکه رعایت دستورالعملهای بهداشتی در شرایط کنونی یک وظیفه اجتماعی، تکلیف شرعی و توجه آحاد افراد جامعه به حقوق یکدیگر است افزود ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۳:۴۱    
به گزارش صبح الوند ، ورود سامانه پر فشار از شمال غرب ایران,شاهد کاهش دما در استان همدان بودیم,بارندگی رگباری امروز جمعه نیز ادامه خواهد یافت.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
همدان پایتخت تاریخ و تمدن ایران زمین که به عنوان یکی از مناطق گردشگری غرب کشور به شمار می آید دارای بیش از 20 روستای گردشگری و توریستی است که هر کدام در شهرستانی واقع شده اند و ویژگی های منحصر به ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۹:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
علیرضا رزم حسینی وزیر صمت زمانی که پشت تریبون مجلس قرار گرفت، به موضوع صنایع فولاد و خودروسازی به صراحت اشاره کرد و گفت: ما در خودرو رقابت پذیری نداریم و هزینه سربار خودرو بالاست ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۹:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
با رسیدن فصل پاییز بانوان همدانی شروع به تهیه انواع ترشی های مختلف از هر نوع سبزیجات و صیفی جات تهیه و همین ترشی ها در سفره های همدانی ها در فصول سرد که کمتر از سبزی و سالادهای متنوع خبری است آن را ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۲۰:۰۸    
به گزارش صبح الوند ،
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۲:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
پایگاه روزنامه نیویورک تایمز در مطلبی به بررسی پیامد های چند جانبه تحریم های جدید آمریکا علیه ایران پرداخت.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۲:۰۸   + ۲۲ سایت دیگر  
درحالی مطابق مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا کارگران در اولویت دریافت وام ودیعه مسکن قرار دارند که برخی بانک ها از پرداخت به این قشر زحمتکش خودداری می کنند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۲:۰۸   + ۲۸ سایت دیگر  
معاون کل وزارت بهداشت، از ممنوعیت بستری های غیر اورژانسی در بیمارستان های کشور تا اطلاع ثانوی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۲:۰۸   + ۲۵ سایت دیگر  
در نرخ نامه جدید بلیت پرواز های داخلی سقف و کف قیمت های جدید مشخص شده که حداقل قیمت 491 هزار تومان و حداکثر 2.6 میلیون تومان مربوط به مسیر بندرعباس-تبریز است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۲:۰۸   + ۱۴ سایت دیگر  
محمدرضا شجریان استاد آواز کشور، پس از حدود چهار سال تحمل بیماری سرطان، در سن 80 سالگی، چشم از جهان فروبست.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۲:۰۸   + ۶۲ سایت دیگر  
سخنگوی سپاه پاسداران از دستور فرمانده کل سپاه برای بسیج همه امکانات و ظرفیت های درمانی این نهاد در لبیک به فرمان فرمانده معظم کل قوا مبنی بر خدمت رسانی به بیماران کرونایی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۲:۰۸   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه نتیجه برجام برای ما باخت و برای طرف مقابل برد بود، گفت: تکیه به بیرون برای بهبود وضعیت اقتصادی ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۲:۰۸   + ۴۳ سایت دیگر  
نماینده دائم ایران در سازمان ملل متحد گفت: سیاست فشار حداکثری ایالات متحده علیه ایران با هدف ایجاد ناآرامی های اجتماعی مطابق با سیاست فاسد آن برای تغییر نظام طراحی شده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۲۱:۵۷   + ۱۹ سایت دیگر  
دبیرکل حزب الله لبنان چهارشنبه شب به مناسبت اربعین، درباره تحولات این کشور و منطقه سخنرانی کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۲۱:۵۷   + ۲۶ سایت دیگر  
محمود فکری سرانجام بعد از چند روز کشمکش هدایت تیم فوتبال استقلال را بر عهده گرفت.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۲۱:۵۷   + ۲۹ سایت دیگر  
زیارت امام حسین علیه السلام و زیارت اربعین از مهمترین اعمالی است که در کتب ادعیه بر خواندن آنها در روز بیستم صفر تأکید شده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۵:۲۷   + ۲۶ سایت دیگر  
تویی که نام تو در صدر سربلندان است هنوز بر سر نی چهره تو خندان است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۴:۵۷    
عضو شورای اسلامی شهر همدان با اشاره به ضرورت توجه به حضور و نقش بی بدیل زنان در دوران دفاع مقدس، گفت: متأسفانه تاکنون به این نقش اثرگذار، آنگونه که می بایست ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۴:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر همدان تأکید کرد: تعدد قوانین و گاهاً تناقص های موجود از معضلات اساسی تصمیم گیران و مردم محسوب می شوند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۲:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
مسئول هیات پرورش اندام استان تهران به عنوان یکی از جانبازان هشت سال دفاع مقدس از روزهایی گفت که به عنوان مسئول ورزش سردار شهید حاج حسین همدانی در سپاه خدمت می کرد و ده سال از نزدیک با او آشنا بود به ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۹:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
رفاه، موقعیت بهتر شغلی و اجتماعی، ادامه تحصیل، امید به زندگی بهتر و ... عمده دلایل کم شدن جمعیت روستاها و مهاجرت به شهر است؛ کشور ما نیز جزو کشورهایی است که جمعیت مهاجر زیادی از روستا به شهر دارد ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۸:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی شورای اسلامی شهر همدان از تصویب نامگذاری میدانی به نام اربعین در شورا خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۷:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
امسال در حالی فراق حاج حسین رابه سوگ می نشینیم که عزادار عروج حاج قاسم و فراق کربلا نیز هستیم.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۳:۲۳    
ابراهیم حاتمی کیا کارگردان سینمای ایران پس از شنیدن خبر شهادت سردار حاج حسین همدانی سال 94دلنوشته ای را در فضای مجازی منتشر کرده است که خواندن آن خالی از لطف نیست.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش صبح الوند ، ورود عشایر از نیمه اردیبهشت به همدان آغاز شده و تا مستقر شدن آنها در سامانه های از پیش تعیین شده حدود 20 روز طول می کشد ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۱:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
درگشت مشترک تعزیرات حکومتی همدان از این شرکت مقادیر زیادی اقلام بهداشتی از قبیل انواع دستکش ، مواد ضد عفونی و ... کشف و به تعزیرات حکومتی احضارشد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۱:۵۳    
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان از کشف محموله 20 میلیاردریالی قاچاق سیگارخبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۱:۵۳   + ۱۷ سایت دیگر  
تعداد 20 عدد صفحه کلاچ قاچاق از انبار یک فروشگاه کشف شد .
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۱:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
مهدی رضایی با اشاره به نامگذاری 15 مهرماه به نام روز روستا و عشایر گفت: تامین علوفه و آب رسانی سیار جزو اولویت های مجموعه است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۱:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش صبح الوند ، مدیر پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان همدان در سومین نشست بررسی دستورالعمل نحوه مشارکت و تعامل نهادهای مردمی با قوه قضائیه در جمع تعدادی از سازمان های مردم نهاد فعال استان ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۸:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
علی فراهانی خیر مدرسه سازی که تا امروز 4 مدرسه ساخته و به عنوان رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز در استان همدان فعالیت دارد از مسیری اتفاقی که باعث شد به کار خیر مدرسه سازی روی آورد می گوید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۸:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
سردار شهید حاج حسین همدانی حدیث حیرت انگیز عقب زدن صدها تانک لشکر 6 زرهی خصم از شهر متروکه سر پل ذهاب ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۸:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
روستای قاسم آباد همدان که امروز مورد بی مهری مسئولین قرار گرفته و جزو یکی از روستاهای الحاقی به شهر است، مزارع دل نشینی دارد که نه تنها معیشت مردمانش را می گذارند بلکه نظر هر بیننده ای را جلب می کند.
مشاهده نتایج بیشتر...