جمعه ۰۴ فروردینساعت ۱۴:۳۱Mar 2023 24
جستجوی پیشرفته

استعلام و پرداخت خلافی خودرو در آیتول با چند گام ساده

 

 

آيتول در راستای تحقق وعده خود مبنی بر پاسخ به تمام دغدغه‌های خودرویی کاربران، امکان استعلام و پرداخت خلافی خودرو را در لیست خدمات خود قرار داده است.

 کاربران با استفاده از خدمت استعلام خلافی خودرو می توانند بدون احراز هویت در سامانه سخا، جزییات خلافی را دریافت و پرداخت کنند. کاربران آیتول می‌توانند بدون مراجعه به مراکز پلیس +۱۰ و با هزینه ای کمتر (به مبلغ  5200تومان) نسبت به استعلام خلافی خودروی خود اقدام کنند. گفتنی است که آیتول دخل و تصرفی در تعیین این نرخ  ندارد. در صورت پرداخت خلافی از طریق آیتول، تسویه خلافی به صورت آنی و لحظه‌ای انجام شده و جرائم خودرو از لیست خلافی سامانه راهور حذف می شود.

مچنین برای استعلام خلافی خودرو با کد ملی کافی است شماره پلاک خودرو، تلفن همراه و کد ملی مالک خودرو را وارد کنند و برای استفاده از این خدمت نیازی به ثبت نام در سامانه سخا ندارند؛ زیرا استعلام خلافی بدون نیاز به کد انجام می‌شود. در مرحله بعدی و پس از ورود اطلاعات و پرداخت هزینه استعلام، ریز خلافی خودرو قابل مشاهده بوده و کاربران می توانند جریمه‌های راهنمایی و رانندگی خودروی خود را به صورت موردی پرداخت کنند. 

مایز پرداخت خلافی خودرو در آیتول، در امکان دریافت اشتراک اطلاع رسانی آیتول بوده و با فعالسازی این گزینه، کاربران می-توانند به سهولت استعلام و گزارش تجمیع شده تمام بدهی های مربوط به خلافی خودرو، عوارض آزادراهی، عوارض سالیانه، طرح ترافیک و موعد بیمه شخص ثالث خودرو را پیوسته به مدت یک سال دریافت کنند. 

مزیت استفاده از اشتراک اطلاع رسانی آیتول در این است که کاربر هرگز مشمول جریمه دیرکرد و توقیف خودرو نمی‌شود و در صورت فعال بودن سرویس پرداخت مستقیم (direct debit) و شارژ کیف پول، تمام پرداختی های خودرو به صورت خودکار توسط سامانه هوشمند آیتول انجام می گیرد. 

یتول به عنوان سامانه یکپارچه خدمات خودرویی، سرویس های جامعی را به صورت آنلاین از طریق وب‌سایت و اپلیکیشن خود ارائه کرده است که عوارض طرح ترافیک، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، مالیات نقل و انتقال خودرو و ... از مهمترین سرویس های این برند است. اگر شما هم می‌خواهید در کوتاه‌ترین زمان و به ساده‌ترین شکل ممکن خلافی خودروی خود را پرداخت کنید به وبسایت یا اپلیکیشن آیتول مراجعه کنید.