جمعه ۰۴ فروردینساعت ۱۴:۳۰Mar 2023 24
جستجوی پیشرفته

آموزش فشن دیزاین به سبک مارک جیکوبز

در دنیای فشن دیزاین مارک جیکوبز صاحب برند مشهور جیکوبز یکی از طراحان شاخص و نوآور است که موفقیت های بینظیری را به دست آورده است.

موفقیت های برند مشهور جیکوبز چه در زمینه لباس و چه در زمینه عطر حاصل تلاش، خلاقیت و نبوغ مارک  است.

او از همان دوان جوانی با نشان دادن استعداد خاص خود موفق شد جوایز متعددی را در حوزه طراحی لباس به دست بیاورد. او اکنون صاحب برند جیکوبز است و به جز لباس، اکسسوری، عطر و محصولات آرایشی این برند را به بازار عرضه کرده است. 

 

آموزش فشن دیزاین

 

 

سبک و استایل

آنچه که جیکوبز را از بسیاری از طراحان مد متمایز می کند سبک و استایل خاص کارهای اوست. او در طراحی های خود همواره زیبایی را در کنار هنر مدرن و یا حتی هنر خیابانی ارائه کرده است.

طرح های او تلفیقی آشفتگی، زرق و برق و گاهی بامزگی و شوخ طبعی است که شاید در نگاه اول عجیب به نظر برسد اما همین تفاوت باعث شده او امروز یکی از بزرگترین فشن دیزان های دنیا باشد.

دز زندگی شخصی نیز او روش های متفاوتی برای لباس پوشیدن دارد. بر خلاف بسیاری از صاحبان برندهای معروف مارک عاشق پوشیدن لباس دیگر برندهاست.

او عاشق به تن کردن کت ها و پیراهن های عجیب و غریب برندهای مشهور و عکس سلفی انداختن با آن هاست.

اگر سری به اینستاگرام این طراح مد بزنید با انبوهی از سلفی ها مواجه می شوید که مارک در آنها به سبکی بامزه و گاهی طنز لباس برندهای مختلف را برتن کرده است.

موسیقی، معماری، شخصیت‌های تخیلی همه و همه از عوامل الهام بخش جیکوبز در راه طراح مد شدن بوده اند. شما می توانید بسیاری از این عوامل را در طراح های خلاقه برند او ببینید.

چگونه می توان یک فشن دیزاینر موفق شد؟

به عقیده مارک جیکوبز شما برای طراح مد نیازی نیست که خیاطی، بافندگی یا الگو سازی را در حدکمال بدانید اما آشنایی با این هنرها به شما کمک می کند که در رسیدن به موفقیت راه آسان تری پیش رو داشته باشید.

او همچنین همه طراحان جوان را به همکاری و همفکری با دیگر هنرمندان تشویق می کند. مارک معتقد است که فرآیند رسیدن به موفقیت در طراحی مد حاصل تجربه ، همکاری و الهام گرفتن از دیگر هنرمندان است.

 

 

آموزش فشن دیزاین با مارک جیکوبز

مارک جیکوبز مدتی است که تجربه های خود را در زمینه فشن دیزاین به صورت ویدئویی از طریق کلاس های آنلاین در اختیار طراحان جوان سراسر جهان قرار می دهد.

این دوره آموزشی  از فرایند یادگیری اصول اولیه طراحی، اهمیت پارچه و الهام از آن برای طراحی تا برند سازی شخص و نحوه شروع فعالیت در این حوزه را شامل می شود.

او همچنین درس های مهمی را در زمینه بقا و پیشرفت در صنعت مد به طراحان جوان آموزش می دهد.

به جز اینها او از تجربه سالها همکاری و فعالیت خود در صنعت مد سخن می گوید و از علاقمندان به این صنعت را از شکست ها و موفقیت ها و چالش های پیش رو آگاه می کند.

شما می توانید این دوره آموزشی فوق العاده را از آکادمی آوای صلح سیمرغ تهیه کنید. این دوره توسط کارشناسان این آکامی ترجمه شده و در اختیار همه علاقمندان به طراحی مد قرار گرفته است.

این دوره به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

●تمامی افرادی که می‌خواهند محصول بهتری برای فروش داشته باشند

●کارشناسان مد یا استایلیست ها

●طراحانی که به دنبال ارتقا مهارت‌ و برندینگ شخصی هستند

●افراد و دانشجویان رشته‌های طراحی مد و لباس و برندینگ

●اینفلوئسرهای مد و فشن

●همه علاقمندان به لباس

این دوره آموزشی فرصتی منحصر به فرد برای طراحان مد جوان ایرانی است تا در یکی از معتبرترین کلاس های فشن دیزاین جهان شرکت کنند و زیر نظر یکی از موفق ترین طراحان مد کسب دانش کنند.

شرکت در کلاس های مارک جیکوبز تجربه ای است که تا آخر عمر فراموش نخواهید کرد.