شنبه ۲۰ خردادساعت ۰۰:۴۸Jun 2023 10
جستجوی پیشرفته

تست MBTI روشی برای کلاهبرداری از مهاجران

 

تست MBTI روشی برای کلاهبرداری از مهاجران

در جامعه‌ی امروز، با افزایش تعداد تست‌های شخصیتی، افرادی همچون گروهی که در پرونده‌ی کلاهبرداری جدید شناسایی شده‌اند، به دنبال فرصت‌های تقلب و سوءاستفاده هستند. این گروه با استفاده از آزمون MBTI، مهاجران و جویندگان کار را فریب داده و مقدار قابل توجهی پول آن ها را بالا کشیده اند.

طریقه کلاهبرداری با تست MBTI

طبق گفته‌ی افرادی که در این کلاهبرداری پول خود را از دست داده اند، به آنها پیشنهاد شده بود که تست شخصیتی MBTI را تکمیل کنند تا بهترین شغل را برایشان پیدا کنند. پس از اتمام آزمون، به آنها گفته شده بود که با پرداخت هزینه، نتایج آزمون خود را برای شرکت‌های خارجی ارسال کنند. این کلاهبرداران به طور فریبنده‌ای با گزارش‌های جعلی و آنالیز غلط نتایج آزمون، به آنها قول داده بودند که با ارسال آن برای شرکت‌های خارجی، می‌توانند شغل و امکانات اقامت و مهاجرت خود را تضمین کنند. ولی در نهایت، تمام این وعده‌ها به عنوان یک کلاهبرداری پوچ و ناموفق اثبات شدند.

بسیاری از افراد امروزی به دنبال راه‌های سریع و آسان برای رسیدن به اهداف شخصی و اجتماعی‌شان هستند. آنها به دنبال مهاجرت و یافتن شغل بهتر هستند تا شرایط خود را بهبود بخشند. اما باید به یاد داشت که هیچ راه‌ حل سریع و آسانی برای رسیدن به موفقیت و خوشبختی وجود ندارد.

جهت انجام تست MBTI (مایرز بریگز) معتبر بصورت رایگان اینجا کلیک نمایید.

منبع: خبرگذاری فردانیوز - پیشنهاد ویژه - خبرگذاری بهار نیوز - 55 آنلاین - سرپوش - خبرگذاری تالاب - پرشین وی

https://www.fardanews.com

https://www.baharnews.ir

https://www.pishnahadevizheh.com

https://www.55online.news