جمعه ۰۷ مهرساعت ۰۳:۵۹Sep 2023 29
جستجوی پیشرفته

استخدام بیش از ۲۵۰ ردیف شغلی برای شرکت‌های دارویی

 

 

یکی از بخش‌های مهم در حوزه مراقبت‌های بهداشتی و سلامت در جامعه، بخش داروسازی است. از این رو، شاهد هستیم که استخدام داروساز از سمت شرکت‌های مختلف داروسازی تقاضا دارد. اما استخدام در این صنعت و در شرکت‌های داروسازی تنها به استخدام داروساز محدود نمی‌شود. شرکت‌های داروسازی نیز مانند دیگر شرکت‌ها، بخش‌های مختلفی از جمله مارکتینگ، فروش و حتی بخش فنی و نرم افزار نیز دارند و برای این بخش‌ها نیز به افراد کاربلد نیاز دارند.

برای استخدام در شرکت‌های دارویی ایران راه‌های فراوان و البته ردیف‌های شغلی فراوانی وجود دارد. می‌توانید با عناوینی مانند نماینده علمی، مسئول بخش آزمایشگاه، مدیر بازرگانی، مدیر فروش و غیره، به استخدام شرکت‌های دارویی دربیایید. بازار کار در صنعت داروسازی، بازار کار پویایی است و افراد با مهارت‌ها و مشاغل مختلف می‌توانند در آن مشغول به کار شوند. به همین خاطر شاهد هستیم که ۲۵۰ ردیف شغلی در این ماه برای استخدام در شرکت‌های دارویی، آگهی استخدام دارند و شرکت‌ها برای این ردیف‌های شغلی به دنبال نیروی انسانی واجد شرایط هستند.

 

استخدام در شرکت‌های دارویی به چه صورت است؟

بهترین شرکت‌ها در صنعت داروسازی، آگهی‌های استخدامی خود را در وب‌سایت ایران تلنت منتشر کرده‌اند. لیست آگهی های استخدامی در ایران تلنت این موضوع را تایید می‌کند. در این لیست، نام شرکت‌هایی مانند شرکت کوبل دارو، دارو سلامت فارمد، اُرکید فارمد،‌ امید دارو، ویتاآریا، روژین فارمد، داروسازی دکتر عبیدی و غیره دیده می‌شود.

این شرکت‌ها در میان برترین شرکت‌های ایران در حوزه‌ی تولید و پخش دارو هستند که پس از انتشار آگهی استخدام، اقدام به جمع‌آوری رزومه از سمت کارجویان می‌کنند و بر اساس نیازمندی‌های درج شده در آگهی استخدام، ‌افراد واجد شرایط را برای فرصت‌های شغلی خود جذب می‌کنند.

 

مهارت‌های مورد نیاز برای استخدام در شرکت‌های دارویی

مهارت‌های مورد نیاز در آگهی استخدامی منتشر شده برای شرکت های دارویی در ایران تلنت متفاوت است. اما در تمام این ۲۵۰ ردیف شغلی، مهارت‌هایی وجود دارد که مشترک هستند. این مهارت‌ها عبارت‌اند از:

•قدرت برنامه‌ریزی و پایبندی به برنامه

•توانایی انجام کار گروهی

•تسلط به زبان انگلیسی

•سابقه کار در زمینه داروسازی

•مهارت‌های ارتباطی بالا و مذاکره با مشتریان

•آشنایی با فرایندهای فروش مواد اولیه دارویی

•آشنا با صنعت داروسازی

•موظف و مسئول

•قدرت تجزیه‌وتحلیل و حل مسئله

 

آیا امکان استخدام بدون سابقه کار نیز وجود دارد؟

با توجه به اینکه این ردیف‌های شغلی به گروه‌های شغلی مختلف ربط دارند و البته طیف وسیعی از این مشاغل به عنوان نماینده علمی شناخته می‌شوند، بنابراین امکان استخدام برای افراد بدون سابقه اما با مهارت بالا نیز وجود دارد. با بررسی تمام آگهی‌های استخدامی و فیلتر کردن آنها، می‌توانید آگهی استخدام مناسب خود را پیدا کنید و برای آن رزومه ارسال کنید.

منبع: ایران تلنت