جمعه ۱۱ اسفندساعت ۰۰:۱۴Mar 2024 1
جستجوی پیشرفته

از چه شهرهایی با هواپیما می‌توان به ساری رفت؟

ساری، پایتخت استان مازندران، به مناظر طبیعی خیره‌کننده، فرهنگ غنی و تاریخ شگفت‌انگیزش مشهور است. شهر ساری یکی از مقاصد سفر پرطرفدار در شمال ایران است. بااین‌حال، دستیابی به این مقصد زیبا همیشه با خرید یک بلیط هواپیما ساری امکان‌پذیر نیست؛ چراکه از همه شهرها امکان پرواز به ساری وجود ندارد. اینجاست که فرودگاه‌های دارای پرواز مستقیم ساری وارد می‌شوند. شهرهایی که سفر به این مقصد زیبای پرطرفدار را آسان‌تر از همیشه می‌کنند. 

پرواز به مقصد ساری

به‌‌دنبال خرید بلیط ساری و  برنامه‌ریزی برای سفر هوایی به این شهر زیبا هستید؟  اجازه دهید به فرودگاه بین‌المللی دشت‌ناز ساری که در 15 کیلومتری مرکز شهر قرار دارد و شهرهایی که به این فرودگاه پرواز دارند نگاه کنیم. فرودگاه دشت‌ناز ساری نه‌تنها موقعیت مناسبی دارد، بلکه یکی از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین فرودگاه‌های شمال کشور است که در هفته تعداد زیادی پرواز در آن انجام می‌شود. چه به‌دنبال گشت ‌و گذار در شهر تاریخی مشهد باشید، چه به‌دنبال غنای فرهنگی شیراز یا سفر به شهرهای شلوغ اهواز، عسلویه، تهران، بندرعباس یا کیش، فرودگاه ساری پروازهای مستقیم به این مقاصد دارد. 

از همه مهم‌تر این‌که از تمام این مقاصد، امکان سفر هوایی به ساری وجود دارد. همچنین این فرودگاه پروازهایی به مقاصد محبوب خارجی مانند جده، مدینه، بغداد و نجف دارد. اما چه‌کسی شما را از این شهرها به ساری خواهد برد؟ فرودگاه ساری توسط چندین ایرلاین معتبر خدمات‌رسانی می‌شود و این اطمینان را به‌شما می‌دهد که سفری بی‌نظیر داشته باشید. 

 

پرواز از تهران به مقصد ساری

اگر قصد سفر از تهران به شهر زیبای ساری را دارید، باید بدانید که فاصله تهران تا ساری با هواپیما 176 کیلومتر است و پرواز بین این دو شهر چیزی در حدود یک ‌ساعت به‌طول می‌انجامد. برای سفر به ساری از تهران می‌توانید یکی از دو هواپیمایی ایران ایر یا هواپیمایی وارش را انتخاب کنید. پروازهای مسیر تهران ساری عموما یک‌بار در روز و برای روزهای شنبه، سه‌شنبه، چهارشنبه و جمعه هستند، هرچند توصیه می‌شود قبل از برنامه‌ریزی دقیق سفر اطلاعات پروازها را مجددا بررسی کنید. 

 

پرواز از اصفهان به مقصد ساری

دومین شهری که به مقصد ساری پرواز مستقیم دارد، اصفهان است. پرواز از اصفهان به مقصد ساری عموما در روزهای سه‌شنبه یا جمعه انجام می‌شود. برای خرید بلیط ساری از مبدا اصفهان می‌توانید یکی از شرکت‌های هوایی وارش، ایران‌ایر، ماهان و... را انتخاب کنید. فاصله هوایی این دو شهر 449 کیلومتر است؛ یعنی در شرایط آب ‌و ‌هوایی عادی مدت‌زمان سفر شما به ساری از مبدا اصفهان یک ‌ساعت است. اگر قصد خرید بلیط ساری و شروع این سفر بی‌نظیر را دارید، بد نیست بدانید که اواسط بهار و اوایل پاییز بهترین زمان خرید بلیط ساری هستند. در این زمان تعداد مسافران ساری کم‌تر و آب ‌و ‌هوا حسابی مطبوع است. همچنین برای خرید بلیط با قیمت اقتصادی‌تر می‌توانید فصل زمستان را انتخاب کنید.

 

پرواز از مشهد به مقصد ساری

یکی دیگر از شهرهایی که به ساری پرواز مستقیم دارد، مشهد است. عموما در تمام روزهای هفته برای ساری از مبدا مشهد پرواز وجود دارد. برای خرید بلیط ساری و آغاز این سفر در حال‌ حاضر می‌توانید از یکی از شرکت‌های هواپیمایی آسمان، وارش یا ایران ایر که در مسیر مشهد ساری پرواز می‌کنند، بلیط بخرید. فاصله هوایی دو شهر مشهد و ساری 580 کیلومتر است و این سفر در شرایط آب ‌و‌ هوایی عادی چیزی در حدود یک ساعت و پانزده دقیقه طول می‌کشد. قیمت خرید بلیط هواپیما مشهد ساری با توجه به فصلی که برای سفر انتخاب می‌کنید، متغییر است. به ‌یاد داشته باشید که ارزان‌ترین بلیط سفر ساری را در تابستان پیدا می‌کنید. 

 

پرواز از اهواز به مقصد ساری

در روزهای یکشنبه، سه‌شنبه و جمعه پرواز مستقیم از فرودگاه سپهبد شهید قاسم سلیمانی اهواز به فرودگاه دشت ناز ساری وجود دارد. پروازهای این مسیر را هواپیمایی آسمان انجام می‌دهد. فاصله هوایی ساری و اهواز 709 کیلومتر است و این پرواز چیزی در حدود یک ساعت و سی دقیقه طول می‌کشد. بهترین زمان سفر به ساری پاییز و اوایل بهار هستند، البته اگر با سفر در فصول گرم مشکلی ندارید، اواخر تابستان ساری هم دیدنی و لذت‌بخش خواهد بود.

 

پرواز از شیراز به مقصد ساری

شهر بعدی که پرواز مستقیم به ساری دارد، شهر شیراز است. با توجه به فصلی که سفر می‌کنید، کلاس پروازی و یا خرید بلیط از پروازهای سیستمی، چارتری و یا لحظه آخری، قیمت خرید بلیط ساری متغیر است. برای این سفر امکان خرید بلیط در یکی از روزهای یکشنبه یا پنج‌شنبه از هواپیمایی آسمان را دارید. پرواز شیراز به مقصد ساری که 774 کیلومتر فاصله دارند، یک ‌ساعت و چهل دقیقه طول می‌کشد. 

پرواز از تبریز به مقصد ساری

اگر از تبریز به مقصد ساری سفر می‌کنید، مدت پرواز شما چیزی درحدود دو ساعت است و فاصله هوایی این دو شهر 637 کیلومتر است. از تبریز در حال‌ حاضر تنها هواپیمایی ایران ایر به ساری پرواز دارد. اگر با بچه‌ها سفر می‌کنید، بد نیست بدانید که بلیط نوزادان تا دوسالگی ده درصد مبلغ بلیط بزرگسالان و برای کودکان تا دوازده سال بین پنجاه تا هفتاد و پنج درصد مبلغ بلیط بزرگسالان است. برای خرید ارزان‌ترین بلیط ساری از پروازهای چارتر و لحظه آخری استفاده کنید یا در یکی از فصول تابستان و زمستان سفر کنید که تقاضا کمتر است و قیمت بلیط‌ها رقابتی است.

 

پرواز از عسلویه به مقصد ساری

اگر در عسلویه زندگی می‌کنید امکان سفر به شهر زیبای ساری با پرواز مستقیم را دارید. فاصله این دو شهر 1030 کیلومتر است و شما برای رسیدن به ساری یک پرواز یک ‌ساعت و چهل دقیقه‌ای را در پیش دارید. پروازهای عسلویه به مقصد ساری در روزهای یکشنبه و توسط هواپیمایی ساها انجام می‌شود. قیمت بلیط ساری از مبدا عسلویه هم بر اساس نوع پرواز، کلاس پروازی و فصلی که برای سفر انتخاب می‌کنید، متغیر است.

 

پرواز از بندرعباس به مقصد ساری

پروازهای مستقیم بندرعباس به مقصد ساری در روزهای دوشنبه و جمعه انجام می‌شوند. اگر قصد دارید سفری خاطره‌انگیز را از بندرعباس به مقصد ساری آغاز کنید باید بدانید که فاصله این دوشهر 1087 کیلومتر است و یک ‌ساعت و چهل ‌و‌ شیش دقیقه در مسیر خواهید بود. در حال‌ حاضر تنها هواپیمایی وارش در این مسیر پرواز دارد. 

 

پرواز از بندرعباس به مقصد ساری

آخرین شهری که پروازهای داخلی مستقیم به مقصد ساری دارد جزیره زیبای کیش است. برای سفر هوایی از جزیره کیش به ساری باید یک فاصله 1123 کیلومتری را طی کنید که حدودا یک پرواز یک ‌ساعت ‌و ‌پنجاه دقیقه‌ای است. پروازهای این مسیر از جزیره کیش با هواپیمایی وارش و در روزهای دوشنبه، سه‌شنبه، روز پنج‌شنبه و جمعه است. کافیست بلیط ساری را بخرید، چمدان‌ها را ببندید و در یکی از این روزها راهی این سفر بی‌نظیر شوید. 

 

همان‌طور که گفتیم، فرودگاه ساری یک فرودگاه بین‌المللی است و پروازهای خارجی از مقاصدی مانند، مدینه، جده، دبی و استانبول هم به این فرودگاه انجام می‌شود.

بهترین پرواز سازی و ارزان‌ترین بلیط‌ها در وب‌سایت فلای تودی

به دنبال بهترین پروازها با مقرون ‌به‌صرفه‌ترین قیمت‌ها هستید؟ فلای تودی را انتخاب کنید. مقصد نهایی برای تمام نیازهای سفر شما. وقتی قصد سفر دارید و  به بلیط هواپیما، رزرو هتل یا سایر خدمات مسافرتی احتیاج دارید، فلای تودی بهترین‌ها را برای شما فراهم می‌کند. یکی از نکات برجسته فلای تودی ارائه بهترین پروازها با قیمت‌های مناسب است. با استفاده از فیلترهای بخش جست‌و‌جو، می‌توانید بدون زحمت ارزان‌ترین بلیط چارتر، لحظه آخری یا با قیمت ویژه و تخفیف‌دار را جست‌و‌جو کرده و بعد از مقایسه و فقط با چند کلیک ساده خریداری کنید. رابط کاربرپسند وب‌سایت باعث می‌شود کل فرآیند رزرو راحت باشد. اما آن‌چه فلای تودی را از سایت‌های مشابه متمایز می‌کند، تعهد آن به ارائه قیمت‌های فوق‌العاده در ایرلاین‌های درجه ‌یک است. علاوه‌بر این، فلای تودی می‌داند که مقایسه پروازها بخش مهمی از یافتن بهترین بلیط ساری است. به همین دلیل فلای تودی وب‌سایتی است که به شما امکان مقایسه قیمت‌ها و جزئیات را قبل از انتخاب می‌دهد. با داشتن این اطلاعات، می‌توانید تصمیمی آگاهانه بگیرید و پروازی را انتخاب کنید که به بهترین وجه با نیازهای شما مطابقت دارد. در نهایت، فلای تودی راه‌ حل بی‌نظیر شما برای رزرو تمام نیازهای سفر است. 

چه به بلیط هواپیما، رزرو هتل یا سایر خدمات مسافرتی مانند خدمات ویزا، تشریفات فرودگاهی و ترانسفر فرودگاهی نیاز داشته باشید، وب‌سایت فلای تودی بهترین گزینه‌ها را به‌شما ارائه می‌دهد. همین امروز از فلای تودی بازدید و رویاهای سفر خود را به واقعیت تبدیل کنید.