یکشنبه ۰۹ آذرساعت ۲۲:۵۴Nov 2020 29
جستجوی پیشرفته

معرفی دوره های پولساز تعمیرات موبایل، تعمیرات پکیج و کولر گازی آموزشگاه فنی پارس

 

 

 

همانطور که می دانید امروزه بازار کار مشاغل فنی بسیار داغ و درآمدزا شده است. در میان این مشاغل، برخی بازار کار بهتری داشته و متخصصان آن درآمد بالایی کسب می کنند. تعمیرات موبایل، تعمیرات پکیج و کولر گازی از جمله مشاغل پولساز و درآمدزا در بازار کار مشاغل فنی می باشند. 

یادگیری مهارت های مورد نیاز این مشاغل می تواند درآمد و آینده شغلی شما را متحول نماید. از آنجایی که تعمیرات موبایل، پکیج و کولر گازی امری تخصصی می باشد لذا گذراندن دوره های آموزش تعمیرات موبایل، پکیج و کولر گازی بهترین راه برای شروع کار در این مشاغل است. 

آموزشگاه فنی پارس از بهترین آموزشگاه های فنی حرفه ای در کشور به شمار می آید. در این آموزشگاه کلیه آموزش ها زیر نظر اساتید متخصص و حرفه ای برگزار می شود.  همچنین شرایطی محیا شده است تا کارآموزان کلیه مطالب آموزشی را به صورت عملی تمرین کرده و خود را برای ورود به بازار کار آماده نمایند. 

 

 

 

آموزش تعمیرات موبایل در آموزشگاه فنی پارس

امروزه موبایل یکی از پرکاربردترین لوازم می باشد و به دلیل مزایای بسیار آن افراد بسیاری از فعالیت های روزمره خود را از قبیل پرداخت ها، خرید کالا و غیره را به کمک این وسیله انجام می دهند. با توجه به استفاده و کاربرد بسیار موبایل این وسیله نیز همانند دیگر لوازم پس از مدتی خراب شده و نیاز به تعمیرات دارد. همین امر شغل تعمیرات موبایل را به یکی از مشاغل درآمدزا در ایران و دیگر کشورها تبدیل کرده است. 

لازم است بدانید که شغل تعمیرات موبایل از آن دسته از مشاغل فنی بسیار تخصصی می باشد و نیازمند آموزش تعمیرات موبایل و کسب مهارت های مورد نیاز آن می باشد.

بنابراین اگر می خواهید وارد بازار کار تعمیرات موبایل شده و درآمد خوبی داشته باشید باید مهارت های لازم برای تعمیرات انواع موبایل اندروید و آیفون را از طریق شرکت دوره آموزش تعمیرات موبایل به دست آورید. 

آموزشگاه فنی پارس به صورت کاملا تخصصی و در کارگاه های مجهز دوره های آموزش تعمیرات موبایل را برگزار کرده و همه ساله کارآموزان بسیاری را وارد بازار کار می نمایند. 

آموزش کامل سخت افزار و نرم افزار اندروید و آیفون از مباحث آموزشی ارائه شده در دوره های تعمیرات موبایل این آموزشگاه است. دوره های موبایل این اموزشگاه مناسب کلیه علاقه مندان به تعمیرات موبایل که قصد ورود به بازار کار این حرفه را دارند، همچنین تعمیرکاران موبایلی که می خواهند به صورت حرفه ای در این شغل به فعالیت بپردازند می باشد. 

 

 

 

آموزش تعمیرات پکیج دیواری 

یکی از دیگر دوره های پولساز فنی دوره آموزش تعمیرات پکیج می باشد دلیل این امر نیز افزایش تقاضا برای نصب پکیج به دلیل مزایای بیشمار آن نسبت به دیگر سیستم های گرمایشی می باشد. 

با توجه به حساس و پیچیده بودن پکیج های دیواری نصب و تعمیرات آن بسیار تخصصی می باشد. تعمیر و نصب اشتباه پکیج ممکن است خسارت های جانی و مالی بسیاری را به همراه بیاورد، بنابراین در صورتی که قصد ورود به بازار کار این شغل را دارید توصیه می کنیم ابتدا با شرکت در دوره های آموزش تعمیر پکیج مهارت های مورد نیاز را کسب نمایید. 

آموزشگاه فنی پارس در کارگاه های کاملا عملی و مجهز کلیه مراحل لازم برای تعمیر و عیب یابی انواع پکیج را به کارآموزان آموزش می دهد. این آموزشگاه شرایطی را فراهم کرده است تا کارآموزان به صورت عملی بر روی پکیج دیواری کار کرده و به عیب یابی و تعمیر مشکلات آن بپردازند. بنابراین در صورتی که علاقه مند ورود به بازار کار این حرفه هستید و می خواهید آینده شغلی خود را متحول سازید در دوره های پکیج این آموزشگاه ثبت نام نمایید. 

 

 آموزش تعمیرات کولر گازی

تعمیرات کولر گازی نیز امروزه به دلیل مزایای آن نسبت به دیگر سیستم های تهویه هوا از بازار کار عالی و درآمدزایی برخوردار است.  کولرهای گازی بنا به دلایل گوناگونی از قبیل نوسانات برق، استفاده نامناسب، گذشت زمان و غیره با مشکلات گوناگونی روبه رو شده و نیاز به تعمیر و عیب یابی دارند. 

تعمیر و عیب یابی کولر گازی نیز همانند دیگر مشاغل فنی امری تخصصی بوده و نیازمند کسب آموزش کولر گازی می باشد. زیرا تعمیر اشتباه آن ممکن مشکلات بیشتری را برای آن به دنبال داشته و از عمر آن بکاهد. 

با توجه به بازار کار عالی تعمیرات کولر گازی و به دلیل افزایش تقاضا آموزشگاه فنی پارس این دوره آموزشی را به صورت کاملا عملی و تخصصی زیر نظر اساتید متخصص و با تجربه کولر گازی برگزار می نماید. 

آموزشگاه فنی پارس در تلاش است تا با برگزاری دوره فوق درک عمیقی در کارآموزان کولر گازی ایجاد کرده و آنها را برای ورود به بازار کار آماده نماید. 

کارآموزان در این دوره آموزشی با تعمیرات انواع کولر گازی آشنا شده و به خوبی می توانند وارد بازار کار شده و انواع کولر گازی را تعمیر نمایند. 

آموزشگاه فنی پارس علاوه بر دوره های فوق دوره های متعدد دیگری را برگزار می نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دوره های این آموزشگاه همچنین برخورداری از تخفیف های ویژه همین حالا به سایت این مرکز به آدرس https://amoozeshgahfanni.com/ مراجعه نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان نیز می‌توانید با شماره تماس ۰۲۱۶۶۱۲۲۹۰۸ حاصل نمایید.