سه شنبه ۰۱ تیرساعت ۰۰:۱۴Jun 2021 22
جستجوی پیشرفته

کاشت مو چیست؟

 

امروزه بسیاری از افراد به زیبایی ظاهری خود اهمیت داده و برای افزایش زیبایی خود کارهای زیادی انجام می دهند. متاسفانه با افزایش سن بیشتر مردان شاهد ریزش موهای خود بوده و از مشکل طاسی و کم پشتی موی سر خود رنج میبرند ؛ تعدادی اعتماد به نفس خود را از دست داده و به دنبال راهی برای درمان آن می باشند. در این زمان انجام عمل زیبایی کاشت مو طبیعی یکی از گزینه های پیش رو برای افزایش زیبایی ظاهری و البته افزایش اعتماد به نفس خواهد یکی از روش هایی که برای درمان این مشکل انجام میگیرد کاشت موی طبیعی می باشد. در این روش که در قرن بیست و یکم به عنوان قطعی ترین روش درمان شناخته شده است، ریشه های مو را از قسمت های پرپشت برداشته و درقسمت های کم پشت کاشت میکنند.یکی از محاسن این کار عمل بدون بیهوشی است.کاشت مو در شیراز روش های مختلفی دارد.

 

 کاشت مو

 

روش های مختلف کاشت مو؟ 

 

•روش FIT:

در این روش تارهای مو را از نواحی پشت سر برداشته و به نواحی کم پشت پیوند میزنند.این روش نوع پیشرفته تکنیک  FUT بوده و از عوارض این روش خونریزی، تورم سر، نیاز به جلسات مداوم میباشد.

 

•روش BHT:

این روش مشابه روش های دیگر است با این تفاوت که مو را از نواحی دیگر بدن برمیدارند.بازدهی این روش پایین است.

 

•روش SUT:

این روش عوارض کمتری نسبت به روش های دیگر کاشت داشته و یکی از بهترین روش ها می باشد.

که توسط دستگاه های پیشرفته انجام میگیرد.در این روش تا 14000 تار مو را میتوان بدون جراحی و خونریزی کاشت کرد.

 

عوارض کلی کاشت مو چیست؟ 

•داشتن درد و خونریزی

•باقی ماندن خط اسکار

•طبیعی نبودن خط رویش مو

•تورم صورت

•ایجاد نکروز در پوست

 

کلینیک کاشت مو

 

بایستی بدانید موهای پیوند زده شده پس از 4 تا 6 ماه می ریزند و سپس موها رشد مجدد خوهند داشت . بنابرین نبایستی نگران شوید چون ریزش بعد از کاشت طبیعی می باشد.

 

چگونه بهترین کلینیک کاشت مو را انتخاب کنیم؟ 

مهمترین مساله در انجام کاشت موی طبیعی انتخاب بهترین کلینیک کاشت مویی میباشد که تجربه و تخصص کافی در این زمینه داشته باشد. کلینیک های کاشت مو بایستی خدمات مراجعات مجدد در فواصل منظم را ارائه دهند تا همه بیماران بتوانند از خدمات مشاوره و پیگیری روند کاشت مو بهره مند شوند. این ها ویژگی هایی هستند که به شما کمک می کنند تا بتوانید بهترین کلینیک کاشت موی خود را انتخاب کنید. کلینیک های کاشت مو بایستی گواهی تخصصی در این زمینه را داشته باشند.شهر شیراز  دارای بهترین مراکز و کلینیک های کاشت مو می باشد که از شهرهای مختلف برای انجام این عمل مراجعه میشود.برای انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو در شیراز می توانید به وبسایت پی جو مراجعه کنید. وبسایت پی جو مرجع معتبر در مورد مراکز کاشت موی طبیعی در شیراز و سایر شهرها می باشد.

 

هزینه انجام عمل کاشت مو

هزینه عمل پیوند مو بستگی به تخصص پزشک کاشت مو و تکنیک ها و روش های انجام شده دارد.

روش های FIT و FUT که توسط تکنسین ها انجام میگیرد هزینه پایینتری نسبت به روش SUT دارند.

بایستی بدانید که کاشت مو در ایران نسبت به کشورهای دیگر هم از لحاظ هزینه و هم به دلیل نتایج آن بسیار با صرفه تر و بهتر میباشد.

 هزینه عمل کاشت به تعداد گرافت ها نیز بستگی دارد گرفت یا پیوند، تارهای مو میباشد که در روش استخراج فولیکولی یا FUE با استفاده از ابزارهایی از بخشهای دیگر پوست سر جدا می شوند.که این روش معمولاً گران‌تر است، چون استخراج گرفت‌ها به دلیل دقت بالا زمان‌برتر است.

کاشت مو علاوه بر موی سر برای کاشت ابرو ، سبیل، ریش و مژه استفاده میشود.