سه شنبه ۰۱ تیرساعت ۰۰:۰۰Jun 2021 22
جستجوی پیشرفته

بهترین سایت برای خرید کالای صنعتی

امروزه با توجه به رشد فروشگاه های اینترنتی، استقبال افراد از خرید اینترنتی باعث شده تا شرکت های اینترنتی زیادی اقدام به فروش کالا نمایند. کالا صنعتی به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های فروش اینترنتی کالای صنعتی در سال های اخیر توانسته به خوبی رضایتمندی مشتریان را کسب نموده و خدمات ارزنده ای را ارائه نماید. در ذیل نتایج رضایتمندی مشتریان نمایش داده شده است.

 

 شرح کالا های موجود در سایت کالا صنعتی

الکتروموتور

الکتروموتور را میتوان جزء اصلی صنعت دانست. در سایت کالا صنعتی بیش از 2000 صفحه در مورد انواع الکتروموتور مقاله و محصول وجود دارد که از این بابت میتوان این سایت را سرآمد سایت های فروش الکتروموتور در ایران دانست. انواع برند های الکتروموتور چینی، اروپایی و ایرانی، الکتروموتور ضد انفجار، الکتروموتور DC ، ترمز دار و بسیاری از انواع الکتروموتور را میتوان در سایت کالا صنعتی ثبت سفارش کرده و خرید نمایید. مشاوره رایگان، ارسال پیشنهاد مالی و لیست قیمت به روز تنها بخشی از خدمات کالا صنعتی به شمار می رود. علاوه بر این، تعمیر الکتروموتور صنعتی در توان های بالا هم جزو خدمات کالا صنعتی به شمار می رود. پیشنهاد کالا صنعتی این است که حتماً بخش های مختلف سایت برای انواع الکتروموتور را بازدید بفرمایید.

 

گیربکس صنعتی

هر تجهیز صنعتی که نیاز به چرخش داشته باشد، عموماً از گیربکس ها استفاده میکند. گیربکس حلزونی، گیربکس هلیکال، گیربکس خورشیدی، گیربکس سایکلو، گیربکس اکسترودر و بسیاری از انواع گیربکس صنعتی در سایت کالا صنعتی موجود بوده و میتوانید ثبت سفارش نمایید. گیربکس شریف، سهند، شاکرین، گیربکس رهنما، پولادین پارت، به عنوان برند های ایرانی،گیربکس ایلماز، گیربکس SEW،  گیربکس رجیانا و TS برندهای خارجی موجود در سایت کالا صنعتی است.

 

 

مزیت کالا صنعتی این است که در سایت، قیمت به روز انواع گیربکس درج شده و برای کسانی که قیمت به روز برایشان ملاک است، میتواند مزیت قابل توجهی باشد. علاوه بر قیمت، در سایت کالا صنعتی ، کاتالوگ و دیتاشیت با کیفیت محصولات قرار داده شده تا علاوه بر دسترسی آسان به انتخاب گیربکس بتوانید مشخصات فنی و دقیق محصولات را داشته باشید.

پمپ

یکی از مهمترین بخش های کالا صنعتی، پمپ و اجزای مرتبط با پمپ است. انواع پمپ خانگی و صنعتی نظیر، پمپ آبرسانی، پمپ کف کش، پمپ دنده ای، پمپ دیافراگمی، پمپ آب محیطی، پمپ بشقابی و جتی، پمپ لجن کش، پمپ وکیوم، شناور، موتور پمپ آبرسانی، پمپ پیستونی و بسیاری از انواع پمپ در سایت کالا صنعتی همراه با قیمت وجود دارد.

 

 

برند های پمپیران، آبروان، الکتروژن، دیزل ساز، نوید موتور، ایران تولید، نقش جهان، پترولند، روتوفلوید، لئو، پمپ پنتاکس، سیلند، ابارا، استریم، دیافراگمی گراکو و بسیاری برند های دیگر در سایت کالا صنعتی موجود است.  

 

ویبره بدنه

موتور ویبره یا ویبره بدنه با نام ویبراتور صنعتی نیز شهرت دارد. در سایت کالا صنعتی برند های معتبری نظیر ویبره بدنه کمپ، ویبره بدنه OMB،ایتال ویبراس و پیلسا موجود است. برای انتخاب صحیح موتور ویبره میتوانید با کارشناسان فروش در تماس باشید. ویبره بدنه با نام های موتور ویبره، ویبراتور و الکترو ویبره در بازار شناخته می شود. الکترو ویبره های تکفاز عموماً در صنایع سبک و خانگی کاربرد دارد و سه فاز ها معمولاً برای صنایع سنگین تر استفاده می شود.

 

کالای اتوماسیون

اینورتر تجهیزی است که عموماً برای کنترل دور و محافظت از الکتروموتور استفاده می شود. در بازار از اینورتر با نام های درایو، کنترل دور و Inverter استفاده می شود. اینورتر را میتوان جزء اصلی و مهم کالای اتوماسیون و کلاً صنعت دانست چراکه مزایای بسیاری دارد. در سایت کالا صنعتی علاوه بر اینورتر، کلید هوایی، کامپکت، کلید مینیاتوری، رله و بسیاری کالاهای مرتبط وجود دارد. در سایت کالا صنعتی اینورتر های LS، پنتاکس، تکو، زیمنس، ABB، هیوندای، اشنایدر، کینکو، اینوت، سانترنو و بسیاری برند های دیگر اینورتر موجود است. برای دریافت لیست قیمت و کاتالوگ این برند ها با کارشناسان فروش کالا صنعتی در تماس باشید.

 

لوازم صنعتی مرتبط

علاوه بر کالاهای بالا، کوپلینگ، بلبرینگ، شرینک دیسک، وینچ، دمنده، مکنده، هیتر صنعتی، ساید چنل و دستگاه جوش نیز از جمله کالاهایی است که در سایت کالا صنعتی طرفدار زیاد دارد. همواره سعی بر آن بوده که این محصولات دارای قیمت باشد و ابعاد و اندازه های دقیق آن در سایت درج شود.